vrijdag 10 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Juul Van De Walleloop

Nieuw-Namen, zaterdag 16 november 2019 - Organisatie: Runners Kieldrecht
13.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander D'hontKuitaart48.46minMse   16.364  3:404.55-
2  Marnix van den BrandeTerneuzen50.57minMse   15.662  3:504.35+2:11
3  Rudy van GuyseStekene54.29minM55   14.647  4:064.07+5:43
4  Fons de RijckeKloosterzande54.35minM55   14.620  4:064.06+5:49
5  Bart JanssensMelsele55.02minM45   14.500  4:084.03+6:16
6  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas55.09minM45   14.470  4:094.02+6:23
7  Sharon BogaertStekene57.06minV35   13.975  4:183.88+8:20
8  Ben SmetWondelgem58.40minMse   13.602  4:253.78+9:54
9  Patrick van RemortelHulst59.35minM55   13.393  4:293.72+10:49
10  Frank SchoofDestelbergen1.00.01minM45   13.296  4:313.69+11:15
11  Caroline van BauwelHoevenen1.00.02minVse   13.293  4:313.69+11:16
12  Eric van RemortelGoes1.00.07minM60   13.274  4:313.69+11:21
13  Kris GoossensKieldrecht1.00.08minM35   13.271  4:313.69+11:22
14  Kees van der HeijdenVlissingen1.00.26minM55   13.205  4:333.67+11:40
15  Jos WynsHallaar1.00.40minM65   13.154  4:343.65+11:54
16  Patrick MichielsNieuw-Namen1.00.46minM45   13.132  4:343.65+12:00
17  Luc SmetSint-Niklaas1.01.35minM45   12.958  4:383.60+12:49
18  Alain LippensErtvelde1.02.12minM55   12.830  4:413.56+13:26
19  Patrick GauweZuiddorpe1.03.08minM45   12.640  4:453.51+14:22
20  Frank BoerebachHoek1.03.47minM55   12.511  4:483.48+15:01
21  Eddy de CaluweOssenisse 1.04.08minM55   12.443  4:493.46+15:22
22  Kristof van AckerHulst1.04.11minM35   12.433  4:503.45+15:25
23  Ben OelbrandtKieldrecht1.04.46minM45   12.321  4:523.42+16:00
24  Danny DebelieMeerdonk1.04.48minM45   12.315  4:523.42+16:02
25  Paul ObbelsNijlen1.04.58minM65   12.283  4:533.41+16:12
26  Tom SchauwaertHulst1.05.02minM55   12.271  4:533.41+16:16
27  Sjaak VroonlandLamswaarde1.06.22minM55   12.024  4:593.34+17:36
28  Rony DhondtKemzeke1.07.29minM55   11.825  5:043.28+18:43
29  Rudi de CaluweSas van Gent1.07.36minM55   11.805  5:053.28+18:50
30  Carmen BogaertStekene1.07.36minV45   11.805  5:053.28+18:50
31  Johan BrouwersOssenisse 1.07.45minM45   11.779  5:063.27+18:59
32  Mia ClymansVosselaar1.13.49minV45   10.811  5:333.00+25:03
33  Marina Mols-Heer Abtskerke1.16.15minV35   10.466  5:442.91+27:29
34  Frederik van de VeldeKluizen1.21.58minM35   9.736  6:102.70+33:12
Mannen: 29 (85.29%) => M35=3 - M45=9 - M55=11 - M60=1 - M65=2 - Mse=3
Vrouwen: 5 (14.71%) => V35=2 - V45=2 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

13.3 km

2019Sander D'hont48:46Marnix van den Brande50:57Rudy van Guyse54:29Sharon Bogaert57:0634
2018Jordi van Guyse45:45Jente Samson46:07Liam de Mey48:18Sharon Bogaert57:5161
2017Pieterjan de Bosscher48:13Sander van Doorn51:03Joris Zaman51:29Renate van Huffel1:04:0165

13.2 km

2016Jente Samson48:07Kristof de Rijcke48:35Liam de Mey49:29Martine Boute1:03:1757

11.4 km

2013Jordi van Guyse39:22Sander Verminck39:32Filip van Goethem40:45Jana Goddeeris44:26104
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse25.54minM35   16.680  3:364.63-
2  Kevin GenesseHoevenen26.37minMse   16.230  3:424.51+0:43
3  Giovanni van LokerenZele26.46minM35   16.139  3:434.48+0:52
4  Hans van HavermaetHamme27.07minM35   15.931  3:464.43+1:13
5  Matti BuysseStekene27.22minM35   15.786  3:484.38+1:28
6  Dennis VlassenroodSint Jansteen28.07minM40   15.365  3:544.27+2:13
7  Tonny DemaretSint-Kruis-Winkel29.04minM45   14.862  4:024.13+3:10
8  Kurt VermeulenSint-Niklaas29.25minMse   14.686  4:054.08+3:31
9  Heidi de PoorterGentbrugge29.34minV35   14.611  4:064.06+3:40
10  Joakim van GasseSint-Pauwels30.05minM35   14.360  4:113.99+4:11
11  Paul HaertjensBoekhoute30.22minM55   14.226  4:133.95+4:28
12  Dick de BlockStekene30.30minM45   14.164  4:143.93+4:36
13  Jochen de BeeldeSint-Niklaas31.32minMse   13.700  4:233.81+5:38
14  Sara WuytackKruibeke31.36minV35   13.671  4:233.80+5:42
15  Peter BuysseVerrebroek31.56minM35   13.528  4:263.76+6:02
16  Marcel VerschurenHeikant32.05minM45   13.465  4:273.74+6:11
17  Danny MeeusNijlen32.35minM55   13.258  4:323.68+6:41
18  Benny TorfsItegem32.36minM45   13.252  4:323.68+6:42
19  Martin NoensKemzeke32.44minM45   13.198  4:333.67+6:50
20  Joke DavidSinaai32.57minVse   13.111  4:353.64+7:03
21  Wendy VerscheldenHamme34.57minV35   12.361  4:513.43+9:03
22  Marc WelvaertOosteeklo35.02minM55   12.331  4:523.43+9:08
23  Stijn D'HollanderKieldrecht35.03minVse   12.325  4:523.42+9:09
24  Marc GorisVosselaar35.22minM55   12.215  4:553.39+9:28
25  Jarne van de WalleKieldrecht35.26minMse   12.192  4:553.39+9:32
26  Theo van der KraaijKloosterzande35.29minM35   12.175  4:563.38+9:35
27  David LeenknechtNieuw-Namen35.42minM35   12.101  4:583.36+9:48
28  Rony AdriaenssensLokeren36.14minM55   11.923  5:023.31+10:20
29  Willem YmkerTerneuzen36.19minM45   11.895  5:033.30+10:25
30  Julie SerrarensLamswaarde36.22minV45   11.879  5:033.30+10:28
31  Natasja de BooijWalsoorden36.24minV45   11.868  5:033.30+10:30
32  Rudy BuysseKieldrecht36.48minM65   11.739  5:073.26+10:54
33  Dominique van SteenkisteTemse37.04minV45   11.655  5:093.24+11:10
34  Eddy WaelputStekene37.10minM45   11.623  5:103.23+11:16
35  Nadia SymoensSint-Niklaas37.13minV45   11.608  5:103.22+11:19
36  Koen van de WalleKieldrecht37.22minM35   11.561  5:113.21+11:28
37  Ludwig van GeyteZele37.23minM55   11.556  5:123.21+11:29
38  Katrien Brack√©Zoetermeer38.11minVse   11.314  5:183.14+12:17
39  Cedric de BeeldeSint-Niklaas38.11minMse   11.314  5:183.14+12:17
40  Nuno RochaKieldrecht39.10minMse   11.030  5:263.06+13:16
41  Yara RoelsHulst39.14minVse   11.011  5:273.06+13:20
42  Didier van NieuwenhuyseAssenede39.15minM55   11.006  5:273.06+13:21
43  Tom de RudderTemse39.43minM35   10.877  5:313.02+13:49
44  Arlette HendrickxHallaar39.56minV55   10.818  5:333.01+14:02
45  Karel KindtKieldrecht39.58minM35   10.809  5:333.00+14:04
46  Annelies RombautKieldrecht40.01minV65   10.796  5:333.00+14:07
47  Patick CeuppensHalle40.55minM55   10.558  5:412.93+15:01
48  Bea PauwelsKieldrecht41.06minV35   10.511  5:432.92+15:12
49  Philippe van GeertruyEkeren42.25minM45   10.185  5:532.83+16:31
50  Isabelle JacobsLokeren43.42minV55   9.886  6:042.75+17:48
51  Dana de KerfKieldrecht43.48minVse   9.863  6:052.74+17:54
52  Ine de DeyneKemzeke45.13minV65   9.554  6:172.65+19:19
53  Romain BolssensKieldrecht45.14minM55   9.550  6:172.65+19:20
54  Jean-Pierre D'HauwZelzate46.17minM65   9.334  6:262.59+20:23
55  Maria van BelleErtvelde47.50minV65   9.031  6:392.51+21:56
56  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel47.51minV45   9.028  6:392.51+21:57
57  Ilse de SchrijverVrasene48.42minV45   8.871  6:462.46+22:48
58  Aim√© SamsonSint-Pauwels48.44minM65   8.865  6:462.46+22:50
59  Mieke de VosKieldrecht50.22minVse   8.577  7:002.38+24:28
60  Rita AvermaetAssenede1.00.41minV65   7.119  8:261.98+34:47
61  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.00.43minV65   7.115  8:261.98+34:49
Mannen: 38 (62.3%) => M35=11 - M40=1 - M45=8 - M55=9 - M65=3 - Mse=6
Vrouwen: 23 (37.7%) => V35=4 - V45=6 - V55=2 - V65=5 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.203 seconden nodig om deze lijst met 95 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020