maandag 1 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Kapelsedag Loop

Kapelle-Biezelinge, vrijdag 30 augustus 2019 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 14.37) Dynamica14.52minMse   20.179  2:585.61837
2  Patrick de Vos (PR 15.27) AV'5615.30minMse   19.355  3:065.38725
3  Martijn de Kok (PR 15.41) AV'5616.28minM35   18.219  3:185.06570
4  Abraham Mehari (PR 15.59) AV'5616.42minMse   17.964  3:204.99535
5  Crum van der Linden (PR 17.07) Dynamica17.08minMse   17.510  3:264.86473
6  Tom Verbeek (PR)AV'5617.13minMse   17.425  3:274.84462
7  Wouter Schets (PR)AV'5617.16minMse   17.375  3:274.83455
8  Jasper Zuidhof (PR)AV'5617.19minMse   17.324  3:284.81448
9  Jeroen Janse (PR)Kapelle-Biezelinge17.21minMse   17.291  3:284.80444
10  Arnoud Rijk (PR 17.20) AV'5617.23minMse   17.258  3:294.79440
11  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke17.26minMse   17.208  3:294.78433
12  Johan karelse (debuut) AV'5617.39minM45   16.997  3:324.72405
13  Jarno Kooijman (PR)AV'5618.03minMse   16.620  3:374.62356
14  Bart Verhaeghe (PR)AV'5618.16minM35   16.423  3:394.56330
15  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge18.22minM50   16.334  3:404.54319
16  Christiaan Flipse (PR)AV'5618.55minMse   15.859  3:474.41260
17  Lion Baas (PR)Dynamica18.57minM40   15.831  3:474.40256
18  Berry Simonse (PR)AV'5619.00minM45   15.789  3:484.39251
19  Thijs van KootenAV'5619.05minMse   15.721  3:494.37243
20  Rick TatenhoveKapelle-Biezelinge19.23minMse   15.477  3:534.30214
21  Mirthe Overkamp (PR)Dynamica19.25minVse   15.451  3:534.29446
22  Gijsbert Elstgeest (PR)AV'5619.32minM45   15.358  3:544.27201
23  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07) AV'5619.35minM55   15.319  3:554.26196
24  Dennis Vlassenrood (PR)Sint Jansteen19.38minM40   15.280  3:564.24192
25  Jan Joosse (PR 19.29) Kapelle-Biezelinge19.44minMse   15.203  3:574.22183
26  Stefan Mesu (PR)Kapelle-Biezelinge19.51minMse   15.113  3:584.20173
27  Benjamin MoerenhoutKapelle-Biezelinge20.04minMse   14.950  4:014.15156
28  Petra BruinsSpado20.12minVse   14.851  4:024.13358
29  Andre Meijers (PR 19.43) AV'5620.14minM45   14.827  4:034.12143
30  Martje van Dixhoorn (PR)Kapelle-Biezelinge20.17minVse   14.790  4:034.11348
31  Nathalie Slabbekoorn (PR)AV'5620.25minVse   14.694  4:054.08334
32  Marius Besuijen (PR 18.04) AV'5620.27minM55   14.670  4:054.07127
33  Jozias Marijs (debuut) Arnemuiden20.29minMse   14.646  4:064.07124
34  Martin van der Maas (debuut) AV'5620.32minM35   14.610  4:064.06121
35  Maurice WalhoutGravenpolder20.37minMse   14.551  4:074.04115
36  Jan de Wilde (debuut) AV'5620.42minM60   14.493  4:084.03110
37  Erwin Guiljams-Gravenpolder20.47minMse   14.435  4:094.01104
38  Annette Bevelander (PR)AV'5620.50minVse   14.400  4:104.00293
39  Frans Bos (ZR M70 + PR)Dynamica20.52minM70   14.377  4:103.9999
40  Jan Guiljam (PR 18.28) Wemeldinge20.54minM60   14.354  4:113.9997
41  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge20.56minMse   14.331  4:113.9895
42  Martin Stroosnijder (PR)Kruiningen20.58minMse   14.308  4:123.9793
43  Cor de Ridder (debuut) Arnemuiden21.00minM45   14.286  4:123.9791
44  Janco Faasse (PR)Oostkapelle21.03minMse   14.252  4:133.9688
45  Martin Steenhart (PR 20.36) Kapelle-Biezelinge21.05minMse   14.229  4:133.9586
46  Dick Saarloos (PR 19.05) Kapelle-Biezelinge21.07minM50   14.207  4:133.9584
47  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge21.09minMse   14.184  4:143.9482
48  Werner Helmich (PR)Kapelle-Biezelinge21.12minM45   14.151  4:143.9379
49  Leonard Simonse (PR 20.37) Waarde21.19minMse   14.073  4:163.9172
50  John de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge21.21minMse   14.052  4:163.9071
51  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg21.24minM35   14.019  4:173.8968
52  Robin Boogaard (PR 20.29) Kapelle-Biezelinge21.28minMse   13.975  4:183.8865
53  Eelco FranckaertSint Jansteen21.31minMse   13.943  4:183.8762
54  Marco Olivier (PR)Vlissingen21.40minM45   13.846  4:203.8555
55  Kees KarelseKapelle-Biezelinge21.42minMse   13.825  4:203.8453
56  Michael Vermaat (PR 21.36) Oost-Souburg21.44minM40   13.804  4:213.8352
57  Enrico Kraak (debuut) Goes21.46minM45   13.783  4:213.8350
58  Gerwin Zondervan (PR 20.27) AV'5621.48minM50   13.761  4:223.8249
59  Suzanne van Elsacker (PR)Middelburg21.50minVse   13.740  4:223.82204
60  Bennie de Looff (debuut) Vlissingen21.56minMse   13.678  4:233.8043
61  Bram Deij (PR)Kapelle-Biezelinge22.04minMse   13.595  4:253.7838
62  Ron Dellebeke (PR 20.01) Dynamica22.08minM60   13.554  4:263.7735
63  Rene Goetheer (PR 21.37) Wolphaartsdijk22.11minM50   13.524  4:263.7633
64  Laurens Meeuwsen (PR 21.38) Krabbendijke22.14minMse   13.493  4:273.7531
65  Marijn Traas (PR)Heinkenszand22.16minMse   13.473  4:273.7430
66  Albert Karstanje (PR 21.17) Middelburg22.22minM60   13.413  4:283.7327
67  Veerle Smits (PR 22.22) AV'5622.25minVse   13.383  4:293.72160
68  Annelotte DierenBreda22.29minVse   13.343  4:303.71156
69  Jasmijn van Dieren (PR 22.33) AV'5622.35minVse   13.284  4:313.69148
70  Vincent Barentsen (debuut) Middelburg22.38minM40   13.255  4:323.6819
71  Maroeska Ars (PR)AV'5622.41minV40   13.226  4:323.67141
72  Ingrid Koene (PR 22.46) AV'5622.50minV55   13.139  4:343.65132
73  Arno van den Boom (PR 20.13) Ovezande22.57minMse   13.072  4:353.6311
74  Esma Guigui (PR 22.19) AV'5623.00minVse   13.043  4:363.62121
75  Stefan de Koeijer (PR 22.33) Kapelle-Biezelinge23.08minM35   12.968  4:383.608
76  Chris KoppejanGravenpolder23.12minMse   12.931  4:383.596
77  Nicole Wondergem (PR 22.45) Dynamica23.15minV40   12.903  4:393.58105
78  Ilse Traas (debuut) Heinkenszand23.18minVse   12.876  4:403.58103
79  Christian VogelaarYerseke23.20minMse   12.857  4:403.575
80  Stef van den DriesAV'5623.22minMse   12.839  4:403.574
81  Kees Kaan (PR)Kapelle-Biezelinge23.25minMse   12.811  4:413.564
82  Wendy Wijnstra (PR)Kapelle-Biezelinge23.28minVse   12.784  4:423.5594
83  Maurits de Feijter (PR)Kapelle-Biezelinge23.41minMse   12.667  4:443.521
84  Wim de Jonge (PR 21.46) AV'5623.44minM65   12.640  4:453.511
85  Melvin HunnikAV'5623.46minMse   12.623  4:453.511
86  Eline VermueAmsterdam23.51minVse   12.579  4:463.4973
87  Rosette Verkaart (PR)Vlissingen23.53minV40   12.561  4:473.4972
88  Corne van Lomwel (PR)Oost-Souburg24.01minMse   12.491  4:483.471
89  Johan de Jong (PR 23.20) Kapelle-Biezelinge24.05minMse   12.457  4:493.461
90  Joanna de PagterArnemuiden24.07minVse   12.440  4:493.4661
91  John Guequierre (PR 22.37) Dynamica24.13minM65   12.388  4:513.44-
92  Hans Westveer (PR)AV'5624.27minM55   12.270  4:533.41-
93  Daaf Kooman (PR 23.52) Kapelle-Biezelinge24.28minMse   12.262  4:543.41-
94  Huibert Pietjouw (PR 23.45) Kapelle-Biezelinge24.30minMse   12.245  4:543.40-
95  Jannie de Vries (ZR V60 + PR)Dynamica24.35minV60   12.203  4:553.3943
96  Wim Roose (PR 20.54) Goes24.38minM65   12.179  4:563.38-
97  Arjon MeijerKapelle-Biezelinge24.45minMse   12.121  4:573.37-
98  Rene VerhulstKapelle-Biezelinge24.46minMse   12.113  4:573.36-
99  Jos van Stee (PR)s-Gravenpolder24.48minM45   12.097  4:583.36-
100  ??24.49minMse   12.089  4:583.36-
101  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge24.51minMse   12.072  4:583.35-
102  Esther van Sluijs (PR 24.04) AV'5624.53minV45   12.056  4:593.3532
103  Anne de Koeijer (PR)Kapelle-Biezelinge25.10minVse   11.921  5:023.3124
104  Tonny Drijdijk (PR 23.15) Hoedekenskerke25.12minMse   11.905  5:023.31-
105  Ellie Spaans (PR 25.06) AV'5625.15minV60   11.881  5:033.3022
106  Elsbeth Deij (PR)Kapelle-Biezelinge25.18minVse   11.858  5:043.2920
107  Arthur Stijns (PR 25.09) Dynamica25.20minM70   11.842  5:043.29-
108  Mare van de HeuvelKapelle-Biezelinge25.22minVse   11.827  5:043.2919
109  Andrea VisserDoorne25.25minVse   11.803  5:053.2817
110  Erik van BovenKapelle-Biezelinge25.32minMse   11.749  5:063.26-
111  Mark Weijer (PR 23.44) Kapelle-Biezelinge25.38minMse   11.704  5:083.25-
112  Sandra van der Valk (PR 24.35) Krabbendijke25.44minVse   11.658  5:093.2411
113  Jan GlerumKapelle-Biezelinge25.57minMse   11.561  5:113.21-
114  kees de WijzeKapelle-Biezelinge26.17minMse   11.414  5:153.17-
115  Janneke Verschuure (PR 25.37) Kruiningen26.21minVse   11.385  5:163.162
116  Andre de Visser (PR 24.48) AV'5626.32minMse   11.307  5:183.14-
117  Arjan ZuidwegKruiningen26.40minMse   11.250  5:203.13-
118  Marit SimonseAV'5626.47minVse   11.201  5:213.111
119  Hans ReijerseKapelle-Biezelinge26.56minMse   11.139  5:233.09-
120  Danny BoonmanKloetinge26.58minMse   11.125  5:243.09-
121  Yolanda Krombeen (PR 26.43) AV'5627.01minVse   11.104  5:243.08-
122  Melchior KaterKapelle-Biezelinge27.04minMse   11.084  5:253.08-
123  Jacqueline de Bondt (PR 27.01) AV'5627.13minV55   11.023  5:273.06-
124  Ivo ColletGoes27.21minMse   10.969  5:283.05-
125  Lotte Elstgeest (PR 25.38) AV'5627.27minVse   10.929  5:293.04-
126  Jurgen AartsenAV'5628.08minMse   10.664  5:382.96-
127  Marius Leendertse (PR 25.03) Kapelle-Biezelinge28.38minM65   10.477  5:442.91-
128  Piet Ooms (PR 27.58) Lewedorp28.42minMse   10.453  5:442.90-
129  Renate van der LindenKrabbendijke28.47minVse   10.423  5:452.90-
130  Miriam BaakVlissingen29.04minVse   10.321  5:492.87-
131  Iman VleugelKapelle-Biezelinge29.42minMse   10.101  5:562.81-
132  Joke Govers (debuut) Kapelle-Biezelinge29.47minVse   10.073  5:572.80-
133  Simone Pasman (debuut) Kapelle-Biezelinge29.50minVse   10.056  5:582.79-
134  Alexander StroosnijderKruiningen30.21minVse   9.885  6:042.75-
135  Deborah van ToledoAV'5631.42minVse   9.464  6:202.63-
136  Marjoleine KramersAV'5633.11minVse   9.041  6:382.51-
137  Margo DamenOost-Souburg33.41minVse   8.906  6:442.47-
138  Alice TalkamiAV'5633.47minVse   8.880  6:452.47-
Mannen: 98 (71.01%) => M35=5 - M40=4 - M45=9 - M50=4 - M55=3 - M60=4 - M65=4 - M70=2 - Mse=63
Vrouwen: 40 (28.99%) => V40=3 - V45=1 - V55=2 - V60=2 - Vse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

5 km

2019Tim van den Broeke14:52Patrick de Vos15:30Martijn de Kok16:28Mirthe Overkamp19:25138
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.311 seconden nodig om deze lijst met 138 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020