dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: JARO
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Patrick de VosAV'5621.05minMse   18.213  3:185.06-
2  Job de FeijterRKHAV21.10minMse   18.142  3:185.04+0:05
3  Erwin HarmesGonzalez Running21.15minM35   18.071  3:195.02+0:10
4  Ykalo FsahaLoopgroep Zeeland22.23minMse   17.156  3:304.77+1:18
5  Sander PostScheldesport22.29minM35   17.079  3:314.74+1:24
6  Bezuayehu PetersenAV'5622.49minMse   16.830  3:344.67+1:44
7  Matthias van KeerACSS23.25minMse   16.399  3:404.56+2:20
8  Robbert MeeuwseAV'5623.35minMse   16.283  3:414.52+2:30
9  Stefan DuijnkerkeScheldesport23.36minMse   16.271  3:414.52+2:31
10  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge24.05minMse   15.945  3:464.43+3:00
11  Wouter SchetsAV'5624.25minMse   15.727  3:494.37+3:20
12  Rogier LoosBergen op Zoom24.29minMse   15.684  3:504.36+3:24
13  Nathan de ZeeuwScheldesport24.35minMse   15.620  3:504.34+3:30
14  Tom VerbeekAV'5624.39minMse   15.578  3:514.33+3:34
15  Emiel FlipseVlissingen24.43minMse   15.536  3:524.32+3:38
16  Michael den HamerScheldesport24.59minMse   15.370  3:544.27+3:54
17  Micha JanseDynamica25.02minM45   15.340  3:554.26+3:57
18  Bart VerhaegheAV'5625.07minM35   15.289  3:554.25+4:02
19  Mees VerbruggeAV'5625.16minMse   15.198  3:574.22+4:11
20  Niels van TuilAV'5625.27minMse   15.088  3:594.19+4:22
21  Jan-Willem RietbergLoopgroep Zeeland25.32minMse   15.039  3:594.18+4:27
22  Gregory DecksACSS25.51minMse   14.855  4:024.13+4:46
23  Erik de KrakerLoopgroep Zeeland26.20minM45   14.582  4:074.05+5:15
24  Johan SpruitAV'5626.23minMse   14.555  4:074.04+5:18
25  Jan Willem MeeuwseAV'5626.28minM55   14.509  4:084.03+5:23
26  Ralph de MaatScheldesport26.35minMse   14.445  4:094.01+5:30
27  Willem-Jan ButerScheldesport26.38minM50   14.418  4:104.01+5:33
28  Marnix van den BrandeTerneuzen26.40minMse   14.400  4:104.00+5:35
29  Alwin de ZeeuwScheldesport26.51minM45   14.302  4:123.97+5:46
30  Menno den DekkerScheldesport26.55minMse   14.266  4:123.96+5:50
31  Thijs van Kooten27.29minMse   13.972  4:183.88+6:24
32  Berry SimonseAV'5627.31minM45   13.955  4:183.88+6:26
33  Johan van de WoestijneZoutelande27.34minMse   13.930  4:183.87+6:29
34  Nathan TraasHeinkenszand27.36minMse   13.913  4:193.86+6:31
35  Theo den HerderAV'5627.39minM65   13.888  4:193.86+6:34
36  Danny MeeusNijlen27.46minMse   13.830  4:203.84+6:41
37  Walter MurreScheldesport27.49minMse   13.805  4:213.83+6:44
38  Wesley BooyRunderground27.52minMse   13.780  4:213.83+6:47
39  Maarten van KaamLoopgroep Zeeland27.53minMse   13.772  4:213.83+6:48
40  Bianca van AartsenMiddelburg27.55minVse   13.755  4:223.82+6:50
41  Mchael de WolffAart Stigter27.59minMse   13.722  4:223.81+6:54
42  Martijn de VriesRunderground28.01minMse   13.706  4:233.81+6:56
43  Albert PlatteeuwScheldesport28.36minM50   13.427  4:283.73+7:31
44  Rick de SmitRunderground28.38minMse   13.411  4:283.73+7:33
45  Sarah GermeysACSS28.40minVse   13.395  4:293.72+7:35
46  Guillaume de JongeOost-Souburg28.41minM45   13.388  4:293.72+7:36
47  Durby MeijboomVlissingen28.43minVse   13.372  4:293.71+7:38
48  Jaap van der VeenScheldesport28.45minM50   13.357  4:303.71+7:40
49  Vicky WiessnerRunderground28.47minVse   13.341  4:303.71+7:42
50  Senne JanssensACSS28.51minMse   13.310  4:303.70+7:46
51  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge28.55minMse   13.280  4:313.69+7:50
52  Peter NoordijkeGoes28.56minMse   13.272  4:313.69+7:51
53  Mike RosseelsACSS28.58minMse   13.257  4:323.68+7:53
54  Edwin SchoeRunderground29.06minMse   13.196  4:333.67+8:01
55  Albert KarstanjeMiddelburg29.10minM60   13.166  4:333.66+8:05
56  Thijs van KootenAV'5629.15minMse   13.128  4:343.65+8:10
57  Andre CrucqDynamica29.19minM65   13.098  4:353.64+8:14
58  Marijn TraasHeinkenszand29.34minMse   12.988  4:373.61+8:29
59  Gerwin ZondervanAV'5629.39minM50   12.951  4:383.60+8:34
60  Marijke JacobsACSS29.42minVse   12.929  4:383.59+8:37
61  Astrid den HerderAV'5629.55minVse   12.836  4:403.57+8:50
62  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge30.08minMse   12.743  4:433.54+9:03
63  Elsbeth HaasnootMiddelburg30.13minVse   12.708  4:433.53+9:08
64  Daan SchuitScheldesport30.20minMse   12.659  4:443.52+9:15
65  Tobias de ZeeuwScheldesport30.23minMse   12.639  4:453.51+9:18
66  Jacques ZamanScheldesport30.29minM55   12.597  4:463.50+9:24
67  Enssan HobeijnLoopgroep Zeeland30.33minMse   12.570  4:463.49+9:28
68  Hans LievenseMiddelburg30.38minMse   12.535  4:473.48+9:33
69  Merijn KnulstRunderground30.53minMse   12.434  4:503.45+9:48
70  Jan BostelaarDynamica30.57minM65   12.407  4:503.45+9:52
71  Paul PoulardRunderground31.01minMse   12.380  4:513.44+9:56
72  Dennis van der LindenLoopgroep Zeeland31.04minMse   12.361  4:513.43+9:59
73  Rene GoetheerWolphaartsdijk31.06minM50   12.347  4:523.43+10:01
74  Robin DavidseMiddelburg31.08minMse   12.334  4:523.43+10:03
75  Leon VerlindeLoopgroep Zeeland31.11minMse   12.314  4:523.42+10:06
76  Leon JoosseMiddelburg31.14minMse   12.295  4:533.42+10:09
77  Carina MichielsACSS31.28minVse   12.203  4:553.39+10:23
78  Andre van HoovenRunderground31.36minMse   12.152  4:563.38+10:31
79  Wim de JongeAV'5631.39minM65   12.133  4:573.37+10:34
80  Anja VertongenACSS31.41minVse   12.120  4:573.37+10:36
81  Sander de LeeuwDen Haag31.44minMse   12.101  4:583.36+10:39
82  Timo de FynACSS31.47minMse   12.082  4:583.36+10:42
83  Jesper SimonseAV'5631.51minMse   12.057  4:593.35+10:46
84  Carmen LouviauxACSS31.57minVse   12.019  5:003.34+10:52
85  FrankJan VisserRunderground32.04minMse   11.975  5:013.33+10:59
86  Ben VermaelenScheldesport32.15minMse   11.907  5:023.31+11:10
87  Rens DavidseMiddelburg32.19minMse   11.882  5:033.30+11:14
88  Wim RooseACSS32.22minMse   11.864  5:033.30+11:17
89  Caroline VeringaLoopgroep Zeeland32.24minVse   11.852  5:043.29+11:19
90  Age van ZandbergenBergen op Zoom32.26minMse   11.840  5:043.29+11:21
91  Rian FlikweertRunderground32.29minVse   11.821  5:053.28+11:24
92  Paul BurgerRunderground32.44minMse   11.731  5:073.26+11:39
93  Madeleine RommersLoopgroep Zeeland33.30minVse   11.463  5:143.18+12:25
94  Jan-Kees de MeesterHansweert33.33minMse   11.446  5:153.18+12:28
95  Ron DellebekeDynamica33.43minM60   11.389  5:163.16+12:38
96  Jamie BlommaertAV'5633.54minMse   11.327  5:183.15+12:49
97  Berry KnibbelerScheldesport34.00minM55   11.294  5:193.14+12:55
98  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.05minMse   11.267  5:203.13+13:00
99  GertJan AdriaanseRunderground34.14minMse   11.217  5:213.12+13:09
100  Ilse TraasHeinkenszand34.22minVse   11.174  5:223.10+13:17
101  Jasper ZuidhofAV'5634.25minMse   11.157  5:233.10+13:20
102  Rainier ZweepLoopgroep Zeeland34.28minMse   11.141  5:233.09+13:23
103  Kobus BotmanDynamica34.31minM65   11.125  5:243.09+13:26
104  Jack FolkersmaScheldesport34.47minMse   11.040  5:263.07+13:42
105  Jack KarelseGoes34.51minM45   11.019  5:273.06+13:46
106  Marjan RirihanaLoopgroep Zeeland35.07minVse   10.935  5:293.04+14:02
107  Dylan den HartoghRunderground35.18minMse   10.878  5:313.02+14:13
108  Denise van KaamLoopgroep Zeeland35.39minVse   10.771  5:342.99+14:34
109  Johnny NoomSpado36.18minMse   10.579  5:402.94+15:13
110  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge36.25minM65   10.545  5:412.93+15:20
111  Sandra HaazebroekLoopgroep Zeeland36.48minVse   10.435  5:452.90+15:43
112  Tamara SchoninghLoopgroep Zeeland36.50minVse   10.425  5:452.90+15:45
113  Alexandra PijnenScheldesport37.15minVse   10.309  5:492.86+16:10
114  Harold de MaatScheldesport37.20minM50   10.286  5:502.86+16:15
115  Jurgen AersenAV'5637.23minMse   10.272  5:502.85+16:18
116  Vivian WolfLoopgroep Zeeland37.37minVse   10.208  5:532.84+16:32
117  Martine VierthalerLoopgroep Zeeland37.43minVse   10.181  5:542.83+16:38
118  Karin den DekkerScheldesport37.45minV45   10.172  5:542.83+16:40
119  Edwin BlokMiddelburg37.48minMse   10.159  5:542.82+16:43
120  Marina MolAV'5637.50minV35   10.150  5:552.82+16:45
121  Marian van DijkLoopgroep Zeeland38.46minVse   9.905  6:032.75+17:41
122  Miriam BaakLoopgroep Zeeland39.16minVse   9.779  6:082.72+18:11
123  Lenie van KlevenVlissingen39.54minV65   9.624  6:142.67+18:49
124  Andre van KeerACSS39.58minMse   9.608  6:152.67+18:53
125  Louis ClerckACSS40.02minMse   9.592  6:152.66+18:57
126  Tally ZamanScheldesport40.25minVse   9.501  6:192.64+19:20
127  Ilse de ZeeuwScheldesport40.28minVse   9.489  6:192.64+19:23
128  Theo KootstraWaarde41.10minMse   9.328  6:262.59+20:05
129  Henk de KiewitAV'5641.25minMse   9.272  6:282.58+20:20
130  Mariska van de MeebergWemeldinge41.27minVse   9.264  6:292.57+20:22
131  Anke RosseelsACSS41.29minVse   9.257  6:292.57+20:24
132  Anne OostvogelsACSS41.33minVse   9.242  6:302.57+20:28
133  Corrie SteijnAV'5641.42minVse   9.209  6:312.56+20:37
134  Martine LatuheruLoopgroep Zeeland42.05minVse   9.125  6:352.53+21:00
135  Saskia LavooijRunderground42.47minVse   8.975  6:412.49+21:42
136  GertJan van BuurenRunderground42.49minMse   8.968  6:412.49+21:44
137  Ivon de PagterLoopgroep Zeeland44.11minVse   8.691  6:542.41+23:06
138  Bianca de RijkeLoopgroep Zeeland44.13minVse   8.685  6:552.41+23:08
139  Peter de PagterLoopgroep Zeeland44.17minMse   8.671  6:552.41+23:12
140  Adrie HuibregtseRunderground45.27minMse   8.449  7:062.35+24:22
141  Dirk BuysACSS46.37minMse   8.237  7:172.29+25:32
Mannen: 105 (74.47%) => M35=3 - M45=6 - M50=6 - M55=3 - M60=2 - M65=6 - Mse=79
Vrouwen: 36 (25.53%) => V35=1 - V45=1 - V65=1 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.18 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020