woensdag 8 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Zomerloop Groede

Groede, dinsdag 23 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel23.23minMse   16.935  3:334.70-
2  Bert van de VeldeBassevelde24.01minMse   16.489  3:384.58+0:38
3  Angelo van NevelZedelgem24.15minMse   16.330  3:404.54+0:52
4  Dimmy IvensSchoondijke25.55minMse   15.280  3:564.24+2:32
5  Robert VroonBreskens26.36minM50   14.887  4:024.14+3:13
6  Gijsbert FieretIJzendijke26.42minMse   14.831  4:034.12+3:19
7  Patrick van MorrelgemSluis26.51minMse   14.749  4:044.10+3:28
8  Dimitri TangreWevelgem27.05minMse   14.622  4:064.06+3:42
9  Tom du PuyIJzendijke27.09minMse   14.586  4:074.05+3:46
10  Francois van de BroeckeBreskens27.28minM50   14.417  4:104.00+4:05
11  Rowin SmekensSchoondijke28.39minMse   13.822  4:203.84+5:16
12  Hylke StrooGroede28.50minMse   13.734  4:223.82+5:27
13  Esther VerhaegenSluis29.19minVse   13.508  4:273.75+5:56
14  Peter SlitsSluis29.21minM50   13.492  4:273.75+5:58
15  Bram GoethalsSchoondijke30.08minMse   13.142  4:343.65+6:45
16  Twan TimmermansNummer Een30.09minMse   13.134  4:343.65+6:46
17  Jaap van der VeenTerneuzen30.14minM50   13.098  4:353.64+6:51
18  Hans RosseelGroede30.21minMse   13.048  4:363.62+6:58
19  Frans DaalmanBreskens30.46minMse   12.871  4:403.58+7:23
20  Stijn VerstuyfZandstraat30.53minMse   12.822  4:413.56+7:30
21  Evelien de VisserIJzendijke30.58minVse   12.788  4:423.55+7:35
22  Patrick de SutterOostburg31.02minMse   12.760  4:423.54+7:39
23  Arno van den HemelGroede31.06minMse   12.733  4:433.54+7:43
24  Dwight van HulleIJzendijke31.11minMse   12.699  4:433.53+7:48
25  Laurens CuelenaereAardenburg31.18minMse   12.652  4:453.51+7:55
26  Johan van LeeuweBreskens31.29minMse   12.578  4:463.49+8:06
27  Rick GroosmanIJzendijke31.51minMse   12.433  4:503.45+8:28
28  Paul JaspersMaastricht32.05minMse   12.343  4:523.43+8:42
29  Marieke MullaertIJzendijke32.18minVse   12.260  4:543.41+8:55
30  Toine NeggersHuissen32.25minMse   12.216  4:553.39+9:02
31  Wim WillemsBassevelde32.27minMse   12.203  4:553.39+9:04
32  Johan de FeijterOostburg32.33minMse   12.166  4:563.38+9:10
33  Ebe BlaauwTerneuzen32.41minM65   12.116  4:573.37+9:18
34  Nienke ScheirlynckVeurne33.02minVse   11.988  5:003.33+9:39
35  Stephan van BerkelTilburg33.18minMse   11.892  5:033.30+9:55
36  Sonja FijnautBreskens33.51minVse   11.699  5:083.25+10:28
37  Kurt de MuytDamme33.53minMse   11.687  5:083.25+10:30
38  Maartje TimmersMiddelburg34.00minVse   11.647  5:093.24+10:37
39  John GuequierreMiddelburg34.22minM65   11.523  5:123.20+10:59
40  Pol van de VijverKoewacht34.40minMse   11.423  5:153.17+11:17
41  Jacqueline MaasZuidzande34.47minV50   11.385  5:163.16+11:24
42  Arjenne BastiaansenRotterdam35.09minVse   11.266  5:203.13+11:46
43  Pieter-Jan LanderwynOostburg35.20minMse   11.208  5:213.11+11:57
44  Geert WeversAalten35.32minMse   11.144  5:233.10+12:09
45  Ivan DellaertIJzendijke35.51minMse   11.046  5:263.07+12:28
46  L. DoomsGroede35.53minVse   11.036  5:263.07+12:30
47  Michel de MeijerCadzand37.01minMse   10.698  5:372.97+13:38
48  Martin KocherBreskens37.03minMse   10.688  5:372.97+13:40
49  Sandra BeunGroede37.22minVse   10.598  5:402.94+13:59
50  Anne-Mie DepreitereMoerkerke37.29minVse   10.565  5:412.93+14:06
51  Ineke van MorrelgemSluis37.40minVse   10.513  5:422.92+14:17
52  Johnny DoomsTerneuzen37.47minM65   10.481  5:432.91+14:24
53  Emanuela BrackeAxel38.25minVse   10.308  5:492.86+15:02
54  Linda CuelenaereAardenburg39.41minVse   9.979  6:012.77+16:18
55  Kimberley D'HooreSluis39.42minVse   9.975  6:012.77+16:19
56  Koen van de SompeleWestkapelle (B)39.49minMse   9.946  6:022.76+16:26
57  Carla ZegersKoewacht41.33minV50   9.531  6:182.65+18:10
58  Dorien VasseurOostburg41.38minVse   9.512  6:182.64+18:15
Mannen: 41 (70.69%) => M50=4 - M65=3 - Mse=34
Vrouwen: 17 (29.31%) => V50=2 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.6 km

2019Mark Verhage23:23Bert van de Velde24:01Angelo van Nevel24:15Esther Verhaegen29:1958
2018Martijn de Kok22:40Bart Verbeke23:17Mark Verhage23:25Aafje van Remoortere30:4572

9.9 km

2017Bart Bleyaert34:07Sebastien Mahia34:37Mark Verhage35:10Esther Verhaegen43:0758
2015Mark Verhage36:20Nico Viaene36:45Jan Riemens37:29Myrthe Faro44:3755
3.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse11.38minMse   17.020  3:324.73-
2  Bart van den HemelGroede12.50minMse   15.429  3:534.29+1:12
3  Peter DelenWielsbeke13.13minMse   14.981  4:004.16+1:35
4  Paul HaertjesBoekhoute13.21minMse   14.831  4:034.12+1:43
5  Leonard ParidaenGroede13.52minMse   14.279  4:123.97+2:14
6  Michiel SeijtsHulst13.53minMse   14.262  4:123.96+2:15
7  Marnix ScheeleOostburg14.05minMse   14.059  4:163.91+2:27
8  Marc LauwersGrimbergen14.13minMse   13.927  4:183.87+2:35
9  Arjen ScheeleOostburg14.58minMse   13.229  4:323.67+3:20
10  Jelle VoogdtOostburg15.04minMse   13.142  4:343.65+3:26
11  Jordy MichielsenNieuwvliet15.09minMse   13.069  4:353.63+3:31
12  Kaj ZwerverGroede15.33minMse   12.733  4:433.54+3:55
13  Linda VermeulenSchoondijke15.46minVse   12.558  4:473.49+4:08
14  Edwin dekkerOostburg15.52minMse   12.479  4:483.47+4:14
15  Niek RijnbergZuidzande16.07minM50   12.285  4:533.41+4:29
16  Eric Van NevelKoolkerke16.28minMse   12.024  4:593.34+4:50
17  Kees van BaalOostburg16.35minMse   11.940  5:023.32+4:57
18  Tycho van BaalOostburg16.55minMse   11.704  5:083.25+5:17
19  Lian de LoozeBreskens17.23minVse   11.390  5:163.16+5:45
20  Jan-Piet FlikweertOostburg17.24minMse   11.379  5:163.16+5:46
21  Marjan MistiaenZuidzande18.01minVse   10.990  5:283.05+6:23
22  Laura HermansOostburg18.18minVse   10.820  5:333.01+6:40
23  Tonny van MulkenBreskens18.22minM65   10.780  5:342.99+6:44
24  Arsene van LaekenAssenede18.25minMse   10.751  5:352.99+6:47
25  Daan DielemanZaamslag18.34minMse   10.664  5:382.96+6:56
26  Esther WesterweeleAardenburg19.00minVse   10.421  5:452.89+7:22
27  Ilona DielemanNieuwvliet19.01minVse   10.412  5:462.89+7:23
28  Esther MolhoekGroede19.03minVse   10.394  5:462.89+7:25
29  Ignace Van NevelTimboektoe19.46minMse   10.017  5:592.78+8:08
30  Mijntje van BerkelTilburg19.53minVse   9.958  6:022.77+8:15
31  Cecile NeggersHuissen20.00minVse   9.900  6:042.75+8:22
32  I. de JongBeek20.12minVse   9.802  6:072.72+8:34
33  Brett StrooSchoondijke20.18minVse   9.754  6:092.71+8:40
34  Nicole van PamelenTerneuzen20.27minVse   9.682  6:122.69+8:49
35  Sarijke AertsMiddelburg20.52minV65   9.489  6:192.64+9:14
36  Tara den BestenBreskens20.59minVse   9.436  6:222.62+9:21
37  Marjolein de JongeBreskens21.25minVse   9.245  6:292.57+9:47
38  Caroline van LierSchriek21.28minVse   9.224  6:302.56+9:50
39  Stefan van LierTremelo21.29minMse   9.216  6:312.56+9:51
40  Willem van VugtIJzendijke21.33minMse   9.188  6:322.55+9:55
41  Danielle GoethalsSchoondijke21.48minVse   9.083  6:362.52+10:10
42  Corianne VercouterenOostburg22.00minVse   9.000  6:402.50+10:22
43  Rini FenijnNieuwvliet22.01minMse   8.993  6:402.50+10:23
44  Johan de WispelaereSint Kruis22.07minM70   8.953  6:422.49+10:29
Mannen: 26 (59.09%) => M50=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=23
Vrouwen: 18 (40.91%) => V65=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.194 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020