woensdag 3 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 24 augustus 2019 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Vlissingen1.11.20minMse   17.746  3:234.93765
2  Erwin Adan (PR 1.08.41) Koudekerke1.15.04minMse   16.863  3:334.68645
3  Jozias Boone (PR 1.14.07) Goes1.17.49minM35   16.267  3:414.52563
4  Ezequiel Neyra HernandezUtrecht1.18.08minMse   16.201  3:424.50554
5  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.18.32minM35   16.119  3:434.48543
6  Roy WernerDordrecht1.18.51minM35   16.054  3:444.46534
7  Thorsten RiepeBrüggen1.19.53minM35   15.846  3:474.40505
8  Cornelis ChatziioannouOostvoorne1.21.07minM35   15.605  3:514.33472
9  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.21.20minM35   15.564  3:514.32467
10  Frederik SamanErps-Kwerps1.22.56minMse   15.263  3:564.24426
11  Freek GoedhartDirksland1.23.59minMse   15.073  3:594.19400
12  Sierd SikkemaRoosendaal1.24.02minM45   15.064  3:594.18399
13  Johan karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.24.49minM45   14.925  4:014.15380
14  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.25.48minV35   14.753  4:044.10599
15  Bas Groothedde (PR)Zierikzee1.26.36minM45   14.617  4:064.06339
16  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede1.27.05minM35   14.536  4:084.04328
17  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.27.10minM55   14.522  4:084.03327
18  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.27.16minM40   14.506  4:084.03324
19  Olivier VerhaarRotterdam1.27.17minMse   14.503  4:084.03324
20  Bart van DijkHeesch1.27.33minMse   14.459  4:094.02318
21  Stefaan FaingnaertKalken1.28.06minM35   14.368  4:113.99306
22  Johan van de Woestijne (PR 1.22.58) Zoutelande1.28.07minMse   14.366  4:113.99306
23  Barry BaakWateringen1.28.19minM35   14.333  4:113.98302
24  Liselotte van den BergZoeterwoude-dorp1.28.30minV35   14.303  4:123.97529
25  Andy HuybensBeveren1.29.00minMse   14.223  4:133.95288
26  Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40) AV'561.29.11minM60   14.194  4:143.94284
27  Erik OomesOosterhout1.29.17minMse   14.178  4:143.94282
28  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.29.22minM55   14.165  4:143.93280
29  Rob van 't Veen (PR 1.20.58) Goes1.29.36minM40   14.128  4:153.92276
30  Richard van ZantvlietZwijndrecht1.30.24minM45   14.003  4:173.89260
31  Tim BuysseAssenede1.30.36minMse   13.972  4:183.88256
32  Ramon van der Grift (PR 1.19.41) Kamperland1.30.43minMse   13.954  4:183.88253
33  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.30.59minMse   13.913  4:193.86248
34  Arjen GalemaWageningen1.31.05minM35   13.898  4:193.86246
35  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.31.12minV40   13.880  4:193.86464
36  Jesse Beijer (PR 1.22.57) Middelburg1.31.14minMse   13.875  4:193.85244
37  Jeroen Janse (PR 1.20.33) Kapelle-Biezelinge1.31.15minMse   13.872  4:203.85243
38  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.31.17minM50   13.867  4:203.85243
39  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.31.34minM50   13.824  4:203.84237
40  Joeri ZuidemaHoensbroek1.31.46minM35   13.794  4:213.83234
41  Ron HuizerSpijkenisse1.32.15minM55   13.722  4:223.81225
42  Anne Ruijsink (PR 1.29.50) Kapelle-Biezelinge1.32.29minM35   13.687  4:233.80221
43  Patrick giljam (PR 1.25.25) Nieuwerkerk1.32.32minMse   13.680  4:233.80220
44  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Middelburg1.32.37minM55   13.668  4:233.80218
45  Andre MelissantSommelsdijk1.32.52minM45   13.631  4:243.79214
46  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.33.09minM50   13.589  4:253.77209
47  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.33.11minM55   13.585  4:253.77208
48  Jostein Decorte (PR 1.30.17) Wolphaartsdijk1.33.15minM40   13.575  4:253.77207
49  Yann Sinke (PR 1.24.28) Wolphaartsdijk1.33.35minMse   13.526  4:263.76201
50  Vincent RoijakkersBurcht1.33.57minMse   13.474  4:273.74195
51  Jörg SchienbeinMetzholz1.34.02minM45   13.462  4:273.74193
52  Wim de Jongs-Gravenzande1.34.11minM55   13.440  4:283.73191
53  Berry simonse (PR 1.26.54) Goes1.34.14minM45   13.433  4:283.73190
54  Jaap Wouters (PR 1.26.57) Oostkapelle1.34.31minMse   13.393  4:293.72185
55  Tom Erpelinck (PR 1.33.40) Sint Jansteen1.34.47minMse   13.355  4:303.71181
56  Maris JacobsVelden1.34.51minM35   13.346  4:303.71180
57  Nick van den BleekenHoogerheide1.35.04minM35   13.315  4:303.70176
58  Pieter BerbéHofstade1.35.14minM35   13.292  4:313.69174
59  Krispijn de Jonge (PR 1.22.00) Zierikzee1.35.41minM35   13.230  4:323.67167
60  Goos SpeksnijderSpijkenisse1.35.56minM35   13.195  4:333.67163
61  Nathalie KlaassenAlphen aan den Rijn1.36.02minV45   13.181  4:333.66358
62  Marel BrandsBerghem1.36.16minMse   13.149  4:343.65158
63  Rob Schaap (PR 1.25.08) Vlissingen1.36.29minM60   13.120  4:343.64154
64  Pascal van de Voorde (PR)Middelburg1.36.34minM35   13.109  4:353.64153
65  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.36.37minM50   13.102  4:353.64152
66  Neil Theissen (PR 1.29.56) Kamperland1.36.57minM35   13.057  4:363.63147
67  Dirk van ThuyneZulte1.37.00minM45   13.050  4:363.63147
68  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.37.07minMse   13.034  4:363.62145
69  Ronnie Mesu (PR 1.31.49) Middelburg1.37.13minM35   13.021  4:363.62143
70  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.37.18minM45   13.010  4:373.61142
71  Peter PettingaGroningen1.37.28minM45   12.988  4:373.61140
72  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.37.51minM35   12.937  4:383.59134
73  Johan KoninkxLier1.37.59minM35   12.919  4:393.59133
74  Ewout SmitsBreda1.38.16minMse   12.882  4:393.58129
75  Manfred Scheiber (PR 1.34.12) Domburg1.38.27minM35   12.858  4:403.57126
76  Daniel MasabandaKapellen1.38.45minM45   12.819  4:413.56122
77  Wim Douw (PR 1.23.33) Oud-Vossemeer1.38.52minM55   12.804  4:413.56121
78  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.39.14minM55   12.756  4:423.54116
79  Patrick RoelandsKapellen1.39.18minM55   12.748  4:423.54115
80  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Zierikzee1.39.21minM50   12.741  4:433.54114
81  Piet van Mourik (PR 1.26.15) Ouwerkerk1.39.46minM55   12.688  4:443.52109
82  Arjen Zuidweg (PR)Yerseke1.39.51minMse   12.678  4:443.52108
83  Laurens BezemerUtrecht1.40.02minMse   12.654  4:443.52106
84  Marjolein MenheereZaltbommel1.40.08minV35   12.642  4:453.51280
85  Tessa de SchepperWevelgem1.40.16minVse   12.625  4:453.51277
86  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.40.24minM50   12.608  4:463.50101
87  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.40.32minM35   12.591  4:463.5099
88  Sander van der AarsenOudenbosch1.40.35minM35   12.585  4:463.5099
89  Mike RensenEtten-Leur1.40.54minMse   12.546  4:473.4895
90  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.41.07minM35   12.519  4:483.4893
91  Johan van der Werf (PR)Oosterland1.41.12minMse   12.508  4:483.4792
92  Amber BongertmanRoosendaal1.41.15minVse   12.502  4:483.47260
93  Marco VerhoeffAlblasserdam1.41.26minM35   12.480  4:483.4789
94  Ralph HofstedeKwintsheul1.41.34minMse   12.463  4:493.4687
95  Geert MoekZuidwolde1.41.37minM35   12.457  4:493.4687
96  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Koudekerke1.41.37minVse   12.457  4:493.46253
97  Andre de SchipperRoosendaal1.41.38minM55   12.455  4:493.4687
98  Dwight van Hulle (PR)IJzendijke1.42.06minM35   12.398  4:503.4481
99  Tomas VaskeviciusZwaagdijk1.42.24minMse   12.362  4:513.4378
100  Frank Hoogstrate (PR 1.31.58) Yerseke1.42.28minM35   12.354  4:513.4377
101  Jan van GentOud-Beijerland1.42.30minM55   12.350  4:523.4377
102  Ruud MesuMiddelburg1.42.54minM35   12.302  4:533.4273
103  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.42.57minM50   12.296  4:533.4272
104  Dennis van Antwerpen (PR 1.34.53) Goes1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
105  Menno Kole (PR 1.39.16) Goes1.43.02minM35   12.286  4:533.4171
106  Peter de MeyerBevel1.43.09minMse   12.272  4:533.4170
107  Werner DijkgraafValkenswaard1.43.12minM35   12.266  4:533.4170
108  Tom de Raads-Gravendeel1.43.20minM65   12.250  4:543.4068
109  Lars van ZwietenRotterdam1.43.21minM35   12.248  4:543.4068
110  Anneke StarrenburgHonselersdijk1.43.23minV55   12.244  4:543.40224
111  Arinka BongertmanRoosendaal1.43.25minV45   12.240  4:543.40223
112  Peter HoncoopRijen1.43.33minM55   12.225  4:543.4066
113  Frans DageletAlphen aan den Rijn1.44.06minM55   12.160  4:563.3861
114  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.44.06minM45   12.160  4:563.3861
115  Angelo SchietecatteHerzele1.44.11minM35   12.150  4:563.3860
116  Tjibbe de VriesKampen1.44.24minM55   12.125  4:573.3758
117  Mick GoedegebuurVlissingen1.44.28minMse   12.117  4:573.3758
118  Jacco van den BosseMiddelburg1.44.28minMse   12.117  4:573.3758
119  Bens BervoetsBlaasveld1.44.34minM35   12.106  4:573.3657
120  Paul Weemaes (debuut) Sint Jansteen1.44.52minM55   12.071  4:583.3554
121  Stefan van der Voorn (PR 1.39.18) Zierikzee1.45.18minM45   12.021  4:593.3450
122  Renate van Huffel (PR 1.41.25) Sint Jansteen1.45.23minV35   12.012  5:003.34193
123  Christian le SageDongen1.45.27minM35   12.004  5:003.3349
124  Duco VaillantBaarn1.46.15minM35   11.914  5:023.3142
125  Anne de BoerUitwijk1.46.25minM55   11.895  5:033.3041
126  Kees PrinsSliedrecht1.46.35minM35   11.877  5:033.3040
127  Stefan Mesu (PR 1.37.59) Kapelle-Biezelinge1.46.40minM35   11.867  5:033.3039
128  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.46.43minM45   11.862  5:033.2939
129  Erwin van der Linde (PR 1.32.56) Vlissingen1.46.58minM45   11.834  5:043.2937
130  Remco van der VeldenSchiedam1.47.04minM45   11.823  5:043.2836
131  Jan HeshofSteenbergen1.47.33minM45   11.770  5:063.2733
132  Rene KruisRotterdam1.47.52minM45   11.735  5:073.2631
133  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.47.58minM60   11.724  5:073.2630
134  Toine van GilsDongen1.48.08minM45   11.706  5:083.2529
135  Dennis BrouwerRotterdam1.48.14minM45   11.696  5:083.2528
136  Sander KlippelNieuwerkerk ad IJssel1.48.14minM35   11.696  5:083.2528
137  Thom PleysierKloetinge1.48.14minMse   11.696  5:083.2528
138  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.48.17minM45   11.690  5:083.2528
139  Piet Ovaa (PR 1.43.16) Meliskerke1.48.18minM55   11.688  5:083.2528
140  Peter de Rijke (PR 1.40.21) Bruinisse1.48.52minM35   11.628  5:103.2324
141  Roel van KeulenUtrecht1.49.01minMse   11.612  5:103.2323
142  Martijn den Blijker (PR 1.37.06) Zoutelande1.49.09minM35   11.597  5:103.2223
143  Jan OuwendijkMaassluis1.49.27minM55   11.566  5:113.2121
144  Francisco Cerezo gruesoVlissingen1.49.31minMse   11.559  5:113.2121
145  Karin van LeersumEindhoven1.49.32minVse   11.557  5:123.21135
146  Timmy Jacobs (PR 1.39.02) Nieuw- en Sint Joosland1.49.33minMse   11.555  5:123.2120
147  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.49.43minM60   11.537  5:123.2019
148  David Scheele (PR 1.39.56) Kloetinge1.49.58minM35   11.511  5:133.2018
149  Stefan Feleus (PR 1.36.34) Westkapelle1.50.04minM40   11.501  5:133.1918
150  Robbert DiepenhorstNieuw-Vennep1.50.08minM45   11.494  5:133.1917
151  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.50.10minV50   11.490  5:133.19127
152  Hans Stoutjesdijk (PR 1.49.06) Zierikzee1.50.38minM35   11.442  5:153.1815
153  Bjorn de Quaasteniet (PR)Goes1.50.40minMse   11.438  5:153.1815
154  Marco DeckersSwalmen1.50.43minM45   11.433  5:153.1814
155  Corne den Otter (PR 1.38.38) Nieuwerkerk1.50.44minM35   11.432  5:153.1814
156  Arjan van den BergeYerseke1.50.48minM35   11.425  5:153.1714
157  Rini Verwijs (PR)Bruinisse1.50.51minM45   11.419  5:153.1714
158  Theo PullenAlmkerk1.50.54minM45   11.414  5:153.1714
159  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht1.50.58minM35   11.407  5:163.1713
160  Ingrid Koene (PR 1.44.36) Middelburg1.50.58minV55   11.407  5:163.17118
161  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.51.27minM65   11.358  5:173.1611
162  Joost KraanKrefeld1.51.30minM35   11.353  5:173.1511
163  Ruud HarlemanApeldoorn1.51.33minM45   11.348  5:173.1511
164  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.51.39minM35   11.338  5:183.1510
165  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.51.54minM35   11.312  5:183.149
166  Manon DirksenApeldoorn1.51.56minVse   11.309  5:183.14107
167  Pascal PriemHeemskerk1.51.57minM35   11.307  5:183.149
168  Jörgen Peer (PR 1.48.51) Oost-Souburg1.51.58minM55   11.306  5:183.149
169  Lydia Welling-van OverveldLydia WelBreda1.51.58minVse   11.306  5:183.14106
170  André Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.52.00minM45   11.302  5:193.149
171  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.52.00minMse   11.302  5:193.149
172  Mark Giljam (PR 1.41.47) Bruinisse1.52.16minM35   11.275  5:193.138
173  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.52.18minM50   11.272  5:193.138
174  Wim WillemsBassevelde1.52.23minM45   11.264  5:203.138
175  Erik van EsHellevoetsluis1.52.29minM35   11.254  5:203.137
176  Stefan de Weerdt (PR 1.39.31) s-Heer Arendskerke1.52.56minMse   11.209  5:213.116
177  Edwin deVliegerScharendijke1.52.57minM45   11.207  5:213.116
178  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Terneuzen1.53.22minVse   11.166  5:223.1091
179  Wouter Bongerss-Gravenhage1.53.27minM35   11.158  5:233.105
180  Willem SleddensEindhoven1.54.09minM35   11.089  5:253.083
181  Twan FrijtersZevenbergen1.54.13minM45   11.083  5:253.083
182  Hans LeijserBreda1.54.18minM55   11.075  5:253.083
183  Rob van OosterhoutHoeven1.54.23minMse   11.067  5:253.073
184  Stijn BeckNieuwkerken-Waas1.54.23minM35   11.067  5:253.073
185  Ronnie Krocké (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.54.26minM60   11.062  5:253.072
186  Michel MackaaijAlphen aan den Rijn1.54.26minM45   11.062  5:253.072
187  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.54.30minM55   11.055  5:263.072
188  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.54.53minM50   11.019  5:273.062
189  Dolf StruijkRotterdam1.54.55minMse   11.015  5:273.062
190  Lia van der MeulenApeldoorn1.55.03minVse   11.003  5:273.0675
191  Leonard de VriesHeerjansdam1.55.10minM45   10.991  5:283.051
192  Bas Daalmans (PR 1.41.57) Goes1.55.10minM35   10.991  5:283.051
193  Arma Kleinepier (PR 1.47.40) Middelburg1.55.31minV45   10.958  5:293.0470
194  Christel VergouwenEssen1.55.41minV45   10.942  5:293.0469
195  Stijn WillemsHombeek1.56.18minM35   10.884  5:313.02-
196  Martin van OverveldMiddelburg1.56.18minMse   10.884  5:313.02-
197  Andre van den Hooven (PR 1.45.12) Oost-Souburg1.56.36minM45   10.856  5:323.02-
198  Corine VisserHouten1.56.43minV45   10.845  5:323.0160
199  Arjan van HeusdenBrakel1.56.51minM35   10.833  5:323.01-
200  Dennie Knol (PR 1.48.33) Sint Jansteen1.56.57minM35   10.824  5:333.01-
201  Cicely van der LeijApeldoorn1.56.59minV35   10.821  5:333.0158
202  Pieter Moelker (PR 1.42.33) Kloetinge1.57.01minM45   10.818  5:333.00-
203  Fabio LizzioUtrecht1.57.04minM35   10.813  5:333.00-
204  Isabelle HouckRotterdam1.57.24minVse   10.782  5:343.0054
205  Marianne de SchipperRoosendaal1.57.41minV55   10.756  5:352.9952
206  Peter Van den heuvel (PR 1.43.11) Zierikzee1.57.41minM35   10.756  5:352.99-
207  Reinier BeltmanEindhoven1.57.56minM45   10.734  5:352.98-
208  Koos dekkerRotterdam1.58.06minM35   10.718  5:362.98-
209  Pieter den Hollander (PR 1.45.59) Serooskerke1.58.11minM45   10.711  5:362.98-
210  Hans ZevenhovenTer Aar1.58.17minM55   10.702  5:362.97-
211  Frans Van ZijderveldZuid-Beijerland1.58.19minM45   10.699  5:362.97-
212  Sjirk de Jong (debuut) Vlissingen1.58.23minM55   10.693  5:372.97-
213  Ton VersluisWerkendam1.58.26minM45   10.688  5:372.97-
214  Frank UijlHaarlem1.58.30minM55   10.682  5:372.97-
215  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.58.44minM35   10.661  5:382.96-
216  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.58.50minM60   10.652  5:382.96-
217  Ron pihl (PR 1.54.20) Oost-Souburg1.58.51minM45   10.651  5:382.96-
218  Samira KweldamDordrecht1.59.08minVse   10.625  5:392.9541
219  Ronald de RaadHendrik-Ido-Ambacht1.59.10minM55   10.623  5:392.95-
220  Marijn Traas (PR 1.46.05) Heinkenszand1.59.13minM35   10.618  5:392.95-
221  Peter Sanderse (PR 1.55.49) Zoutelande1.59.19minM55   10.609  5:392.95-
222  Charles GiesbergerHeemstede1.59.27minM45   10.597  5:402.94-
223  Eric costermansKalmthout1.59.38minM45   10.581  5:402.94-
224  Andre Lous (PR 1.50.39) Westkapelle1.59.45minM55   10.571  5:412.94-
225  Maaike SmitStroe1.59.49minVse   10.565  5:412.9337
226  Hugo VrolijkWoubrugge1.59.51minM55   10.562  5:412.93-
227  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.59.55minM50   10.556  5:412.93-
228  Marlou Eckhardt (PR 1.53.44) Wemeldinge1.59.56minVse   10.555  5:412.9336
229  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Middelburg1.59.57minV40   10.553  5:412.9336
230  Yvonne Ritsema (debuut) Middelburg2.00.02minVse   10.546  5:412.9335
231  Rob Roskam (PR 1.43.41) Zoutelande2.00.02minM35   10.546  5:412.93-
232  Eva van Hoek (PR 1.49.59) Middelburg2.00.13minV35   10.530  5:422.9234
233  Joeri VerbistBeveren2.00.20minM45   10.520  5:422.92-
234  Ron van der JagtRotterdam2.00.26minM45   10.511  5:432.92-
235  Vivian HinfelaarRotterdam2.00.38minVse   10.493  5:432.9132
236  Carsten ThiesenKöln2.00.44minM45   10.485  5:432.91-
237  Monika ThiesenKöln2.00.45minV45   10.483  5:432.9131
238  Patricia VerschuereEeklo2.00.49minV45   10.477  5:442.9131
239  David van VoorenEeklo2.00.49minM45   10.477  5:442.91-
240  Bas pontLeidschendam2.00.55minM35   10.469  5:442.91-
241  Chris WorpAmsterdam2.00.55minM45   10.469  5:442.91-
242  Thomas Slingenberg (PR 1.40.00) Westkapelle2.00.56minM45   10.467  5:442.91-
243  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen2.01.38minM55   10.407  5:462.89-
244  Sarien WisseHoogerheide2.01.46minVse   10.396  5:462.8925
245  Kevin van den Heuvel (PR 1.58.05) Goes2.01.58minMse   10.379  5:472.88-
246  Digna de Boer (ZR V70)Burgh-Haamstede2.02.05minV70   10.369  5:472.8823
247  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee2.02.05minM60   10.369  5:472.88-
248  Rien giljamNieuwerkerk2.02.06minM35   10.367  5:472.88-
249  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26) Heikant2.02.12minM55   10.359  5:482.88-
250  Kylie de Beule (PR)Heikant2.02.13minVse   10.357  5:482.8823
251  Arjen Dommisse (PR 1.59.27) Krabbendijke2.02.15minM35   10.355  5:482.88-
252  Judith JanssenNootdorp2.02.21minV35   10.346  5:482.8722
253  Isto Knaap (PR 1.44.00) Goes2.02.44minM60   10.314  5:492.86-
254  Mirjam JansenAmersfoort2.02.45minVse   10.312  5:492.8620
255  Climmy LommenVelden2.02.48minV35   10.308  5:492.8620
256  Silvy MeuwissenHouten2.03.28minV45   10.253  5:512.8517
257  Jaco van SluijsKaatsheuvel2.03.32minM55   10.247  5:512.85-
258  Dirk WeynsKalmthout2.03.33minM55   10.246  5:512.85-
259  Pieter de Gaaij (PR 1.48.48) Middelburg2.03.35minM55   10.243  5:512.85-
260  Ilse Traas (PR 1.57.10) Heinkenszand2.03.36minVse   10.242  5:522.8416
261  Jan DeschagtRuiselede2.03.59minM45   10.210  5:532.84-
262  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.04.04minM35   10.203  5:532.83-
263  Roely Prenger (PR 1.40.04) Kamperland2.04.15minV35   10.188  5:532.8313
264  Rick CroesenBreda2.04.25minMse   10.174  5:542.83-
265  Hans SuilenSommelsdijk2.04.26minM45   10.173  5:542.83-
266  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg2.04.28minM70   10.170  5:542.83-
267  Eef ColmanKalmthout2.04.41minV35   10.153  5:552.8212
268  Anne StatemaSteenbergen2.04.50minV35   10.140  5:552.8211
269  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge2.04.53minV35   10.136  5:552.8211
270  Fardo SlobbeWolphaartsdijk2.04.55minVse   10.134  5:552.8111
271  Thea van den Berg (PR 1.59.09) Vlissingen2.05.04minV45   10.121  5:562.8110
272  Gerard HoogendijkWageningen2.05.42minM45   10.070  5:572.80-
273  Willem ZaadnoordijkRotterdam2.06.04minM55   10.041  5:592.79-
274  Amber MiddelhoekDelft2.06.21minVse   10.019  5:592.786
275  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.06.26minV50   10.012  6:002.786
276  Peter van den Berg (PR 1.41.05) Hulst2.06.30minM45   10.007  6:002.78-
277  Marianne Koster (PR 1.55.01) Borssele2.06.34minVse   10.001  6:002.786
278  Arie LittinkAarlanderveen2.06.40minM65   9.994  6:002.78-
279  Jacqueline van BlooisEmmeloord2.06.56minV45   9.973  6:012.775
280  Marjon Duine (PR 1.47.31) Koudekerke2.07.12minVse   9.952  6:022.764
281  Simon HeijkoopRotterdam2.07.15minMse   9.948  6:022.76-
282  Rainier Zweep (PR 2.01.00) Kamperland2.07.16minM45   9.946  6:022.76-
283  Sandra Haazebroek (PR 1.51.51) Oost-Souburg2.07.33minV45   9.924  6:032.764
284  Martijn BosBerkel en Rodenrijs2.07.57minM45   9.893  6:042.75-
285  Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke2.08.01minM45   9.888  6:042.75-
286  Aart BolleGoes2.08.18minMse   9.866  6:052.74-
287  Gilbert vd Berge (PR 1.57.28) Krabbendijke2.08.19minM35   9.865  6:052.74-
288  Marc-Jan Moerland (PR 1.40.25) Goes2.08.19minMse   9.865  6:052.74-
289  Lia KruithofLeiden2.08.20minV35   9.864  6:052.742
290  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.08.27minV45   9.855  6:052.742
291  Herald AantjesRenswoude2.08.48minM35   9.828  6:062.73-
292  Bart van Belle (PR 1.50.27) Vlissingen2.08.56minM35   9.818  6:072.73-
293  Casper Pleijte (debuut) Biggekerke2.09.04minMse   9.808  6:072.72-
294  Danielle Mook (PR 1.59.29) Burgh-Haamstede2.09.13minV45   9.796  6:072.721
295  Janno van den EndeWemeldinge2.09.30minMse   9.775  6:082.72-
296  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.09.53minM65   9.746  6:092.71-
297  Gertjan van BroekhovenBergen op Zoom2.09.59minM45   9.739  6:102.71-
298  Dico HoogeveenWaddinxveen2.10.03minM55   9.734  6:102.70-
299  Leo Jacobss-Hertogenbosch2.10.16minM55   9.717  6:102.70-
300  Cindy den HollanderVlissingen2.10.20minV35   9.712  6:112.70-
301  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen2.10.24minM60   9.707  6:112.70-
302  Gerald van den BergApeldoorn2.11.13minMse   9.647  6:132.68-
303  Dennis SpiertzVelden2.11.14minMse   9.646  6:132.68-
304  Andre Kramer (PR 1.59.50) Yerseke2.11.20minM45   9.638  6:142.68-
305  Cor MoensArnemuiden2.12.35minMse   9.548  6:172.65-
306  Arie BunnikRijnsaterwoude2.12.40minM65   9.542  6:172.65-
307  Klaartje NijssenAmerongen2.12.46minV35   9.534  6:182.65-
308  Edwin Riemens (PR 1.49.05) Axel2.12.50minM45   9.530  6:182.65-
309  Lenneke van den EndeWemeldinge2.13.02minVse   9.515  6:182.64-
310  Peter van SoestRosmalen2.13.03minM35   9.514  6:182.64-
311  Quinten de Jonge (PR 2.04.43) s-Heerenhoek2.13.09minMse   9.507  6:192.64-
312  Leonard BoenderBergschenhoek2.14.08minM35   9.437  6:212.62-
313  Anne van Houwelingen (PR 1.45.04) Middelburg2.14.43minV45   9.396  6:232.61-
314  Paul HofmanBleiswijk2.14.56minM55   9.381  6:242.61-
315  Edwin Blok (PR 1.53.34) Middelburg2.15.05minM45   9.371  6:242.60-
316  Michiel oliemansBreda2.15.09minMse   9.366  6:242.60-
317  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg2.15.38minV50   9.333  6:262.59-
318  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen2.15.52minV45   9.317  6:262.59-
319  Leen DomLier2.16.17minV35   9.288  6:282.58-
320  Ludo FrijtersKalmthout2.16.35minM55   9.268  6:282.57-
321  Herman CostermansEssen2.16.35minM65   9.268  6:282.57-
322  Lieve VissersKalmthout2.16.39minV55   9.263  6:292.57-
323  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg2.16.57minV55   9.243  6:292.57-
324  Anita MiddendorpLeiderdorp2.17.09minV45   9.230  6:302.56-
325  Bart MeijerWijk bij Duurstede2.17.39minMse   9.196  6:312.55-
326  Karin CordiaApeldoorn2.18.30minV35   9.140  6:342.54-
327  Bob GeurtsGeeste2.19.12minM65   9.094  6:362.53-
328  Teun NoordhoekNumansdorp2.19.29minM65   9.075  6:372.52-
329  Ruud HuismanAlblasserdam2.19.45minM55   9.058  6:372.52-
330  Vitnarae KangAmsterdam2.20.18minVse   9.022  6:392.51-
331  Daniëlla ReijnsHulst2.20.39minV45   9.000  6:402.50-
332  Nicolette Steegeling-BakvisPapekop2.21.52minV55   8.923  6:432.48-
333  Giovanni BoghaertAalter2.22.05minM45   8.909  6:442.47-
334  John Roessink (PR 2.17.51) Breskens2.22.22minM45   8.891  6:452.47-
335  Sandra van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.22.36minV45   8.877  6:462.47-
336  Caroline Den HartogKrimpen aan den ijssel2.23.08minV45   8.844  6:472.46-
337  Remy BouwensKrimpen aan den ijssel2.23.09minM35   8.843  6:472.46-
338  Cherry Strating (PR 2.04.49) Kamperland2.23.32minM45   8.819  6:482.45-
339  Mireille WolfersGouda2.23.42minV45   8.809  6:492.45-
340  Dick BuisRotterdam2.23.44minM55   8.807  6:492.45-
341  Esther van SluijsGoes2.24.45minV45   8.745  6:522.43-
342  Jolanda RoethofCapelle aan den IJssel2.25.23minV35   8.707  6:532.42-
343  Martijn SanderseMiddelburg2.25.24minMse   8.706  6:542.42-
344  Regine Boogert (PR 2.07.48) Middelburg2.25.32minV45   8.698  6:542.42-
345  Matthijs BijenveldIJmuiden2.25.36minM35   8.694  6:542.42-
346  Lenie de VissserSchiedam2.25.50minV55   8.680  6:552.41-
347  Wilma PuntBreda2.25.55minV45   8.675  6:552.41-
348  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.26.20minV45   8.650  6:562.40-
349  Ana Oliveira dos SantosHaarlem2.26.33minV45   8.638  6:572.40-
350  Rudy van de VeldeWachtebeke2.26.54minM55   8.617  6:582.39-
351  Mathijs MachielseRotterdam2.27.07minMse   8.604  6:582.39-
352  Erik DierdorpRoosendaal2.28.27minM45   8.527  7:022.37-
353  Amélie MaincentHennuyeres2.28.38minV35   8.517  7:032.37-
354  Marc van der Male (PR 1.52.53) Axel2.29.04minM45   8.492  7:042.36-
355  Arwin Schot (PR 1.55.00) Zierikzee2.30.58minM50   8.385  7:092.33-
356  Anja HoogesteijnDe Rijp2.31.15minV45   8.369  7:102.32-
357  Theo MattieLeimuiden2.32.21minM65   8.309  7:132.31-
358  Liesbeth van der NatGouda2.33.23minV45   8.253  7:162.29-
359  Mark de PaterGouda2.33.23minMse   8.253  7:162.29-
360  Theo den BraankerSliedrecht2.33.35minM45   8.242  7:172.29-
361  Tamara Schöningh (PR 2.21.46) Middelburg2.33.49minV40   8.230  7:172.29-
362  Annemieke ReuvecampNieuwkoop2.36.01minV55   8.114  7:242.25-
363  Luc van der WindtVlaardingen2.37.11minMse   8.053  7:272.24-
364  Ruben ColijnZierikzee2.39.26minM35   7.940  7:332.21-
365  Albertje RuyssenaarsAlmere2.44.02minV45   7.717  7:472.14-
366  Jaap Bovendorp (PR 2.41.30) Heinkenszand2.44.47minM40   7.682  7:492.13-
367  Jeanine ColijnZierikzee2.53.41minV35   7.288  8:142.02-
368  Jackey RamosSchiedam3.00.43minV35   7.005  8:341.95-
Mannen: 280 (76.09%) => M35=79 - M40=5 - M45=64 - M50=11 - M55=42 - M60=9 - M65=9 - M70=1 - Mse=60
Vrouwen: 88 (23.91%) => V35=21 - V40=3 - V45=28 - V50=3 - V55=8 - V70=1 - Vse=24

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tom FobbeBarendrecht45.22minMse   15.871  3:474.41-
2  Willem de KorteGonzalez Running45.22minMse   15.871  3:474.41+0:00
3  Tonnie StoutenApeldoorn45.33minMse   15.807  3:484.39+0:11
4  Marco van Rosmalen48.08minMse   14.958  4:014.16+2:46
5  Arjo VerhageDynamica48.21minM45   14.891  4:024.14+2:59
6  Adriaan WattelMiddelburg48.56minMse   14.714  4:054.09+3:34
7  Laurey van den BergeFlakkee49.16minVse   14.614  4:064.06+3:54
8  Eric Christiaan49.52minMse   14.439  4:094.01+4:30
9  Marinus StrooMiddelburg50.36minMse   14.229  4:133.95+5:14
10  Toby Bergshoeff51.59minMse   13.851  4:203.85+6:37
11  Frans FobbeBarendrecht52.56minMse   13.602  4:253.78+7:34
12  Bart Colman53.11minMse   13.538  4:263.76+7:49
13  Merijn van Zijll van54.10minMse   13.292  4:313.69+8:48
14  Ronald Geertse54.11minMse   13.288  4:313.69+8:49
15  Durby MeijboomVlissingen56.16minVse   12.796  4:413.55+10:54
16  Anne van LoonBerghem57.04minVse   12.617  4:453.50+11:42
17  Marcel Ravensbergen57.12minMse   12.587  4:463.50+11:50
18  Cor KloetBurgh-Haamstede57.53minM65   12.439  4:493.46+12:31
19  Frank SchoofDestelbergen58.08minMse   12.385  4:513.44+12:46
20  Marcel VerbeekGoirle58.15minMse   12.361  4:513.43+12:53
21  Arnold WesterbekeVlissingen59.18minMse   12.142  4:573.37+13:56
22  Joost van Arum van59.29minMse   12.104  4:573.36+14:07
23  Suzanne van ElsackerMiddelburg59.41minVse   12.064  4:583.35+14:19
24  Martijn LavooijAV'5659.55minM45   12.017  5:003.34+14:33
25  Maurice SteketeeMiddelburg59.56minM35   12.013  5:003.34+14:34
26  Niek BelzenArnemuiden1.00.12minM45   11.960  5:013.32+14:50
27  Ron van DamBodegraven1.00.47minMse   11.845  5:043.29+15:25
28  Kevin Boelhouwer1.01.34minMse   11.695  5:083.25+16:12
29  Maaike HofmanRijen1.01.35minVse   11.691  5:083.25+16:13
30  Tianda Donker CurtiusMiddelburg1.01.36minVse   11.688  5:083.25+16:14
31  Roely PrengerKamperland1.01.49minV35   11.647  5:093.24+16:27
32  Henk van DijkAlmere1.01.59minMse   11.616  5:103.23+16:37
33  Jaap Janse1.02.08minMse   11.588  5:113.22+16:46
34  Stefan van den DriesGoes1.02.15minMse   11.566  5:113.21+16:53
35  Henk JansenKapellen1.02.40minMse   11.489  5:133.19+17:18
36  Rosette VerkaartVlissingen1.03.13minV40   11.389  5:163.16+17:51
37  Richard de VlaamZierikzee1.03.15minMse   11.383  5:163.16+17:53
38  Victoria Mudde1.03.24minVse   11.356  5:173.15+18:02
39  Job HoogestegerKapelle-Biezelinge1.03.36minMse   11.321  5:183.14+18:14
40  Paul FeenstraWaalre1.04.38minMse   11.140  5:233.09+19:16
41  Marcel DekkerTilburg1.05.22minMse   11.015  5:273.06+20:00
42  Rian FlikweertMiddelburg1.05.39minV55   10.967  5:283.05+20:17
43  Leen Klem1.06.26minMse   10.838  5:323.01+21:04
44  Henk WeijerstrassZwaag1.06.39minMse   10.803  5:333.00+21:17
45  Sophie Taverne1.06.41minVse   10.797  5:333.00+21:19
46  Esma GuiguiAV'561.06.50minVse   10.773  5:342.99+21:28
47  Titia de WitApeldoorn1.08.12minVse   10.557  5:412.93+22:50
48  Mark BouterseKapelle-Biezelinge1.08.39minMse   10.488  5:432.91+23:17
49  Adrie van BavelDelta Sport1.08.52minM55   10.455  5:442.90+23:30
50  Marc Hendricx1.08.53minMse   10.452  5:442.90+23:31
51  Ellie SpaansGoes1.09.29minV60   10.362  5:472.88+24:07
52  Martijn Schager1.09.32minMse   10.355  5:482.88+24:10
53  Rozemarie van LoonRoosendaal1.09.37minVse   10.342  5:482.87+24:15
54  Youri den Otter1.10.20minMse   10.237  5:522.84+24:58
55  Keith Burlison1.10.32minMse   10.208  5:532.84+25:10
56  Eric Degeeter1.10.37minMse   10.196  5:532.83+25:15
57  Hilde De Bondt1.10.44minVse   10.179  5:542.83+25:22
58  Kelly Kempenaars1.10.44minVse   10.179  5:542.83+25:22
59  Jeroen DorreboomHarkstede1.11.14minMse   10.108  5:562.81+25:52
60  Faria van Houten1.11.17minVse   10.101  5:562.81+25:55
61  Chantal NachtegaelHeikant1.11.18minVse   10.098  5:572.81+25:56
62  Sanne Houtkamp1.11.21minVse   10.091  5:572.80+25:59
63  Sandra van DorsselaerHulst1.11.22minV50   10.089  5:572.80+26:00
64  Liselot Koenraadt1.11.43minVse   10.040  5:592.79+26:21
65  Tim Gils vanBudel1.11.57minMse   10.007  6:002.78+26:35
66  Arthur StijnsOudelande1.12.02minM70   9.995  6:002.78+26:40
67  Guus BerntsenAlphen aan den Rijn1.12.08minMse   9.982  6:012.77+26:46
68  Carmen Stolwijk1.12.11minVse   9.975  6:012.77+26:49
69  Dirk ExaltoBlokker1.13.58minMse   9.734  6:102.70+28:36
70  Rob Kleijberg1.14.04minMse   9.721  6:102.70+28:42
71  Ingrid RoodinkWenum-Wiesel1.14.07minVse   9.714  6:112.70+28:45
72  Niek Hesp1.14.47minMse   9.628  6:142.67+29:25
73  Marcel van LangenRhenen1.15.02minMse   9.596  6:152.67+29:40
74  Bartelijne FeenstraWaalre1.15.38minVse   9.520  6:182.64+30:16
75  Claire SchoutenBreda1.16.21minVse   9.430  6:222.62+30:59
76  Marg van WegenAlphen aan den Rijn1.16.27minVse   9.418  6:222.62+31:05
77  Tamara WabekeDordrecht1.16.46minVse   9.379  6:242.61+31:24
78  Ralph Verhoef1.17.00minMse   9.351  6:252.60+31:38
79  Heleen van der Linden1.17.25minVse   9.300  6:272.58+32:03
80  Dirk KosterAlphen aan den Rijn1.17.27minMse   9.296  6:272.58+32:05
81  Roos BahlmannKatwijk1.17.28minVse   9.294  6:272.58+32:06
82  Chantal Poldervaart1.17.40minVse   9.270  6:282.58+32:18
83  Caroline van der VeldenSchiedam1.18.28minVse   9.176  6:322.55+33:06
84  Nies Mulder1.18.30minMse   9.172  6:332.55+33:08
85  Irma van den Driest1.19.43minVse   9.032  6:392.51+34:21
86  Jolanda van der Laan1.19.48minVse   9.023  6:392.51+34:26
87  Angela Steenpoorte1.19.49minVse   9.021  6:392.51+34:27
88  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.20.01minV45   8.998  6:402.50+34:39
89  Gonnie Roumen‘s Graveland1.20.15minVse   8.972  6:412.49+34:53
90  Sarijke AertsMiddelburg1.20.31minV65   8.942  6:432.48+35:09
91  Vincent KettingLekkerkerk1.21.03minMse   8.883  6:452.47+35:41
92  Gonny Ravensbergen1.21.09minVse   8.872  6:462.46+35:47
93  Joanne HofmanBleiswijk1.21.40minVse   8.816  6:482.45+36:18
94  Gisela NijsseAV'561.21.42minVse   8.813  6:492.45+36:20
95  Rene NijsseAV'561.21.43minMse   8.811  6:492.45+36:21
96  Marcel Mohn1.22.26minMse   8.734  6:522.43+37:04
97  Caroline Heijkoop1.22.50minVse   8.692  6:542.41+37:28
98  Danny GriffioenPapendrecht1.23.37minMse   8.611  6:582.39+38:15
99  José van DoorenAmsterdam1.24.32minVse   8.517  7:032.37+39:10
100  Karin de BeuleHeikant1.24.34minV50   8.514  7:032.36+39:12
101  Nadine Zellner1.24.37minVse   8.509  7:032.36+39:15
102  Lindsey Thibaut1.24.37minVse   8.509  7:032.36+39:15
103  Jakobus MeulenbergOudelande1.24.46minM50   8.494  7:042.36+39:24
104  Gijsbert Pellegrom1.24.58minMse   8.474  7:052.35+39:36
105  Esther van der HeijdenTilburg1.26.56minVse   8.282  7:152.30+41:34
106  Jolanda HeijSommelsdijk1.27.28minVse   8.232  7:172.29+42:06
107  Wim VijfhuizeAlphen aan den Rijn1.27.30minMse   8.229  7:182.29+42:08
108  Jacqueline LemmensTer Aar1.27.31minVse   8.227  7:182.29+42:09
109  Iris NouwensDirksland1.27.57minVse   8.186  7:202.27+42:35
110  Mary-Anne SewellMiddelharnis1.27.57minVse   8.186  7:202.27+42:35
111  Karin Bastiaannetoudenaarde1.28.33minVse   8.131  7:232.26+43:11
112  Chantal Boonaerd1.30.02minVse   7.997  7:302.22+44:40
113  Diana Koopman1.30.17minVse   7.975  7:312.22+44:55
114  Bob WinterZutphen1.30.32minMse   7.953  7:332.21+45:10
115  Monique KoomanDirksland1.31.12minVse   7.895  7:362.19+45:50
116  Rosa Nieuwenhuize1.33.26minVse   7.706  7:472.14+48:04
117  Tony SchramaLijnden1.33.40minVse   7.687  7:482.14+48:18
118  Els WolfersHarkstede1.37.11minVse   7.409  8:062.06+51:49
119  Babs TaalLijnden1.38.31minVse   7.308  8:132.03+53:09
120  Ian TimmermanGarderen1.39.47minMse   7.216  8:192.00+54:25
121  Jozien Stolwijk2.28.01minVse   4.864  2:201.35+42:39
Mannen: 61 (50.41%) => M35=1 - M45=3 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=53
Vrouwen: 60 (49.59%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=2 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=52

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.753 seconden nodig om deze lijst met 489 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020