donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Lenteloop

Terneuzen, zaterdag 18 mei 2019 - Organisatie: Lenteloop
10.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen35.45minM35   16.951  3:324.71-
2  Jonas De ConinckDeinze 39.27minMse   15.361  3:544.27+3:42
3  Thomas WulffraatTerneuzen 39.32minMse   15.329  3:554.26+3:47
4  Ruben BoutensMiddelburg 39.47minMse   15.233  3:564.23+4:02
5  Cathy PoppeTerneuzen43.07minV40   14.055  4:163.90+7:22
6  Alex Bergsma43.57minMse   13.788  4:213.83+8:12
7  Edwin Evengroen45.21minMse   13.363  4:293.71+9:36
8  Piet Lissens46.12minMse   13.117  4:343.64+10:27
9  Frans Willem van der MaasOost-Souburg 46.13minMse   13.112  4:353.64+10:28
10  Anco BauerGoes 46.49minMse   12.944  4:383.60+11:04
11  Cornelis de JongeZaamslag 47.21minMse   12.798  4:413.56+11:36
12  Niek van der MaasRotterdam 47.48minMse   12.678  4:443.52+12:03
13  Kevin van BroekhovenHoogerheide 48.19minMse   12.542  4:473.48+12:34
14  Renate van HuffelSint Jansteen 48.24minVse   12.521  4:483.48+12:39
15  Etiën FerketHeikant 50.17minMse   12.052  4:593.35+14:32
16  Edgar SwagersPhilippine 50.23minMse   12.028  4:593.34+14:38
17  Aschwin Roegiers51.23minMse   11.794  5:053.28+15:38
18  Wanda ZegersTerneuzen51.57minV45   11.665  5:093.24+16:12
19  Freer van RoeyenAxel 54.18minMse   11.160  5:233.10+18:33
20  Stacy Kouwijzer55.51minVse   10.850  5:323.01+20:06
21  Robby VerberkmoesTerneuzen 57.02minMse   10.625  5:392.95+21:17
22  Janneke Boutens57.57minVse   10.457  5:442.90+22:12
23  Ulrike BlankensteinTerneuzen 59.31minMse   10.182  5:542.83+23:46
24  Jacqueline MeijersHoedekenskerke 59.56minV45   10.111  5:562.81+24:11
25  Ilja Tollenaar1.00.53minVse   9.953  6:022.76+25:08
26  Joke RijkHulst 1.00.53minVse   9.953  6:022.76+25:08
27  Ellen BroekaartHulst 1.00.53minVse   9.953  6:022.76+25:08
28  Angela BauerGoes 1.01.30minVse   9.854  6:052.74+25:45
29  Kris CornelisHoek 1.02.22minMse   9.717  6:102.70+26:37
30  Annemiek de Dieleman1.02.22minVse   9.717  6:102.70+26:37
31  Mark WielandTerneuzen 1.03.11minMse   9.591  6:152.66+27:26
32  Chantal SchilperoordtTerneuzen 1.03.11minV45   9.591  6:152.66+27:26
33  Lorenzo van CraenenbroeckTerneuzen 1.04.57minMse   9.330  6:262.59+29:12
34  Ilse RuijtenTerneuzen 1.06.14minVse   9.149  6:332.54+30:29
35  Sandra DielemanTerneuzen 1.06.14minVse   9.149  6:332.54+30:29
36  Raphaël De MeyerLochristi 1.06.38minMse   9.095  6:362.53+30:53
37  Anique WeststrateTerneuzen 1.07.59minVse   8.914  6:442.48+32:14
38  Petra GrusonTerneuzen 1.08.02minVse   8.907  6:442.47+32:17
39  Denny VerhaarenTerneuzen 1.10.51minMse   8.553  7:012.38+35:06
40  Mischa BoogaardHoek 1.10.51minMse   8.553  7:012.38+35:06
41  Lieve MoonsAntwerpen 1.12.25minVse   8.368  7:102.32+36:40
Mannen: 24 (58.54%) => M35=1 - Mse=23
Vrouwen: 17 (41.46%) => V40=1 - V45=3 - Vse=13
5.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander van DoornZaamslag20.30minM35   14.927  4:014.15-
2  Thijmen van Waes21.54minMse   13.973  4:183.88+1:24
3  Omar HillaertWestdorpe22.00minMse   13.909  4:193.86+1:30
4  Mike SuurmondVlissingen23.19minMse   13.124  4:343.65+2:49
5  Tianda Donker CurtiusSchoondijke23.19minVse   13.124  4:343.65+2:49
6  Corine de Jong23.56minVse   12.786  4:423.55+3:26
7  Wilko de Booij24.12minMse   12.645  4:453.51+3:42
8  Erik de Bruine24.32minMse   12.473  4:493.46+4:02
9  Thierry de Caluwe24.34minMse   12.456  4:493.46+4:04
10  Laura WulffraatTerneuzen24.50minVse   12.322  4:523.42+4:20
11  Marcel BooneGoes25.22minMse   12.063  4:583.35+4:52
12  Josa van der Vliet26.06minVse   11.724  5:073.26+5:36
13  Pascal de Zeeuw26.21minMse   11.613  5:103.23+5:51
14  Marcel VerhelstTerneuzen27.08minMse   11.278  5:193.13+6:38
15  Manouk FaassenTerneuzen27.23minVse   11.175  5:223.10+6:53
16  Junita Hofman27.29minVse   11.134  5:233.09+6:59
17  Annelien BoutensMiddelburg27.29minVse   11.134  5:233.09+6:59
18  Stefan Joos27.32minMse   11.114  5:243.09+7:02
19  Deborah van WijckTerneuzen27.36minVse   11.087  5:253.08+7:06
20  Kim Janse28.18minVse   10.813  5:333.00+7:48
21  Anouk BooneGoes28.27minVse   10.756  5:352.99+7:57
22  Judith Wentzler28.35minVse   10.706  5:362.97+8:05
23  Vicky Hermans28.45minVse   10.643  5:382.96+8:15
24  Marielle Lauret29.18minVse   10.444  5:452.90+8:48
25  Sebastián FermontHulst30.44minMse   9.957  6:022.77+10:14
26  Sheila FranckeTerneuzen31.05minVse   9.845  6:062.73+10:35
27  Petra MaasTerneuzen31.44minVse   9.643  6:132.68+11:14
28  Fabrice Lottin32.54minMse   9.301  6:272.58+12:24
29  Daniëlla Moes32.54minMse   9.301  6:272.58+12:24
30  Marjolein de JongeBreskens34.30minVse   8.870  6:462.46+14:00
31  Cheryl JangbahadoerVlissingen34.47minVse   8.797  6:492.44+14:17
32  Sabrina van den BergenClinge35.03minVse   8.730  6:522.43+14:33
33  Marjolijn van LiereHulst35.13minVse   8.689  6:542.41+14:43
34  Delphine Ivers35.13minVse   8.689  6:542.41+14:43
35  Iris CappendijkTerneuzen35.13minVse   8.689  6:542.41+14:43
36  Manuela MeijerTerneuzen35.20minVse   8.660  6:562.41+14:50
37  Ella GuiljamTerneuzen35.20minVse   8.660  6:562.41+14:50
38  Karin Hamelink35.25minVse   8.640  6:572.40+14:55
39  Anton Hamelink35.26minMse   8.636  6:572.40+14:56
40  Angeliek van WaterschootMargrette36.59minVse   8.274  7:152.30+16:29
41  Charmaine ScoreaVlissingen37.00minVse   8.270  7:152.30+16:30
42  Sabine ZingerTerneuzen37.05minVse   8.252  7:162.29+16:35
43  Cora VerhelstBiervliet38.26minVse   7.962  7:322.21+17:56
44  Sabine de BooijHulst40.45minVse   7.509  7:592.09+20:15
45  Cynthia SchelfhoutHulst40.46minVse   7.506  8:002.09+20:16
46  Kaylin PalmMiddelburg41.12minVse   7.427  8:052.06+20:42
47  Margje CampsMiddelburg41.17minVse   7.412  8:062.06+20:47
48  Nadia Maasschalk41.41minVse   7.341  8:102.04+21:11
49  Miranda BogaertZaamslag41.41minVse   7.341  8:102.04+21:11
50  Janny van LiereBreskens42.10minVse   7.257  8:162.02+21:40
51  Nathalie van BeeckKoewacht42.40minVse   7.172  8:221.99+22:10
52  Maaike RubenHoek43.11minVse   7.086  8:281.97+22:41
Mannen: 15 (28.85%) => M35=1 - Mse=14
Vrouwen: 37 (71.15%) => Vse=37

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.105 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020