maandag 1 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Stelleplascross

Heinkenszand, zaterdag 26 oktober 2019 - Organisatie: JARO
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Okbazgi KidaneSpado20.55minMse   17.211  3:294.78-
2  Erwin HarmesGonzalez Running20.58minM35   17.170  3:304.77+0:03
3  Martijn de KokAV'5621.40minM35   16.615  3:374.62+0:45
4  Abraham MehariAV'5622.09minMse   16.253  3:424.51+1:14
5  Arnoud RijkAV'5623.39minMse   15.222  3:574.23+2:44
6  Arjo VerhageDynamica23.44minM45   15.169  3:574.21+2:49
7  Wilco BoogaardDynamica23.46minM40   15.147  3:584.21+2:51
8  Jasper ZuidhofAV'5623.51minMse   15.094  3:594.19+2:56
9  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge24.16minMse   14.835  4:034.12+3:21
10  Robbert MeeuwseAV'5624.31minMse   14.684  4:054.08+3:36
11  Niels van TuilAV'5624.49minMse   14.506  4:084.03+3:54
12  Jarno KooijmanAV'5625.41minMse   14.017  4:173.89+4:46
13  Bart VerhaegheAV'5625.43minM35   13.999  4:173.89+4:48
14  Arjen ZuidwegYerseke25.55minMse   13.891  4:193.86+5:00
15  Martin PruijsersDynamica26.22minM50   13.654  4:243.79+5:27
16  Adriaan van de VreedeKruiningen26.27minMse   13.611  4:253.78+5:32
17  Bart van NoordenAV'5626.31minM50   13.576  4:253.77+5:36
18  Benjamin MoerenhoutKapelle-Biezelinge26.36minMse   13.534  4:263.76+5:41
19  Lydia KleinjanGoes26.38minVse   13.517  4:263.75+5:43
20  Ronald GeertseSerooskerke26.47minMse   13.441  4:283.73+5:52
21  Peter DekkerZoutelande26.49minM45   13.424  4:283.73+5:54
22  Jan de WildeAV'5626.51minM60   13.408  4:293.72+5:56
23  Leonie TonAV'5626.53minV40   13.391  4:293.72+5:58
24  Cor de RidderArnemuiden27.09minM45   13.260  4:323.68+6:14
25  Jesse van den DikkenbergAV'5627.15minMse   13.211  4:333.67+6:20
26  Stefan MesuKapelle-Biezelinge27.28minM40   13.107  4:353.64+6:33
27  Otto MeijDynamica27.46minMse   12.965  4:383.60+6:51
28  Dore PriesterMiddelburg28.03minVse   12.834  4:413.57+7:08
29  Nathan TraasHeinkenszand28.33minMse   12.609  4:463.50+7:38
30  Niels KoleHeinkenszand28.36minMse   12.587  4:463.50+7:41
31  Nelleke BaldeDynamica28.52minVse   12.471  4:493.46+7:57
32  Pieter-Jan de BaarAV'5629.01minM40   12.407  4:503.45+8:06
33  Rene GoetheerWolphaartsdijk29.08minM50   12.357  4:513.43+8:13
34  Paul van TuilBurgh-Haamstede29.11minMse   12.336  4:523.43+8:16
35  Esther de KoningAV'5629.13minVse   12.322  4:523.42+8:18
36  Maurice SteketeeMiddelburg29.15minM35   12.308  4:533.42+8:20
37  Martijn de KoningHeinkenszand29.18minMse   12.287  4:533.41+8:23
38  Pascal de GraveWestdorpe29.25minMse   12.238  4:543.40+8:30
39  Gerwin ZondervanAV'5629.28minM50   12.217  4:553.39+8:33
40  Niek van BelzenMiddelburg29.38minM55   12.148  4:563.37+8:43
41  Sanne de BaarAV'5629.42minVse   12.121  4:573.37+8:47
42  Peter NoordijkeGoes30.05minMse   11.967  5:013.32+9:10
43  Lisa KapteijnAV'5630.15minVse   11.901  5:033.31+9:20
44  Wim de JongeAV'5630.21minM65   11.862  5:043.29+9:26
45  Mette VerbruggeAV'5630.59minVse   11.619  5:103.23+10:04
46  Ipe VerbruggeAV'5631.01minMse   11.607  5:103.22+10:06
47  Ron DellebekeDynamica31.21minM60   11.483  5:143.19+10:26
48  Lennard ZuidwegYerseke31.59minMse   11.256  5:203.13+11:04
49  Niels de KokYerseke32.01minMse   11.244  5:203.12+11:06
50  John GuequierreDynamica32.04minM65   11.227  5:213.12+11:09
51  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland32.12minMse   11.180  5:223.11+11:17
52  Madeleine RommersMiddelburg32.27minVse   11.094  5:253.08+11:32
53  Jos van Stees-Gravenpolder32.32minM45   11.066  5:253.07+11:37
54  Wim RooseGoes32.44minM65   10.998  5:273.05+11:49
55  Edith van DijkeAV'5632.47minVse   10.981  5:283.05+11:52
56  Joanne de PagterArnemuiden32.50minVse   10.964  5:283.05+11:55
57  Fernand KokHeinkenszand33.04minMse   10.887  5:313.02+12:09
58  Mark-Jan DuinkerkeWemeldinge33.06minMse   10.876  5:313.02+12:11
59  Marijn TraasHeinkenszand33.09minMse   10.860  5:323.02+12:14
60  Ilse TraasHeinkenszand33.11minVse   10.849  5:323.01+12:16
61  Rian FlikweertDynamica33.13minV55   10.838  5:323.01+12:18
62  Ilja van den BosMiddelburg33.23minVse   10.784  5:343.00+12:28
63  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge33.26minMse   10.768  5:342.99+12:31
64  Jamie BlommaertAV'5633.52minMse   10.630  5:392.95+12:57
65  Kobus BotmanDynamica34.18minM65   10.496  5:432.92+13:23
66  Arthur StijnsDynamica35.00minM70   10.286  5:502.86+14:05
67  Rene NijsseAV'5635.18minMse   10.198  5:532.83+14:23
68  Krista de KamAV'5635.22minVse   10.179  5:542.83+14:27
69  Marielle SimonseAV'5636.43minV45   9.805  6:072.72+15:48
70  Marina MolAV'5637.25minV40   9.621  6:142.67+16:30
71  Katinka van de GlindAV'5638.46minV40   9.286  6:282.58+17:51
72  Gisela NijsseAV'5639.46minVse   9.053  6:382.51+18:51
73  Deborah ToledoAV'5639.49minVse   9.041  6:382.51+18:54
74  Theo KootstraWaarde39.52minMse   9.030  6:392.51+18:57
75  Lenie van KlevenVlissingen43.20minV65   8.308  7:132.31+22:25
76  Esther den BurgerHeinkenszand44.49minVse   8.033  7:282.23+23:54
Mannen: 54 (71.05%) => M35=4 - M40=3 - M45=4 - M50=4 - M55=1 - M60=2 - M65=4 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 22 (28.95%) => V40=3 - V45=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6 km

2019Okbazgi Kidane20:55Erwin Harmes20:58Martijn de Kok21:40Lydia Kleinjan26:3876

5.17 km

2018Erwin Harmes16:55Martijn de Kok17:31Sander Post17:51Paola van Gilst22:0767

3 km

2016Martijn de Kok09:30Patrick de Vos09:33Erwin Harmes09:38Nikita van den Ouden12:5454

6 km

2014Martijn de Kok22:00Tommy Staal22:11Ralph Wiessner23:26Andere afstand36

7.5 km

2013Martijn de Kok26:56Dries de Smet27:12David Schrier27:58Andere afstand63

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.165 seconden nodig om deze lijst met 76 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020