maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Kika KWF Run

Heinkenszand, woensdag 10 april 2019 - Organisatie: Heinkenszandse Run
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Robbert Meeuwse (PR 33.51) Kwadendamme 36.12minMse   16.575  3:374.60505
2  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand 36.38minM35   16.379  3:404.55478
3  Arnoud Rijk (PR 36.28) Hoedekenskerke 38.35minMse   15.551  3:524.32368
4  Raoul Poortvliet (PR)s-Heerenhoek 39.21minMse   15.248  3:564.24328
5  Sebastien NahiaBelgie 39.21minMse   15.248  3:564.24328
6  Frank Houweling (PR 37.21) Goes 39.57minM40   15.019  4:004.17299
7  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen 41.36minM40   14.423  4:104.01226
8  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) Kwadendamme 41.55minM55   14.314  4:123.98213
9  Martijn de Koning (PR)Heinkenszand 43.02minMse   13.943  4:183.87170
10  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes 43.52minVse   13.678  4:233.80338
11  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge 44.29minVse   13.488  4:273.75310
12  Peter Koopman (PR 45.30) Krabbendijke 46.53minMse   12.798  4:413.5560
13  Mark Allemekinders (PR 44.17) Heinkenszand 47.00minMse   12.766  4:423.5557
14  Rene Goetheer (PR 44.13) Oud-Sabbinge 47.28minMse   12.640  4:453.5148
15  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes 47.37minV40   12.601  4:463.50189
16  John Carol (PR)Heinkenszand 48.28minMse   12.380  4:513.4431
17  Ronald Wagenaar (PR 48.11) Schore 48.45minMse   12.308  4:533.4227
18  Patrick Stokx (debuut) Heinkenszand 48.52minMse   12.278  4:533.4125
19  Esther Noteboom (PR 46.14) Heinkenszand 49.37minVse   12.093  4:583.36127
20  Fernand KokHeinkenszand 49.53minMse   12.028  4:593.3413
21  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen 49.53minV40   12.028  4:593.34120
22  Martin de Regt (PR 42.25) Goes 49.59minMse   12.004  5:003.3312
23  Marije Besuijen (PR 47.00) Middelburg 51.54minV40   11.561  5:113.2172
24  Ruud van Burens-Heer Arendskerke 52.31minMse   11.425  5:153.17-
25  Jeroen MeulenbergOudelande 54.42minMse   10.969  5:283.05-
26  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande 55.04minM70   10.896  5:303.03-
27  Fabian Murre (debuut) Vlissingen 59.15minMse   10.127  5:562.81-
28  Melvin Schot (PR)Vlissingen 59.15minMse   10.127  5:562.81-
29  Lisette Potter (debuut) s-Heer Hendrikskinderen 59.20minVse   10.112  5:562.81-
30  Hilde Meulenberg (PR 53.42) s-Heer Abtskerke 59.22minV35   10.107  5:562.81-
31  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg 1.00.58minM65   9.841  6:062.73-
32  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Middelburg 1.00.58minM40   9.841  6:062.73-
33  Annelies de GrootWolphaartsdijk 1.01.28minVse   9.761  6:092.71-
34  Marina Mol (PR 1.01.14) s-Heer Abtskerke 1.01.55minVse   9.690  6:122.69-
35  Gisela Nijsse (PR 53.49) Oud-Sabbinge 1.02.28minVse   9.605  6:152.67-
36  Korien de MeijOvezande 1.03.27minMse   9.456  6:212.63-
37  Joy Beyerleinvoetbal 1.03.33minMse   9.441  6:212.62-
38  Kim de Vosvoetbal 1.03.33minMse   9.441  6:212.62-
39  Noa Holstervoetbal 1.03.33minVse   9.441  6:212.62-
40  Wendy van der VlietHeinkenszand 1.03.58minVse   9.380  6:242.61-
41  Sera Kalisvaartvoetbal 1.06.58minMse   8.960  6:422.49-
42  Fee Tazelaarvoetbal 1.06.58minMse   8.960  6:422.49-
43  Nikki van der Hagevoetbal 1.06.58minMse   8.960  6:422.49-
44  Romee van der Sluisvoetbal 1.07.05minMse   8.944  6:432.48-
45  Esmee Elenbaasvoetbal 1.07.06minVse   8.942  6:432.48-
46  Maud Eversdijkvoetbal 1.07.06minVse   8.942  6:432.48-
47  Anne Marije Meulblokvoetbal 1.07.06minVse   8.942  6:432.48-
Mannen: 31 (65.96%) => M35=1 - M40=3 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=24
Vrouwen: 16 (34.04%) => V35=1 - V40=3 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Robbert Meeuwse36:12Martijn de Kok36:38Arnoud Rijk38:35Lydia Kleinjan43:5247

10.25 km

2018Sebastien Mahia40:56Ronald Geertse41:58Peter Meeuwsen42:07Esther de Koning50:0339
2017Ronald Geertse42:33Arnoud Rijk44:10Marcel Drijdijk44:29Henny Strating48:4022
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Andy CocquytZelzate 17.15minMse   17.391  3:274.83457
2  Tim Kramer (PR)s-Heer Hendrikskinderen 19.00minM35   15.789  3:484.39251
3  Jarno van den Driesvoetbal 20.16minMse   14.803  4:034.11140
4  David Viergevervoetbal 20.16minMse   14.803  4:034.11140
5  Jasper Marcussevoetbal 20.35minMse   14.575  4:074.05117
6  Wessel VoetHeinkenszand 20.45minMse   14.458  4:094.02106
7  Merijn de Jongevoetbal 20.51minMse   14.388  4:104.00100
8  Mick Hagevoetbal 20.51minMse   14.388  4:104.00100
9  Jens Poelmanvoetbal 20.51minMse   14.388  4:104.00100
10  Mike Vermeysvoetbal 20.51minMse   14.388  4:104.00100
11  Gerben de Maatvoetbal 20.59minMse   14.297  4:123.9792
12  Laurens Jobse (PR)Goes 20.59minMse   14.297  4:123.9792
13  Esther de Koning (debuut) Heinkenszand 21.02minVse   14.263  4:123.96273
14  Alex ColqvytBoekhoute 21.09minMse   14.184  4:143.9482
15  Berry Simonse (PR 19.00) Goes 21.17minM45   14.096  4:153.9274
16  Ruben de Jongevoetbal 21.20minMse   14.063  4:163.9172
17  Alex de Haanvoetbal 21.21minMse   14.052  4:163.9071
18  Stephane FalierBelgie 21.29minMse   13.964  4:183.8864
19  van CaelenbergeBelgie 21.40minMse   13.846  4:203.8555
20  Ronald Geertse (PR 18.37) Serooskerke 21.42minMse   13.825  4:203.8453
21  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg 21.50minM35   13.740  4:223.8247
22  Marit Simonse (debuut) Goes 22.04minVse   13.595  4:253.78186
23  Vincent DalavnoyBelgie 22.43minMse   13.206  4:333.6717
24  Rens van den Meervoetbal 22.46minMse   13.177  4:333.6615
25  Arno RiemensHeinkenszand 23.24minMse   12.821  4:413.564
26  Michiel SchuijsHeinkenszand 23.24minMse   12.821  4:413.564
27  Leo Goedegebure (debuut) s-Heer Arendskerke 23.51minMse   12.579  4:463.491
28  Robin de HaasHeinkenszand 24.06minMse   12.448  4:493.461
29  Lody ToetHeinkenszand 24.06minMse   12.448  4:493.461
30  Renzo de Feijtervoetbal 24.12minMse   12.397  4:503.44-
31  Bryant Kaatvoetbal 25.12minMse   11.905  5:023.31-
32  Daan Schouwvoetbal 25.13minMse   11.897  5:033.30-
33  Bj√∂rn de Haanvoetbal 25.16minMse   11.873  5:033.30-
34  Andre Meijers (PR 19.43) Hoedekenskerke 25.16minM45   11.873  5:033.30-
35  Lars Menheerevoetbal 25.16minMse   11.873  5:033.30-
36  Fabio Vogelvoetbal 25.16minMse   11.873  5:033.30-
37  Imo Jongepier (debuut) Nieuw- en Sint Joosland 25.46minM65   11.643  5:093.23-
38  Janneke Verschuure (PR 25.37) Kruiningen 26.02minVse   11.524  5:123.206
39  Wendy Theune (PR 23.57) Vlissingen 26.07minV40   11.487  5:133.195
40  Krista de Kam (PR)Goes 26.11minVse   11.458  5:143.184
41  Phiel de KoeijerYerseke 26.14minMse   11.436  5:153.18-
42  Janneke Boutens (PR)Middelburg 26.16minVse   11.421  5:153.173
43  Jacqueline Meijers (PR)Hoedekenskerke 26.33minVse   11.299  5:193.141
44  Nina SteenbergenHeinkenszand 26.45minVse   11.215  5:213.121
45  Anouk Filius (debuut) Heinkenszand 26.50minVse   11.180  5:223.111
46  Erwin Dingemanse (debuut) Kortgene 26.52minMse   11.166  5:223.10-
47  Joke GoversKapelle -Biezelinge28.31minVse   10.520  5:422.92-
48  Simone PasmanKapelle -Biezelinge28.31minVse   10.520  5:422.92-
49  Lotte Elstgeest (PR 25.38) s-Heerenhoek 28.52minVse   10.393  5:462.89-
50  Kees Francke (PR 27.41) Grijpskerke 28.55minMse   10.375  5:472.88-
51  Anouk HouwelingGoes 28.55minVse   10.375  5:472.88-
52  Leon RijnGoes 29.11minMse   10.280  5:502.86-
53  Yvonne Houweling (PR)Goes 29.31minVse   10.164  5:542.82-
54  Carola de JongeHeinkenszand 29.52minVse   10.045  5:582.79-
55  Annemarie van de KaadenHeinkenszand 29.52minVse   10.045  5:582.79-
56  Linda SchipperGoes 29.52minVse   10.045  5:582.79-
57  Noa WatermanKapelle -Biezelinge29.52minVse   10.045  5:582.79-
58  Stijn Bonefaasvoetbal 31.07minMse   9.641  6:132.68-
59  Luca Nagtzaamvoetbal 31.07minMse   9.641  6:132.68-
60  Nigel Philipsevoetbal 31.07minMse   9.641  6:132.68-
61  Mink Remijnvoetbal 31.07minMse   9.641  6:132.68-
62  Bas Rouwvoetbal 31.07minMse   9.641  6:132.68-
63  Gregory Waumansvoetbal 31.07minMse   9.641  6:132.68-
64  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen 32.45minV65   9.160  6:332.54-
65  Mirjam Braamse (debuut) Heinkenszand 33.05minVse   9.068  6:372.52-
66  Ilse PoortvlietHeinkenszand 33.05minVse   9.068  6:372.52-
67  Agnes BlomHeinkenszand 35.31minVse   8.447  7:062.35-
68  Katja Rijn (PR 33.49) Goes 35.58minVse   8.341  7:122.32-
69  Kyan de Jongevoetbal 36.42minMse   8.174  7:202.27-
70  Rick van 't Westeindevoetbal 36.42minMse   8.174  7:202.27-
71  Jente Boonmanvoetbal 52.00minMse   5.769  0:241.60-
72  Liv Bovendorpvoetbal 52.00minMse   5.769  0:241.60-
73  Lisa de Vliegervoetbal 52.00minVse   5.769  0:241.60-
74  Nicky de Leeuwvoetbal 52.00minMse   5.769  0:241.60-
75  Lindsey Ottevoetbal 52.00minMse   5.769  0:241.60-
76  Valeria Vogelvoetbal 52.00minVse   5.769  0:241.60-
Mannen: 51 (67.11%) => M35=2 - M45=2 - M65=1 - Mse=46
Vrouwen: 25 (32.89%) => V40=1 - V65=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.706 seconden nodig om deze lijst met 123 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020