maandag 21 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 10 november 2019 - Organisatie: Wielingen
9.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jeroen KramerZaandam36.23minMse   15.996  3:454.44-
2  Angelo van NevelZedelgem39.50minMse   14.611  4:064.06+3:27
3  Erik CapponZuidzande40.08minM50   14.502  4:084.03+3:45
4  Teun van der MeulenRotterdam41.00minMse   14.195  4:143.94+4:37
5  Theo RaboutAardenburg41.10minM45   14.138  4:153.93+4:47
6  Marnix van den BrandeTerneuzen41.30minMse   14.024  4:173.90+5:07
7  Eline LangeveldZaandam42.27minVse   13.710  4:233.81+6:04
8  Edwin de la RuelleKoewacht42.30minM50   13.694  4:233.80+6:07
9  Michel BuijckMiddelburg43.03minM40   13.519  4:263.76+6:40
10  Patrick van MorrelgemSluis45.17minMse   12.852  4:403.57+8:54
11  Menno den DekkerTerneuzen45.52minMse   12.689  4:443.52+9:29
12  Dimmy IvensSchoondijke46.12minMse   12.597  4:463.50+9:49
13  Marco de FeijterSchoondijke47.03minMse   12.370  4:513.44+10:40
14  Esther van de PolSluis47.34minVse   12.235  4:543.40+11:11
15  Evelien de VisserIJzendijke48.14minVse   12.066  4:583.35+11:51
16  Jaap van der VedenTerneuzen49.11minM50   11.833  5:043.29+12:48
17  Marc de KersmaecherKnokke49.38minM50   11.726  5:073.26+13:15
18  Walther MurreZaamslag50.09minM50   11.605  5:103.22+13:46
19  Angela BuijckMiddelburg50.17minVse   11.574  5:113.22+13:54
20  Bram GoethalsSchondijke51.09minMse   11.378  5:163.16+14:46
21  Twan TimmermansNummer Een51.14minM50   11.360  5:173.16+14:51
22  John BirchOostburg51.30minM50   11.301  5:193.14+15:07
23  Arjen LuteijnOostburg51.55minMse   11.210  5:213.11+15:32
24  Gerben SoethaertTerneuzen53.25minM40   10.895  5:303.03+17:02
25  Jan DucaatGroede55.00minM50   10.582  5:402.94+18:37
26  Guus de SmitSchoondijke55.04minM50   10.569  5:412.94+18:41
27  Alain DejaeghereKnokke55.07minM50   10.559  5:412.93+18:44
28  Ronny SavelsWestkapelle (B)55.20minM50   10.518  5:422.92+18:57
29  Toon VanagtyBrussel55.28minMse   10.493  5:432.91+19:05
30  Johnny DoomsTerneuzen56.01minM65   10.390  5:462.89+19:38
31  Katleen PeirensAssenede56.08minVse   10.368  5:472.88+19:45
32  Miriam van NoordenSchoondijke56.15minVse   10.347  5:482.87+19:52
33  Rini FenijnNieuwvliet56.22minM50   10.325  5:492.87+19:59
34  Alex FenijnPhilippine56.23minM50   10.322  5:492.87+20:00
35  Arjenne BastiaansenGroede58.36minVse   9.932  6:022.76+22:13
36  Wendy v.d. VeldeHoofdplaat58.51minVse   9.890  6:042.75+22:28
37  Jetse TimmersDen Haag1.00.05minM50   9.687  6:122.69+23:42
38  Caya MurreDen Bosch1.00.46minVse   9.578  6:162.66+24:23
39  Sabine HerremerreKnokke1.03.02minV50   9.233  6:302.56+26:39
40  Erik de MunckTerneuzen1.03.56minMse   9.103  6:352.53+27:33
Mannen: 30 (75%) => M40=2 - M45=1 - M50=14 - M65=1 - Mse=12
Vrouwen: 10 (25%) => V50=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
4.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Peter SlitsSluis18.57minM50   13.615  4:243.78-
2  Floris HuighSchoondijke20.00minMse   12.900  4:393.58+1:03
3  Peter van WaesAardenburg20.39minM55   12.494  4:483.47+1:42
4  Jeroen VogelsUden20.47minMse   12.414  4:503.45+1:50
5  Michel de RuijsscherBreskens21.01minM50   12.276  4:533.41+2:04
6  Esther de KoningHeinkenszand21.33minVse   11.972  5:013.33+2:36
7  Niek DielemanSchoondijke21.42minMse   11.889  5:033.30+2:45
8  Kurt De MuytDamme22.46minM50   11.332  5:183.15+3:49
9  Amor MaertensNummer Een22.49minMse   11.308  5:183.14+3:52
10  Johan HuighSchoondijke23.10minM55   11.137  5:233.09+4:13
11  Jacques ZamanTerneuzen23.40minM55   10.901  5:303.03+4:43
12  Madeleine RommersMiddelburg23.43minVse   10.878  5:313.02+4:46
13  Ronny TresonieHeille24.02minMse   10.735  5:352.98+5:05
14  Eric Van NevelKoolkerke24.37minM50   10.481  5:432.91+5:40
15  Ilja van de BosMiddelburg25.16minVse   10.211  5:532.84+6:19
16  Tonny van MulkenBreskens25.32minM65   10.104  5:562.81+6:35
17  Jeroen de VriesSchoondijke25.45minMse   10.019  5:592.78+6:48
18  Anne-Mie DepreitereMoerkerke25.49minV50   9.994  6:002.78+6:52
19  Enrico MaasGroede25.56minM50   9.949  6:022.76+6:59
20  Vincent KeijmelSchoondijke26.16minMse   9.822  6:072.73+7:19
21  Ineke van MorrelgemSluis26.32minVse   9.724  6:102.70+7:35
22  Julia BrummansSchimmert26.54minVse   9.591  6:152.66+7:57
23  Berry BrummansSchimmert26.55minMse   9.585  6:162.66+7:58
24  Jan-Piet FlikweertOostburg27.26minM50   9.405  6:232.61+8:29
25  Karin den DekkerTerneuzen27.41minV45   9.320  6:262.59+8:44
26  Rik van SchuurOostburg27.48minM70   9.281  6:282.58+8:51
27  Maarten van DoeselaarBiervliet27.53minM50   9.253  6:292.57+8:56
28  Naomi MaasGroede27.54minVse   9.247  6:292.57+8:57
29  Pauline ScheeleOostburg28.11minVse   9.154  6:332.54+9:14
30  Dorien VasseurOostburg28.12minVse   9.149  6:332.54+9:15
31  Pleunie CrombeenSchoondijke28.40minVse   9.000  6:402.50+9:43
32  Daisy van de VeldeOostburg29.42minVse   8.687  6:542.41+10:45
33  Brigit KornelisBreskens31.49minV50   8.109  7:242.25+12:52
Mannen: 20 (60.61%) => M50=7 - M55=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=8
Vrouwen: 13 (39.39%) => V45=1 - V50=2 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.135 seconden nodig om deze lijst met 73 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020