woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e d'Ossekoppenloop

Ossenisse, zaterdag 14 september 2019 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.85 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel42.13minMse   16.842  3:344.68-
2  Liam De MeyDoel42.28minMse   16.743  3:354.65+0:15
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen45.32minMse   15.615  3:514.34+3:19
4  Joris ZamanNieuw-Namen46.11minM40   15.395  3:544.28+3:58
5  Lion BaasVlissingen47.01minM40   15.122  3:584.20+4:48
6  Edwin de la RuelleKoewacht48.19minM50   14.715  4:054.09+6:06
7  Sander Van DoornTerneuzen48.31minMse   14.655  4:064.07+6:18
8  Fons de RijckeKloosterzande49.00minMse   14.510  4:084.03+6:47
9  Stefan van den BroekeAxel49.44minMse   14.296  4:123.97+7:31
10  Erwin van den BroekeAxel51.29minMse   13.810  4:213.84+9:16
11  Matti BuysseStekene51.51minMse   13.713  4:233.81+9:38
12  André VerdurmenKloosterzande52.28minMse   13.551  4:263.76+10:15
13  Ronald GeertseSerooskerke52.57minMse   13.428  4:283.73+10:44
14  Patrick van RemortelHulst53.27minM55   13.302  4:313.70+11:14
15  Gilles VanroyeBrugge53.54minMse   13.191  4:333.66+11:41
16  Kris GoossensKieldrecht55.04minMse   12.912  4:393.59+12:51
17  William FaesKloosterzande55.35minMse   12.792  4:413.55+13:22
18  Jos WynsHallaar55.54minMse   12.719  4:433.53+13:41
19  Martin de JaegerTerneuzen56.20minMse   12.621  4:453.51+14:07
20  Eric Van RemortelGoes57.44minM60   12.315  4:523.42+15:31
21  Peter van den BergHulst58.00minMse   12.259  4:543.41+15:47
22  Marco WautersVogelwaarde58.47minMse   12.095  4:583.36+16:34
23  Eddy de CaluweOssenisse58.56minMse   12.064  4:583.35+16:43
24  Leon van BavinchovenTerneuzen59.05minM50   12.034  4:593.34+16:52
25  Patrick de SutterStekene59.35minMse   11.933  5:023.31+17:22
26  Rudi de CaluweSas van Gent59.36minMse   11.930  5:023.31+17:23
27  Emmeke SchalkenMaastricht59.55minVse   11.866  5:033.30+17:42
28  Niek WielandAxel1.00.15minM45   11.801  5:053.28+18:02
29  Sven BuhmannHulst1.00.44minMse   11.707  5:083.25+18:31
30  Tom SchauwaertHulst1.02.01minMse   11.465  5:143.18+19:48
31  Jaap van der VeenTerneuzen1.02.18minM50   11.413  5:153.17+20:05
32  Frank BoerebachHoek1.02.26minMse   11.388  5:163.16+20:13
33  Stefaan De WertClinge1.02.35minMse   11.361  5:173.16+20:22
34  Piet PijpelinkTerneuzen1.02.50minMse   11.316  5:183.14+20:37
35  Thomas KeysserOssenisse1.03.30minMse   11.197  5:223.11+21:17
36  Linda VinkAxel1.04.31minVse   11.020  5:273.06+22:18
37  Leo BrackeAxel1.04.41minMse   10.992  5:283.05+22:28
38  Emmanuëlla BrackeAxel1.04.41minVse   10.992  5:283.05+22:28
39  Willem IjmkerTerneuzen1.05.08minMse   10.916  5:303.03+22:55
40  Wim StrobbeKloosterzande1.05.15minMse   10.897  5:303.03+23:02
41  Michel CambeenVogelwaarde1.08.22minMse   10.400  5:462.89+26:09
42  Tonnie van EijkAxel1.09.08minMse   10.284  5:502.86+26:55
43  Johnny DoomsTerneuzen1.09.24minM65   10.245  5:512.85+27:11
44  Jilt PrinsVogelwaarde1.10.25minMse   10.097  5:572.80+28:12
45  Els ZweistraTerneuzen1.10.42minV60   10.057  5:582.79+28:29
46  Sheila BaarsAxel1.11.47minVse   9.905  6:032.75+29:34
47  Yara RoelsHulst1.12.15minVse   9.841  6:062.73+30:02
48  Dominique de MeySint-Niklaas1.12.27minVse   9.814  6:072.73+30:14
49  Ivo de WildeClinge1.15.41minMse   9.394  6:232.61+33:28
50  Wim MenuKloosterzande1.16.50minMse   9.254  6:292.57+34:37
51  Louis Van der SteenGent1.20.46minMse   8.803  6:492.45+38:33
Mannen: 44 (86.27%) => M40=2 - M45=1 - M50=3 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=35
Vrouwen: 7 (13.73%) => V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.85 km

2019Mark Verhage42:13Liam De Mey42:28Wim Vercruyssen45:32Emmeke Schalken59:5551

11.8 km

2018Mark Verhage41:38Sander d'Hont43:16Sander Van Doorn45:27Saskia Vercammen52:5666
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

11.6 km

2015Francesco Degroote41:11Sander Post42:27Mark Verhage43:17Haike van de Velde56:1566
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart28.48minMse   16.667  3:364.63-
2  Chris de SmitHulst30.44minM40   15.618  3:514.34+1:56
3  Joost van EschRotterdam30.53minMse   15.542  3:524.32+2:05
4  Ronny WagenaerMelsele32.46minMse   14.649  4:064.07+3:58
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen33.03minM40   14.523  4:084.03+4:15
6  Paul HaertjensBoekhoute33.37minMse   14.279  4:123.97+4:49
7  Jeroen Van DijkKloosterzande33.52minMse   14.173  4:143.94+5:04
8  Artjan LambertVogelwaarde34.04minMse   14.090  4:163.91+5:16
9  Erwin Van BeljouwKloosterzande34.08minMse   14.063  4:163.91+5:20
10  Luc PierssensSint-Gillis-Waas35.10minMse   13.649  4:243.79+6:22
11  Benny TorfsItegem35.33minMse   13.502  4:273.75+6:45
12  Roland SyvertsenSint-Niklaas36.23minMse   13.193  4:333.66+7:35
13  Eric van GoethemKloosterzande37.11minMse   12.909  4:393.59+8:23
14  Natasja De BooijWalsoorden37.13minV45   12.897  4:393.58+8:25
15  Werner Van GoethemVogelwaarde38.16minMse   12.544  4:473.48+9:28
16  Christophe De MiddelaerOssenisse38.58minMse   12.318  4:523.42+10:10
17  Jos CelieAxel39.23minMse   12.188  4:553.39+10:35
18  Gert-Jan MenheereHulst40.08minMse   11.960  5:013.32+11:20
19  Gyon VoetWalsoorden40.41minMse   11.798  5:053.28+11:53
20  Marc WelvaertOosteeklo40.43minMse   11.789  5:053.27+11:55
21  Bennie BouterseTerneuzen40.46minMse   11.774  5:063.27+11:58
22  Frits VervaetWalsoorden40.56minM60   11.726  5:073.26+12:08
23  Wanda ZegersTerneuzen40.58minV45   11.717  5:073.25+12:10
24  Wendy Van De BroekeAxel41.00minVse   11.707  5:083.25+12:12
25  Julie SerrarensLamswaarde41.52minVse   11.465  5:143.18+13:04
26  Freer van RoeyenAxel42.02minMse   11.420  5:153.17+13:14
27  Inge BaartKloosterzande42.13minVse   11.370  5:173.16+13:25
28  Piet BeijerMiddelburg43.21minM70   11.073  5:253.08+14:33
29  Cedric de BeeldeSint-Niklaas44.51minMse   10.702  5:362.97+16:03
30  Ronald BreepoelSluiskil45.23minMse   10.577  5:402.94+16:35
31  Wendy WortmanHengstdijk45.42minVse   10.503  5:432.92+16:54
32  Arlette HendrickxHallaar45.46minVse   10.488  5:432.91+16:58
33  Kevin van CampenhoutHulst46.44minMse   10.271  5:512.85+17:56
34  Annelies RombautKieldrecht47.03minVse   10.202  5:532.83+18:15
35  Margo HermansOssenisse47.16minVse   10.155  5:552.82+18:28
36  Daan DielemanZaamslag47.32minMse   10.098  5:572.81+18:44
37  Carla ZegersKoewacht48.20minV50   9.931  6:032.76+19:32
38  Sarijke AertsMiddelburg48.39minV65   9.866  6:052.74+19:51
39  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede48.43minMse   9.853  6:052.74+19:55
40  Kim de KoningKoewacht50.21minVse   9.533  6:182.65+21:33
41  Ruud MartensKoewacht50.22minMse   9.530  6:182.65+21:34
42  Yannick VastenhoutTerneuzen50.23minMse   9.527  6:182.65+21:35
43  Jean-Pierre D'HauwZelzate52.06minMse   9.213  6:312.56+23:18
44  Ine de DeyneKemzeke52.22minVse   9.166  6:332.55+23:34
45  Marjolein de JongeBreskens53.55minVse   8.903  6:442.47+25:07
46  Aimé SamsonSint-Pauwels54.41minVse   8.778  6:502.44+25:53
47  Maria van BelleErtvelde54.48minVse   8.759  6:512.43+26:00
48  Nicole van PamelenTerneuzen55.43minVse   8.615  6:582.39+26:55
49  Greta De VylderSint-Gillis-Waas58.37minVse   8.189  7:202.27+29:49
50  Rita Van AvermaetAssenede58.38minVse   8.186  7:202.27+29:50
51  Guy GaelensGentbrugge58.39minMse   8.184  7:202.27+29:51
52  Jaap van der MeerBlesdijke1.00.49minMse   7.893  7:362.19+32:01
Mannen: 33 (63.46%) => M40=2 - M60=1 - M70=1 - Mse=29
Vrouwen: 19 (36.54%) => V45=2 - V50=1 - V65=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.348 seconden nodig om deze lijst met 103 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020