vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jeff Thuy Memorial

Heikant, zaterdag 9 november 2019 - Organisatie: TC Heikant
12.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Filip van BuytenHamme43.16minM40   16.918  3:334.70-
2  Sander PostTerneuzen43.18minM35   16.905  3:334.70+0:02
3  Liam MeyDoel43.52minMse   16.687  3:364.64+0:36
4  Edwin de la RuelleKoewacht45.40minM50   16.029  3:454.45+2:24
5  Jordy LeenknechtHulst47.41minM35   15.351  3:554.26+4:25
6  Fabian DevrieseStekene47.52minMse   15.292  3:554.25+4:36
7  Martijn KoxWestdorpe47.55minM40   15.277  3:564.24+4:39
8  Tiago da Cardoso Moerbeke48.14minMse   15.176  3:574.22+4:58
9  Thomas WulffraatTerneuzen48.59minMse   14.944  4:014.15+5:43
10  Chris de SmitHulst49.03minM40   14.924  4:014.15+5:47
11  Lisz VerbeeckStekene50.03minVse   14.625  4:064.06+6:47
12  Chris VerbeeckStekene50.05minM60   14.616  4:064.06+6:49
13  Gino van BroeckTemse50.27minMse   14.509  4:084.03+7:11
14  Hans BurmSint-Pauwels50.34minM50   14.476  4:094.02+7:18
15  Sharon BogaertStekene51.05minV40   14.330  4:113.98+7:49
16  Wim de RoosStekene51.08minM40   14.316  4:113.98+7:52
17  Rudy van DaeleSint-Niklaas51.09minM55   14.311  4:123.98+7:53
18  Crum van der LindenOost-Souburg51.14minMse   14.288  4:123.97+7:58
19  Geert WaelputAxel51.24minM45   14.241  4:133.96+8:08
20  Bart JanssensMelsele52.49minM50   13.859  4:203.85+9:33
21  Daan van HoorewegheMechelen53.20minM40   13.725  4:223.81+10:04
22  Erwin NachtegaelHeikant56.50minM55   12.880  4:403.58+13:34
23  Rudi de CaluwéSas van Gent56.59minM60   12.846  4:403.57+13:43
24  Gino DhanisSint Jansteen57.19minM55   12.771  4:423.55+14:03
25  Luc SmetSint-Niklaas57.22minM50   12.760  4:423.54+14:06
26  Jos van GrembergheKoewacht57.35minM60   12.712  4:433.53+14:19
27  Alain LippensErtvelde57.39minM55   12.697  4:443.53+14:23
28  Michiel LippensMoerbeke57.55minMse   12.639  4:453.51+14:39
29  Roland SyvertsenSint-Niklaas58.15minM60   12.567  4:463.49+14:59
30  Christophe van HoveKemzeke58.52minM40   12.435  4:503.45+15:36
31  Kylie de BeuleHeikant59.22minVse   12.330  4:523.43+16:06
32  Kristel ElgheerStekene59.43minVse   12.258  4:543.40+16:27
33  Frans VerwilligenHulst59.56minM60   12.214  4:553.39+16:40
34  Carmen BogaertStekene59.59minV45   12.203  4:553.39+16:43
35  Evert KuijkTerneuzen1.00.58minM50   12.007  5:003.34+17:42
36  René HamelinkZaamslag1.00.59minM45   12.003  5:003.33+17:43
37  Michel FieretTerneuzen1.01.05minM45   11.984  5:003.33+17:49
38  Patrick de SutterStekene1.01.22minM55   11.928  5:023.31+18:06
39  Marc WelvaertOosteeklo1.01.30minM55   11.902  5:023.31+18:14
40  Francoise van WaterschootBreda1.01.37minVse   11.880  5:033.30+18:21
41  Sjaak VroonlandLamswaarde1.01.39minM60   11.873  5:033.30+18:23
42  Linda VinkAxel1.02.07minV35   11.784  5:053.27+18:51
43  Luc KusseneersRumst1.02.10minM60   11.775  5:063.27+18:54
44  Tom SchauwaertHulst1.02.15minM55   11.759  5:063.27+18:59
45  Jan BoonmanAxel1.02.20minM65   11.743  5:073.26+19:04
46  Wim StrobbeKloosterzande1.02.44minM60   11.668  5:093.24+19:28
47  Eddy de CaluwéMoerbeke1.02.54minM50   11.638  5:093.23+19:38
48  Johan BrouwersOssenisse1.02.59minM50   11.622  5:103.23+19:43
49  Julie SerrarensLamswaarde1.03.09minV45   11.591  5:113.22+19:53
50  Nicole SerrarensSint Jansteen1.03.31minV45   11.525  5:123.20+20:15
51  Johan de ZeeuwAxel1.08.50minM55   10.634  5:392.95+25:34
52  Leo HoeksmaKoewacht1.08.51minM65   10.632  5:392.95+25:35
53  Els ZweistraTerneuzen1.08.54minV60   10.624  5:392.95+25:38
54  Hubert RoelsKloosterzande1.10.31minM70   10.381  5:472.88+27:15
55  Petra MeiHengstdijk1.10.33minV40   10.376  5:472.88+27:17
56  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.10.36minM65   10.368  5:472.88+27:20
57  Rudy van de VeldeWachtebeke1.13.36minM55   9.946  6:022.76+30:20
58  Gilberte ScheldewaertSint-Amendsberg1.14.35minV60   9.815  6:072.73+31:19
59  Daan DielemanZaamslag1.14.37minM70   9.810  6:072.73+31:21
60  Dominique de MeySint-Niklaas1.14.40minV55   9.804  6:072.72+31:24
61  Carla ZegersKoewacht1.16.51minV50   9.525  6:182.65+33:35
62  Ine de DeyneKemzeke1.16.52minV65   9.523  6:182.65+33:36
Mannen: 47 (75.81%) => M35=2 - M40=6 - M45=3 - M50=7 - M55=9 - M60=8 - M65=3 - M70=2 - Mse=7
Vrouwen: 15 (24.19%) => V35=1 - V40=2 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.25 km

2020Mark Verhage42:14Sander d'Hont42:45Sander van Doorn46:08Kylie de Beule56:3798
2019Edwin de Neys44:23Sander van Doorn45:02Frederiek van Landschoot45:14Melissa Ten Kate56:00107
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

12.2 km

2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127
5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Matti BuysseStekene20.23minMse   15.895  3:464.42-
2  Benny ThuySint Jansteen20.36minM50   15.728  3:494.37+0:13
3  Menno den DekkerTerneuzen21.38minM45   14.977  4:004.16+1:15
4  Noah RoelsHulst21.43minMse   14.919  4:014.14+1:20
5  Demaret TonySint-Kruis-Winkel21.51minM50   14.828  4:034.12+1:28
6  Joakim van GasseSint-Pauwels22.00minMse   14.727  4:044.09+1:37
7  Heidi de PoorterGentbrugge22.25minV40   14.454  4:094.01+2:02
8  Robbie HerweghSint Jansteen22.42minMse   14.273  4:123.96+2:19
9  Mats VierbegenHulst22.50minMse   14.190  4:143.94+2:27
10  Davy de WolfHulst23.09minM40   13.996  4:173.89+2:46
11  Michiel YsebaertSint Jansteen23.38minMse   13.709  4:233.81+3:15
12  Marcel VerschurenHeikant24.16minM45   13.352  4:303.71+3:53
13  Stefaan HeirmanMoerbeke24.23minM50   13.288  4:313.69+4:00
14  Etiën FerketHeikant25.16minM60   12.823  4:413.56+4:53
15  Mitra van der PoelVogelwaarde25.22minMse   12.773  4:423.55+4:59
16  Sarah BogaertDuffel25.56minV35   12.494  4:483.47+5:33
17  Simone van KerckhovenKloosterzande26.10minVse   12.382  4:513.44+5:47
18  Don BuysroggeKoewacht26.28minM40   12.242  4:543.40+6:05
19  Albert van BunderDe Klinge26.54minM70   12.045  4:593.35+6:31
20  Wanda ZegersTerneuzen27.01minV45   11.993  5:003.33+6:38
21  Jack de BooijHulst27.37minM65   11.732  5:073.26+7:14
22  Cindy VandermeulenStekene29.17minV35   11.064  5:253.07+8:54
23  Peter ScheeleAxel30.01minM40   10.794  5:343.00+9:38
24  Ron SalomeKloosterzande30.02minM55   10.788  5:343.00+9:39
25  Chantal nachtegaelHeikant30.08minV55   10.752  5:352.99+9:45
26  Karin den DekkerTerneuzen31.00minV45   10.452  5:442.90+10:37
27  Annick van der StraetenWestdorpe31.25minV50   10.313  5:492.86+11:02
28  Jan de MitsEvergem31.26minM55   10.308  5:492.86+11:03
29  Joop WielesPhilippine31.33minM65   10.269  5:512.85+11:10
30  Bernadette SaloméKloosterzande31.47minV50   10.194  5:532.83+11:24
31  Kris de RijbelSint-Pauwels31.49minV50   10.183  5:542.83+11:26
32  Anita WielesPhilippine31.50minV60   10.178  5:542.83+11:27
33  Marian van VorenTerneuzen32.33minV65   9.954  6:022.76+12:10
34  Mia GelaudeOosteeklo32.58minV50   9.828  6:062.73+12:35
35  Lidy JonkerTerneuzen34.21minV50   9.432  6:222.62+13:58
36  Michael de DetterHeikant34.45minMse   9.324  6:262.59+14:22
37  Caroline OmmerbornHulst35.31minV40   9.122  6:352.53+15:08
38  Lian WillemsHulst35.35minVse   9.105  6:352.53+15:12
39  Aimé SamsonSint-Pauwels35.38minM70   9.093  6:362.53+15:15
40  Antoine MathysDe Pinte36.00minM70   9.000  6:402.50+15:37
41  Dominique van den DaeleWachtebeke38.22minV50   8.445  7:062.35+17:59
42  Greta de VylderSint-Gillis-Waas39.01minV70   8.304  7:142.31+18:38
43  Georges ColmanRupelmonde41.47minM85   7.754  7:442.15+21:24
Mannen: 25 (58.14%) => M40=3 - M45=2 - M50=3 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=3 - M85=1 - Mse=8
Vrouwen: 18 (41.86%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V50=6 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.162 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020