vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jeff Thuy Memorial

Heikant, zaterdag 9 november 2019 - Organisatie: TC Heikant
12.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Filip van BuytenHamme43.16minM40   16.918  3:334.70-
2  Sander PostTerneuzen43.18minM35   16.905  3:334.70+0:02
3  Liam MeyDoel43.52minMse   16.687  3:364.64+0:36
4  Edwin de la RuelleKoewacht45.40minM50   16.029  3:454.45+2:24
5  Jordy LeenknechtHulst47.41minM35   15.351  3:554.26+4:25
6  Fabian DevrieseStekene47.52minMse   15.292  3:554.25+4:36
7  Martijn KoxWestdorpe47.55minM40   15.277  3:564.24+4:39
8  Tiago da Cardoso Moerbeke48.14minMse   15.176  3:574.22+4:58
9  Thomas WulffraatTerneuzen48.59minMse   14.944  4:014.15+5:43
10  Chris de SmitHulst49.03minM40   14.924  4:014.15+5:47
11  Lisz VerbeeckStekene50.03minVse   14.625  4:064.06+6:47
12  Chris VerbeeckStekene50.05minM60   14.616  4:064.06+6:49
13  Gino van BroeckTemse50.27minMse   14.509  4:084.03+7:11
14  Hans BurmSint-Pauwels50.34minM50   14.476  4:094.02+7:18
15  Sharon BogaertStekene51.05minV40   14.330  4:113.98+7:49
16  Wim de RoosStekene51.08minM40   14.316  4:113.98+7:52
17  Rudy van DaeleSint-Niklaas51.09minM55   14.311  4:123.98+7:53
18  Crum van der LindenOost-Souburg51.14minMse   14.288  4:123.97+7:58
19  Geert WaelputAxel51.24minM45   14.241  4:133.96+8:08
20  Bart JanssensMelsele52.49minM50   13.859  4:203.85+9:33
21  Daan van HoorewegheMechelen53.20minM40   13.725  4:223.81+10:04
22  Erwin NachtegaelHeikant56.50minM55   12.880  4:403.58+13:34
23  Rudi de CaluwéSas van Gent56.59minM60   12.846  4:403.57+13:43
24  Gino DhanisSint Jansteen57.19minM55   12.771  4:423.55+14:03
25  Luc SmetSint-Niklaas57.22minM50   12.760  4:423.54+14:06
26  Jos van GrembergheKoewacht57.35minM60   12.712  4:433.53+14:19
27  Alain LippensErtvelde57.39minM55   12.697  4:443.53+14:23
28  Michiel LippensMoerbeke57.55minMse   12.639  4:453.51+14:39
29  Roland SyvertsenSint-Niklaas58.15minM60   12.567  4:463.49+14:59
30  Christophe van HoveKemzeke58.52minM40   12.435  4:503.45+15:36
31  Kylie de BeuleHeikant59.22minVse   12.330  4:523.43+16:06
32  Kristel ElgheerStekene59.43minVse   12.258  4:543.40+16:27
33  Frans VerwilligenHulst59.56minM60   12.214  4:553.39+16:40
34  Carmen BogaertStekene59.59minV45   12.203  4:553.39+16:43
35  Evert KuijkTerneuzen1.00.58minM50   12.007  5:003.34+17:42
36  René HamelinkZaamslag1.00.59minM45   12.003  5:003.33+17:43
37  Michel FieretTerneuzen1.01.05minM45   11.984  5:003.33+17:49
38  Patrick de SutterStekene1.01.22minM55   11.928  5:023.31+18:06
39  Marc WelvaertOosteeklo1.01.30minM55   11.902  5:023.31+18:14
40  Francoise van WaterschootBreda1.01.37minVse   11.880  5:033.30+18:21
41  Sjaak VroonlandLamswaarde1.01.39minM60   11.873  5:033.30+18:23
42  Linda VinkAxel1.02.07minV35   11.784  5:053.27+18:51
43  Luc KusseneersRumst1.02.10minM60   11.775  5:063.27+18:54
44  Tom SchauwaertHulst1.02.15minM55   11.759  5:063.27+18:59
45  Jan BoonmanAxel1.02.20minM65   11.743  5:073.26+19:04
46  Wim StrobbeKloosterzande1.02.44minM60   11.668  5:093.24+19:28
47  Eddy de CaluwéMoerbeke1.02.54minM50   11.638  5:093.23+19:38
48  Johan BrouwersOssenisse1.02.59minM50   11.622  5:103.23+19:43
49  Julie SerrarensLamswaarde1.03.09minV45   11.591  5:113.22+19:53
50  Nicole SerrarensSint Jansteen1.03.31minV45   11.525  5:123.20+20:15
51  Johan de ZeeuwAxel1.08.50minM55   10.634  5:392.95+25:34
52  Leo HoeksmaKoewacht1.08.51minM65   10.632  5:392.95+25:35
53  Els ZweistraTerneuzen1.08.54minV60   10.624  5:392.95+25:38
54  Hubert RoelsKloosterzande1.10.31minM70   10.381  5:472.88+27:15
55  Petra MeiHengstdijk1.10.33minV40   10.376  5:472.88+27:17
56  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.10.36minM65   10.368  5:472.88+27:20
57  Rudy van de VeldeWachtebeke1.13.36minM55   9.946  6:022.76+30:20
58  Gilberte ScheldewaertSint-Amendsberg1.14.35minV60   9.815  6:072.73+31:19
59  Daan DielemanZaamslag1.14.37minM70   9.810  6:072.73+31:21
60  Dominique de MeySint-Niklaas1.14.40minV55   9.804  6:072.72+31:24
61  Carla ZegersKoewacht1.16.51minV50   9.525  6:182.65+33:35
62  Ine de DeyneKemzeke1.16.52minV65   9.523  6:182.65+33:36
Mannen: 47 (75.81%) => M35=2 - M40=6 - M45=3 - M50=7 - M55=9 - M60=8 - M65=3 - M70=2 - Mse=7
Vrouwen: 15 (24.19%) => V35=1 - V40=2 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.25 km

2020Mark Verhage42:14Sander d'Hont42:45Sander van Doorn46:08Kylie de Beule56:3798
2019Edwin de Neys44:23Sander van Doorn45:02Frederiek van Landschoot45:14Melissa Ten Kate56:00107
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

12.2 km

2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127
5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Matti BuysseStekene20.23minMse   15.895  3:464.42-
2  Benny ThuySint Jansteen20.36minM50   15.728  3:494.37+0:13
3  Menno den DekkerTerneuzen21.38minM45   14.977  4:004.16+1:15
4  Noah RoelsHulst21.43minMse   14.919  4:014.14+1:20
5  Demaret TonySint-Kruis-Winkel21.51minM50   14.828  4:034.12+1:28
6  Joakim van GasseSint-Pauwels22.00minMse   14.727  4:044.09+1:37
7  Heidi de PoorterGentbrugge22.25minV40   14.454  4:094.01+2:02
8  Robbie HerweghSint Jansteen22.42minMse   14.273  4:123.96+2:19
9  Mats VierbegenHulst22.50minMse   14.190  4:143.94+2:27
10  Davy de WolfHulst23.09minM40   13.996  4:173.89+2:46
11  Michiel YsebaertSint Jansteen23.38minMse   13.709  4:233.81+3:15
12  Marcel VerschurenHeikant24.16minM45   13.352  4:303.71+3:53
13  Stefaan HeirmanMoerbeke24.23minM50   13.288  4:313.69+4:00
14  Etiën FerketHeikant25.16minM60   12.823  4:413.56+4:53
15  Mitra van der PoelVogelwaarde25.22minMse   12.773  4:423.55+4:59
16  Sarah BogaertDuffel25.56minV35   12.494  4:483.47+5:33
17  Simone van KerckhovenKloosterzande26.10minVse   12.382  4:513.44+5:47
18  Don BuysroggeKoewacht26.28minM40   12.242  4:543.40+6:05
19  Albert van BunderDe Klinge26.54minM70   12.045  4:593.35+6:31
20  Wanda ZegersTerneuzen27.01minV45   11.993  5:003.33+6:38
21  Jack de BooijHulst27.37minM65   11.732  5:073.26+7:14
22  Cindy VandermeulenStekene29.17minV35   11.064  5:253.07+8:54
23  Peter ScheeleAxel30.01minM40   10.794  5:343.00+9:38
24  Ron SalomeKloosterzande30.02minM55   10.788  5:343.00+9:39
25  Chantal nachtegaelHeikant30.08minV55   10.752  5:352.99+9:45
26  Karin den DekkerTerneuzen31.00minV45   10.452  5:442.90+10:37
27  Annick van der StraetenWestdorpe31.25minV50   10.313  5:492.86+11:02
28  Jan de MitsEvergem31.26minM55   10.308  5:492.86+11:03
29  Joop WielesPhilippine31.33minM65   10.269  5:512.85+11:10
30  Bernadette SaloméKloosterzande31.47minV50   10.194  5:532.83+11:24
31  Kris de RijbelSint-Pauwels31.49minV50   10.183  5:542.83+11:26
32  Anita WielesPhilippine31.50minV60   10.178  5:542.83+11:27
33  Marian van VorenTerneuzen32.33minV65   9.954  6:022.76+12:10
34  Mia GelaudeOosteeklo32.58minV50   9.828  6:062.73+12:35
35  Lidy JonkerTerneuzen34.21minV50   9.432  6:222.62+13:58
36  Michael de DetterHeikant34.45minMse   9.324  6:262.59+14:22
37  Caroline OmmerbornHulst35.31minV40   9.122  6:352.53+15:08
38  Lian WillemsHulst35.35minVse   9.105  6:352.53+15:12
39  Aimé SamsonSint-Pauwels35.38minM70   9.093  6:362.53+15:15
40  Antoine MathysDe Pinte36.00minM70   9.000  6:402.50+15:37
41  Dominique van den DaeleWachtebeke38.22minV50   8.445  7:062.35+17:59
42  Greta de VylderSint-Gillis-Waas39.01minV70   8.304  7:142.31+18:38
43  Georges ColmanRupelmonde41.47minM85   7.754  7:442.15+21:24
Mannen: 25 (58.14%) => M40=3 - M45=2 - M50=3 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=3 - M85=1 - Mse=8
Vrouwen: 18 (41.86%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V50=6 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.209 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020