donderdag 24 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

35e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 10 maart 2007 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jorrit PelsRotterdam Atletiek56.30minMse   15.929  3:464.42472
2  Michel Schrier (PR 47.21) Dynamica57.03minMse   15.776  3:484.38451
3  Franky Beljaars (PR 50.54) Dynamica58.06minM35   15.491  3:524.30412
4  Jack van GinnekenSpiridon59.07minM45   15.224  3:564.23377
5  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen59.15minM35   15.190  3:574.22372
6  Niels Koole (PR 47.10) Dynamica1.00.08minMse   14.967  4:014.16343
7  Pieter KlemSommelsdijk1.00.49minMse   14.799  4:034.11321
8  Peter JansenBreda1.02.12minMse   14.469  4:094.02279
9  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.02.31minM35   14.396  4:104.00269
10  Erik Kok (PR 55.06) Dynamica1.02.45minM35   14.343  4:113.98263
11  Hannuel Kramer (PR 57.28) Dynamica1.03.04minMse   14.271  4:123.96254
12  Marco Geldof (PR 54.38) Dynamica1.03.06minM35   14.263  4:123.96253
13  Andre van Maldegem (PR 57.04) Dynamica1.03.10minMse   14.248  4:133.96251
14  Laurens van der Haven (PR 1.01.03) AV'561.03.17minM35   14.222  4:133.95248
15  Jurgen DanenAVO 19831.03.35minMse   14.155  4:143.93239
16  Wim van Dijke (PR 1.00.54) Dynamica1.03.42minM35   14.129  4:153.92236
17  Lion van Luijk (PR 53.01) Dynamica1.03.47minM45   14.110  4:153.92234
18  John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.04.20minM55   13.990  4:173.89219
19  Bart Verkaart (PR 59.50) Delta Sport1.04.39minM35   13.921  4:193.87211
20  Fer Bouwens (PR 1.02.09) Zierikzee1.05.00minM45   13.846  4:203.85202
21  Aart Rietveld (PR 51.45) s-Gravenpolder1.05.00minMse   13.846  4:203.85202
22  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.05.09minM35   13.814  4:213.84199
23  Mart MeijboomTyphoon1.05.13minM35   13.800  4:213.83197
24  Bert HederikBarendrecht1.05.37minMse   13.716  4:223.81187
25  Gert van der Vinden (PR 1.04.24) Biggekerke1.05.44minMse   13.692  4:233.80184
26  Lourens-Jan Hengst (PR 1.01.56) Aagtekerke1.05.56minMse   13.650  4:243.79180
27  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes1.06.20minMse   13.568  4:253.77170
28  Ronnie Krocke (PR)Oost-Souburg1.06.46minMse   13.480  4:273.74160
29  Ko Eversdijk (PR 1.02.22) AV'561.06.58minM45   13.440  4:283.73156
30  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.07.04minM35   13.419  4:283.73154
31  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.07.09minM45   13.403  4:293.72152
32  Peter SchepensHeusden1.07.16minMse   13.380  4:293.72149
33  René van der PasScorpio1.07.19minM35   13.370  4:293.71148
34  Wim Tempelaar (PR)Dynamica1.07.22minM55   13.360  4:293.71147
35  Leonie Ton (PR 1.02.49) Delta Sport1.07.23minVse   13.356  4:303.71342
36  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.08.03minM55   13.226  4:323.67133
37  Jos Janse (PR 1.03.42) Dynamica1.08.10minM35   13.203  4:333.67131
38  van de BurgNieuwe Tonge1.08.29minMse   13.142  4:343.65124
39  Jon van Caspel (PR 1.01.48) Dynamica1.08.39minM45   13.110  4:353.64121
40  Jos Boot (PR 1.07.52) Zoutelande1.08.46minMse   13.088  4:353.64119
41  Sjaak Baas (PR)Oost-Souburg1.08.50minMse   13.075  4:353.63118
42  Anne Ruijsink (PR 1.02.14) Goes1.08.51minMse   13.072  4:353.63117
43  Frans Heijboer (PR)Poortvliet1.08.52minMse   13.069  4:353.63117
44  Han van BuerenScorpio1.09.00minM55   13.043  4:363.62114
45  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.09.14minM35   13.000  4:373.61110
46  Rens Bostelaar (PR 54.46) Dynamica1.09.20minM45   12.981  4:373.61108
47  Robert Carol (PR 1.01.28) Middelburg1.09.28minMse   12.956  4:383.60106
48  Coen Nieuwenhuyzen (PR 1.08.52) Middelburg1.09.39minMse   12.922  4:393.59102
49  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.09.41minMse   12.916  4:393.59102
50  J. BervoetsScorpio1.09.46minM35   12.900  4:393.58100
51  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Dynamica1.09.49minM35   12.891  4:393.5899
52  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.09.56minM55   12.869  4:403.5797
53  Peter van der ArkScorpio1.10.00minM45   12.857  4:403.5796
54  Piet Wisse (PR 52.04) Dynamica1.10.14minM35   12.814  4:413.5692
55  Wim van Dijke (PR 1.00.54) Poortvliet1.10.15minMse   12.811  4:413.5692
56  Mike FrankenSpado1.10.36minMse   12.748  4:423.5486
57  Dave Ruissen (PR)Oost-Souburg1.10.46minMse   12.718  4:433.5383
58  Johan Huigh (PR)Schoondijke1.10.57minMse   12.685  4:443.5280
59  Martijn van der Want (debuut) Middelburg1.11.00minMse   12.676  4:443.5280
60  Wim Wouters (PR 54.45) AV'561.11.04minM45   12.664  4:443.5279
61  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.11.07minM35   12.655  4:443.5278
62  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.11.12minM45   12.640  4:453.5177
63  Henk van der Poel (PR 1.11.10) Westkapelle1.11.13minMse   12.637  4:453.5176
64  Kees de Nooijer (PR)Aagtekerke1.11.43minMse   12.549  4:473.4969
65  Jan van der Linde (PR 1.11.15) Wielingen1.12.02minM45   12.494  4:483.4764
66  Ton Feddes (debuut) Brouwershaven1.12.10minMse   12.471  4:493.4662
67  Roel Zwier (debuut) Zierikzee1.12.14minMse   12.460  4:493.4661
68  Martje Wisse (PR)Dynamica1.12.20minV35   12.442  4:493.46213
69  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.12.39minMse   12.388  4:513.4456
70  Ronald van Velzen (debuut) Oostkapelle1.12.43minMse   12.377  4:513.4455
71  Marcel EngelSommelsdijk1.12.47minMse   12.365  4:513.4354
72  Floris Jansens-Gravenhage1.12.53minMse   12.349  4:523.4353
73  Annelieke GrootswagersScorpio1.13.05minVse   12.315  4:523.42196
74  Frans van ZijderveldNumansdorp1.13.06minMse   12.312  4:523.4250
75  Rien de Wilde (PR 50.26) AV'561.13.10minM45   12.301  4:533.4249
76  Heinz-Peter LauretSchoondijke1.13.20minMse   12.273  4:533.4147
77  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.13.36minM45   12.228  4:543.4044
78  Charles Vermeulen (PR 1.08.04) Kapelle-Biezelinge1.13.39minMse   12.220  4:553.3943
79  Daniël Zuiddam (PR)Middelburg1.14.13minMse   12.127  4:573.3737
80  Wim Provoost (PR 1.08.24) Delta Sport1.14.19minM45   12.110  4:573.3636
81  Andre Crucq (PR 1.06.04) Vlissingen1.14.21minMse   12.105  4:573.3636
82  Johan Dekker (PR)Middelburg1.14.30minMse   12.081  4:583.3634
83  Piet Loeve (PR)Delta Sport1.14.36minM45   12.064  4:583.3533
84  Jaap Janse (PR 1.13.53) Middelburg1.14.38minMse   12.059  4:593.3533
85  Ron FrankenOosterhout1.14.45minMse   12.040  4:593.3432
86  Jan Rombout (PR 1.06.36) Dynamica1.14.47minM35   12.035  4:593.3431
87  Joop PlukkelSprint1.15.06minM45   11.984  5:003.3328
88  Peter SchildmeijerBarendrecht1.15.09minMse   11.976  5:013.3328
89  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.15.20minM55   11.947  5:013.3226
90  Bart Tullenaar (debuut) Vlissingen1.15.30minVse   11.921  5:023.31146
91  Sytze Stins (PR 1.09.56) Delta Sport1.15.40minM55   11.894  5:033.3023
92  Hans van der Welle (PR)Middelburg1.15.41minMse   11.892  5:033.3023
93  Wim Roose (PR 50.29) Goes1.15.46minM55   11.879  5:033.3022
94  Jan Ars (PR 58.10) Rilland1.15.47minM55   11.876  5:033.3022
95  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.15.53minM35   11.860  5:043.2921
96  Piet Verhage (PR 1.15.10) Dynamica1.15.58minM55   11.847  5:043.2921
97  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.16.00minMse   11.842  5:043.2920
98  Lena de Wilde (PR)Vlissingen1.16.24minV45   11.780  5:063.27130
99  Aarnout Huibregtse (debuut) Westkapelle1.16.29minMse   11.767  5:063.2717
100  Willian Boot (PR 1.16.30) Kerkwerve1.16.35minMse   11.752  5:063.2616
101  Gerard SchoutenPoortugaal1.16.45minMse   11.726  5:073.2615
102  Martijn Bliek (debuut) Goes1.16.46minMse   11.724  5:073.2615
103  Ronald van den Berg (PR 1.15.06) Vlissingen1.16.52minMse   11.709  5:073.2514
104  Maurice Eppings (PR 1.08.40) Middelburg1.17.00minMse   11.688  5:083.2513
105  Lein de Kraker (PR 1.13.22) Middelburg1.17.08minMse   11.668  5:093.2412
106  Ivo SteverinkBreda1.17.09minMse   11.666  5:093.2412
107  Wilco de Schipper (PR 57.35) Westkapelle1.17.32minMse   11.608  5:103.2210
108  Piet van Vaardegem (PR)Westkapelle1.17.50minMse   11.563  5:113.218
109  Car VisserMonster1.18.04minMse   11.529  5:123.207
110  Cor de JongeRotterdam1.18.13minMse   11.506  5:133.207
111  Rob Duym (PR 1.11.24) Vlissingen1.18.24minMse   11.480  5:143.196
112  Andre van den Dorpel (debuut) Yerseke1.18.25minMse   11.477  5:143.196
113  Marc de Regt (PR 1.11.09) Goes1.18.30minM45   11.465  5:143.185
114  Hans de Jonge (PR 1.07.03) Goes1.18.30minMse   11.465  5:143.185
115  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.18.51minM55   11.414  5:153.174
116  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.18.56minM55   11.402  5:163.174
117  Kees van den BroekSchiedam1.19.01minMse   11.390  5:163.163
118  Lou Raas (PR)Lewedorp1.19.03minMse   11.385  5:163.163
119  Nicole Constandse (PR 1.12.55) Dynamica1.19.06minVse   11.378  5:163.1686
120  Jos Boogaard (PR 1.03.41) Dynamica1.19.34minM55   11.311  5:183.142
121  Cor Labruyere (PR 1.14.02) Nieuwdorp1.19.57minMse   11.257  5:203.131
122  Jeroen HooijerBAV1.20.01minM35   11.248  5:203.121
123  Peter Kersten (PR)Middelburg1.20.06minMse   11.236  5:203.121
124  Kees Marcusse (PR 54.50) Middelburg1.20.22minMse   11.199  5:213.111
125  Lex BeijePoortugaal1.20.46minMse   11.143  5:233.10-
126  Peter-Paul Stokvis (debuut) Kortgene1.20.56minMse   11.120  5:243.09-
127  Peter van Stee (PR 1.17.17) Lewedorp1.20.58minMse   11.116  5:243.09-
128  Coby Louwerse (PR 1.19.39) Veere1.21.06minVse   11.097  5:243.0859
129  Jean-Antoin van de RijzenSpado1.21.16minM35   11.075  5:253.08-
130  Jaco Fluijt (PR 1.20.54) Zierikzee1.21.30minMse   11.043  5:263.07-
131  Rik Duym (PR 1.10.09) Vlissingen1.21.47minMse   11.005  5:273.06-
132  Leendert van de Ven (PR 1.13.27) Zoutelande1.21.51minMse   10.996  5:273.05-
133  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Bruinisse1.21.56minMse   10.985  5:283.05-
134  Cemes van HamOosterhout1.21.57minMse   10.982  5:283.05-
135  Aad WinkelmanOosterhout1.21.58minMse   10.980  5:283.05-
136  John de BontRaamsdonksveer1.21.58minMse   10.980  5:283.05-
137  John van Veen (debuut) Middelburg1.21.58minMse   10.980  5:283.05-
138  Hans KlompeScorpio1.21.59minM55   10.978  5:283.05-
139  Ab Heijboer (PR 1.16.55) Delta Sport1.22.04minM55   10.967  5:283.05-
140  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.22.10minM55   10.953  5:293.04-
141  André van der Ende (PR 1.20.24) Nisse1.22.20minMse   10.931  5:293.04-
142  Rowan Timmermans (debuut) Burgh-Haamstede1.22.24minMse   10.922  5:303.03-
143  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.22.42minMse   10.883  5:313.02-
144  Elien Jobse (PR)Vlissingen1.22.47minVse   10.872  5:313.0240
145  Jules van Mulken (PR 1.19.57) Groede1.22.49minMse   10.867  5:313.02-
146  Guus Picavet (debuut) Oostburg1.23.03minMse   10.837  5:323.01-
147  John AnijsOosterhout1.23.06minMse   10.830  5:323.01-
148  Juliette Visser (PR 1.09.39) AV'561.23.07minV35   10.828  5:323.0137
149  Angela DeleijOosteind1.23.07minVse   10.828  5:323.0137
150  Harry Aarnoudse (PR 1.18.23) Kerkwerve1.23.26minMse   10.787  5:343.00-
151  Hans Bostelaar (PR 1.18.50) Dynamica1.23.28minM55   10.783  5:343.00-
152  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.23.30minMse   10.778  5:342.99-
153  Aad van Poppel (PR 1.15.49) Delta Sport1.24.02minM55   10.710  5:362.98-
154  Huguette Declercq (PR 1.03.31) Dynamica1.24.18minV55   10.676  5:372.9727
155  Irene Janse (PR 1.19.27) Zoutelande1.24.19minVse   10.674  5:372.9727
156  Paul ElstakKoudekerke1.24.33minMse   10.645  5:382.96-
157  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.24.45minM65   10.619  5:392.95-
158  Dick Boone (PR 1.23.20) Kruiningen1.24.52minMse   10.605  5:392.95-
159  Henk Barentsen (PR 1.19.05) Dynamica1.25.20minM45   10.547  5:412.93-
160  Jaap de Ridder (debuut) Arnemuiden1.25.27minMse   10.532  5:422.93-
161  Jan van Doorn (PR 1.07.20) AV'561.25.35minM45   10.516  5:422.92-
162  Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) Goes1.26.42minMse   10.381  5:472.88-
163  Daan Fonteine.Dreischor1.26.43minMse   10.379  5:472.88-
164  Lenie van Kleven (PR 1.15.34) Vlissingen1.26.46minV45   10.373  5:472.8810
165  Kees ZuyderveltVeteranen Nederland1.26.51minM65   10.363  5:472.88-
166  Hans Lang (PR)Noordgouwe1.26.52minMse   10.361  5:472.88-
167  Frans van KampenhoutAmsterdam1.26.55minMse   10.355  5:482.88-
168  Heleen van Vlaardingen (debuut) Middelburg1.26.55minVse   10.355  5:482.8810
169  John HeilZoetermeer1.27.17minMse   10.311  5:492.86-
170  Rudy de Maayer (PR 1.19.07) Zierikzee1.27.52minMse   10.243  5:512.85-
171  LamingRijen1.28.10minMse   10.208  5:532.84-
172  Nico Verheul (PR)Oostburg1.28.22minMse   10.185  5:532.83-
173  Jan ZevenbergenNumansdorp1.28.26minMse   10.177  5:542.83-
174  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.28.27minMse   10.175  5:542.83-
175  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.28.42minMse   10.147  5:552.82-
176  Hannie de Nooijer (PR)Aagtekerke1.28.47minVse   10.137  5:552.823
177  Ko KouwijzerHellevoetsluis1.28.49minMse   10.133  5:552.81-
178  Hans ScheffersVlissingen1.29.14minMse   10.086  5:572.80-
179  Elna Wisse (PR 1.27.46) Dynamica1.29.21minVse   10.073  5:572.801
180  Joop Scheijbeler (PR 1.15.08) Delta Sport1.29.31minM55   10.054  5:582.79-
181  Jan Roose (PR 55.22) Goes1.29.52minM55   10.015  5:592.78-
182  Rinus Vermue (PR 1.27.30) Lewedorp1.30.09minMse   9.983  6:012.77-
183  Dick de Boer (PR)Nieuwerkerk1.30.13minMse   9.976  6:012.77-
184  StruysOosterhout1.30.14minMse   9.974  6:012.77-
185  Roset OcheBreskens1.30.15minMse   9.972  6:012.77-
186  Mischa LuykenaarEtten-Leur1.30.40minMse   9.926  6:032.76-
187  Truus de Gaaij (debuut) Middelburg1.30.51minVse   9.906  6:032.75-
188  Peter van AstBrouwershaven1.30.58minMse   9.894  6:042.75-
189  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Zierikzee1.31.00minMse   9.890  6:042.75-
190  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.31.00minMse   9.890  6:042.75-
191  Ineke van Poppel (PR 1.30.06) Delta Sport1.31.01minV55   9.888  6:042.75-
192  Lian GebhardtBodegraven1.31.16minVse   9.861  6:052.74-
193  Joke De KockDiomedon1.31.30minV45   9.836  6:062.73-
194  Marleen van Sighem (PR 1.20.56) Renesse1.31.56minVse   9.790  6:082.72-
195  Ype Starreveld (PR 1.27.43) Zierikzee1.32.29minMse   9.731  6:102.70-
196  Liesbeth van der Pol (PR 1.22.57) Zierikzee1.33.11minVse   9.658  6:132.68-
197  Ankie Kersten (PR 1.31.38) Middelburg1.33.52minVse   9.588  6:152.66-
198  Geertje Huurman (PR 1.22.17) Goes1.34.09minVse   9.559  6:172.66-
199  Frank Claessens?1.34.20minMse   9.541  6:172.65-
200  John Kommer (PR 1.08.46) Kerkwerve1.34.46minMse   9.497  6:192.64-
201  Janus Karelse (PR 1.26.46) Kamperland1.35.13minMse   9.452  6:212.63-
202  Leo de Jong (PR 1.27.04) Zierikzee1.35.21minMse   9.439  6:212.62-
203  Hanneke de Carpentier (PR)Goes1.35.39minVse   9.409  6:232.61-
204  Han Reijnhout (PR 54.50) Delta Sport1.37.17minM65   9.251  6:292.57-
205  Frits GebhardtBodegraven1.37.29minMse   9.232  6:302.56-
206  Cok DuivenvoordenGoes1.39.01minMse   9.089  6:362.52-
207  Lyda Vos (PR 1.34.30) Lewedorp1.39.02minVse   9.088  6:362.52-
208  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.39.15minMse   9.068  6:372.52-
209  Theo Kootstra (PR 1.37.26) Waarde1.40.10minMse   8.985  6:412.50-
210  Henny de Jonge (PR 1.30.05) Delta Sport1.43.38minV45   8.684  6:552.41-
211  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.44.05minM45   8.647  6:562.40-
212  Liesbeth van Veen (debuut) Middelburg1.46.12minVse   8.475  7:052.35-
213  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.47.14minM65   8.393  7:092.33-
214  Sarijke Aerts (PR 1.30.07) Middelburg1.47.24minVse   8.380  7:102.33-
215  Machiel Sinke (PR 1.30.47) Krabbendijke1.48.50minM55   8.270  7:152.30-
Mannen: 186 (86.51%) => M35=22 - M45=20 - M55=21 - M65=4 - Mse=119
Vrouwen: 29 (13.49%) => V35=2 - V45=4 - V55=2 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalBurgh-Haamstede29.05minMse   15.473  3:534.30-
2  Lars PaardekooperGoes29.16minMse   15.376  3:544.27+0:11
3  Wibo VerstraateWestkapelle31.20minMse   14.362  4:113.99+2:15
4  Peter VerhageVlissingen31.31minMse   14.278  4:123.97+2:26
5  Jan VermeulenRotterdam32.19minMse   13.925  4:193.87+3:14
6  Robin de VosKattendijke32.35minMse   13.811  4:213.84+3:30
7  Bo KlaassenGoes33.18minVse   13.514  4:263.75+4:13
8  Arnold SiemonsOosterhout33.39minMse   13.373  4:293.71+4:34
9  Kees de KrakerOost-Souburg34.09minMse   13.177  4:333.66+5:04
10  Robin BotmanVlissingen34.38minMse   12.993  4:373.61+5:33
11  Bram TheuneWestkapelle35.19minMse   12.742  4:433.54+6:14
12  Joost GelukBurgh-Haamstede35.30minMse   12.676  4:443.52+6:25
13  Joris van de VisAmsterdam35.52minMse   12.546  4:473.49+6:47
14  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge35.53minVse   12.541  4:473.48+6:48
15  Rinus RiemensBiggekerke36.10minMse   12.442  4:493.46+7:05
16  Huug SalaDomburg36.12minMse   12.431  4:503.45+7:07
17  Nadine de WildeWilhelminadorp37.00minVse   12.162  4:563.38+7:55
18  Eva BoonmanMiddelburg37.19minVse   12.059  4:593.35+8:14
19  Arjan den OtterSliedrecht37.50minMse   11.894  5:033.30+8:45
20  Frank van de VlietSchuddebeurs38.04minMse   11.821  5:053.28+8:59
21  Joost SprinkhuizenNisse38.49minMse   11.593  5:113.22+9:44
22  Marc van WaesIJzendijke39.07minMse   11.504  5:133.20+10:02
23  Wim JanseOost-Souburg39.23minMse   11.426  5:153.17+10:18
24  Adrie van BavelOud-Gastel39.27minMse   11.407  5:163.17+10:22
25  Rene KramerSerooskerke39.42minMse   11.335  5:183.15+10:37
26  Ineke TempelaarVlissingen40.40minVse   11.066  5:253.07+11:35
27  Nico ScheffersOosterhout41.03minMse   10.962  5:283.05+11:58
28  Carianne HeikoopZierikzee41.33minVse   10.830  5:323.01+12:28
29  Evelien FrankenBergen op Zoom41.38minVse   10.809  5:333.00+12:33
30  D.M. van MillegenZierikzee41.49minVse   10.761  5:352.99+12:44
31  Rob van LuijnBergen op Zoom41.54minMse   10.740  5:352.98+12:49
32  Christine BalkenendeGoes42.08minVse   10.680  5:372.97+13:03
33  Tonny van MulkenBreskens42.12minMse   10.664  5:382.96+13:07
34  Thom van MulligenZierikzee42.17minMse   10.642  5:382.96+13:12
35  Hilde DoelemanZierikzee42.18minVse   10.638  5:382.96+13:13
36  Sanne van MourikOuwerkerk42.19minVse   10.634  5:392.95+13:14
37  Janneke van der LindeZierikzee42.26minVse   10.605  5:392.95+13:21
38  Linda CanningaRhenen42.28minVse   10.597  5:402.94+13:23
39  Allon KaatGoes42.30minMse   10.588  5:402.94+13:25
40  SchippersStrijen42.38minMse   10.555  5:412.93+13:33
41  Sjaan van HoofOosterhout42.41minMse   10.543  5:412.93+13:36
42  Jeannette GielesOosterhout42.55minVse   10.485  5:432.91+13:50
43  Herman KnopBruinisse43.15minMse   10.405  5:462.89+14:10
44  Jan MinderhoudOostkapelle43.15minMse   10.405  5:462.89+14:10
45  Erik ReijnhoutVlissingen43.16minMse   10.401  5:462.89+14:11
46  Gilbert van 't WestendeVlissingen43.29minMse   10.349  5:482.87+14:24
47  Jolanda de KrakerOost-Souburg43.52minVse   10.258  5:512.85+14:47
48  Wim van de LindeGoes44.00minMse   10.227  5:522.84+14:55
49  Martine KramerMaassluis44.29minVse   10.116  5:562.81+15:24
50  Regina VerhageMeliskerke44.59minVse   10.004  6:002.78+15:54
51  Hanny AdriaanseBergen op Zoom46.15minVse   9.730  6:102.70+17:10
52  N. SchildersSpijkenisse46.41minMse   9.639  6:132.68+17:36
53  Jan van der GijpDordrecht47.02minMse   9.568  6:162.66+17:57
54  Erik WillemseZierikzee47.27minMse   9.484  6:202.63+18:22
55  Eva van der HaveZierikzee48.11minVse   9.339  6:252.59+19:06
56  Mirjam WijntjesWageningen49.46minVse   9.042  6:382.51+20:41
57  Maurice TheuneWestkapelle50.10minMse   8.970  6:412.49+21:05
58  Jacqueline KransDen Haag50.18minVse   8.946  6:422.49+21:13
59  H. de RooyOosterhout50.23minMse   8.932  6:432.48+21:18
60  Adrie van HamOosterhout50.26minVse   8.923  6:432.48+21:21
61  Eline AertsMiddelburg50.28minVse   8.917  6:442.48+21:23
62  Hanna AertsMiddelburg50.29minVse   8.914  6:442.48+21:24
63  Geke RuijsinkGoes51.49minVse   8.684  6:552.41+22:44
64  Bernard RuijsinkGoes51.50minMse   8.682  6:552.41+22:45
65  Petra van MourikOuwerkerk51.59minVse   8.657  6:562.40+22:54
66  Wilma van DonkBrouwershaven51.59minVse   8.657  6:562.40+22:54
67  Rene GutlichNieuwerkerk52.11minMse   8.623  6:572.40+23:06
68  Helma BruningNieuwerkerk52.14minVse   8.615  6:582.39+23:09
69  Manon van EijsdenAmsterdam52.15minVse   8.612  6:582.39+23:10
Mannen: 40 (57.97%) => Mse=40
Vrouwen: 29 (42.03%) => Vse=29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.573 seconden nodig om deze lijst met 284 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020