woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Aagtekerke Run

Aagtekerke, zaterdag 21 december 2019 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeVlissingen43.36minMse   18.028  3:205.01-
2  Floris WilleboordseMiddelburg43.48minMse   17.945  3:214.98+0:12
3  Erwin HarmesMiddelburg45.25minM35   17.306  3:284.81+1:49
4  Ruud HoosemansVlissingen47.38minMse   16.501  3:384.58+4:02
5  Erwin AdanKoudekerke47.39minMse   16.495  3:384.58+4:03
6  Eric WolfertSommelsdijk47.49minMse   16.438  3:394.57+4:13
7  Sander d'HontKuitaart47.56minMse   16.398  3:404.55+4:20
8  Michel SchrierVlissingen48.07minM40   16.335  3:404.54+4:31
9  Ralph WiessnerVlissingen48.10minM40   16.318  3:414.53+4:34
10  Stefan SchrierVlissingen48.16minM35   16.285  3:414.52+4:40
11  Jorim de BoksMiddelburg49.54minMse   15.752  3:494.38+6:18
12  Peter MeeuwsenKrabbendijke50.03minMse   15.704  3:494.36+6:27
13  Wim van SparrentakSint Laurens50.14minM50   15.647  3:504.35+6:38
14  Erik CapponZuidzande50.48minM50   15.472  3:534.30+7:12
15  Corné van BelzenMiddelburg51.09minMse   15.367  3:544.27+7:33
16  Arjo VerhageAagtekerke51.14minM50   15.342  3:554.26+7:38
17  Rob van t VeenGoes52.39minM40   14.929  4:014.15+9:03
18  Monica SanderseVlissingen53.18minV35   14.747  4:044.10+9:42
19  Jesse BeijerMiddelburg53.27minMse   14.705  4:054.08+9:51
20  René den HollanderAagtekerke53.29minMse   14.696  4:054.08+9:53
21  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge53.31minM50   14.687  4:054.08+9:55
22  Heddie nieuwdorpYerseke53.33minM60   14.678  4:054.08+9:57
23  Koen SchippersGapinge53.47minMse   14.614  4:064.06+10:11
24  Michel BuijckMiddelburg53.58minM40   14.565  4:074.05+10:22
25  Jaap woutersOostkapelle54.10minMse   14.511  4:084.03+10:34
26  Edward de LengKoudekerke54.12minM55   14.502  4:084.03+10:36
27  Roy BroereAmsterdam54.14minMse   14.493  4:084.03+10:38
28  Gert Van der VindenBiggekerke54.24minM55   14.449  4:094.01+10:48
29  Richard van de WegeVlissingen54.31minMse   14.418  4:104.00+10:55
30  Jasper van DelftGrijpskerke54.34minM45   14.404  4:104.00+10:58
31  Marinus StrooMiddelburg54.36minMse   14.396  4:104.00+11:00
32  Gilles GeschiereMeliskerke54.38minM50   14.387  4:104.00+11:02
33  Corné RasenbergVlissingen54.38minM55   14.387  4:104.00+11:02
34  Erwin van schaikMiddelburg54.41minMse   14.374  4:103.99+11:05
35  René JakobsenMiddelburg54.43minM50   14.365  4:113.99+11:07
36  Carolien van de KreekeSerooskerke54.45minV45   14.356  4:113.99+11:09
37  Neil TheissenKamperland55.00minMse   14.291  4:123.97+11:24
38  Emiel LousMiddelburg55.07minMse   14.261  4:123.96+11:31
39  Ard-Jan TrouwborstKapelle-Biezelinge55.10minMse   14.248  4:133.96+11:34
40  Hanco van KeulenRitthem55.37minM45   14.132  4:153.93+12:01
41  Bart HeshofSteenbergen55.38minMse   14.128  4:153.92+12:02
42  Wouter de BonteKoudekerk aan den Rijn55.48minMse   14.086  4:163.91+12:12
43  Gideon de BoksRotterdam55.51minMse   14.073  4:163.91+12:15
44  Robin JongeneelNijmegen55.53minMse   14.065  4:163.91+12:17
45  Hans VerhaagenGoes55.55minM50   14.057  4:163.90+12:19
46  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge55.56minMse   14.052  4:163.90+12:20
47  Erik de WitteRhenen56.03minMse   14.023  4:173.90+12:27
48  Ronald GeertseSerooskerke56.07minMse   14.007  4:173.89+12:31
49  Adriaan WattelMiddelburg56.09minM35   13.998  4:173.89+12:33
50  Martijn HoosemansVlissingen56.12minMse   13.986  4:173.88+12:36
51  Jostein DecorteWolphaartsdijk56.18minM40   13.961  4:183.88+12:42
52  Bart de VisserSerooskerke56.20minMse   13.953  4:183.88+12:44
53  Erik de KrakerOost-Souburg56.23minM45   13.940  4:183.87+12:47
54  Henk LousVlissingen56.25minM60   13.932  4:183.87+12:49
55  Erik MaranusWestkapelle56.34minM40   13.895  4:193.86+12:58
56  Bart VerhaegheWemeldinge56.37minMse   13.883  4:193.86+13:01
57  Rob de PagterRitthem56.39minMse   13.875  4:193.85+13:03
58  Peter DekkerZoutelande56.42minM45   13.862  4:203.85+13:06
59  Jeroen de NoodMiddelburg56.45minM35   13.850  4:203.85+13:09
60  Marcel SommeijerOost-Souburg56.47minM45   13.842  4:203.85+13:11
61  Ronnie MesuMiddelburg56.50minMse   13.830  4:203.84+13:14
62  Dennis ButMiddelburg56.52minMse   13.822  4:203.84+13:16
63  Lion BaasVlissingen56.57minM40   13.802  4:213.83+13:21
64  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke56.59minM35   13.794  4:213.83+13:23
65  Arne de VisserAagtekerke57.02minMse   13.781  4:213.83+13:26
66  Goos de VisserAagtekerke57.04minMse   13.773  4:213.83+13:28
67  Jan de WildeNisse57.07minM60   13.761  4:223.82+13:31
68  Jan MolendijkKrabbendijke57.27minMse   13.681  4:233.80+13:51
69  Marius BesuijenMiddelburg57.34minM55   13.654  4:243.79+13:58
70  Pieter GoudOostdijk57.40minM40   13.630  4:243.79+14:04
71  Samuel JobseAagtekerke57.47minMse   13.603  4:253.78+14:11
72  Ada GeuzeMiddelburg57.52minV35   13.583  4:253.77+14:16
73  Frank HoogstrateYerseke57.54minMse   13.575  4:253.77+14:18
74  Joep KamphuisNaarden58.01minMse   13.548  4:263.76+14:25
75  Erik van der KolkRotterdam58.33minMse   13.424  4:283.73+14:57
76  Maarten VonkAmsterdam58.41minMse   13.394  4:293.72+15:05
77  Jeroen KortenoevenSteenbergen58.58minMse   13.330  4:303.70+15:22
78  Dennis FlorussenTerneuzen59.00minM45   13.322  4:303.70+15:24
79  Jan LouwsMiddelburg59.02minM55   13.315  4:303.70+15:26
80  Sjef GorisMiddelburg59.04minM55   13.307  4:313.70+15:28
81  Sander DingemanseMiddelburg59.05minMse   13.303  4:313.70+15:29
82  Jeroen van der MeideVlissingen59.06minMse   13.299  4:313.69+15:30
83  Leonard SimonseWaarde59.08minMse   13.292  4:313.69+15:32
84  Marc de GrooteMiddelburg59.12minMse   13.277  4:313.69+15:36
85  Jordi PriorVlissingen59.28minMse   13.217  4:323.67+15:52
86  Ewald ProvoostBiggekerke59.30minMse   13.210  4:333.67+15:54
87  Johan OvaaKoudekerke59.31minM35   13.206  4:333.67+15:55
88  André MeijersHoedekenskerke59.41minM45   13.170  4:333.66+16:05
89  Jan van KeulenAagtekerke59.44minMse   13.158  4:343.66+16:08
90  Adriaan van KeulenMiddelburg59.46minM35   13.151  4:343.65+16:10
91  Jesse vonkAmsterdam59.56minMse   13.115  4:353.64+16:20
92  Danmar DeesGoes1.00.02minM45   13.093  4:353.64+16:26
93  Leon VermeulenWemeldinge1.00.05minMse   13.082  4:353.63+16:29
94  Bob BoekemaVeere1.00.16minMse   13.042  4:363.62+16:40
95  Hans TramperGoes1.00.18minMse   13.035  4:363.62+16:42
96  Omar RoelsHulst1.00.20minMse   13.028  4:363.62+16:44
97  Rinus PoortvlietOost-Souburg1.00.22minMse   13.020  4:363.62+16:46
98  Rijndert van der KolkMiddelburg1.00.23minMse   13.017  4:373.62+16:47
99  Wim WoutersKruiningen1.00.25minM65   13.010  4:373.61+16:49
100  Lizo KoppejanGoes1.00.35minMse   12.974  4:373.60+16:59
101  Vincent LangeMiddelburg1.00.36minMse   12.970  4:383.60+17:00
102  Henk de BrouwerLievegem1.00.46minMse   12.935  4:383.59+17:10
103  Wilbert de WitteGent1.00.55minMse   12.903  4:393.58+17:19
104  René FlorussenTerneuzen1.01.01minM50   12.882  4:393.58+17:25
105  Rinus PaardekooperGoes1.01.03minM60   12.875  4:403.58+17:27
106  Bram van KeulenMeliskerke1.01.08minMse   12.857  4:403.57+17:32
107  Eric De VisserMiddelburg1.01.11minMse   12.847  4:403.57+17:35
108  Henk LeeftinkOost-Souburg1.01.16minM55   12.829  4:413.56+17:40
109  Michael SegboerMiddelburg1.01.19minMse   12.819  4:413.56+17:43
110  Martino HarinckMiddelburg1.01.21minMse   12.812  4:413.56+17:45
111  Linda VersluisGapinge1.01.22minVse   12.808  4:413.56+17:46
112  Arthur van AartsenMiddelburg1.01.24minM45   12.801  4:413.56+17:48
113  Maarten van KaamYerseke1.01.33minMse   12.770  4:423.55+17:57
114  Oliver SperryMiddelburg1.01.34minMse   12.767  4:423.55+17:58
115  Gian ScheeleZaamslag1.01.35minMse   12.763  4:423.55+17:59
116  Cor BlonkKrimpen aan den IJssel1.01.36minMse   12.760  4:423.54+18:00
117  Renate van HuffelSint Jansteen1.01.45minV40   12.729  4:433.54+18:09
118  Danny MeeusHijlen1.01.47minMse   12.722  4:433.53+18:11
119  Angela BuijckMiddelburg1.01.54minVse   12.698  4:443.53+18:18
120  Jan HeshofSteenbergen1.01.59minMse   12.681  4:443.52+18:23
121  Joel louwerseMiddelburg1.02.16minMse   12.623  4:453.51+18:40
122  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge1.02.19minVse   12.613  4:453.50+18:43
123  Joris MaljaarsDordrecht1.02.22minMse   12.603  4:463.50+18:46
124  Bas DaalmansGoes1.02.24minMse   12.596  4:463.50+18:48
125  Adrie van den BosseOostkapelle1.02.30minMse   12.576  4:463.49+18:54
126  Annette BevelanderRilland1.02.34minVse   12.563  4:473.49+18:58
127  Maurice SteketeeMiddelburg1.02.35minM35   12.559  4:473.49+18:59
128  Rinus WitteSint Laurens1.02.37minM55   12.553  4:473.49+19:01
129  Henny StratingKamperland1.02.38minV50   12.549  4:473.49+19:02
130  Angelique JansenMiddelburg1.02.38minVse   12.549  4:473.49+19:02
131  Ko van dammeKwadendamme1.02.42minM55   12.536  4:473.48+19:06
132  Christian JobseMiddelburg1.02.43minMse   12.533  4:473.48+19:07
133  Jon van CaspelVlissingen1.02.44minM60   12.529  4:473.48+19:08
134  Jos PutVlissingen1.02.44minM55   12.529  4:473.48+19:08
135  Stefan de Weerdts-Heer Arendskerke1.02.45minMse   12.526  4:473.48+19:09
136  Peter NoordijkeGoes1.02.45minMse   12.526  4:473.48+19:09
137  Daniel WalhoutVeere1.02.46minMse   12.523  4:473.48+19:10
138  Bo de MuijnckHeinkenszand1.02.48minVse   12.516  4:483.48+19:12
139  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk1.02.49minM40   12.513  4:483.48+19:13
140  John OverweelMiddelburg1.02.51minM65   12.506  4:483.47+19:15
141  Eric van RemortelGoes1.02.55minM60   12.493  4:483.47+19:19
142  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge1.02.57minM50   12.486  4:483.47+19:21
143  Michel SinkeMiddelburg1.02.59minM45   12.479  4:483.47+19:23
144  Marloes van EijkelenburgLonden1.03.10minVse   12.443  4:493.46+19:34
145  Waleed AlsobhiLonden1.03.11minMse   12.440  4:493.46+19:35
146  Steven HouwelingVrouwenpolder1.03.14minMse   12.430  4:503.45+19:38
147  Jan DominicusMiddelburg1.03.23minM50   12.401  4:503.44+19:47
148  Guillaume de JongeOost-Souburg1.03.26minM45   12.391  4:513.44+19:50
149  Kees de VisserAagtekerke1.03.36minM50   12.358  4:513.43+20:00
150  Bas GoereeMiddelburg1.03.38minMse   12.352  4:513.43+20:02
151  Renske VerbruggeGoes1.03.46minV45   12.326  4:523.42+20:10
152  Gert-Jan VerbruggeGoes1.03.48minM50   12.320  4:523.42+20:12
153  Andre CrucqVlissingen1.03.49minM65   12.317  4:523.42+20:13
154  Jack SmitsOost-Souburg1.03.51minM55   12.310  4:523.42+20:15
155  Leon JoosseMiddelburg1.03.52minMse   12.307  4:533.42+20:16
156  Fred RaaijmakersSteenbergen1.03.53minMse   12.304  4:533.42+20:17
157  Niels KoleHeinkenszand1.03.55minMse   12.297  4:533.42+20:19
158  Reinier van WouweSerooskerke1.03.57minMse   12.291  4:533.41+20:21
159  Rene goetheerWolphaartsdijk1.04.01minM50   12.278  4:533.41+20:25
160  Michael WentzlerLewedorp1.04.03minMse   12.272  4:533.41+20:27
161  Wilbert PoppeArnemuiden1.04.04minMse   12.268  4:533.41+20:28
162  Berry KnibbelerWestdorpe1.04.06minM55   12.262  4:543.41+20:30
163  Koen de VriesVlissingen1.04.09minM60   12.253  4:543.40+20:33
164  Kim de NooijerBrussel1.04.10minVse   12.249  4:543.40+20:34
165  Martin de RegtGoes1.04.12minMse   12.243  4:543.40+20:36
166  Maartje KasteleinVlissingen1.04.14minVse   12.237  4:543.40+20:38
167  Hans LievenseMiddelburg1.04.17minMse   12.227  4:543.40+20:41
168  Annet van de KrekeOost-Souburg1.04.19minV50   12.221  4:553.39+20:43
169  Sjaak BrouwerVlissingen1.04.20minM55   12.218  4:553.39+20:44
170  Maarten RiemensGrijpskerke1.04.22minMse   12.211  4:553.39+20:46
171  Piet OvaaMeliskerke1.04.23minMse   12.208  4:553.39+20:47
172  Marco v/t WesteindeArnemuiden1.04.26minMse   12.199  4:553.39+20:50
173  Joey van BelzenMiddelburg1.04.27minMse   12.196  4:553.39+20:51
174  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge1.04.32minMse   12.180  4:563.38+20:56
175  Rob JongeneelMiddelburg1.04.33minMse   12.177  4:563.38+20:57
176  Laus de de RidderVlissingen1.04.40minM55   12.155  4:563.38+21:04
177  Paul van HeekGrijpskerke1.04.48minMse   12.130  4:573.37+21:12
178  Jeroen van WallenburgDomburg1.04.49minM35   12.127  4:573.37+21:13
179  Irene KooleZoutelande1.04.55minVse   12.108  4:573.36+21:19
180  Arie van DijkSommelsdijk1.04.57minMse   12.102  4:573.36+21:21
181  Koen de TheijeMiddelburg1.05.04minMse   12.080  4:583.36+21:28
182  Erwin ClowtingVlissingen1.05.05minM60   12.077  4:583.35+21:29
183  Evert KuijkTerneuzen1.05.09minM50   12.064  4:583.35+21:33
184  Gerben van der BliekGoes1.05.11minMse   12.058  4:593.35+21:35
185  Marijn TraasHeinkenszand1.05.20minMse   12.031  4:593.34+21:44
186  Freddy RooseOostkapelle1.05.22minM45   12.024  4:593.34+21:46
187  Elbert SimonseAagtekerke1.05.24minM35   12.018  5:003.34+21:48
188  Cornelis den HollanderDreischor1.05.27minMse   12.009  5:003.34+21:51
189  Martin de NooijerVlissingen1.05.30minMse   12.000  5:003.33+21:54
190  Vanya van IwaardenZwijndrecht1.05.31minMse   11.997  5:003.33+21:55
191  Michel BarbéYerseke1.05.33minMse   11.991  5:003.33+21:57
192  Leon GoorDordrecht1.05.34minMse   11.988  5:003.33+21:58
193  Bartjan VolmerArnemuiden1.05.35minMse   11.985  5:003.33+21:59
194  Maroeska ArsGoes1.05.35minV40   11.985  5:003.33+21:59
195  Erwin van HuizenYerseke1.05.36minMse   11.982  5:003.33+22:00
196  Corina GrimLewedorp1.05.43minV55   11.960  5:013.32+22:07
197  Stefan UitterhoeveGoes1.05.48minMse   11.945  5:013.32+22:12
198  Paul PoulardMiddelburg1.05.56minM45   11.921  5:023.31+22:20
199  Huib DeurlooMiddelburg1.05.57minMse   11.918  5:023.31+22:21
200  Martin van IeperenKapelle-Biezelinge1.05.58minMse   11.915  5:023.31+22:22
201  Johan de VliegerVlissingen1.05.59minM60   11.912  5:023.31+22:23
202  Etienne den ToomZoetermeer1.06.05minMse   11.894  5:033.30+22:29
203  Pim de JongeWemeldinge1.06.06minMse   11.891  5:033.30+22:30
204  Jimmy BastiaanseAagtekerke1.06.15minMse   11.864  5:033.30+22:39
205  Bert DaaneGrijpskerke1.06.17minMse   11.858  5:043.29+22:41
206  Arjen DommisseKrabbendijke1.06.23minMse   11.840  5:043.29+22:47
207  Yuri HenderikseMiddelburg1.06.25minMse   11.834  5:043.29+22:49
208  Annemarie VerschuureKruiningen1.06.29minV40   11.823  5:053.28+22:53
209  André DavidseMiddelburg1.06.33minMse   11.811  5:053.28+22:57
210  Erik DeijnenMiddelburg1.06.41minM50   11.787  5:053.27+23:05
211  Monique van de KetterijVlissingen1.06.45minVse   11.775  5:063.27+23:09
212  Frenk-Jan VisserMiddelburg1.06.47minMse   11.769  5:063.27+23:11
213  Judith DekkerOostkapelle1.06.55minVse   11.746  5:063.26+23:19
214  Leonard MaljaarsOostkapelle1.06.57minMse   11.740  5:073.26+23:21
215  Marco MoerlandArnemuiden1.07.00minMse   11.731  5:073.26+23:24
216  Cees SimonseAagtekerke1.07.04minMse   11.720  5:073.26+23:28
217  Paola van de VeldeOostkapelle1.07.07minVse   11.711  5:073.25+23:31
218  Fransine VerhageRotterdam1.07.15minVse   11.688  5:083.25+23:39
219  Jarinda PoppeRotterdam1.07.17minVse   11.682  5:083.24+23:41
220  John GuequierreMiddelburg1.07.20minM65   11.673  5:083.24+23:44
221  Michel MeeuwseVlissingen1.07.20minMse   11.673  5:083.24+23:44
222  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland1.07.21minVse   11.670  5:083.24+23:45
223  Tara SchuilwerveMiddelburg1.07.22minVse   11.667  5:093.24+23:46
224  Patty FranseHeinkenszand1.07.27minVse   11.653  5:093.24+23:51
225  Roel LatuheruMiddelburg1.07.28minM45   11.650  5:093.24+23:52
226  Dennis van der lindenVlissingen1.07.31minMse   11.642  5:093.23+23:55
227  Mark PassenierWestkapelle1.07.42minMse   11.610  5:103.23+24:06
228  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.07.47minMse   11.596  5:103.22+24:11
229  Corné SchipaanboordKapelle-Biezelinge1.07.47minMse   11.596  5:103.22+24:11
230  Mart -Jan DelzenneKrabbendijke1.07.52minMse   11.582  5:113.22+24:16
231  Ebe BlaauwTerneuzen1.08.06minM65   11.542  5:123.21+24:30
232  Adri KooleSerooskerke1.08.15minM65   11.516  5:133.20+24:39
233  Ronald van HerculesSerooskerke1.08.17minMse   11.511  5:133.20+24:41
234  Marc OvereemMiddelburg1.08.18minM50   11.508  5:133.20+24:42
235  Erwin van der MaasKortgene1.08.20minMse   11.502  5:133.20+24:44
236  Wim DingemanseGrijpskerke1.08.22minM55   11.497  5:133.19+24:46
237  Piet MoesKoudekerke1.08.31minM65   11.472  5:143.19+24:55
238  Ruben HoumesVlissingen1.08.39minMse   11.449  5:143.18+25:03
239  Siem CornelisseArnemuiden1.08.42minM65   11.441  5:153.18+25:06
240  Ilse TraasHeinkenszand1.08.46minVse   11.430  5:153.17+25:10
241  Rudy KoetsGrijpskerke1.08.48minMse   11.424  5:153.17+25:12
242  Marina KoetsGrijpskerke1.08.50minVse   11.419  5:153.17+25:14
243  Julia WisseAagtekerke1.08.51minVse   11.416  5:153.17+25:15
244  Kees KuzeeMiddelburg1.08.53minMse   11.411  5:153.17+25:17
245  Martin WattelKoudekerke1.09.05minMse   11.378  5:163.16+25:29
246  Marc de PreeOost-Souburg1.09.12minMse   11.358  5:173.16+25:36
247  Bert DoedelMiddelburg1.09.15minMse   11.350  5:173.15+25:39
248  Karin van NoordenVlissingen1.09.17minV45   11.345  5:173.15+25:41
249  Richard KlapGoes1.09.24minMse   11.326  5:183.15+25:48
250  Marten Bij de VaateKapelle-Biezelinge1.09.26minMse   11.320  5:183.14+25:50
251  Robert ReindersVlissingen1.09.31minMse   11.307  5:183.14+25:55
252  Stefan van den driesGoes1.09.33minMse   11.301  5:193.14+25:57
253  Peter de KrakerMiddelburg1.09.35minMse   11.296  5:193.14+25:59
254  Linda DekkerMiddelburg1.09.42minV45   11.277  5:193.13+26:06
255  Dita DaalmeijerVlissingen1.09.42minVse   11.277  5:193.13+26:06
256  Els GelokVlissingen1.09.44minVse   11.272  5:193.13+26:08
257  Richard KoopsDomburg1.09.46minMse   11.266  5:203.13+26:10
258  Edwin BlokMiddelburg1.10.06minMse   11.213  5:213.11+26:30
259  Paul ObbelsHijlen1.10.09minMse   11.205  5:213.11+26:33
260  Ben van de VrieMiddelburg1.10.11minMse   11.199  5:213.11+26:35
261  Jurian HageArnemuiden1.10.20minMse   11.175  5:223.10+26:44
262  Jörgen PeerOost-Souburg1.10.25minMse   11.162  5:233.10+26:49
263  Hans MinnaardYerseke1.10.34minM55   11.138  5:233.09+26:58
264  Daaf KoomanKapelle-Biezelinge1.10.37minMse   11.131  5:233.09+27:01
265  Arjen HoumesWestkapelle1.10.39minMse   11.125  5:243.09+27:03
266  Elsbeth DingemanseGapinge1.10.42minVse   11.117  5:243.09+27:06
267  Jack FolkersmaTerneuzen1.10.44minMse   11.112  5:243.09+27:08
268  Tessja BernardDomburg1.10.57minVse   11.078  5:253.08+27:21
269  Anne statemaSteenbergen1.10.59minVse   11.073  5:253.08+27:23
270  Morien JanseDomburg1.11.03minVse   11.063  5:253.07+27:27
271  George TaalOostkapelle1.11.04minM65   11.060  5:253.07+27:28
272  Wim BoogertMiddelburg1.11.40minMse   10.967  5:283.05+28:04
273  Andre LuteijnKapelle-Biezelinge1.11.52minMse   10.937  5:293.04+28:16
274  Reinier van LeerdamArnemuiden1.11.54minMse   10.932  5:293.04+28:18
275  Risto de PagterDomburg1.11.57minMse   10.924  5:303.03+28:21
276  Jon van CaspelVlissingen1.12.01minM60   10.914  5:303.03+28:25
277  Thijs MaljaarsOostkapelle1.12.06minMse   10.902  5:303.03+28:30
278  John van den HeuvelVlissingen1.12.12minMse   10.886  5:313.02+28:36
279  John PleijteVlissingen1.12.14minMse   10.881  5:313.02+28:38
280  Corné RasenbergVlissingen1.12.16minM55   10.876  5:313.02+28:40
281  Petra VerhulstWestkapelle1.12.18minV50   10.871  5:313.02+28:42
282  Jos van Stees-Gravenpolder1.12.20minM45   10.866  5:313.02+28:44
283  Ruud SprongVlissingen1.12.22minMse   10.861  5:313.02+28:46
284  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge1.12.26minMse   10.851  5:323.01+28:50
285  Hanko LievenseWestkapelle1.12.28minMse   10.846  5:323.01+28:52
286  Nienke LastdragerMiddelburg1.12.32minVse   10.836  5:323.01+28:56
287  Jan HogewegOostkapelle1.12.35minMse   10.829  5:323.01+28:59
288  Marc van WagtendonkSteenbergen1.12.36minMse   10.826  5:333.01+29:00
289  Arjan MeijerKapelle-Biezelinge1.12.38minMse   10.821  5:333.01+29:02
290  Rob EppingsMiddelburg1.12.41minMse   10.814  5:333.00+29:05
291  Maurice EppingsZoutelande1.12.42minM55   10.812  5:333.00+29:06
292  Johan van GelderMiddelburg1.12.44minMse   10.807  5:333.00+29:08
293  Jan SchotMiddelburg1.12.47minMse   10.799  5:333.00+29:11
294  Pieter De GaaijMiddelburg1.12.53minMse   10.784  5:343.00+29:17
295  Monica KestelooVlissingen1.12.56minVse   10.777  5:342.99+29:20
296  Susanne stoeldraijerSteenbergen1.13.01minVse   10.765  5:342.99+29:25
297  Michael EversMiddelburg1.13.02minM45   10.762  5:352.99+29:26
298  Jeroen HouijerVlissingen1.13.13minMse   10.735  5:352.98+29:37
299  Cor SchipperMiddelburg1.13.17minM60   10.725  5:362.98+29:41
300  Jeroen HageMiddelburg1.13.19minM50   10.721  5:362.98+29:43
301  Ellie SpaansGoes1.13.29minV60   10.696  5:372.97+29:53
302  Geesje HellemanMiddelburg1.13.34minVse   10.684  5:372.97+29:58
303  Frank de WitteMiddelburg1.13.36minMse   10.679  5:372.97+30:00
304  Elvera AlewijnseOost-Souburg1.13.40minVse   10.670  5:372.96+30:04
305  Jos de NooijerAagtekerke1.13.42minMse   10.665  5:382.96+30:06
306  Anita HovestadtWerkendam1.13.47minVse   10.653  5:382.96+30:11
307  Marinus HoogendoornStellendam1.13.50minMse   10.646  5:382.96+30:14
308  Bas HovestadtWerkendam1.13.50minMse   10.646  5:382.96+30:14
309  Jan BorraBiggekerke1.13.51minMse   10.643  5:382.96+30:15
310  Leen MeijersVeere1.13.56minMse   10.631  5:392.95+30:20
311  Nadine WoutersMeliskerke1.14.02minVse   10.617  5:392.95+30:26
312  Arthur StijnsOudelande1.14.04minM70   10.612  5:392.95+30:28
313  Daniëlla EversMiddelburg1.14.08minV40   10.603  5:402.95+30:32
314  Jan KaljouwOostkapelle1.14.09minMse   10.600  5:402.94+30:33
315  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland1.14.14minVse   10.588  5:402.94+30:38
316  Jeanet VerhaagenGoes1.14.22minV50   10.569  5:412.94+30:46
317  Corné van LomwelOost-Souburg1.14.25minMse   10.562  5:412.93+30:49
318  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.14.28minMse   10.555  5:412.93+30:52
319  Ruth DekkerVrouwenpolder1.14.31minVse   10.548  5:412.93+30:55
320  Kobus BotmanMiddelburg1.14.33minM65   10.543  5:412.93+30:57
321  Koen WisseSerooskerke1.14.34minMse   10.541  5:422.93+30:58
322  Remke van BelzenArnemuiden1.14.38minV45   10.531  5:422.93+31:02
323  Marjan BoogaardMiddelburg1.14.40minVse   10.527  5:422.92+31:04
324  Yvonne KlompmakerErmelo1.14.42minVse   10.522  5:422.92+31:06
325  Hester De BroekertKoudekerke1.14.46minVse   10.513  5:422.92+31:10
326  Rebecca CoomansAagtekerke1.14.49minVse   10.506  5:432.92+31:13
327  Paul ArendsKloetinge1.15.00minM45   10.480  5:442.91+31:24
328  Peter VerburgGoes1.15.03minMse   10.473  5:442.91+31:27
329  Adrie van BelzenWestkapelle1.15.09minM50   10.459  5:442.91+31:33
330  Andrea Moens-RoelseOostkapelle1.15.20minVse   10.434  5:452.90+31:44
331  Jan EuserVeere1.15.21minM65   10.431  5:452.90+31:45
332  Ron Van VeenMiddelburg1.15.22minMse   10.429  5:452.90+31:46
333  Evelien de Wolf-LievaartOostkapelle1.15.54minVse   10.356  5:482.88+32:18
334  Mark van LeijdenGoes1.16.18minMse   10.301  5:492.86+32:42
335  Johanna van CranenburghVrouwenpolder1.16.20minVse   10.297  5:502.86+32:44
336  Katja de groesVrouwenpolder1.16.23minVse   10.290  5:502.86+32:47
337  John GilesseVlissingen1.16.25minMse   10.286  5:502.86+32:49
338  Martijn FlinkVlissingen1.16.28minMse   10.279  5:502.86+32:52
339  Rainier ZweepKamperland1.16.32minMse   10.270  5:512.85+32:56
340  Edwin BoogaardZoutelande1.16.34minMse   10.266  5:512.85+32:58
341  Frits van BorrendamMiddelburg1.16.36minMse   10.261  5:512.85+33:00
342  Corine de JongeTerneuzen1.16.38minVse   10.257  5:512.85+33:02
343  Josa van der VlietTerneuzen1.16.40minVse   10.252  5:512.85+33:04
344  Fiona ReijersTerneuzen1.16.41minVse   10.250  5:512.85+33:05
345  Marcel WisseOostkapelle1.16.42minMse   10.248  5:512.85+33:06
346  Adrie de WitteRhenen1.16.43minMse   10.245  5:512.85+33:07
347  Ronnie OvaaVlissingen1.16.45minMse   10.241  5:522.84+33:09
348  Wim Boumans-Heer Arendskerke1.16.46minMse   10.239  5:522.84+33:10
349  Chantal BrouwerOostkapelle1.16.48minVse   10.234  5:522.84+33:12
350  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.17.01minV45   10.206  5:532.83+33:25
351  Danielle de BruijnVlissingen1.17.10minVse   10.186  5:532.83+33:34
352  Igna BecksMiddelburg1.17.15minV60   10.175  5:542.83+33:39
353  Liesbeth SchakelMiddelburg1.17.59minVse   10.079  5:572.80+34:23
354  Myra latuheruMiddelburg1.18.17minVse   10.040  5:592.79+34:41
355  Ard-Jan MaliepaardGoes1.18.28minMse   10.017  5:592.78+34:52
356  Peter GerritseVlissingen1.18.51minMse   9.968  6:012.77+35:15
357  Dick HilberdinkVlissingen1.18.53minMse   9.964  6:012.77+35:17
358  Peter RijsdijkDe Heen1.19.09minMse   9.931  6:032.76+35:33
359  Loretta DominicusKoudekerke1.19.20minVse   9.908  6:032.75+35:44
360  Rebecca van WinkelhofMiddelburg1.19.20minVse   9.908  6:032.75+35:44
361  Regine BoogertMiddelburg1.19.26minVse   9.895  6:042.75+35:50
362  Maurice HoogenboomVlissingen1.19.28minMse   9.891  6:042.75+35:52
363  Martin van der DoeWaarde1.19.40minMse   9.866  6:052.74+36:04
364  Jacquelien SmitHeinkenszand1.19.52minVse   9.841  6:062.73+36:16
365  Pieter van VaardegemWestkapelle1.20.09minMse   9.807  6:072.72+36:33
366  Inge SteketeeOost-Souburg1.20.24minVse   9.776  6:082.72+36:48
367  Wim WenningBruinisse1.20.35minMse   9.754  6:092.71+36:59
368  Anda PassenierMiddelburg1.20.37minVse   9.750  6:092.71+37:01
369  Harry DavidseSerooskerke1.20.43minMse   9.738  6:102.70+37:07
370  Wilma MabelisVlissingen1.20.48minVse   9.728  6:102.70+37:12
371  Jeltina StevelsMiddelburg1.20.59minVse   9.706  6:112.70+37:23
372  Ingeborg CoppoolseOostkapelle1.21.35minVse   9.634  6:142.68+37:59
373  Geo WalraadVlissingen1.21.37minMse   9.630  6:142.68+38:01
374  Jorinke VaneBruinisse1.21.39minVse   9.626  6:142.67+38:03
375  Marina Mol-Krijgers-Heer Abtskerke1.21.54minVse   9.597  6:152.67+38:18
376  Eddy MerisonZoutelande1.22.00minMse   9.585  6:162.66+38:24
377  Jeffrey VaderDomburg1.22.08minMse   9.570  6:162.66+38:32
378  Alies HuissoonKortgene1.23.00minVse   9.470  6:202.63+39:24
379  Wilma CrucqOost-Souburg1.23.18minVse   9.436  6:222.62+39:42
380  Denise van KaamYerseke1.23.20minVse   9.432  6:222.62+39:44
381  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.23.22minM65   9.428  6:222.62+39:46
382  Maria VierthalerVlissingen1.23.24minVse   9.424  6:222.62+39:48
383  Leonie MaatMiddelburg1.23.26minVse   9.421  6:222.62+39:50
384  Willy LastdragerMiddelburg1.23.33minVse   9.408  6:232.61+39:57
385  Caroline GansemanGoes1.24.00minVse   9.357  6:252.60+40:24
386  Elly JobseOostkapelle1.24.19minVse   9.322  6:262.59+40:43
387  Jolanda LindenburgNieuw- en Sint Joosland1.25.13minVse   9.224  6:302.56+41:37
388  Marian van DijkMiddelburg1.25.35minV50   9.184  6:322.55+41:59
389  Rob FerdinandusVlissingen1.25.57minMse   9.145  6:342.54+42:21
390  Gisela Nijsse-MeertensOud-Sabbinge1.26.24minVse   9.097  6:362.53+42:48
391  Esmee WijkhuijsNieuw- en Sint Joosland1.26.56minVse   9.041  6:382.51+43:20
392  Shannon MöhlmannNieuw- en Sint Joosland1.26.57minVse   9.040  6:382.51+43:21
393  Christel BurggraafVrouwenpolder1.27.39minVse   8.967  6:412.49+44:03
394  Theo SimonsMiddelburg1.27.52minM65   8.945  6:422.48+44:16
395  Vincent van DijkMiddelburg1.27.56minMse   8.939  6:432.48+44:20
396  Esther van der HeijdenTilburg1.28.33minVse   8.876  6:462.47+44:57
397  Carolien Hoogestegers-Gravenpolder1.28.42minVse   8.861  6:462.46+45:06
Mannen: 300 (75.57%) => M35=10 - M40=9 - M45=17 - M50=18 - M55=18 - M60=11 - M65=13 - M70=1 - Mse=203
Vrouwen: 97 (24.43%) => V35=2 - V40=4 - V45=6 - V50=5 - V55=1 - V60=2 - Vse=77

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

13.1 km

2019Tim van den Broeke43:36Floris Willeboordse43:48Erwin Harmes45:25Monica Sanderse53:18397
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Danny HuibregtseWestkapelle25.44minMse   17.487  3:264.86-
2  Crum van der LindenOost-Souburg25.53minMse   17.386  3:274.83+0:09
3  Robin van de WegeVlissingen26.25minMse   17.035  3:314.73+0:41
4  Jasper Zuidhofs-Heer Abtskerke26.34minMse   16.939  3:334.71+0:50
5  Peter van ElsackerDelft27.01minMse   16.656  3:364.63+1:17
6  Jarno KooijmanYerseke27.17minMse   16.494  3:384.58+1:33
7  Johan SpruitKapelle-Biezelinge29.24minMse   15.306  3:554.25+3:40
8  Jos GabrielseMiddelburg29.45minMse   15.126  3:584.20+4:01
9  Noah RoelsHulst29.52minMse   15.067  3:594.19+4:08
10  Rene TraasKapelle-Biezelinge30.12minM50   14.901  4:024.14+4:28
11  Jacob WijnstraKapelle-Biezelinge30.26minMse   14.786  4:034.11+4:42
12  Mirthe OverkampKoudekerke30.54minVse   14.563  4:074.05+5:10
13  Gert-Jan SturmKoudekerke31.23minMse   14.339  4:113.98+5:39
14  Esther de KoningHeinkenszand31.29minVse   14.293  4:123.97+5:45
15  Jan Kerstens-Gravenhage31.43minMse   14.188  4:143.94+5:59
16  Mirona van de VrieMiddelburg31.53minVse   14.114  4:153.92+6:09
17  Lars VerlaanNijmegen31.54minMse   14.107  4:153.92+6:10
18  Vincent MulderKoudekerke32.17minMse   13.939  4:183.87+6:33
19  De VriesKloetinge32.27minMse   13.867  4:203.85+6:43
20  Stefan den HollanderMeliskerke32.41minMse   13.768  4:213.82+6:57
21  Bianca van AartsenMiddelburg32.43minVse   13.754  4:223.82+6:59
22  Michael VermaatOost-Souburg32.55minM40   13.671  4:233.80+7:11
23  Pieter de VisserAagtekerke32.58minMse   13.650  4:243.79+7:14
24  Suzanne van ElsackerMiddelburg33.03minVse   13.616  4:243.78+7:19
25  Daisy WijffelsMiddelburg33.45minVse   13.333  4:303.70+8:01
26  Jos JanseMiddelburg34.33minM45   13.025  4:363.62+8:49
27  Johan de VisserVeere34.43minMse   12.962  4:383.60+8:59
28  Niels KlompmakerErmelo34.46minMse   12.943  4:383.60+9:02
29  Leon van GinnekenArnhem34.52minMse   12.906  4:393.59+9:08
30  Guido BooneOost-Souburg35.02minMse   12.845  4:403.57+9:18
31  Ron DellebekeOost-Souburg35.05minM60   12.827  4:413.56+9:21
32  Mieke ValkGoes35.08minV35   12.808  4:413.56+9:24
33  Martijn FlipsVlissingen35.19minMse   12.742  4:433.54+9:35
34  Peter MaranusAagtekerke35.29minMse   12.682  4:443.52+9:45
35  Arwin GeschiereOostkapelle35.32minMse   12.664  4:443.52+9:48
36  Peter van den BosseGrijpskerke35.35minMse   12.646  4:453.51+9:51
37  Coen DijkeArnemuiden35.38minMse   12.629  4:453.51+9:54
38  Patrick FaasseWestkapelle35.54minMse   12.535  4:473.48+10:10
39  Martine BouteLievegem35.57minVse   12.517  4:483.48+10:13
40  Ipe VerbruggeGoes35.59minMse   12.506  4:483.47+10:15
41  Mette VerbruggeGoes36.01minVse   12.494  4:483.47+10:17
42  Andy de la CombeVlissingen36.02minMse   12.488  4:483.47+10:18
43  Esther van sluijs-koleKloetinge36.05minVse   12.471  4:493.46+10:21
44  Peter KoopmanKrabbendijke36.23minMse   12.368  4:513.44+10:39
45  Joris NijssenKloetinge36.25minMse   12.357  4:513.43+10:41
46  Marit woutersOostkapelle36.33minVse   12.312  4:523.42+10:49
47  Ben AltenaVrouwenpolder36.47minMse   12.234  4:543.40+11:03
48  Arno de Rijkes-Gravenpolder36.56minMse   12.184  4:553.38+11:12
49  Peter ReekersMiddelburg37.08minMse   12.118  4:573.37+11:24
50  Louis van den BosseSerooskerke37.20minMse   12.054  4:593.35+11:36
51  Mirelle HarteOostkapelle37.27minVse   12.016  5:003.34+11:43
52  Renate MoerlandArnemuiden37.34minVse   11.979  5:013.33+11:50
53  Doreen de VisserAagtekerke37.39minVse   11.952  5:013.32+11:55
54  Jorgen UnemaMiddelburg37.39minMse   11.952  5:013.32+11:55
55  Liesbeth ValkKortgene37.47minVse   11.910  5:023.31+12:03
56  Marloes SaamanZoutelande37.49minV40   11.900  5:033.31+12:05
57  Cees KoomanSteenbergen37.54minMse   11.873  5:033.30+12:10
58  Claudia van SighemWestkapelle37.56minVse   11.863  5:033.30+12:12
59  Marit simonseGoes37.58minVse   11.853  5:043.29+12:14
60  Anne de WinterOvezande37.59minVse   11.847  5:043.29+12:15
61  Berry simonseGoes38.00minM45   11.842  5:043.29+12:16
62  Ad van BroekhovenGrijpskerke38.05minMse   11.816  5:053.28+12:21
63  Josien KerstenNijmegen38.06minVse   11.811  5:053.28+12:22
64  Rian FlikweertMiddelburg38.08minV55   11.801  5:053.28+12:24
65  Lisette Van SluijsNieuw- en Sint Joosland38.10minVse   11.790  5:053.28+12:26
66  Rebecca de WinterOvezande38.10minV55   11.790  5:053.28+12:26
67  Cherry StratingKamperland38.27minMse   11.704  5:083.25+12:43
68  Buis DijkeArnemuiden38.30minMse   11.688  5:083.25+12:46
69  Danielle ElenbaasGoes38.34minVse   11.668  5:093.24+12:50
70  Arnold SchreijDomburg38.38minMse   11.648  5:093.24+12:54
71  Christel JanssenAmsterdam38.43minVse   11.623  5:103.23+12:59
72  Lex LuteijnKapelle-Biezelinge38.44minM35   11.618  5:103.23+13:00
73  Matthijs BodeBiggekerke38.45minMse   11.613  5:103.23+13:01
74  Suzanne GeschiereSint Laurens38.47minV55   11.603  5:103.22+13:03
75  Rieks-Jan PauwRosmalen39.01minMse   11.534  5:123.20+13:17
76  Carolien LousWestkapelle39.02minVse   11.529  5:123.20+13:18
77  Edwin BenschopOost-Souburg39.09minMse   11.494  5:133.19+13:25
78  Rob van der ZwaagOostkapelle39.21minMse   11.436  5:153.18+13:37
79  Rene de NoodOost-Souburg39.24minMse   11.421  5:153.17+13:40
80  Mona de pagterDomburg39.26minVse   11.412  5:153.17+13:42
81  Martina WitteMeliskerke39.27minVse   11.407  5:163.17+13:43
82  Benny van NordenOost-Souburg39.33minMse   11.378  5:163.16+13:49
83  Roland LouwsVlissingen39.35minMse   11.368  5:173.16+13:51
84  Wim WitteBorssele39.37minM60   11.359  5:173.16+13:53
85  Jurian van den BosseOostkapelle40.07minMse   11.217  5:213.12+14:23
86  Tessa GoomsenbergKoudekerke40.11minVse   11.199  5:213.11+14:27
87  Huug SalaDomburg40.25minM65   11.134  5:233.09+14:41
88  Fedor van der HageDomburg40.39minMse   11.070  5:253.08+14:55
89  Gilles VerschureHeinkenszand40.47minMse   11.034  5:263.06+15:03
90  Flip OvertveldAagtekerke40.50minMse   11.020  5:273.06+15:06
91  Jort WisseMariekerke40.52minMse   11.011  5:273.06+15:08
92  Nicole ZwemerVlissingen41.00minVse   10.976  5:283.05+15:16
93  Erwin HeiligersOost-Souburg41.06minMse   10.949  5:293.04+15:22
94  Loes KlapGoes41.08minVse   10.940  5:293.04+15:24
95  Rieky de KockZoutelande41.10minVse   10.931  5:293.04+15:26
96  Yara RoelsBreda41.13minVse   10.918  5:303.03+15:29
97  Kim JanseTerneuzen41.17minV40   10.900  5:303.03+15:33
98  Kees PouwelseWestkapelle41.18minMse   10.896  5:303.03+15:34
99  Wim jobseVeere41.24minMse   10.870  5:313.02+15:40
100  Cindy RaucampMiddelburg41.27minVse   10.856  5:323.02+15:43
101  Jan-Willem JanseDomburg41.38minMse   10.809  5:333.00+15:54
102  Ciska de BuckBiggekerke41.46minVse   10.774  5:342.99+16:02
103  Cora SchreijenbergDomburg41.52minVse   10.748  5:352.99+16:08
104  Janneke KoomanKapelle-Biezelinge41.53minV50   10.744  5:352.98+16:09
105  Rianne MeijerKapelle-Biezelinge42.08minVse   10.680  5:372.97+16:24
106  Ferdinand KoppejanDordrecht42.10minMse   10.672  5:372.96+16:26
107  Marjan de SchipperMiddelburg42.14minVse   10.655  5:382.96+16:30
108  Daisy van de VeldeOostburg42.16minVse   10.647  5:382.96+16:32
109  Digna HoutekamerOostdijk42.18minVse   10.638  5:382.96+16:34
110  Erik de ReusMiddelburg42.19minMse   10.634  5:392.95+16:35
111  Marlot van IwaardenZwijndrecht42.22minVse   10.622  5:392.95+16:38
112  Dignus LensenOost-Souburg42.24minM60   10.613  5:392.95+16:40
113  Jacolien de VisserAagtekerke42.26minVse   10.605  5:392.95+16:42
114  Esmay van BruinesseZeist42.28minVse   10.597  5:402.94+16:44
115  Judith van de BankOostkapelle42.29minVse   10.592  5:402.94+16:45
116  Jochem SchipperGoes42.30minMse   10.588  5:402.94+16:46
117  Milou Van der WeijdeVrouwenpolder42.31minVse   10.584  5:402.94+16:47
118  Kees TraasKapelle-Biezelinge42.36minM70   10.563  5:412.93+16:52
119  Jeanien den HollanderKapelle-Biezelinge42.55minVse   10.485  5:432.91+17:11
120  Albert-John VervorstRoosendaal42.59minMse   10.469  5:442.91+17:15
121  Marcel AllewijnGoes43.10minMse   10.425  5:452.90+17:26
122  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge43.13minM65   10.413  5:462.89+17:29
123  Elise KleinjanDomburg43.18minVse   10.393  5:462.89+17:34
124  Esther CoomansDomburg43.20minVse   10.385  5:472.88+17:36
125  Jurgen PhilipsenMiddelburg43.32minMse   10.337  5:482.87+17:48
126  Marianne BrouwerArnemuiden43.38minVse   10.313  5:492.86+17:54
127  Esther de RidderKoudekerke43.43minVse   10.294  5:502.86+17:59
128  Linda van den BoomKoudekerke43.44minVse   10.290  5:502.86+18:00
129  Eduard SchipperGoes43.46minMse   10.282  5:502.86+18:02
130  Nicoline LievaartOostkapelle43.52minVse   10.258  5:512.85+18:08
131  Jan JakobsenWestkapelle43.54minMse   10.251  5:512.85+18:10
132  Ronald WisseGoes43.55minMse   10.247  5:512.85+18:11
133  Jacques van PuttenAagtekerke43.58minMse   10.235  5:522.84+18:14
134  Kees TevelWestkapelle44.02minMse   10.220  5:522.84+18:18
135  Petra F Coppoolse-BlaasSerooskerke44.03minVse   10.216  5:522.84+18:19
136  Miriam BijlZuid-Beijerland44.10minVse   10.189  5:532.83+18:26
137  Nadine de VisserGapinge44.33minVse   10.101  5:562.81+18:49
138  Charlot van den BosseGrijpskerke44.36minVse   10.090  5:572.80+18:52
139  Daisy van de VeldeOostburg44.37minVse   10.086  5:572.80+18:53
140  Erik ReijnhoutVlissingen44.41minM55   10.071  5:572.80+18:57
141  Kees KooijmanYerseke44.51minMse   10.033  5:592.79+19:07
142  Marleen HozeeVlissingen44.53minVse   10.026  5:592.78+19:09
143  Ria RijkVlissingen44.56minV55   10.015  5:592.78+19:12
144  Erik KoorstraGoes44.58minMse   10.007  6:002.78+19:14
145  Jan JobseSerooskerke45.03minM65   9.989  6:002.77+19:19
146  Cilia BommeljeMiddelburg45.15minVse   9.945  6:022.76+19:31
147  Deborah van Toledos-Heer Abtskerke45.18minVse   9.934  6:022.76+19:34
148  Julia CrucqNieuw- en Sint Joosland45.24minVse   9.912  6:032.75+19:40
149  Jan FaasseNieuw- en Sint Joosland45.46minMse   9.832  6:062.73+20:02
150  Lenie van KlevenVlissingen45.57minV65   9.793  6:082.72+20:13
151  Kinou de BoerVlissingen46.19minVse   9.716  6:112.70+20:35
152  Tamara SchöninghMiddelburg46.20minV40   9.712  6:112.70+20:36
153  Dennis de BoerVlissingen46.23minMse   9.702  6:112.69+20:39
154  Daphne van HekkenGoes46.41minVse   9.639  6:132.68+20:57
155  Miranda op?t HofKapelle-Biezelinge46.43minVse   9.633  6:142.68+20:59
156  Hanneke WitteBorssele47.07minV55   9.551  6:172.65+21:23
157  Diana KoopmanKrabbendijke47.10minVse   9.541  6:172.65+21:26
158  Henk EhbelSteenbergen47.36minMse   9.454  6:212.63+21:52
159  Joan SteketeeHeinkenszand48.18minMse   9.317  6:262.59+22:34
160  Vera LagendijkMiddelburg48.26minVse   9.291  6:272.58+22:42
161  Ronald LagendijkMiddelburg48.28minMse   9.285  6:282.58+22:44
162  Jacintha Van BovenGoes49.11minVse   9.149  6:332.54+23:27
163  Heleen de VliegerVlissingen50.01minVse   8.997  6:402.50+24:17
164  Sjoerd WassinkVlissingen50.02minMse   8.994  6:402.50+24:18
165  Danielle BevelanderOostkapelle50.06minVse   8.982  6:412.50+24:22
166  Hans van SluijsMiddelburg50.08minM70   8.976  6:412.49+24:24
167  Robin de JongeWemeldinge50.20minVse   8.940  6:432.48+24:36
168  Jozanne DekkerWestkapelle52.23minVse   8.591  6:592.39+26:39
169  Michiel van OpzeelandDuivendrecht54.25minMse   8.270  7:152.30+28:41
170  Kees van MoolenbroekWestkapelle57.37minMse   7.810  7:412.17+31:53
171  Dinja van MoolenbroekWestkapelle57.41minVse   7.801  7:412.17+31:57
172  Stefan Van rossumMiddelburg1.01.39minMse   7.299  8:132.03+35:55
173  Marissa VerduijnMiddelburg1.01.43minVse   7.291  8:142.03+35:59
Mannen: 93 (53.76%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M55=1 - M60=3 - M65=3 - M70=2 - Mse=79
Vrouwen: 80 (46.24%) => V35=1 - V40=3 - V50=1 - V55=5 - V65=1 - Vse=69

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.881 seconden nodig om deze lijst met 570 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020