donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Loop voor MS

Westkapelle, zaterdag 15 juni 2019 - Organisatie: MS Goede Doel
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.25minM45   15.618  3:514.34377
2  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht38.38minM50   15.531  3:524.31365
3  Erik Poppe (PR 35.56) Biggekerke39.41minM50   15.120  3:584.20312
4  Erik Maranus (PR 39.38) Westkapelle41.22minM40   14.504  4:084.03235
5  Ulrich ClaassenBergwacht41.38minMse   14.412  4:104.00224
6  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke43.05minM55   13.926  4:193.87168
7  Loura Kleinepier (PR 42.07) Westkapelle43.53minVse   13.673  4:233.80337
8  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke44.30minMse   13.483  4:273.75121
9  Danmar Dees (PR 42.03) Goes45.20minM45   13.235  4:323.6897
10  Andre Lous (PR)Westkapelle45.48minMse   13.100  4:353.6485
11  Mark Passenier (PR)Westkapelle46.39minMse   12.862  4:403.5765
12  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.00minM65   12.766  4:423.5557
13  Andre van den Hooven (PR 47.05) Oost-Souburg47.48minMse   12.552  4:473.4942
14  Arjen Houmes (PR 46.09) Westkapelle48.13minMse   12.444  4:493.4635
15  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Westkapelle48.55minM50   12.266  4:543.4124
16  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg48.58minM35   12.253  4:543.4024
17  Niels LievenseWestkapelle50.04minMse   11.984  5:003.3311
18  Marloes Roelse (PR)Westkapelle50.06minVse   11.976  5:013.33115
19  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle52.12minV50   11.494  5:133.1966
20  Rob van der Zwaag (PR 51.46) Oostkapelle52.32minMse   11.421  5:153.17-
21  Aarnout Huibregtse (debuut) Westkapelle52.53minMse   11.346  5:173.15-
22  Bobby DewitteWestkapelle53.19minMse   11.254  5:203.13-
23  Gerhard Brunsveld (PR)Westkapelle53.28minMse   11.222  5:213.12-
24  Jos de PagterMiddelburg53.30minMse   11.215  5:213.12-
25  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland54.55minM65   10.926  5:303.03-
26  Hannie Peene (PR)Zoutelande54.58minVse   10.916  5:303.0322
27  Sonet Vermaire (PR)Vlissingen55.29minVse   10.814  5:333.0017
28  Annabel van MarianWestkapelle58.20minVse   10.286  5:502.861
29  Thomas Slingenberg (PR 49.09) Westkapelle58.22minMse   10.280  5:502.86-
30  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande58.30minM70   10.256  5:512.85-
31  Sigrid Epker (PR 52.46) Middelburg1.03.45minVse   9.412  6:232.61-
32  Esther van der HeijdenTilburg1.05.05minVse   9.219  6:312.56-
33  Michel Theelen (PR 57.43) Westkapelle1.05.07minMse   9.214  6:312.56-
Mannen: 25 (75.76%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=3 - M55=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=14
Vrouwen: 8 (24.24%) => V50=1 - Vse=7
5.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Frans KolijnOost-Souburg24.14minMse   13.618  4:243.78-
2  Annemiek VerhageBiggekerke24.26minVse   13.506  4:273.75+0:12
3  Arnoud RijkHeinkenszand24.27minMse   13.497  4:273.75+0:13
4  Rosette VerkaartVlissingen27.20minV40   12.073  4:583.35+3:06
5  Elisabeth MinderhoudWestkapelle27.48minVse   11.871  5:033.30+3:34
6  Cas JoosseWestkapelle28.20minMse   11.647  5:093.24+4:06
7  Dick AardenVlissingen28.36minMse   11.538  5:123.21+4:22
8  Janneke BoutensMiddelburg29.51minVse   11.055  5:263.07+5:37
9  Jolanda KolijnOost-Souburg30.13minVse   10.921  5:303.03+5:59
10  Leon JongepierWestkapelle30.45minMse   10.732  5:352.98+6:31
11  Rody DeesGoes31.03minMse   10.628  5:392.95+6:49
12  Peter DuvekotWestkapelle31.32minMse   10.465  5:442.91+7:18
13  Machteld HengstWestkapelle31.42minVse   10.410  5:462.89+7:28
14  Brian FranckeWestkapelle31.45minMse   10.394  5:462.89+7:31
15  Annelies BlaasKoudekerke32.39minVse   10.107  5:562.81+8:25
16  Kirsten VerschuureEindhoven32.46minVse   10.071  5:572.80+8:32
17  Franky KooleWestkapelle33.06minMse   9.970  6:012.77+8:52
18  Marit SanderseWestkapelle33.07minVse   9.965  6:012.77+8:53
19  Carina HolmesWestkapelle34.44minVse   9.501  6:192.64+10:30
20  Johan van de WoesteijneZoutelande34.59minMse   9.433  6:222.62+10:45
21  Sanne PosthumaMiddelharnis35.42minVse   9.244  6:292.57+11:28
22  Chantal BoonaertsWestkapelle36.31minVse   9.037  6:382.51+12:17
23  Karien LievenseWestkapelle37.05minVse   8.899  6:452.47+12:51
Mannen: 10 (43.48%) => Mse=10
Vrouwen: 13 (56.52%) => V40=1 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.951 seconden nodig om deze lijst met 56 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020