donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Ronde van BRU

Bruinisse, zaterdag 23 maart 2019 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jozias Boone (PR 1.14.07) AV '561.17.35minM35   16.316  3:414.53570
2  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Delta Sport1.21.23minM45   15.554  3:514.32465
3  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.22.29minMse   15.347  3:554.26437
4  John van de Vreede (PR)Goes1.23.09minMse   15.224  3:564.23420
5  Freek GoedhartFlakkee1.23.12minMse   15.215  3:574.23419
6  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Dynamica1.24.57minM45   14.901  4:024.14377
7  Rob van t Veen (PR 1.20.58) Goes1.27.08minM40   14.528  4:084.04327
8  Johan Spruit (PR 1.25.22) AV '561.27.28minMse   14.472  4:094.02320
9  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Zierikzee1.27.41minM50   14.437  4:094.01315
10  Lion Baas (PR 1.25.40) Dynamica1.29.00minM40   14.223  4:133.95288
11  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.29.35minM50   14.130  4:153.93276
12  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14) AV '561.29.51minM35   14.088  4:163.91271
13  Patrick giljam (PR 1.29.19) Delta Sport1.30.07minMse   14.047  4:163.90265
14  Mattheo moerland (PR 1.29.09) Delta Sport1.32.34minMse   13.675  4:233.80219
15  Daniel MasabandaKapellen1.33.14minMse   13.577  4:253.77207
16  Tom de JongeBergen op Zoom1.33.31minMse   13.536  4:263.76202
17  Richard van der werf (PR 1.30.51) Delta Sport1.34.10minMse   13.443  4:283.73191
18  Leen FortuinStrijen1.34.35minMse   13.383  4:293.72184
19  Evert de Rijke (PR)Hoek1.35.25minMse   13.267  4:313.69171
20  Lars van ZwietenPAC1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
21  Edwin vroegopBruinisse1.42.24minMse   12.362  4:513.4378
22  Jan TrompTholen1.42.25minMse   12.360  4:513.4378
23  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.42.41minM35   12.328  4:523.4275
24  Peter van den Heuvel (PR)Zierikzee1.43.11minMse   12.268  4:533.4170
25  Arnold WesterbekeDynamica1.43.27minMse   12.236  4:543.4067
26  Wietse Sluimer (PR)Zonnemaire1.43.29minMse   12.232  4:543.4067
27  Paul Timmermans (PR 1.24.23) Tholen1.43.38minMse   12.215  4:553.3965
28  Corne den OtterDelta Sport1.43.41minMse   12.209  4:553.3965
29  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.44.51minM55   12.073  4:583.3554
30  Leon van der WendeOude Tonge1.45.17minMse   12.023  4:593.3450
31  Tommy SiemerinkBergen op Zoom1.45.26minMse   12.006  5:003.3449
32  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.45.28minM45   12.002  5:003.3349
33  Roland van Braak (PR 1.42.12) Terneuzen1.46.35minMse   11.877  5:033.3040
34  Ludo FrijtersKalmthout1.47.51minMse   11.737  5:073.2631
35  Rob Wijnstekers (PR 1.35.33) Oosterland1.49.54minMse   11.518  5:133.2018
36  Marijn Traas (PR 1.46.05) Heinkenszand1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
37  Lex AdamHoogerheide1.51.40minMse   11.336  5:183.1510
38  Rini Verwijs (PR 1.50.51) Delta Sport1.53.56minMse   11.110  5:243.093
39  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.54.43minM55   11.035  5:263.072
40  Liseth SteendijkNieuwerkerk1.54.55minVse   11.015  5:273.0676
41  Henry van Klinken (PR 1.50.46) Delta Sport1.55.32minMse   10.957  5:293.041
42  Corné van DorstNederlandse Triathlonbond1.55.56minMse   10.919  5:303.03-
43  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.58.18minM65   10.700  5:362.97-
44  Ilse Traas (PR 1.57.10) Heinkenszand1.59.05minVse   10.630  5:392.9542
45  Jaco van der VeldeMiddelharnis1.59.07minMse   10.627  5:392.95-
46  Mark DankersEssen1.59.13minMse   10.618  5:392.95-
47  Herman CostermansEssen2.00.19minMse   10.521  5:422.92-
48  Laura SmeuldersVleuten2.01.10minVse   10.447  5:452.9028
49  Rob Van der Beijl (PR 1.43.26) Delta Sport2.03.03minM50   10.287  5:502.86-
50  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Delta Sport2.03.03minV35   10.287  5:502.8619
51  Lean HoflandBruinisse2.03.53minMse   10.218  5:522.84-
52  Patrick Van den BroeckMerksem2.04.23minMse   10.177  5:542.83-
53  Ellis HopmanWijk bij Duurstede2.04.25minMse   10.174  5:542.83-
54  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Dynamica2.04.47minM70   10.144  5:552.82-
55  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.05.49minMse   10.061  5:582.79-
56  Juliët MourikSommelsdijk2.06.19minVse   10.021  5:592.787
57  Dider NieuwlandSommelsdijk2.06.20minMse   10.020  5:592.78-
58  Laura Schreutelkamp (PR 1.58.12) Delta Sport2.08.36minVse   9.843  6:062.732
59  Frank AnthonisseHellevoetsluis2.08.59minMse   9.814  6:072.73-
60  Monika KucukkiperHellevoetsluis2.08.59minVse   9.814  6:072.731
61  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.09.46minVse   9.755  6:092.71-
62  Erik De BaerdemaekerEssen2.11.17minMse   9.642  6:132.68-
63  Adrie van Bavel (PR 2.02.29) Delta Sport2.12.36minM55   9.546  6:172.65-
64  Mara VerhulstDelta Sport2.16.02minVse   9.305  6:272.58-
65  Aniela MarkowskiCapelle aan den IJssel2.37.51minVse   8.019  7:292.23-
66  Veronique MichaelisBergambacht2.39.01minVse   7.960  7:322.21-
67  Irma van der HeidenCapelle aan den IJssel2.42.54minVse   7.771  7:432.16-
68  Renata de BruinBergambacht2.45.19minVse   7.657  7:502.13-
Mannen: 55 (80.88%) => M35=3 - M40=2 - M45=3 - M50=3 - M55=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=39
Vrouwen: 13 (19.12%) => V35=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Jozias Boone1:17:35Niels Goudswaard1:21:23Peter Meeuwsen1:22:29Liseth Steendijk1:54:5568
2018Johnny Ravia1:23:59Krispijn de Jonge1:27:27Wim Douw1:27:34Leonie Ton1:30:0373
2017Krispijn de Jonge1:24:59Ferry Engel1:25:27Marcel Kieboom1:29:45Leona Olree1:58:2341

10 km

2016Neal Bouterse34:40Sebastian Sterk36:42Erwin Fonteine39:24Kitty de Kraa45:28110
2015Tommy Staal35:07Bas de Graaf36:32Pieter Klem38:52Kitty de Kraa45:3086
2014Ricardo Sint Nicolaas34:07Johnny Arensman34:34Marco Adriaansen38:00Lisette Antheunisse43:0583
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sander Post (PR 33.55) Scheldesport35.16minM35   17.013  3:324.73564
2  Leon Bal (PR 39.16) Delta Sport39.17minM40   15.274  3:564.24332
3  Sebastiaan Heikoop (PR 36.28) Delta Sport39.34minM45   15.164  3:574.21318
4  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport40.28minM55   14.827  4:034.12275
5  Arco Melissant (PR 39.29) Delta Sport42.36minM35   14.085  4:163.91186
6  Theo den Herder (PR 37.27) AV '5643.24minM65   13.825  4:203.84157
7  Mart GoudzwaardHaarlemmermeer43.45minMse   13.714  4:233.81145
8  Johan van der Werf (debuut) Oosterland44.06minMse   13.605  4:253.78134
9  Janita van der HaveNieuwe Tonge44.15minVse   13.559  4:263.77320
10  Cyril SchettersBergen op Zoom44.39minMse   13.438  4:283.73117
11  Elroy van der Vlist (debuut) Zierikzee44.59minMse   13.338  4:303.71107
12  Jaco Heijboer (PR 42.09) Sint-Annaland45.06minMse   13.304  4:313.70104
13  Emma van Mourik (PR)Delta Sport45.14minVse   13.265  4:313.68279
14  Yunis Stitan (PR 32.05) Dreischor45.15minMse   13.260  4:323.68100
15  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk45.19minM50   13.240  4:323.6898
16  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke45.30minMse   13.187  4:333.6693
17  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg45.32minMse   13.177  4:333.6692
18  Chris IJzelenbergBruinisse46.48minMse   12.821  4:413.5662
19  Cees KoomanSteenbergen47.03minMse   12.752  4:423.5456
20  Gertjan van de Sluis (PR)Delta Sport47.35minMse   12.609  4:463.5046
21  Archie Staal (PR 39.09) Burgh-Haamstede47.43minM50   12.574  4:463.4943
22  Jaap Flikweert (PR 47.02) Delta Sport48.30minM60   12.371  4:513.4430
23  Marjanne van de Sluis (PR)Delta Sport48.46minVse   12.303  4:533.42152
24  Peter van BrusselSommelsdijk49.30minMse   12.121  4:573.3717
25  Ciska RobDelta Sport49.36minVse   12.097  4:583.36128
26  Bauke de JongVN50.33minMse   11.869  5:033.307
27  Corne Van HaaftenStavenisse50.44minMse   11.827  5:043.296
28  Gerardus van Poppel (PR 50.36) Bruinisse51.15minMse   11.707  5:083.253
29  Jeremy GiermanStavenisse51.59minMse   11.542  5:123.211
30  Martin van der HaveNieuwe Tonge52.07minMse   11.513  5:133.201
31  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg52.12minM70   11.494  5:133.19-
32  Arwin Schot (PR)Delta Sport52.30minM50   11.429  5:153.17-
33  Mariska Goudswaard (PR)Delta Sport52.40minVse   11.392  5:163.1657
34  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica55.21minM65   10.840  5:323.01-
35  Wim MarinissenStavenisse55.44minMse   10.766  5:342.99-
36  Jolanda van der Laan (PR 54.27) Delta Sport56.00minVse   10.714  5:362.9812
37  Wim Capelle (PR 53.15) Bruinisse56.07minMse   10.692  5:372.97-
38  Cees de KeijzerBruinisse56.17minMse   10.660  5:382.96-
39  Dieger HarmsenSint-Annaland56.23minMse   10.641  5:382.96-
40  Michelle BestmanDirksland57.35minVse   10.420  5:462.892
41  Sarijke Aerts (PR)Middelburg58.53minV65   10.190  5:532.83-
42  Simone Hanzen (PR 54.24) Bruinisse58.57minVse   10.178  5:542.83-
43  Esther KievietBruinisse58.58minVse   10.175  5:542.83-
44  Jobine BreederveldBruinisse59.00minVse   10.169  5:542.82-
45  Henriette Kempe (PR 54.25) Bruinisse59.02minVse   10.164  5:542.82-
46  Walter van SplunterStellendam59.09minMse   10.144  5:552.82-
47  Coerd PriemStavenisse59.38minMse   10.061  5:582.79-
48  Anneke QuakDelta Sport1.00.32minVse   9.912  6:032.75-
49  Ilse MelissenSprundel1.01.35minVse   9.743  6:102.71-
50  Sanne HoukampOosterland1.02.17minVse   9.633  6:142.68-
51  Bettina BerrevoetsDelta Sport1.04.26minVse   9.312  6:272.59-
52  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.04.34minM70   9.293  6:272.58-
Mannen: 36 (69.23%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M50=3 - M55=1 - M60=1 - M65=2 - M70=2 - Mse=23
Vrouwen: 16 (30.77%) => V65=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.42 seconden nodig om deze lijst met 120 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020