vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bamisrun

Kloosterzande, zaterdag 21 september 2019 - Organisatie: Bamisfeesten
11.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse42.37minMse   15.909  3:464.42-
2  Wim VercruyssenNieuw-Namen42.44minMse   15.866  3:474.41+0:07
3  Wim van SparrentakSint Laurens43.05minM45   15.737  3:494.37+0:28
4  Edwin de la RuelleKoewacht44.33minM50   15.219  3:574.23+1:56
5  Sander van DoornZaamslag45.50minM35   14.793  4:034.11+3:13
6  Jordy LeenknechtHulst46.49minM35   14.482  4:094.02+4:12
7  Andre VerdurmenKloosterzande50.32minMse   13.417  4:283.73+7:55
8  Jeroen van GoethemKloosterzande51.01minMse   13.290  4:313.69+8:24
9  Barry van MeeleKloosterzande51.33minMse   13.152  4:343.65+8:56
10  Dowy de WolfHulst52.17minMse   12.968  4:383.60+9:40
11  Coen DekkerZaamslag52.35minMse   12.894  4:393.58+9:58
12  Maurice SteketeeMiddelburg52.41minM35   12.869  4:403.57+10:04
13  Omar RoelsHulst52.44minMse   12.857  4:403.57+10:07
14  Natasja de BooijWalsoorden52.53minV45   12.821  4:413.56+10:16
15  William FaesKloosterzande52.55minMse   12.813  4:413.56+10:18
16  Robbert NeveKloosterzande54.10minMse   12.517  4:483.48+11:33
17  Eric van RemortelGoes54.44minM60   12.387  4:513.44+12:07
18  Alain LippensErtvelde55.40minMse   12.180  4:563.38+13:03
19  Eric van GoethemKloosterzande56.31minMse   11.996  5:003.33+13:54
20  Peter van den AbeeleKloosterzande56.34minMse   11.986  5:003.33+13:57
21  Marije BesuijenMiddelburg56.41minV40   11.961  5:013.32+14:04
22  Demi RoelsBreda57.00minVse   11.895  5:033.30+14:23
23  Frans VerwilligenHulst57.10minMse   11.860  5:043.29+14:33
24  Gert-Jan MenheereHulst57.25minMse   11.808  5:053.28+14:48
25  Rob de PagterRitthem57.52minMse   11.717  5:073.25+15:15
26  Jack FolkersmaTerneuzen59.08minMse   11.466  5:143.18+16:31
27  Wanda ZegersTerneuzen59.19minV45   11.430  5:153.18+16:42
28  Paul de BooijLamswaarde59.50minMse   11.331  5:183.15+17:13
29  Gyon VoetWalsoorden1.00.17minMse   11.247  5:203.12+17:40
30  Sjaak VroonlandLamswaarde1.00.20minMse   11.238  5:203.12+17:43
31  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.28minMse   11.213  5:213.11+17:51
32  Stefaan de WertClinge1.00.35minMse   11.191  5:223.11+17:58
33  Alex van LeuvenSint Jansteen1.01.01minMse   11.112  5:243.09+18:24
34  Francoise Van WaterschootBreda1.02.14minVse   10.894  5:303.03+19:37
35  Wouter LeeraertKloosterzande1.03.10minMse   10.734  5:352.98+20:33
36  Arthur StijnsOudelande1.04.55minM70   10.444  5:452.90+22:18
37  Gieske de BruijnTerhole1.06.06minVse   10.257  5:512.85+23:29
38  Ellen van LeuvenBreda1.06.47minVse   10.152  5:552.82+24:10
39  Leo HoeksmaKoewacht1.07.11minMse   10.092  5:572.80+24:34
40  Philippe van GeertruyEkeren1.09.37minMse   9.739  6:102.71+27:00
41  Romain BolssensKieldrecht1.12.41minMse   9.328  6:262.59+30:04
42  Marco van MeeleKloosterzande1.14.03minMse   9.156  6:332.54+31:26
Mannen: 35 (83.33%) => M35=3 - M45=1 - M50=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=28
Vrouwen: 7 (16.67%) => V40=1 - V45=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.3 km

2019Gino van Broeck42:37Wim Vercruyssen42:44Wim van Sparrentak43:05Natasja de Booij52:5342

11.4 km

2018Job de Feijter37:07Mark Verhage40:20Edwin de la Ruelle41:20Ingrid IJsebaert50:0981

11.2 km

2017Sander d'Hont42:03Mark Verhage42:04Amor Maertens44:35Renate van Huffel52:1273
5.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart18.16minMse   17.409  3:274.84-
2  Bryan RoosenboomZele18.57minMse   16.781  3:354.66+0:41
3  Timo d'HontKuitaart19.51minMse   16.020  3:454.45+1:35
4  Roy MaaijenKloosterzande20.13minMse   15.730  3:494.37+1:57
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen20.40minM40   15.387  3:544.27+2:24
6  Noah RoelsHulst21.08minMse   15.047  3:594.18+2:52
7  Jeroen van DijkKloosterzande21.11minMse   15.012  4:004.17+2:55
8  Artjan LambertVogelwaarde21.18minMse   14.930  4:014.15+3:02
9  Erwin van BeljouwKloosterzande21.21minMse   14.895  4:024.14+3:05
10  Guus van BeljouwKloosterzande21.33minMse   14.756  4:044.10+3:17
11  Robert LafertinTerneuzen22.27minMse   14.165  4:143.93+4:11
12  Jordy AlvarezKuitaart23.22minMse   13.609  4:253.78+5:06
13  Tommy ValckxHulst24.15minMse   13.113  4:353.64+5:59
14  Simone van KerckhovenKloosterzande24.36minVse   12.927  4:383.59+6:20
15  Jimmy van DelftKloosterzande25.06minMse   12.669  4:443.52+6:50
16  Jesse van BunderKloosterzande25.25minMse   12.511  4:483.48+7:09
17  Bas ValckxHulst25.29minMse   12.479  4:483.47+7:13
18  Theo RoelsKloosterzande25.49minM60   12.318  4:523.42+7:33
19  Theo van der KraaijKloosterzande25.53minMse   12.286  4:533.41+7:37
20  Bennie BouterseTerneuzen26.09minMse   12.161  4:563.38+7:53
21  Bjorn de BetueSint Jansteen26.13minMse   12.130  4:573.37+7:57
22  Marco BaartLamswaarde26.40minMse   11.925  5:023.31+8:24
23  Jack de BooijHulst26.56minMse   11.807  5:053.28+8:40
24  John GuequierreMiddelburg27.08minM65   11.720  5:073.26+8:52
25  Michiel SchelfhoutKloosterzande27.12minMse   11.691  5:083.25+8:56
26  Peter VerlindenSluiskil27.14minM60   11.677  5:083.24+8:58
27  Ronald RoctusTerneuzen27.20minM55   11.634  5:093.23+9:04
28  Monique VervaetWalsoorden27.30minVse   11.564  5:113.21+9:14
29  Steven SmitKloosterzande27.33minMse   11.543  5:123.21+9:17
30  Margo HermansOssenisse28.35minVse   11.125  5:243.09+10:19
31  Pascale de SmitKloosterzande28.37minVse   11.112  5:243.09+10:21
32  Leander KlandermanKloosterzande28.44minMse   11.067  5:253.07+10:28
33  Ron SalomeKloosterzande28.58minMse   10.978  5:283.05+10:42
34  Els ZweistraTerneuzen29.22minV60   10.829  5:323.01+11:06
35  Eugenio AlvarezKloosterzande29.31minMse   10.774  5:342.99+11:15
36  Carla ZegersKoewacht29.57minV50   10.618  5:392.95+11:41
37  Sjoerd de GraafTerneuzen30.00minMse   10.600  5:402.94+11:44
38  Sebastian NijssenMiddelburg30.03minM45   10.582  5:402.94+11:47
39  Jacky DoomsSluiskil30.17minMse   10.501  5:432.92+12:01
40  Cindy van de BrandeWalsoorden30.20minVse   10.484  5:432.91+12:04
41  Jan van JoleKloosterzande30.51minMse   10.308  5:492.86+12:35
42  Maaike de RoeckKloosterzande30.53minVse   10.297  5:502.86+12:37
43  Lisette de Bakker MaljaarKloosterzande30.56minVse   10.280  5:502.86+12:40
44  Bernadette SalomeKloosterzande30.59minV50   10.264  5:512.85+12:43
45  Laura der WeduweKloosterzande31.12minVse   10.192  5:532.83+12:56
46  Wendeline RoctusKloosterzande31.14minVse   10.181  5:542.83+12:58
47  Karin VerasselKloosterzande31.36minVse   10.063  5:582.80+13:20
48  Nicole de NijsNoordstraat31.50minVse   9.990  6:002.77+13:34
49  Fleur SmitsKloosterzande32.12minVse   9.876  6:052.74+13:56
50  Petra HemelaarVogelwaarde32.16minVse   9.855  6:052.74+14:00
51  Marian van VorenTerneuzen32.32minVse   9.775  6:082.72+14:16
52  Ine de DeyneKemzeke32.48minVse   9.695  6:112.69+14:32
53  Nadine BaertKloosterzande33.16minVse   9.559  6:172.66+15:00
54  Diana de VosKloosterzande33.59minVse   9.358  6:252.60+15:43
55  Tamara de WolfHulst34.46minVse   9.147  6:342.54+16:30
56  Daphne BoddaertSint Jansteen34.47minVse   9.142  6:342.54+16:31
57  Mia van BelleVlissingen36.05minV65   8.813  6:482.45+17:49
58  Aime SamsonSint-Pauwels36.31minMse   8.708  6:532.42+18:15
59  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas36.59minVse   8.598  6:592.39+18:43
Mannen: 35 (59.32%) => M40=1 - M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=29
Vrouwen: 24 (40.68%) => V50=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=20

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.123 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020