vrijdag 10 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Scheldesport cross

Westdorpe, zaterdag 25 januari 2020 - Organisatie: Scheldesport
10 km >>> Zeeuws record staat met 31.55 vanaf 24-11-2013 op naam van Tommy Staal <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Yunis Stitan (PR 32.05) Delta Sport37.58minMse   15.803  3:484.39401
2  Erwin Harmes (PR 31.18) Gonzalez Running38.37minM35   15.537  3:524.32366
3  Eric WolfertFlakkee39.15minMse   15.287  3:564.25333
4  Sander Post (PR 33.55) Scheldesport39.19minM35   15.261  3:564.24330
5  Boris de Bruijn (PR 34.24) AV'5639.20minM35   15.254  3:564.24329
6  Sander d'Hont (PR 34.33) Scheldesport39.32minMse   15.177  3:574.22319
7  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5640.18minM35   14.888  4:024.14283
8  Mark Verhage (PR 33.45) Scheldesport41.44minM35   14.377  4:103.99220
9  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV'5642.05minMse   14.257  4:133.96206
10  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica42.35minM50   14.090  4:163.91187
11  Michael de Hamer (PR 38.49) Scheldesport42.46minM35   14.030  4:173.90180
12  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5642.50minM50   14.008  4:173.89177
13  Willem de Korte (PR 35.26) Gonzalez Running43.04minMse   13.932  4:183.87169
14  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5643.17minM45   13.862  4:203.85161
15  Thomas Kruisifikx (PR)Scheldesport43.21minJoA   13.841  4:203.84159
16  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen43.36minM50   13.761  4:223.82150
17  Marnix van den Brande (PR 37.58) Scheldesport43.41minMse   13.735  4:223.82147
18  Freek GoedhartFlakkee43.43minM35   13.725  4:223.81146
19  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport43.56minM45   13.657  4:243.79139
20  Monica Sanderse (ZR V35)Dynamica44.20minV35   13.534  4:263.76317
21  Michiel Lelie (debuut) RKHAV45.41minMse   13.134  4:343.6588
22  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5646.23minM55   12.936  4:383.5971
23  Gerben Soethaert (debuut) Scheldesport46.38minM40   12.866  4:403.5765
24  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke46.55minM35   12.789  4:423.5559
25  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport47.04minM55   12.748  4:423.5456
26  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg47.08minMse   12.730  4:433.5455
27  Alwin de Zeeuw (PR 43.48) Scheldesport47.30minM45   12.632  4:453.5147
28  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande48.04minM45   12.483  4:483.4737
29  Jaap van der Veen (PR 42.18) Scheldesport48.21minM50   12.410  4:503.4533
30  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes48.46minVse   12.303  4:533.42152
31  Walther Murre (PR 43.07) Scheldesport49.59minM50   12.004  5:003.3312
32  Bart Verhaeghe (PR 39.57) AV'5650.18minM35   11.928  5:023.319
33  Alco BrinkScheldesport50.34minM35   11.866  5:033.307
34  Dore Priester (PR 44.29) Middelburg50.43minVse   11.830  5:043.2999
35  Otto Meij (PR 42.28) Dynamica51.14minMse   11.711  5:073.253
36  Durby Meijboom (PR 43.10) Vlissingen51.31minV35   11.647  5:093.2480
37  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport52.01minVse   11.535  5:123.2070
38  Evert de Rijke (PR 43.45) Hoek52.32minMse   11.421  5:153.17-
39  Jasmijn van DierenVZA52.44minVse   11.378  5:163.1656
40  Harold de Maat (PR 48.01) Scheldesport53.40minM50   11.180  5:223.11-
41  Naomi SchelfhoutScheldesport53.45minV35   11.163  5:233.1039
42  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5653.48minV40   11.152  5:233.1038
43  Berry Knibbeler (PR 45.30) Scheldesport54.01minM55   11.108  5:243.09-
44  Corina Grim (PR 46.18) Lewedorp55.38minV55   10.785  5:343.0015
45  Eric GillisRJC55.47minMse   10.756  5:352.99-
46  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk56.28minM50   10.626  5:392.95-
47  Herman Kuijer (PR 46.36) Scheldesport56.31minM55   10.616  5:392.95-
48  Natasja Booij (PR 45.11) Scheldesport56.59minV45   10.529  5:422.925
49  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen57.07minM65   10.505  5:432.92-
50  Martin Lelie (PR 47.39) RKHAV57.23minM50   10.456  5:442.90-
51  Dita DaalmeijerDynamica58.31minV45   10.253  5:512.85-
52  Ellie Spaans (PR 50.07) AV'561.00.18minV60   9.950  6:022.76-
53  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica1.00.20minM65   9.945  6:022.76-
54  Jack Folkersma (PR 50.41) Scheldesport1.02.05minM45   9.664  6:132.68-
55  Jolanda van Driessche (PR 1.01.53) RKHAV1.02.48minV45   9.554  6:172.65-
56  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport1.04.20minV45   9.326  6:262.59-
57  Arthur Stijns (ZR M70)Dynamica1.04.24minM70   9.317  6:262.59-
Mannen: 42 (73.68%) => M35=10 - M40=1 - M45=5 - M50=8 - M55=4 - M65=2 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 14 (24.56%) => V35=3 - V40=1 - V45=4 - V55=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Yunis Stitan37:58Erwin Harmes38:37Eric Wolfert39:15Monica Sanderse44:2057
2019Yunis Stitan38:09Patrick de Vos39:27Eric Wolfert39:41Monica Sanderse45:4255
2018Erwin Harmes36:27Yunis Stitan37:09David Bouman37:30Monique Verschuure44:2350

11 km

2017Tim Pleijte37:45Erwin Adan39:17Patrick de Vos41:23Monica Sanderse47:4556

10 km

2015Tim van den Broeke36:00Maarten Harthoorn36:36Eric Wolfert37:19Monique Verschuure44:4045

8.5 km

2014Tommy Staal28:57Erwin Harmes29:28Ruden Grim30:06Laurey van den Berge34:3156
3.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5611.24minMse   16.842  3:344.68-
2  Wouter SchetsAV'5611.45minMse   16.340  3:404.54+0:21
3  Nathan de ZeeuwScheldesport11.48minMse   16.271  3:414.52+0:24
4  Jarno KooijmanAV'5611.50minMse   16.225  3:424.51+0:26
5  Wilco BoogaardDynamica12.27minM40   15.422  3:534.28+1:03
6  Stef KapteijnAV'5612.45minMse   15.059  3:594.18+1:21
7  Edwin StolkFlakkee13.07minMse   14.638  4:064.07+1:43
8  Anjolie EngelsDynamica13.34minV40   14.152  4:143.93+2:10
9  Pascal van de VoordeMiddelburg13.59minMse   13.731  4:223.81+2:35
10  Pieter-Jan de BaarAV'5614.02minMse   13.682  4:233.80+2:38
11  Mirthe de ZeeuwScheldesport14.20minVse   13.395  4:293.72+2:56
12  Bert JoppeFlakkee14.36minMse   13.151  4:343.65+3:12
13  Sanne de BaarAV'5614.51minMeB   12.929  4:383.59+3:27
14  Vincent BarentsenMiddelburg14.55minM40   12.872  4:403.58+3:31
15  Rachida de GuchteneireScheldesport14.58minVse   12.829  4:413.56+3:34
16  Lisa KapteijnAV'5615.03minMeB   12.757  4:423.54+3:39
17  Ilse GoudswaardDelta Sport15.09minMeB   12.673  4:443.52+3:45
18  Veerle SmitsAV'5615.13minVse   12.618  4:453.50+3:49
19  Nicole WondergemDynamica16.11minV40   11.864  5:033.30+4:47
20  Ron DellebekeDynamica16.48minM60   11.429  5:153.17+5:24
21  Madeleine RommersMiddelburg17.33minVse   10.940  5:293.04+6:09
22  Patrick DobbelaarScheldesport17.40minMse   10.868  5:313.02+6:16
23  Jane van der VloetHulst18.57minVse   10.132  5:552.81+7:33
24  Janneke BoutensMiddelburg19.05minVse   10.061  5:582.79+7:41
25  Marina MolAV'5619.16minV40   9.965  6:012.77+7:52
26  Jacqueline HoijeTrimlopen19.28minVse   9.863  6:052.74+8:04
27  Gisela NijsseAV'5620.07minVse   9.544  6:172.65+8:43
28  Lenie van KlevenVlissingen21.45minV65   8.828  6:482.45+10:21
Mannen: 13 (46.43%) => M40=2 - M60=1 - Mse=10
Vrouwen: 12 (42.86%) => V40=3 - V65=1 - Vse=8
Meisjes: 3 (10.71%) => MeB=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.291 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020