woensdag 8 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Zomerloop Nieuwvliet

Nieuwvliet, dinsdag 9 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Angelo van NevelZedelgem28.14minMse   17.851  3:224.96-
2  Erik CapponZuidzande28.50minM50   17.480  3:264.86+0:36
3  Bert VerbekeSente28.53minMse   17.450  3:264.85+0:39
4  Theo RaboutAardenburg29.04minM45   17.339  3:284.82+0:50
5  Thomas WulffraatTerneuzen29.23minMse   17.153  3:304.76+1:09
6  Marnix van den BrandeTerneuzen29.52minMse   16.875  3:334.69+1:38
7  Dimmy IvensSchoondijke30.05minMse   16.753  3:354.65+1:51
8  Edwin de la RuelleKoewacht30.59minM50   16.267  3:414.52+2:45
9  Robert VroonBreskens31.14minM50   16.137  3:434.48+3:00
10  Francois van de BroeckeBreskens31.18minM50   16.102  3:444.47+3:04
11  Menno DekkerTerneuzen31.23minMse   16.059  3:444.46+3:09
12  Arjen VersluijsOostburg31.28minMse   16.017  3:454.45+3:14
13  To de PuyIJzendijke31.37minMse   15.941  3:464.43+3:23
14  Thomas KruisifikxAxel32.02minMse   15.734  3:494.37+3:48
15  Thijs ScholAardenburg32.15minMse   15.628  3:504.34+4:01
16  Jens ThuysMaldegem33.03minMse   15.250  3:564.24+4:49
17  Esther VerhaegenSluis33.53minVse   14.875  4:024.13+5:39
18  Peter SlitsSluis33.55minM50   14.860  4:024.13+5:41
19  Coen DekkerZaamslag33.57minMse   14.845  4:034.12+5:43
20  Monique NobusAardenburg34.17minVse   14.701  4:054.08+6:03
21  Rick GroosmanIJzendijke34.25minMse   14.644  4:064.07+6:11
22  Evelien de VisserIJzendijke34.34minVse   14.581  4:074.05+6:20
23  Peter DryepondtDudzele34.36minMse   14.566  4:074.05+6:22
24  Walther MurreZaamslag34.41minM50   14.531  4:084.04+6:27
25  Hans RosseelGroede34.44minMse   14.511  4:084.03+6:30
26  Jaap van der VeenTerneuzen34.47minM50   14.490  4:084.02+6:33
27  Dwight van HulleIJzendijke34.54minMse   14.441  4:094.01+6:40
28  Sven van den RulckIJzendijke35.00minMse   14.400  4:104.00+6:46
29  Twan TimmermansNummer Een35.13minMse   14.311  4:123.98+6:59
30  Maurice SteketeeMiddelburg35.31minM35   14.191  4:143.94+7:17
31  Bram GoethalsSchoondijke35.37minMse   14.151  4:143.93+7:23
32  Wim WillemsBassevelde36.16minMse   13.897  4:193.86+8:02
33  Wietse LipsOostburg36.25minMse   13.840  4:203.84+8:11
34  Paz BoekhoutSint Kruis36.31minMse   13.802  4:213.83+8:17
35  Arjen LuteijnOostburg36.37minMse   13.764  4:223.82+8:23
36  Ilona LipsOostburg37.13minVse   13.542  4:263.76+8:59
37  Marjolein D'HondtIJzendijke37.26minMse   13.464  4:273.74+9:12
38  Paul ObbelsNijlen37.34minMse   13.416  4:283.73+9:20
39  Marieke MullaertIJzendijke37.39minVse   13.386  4:293.72+9:25
40  Johan van LeeuweBreskens37.53minMse   13.304  4:313.70+9:39
41  Edwin RiemensAxel37.57minMse   13.281  4:313.69+9:43
42  Joa EphraimAxel38.12minMse   13.194  4:333.66+9:58
43  Eric HensenAardenburg38.15minMse   13.176  4:333.66+10:01
44  Jordy MichiesenNieuwvliet38.19minMse   13.154  4:343.65+10:05
45  Kimberley D'HooreSluis38.59minVse   12.929  4:383.59+10:45
46  Guus de SmitSchoondijke39.00minMse   12.923  4:393.59+10:46
47  Wilhelm SeseViersen De39.18minMse   12.824  4:413.56+11:04
48  Henk FenijnPhilippine39.27minMse   12.776  4:423.55+11:13
49  Alex FenijnPhilippine39.44minMse   12.685  4:443.52+11:30
50  Miriam van NoordenSchoondijke40.03minVse   12.584  4:463.50+11:49
51  Carmen FoksIJzendijke40.16minVse   12.517  4:483.48+12:02
52  Wendy van de VeldeHoofdplaat40.47minVse   12.358  4:513.43+12:33
53  Ineke van MorrelgemSluis40.58minVse   12.303  4:533.42+12:44
54  John GuequierreMiddelburg41.10minM65   12.243  4:543.40+12:56
55  Koert de MuytDamme41.12minMse   12.233  4:543.40+12:58
56  Marc van der MaleAxel41.31minMse   12.140  4:573.37+13:17
57  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat42.06minVse   11.971  5:013.33+13:52
58  Sabine HerremerreKnokke42.34minVse   11.840  5:043.29+14:20
59  Anne-Mie DepreitereMoerkerke42.43minVse   11.799  5:053.28+14:29
60  Michel de MeijerCadzand42.55minMse   11.744  5:073.26+14:41
61  Alex van HouteGroede43.22minMse   11.622  5:103.23+15:08
62  Ronny SavelsWestkapelle (B)43.22minMse   11.622  5:103.23+15:08
63  Emanuela BrackeAxel43.28minVse   11.595  5:103.22+15:14
64  Sebastian FermontHulst46.42minMse   10.792  5:343.00+18:28
65  Jente ThaysMaldegem47.22minMse   10.640  5:382.96+19:08
66  Nicole van PamelenTerneuzen47.31minVse   10.607  5:392.95+19:17
67  Gianna BoeraeveBrugge49.19minVse   10.220  5:522.84+21:05
Mannen: 51 (76.12%) => M35=1 - M45=1 - M50=7 - M65=1 - Mse=41
Vrouwen: 16 (23.88%) => Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.4 km

2019Angelo van Nevel28:14Erik Cappon28:50Bert Verbeke28:53Esther Verhaegen33:5367
2018Mark Verhage27:35Guy de Wachter28:46Angelo van Nevel28:55Esther Verhaegen33:1863

7.8 km

2017Ronnie Overgaauw25:48Mark Verhage26:31Sander de Bart26:35Monique Verschuure30:4084

8.4 km

2015Mark Verhage27:38Rob van Bokhoven28:11? Soethaert28:37Myrthe Faro34:2088
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse13.27minMse   20.520  2:555.70-
2  Dieter StaelensOedelem13.36minMse   20.294  2:575.64+0:09
3  Tim BuysseAssenede13.49minMse   19.976  3:005.55+0:22
4  Matti BuysseStekene13.50minMse   19.952  3:005.54+0:23
5  Sjaak LuteijnOostburg14.29minM60   19.056  3:095.29+1:02
6  Edwin de JaegerZuiddorpe14.35minM45   18.926  3:105.26+1:08
7  Jelle T' JampensLembeke14.43minMse   18.754  3:125.21+1:16
8  Gijsbert FieretIJzendijke14.46minMse   18.691  3:135.19+1:19
9  Marnix ScheeleOostburg15.01minMse   18.380  3:165.11+1:34
10  Cedric JanzenMainz15.10minMse   18.198  3:185.05+1:43
11  Shanaria SchollaertBlankenberge15.18minVse   18.039  3:205.01+1:51
12  Sebastiaan BouterseTerneuzen15.56minMse   17.322  3:284.81+2:29
13  Caspar de HeijOostburg16.00minMse   17.250  3:294.79+2:33
14  Stijn VerstuyfZandstraat16.03minMse   17.196  3:294.78+2:36
15  Floris HuighSchoondijke16.04minMse   17.178  3:304.77+2:37
16  Jan ElfrinkGroede16.13minMse   17.020  3:324.73+2:46
17  Sven WisseGroede16.27minMse   16.778  3:354.66+3:00
18  Enrique van opdurpGroede16.32minMse   16.694  3:364.64+3:05
19  Amor MaertensNummer Een16.35minMse   16.643  3:364.62+3:08
20  Mikay de JaegerZuiddorpe16.36minMse   16.627  3:374.62+3:09
21  Leon MonteauOostburg16.50minMse   16.396  3:404.55+3:23
22  Kaj ZwerverGroede16.52minMse   16.364  3:404.55+3:25
23  Hedy VersluysOostburg17.00minVse   16.235  3:424.51+3:33
24  Arjen ScheeleOostburg17.00minMse   16.235  3:424.51+3:33
25  Jelle VoogdtOostburg17.27minMse   15.817  3:484.39+4:00
26  Laurens CuelenaereAardenburg17.31minMse   15.756  3:484.38+4:04
27  Bart de SmetBiervliet17.50minMse   15.477  3:534.30+4:23
28  Tom de SmetBiervliet17.51minMse   15.462  3:534.30+4:24
29  Yves BrackeZelzate17.57minMse   15.376  3:544.27+4:30
30  Rudie HogervorstAardenburg18.02minM50   15.305  3:554.25+4:35
31  Pieter-Jan LanderwynOostburg18.12minMse   15.165  3:574.21+4:45
32  Jeffrey VeldkampAardenburg18.13minMse   15.151  3:584.21+4:46
33  Linda VermeuelenSchoondijke18.15minVse   15.123  3:584.20+4:48
34  Marco de VisserBiervliet18.21minMse   15.041  3:594.18+4:54
35  Roos de SmitSchoondijke18.25minVse   14.986  4:004.16+4:58
36  Jacques ZamanTerneuzen18.41minM55   14.773  4:044.10+5:14
37  Mels de VosOostburg18.44minMse   14.733  4:044.09+5:17
38  Jolien de HulsterBiervliet18.48minVse   14.681  4:054.08+5:21
39  Marte T' JampensLembeke19.21minVse   14.264  4:123.96+5:54
40  Jens van den BroekNieuwvliet19.22minMse   14.251  4:133.96+5:55
41  Koen LucieerNieuwvliet19.23minMse   14.239  4:133.96+5:56
42  Daan LucieerNieuwvliet19.24minMse   14.227  4:133.95+5:57
43  Vincent KeijmelSchoondijke19.32minMse   14.130  4:153.92+6:05
44  Boaz MurreZaamslag19.33minMse   14.118  4:153.92+6:06
45  Walid HichriTerneuzen19.36minMse   14.082  4:163.91+6:09
46  Eric Van NevelKoolkerke19.40minMse   14.034  4:173.90+6:13
47  Ronny TresonieHeille19.55minMse   13.858  4:203.85+6:28
48  Jacqueline MaasZuidzande20.03minV50   13.766  4:223.82+6:36
49  Jan-Piet FlikweertOostburg20.08minMse   13.709  4:233.81+6:41
50  Mark de RijkeIJzendijke20.14minMse   13.641  4:243.79+6:47
51  Aniek PerdaenBiervliet20.24minVse   13.529  4:263.76+6:57
52  Laura HermansOostburg20.28minVse   13.485  4:273.75+7:01
53  Pauline ScheeleOostburg20.28minVse   13.485  4:273.75+7:01
54  Dorien VasseurOostburg20.40minVse   13.355  4:303.71+7:13
55  David AlmekindersBreskens20.46minMse   13.291  4:313.69+7:19
56  Carla ZegersKoewacht20.52minV50   13.227  4:323.67+7:25
57  Menno den DekkerTerneuzen20.52minVse   13.227  4:323.67+7:25
58  Danielle BaertKloosterzande20.55minVse   13.195  4:333.67+7:28
59  Janet de HeijOostburg21.01minVse   13.132  4:343.65+7:34
60  Tonny van MulkenBreskens21.10minM65   13.039  4:363.62+7:43
61  Mike DoomsBreskens21.32minMse   12.817  4:413.56+8:05
62  Maarten van DoeselaarBiervliet21.41minMse   12.729  4:433.54+8:14
63  Esther WesterweeleAardenburg21.47minVse   12.670  4:443.52+8:20
64  Geeske HamelinkOostburg21.49minVse   12.651  4:453.51+8:22
65  Milou ZhaoRotterdam21.50minVse   12.641  4:453.51+8:23
66  Linda CuelenaereAardenburg21.52minVse   12.622  4:453.51+8:25
67  Lian de LoozeBreskens21.54minVse   12.603  4:463.50+8:27
68  Naomi MaasGroede22.03minVse   12.517  4:483.48+8:36
69  Marenne HuighCadzand22.31minVse   12.258  4:543.40+9:04
70  Ivan VerbekeSint-Laureins22.36minMse   12.212  4:553.39+9:09
71  Ronald QuataertAardenburg22.52minMse   12.070  4:583.35+9:25
72  Rik van SchuurOostburg23.02minM70   11.983  5:003.33+9:35
73  Lisette de NeveSchoondijke23.18minVse   11.845  5:043.29+9:51
74  Johan de WispelaereSint Kruis23.45minM70   11.621  5:103.23+10:18
75  Olivia FenijnTerneuzen23.48minVse   11.597  5:103.22+10:21
76  Veronica FenijnTerneuzen23.48minVse   11.597  5:103.22+10:21
77  Sekander de KortZuidzande24.08minMse   11.436  5:153.18+10:41
78  Marjolein de JongeBreskens24.18minVse   11.358  5:173.16+10:51
79  Carola LucieerNieuwvliet24.21minVse   11.335  5:183.15+10:54
80  Monique HogervorstAardenburg24.22minVse   11.327  5:183.15+10:55
81  Ilona DielemanNieuwvliet24.22minVse   11.327  5:183.15+10:55
82  Corianne VercauterenOostburg25.07minVse   10.989  5:283.05+11:40
83  Rini FenijnNieuwvliet25.21minMse   10.888  5:313.02+11:54
84  Sabine RauschBreskens25.22minVse   10.880  5:313.02+11:55
85  Jeannette HuighCadzand25.27minVse   10.845  5:323.01+12:00
86  Jan de JongeDriewegen25.27minMse   10.845  5:323.01+12:00
87  Conny BoidinAardenburg25.30minVse   10.824  5:333.01+12:03
88  Annemarie van de VeldeRoosendaal25.31minVse   10.816  5:333.00+12:04
89  Willem van VugtIJzendijke25.54minMse   10.656  5:382.96+12:27
90  Koen van de SompeleWestkapelle (B)25.58minMse   10.629  5:392.95+12:31
91  Robert VinkGroede26.41minMse   10.344  5:482.87+13:14
Mannen: 57 (62.64%) => M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - M70=2 - Mse=50
Vrouwen: 34 (37.36%) => V50=2 - Vse=32

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.233 seconden nodig om deze lijst met 158 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020