woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Piet Spruit Memorial Loop

Sluiskil, zaterdag 26 oktober 2019 - Organisatie: Piet Spruit lopers
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke58.03minMse   15.504  3:524.31414
2  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Koewacht58.15minM50   15.451  3:534.29407
3  Thomas Wulffraat (PR 56.28) Terneuzen59.21minM35   15.164  3:574.21369
4  Sander van Doorn (PR 56.18) Zaamslag1.00.22minM35   14.909  4:014.14335
5  Jordy Leenknecht (PR 1.00.12) Hulst1.03.45minM35   14.118  4:153.92235
6  Fons de Rijcke (PR 1.01.07) Kloosterzande1.05.48minM55   13.678  4:233.80183
7  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.07.14minM60   13.386  4:293.72150
8  Serge Martinu (PR 1.08.46) Koewacht1.09.29minM50   12.953  4:383.60105
9  Peter Claes (PR 1.09.04) Sluiskil1.10.30minM50   12.766  4:423.5588
10  Patrick Michiels (debuut) Nieuw-Namen1.11.04minM50   12.664  4:443.5279
11  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.11.37minM55   12.567  4:463.4970
12  Kris GoossensKieldrecht1.11.51minM40   12.526  4:473.4867
13  Eric van Remortel (PR 1.04.40) Goes1.11.59minM60   12.503  4:483.4765
14  Patrick van Remortel (PR 1.06.19) Hulst1.12.34minM55   12.402  4:503.4557
15  Jos WijnsHallaar1.12.40minM65   12.385  4:513.4456
16  Peter van den Berg (debuut) Hulst1.13.24minM50   12.262  4:543.4146
17  Marco Wauters (PR)Vogelwaarde1.15.38minM45   11.900  5:033.3123
18  Gino Dhanis (PR 1.08.37) Sint Jansteen1.16.07minM55   11.824  5:043.2819
19  Eddy de Caluwe (PR 1.10.00) Ossenisse1.16.56minM55   11.698  5:083.2514
20  Tianda Donker Curtius (debuut) Middelburg1.17.05minVse   11.676  5:083.24118
21  Carmen BogaertStekene1.17.25minV45   11.625  5:103.23112
22  Frans Verwilligen (PR 1.15.22) Hulst1.17.26minM60   11.623  5:103.2311
23  Gerrit Langenberg (PR)Sluiskil1.20.10minM65   11.227  5:213.121
24  Piet Pijpelink (PR 1.16.54) Terneuzen1.20.16minM50   11.213  5:213.111
25  Frank Boerebach (PR 1.08.41) Hoek1.20.56minM55   11.120  5:243.09-
26  Stefan van De Velde (PR 1.21.14) Terneuzen1.23.19minM35   10.802  5:333.00-
27  Johnny Dooms (PR 1.10.00) Terneuzen1.24.14minM65   10.685  5:372.97-
28  Els Zweistra (PR 1.23.46) Terneuzen1.27.19minV60   10.307  5:492.868
29  Ko de Koeyer (PR 1.23.39) Zaamslag1.27.20minM70   10.305  5:492.86-
30  Chris de Koe (PR 51.00) Vlissingen1.27.44minM70   10.258  5:512.85-
31  Frederik van de VeldeKluizen1.34.23minM35   9.536  6:182.65-
32  Sjaak LijbaertSluiskil1.37.06minM65   9.269  6:282.57-
33  Louis Van der SteenGent1.40.18minM65   8.973  6:412.49-
Mannen: 30 (90.91%) => M35=5 - M40=1 - M45=1 - M50=6 - M55=6 - M60=3 - M65=5 - M70=2 - Mse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Peter Meeuwsen58:03Edwin de la Ruelle58:15Thomas Wulffraat59:21Tianda Donker Curtius1:17:0533
2018Liam de Mey57:13Sander van Doorn57:44Marlon Roels59:40Els Zweistra1:28:3931

14.7 km

2017Jordi van Guyse53:02Sander van Doorn56:46Didier Verlee57:46Kimberly van Waeasberghe1:38:4938

13.2 km

2016Tim Pleijte46:22Mark Verhage48:32Wim Vercruyssen54:02Niki Boogaert1:01:2755
2015Mark Verhage47:33Kevin Cnudde47:39Sander Post48:03Marleen Houg1:09:1349

14 km

2013Benny Thuy52:03Jopie Heetkamp52:31Matti Buysse54:03Monique Allefs1:06:1575
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jeffrey WindelsKuurne40.40minMse   14.754  4:044.10266
2  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel41.32minM50   14.446  4:094.01228
3  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.42minM55   14.388  4:104.00221
4  Heidi de PoorterGentbrugge42.29minV40   14.123  4:153.92403
5  Paul HaertjensBoekhoute44.07minM55   13.600  4:253.78133
6  Natasja de Booij (PR 45.11) Walsoorden46.38minV45   12.866  4:403.57224
7  Jochem de BeeldeSint-Niklaas49.11minMse   12.199  4:553.3921
8  Cedric de BeeldeSint-Niklaas50.22minMse   11.913  5:023.319
9  Corine de Jonge (PR)Terneuzen50.28minVse   11.889  5:033.30105
10  Marc WelvaertOosteeklo50.30minM55   11.881  5:033.307
11  Luc KusseneersRumst50.33minM60   11.869  5:033.307
12  Willy MerckxStekene51.12minM65   11.719  5:073.263
13  Rony AdriaenssensLokeren51.21minM60   11.685  5:083.252
14  Bennie Bouterse (PR 45.37) Terneuzen51.24minM50   11.673  5:083.242
15  Wanda Zegers (PR 46.12) Terneuzen51.30minV45   11.650  5:093.2481
16  Linda Vink (debuut) Axel52.33minV35   11.418  5:153.1759
17  Jacques Zaman (PR 44.51) Terneuzen52.52minM55   11.349  5:173.15-
18  Patrick CeuppensHalle53.00minM60   11.321  5:183.14-
19  Acronius Kramer (PR 41.19) Goes53.03minM65   11.310  5:183.14-
20  Wim VolckaertOosterzele53.38minM45   11.187  5:223.11-
21  Willem Ymker (debuut) Terneuzen53.40minM45   11.180  5:223.11-
22  Inge Baart (debuut) Kloosterzande53.48minV45   11.152  5:233.1038
23  JP LepohdreIchtegem53.53minM65   11.135  5:233.09-
24  Leo Kaijser (PR 48.23) Terneuzen53.55minM55   11.128  5:243.09-
25  Dagmar van EesveldeErtvelde54.50minM40   10.942  5:293.04-
26  Ludwig van GeyteZele55.25minM60   10.827  5:333.01-
27  Jilt Prins (debuut) Vogelwaarde56.08minM55   10.689  5:372.97-
28  Arlette HendrickxHallaar57.16minV60   10.477  5:442.914
29  Filip GoemanWaarschoot57.48minM40   10.381  5:472.88-
30  Annelies RombautKieldrecht58.09minV65   10.318  5:492.871
31  Didier van NieuwenhuyzeAssenede58.33minM55   10.248  5:512.85-
32  Philippe van GeertruyEkeren58.42minM50   10.221  5:522.84-
33  Nienke BoogmansMoerbeke59.12minVse   10.135  5:552.82-
34  Rudy van de VeldeWachtebeke59.12minM55   10.135  5:552.82-
35  Andrea VermoteEernegem59.45minV60   10.042  5:592.79-
36  Daan Dieleman (PR 51.56) Zaamslag1.00.36minM70   9.901  6:042.75-
37  Romain BolssensKieldrecht1.02.22minM60   9.621  6:142.67-
38  Dominique de MeySint-Niklaas1.02.23minV55   9.618  6:142.67-
39  Carla Zegers (PR 49.12) Koewacht1.02.56minV50   9.534  6:182.65-
40  Aime SamsonSint-Pauwels1.07.55minV70   8.834  6:482.45-
41  Maria van BelleSleidinge1.07.55minV70   8.834  6:482.45-
42  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel1.07.56minV50   8.832  6:482.45-
43  Antoine MathysDe Pinte1.12.02minM70   8.329  7:122.31-
44  Greta De VijlderSint-Gilles-Waas1.12.44minV70   8.249  7:162.29-
45  Rita van AvermaetAssenede1.23.58minV70   7.146  8:241.98-
Mannen: 28 (62.22%) => M40=2 - M45=2 - M50=3 - M55=8 - M60=5 - M65=3 - M70=2 - Mse=3
Vrouwen: 17 (37.78%) => V35=1 - V40=1 - V45=3 - V50=2 - V55=1 - V60=2 - V65=1 - V70=4 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.977 seconden nodig om deze lijst met 78 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020