donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Stadsloop

Biervliet, woensdag 29 mei 2019 - Organisatie: Kuitenbijters
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert VerbekeSente27.36minMse   16.304  3:414.53-
2  Sven WesteropEindhoven28.35minMse   15.743  3:494.37+0:59
3  Paul HaertjensBoekhoute31.28minMse   14.301  4:123.97+3:52
4  Maurice SteketeeMiddelburg32.43minM35   13.754  4:223.82+5:07
5  Jordy Alvarez MorcusKuitaart33.17minMse   13.520  4:263.76+5:41
6  Thijs van der GeldSluiskil33.48minMse   13.314  4:303.70+6:12
7  Rick GroosmanIJzendijke34.10minMse   13.171  4:333.66+6:34
8  Eric van GoethemKloosterzande34.50minMse   12.919  4:393.59+7:14
9  Ingrid KoeneMiddelburg35.13minVse   12.778  4:423.55+7:37
10  Dimitri DekkerHoek35.33minMse   12.658  4:443.52+7:57
11  Tianda Donker CurtiusSchoondijke35.35minVse   12.646  4:453.51+7:59
12  Tom de SmetBiervliet35.53minMse   12.541  4:473.48+8:17
13  Wesley HaekeWestdorpe36.03minMse   12.483  4:483.47+8:27
14  Linda VermeulenSchoondijke36.20minVse   12.385  4:513.44+8:44
15  Pol van de VijverKoewacht36.31minMse   12.323  4:523.42+8:55
16  Bart de SmetBiervliet37.01minMse   12.157  4:563.38+9:25
17  Rowan van der GeldSluiskil37.24minMse   12.032  4:593.34+9:48
18  Amor MaertensNummer een37.30minMse   12.000  5:003.33+9:54
19  John GuequierreMiddelburg38.08minM65   11.801  5:053.28+10:32
20  Achilles RoelsLichtervelde39.12minMse   11.480  5:143.19+11:36
21  Eric van NevelKoolkerke39.58minMse   11.259  5:203.13+12:22
22  Kim GijselSinaai40.04minVse   11.231  5:213.12+12:28
23  Anne-Marie Thomaes-BuijsseHoofdplaat40.05minVse   11.227  5:213.12+12:29
24  Matthieu VerleeSinaai40.09minMse   11.208  5:213.11+12:33
25  Ernst WillemkensTerneuzen40.35minMse   11.088  5:253.08+12:59
26  Janneke BoutensMiddelburg40.39minVse   11.070  5:253.08+13:03
27  Cindy DijkersBiervliet42.36minVse   10.563  5:412.93+15:00
28  Danny SaloméBiervliet42.47minMse   10.518  5:422.92+15:11
29  Cecile MullaertBiervliet43.48minVse   10.274  5:502.85+16:12
30  Arthur StijnsOudelande44.55minM70   10.019  5:592.78+17:19
31  Jessie VerbekeSint-Laureins52.22minVse   8.593  6:592.39+24:46
Mannen: 22 (70.97%) => M35=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=19
Vrouwen: 9 (29.03%) => Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Remy Vasseur35:30Liam de Mey35:35Boris de Bruijn36:05Angela Buijck43:4868
2018Sander Post35:23Davy Braekman36:32Wim van Sparrentak36:37Monique Verschuure40:5651
2017Sander Post36:20Angelo van Nevel37:38Davy Braekman37:42Monique Verschuure40:5652
2016Tim Pleijte33:39Bart Bleyaert35:23Michel Buijck36:43Myrthe Faro48:5954
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen35.30minM35   16.901  3:334.69549
2  Liam de Mey (PR 34.38) RKHAV35.35minM35   16.862  3:344.68544
3  Boris de Bruijn (PR 34.24) Kloetinge36.05minM35   16.628  3:374.62512
4  Yann Sinke (PR)Wolphaartsdijk38.07minMse   15.741  3:494.37393
5  Marnix van den Brande (PR 37.58) Terneuzen38.15minMse   15.686  3:504.36386
6  Dennis van den Broeke (PR)Axel38.33minMse   15.564  3:514.32370
7  Joost van der ZwetRoelofarendsveen38.58minMse   15.398  3:544.28348
8  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht39.05minM50   15.352  3:554.26342
9  Thijs Koops (debuut) Oost-Souburg39.25minMse   15.222  3:574.23325
10  Stefan Vermue (debuut) Sluis39.38minMse   15.139  3:584.21314
11  Jeroen van den Broeke (debuut) Terneuzen39.41minMse   15.120  3:584.20312
12  Stefan van den Broeke (PR 38.06) Axel39.53minMse   15.044  3:594.18302
13  Robert Vroon (PR 39.27) Breskens40.16minM50   14.901  4:024.14284
14  Marius Besuijen (PR 35.10) Middelburg40.37minM55   14.772  4:044.10268
15  Francois van de Broecke (PR 39.41) Breskens40.42minM50   14.742  4:044.10264
16  Jeroen van Goethem (PR)Kloosterzande40.59minMse   14.640  4:064.07252
17  Tom Buysset Zandertje41.29minMse   14.464  4:094.02230
18  Tijs Schol (PR 40.15) Aardenburg41.43minMse   14.383  4:104.00221
19  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen41.50minMse   14.343  4:113.98216
20  Daan van Driel (debuut) Terneuzen41.51minMse   14.337  4:113.98215
21  Jan Molendijk (PR 40.47) Krabbendijke42.04minMse   14.263  4:123.96207
22  Igor KerstenEindhoven42.48minMse   14.019  4:173.89178
23  Joris CuelenaereBiervliet42.50minMse   14.008  4:173.89177
24  Robert van de Kerkhove (debuut) Aardenburg43.14minMse   13.878  4:193.86163
25  Martijn Doolaege (PR)Biervliet43.14minMse   13.878  4:193.86163
26  Tom van Remoortere (PR)Hulst43.28minM40   13.804  4:213.83155
27  Evert de Rijke (PR)Hoek43.45minMse   13.714  4:233.81145
28  Angela Buijck (PR)Middelburg43.48minVse   13.699  4:233.81341
29  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen43.59minM50   13.642  4:243.79137
30  David Mullaert (PR)Biervliet43.59minMse   13.642  4:243.79137
31  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge43.59minVse   13.642  4:243.79333
32  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg43.59minM40   13.642  4:243.79137
33  Albert Platteeuw (PR 40.48) Terneuzen44.15minM50   13.559  4:263.77129
34  Wim WillemsBassevelde44.59minMse   13.338  4:303.71107
35  Hubert LegrandTerneuzen45.05minMse   13.309  4:313.70104
36  Peter de DeckerMaldegem45.07minMse   13.299  4:313.69103
37  Wilko Broekhoven (debuut) Kloosterzande45.15minMse   13.260  4:323.68100
38  Evelien de Visser (PR 44.19) IJzendijke45.18minVse   13.245  4:323.68276
39  Frans Daalman (PR 40.55) Breskens45.19minMse   13.240  4:323.6898
40  Jos Boidin (debuut) Terneuzen45.47minMse   13.105  4:353.6485
41  Pascal de Graeve (PR)Westdorpe46.30minM50   12.903  4:393.5868
42  Gino Dhanis (PR 43.36) Sint Jansteen46.48minM55   12.821  4:413.5662
43  André Crucq (PR 43.23) Vlissingen46.50minM65   12.811  4:413.5661
44  Douwe ZeegersBiervliet47.05minMse   12.743  4:433.5456
45  Patrick Pielaat (PR)Terneuzen47.15minMse   12.698  4:443.5352
46  Ilona Harten (PR)Oost-Souburg47.22minV45   12.667  4:443.52198
47  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk47.39minM50   12.592  4:463.5045
48  Tony JanseSas van Gent48.04minMse   12.483  4:483.4737
49  Stefan van den Dries (PR)Heinkenszand48.13minMse   12.444  4:493.4635
50  Roland van Braak (debuut) Terneuzen48.14minMse   12.440  4:493.4634
51  Edgar SwagersPhilippine48.53minMse   12.274  4:533.4125
52  Melissa ten Kate (PR)Terneuzen48.56minVse   12.262  4:543.41147
53  Eric AsselmanTerneuzen49.30minMse   12.121  4:573.3717
54  Frank Faes (PR)Sluis49.36minMse   12.097  4:583.3616
55  Maurits de Feijter (debuut) Kapelle-Biezelinge49.50minMse   12.040  4:593.3413
56  Frans Verwilligen (PR)Hulst50.42minMse   11.834  5:043.296
57  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen51.15minM65   11.707  5:083.253
58  Alex van Leuven (PR)Sint Jansteen51.43minMse   11.602  5:103.221
59  Gerrit Langenberg (PR)Sluiskil52.00minMse   11.538  5:123.211
60  Seby FloBiervliet52.13minMse   11.491  5:133.19-
61  Inder BugarinSluis52.33minMse   11.418  5:153.17-
62  Kimberley D'Hoore (PR 50.23) Sluis52.45minVse   11.374  5:173.1655
63  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland53.26minM65   11.229  5:213.12-
64  Ria VerhelstBiervliet53.52minVse   11.139  5:233.0937
65  Els Zweistra (PR 54.50) Terneuzen56.08minV60   10.689  5:372.9711
66  Daniel RoelsLichtervelde58.43minMse   10.219  5:522.84-
67  Peter ZeegersBiervliet1.01.13minMse   9.801  6:072.72-
68  Jack Gillissen (PR 54.02) Middelburg1.01.14minMse   9.799  6:072.72-
Mannen: 60 (88.24%) => M35=3 - M40=2 - M50=7 - M55=2 - M65=3 - Mse=43
Vrouwen: 8 (11.76%) => V45=1 - V60=1 - Vse=6
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Bert van de VeldeBassevelde17.12minMse   17.442  3:264.84464
2  Peter Meeuwsen (PR 17.26) Krabbendijke17.53minMse   16.775  3:354.66376
3  Thomas Wulffraat (PR)Terneuzen18.19minMse   16.379  3:404.55324
4  Ronny WagenaerMelsele18.49minMse   15.943  3:464.43270
5  Daan SpanjaardsSon19.18minMse   15.544  3:524.32222
6  Patrick van Morrelgem (PR)Sluis19.27minMse   15.424  3:534.28208
7  Tom du Puy (PR)IJzendijke19.34minMse   15.332  3:554.26198
8  Peter van Waes (PR 20.24) Aardenburg21.15minM55   14.118  4:153.9276
9  Thijmen van Waes (debuut) Terneuzen21.40minMse   13.846  4:203.8555
10  Daniel MangnusBiervliet22.01minMse   13.626  4:243.7940
11  William Faes (debuut) Kloosterzande22.26minMse   13.373  4:293.7125
12  Corine de Jonge (PR)Terneuzen22.30minVse   13.333  4:303.70154
13  Tim de KrijgerBiervliet22.37minMse   13.265  4:313.6819
14  Bennie Bouterse (PR)Terneuzen23.21minMse   12.848  4:403.574
15  Brecht HoonhorstBiervliet23.22minMse   12.839  4:403.574
16  Leo Kaijser (PR 22.36) Terneuzen23.37minM55   12.703  4:433.532
17  Ivan Dellaert (debuut) IJzendijke23.55minMse   12.544  4:473.481
18  Laura Wulffraat (debuut) Terneuzen23.57minVse   12.526  4:473.4869
19  Falco RoelansBiervliet24.08minMse   12.431  4:503.45-
20  Jerry de Krijger (debuut) Philippine24.13minMse   12.388  4:513.44-
21  Maud van Leening (PR)Sluis24.45minVse   12.121  4:573.3737
22  Josa van der Vliet (PR 23.07) Terneuzen24.55minVse   12.040  4:593.3431
23  Marianne Knijff (PR 24.25) Philippine24.58minV55   12.016  5:003.3429
24  Ivan VerbekeSint-Laureins25.36minMse   11.719  5:073.26-
25  Marco Wisse (debuut) Breskens25.59minMse   11.546  5:123.21-
26  Ineke van Morrelgem (PR)Sluis26.06minVse   11.494  5:133.195
27  Arjan Schotanus (PR)Middelburg26.18minMse   11.407  5:163.17-
28  Alexander van WellWassenaar26.20minMse   11.392  5:163.16-
29  Carla VersprilleBreskens26.25minVse   11.356  5:173.152
30  Lisette Groosman (PR)Sluis26.39minVse   11.257  5:203.131
31  Jan-Piet Flikweert (debuut) Oostburg26.50minMse   11.180  5:223.11-
32  Rudy van de VeldeWachtebeke26.57minMse   11.132  5:233.09-
33  Kim du PuyTerneuzen27.02minVse   11.097  5:243.08-
34  Vicky Hermans (debuut) Terneuzen27.03minVse   11.091  5:253.08-
35  Iris van de Kerkhove (PR 25.58) Aardenburg27.10minVse   11.043  5:263.07-
36  Sjaak Oosterling (PR 26.49) Breskens27.30minM70   10.909  5:303.03-
37  Leo Hoekma (debuut) Koewacht27.35minMse   10.876  5:313.02-
38  Carla Zegers (PR 24.56) Koewacht27.43minV50   10.824  5:333.01-
39  Kim FranckeTerneuzen27.57minVse   10.733  5:352.98-
40  Dorien Vasseur (PR)Oostburg28.10minVse   10.651  5:382.96-
41  Nicolien van Bezu (PR 27.50) Biervliet28.20minVse   10.588  5:402.94-
42  Rinus Sijs (PR)Biervliet28.25minMse   10.557  5:412.93-
43  Karin den Dekker (PR 27.51) Terneuzen28.33minV45   10.508  5:432.92-
44  Sheila Francke (PR)Terneuzen28.58minVse   10.357  5:482.88-
45  Helmie de GrootBreskens29.11minVse   10.280  5:502.86-
46  Ryan VerplankeBreskens29.12minVse   10.274  5:502.85-
47  Petra MaasTerneuzen29.36minVse   10.135  5:552.82-
48  Lisa den Dekker (debuut) Terneuzen29.45minVse   10.084  5:572.80-
49  Karlijn KruyssenGent29.56minVse   10.022  5:592.78-
50  Marenne Huigh (PR)Cadzand30.20minVse   9.890  6:042.75-
51  Ilona NeelsBiervliet30.30minVse   9.836  6:062.73-
52  Magda TresonieHeille30.41minVse   9.777  6:082.72-
53  Jan-Piet de JongeDriewegen31.04minMse   9.657  6:132.68-
54  Marjolein de Jonge (PR)Breskens31.25minVse   9.549  6:172.65-
55  Petra GrusonTerneuzen31.30minVse   9.524  6:182.65-
56  Ilja van den BroeckeSlijkplaat32.11minVse   9.322  6:262.59-
57  Brenda van GraefschepeBreskens32.11minVse   9.322  6:262.59-
58  Corianne VercouterenOostburg32.43minVse   9.170  6:332.55-
59  René du FosséIJzendijke32.51minVse   9.132  6:342.54-
60  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen33.02minV65   9.082  6:362.52-
61  Monique BaeckeGent33.45minVse   8.889  6:452.47-
62  Bianca FortreiBiervliet42.18minVse   7.092  8:281.97-
63  Ann CocquytBassevelde43.08minVse   6.955  8:381.93-
Mannen: 28 (44.44%) => M55=2 - M70=1 - Mse=25
Vrouwen: 35 (55.56%) => V45=1 - V50=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=31

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.541 seconden nodig om deze lijst met 162 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020