vrijdag 18 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Boulevardloop

IJzendijke, dinsdag 2 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Angelo van NevelZedelgem34.13minMse   16.834  3:344.68-
2  Marnix van den BroeckeTerneuzen35.40minMse   16.150  3:434.49+1:27
3  Theo RaboutAardenburg36.12minM45   15.912  3:464.42+1:59
4  Jeroen van de BroekeTerneuzen37.04minMse   15.540  3:524.32+2:51
5  Tom du PuyIJzendijke37.20minMse   15.429  3:534.29+3:07
6  Dimmy IvensSchoondijke37.33minMse   15.340  3:554.26+3:20
7  Robert VroonBreskens38.04minM50   15.131  3:584.20+3:51
8  Francois van de BroeckeBreskens38.19minM50   15.033  3:594.18+4:06
9  Tijs ScholAardenburg38.51minMse   14.826  4:034.12+4:38
10  Simon de FeijterBreskens41.08minMse   14.003  4:173.89+6:55
11  Esther VerhaegenSluis41.40minVse   13.824  4:203.84+7:27
12  Peter SlitsSluis41.40minM50   13.824  4:203.84+7:27
13  Peter DryepondtDudzele41.57minMse   13.731  4:223.81+7:44
14  Paz boekhoutSint Kruis42.12minMse   13.649  4:243.79+7:59
15  Jaap van der VeenTerneuzen42.14minM50   13.639  4:243.79+8:01
16  Twan TimmermansHoofdplaat42.34minMse   13.532  4:263.76+8:21
17  Ann De GrooteGentbrugge42.38minVse   13.511  4:263.75+8:25
18  Jos BoidinTerneuzen42.53minMse   13.432  4:283.73+8:40
19  Walther MurreZaamslag42.58minM50   13.406  4:293.72+8:45
20  Alex ElfrinkBreskens43.14minMse   13.323  4:303.70+9:01
21  Bram GoethalsSchoondijke43.45minMse   13.166  4:333.66+9:32
22  Rik DielemanHoek45.42minMse   12.604  4:463.50+11:29
23  Marieke MullaertIJzendijke46.10minVse   12.477  4:493.47+11:57
24  Ebe BlaauwTerneuzen46.20minM65   12.432  4:503.45+12:07
25  Joa EphraimAxel46.26minMse   12.405  4:503.45+12:13
26  Eric HensenAardenburg46.45minMse   12.321  4:523.42+12:32
27  Edwin de la RuelleKoewacht47.06minM50   12.229  4:543.40+12:53
28  Maartje TimmersMiddelburg47.31minVse   12.122  4:573.37+13:18
29  Jack FolkersmaTerneuzen47.59minMse   12.004  5:003.33+13:46
30  Kimberley D'HooreSluis48.36minVse   11.852  5:043.29+14:23
31  Ronny SavelsWestkapelle50.38minMse   11.376  5:163.16+16:25
32  Sabine HerremerreKnokke-Heist51.19minVse   11.224  5:213.12+17:06
33  Amor MaertensNummer Een51.22minMse   11.213  5:213.11+17:09
34  Emanuela BrackeAxel53.15minVse   10.817  5:333.00+19:02
Mannen: 27 (79.41%) => M45=1 - M50=6 - M65=1 - Mse=19
Vrouwen: 7 (20.59%) => Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Angelo van Nevel34:13Marnix van den Broecke35:40Theo Rabout36:12Esther Verhaegen41:4034
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastien Mahia32:02Sander Post32:05Davy Braekman34:16Esther Verhaegen40:1269
2015Bonnie Christoph36:26Angelo van Nevel38:15Peter Slits38:57Inge van Iwaarden-Quat57:2633
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Martijn KoxWestdorpe23.41minM40   16.214  3:424.50-
2  Arjen VersluysOostburg23.45minMse   16.168  3:434.49+0:04
3  Gijsbert FieretIJzendijke25.11minMse   15.248  3:564.24+1:30
4  Peter van WaesAardenburg26.48minM55   14.328  4:113.98+3:07
5  Maurice SteketeeMiddelburg26.54minM35   14.275  4:123.97+3:13
6  David MullaertBiervliet27.04minMse   14.187  4:143.94+3:23
7  Floris HuighSchoondijke27.06minMse   14.170  4:143.94+3:25
8  Rick GroosmanIJzendijke27.06minMse   14.170  4:143.94+3:25
9  Stijn VerstuyfZandstraat27.07minMse   14.161  4:143.93+3:26
10  Marc LauwersGrimbergen27.22minMse   14.032  4:173.90+3:41
11  Marjolein D'HondtIjzendijke28.49minVse   13.326  4:303.70+5:08
12  Carmen FoksIJzendijke29.15minVse   13.128  4:343.65+5:34
13  Marly de LijserIJzendijke29.35minVse   12.980  4:373.61+5:54
14  Ronny VersluijsZuidzande30.21minMse   12.652  4:453.51+6:40
15  Miriam van NoordenSchoondijke30.38minVse   12.535  4:473.48+6:57
16  Linda VermeulenSchoondijke30.40minVse   12.522  4:483.48+6:59
17  Johny den BestenBreskens30.41minMse   12.515  4:483.48+7:00
18  Ilona LipsOostburg30.42minVse   12.508  4:483.47+7:01
19  Rudie HogervorstAardenburg30.44minM50   12.495  4:483.47+7:03
20  Pieter- Jan LanderwynOostburg30.49minMse   12.461  4:493.46+7:08
21  Bart de SmitBiervliet31.05minMse   12.354  4:513.43+7:24
22  Pol van de VijverKoewacht31.27minMse   12.210  4:553.39+7:46
23  John GuequierreMiddelburg32.06minM65   11.963  5:013.32+8:25
24  Kim GyselSinaai-Waas32.30minVse   11.815  5:053.28+8:49
25  Matthieu VerleeSinaai-Waas32.31minMse   11.809  5:053.28+8:50
26  Piet BeijerMiddelburg33.10minM70   11.578  5:113.22+9:29
27  Vincent KeijmelSchoondijke33.31minMse   11.457  5:143.18+9:50
28  Jacqueline MaasZuidzande34.00minV50   11.294  5:193.14+10:19
29  Jan-Piet FlikweertOostburg34.03minMse   11.278  5:193.13+10:22
30  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat34.06minVse   11.261  5:203.13+10:25
31  Artur KreusStolberg34.14minMse   11.217  5:213.12+10:33
32  Cindy DijkersBiervliet34.54minVse   11.003  5:273.06+11:13
33  Aafje van RemoortereBiervliet34.54minVse   11.003  5:273.06+11:13
34  Carla ZegersKoewacht35.00minV50   10.971  5:283.05+11:19
35  Danny salomeBiervliet35.27minMse   10.832  5:323.01+11:46
36  Corinne MaertensNummer Een35.30minVse   10.817  5:333.00+11:49
37  Michel de MeijerCadzand35.52minMse   10.706  5:362.97+12:11
38  Kim FranckeTerneuzen35.59minVse   10.672  5:372.96+12:18
39  Marco MinderhoudNieuwvliet36.01minMse   10.662  5:382.96+12:20
40  Geeske HamelinkOostburg36.25minVse   10.545  5:412.93+12:44
41  Fred van de WinkelHeerlen37.19minMse   10.290  5:502.86+13:38
42  Maarten van DoeselaarBiervliet37.50minMse   10.150  5:552.82+14:09
43  Sara van DaleOostburg38.26minVse   9.991  6:002.78+14:45
44  Sheila FranckeTerneuzen38.36minVse   9.948  6:022.76+14:55
45  Daisy van de VeldeOostburg38.37minVse   9.944  6:022.76+14:56
46  Naara de FeijterIJzendijke40.13minVse   9.548  6:172.65+16:32
Mannen: 27 (58.7%) => M35=1 - M40=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 19 (41.3%) => V50=2 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.203 seconden nodig om deze lijst met 80 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020