dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Natuurloop

Nieuwvliet, dinsdag 31 december 2019 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tomas DebevereBrugge33.59minMse   17.656  3:244.90652
2  Dries LeysBrugge34.45minMse   17.266  3:294.80599
3  Sander Post (PR 33.55) Terneuzen35.04minM35   17.110  3:304.75578
4  Bert van de VeldeBassevelde35.40minMse   16.822  3:344.67539
5  Angelo van NevelZedelgem36.20minMse   16.514  3:384.59497
6  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande37.06minM50   16.173  3:434.49451
7  Theo Rabout (PR 32.38) Aardenburg38.28minM45   15.598  3:514.33374
8  Hannes SoenensAssebroek38.39minMse   15.524  3:524.31364
9  Jordy Leenknecht (PR)Hulst40.00minM35   15.000  4:004.17297
10  Yannick de BufOostende40.07minMse   14.956  4:014.15291
11  Tijs Schol (PR)Aardenburg40.15minMse   14.907  4:024.14285
12  Elfver VanenbraembusscBrugge40.45minMse   14.724  4:054.09262
13  Rowin Smekens (debuut) Schoondijke40.58minMse   14.646  4:064.07253
14  Benjamin KlocknerHirtscheid41.10minMse   14.575  4:074.05244
15  Floris Huigh (PR)Schoondijke41.43minMse   14.383  4:104.00221
16  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke42.10minMse   14.229  4:133.95203
17  Bart DejaegherLeke-Diksmuide42.25minMse   14.145  4:153.93193
18  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen42.31minM50   14.112  4:153.92189
19  Sofie FortonOostende42.50minVse   14.008  4:173.89386
20  Wim BrackeBrugge42.51minMse   14.002  4:173.89177
21  Britta van ZweedenBonn42.56minVse   13.975  4:183.88381
22  Walther Murre (PR)Zaamslag43.07minM50   13.916  4:193.87167
23  Jan Declerck???43.12minM50   13.889  4:193.86164
24  Sylvie FermautBrugge43.39minVse   13.746  4:223.82348
25  Bram Goethals (PR)Schoondijke43.53minMse   13.673  4:233.80141
26  Kris BaekelandtHeist44.06minMse   13.605  4:253.78134
27  Sarah MaesBrugge44.38minVse   13.443  4:283.73304
28  Daniel RahnHirtscheid44.42minMse   13.423  4:283.73115
29  Evelien de Visser (PR 44.19) IJzendijke46.25minVse   12.926  4:393.59232
30  Guy DelacourtKnokke-Heist46.40minMse   12.857  4:403.5764
31  Jan Ducaat (PR)Groede46.46minM50   12.830  4:413.5662
32  Eric VandeputBunsbeek46.57minM50   12.780  4:423.5558
33  John Birch (PR)Oostburg47.41minM50   12.583  4:463.5044
34  Chris van MaldeghemKnokke-Heist47.46minM50   12.561  4:473.4942
35  Linda Vermeulen (debuut) Schoondijke49.31minVse   12.117  4:573.37130
36  Ronnie le Coq (debuut) Breskens49.32minMse   12.113  4:573.3617
37  Guus de Smit (PR 47.54) Schoondijke49.47minM50   12.052  4:593.3514
38  Luc QuintensHoeke50.01minM50   11.996  5:003.3312
39  Stefan PetersKasel50.04minMse   11.984  5:003.3311
40  Sofie BehaegheRamskapelle50.32minVse   11.873  5:033.30103
41  Niek VijnckeMaldegem50.33minVse   11.869  5:033.30103
42  R. GoormachtigEssen50.37minM50   11.854  5:043.297
43  Peter VermeerschBrugge51.16minMse   11.704  5:083.253
44  Kathleen PeirensAssenede51.24minVse   11.673  5:083.2483
45  Kristien LaeverenBornem51.42minVse   11.605  5:103.2276
46  Simon de KeersmaeckelAntwerpen51.43minMse   11.602  5:103.221
47  Stefanie RahnHirtscheid51.56minVse   11.553  5:123.2171
48  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen52.17minM65   11.476  5:143.19-
49  Heleen de BruijneZuidzande52.51minVse   11.353  5:173.1554
50  Els MombaertsDrieslinter52.57minVse   11.331  5:183.1552
51  Sylvie PoppeKnokke-Heist53.24minVse   11.236  5:203.1244
52  Catherine VerhelstKnokke53.25minVse   11.232  5:213.1244
53  Isabelle Leenhouwers (PR)IJzendijke54.35minVse   10.992  5:283.0527
54  Jorgen HaasMertesdorf54.57minM50   10.919  5:303.03-
55  Paul DecuypereBrugge56.29minMse   10.623  5:392.95-
56  Stefan ThomasHoegaarden58.23minM50   10.277  5:502.85-
57  Ann DecuypereKnokke-Heist1.04.23minVse   9.319  6:262.59-
58  Kathleen van SteenKnokke1.05.28minV50   9.165  6:332.55-
59  Nathalie van KruyssenDamme1.05.29minVse   9.163  6:332.55-
60  Nathalie NeytKnokke- Heist1.05.30minV50   9.160  6:332.54-
61  Stefanie de GrooteKnokke- Heist1.05.31minVse   9.158  6:332.54-
62  Karel TobbackRuisbroek1.06.41minM50   8.998  6:402.50-
Mannen: 41 (66.13%) => M35=2 - M45=1 - M50=14 - M65=1 - Mse=23
Vrouwen: 21 (33.87%) => V50=2 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Kevin StrubbeAdegem17.23minMse   17.258  3:294.79440
2  Marijn CammaertOostburg18.27minMse   16.260  3:414.52309
3  Eric OyaertAartrijke18.39minM50   16.086  3:444.47288
4  Peter Slits (PR)Sluis19.38minM50   15.280  3:564.24192
5  Levin TieloAachen20.12minMse   14.851  4:024.13145
6  Michel de Ruijsscher (PR 20.06) Breskens20.16minM50   14.803  4:034.11140
7  Patrick van Morrelgem (PR 19.27) Sluis20.40minMse   14.516  4:084.03112
8  Johan de Feijter (debuut) Oostburg21.12minMse   14.151  4:143.9379
9  Bert de BruijckereAardenburg21.21minMse   14.052  4:163.9071
10  Stehan TieloAachen22.01minM50   13.626  4:243.7940
11  Pierre CammaertOostburg22.18minMse   13.453  4:283.7429
12  Herbert WyrwollKoningwinter23.08minM50   12.968  4:383.608
13  Patrick de Sutter (debuut) Oostburg23.26minM50   12.802  4:413.563
14  Roderick van DoeselaarOostburg23.29minMse   12.775  4:423.553
15  Jacques Zaman (PR 22.04) Terneuzen23.32minM55   12.748  4:423.542
16  Viktor VermeerschBrugge23.42minMse   12.658  4:443.521
17  Peter Nieskens (debuut) Cadzand23.48minMse   12.605  4:463.501
18  Kurt de MuytDamme23.52minM50   12.570  4:463.491
19  Ronny TresonieHeille23.56minMse   12.535  4:473.481
20  Marianne WyrwollAachen24.09minVse   12.422  4:503.4560
21  Toni Luteijn (PR)Retranchement24.25minM50   12.287  4:533.41-
22  Kirsten ArnautsZaventem25.10minVse   11.921  5:023.3124
23  Miriam van Noorden (debuut) Schoondijke25.19minVse   11.850  5:043.2920
24  Jeroen de Vries (debuut) Schoondijke25.20minMse   11.842  5:043.29-
25  Leo Dekker (PR)Zuidzande25.44minM50   11.658  5:093.24-
26  Megan NieskensCadzand25.49minVse   11.620  5:103.239
27  Johny den BestenBreskens25.54minMse   11.583  5:113.22-
28  Eric van NevelKoolkerke26.05minM50   11.502  5:133.19-
29  Rini Fenijn (PR)Nieuwvliet26.19minM50   11.400  5:163.17-
30  Liesbeth ZonnevijlleValby26.21minV50   11.385  5:163.162
31  Nick BullynckKnokke26.35minM50   11.285  5:193.13-
32  Luuk van Morrelgem (debuut) Sluis26.41minMse   11.243  5:203.12-
33  Anne-Mie DepreitereMoerkerke26.51minV50   11.173  5:223.101
34  Pauline Scheele (PR)Oostburg27.01minVse   11.104  5:243.08-
35  Patrick ScheldemanEssen27.19minM50   10.982  5:283.05-
36  Katrien VervarckeOostkerke27.46minVse   10.804  5:333.00-
37  Peter PetersKasel27.47minMse   10.798  5:333.00-
38  Ineke van Morrelgem (PR 26.06) Sluis27.51minVse   10.772  5:342.99-
39  Sophie BraemsRetranchement28.01minVse   10.708  5:362.97-
40  Laura CammaertOostburg28.02minVse   10.702  5:362.97-
41  Ursel WyrollAachen28.26minM50   10.551  5:412.93-
42  Daisy van de Velde (PR 27.43) Oostburg28.58minVse   10.357  5:482.88-
43  Nathalie DerochetteDudzele29.24minVse   10.204  5:532.83-
44  Dorien Vasseur (PR 28.10) Oostburg29.31minVse   10.164  5:542.82-
45  Naomi Maas (PR)Groede29.32minVse   10.158  5:542.82-
46  Rik van Schuur (PR 25.39) Oostburg29.51minM70   10.050  5:582.79-
47  Anja HaasMertesdorf30.02minV50   9.989  6:002.77-
48  Lisette de Neve (PR)Schoondijke30.17minVse   9.906  6:032.75-
49  Jozian Zonnevijlle (PR 30.18) Oostburg30.34minV50   9.815  6:072.73-
50  Alexander van ZweedenBonn30.40minM50   9.783  6:082.72-
51  Jonas DitterHamburg30.52minMse   9.719  6:102.70-
52  Regina DitterHamburg30.53minVse   9.714  6:112.70-
53  Bettina PetersKasel31.04minVse   9.657  6:132.68-
54  Robert NeelemanGroede31.41minM50   9.469  6:202.63-
55  Anne van DrunenGroede31.43minVse   9.459  6:212.63-
56  Ilse HeijseKnokke-Heist31.44minVse   9.454  6:212.63-
57  Marjolein de Jonge (PR 31.25) Breskens31.45minVse   9.449  6:212.62-
58  Monique HogervorstAardenburg32.08minV50   9.336  6:262.59-
59  Rudie Hogervorst (debuut) Aardenburg32.09minM50   9.331  6:262.59-
60  Marenne Huigh (PR 30.20) Cadzand32.14minVse   9.307  6:272.59-
61  Isabelle MarchandTilburg32.18minVse   9.288  6:282.58-
62  Brett StrooSchoondijke32.20minVse   9.278  6:282.58-
63  Victor de WaeleRetranchement32.51minM50   9.132  6:342.54-
64  Jerome de Waele (debuut) Retranchement32.53minMse   9.123  6:352.53-
65  Juliette de WaeleRetranchement33.01minVse   9.086  6:362.52-
Mannen: 37 (56.92%) => M50=18 - M55=1 - M70=1 - Mse=17
Vrouwen: 28 (43.08%) => V50=5 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.922 seconden nodig om deze lijst met 127 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020