donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Zomerloop Retranchement

Retranchement, dinsdag 16 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel37.33minMse   17.257  3:294.79-
2  Angelo van NevelZedelgem39.54minMse   16.241  3:424.51+2:21
3  Erik CapponZuidzande40.20minM50   16.066  3:444.46+2:47
4  Edwin de la RuelleKoewacht40.45minM50   15.902  3:464.42+3:12
5  Marnix van den BrandeTerneuzen42.04minMse   15.404  3:544.28+4:31
6  Dimmy IvensSchoondijke43.14minMse   14.988  4:004.16+5:41
7  Stefaan VannesteJabbeke44.18minMse   14.628  4:064.06+6:45
8  Francois van de BroeckeBreskens44.34minM50   14.540  4:084.04+7:01
9  Menno den DekkerTerneuzen45.07minMse   14.363  4:113.99+7:34
10  Jens ThuysMaldegem46.09minMse   14.041  4:163.90+8:36
11  Remco HosteMaldegem46.20minMse   13.986  4:173.88+8:47
12  Simon de FeijterBreskens47.21minMse   13.685  4:233.80+9:48
13  Esther VerhaegenSluis47.50minVse   13.547  4:263.76+10:17
14  Twan TimmermansNummer Een48.57minMse   13.238  4:323.68+11:24
15  Walther MurreZaamslag49.02minM50   13.215  4:323.67+11:29
16  Frans DaalmanBreskens49.07minMse   13.193  4:333.66+11:34
17  Wim WillemsBassevelde49.38minMse   13.056  4:363.63+12:05
18  Conny SlosMaldegem49.40minVse   13.047  4:363.62+12:07
19  Jaap van der VeenTerneuzen49.41minM50   13.043  4:363.62+12:08
20  Coen DekkerZaamslag49.47minMse   13.016  4:373.62+12:14
21  Arjen LuteijnOostburg49.51minMse   12.999  4:373.61+12:18
22  Sven van den BalckIJzendijke50.16minMse   12.891  4:393.58+12:43
23  Patrick van MorrelgemSluis51.22minMse   12.615  4:453.50+13:49
24  Els BruylandtBerlare52.27minVse   12.355  4:513.43+14:54
25  Joa EphraimAxel53.00minMse   12.226  4:543.40+15:27
26  Erwin RiemensAxel53.15minMse   12.169  4:563.38+15:42
27  Ebe BlaauwTerneuzen54.10minM65   11.963  5:013.32+16:37
28  Patrick de SutterOostburg55.50minMse   11.606  5:103.22+18:17
29  Kimberly d'HooreSluis56.18minVse   11.510  5:133.20+18:45
30  Arjenne BastiaansenRotterdam57.38minVse   11.243  5:203.12+20:05
31  Ronny SavelsWestkapelle (B)57.42minMse   11.231  5:213.12+20:09
32  Marc van der MaleAxel58.05minMse   11.156  5:233.10+20:32
33  Johnny DoomsTerneuzen58.39minM65   11.049  5:263.07+21:06
34  Sabine HerremerreKnokke1.00.18minVse   10.746  5:352.99+22:45
Mannen: 28 (82.35%) => M50=5 - M65=2 - Mse=21
Vrouwen: 6 (17.65%) => Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.8 km

2019Mark Verhage37:33Angelo van Nevel39:54Erik Cappon40:20Esther Verhaegen47:5034
2018Angelo van Nevel40:24Edwin de la Ruelle40:38Erik Cappon41:23Frederique Burkin44:0347
2017Sebastien Mahia37:34Bert van de Velde37:50Mark Verhage39:28Monique Verschuure43:4154
2015Sander Post38:36Mark Verhage40:07Angelo van Nevel40:51Myrthe Faro49:4642
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert van de VeldeBassevelde25.25minMse   16.997  3:324.72-
2  Gino van BroeckTemse26.08minMse   16.531  3:384.59+0:43
3  Dieter StaelensOedelem26.11minMse   16.499  3:384.58+0:46
4  Bert VerbekeSente26.24minMse   16.364  3:404.55+0:59
5  Tom BuijsseBreskens28.09minMse   15.346  3:554.26+2:44
6  Thomas KruisifikxAxel28.29minMse   15.167  3:574.21+3:04
7  Marco de FeijterSchoondijke29.01minMse   14.888  4:024.14+3:36
8  Arjen VersluijsOostburg29.56minMse   14.432  4:094.01+4:31
9  Peter van WaesAardenburg30.50minM55   14.011  4:173.89+5:25
10  Amor MaertensNummer Een30.58minMse   13.950  4:183.88+5:33
11  Paul HaertjensBoekhoute31.03minMse   13.913  4:193.86+5:38
12  Jeroen DellaertBreskens31.18minMse   13.802  4:213.83+5:53
13  Paz BoekhoutSint Kruis32.38minMse   13.238  4:323.68+7:13
14  Wietse LipsOostburg32.50minMse   13.157  4:343.65+7:25
15  Floris HuighSchoondijke33.05minMse   13.058  4:363.63+7:40
16  Aafje van RemoortereBiervliet33.15minVse   12.992  4:373.61+7:50
17  Johan van LeeuweBreskens33.20minMse   12.960  4:383.60+7:55
18  Rudie HogervorstAardenburg33.21minM50   12.954  4:383.60+7:56
19  Marjolein d'HondtIJzendijke33.39minVse   12.838  4:403.57+8:14
20  Michel de RuijsscherBreskens33.47minM45   12.787  4:423.55+8:22
21  Marieke MullaertIJzendijke33.57minVse   12.725  4:433.53+8:32
22  Johan de FeijterOostburg34.01minMse   12.700  4:433.53+8:36
23  Pieter-Jan LanderwynOostburg34.48minMse   12.414  4:503.45+9:23
24  Carmen FoksIJzendijke34.49minVse   12.408  4:503.45+9:24
25  Leslie van de VijverKoewacht35.25minVse   12.198  4:553.39+10:00
26  Luc HutsebaumAalter35.50minMse   12.056  4:593.35+10:25
27  Jacques ZamanTerneuzen35.53minM55   12.039  4:593.34+10:28
28  Jack FolkersmaTerneuzen36.05minMse   11.972  5:013.33+10:40
29  Kurt de MuytDamme36.10minMse   11.945  5:013.32+10:45
30  Ronny VersluijsZuidzande36.17minMse   11.906  5:023.31+10:52
31  Jorg KeyserBergisch Gladbach36.19minMse   11.895  5:033.30+10:54
32  Stijn BastingRetranchement36.21minMse   11.884  5:033.30+10:56
33  Eric van NevelKoolkerke36.32minMse   11.825  5:043.28+11:07
34  Luc T'JampensLembeke36.48minMse   11.739  5:073.26+11:23
35  Luc QuintensHoeke36.52minMse   11.718  5:073.25+11:27
36  Egbert RisseeuwOostburg36.54minMse   11.707  5:083.25+11:29
37  Ivan VerbekeSint-Laureins37.15minMse   11.597  5:103.22+11:50
38  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat37.21minVse   11.566  5:113.21+11:56
39  Pol van de VijverKoewacht37.25minMse   11.546  5:123.21+12:00
40  Leon van BavinchovenTerneuzen37.52minM45   11.408  5:163.17+12:27
41  Jacqueline MaasZuidzande38.18minV50   11.279  5:193.13+12:53
42  Jeroen MerkusZwolle38.27minMse   11.235  5:203.12+13:02
43  Michel de MeijerCadzand38.30minMse   11.221  5:213.12+13:05
44  Rini FenijnNieuwvliet38.53minMse   11.110  5:243.09+13:28
45  Anne-Mie DepreitereMoerkerke38.55minVse   11.101  5:243.08+13:30
46  Ineke van MorrelgemSluis39.40minVse   10.891  5:313.03+14:15
47  Ronny TresonieHeille40.37minMse   10.636  5:382.95+15:12
48  Jan Piet FlikweertOostburg40.54minM55   10.562  5:412.93+15:29
49  Karin den DekkerTerneuzen41.29minV45   10.414  5:462.89+16:04
50  Emanuela BrackeAxel41.31minVse   10.405  5:462.89+16:06
51  Carla ZegersKoewacht42.22minV50   10.197  5:532.83+16:57
52  Arsene van LaekenAssenede42.24minMse   10.189  5:532.83+16:59
53  Paul de LijserCadzand43.00minVse   10.047  5:582.79+17:35
Mannen: 40 (75.47%) => M45=2 - M50=1 - M55=3 - Mse=34
Vrouwen: 13 (24.53%) => V45=1 - V50=2 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.136 seconden nodig om deze lijst met 87 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020