vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bosse Pielenloop

Vogelwaarde, zaterdag 7 september 2019 - Organisatie: VV Vogelwaarde
13.32 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Edwin de la RuelleKoewacht50.29minM50   15.831  3:474.40-
2  Jordy LeenknechtHulst52.29minM35   15.228  3:564.23+2:00
3  Ruben BoutensMiddelburg55.43minMse   14.344  4:113.98+5:14
4  Fons de RijckeKloosterzande55.48minM55   14.323  4:113.98+5:19
5  Reggy HeijensVogelwaarde57.16minM50   13.956  4:183.88+6:47
6  Marc D'HontKuitaart57.20minM50   13.940  4:183.87+6:51
7  Patrick van RemortelHulst58.05minM55   13.760  4:223.82+7:36
8  John van DijkeKloosterzande58.06minM45   13.756  4:223.82+7:37
9  Andre VerdurmenKloosterzande58.25minM50   13.681  4:233.80+7:56
10  Jaap van der VeenTerneuzen1.00.45minM50   13.156  4:343.65+10:16
11  Jos WynsHallaar1.00.52minM65   13.130  4:343.65+10:23
12  Patrick de SutterStekene1.03.41minM55   12.550  4:473.49+13:12
13  Jack FolkersmaTerneuzen1.08.06minM50   11.736  5:073.26+17:37
14  Leo BrackeAxel1.09.57minM55   11.425  5:153.17+19:28
15  Emanuëla BrackeAxel1.09.58minV45   11.423  5:153.17+19:29
16  Chantal NachtegaelHeikant1.11.24minV55   11.193  5:223.11+20:55
17  Ellen van LeuvenBreda1.12.29minVse   11.026  5:273.06+22:00
18  Johnny DoomsTerneuzen1.14.02minM65   10.795  5:333.00+23:33
19  Lauran van den DriesKloosterzande1.14.43minM60   10.696  5:372.97+24:14
20  Jacqueline D'HontKuitaart1.14.46minV50   10.689  5:372.97+24:17
Mannen: 16 (80%) => M35=1 - M45=1 - M50=6 - M55=4 - M60=1 - M65=2 - Mse=1
Vrouwen: 4 (20%) => V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

13.32 km

2019Edwin de la Ruelle50:29Jordy Leenknecht52:29Ruben Boutens55:43Emanuëla Bracke1:09:5820
2018Kris Cornelis50:25Peter Meeuwsen52:03Jordy Leenknecht53:40Natasja de Booij1:07:2534

10.2 km

2017Sander van Doorn38:31Leo Bracke40:29Chris de Smit40:51Inge de Booij49:1665
9.43 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jan RouwendaalVogelwaarde36.15minM35   15.608  3:514.34-
2  Erwin HaersAmersfoort37.49minMse   14.962  4:014.16+1:34
3  Dennis van PasselVogelwaarde38.27minMse   14.715  4:054.09+2:12
4  Matti BuysseStekene38.48minMse   14.582  4:074.05+2:33
5  Erwin BeljouwKloosterzande40.11minM45   14.080  4:163.91+3:56
6  Davy de WolfHulst40.30minM40   13.970  4:183.88+4:15
7  RobertVianen42.23minM70   13.350  4:303.71+6:08
8  Martin NoensKemzeke42.36minM50   13.282  4:313.69+6:21
9  Rudi de CaluweSas van Gent43.39minM60   12.962  4:383.60+7:24
10  Laurens MeeuwsenKrabbendijke44.00minM55   12.859  4:403.57+7:45
11  Arno WautersVogelwaarde45.48minM45   12.354  4:513.43+9:33
12  Paul de BooijLamswaarde47.40minM60   11.870  5:033.30+11:25
13  Marc van PasselVogelwaarde48.33minM55   11.654  5:093.24+12:18
14  Jack de BooijHulst48.49minM65   11.590  5:113.22+12:34
15  Willem YmkerTerneuzen48.57minM45   11.559  5:113.21+12:42
16  Bennie BouterseTerneuzen49.03minM50   11.535  5:123.20+12:48
17  Leo KaijserTerneuzen49.04minM55   11.531  5:123.20+12:49
18  Gyon VoetWalsoorden49.11minMse   11.504  5:133.20+12:56
19  Michel KambeenVogelwaarde49.18minM40   11.477  5:143.19+13:03
20  Johan DekkerMiddelburg50.06minM60   11.293  5:193.14+13:51
21  Tonnie van EijkAxel50.42minM70   11.160  5:233.10+14:27
22  Ivo de WildeClinge50.48minM50   11.138  5:233.09+14:33
23  Stefaan de WertClinge50.49minM45   11.134  5:233.09+14:34
24  Randy LauretHulst52.55minM35   10.692  5:372.97+16:40
25  Arlette HendrickxHallaar54.04minV60   10.465  5:442.91+17:49
26  Els ZweistraTerneuzen54.25minV60   10.398  5:462.89+18:10
27  Sarijke AertsMiddelburg55.28minV65   10.201  5:532.83+19:13
28  Peggy de CockHengstdijk55.45minV35   10.149  5:552.82+19:30
29  Yara RoelsHulst56.07minVse   10.083  5:572.80+19:52
30  Daan DielemanZaamslag56.22minM65   10.038  5:592.79+20:07
31  Romain BolssensKieldrecht59.31minM60   9.507  6:192.64+23:16
32  Theo PauwelsVogelwaarde1.10.20minM60   8.045  7:282.23+34:05
Mannen: 27 (84.38%) => M35=2 - M40=2 - M45=4 - M50=3 - M55=3 - M60=5 - M65=2 - M70=2 - Mse=4
Vrouwen: 5 (15.63%) => V35=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.072 seconden nodig om deze lijst met 52 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020