zondag 29 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15 van Wolphaartsdijk

Wolphaartsdijk, zaterdag 10 augustus 2019 - Organisatie: AV'56
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Maarten de NysDuffel50.12minMse   17.928  3:214.98744
2  Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica50.18minMse   17.893  3:214.97739
3  Christiaan BosselaarKAV Holland50.23minMse   17.863  3:224.96735
4  Erwin Harmes (PR 48.02) Gonzalez Running50.50minM35   17.705  3:234.92714
5  Jim RothweilerKAV Holland51.09minMse   17.595  3:254.89699
6  Ronnie Overgaauw (PR 51.00) Dynamica52.16minMse   17.219  3:294.78648
7  Timo de GeusSpirit52.24minMse   17.176  3:304.77642
8  Huub van Noorden (PR)s-Heer Abtskerke53.20minMse   16.875  3:334.69601
9  Martijn de Kok (PR 50.20) AV'5653.45minM35   16.744  3:354.65583
10  Jozias Boone (PR)AV'5654.04minM35   16.646  3:364.62570
11  Boris de Bruijn (PR)AV'5654.57minM35   16.379  3:404.55533
12  Tom WortelFortius56.07minMse   16.038  3:444.46487
13  Roy WernerFortius56.51minMse   15.831  3:474.40458
14  Crum van der Linden (PR 54.54) Dynamica57.28minMse   15.661  3:504.35435
15  Jan-Willem Roelse (PR)Gonzalez Running57.58minMse   15.526  3:524.31417
16  Ruud Hoosemans (PR 54.57) Dynamica58.09minMse   15.477  3:534.30411
17  Samantha Luitwieler (PR 55.12) Vlissingen58.16minVse   15.446  3:534.29659
18  Jorim de Boks (PR 58.15) Middelburg58.20minMse   15.429  3:534.29404
19  Arnoud Rijk (PR 57.52) AV'5658.48minMse   15.306  3:554.25388
20  Ruud ButeijnRotterdam58.55minMse   15.276  3:564.24384
21  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Aart Stigter58.57minM50   15.267  3:564.24383
22  Sven Vermeulen (PR 58.27) Dynamica59.07minM40   15.224  3:564.23377
23  Yann Sinke (PR 58.51) AV'5659.11minMse   15.207  3:574.22374
24  Johan Karelse (PR 58.37) AV'5659.14minM45   15.194  3:574.22373
25  Peter Meeuwsen (PR 58.03) Krabbendijke1.00.02minMse   14.992  4:004.16346
26  Wilko de Vos (PR 51.11) AV'561.00.09minM55   14.963  4:014.16342
27  Patrick de Vos (PR 49.55) AV'561.00.12minMse   14.950  4:014.15341
28  Monica Sanderse (PR 58.39) Dynamica1.00.16minV35   14.934  4:014.15581
29  Rob van't Veen (PR)AV'561.00.17minM40   14.929  4:014.15338
30  Wouter BerghmansHannuit1.00.20minMse   14.917  4:014.14336
31  Marlon Roels (PR 59.40) Scheldesport1.00.23minM45   14.905  4:024.14335
32  Heddie Nieuwdorp (PR 55.08) AV'561.00.43minM60   14.823  4:034.12324
33  John Slabbekoorn (PR 59.19) Kapelle-Biezelinge1.00.48minM50   14.803  4:034.11321
34  Laurent v Nieuwenhuijze (PR 54.20) AV'561.01.22minMse   14.666  4:054.07304
35  Erik van der HelmRotterdam1.01.53minMse   14.543  4:084.04288
36  Marius Besuijen (PR 55.01) AV'561.01.57minM55   14.528  4:084.04286
37  Jesse Beijer (PR)Gonzalez Running1.02.03minMse   14.504  4:084.03283
38  Adriaan Wattel (debuut) Middelburg1.02.05minMse   14.497  4:084.03282
39  Michel Ridderhof (PR 1.00.09) Middelburg1.02.33minM45   14.388  4:104.00268
40  Lion Baas (PR 1.00.39) Dynamica1.02.56minM40   14.301  4:123.97257
41  Wim Douw (PR 59.29) Oud-Vossemeer1.03.03minM55   14.274  4:123.97254
42  Willem SchreursLochem1.03.08minMse   14.256  4:133.96252
43  Jaap Wouters (PR)Dynamica1.03.20minMse   14.211  4:133.95246
44  Koen Schippers (PR)Gapinge1.03.23minMse   14.199  4:143.94245
45  Johan Spruit (PR 1.01.43) AV'561.03.30minMse   14.173  4:143.94242
46  Jorg SchienbeenDuitsland1.04.15minMse   14.008  4:173.89221
47  John van TilburgVN1.04.21minMse   13.986  4:173.89219
48  Hans Verhaagen (PR 1.01.57) Goes1.04.50minM50   13.882  4:193.86206
49  Berry Simonse (PR 1.00.26) AV'561.05.00minM45   13.846  4:203.85202
50  Francisco GraversoSpain1.05.37minMse   13.716  4:223.81187
51  Frank Hoogstrate (PR 1.04.52) Yerseke1.05.41minMse   13.702  4:233.81185
52  Lydia Kleinjan (PR)Goes1.05.44minVse   13.692  4:233.80392
53  Jordi van der Haar (PR 1.01.37) Middelburg1.05.46minMse   13.685  4:233.80183
54  Neil Theissen (debuut) Kamperland1.06.03minMse   13.626  4:243.79177
55  Ramon van der Grift (PR 1.04.46) Kamperland1.06.05minMse   13.619  4:243.78176
56  Ronlad v LoonNieuw Lekkerland1.06.11minMse   13.599  4:253.78174
57  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.06.15minM55   13.585  4:253.77172
58  Jostein DecorteAV'561.06.43minMse   13.490  4:273.75162
59  Jan-Willem MeeuwseAV'561.06.53minMse   13.456  4:283.74158
60  Neil McBrideWolphaartsdijk1.08.03minMse   13.226  4:323.67133
61  Peter Koopman (PR)Krabbendijke1.08.10minMse   13.203  4:333.67131
62  Danmar Dees (debuut) AV'561.08.25minM45   13.155  4:343.65126
63  Theo den Herder (PR 56.50) AV'561.08.31minM65   13.135  4:343.65124
64  Patrick v d Doel (debuut) Goes1.08.37minMse   13.116  4:343.64122
65  Petra BruijsHoogerheide1.08.43minVse   13.097  4:353.64304
66  JaapJan Ritsema (PR 59.38) Middelburg1.09.07minM45   13.021  4:363.62112
67  Andre Meijers (PR 1.04.11) AV'561.09.10minM45   13.012  4:373.61111
68  Jacob WietsmaRijssen1.09.15minMse   12.996  4:373.61110
69  rene de Visser (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.09.48minMse   12.894  4:393.58100
70  Arjen Zuidweg (PR)Yerseke1.09.50minMse   12.888  4:393.5899
71  Frans Bos (PR 1.02.53) Dynamica1.09.54minM70   12.876  4:403.5898
72  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Wolphaartsdijk1.09.59minMse   12.860  4:403.5797
73  Jaco Rip (PR 1.02.46) Scherpenisse1.10.01minM40   12.854  4:403.5796
74  Martijn Lavooij (PR)AV'561.10.13minM45   12.817  4:413.5693
75  Carl van DijkAV'561.10.18minMse   12.802  4:413.5691
76  Lizo Koppejan (debuut) Goes1.10.24minMse   12.784  4:423.5589
77  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.11.00minM60   12.676  4:443.5280
78  Stefan Mesu (PR 1.10.17) Kapelle-Biezelinge1.11.02minMse   12.670  4:443.5279
79  Marijn Traas (PR)Heinkenszand1.11.06minMse   12.658  4:443.5278
80  Harry Christiaanse (PR)AV'561.11.09minM55   12.649  4:453.5177
81  Mark AllemekindersAV'561.11.11minMse   12.643  4:453.5177
82  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.11.14minM35   12.635  4:453.5176
83  Leon Vermeulen (PR 1.10.01) Wemeldinge1.11.36minMse   12.570  4:463.4970
84  Derk AlsemaKloetinge1.12.05minMse   12.486  4:483.4764
85  Laus de Ridder (PR 1.10.04) Vlissingen1.12.15minM55   12.457  4:493.4661
86  Johan Klompe (PR 1.09.46) Wolphaartsdijk1.12.30minMse   12.414  4:503.4558
87  Elbert Simonse (PR)Aagtekerke1.12.34minM35   12.402  4:503.4557
88  Henny Strating (PR)AV'561.12.58minV50   12.334  4:523.43199
89  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Dynamica1.13.25minM55   12.259  4:543.4146
90  Rob de Pagter (PR 1.03.20) Dynamica1.13.32minMse   12.239  4:543.4045
91  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg1.13.38minMse   12.223  4:553.4044
92  Gerwin Zondervan (PR 1.04.54) Kapelle-Biezelinge1.13.45minM50   12.203  4:553.3942
93  Marlies de JongStadskanaal1.13.47minVse   12.198  4:553.39181
94  Siem Cornelisse (PR 1.12.18) Arnemuiden1.13.49minM65   12.192  4:553.3942
95  Marco Olivier (PR 1.09.57) Vlissingen1.14.01minM45   12.159  4:563.3839
96  John de Kraker (PR 1.13.15) Kapelle-Biezelinge1.14.14minMse   12.124  4:573.3737
97  Hans SuilenSommelsdijk1.14.26minMse   12.091  4:583.3635
98  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.15.02minM50   11.995  5:003.3329
99  Ingrid Koene (PR 1.10.48) AV'561.15.34minV55   11.910  5:023.31145
100  Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Gonzalez Running1.15.36minM55   11.905  5:023.3124
101  Pieter-Jan de Baar (PR 1.07.47) AV'561.15.38minM40   11.900  5:033.3123
102  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.16.27minM65   11.772  5:063.2717
103  Wim WillemsBassevelde1.16.29minMse   11.767  5:063.2717
104  Jan de Jager (PR 54.51) AV'561.17.03minM65   11.681  5:083.2413
105  Ilse Traas (PR)Heinkenszand1.17.15minVse   11.650  5:093.24115
106  Erwin van Huizen (debuut) Yerseke1.17.34minMse   11.603  5:103.2210
107  Martijn Ruissen (debuut) Oud-Sabbinge1.17.47minMse   11.571  5:113.219
108  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Dynamica1.17.57minV40   11.546  5:123.21103
109  Marco Westeinde (PR 1.07.45) AV'561.18.11minMse   11.511  5:133.207
110  Matthieu DelveauxSaint-Denis1.18.30minMse   11.465  5:143.185
111  Karen Elenbaas (debuut) Goes1.18.48minVse   11.421  5:153.1790
112  Alexander Keulen (debuut) Kloetinge1.19.19minM45   11.347  5:173.153
113  Dico HoogeveenWaddinxveen1.20.10minMse   11.227  5:213.121
114  Peter MoelkerKloetinge1.20.21minMse   11.201  5:213.111
115  Rosette Verkaart (PR 1.18.53) Vlissingen1.20.33minV40   11.173  5:223.1066
116  Ramon Groen (PR 1.20.21) Goes1.20.59minMse   11.113  5:243.09-
117  Yvonne Ritsema (debuut) Middelburg1.21.36minVse   11.029  5:263.0653
118  Rob Roskam (PR 1.17.57) Zoutelande1.21.38minMse   11.025  5:273.06-
119  Marcel van Gilst (PR 1.15.03) AV'561.21.48minMse   11.002  5:273.06-
120  Kees Kloosterman (PR 1.14.43) Wolphaartsdijk1.22.05minMse   10.964  5:283.05-
121  Jeanet Verhaagen (debuut) AV'561.22.40minV50   10.887  5:313.0242
122  Ronlad WagenaarSchore1.23.17minMse   10.806  5:333.00-
123  Ellie Spaans (PR 1.21.59) AV'561.23.26minV60   10.787  5:343.0034
124  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.23.29minM70   10.781  5:342.99-
125  Heidi LaermansWolphaartsdijk1.23.49minVse   10.738  5:352.9831
126  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Dynamica1.23.57minM70   10.721  5:362.98-
127  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.24.57minMse   10.594  5:402.94-
128  Jolanda Kolijn (PR 1.25.40) Oost-Souburg1.25.46minVse   10.494  5:432.9116
129  Cherry Strating (debuut) Kamperland1.26.39minMse   10.387  5:472.89-
130  Jakobus Meulenberg (PR 1.25.13) AV'561.29.58minM50   10.004  6:002.78-
131  Gillis BosmanTHOR1.33.54minMse   9.585  6:162.66-
Mannen: 115 (87.79%) => M35=6 - M40=5 - M45=10 - M50=6 - M55=8 - M60=2 - M65=4 - M70=3 - Mse=71
Vrouwen: 16 (12.21%) => V35=1 - V40=2 - V50=2 - V55=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Maarten de Nys50:12Tim Pleijte50:18Christiaan Bosselaar50:23Samantha Luitwieler58:16131
2018Erwin Harmes50:30Martijn de Kok52:23Edwin de la Ruelle57:03Monica Sanderse59:4390
1997Ronald Schut45:48Marti ten Kate46:32Gerard Kappert46:51Irma Heeren49:23194
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Chris de SmitRKHAV36.42minM40   14.714  4:054.09-
2  Etienne BruinekreeftVoorthuizen43.17minMse   12.476  4:493.47+6:35
3  Baukje DoedeeDriewegen43.55minVse   12.296  4:533.42+7:13
4  Stefan van den DriesAV'5644.44minMse   12.072  4:583.35+8:02
5  Rocky HollandOldenzaal45.09minMse   11.960  5:013.32+8:27
6  Jasmijn van DierenAV'5645.29minVse   11.872  5:033.30+8:47
7  Pim van SchagenWolphaartsdijk46.32minMse   11.605  5:103.22+9:50
8  Chris van AntwerpenGoes46.49minMse   11.534  5:123.20+10:07
9  Herman van der GlindAV'5648.08minMse   11.219  5:213.12+11:26
10  Joran de WitteGoes50.23minMse   10.718  5:362.98+13:41
11  Sonet VermaireVlissingen51.12minVse   10.547  5:412.93+14:30
12  Jan SiereveldDynamica54.38minM75   9.884  6:042.75+17:56
13  Marina MolAV'5655.49minV40   9.675  6:122.69+19:07
14  Tom KloetAV'5655.52minMse   9.666  6:122.68+19:10
15  Gisela NijsseOud-Sabbinge55.54minVse   9.660  6:132.68+19:12
16  Rene NijsseOud-Sabbinge55.56minMse   9.654  6:132.68+19:14
17  Herman AbbinkAV'5655.59minM60   9.646  6:132.68+19:17
18  Sarijke AertsMiddelburg56.06minV65   9.626  6:142.67+19:24
19  Kees van den PolAV'5656.12minM70   9.609  6:152.67+19:30
20  Jessica MaasZoutelande56.56minVse   9.485  6:202.63+20:14
21  Tanja KernRotterdam58.08minVse   9.289  6:282.58+21:26
22  Mirjam VerhulstOud-Sabbinge58.36minVse   9.215  6:312.56+21:54
23  Anda de WitteWolphaartsdijk58.50minVse   9.178  6:322.55+22:08
Mannen: 13 (56.52%) => M40=1 - M60=1 - M70=1 - M75=1 - Mse=9
Vrouwen: 10 (43.48%) => V40=1 - V65=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.915 seconden nodig om deze lijst met 154 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020