vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Worstel en kom boven loop

Wolphaartsdijk, zondag 26 mei 2019 - Organisatie: Worstel en kom boven
9.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yann SinkeWolphaartsdijk40.51minMse   14.541  4:084.04-
2  Wilko de VosKattendijke40.57minM55   14.505  4:084.03+0:06
3  Raoul Poortvliets-Heerenhoek42.38minMse   13.933  4:183.87+1:47
4  Jeroen HollebrandseEtten-Leur44.11minMse   13.444  4:283.73+3:20
5  Jan van ElsackerWolphaartsdijk44.41minMse   13.294  4:313.69+3:50
6  Lion BaasVlissingen45.11minM40   13.146  4:343.65+4:20
7  Martijn de KoningHeinkenszand45.16minMse   13.122  4:343.65+4:25
8  Maurice RentmeesterWolphaartsdijk46.33minMse   12.760  4:423.54+5:42
9  Huub BeelenGoes47.38minM60   12.470  4:493.46+6:47
10  Esther de KoningHeinkenszand47.57minVse   12.388  4:513.44+7:06
11  Marijn TraasHeinkenszand48.25minMse   12.269  4:533.41+7:34
12  Arne den ToonderOvezande48.45minMse   12.185  4:553.38+7:54
13  Hans TramperGoes49.21minMse   12.036  4:593.34+8:30
14  Rene GoetheerWolphaartsdijk49.48minM50   11.928  5:023.31+8:57
15  Maroeska ArsGoes50.16minV40   11.817  5:053.28+9:25
16  Martijn RuissenOud-Sabbinge52.05minMse   11.405  5:163.17+11:14
17  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland53.36minMse   11.082  5:253.08+12:45
18  Kees KloostermanWolphaartsdijk53.43minMse   11.058  5:263.07+12:52
19  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge53.50minM55   11.034  5:263.07+12:59
20  Chris van AntwerpenGoes53.57minMse   11.010  5:273.06+13:06
21  Acronius KramerGoes55.23minM65   10.725  5:362.98+14:32
22  Corne van LomwelOost-Souburg55.38minMse   10.677  5:372.97+14:47
23  Arthur StijnsOudelande56.28minM70   10.519  5:422.92+15:37
24  Sonet VermaireVlissingen57.51minVse   10.268  5:512.85+17:00
25  Claudia WatermanWolphaartsdijk58.03minVse   10.233  5:522.84+17:12
26  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.01.44minMse   9.622  6:142.67+20:53
Mannen: 22 (84.62%) => M40=1 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=15
Vrouwen: 4 (15.38%) => V40=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.9 km

2019Yann Sinke40:51Wilko de Vos40:57Raoul Poortvliet42:38Esther de Koning47:5726
2018Erwin Harmes35:02Joel Aafjes40:25Arnoud Rijk41:22Wendy van der Heide56:4026

10.5 km

2017Patrick de Vos36:02Peter van Limbergen39:19Wilko de Vos39:31Baukje Doedee44:2047
2016Luuk Balkenende36:56Laurent van Nieuwenhuijze37:14Peter Balkenende38:05Annemieke Hannewijk48:2550
2015Martijn de Kok34:37Ronnie Overgaauw34:52Alwin Vermeulen37:36Rian Flikweert49:4747
2014Alwin Vermeulen38:33Gerben van der Bliek39:08Wilko de Vos41:06Ilse Kraak55:3831
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart BastiaanseBergen op Zoom26.45minMse   14.804  4:034.11-
2  Ron DellebekeOost-Souburg31.20minM60   12.638  4:453.51+4:35
3  Anco BauerGoes33.54minMse   11.681  5:083.24+7:09
4  Willen-Jan Mantens-Gravenpolder34.34minMse   11.456  5:143.18+7:49
5  Andre Goedegebures-Heer Hendrikskinderen35.33minMse   11.139  5:233.09+8:48
6  Ellen HendrikseWolphaartsdijk35.35minVse   11.129  5:233.09+8:50
7  Iris van MoortBergen op Zoom36.08minVse   10.959  5:283.04+9:23
8  Jarno WaterhamWolphaartsdijk36.16minMse   10.919  5:303.03+9:31
9  Danny van 't WesteindeVlissingen39.02minMse   10.145  5:552.82+12:17
10  Angela BauerGoes41.31minVse   9.538  6:172.65+14:46
11  Marco WagenaarGoes41.33minMse   9.531  6:182.65+14:48
12  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland42.01minMse   9.425  6:222.62+15:16
13  Wouter KatsmanWolphaartsdijk44.48minMse   8.839  6:472.46+18:03
14  Martijn LavooijGoes46.29minM45   8.519  7:032.37+19:44
15  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge46.42minV50   8.480  7:052.36+19:57
Mannen: 11 (73.33%) => M45=1 - M60=1 - Mse=9
Vrouwen: 4 (26.67%) => V50=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.086 seconden nodig om deze lijst met 41 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020