maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Kerstloop

Dishoek, donderdag 26 december 2019 - Organisatie: Dynamica
8.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Boris de BruijnKloetinge31.41minM35   16.892  3:334.69-
2  Ruud HoosemansVlissingen32.03minMse   16.699  3:364.64+0:22
3  Tim van den BroekeVlissingen32.05minMse   16.682  3:364.63+0:24
4  Tim PleijteVlissingen32.08minMse   16.656  3:364.63+0:27
5  Chris Steenbakkers-Heerenhoek32.23minMse   16.527  3:384.59+0:42
6  Rens de RidderArnemuiden32.30minMse   16.468  3:394.57+0:49
7  Peter BiewengaMiddelburg32.33minMse   16.442  3:394.57+0:52
8  Joeri VersluisMiddelburg32.51minM35   16.292  3:414.53+1:10
9  Eloy RaasMiddelburg33.49minMse   15.827  3:474.40+2:08
10  Jorim de BoksMiddelburg33.51minMse   15.811  3:484.39+2:10
11  Corne van BelzenMiddelburg33.56minMse   15.772  3:484.38+2:15
12  Sven VermeulenVlissingen34.01minM40   15.733  3:494.37+2:20
13  Arjo VerhageAagtekerke34.11minM50   15.657  3:504.35+2:30
14  Wim van SparrentakMiddelburg34.16minMse   15.619  3:504.34+2:35
15  Arnoud RijkHoedekenskerke34.49minMse   15.372  3:544.27+3:08
16  Monica SanderseVlissingen35.00minV35   15.291  3:554.25+3:19
17  Armand van der SmissenTilburg35.03minMse   15.270  3:564.24+3:22
18  Jesse BeijerMiddelburg35.07minMse   15.241  3:564.23+3:26
19  Matthijs CorbijnBiggekerke35.10minMse   15.219  3:574.23+3:29
20  Chris de SmitHulst35.41minM40   14.999  4:004.17+4:00
21  Marinus StrooMiddelburg35.52minMse   14.922  4:014.14+4:11
22  Edwin de la RuelleKoewacht36.07minM50   14.819  4:034.12+4:26
23  Daan SalomeEindhoven36.11minMse   14.791  4:034.11+4:30
24  Sem BodeBiggekerke36.26minMse   14.690  4:054.08+4:45
25  Rob de PagterRitthem36.37minMse   14.616  4:064.06+4:56
26  Adrie WattelMiddelburg36.40minMse   14.596  4:074.05+4:59
27  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge36.43minMse   14.576  4:074.05+5:02
28  Bart de KosterMiddelburg36.59minM50   14.471  4:094.02+5:18
29  Robin van de WegeVlissingen37.02minMse   14.452  4:094.01+5:21
30  Richard van de WegeVlissingen37.04minMse   14.439  4:094.01+5:23
31  Jaap WoutersOostkapelle37.09minMse   14.406  4:104.00+5:28
32  David LambersKoudekerke37.12minMse   14.387  4:104.00+5:31
33  Bart van NoordenYerseke37.28minM50   14.285  4:123.97+5:47
34  Jeroen de NoodMiddelburg37.31minM35   14.266  4:123.96+5:50
35  Michael SegboerMiddelburg37.34minMse   14.247  4:133.96+5:53
36  Martijn HoosemansVlissingen37.36minMse   14.234  4:133.95+5:55
37  Koen GideonseCapelle37.41minMse   14.203  4:133.95+6:00
38  Marcel SommeijerOost-Souburg37.43minM45   14.190  4:143.94+6:02
39  Jelijn FranseAmsterdam37.49minVse   14.152  4:143.93+6:08
40  Lion BaasVlissingen37.55minM40   14.115  4:153.92+6:14
41  Vincent ToutenhooftWestkapelle37.57minMse   14.103  4:153.92+6:16
42  Rens MaljersMiddelburg38.00minMse   14.084  4:163.91+6:19
43  Henk de BrauwerLievegem38.12minMse   14.010  4:173.89+6:31
44  Martijn de VriesMiddelburg38.15minM35   13.992  4:173.89+6:34
45  Thijs KoopsZoutelande38.17minMse   13.980  4:183.88+6:36
46  Wiebe TolmanHeinkenszand38.19minMse   13.968  4:183.88+6:38
47  Jaco PleijteKoudekerke38.22minMse   13.950  4:183.87+6:41
48  Gert-Jan SturmKoudekerke38.23minMse   13.944  4:183.87+6:42
49  Henrik WesterweeleVlissingen38.26minM35   13.925  4:193.87+6:45
50  Sven HoogerheideColijnsplaat38.27minMse   13.919  4:193.87+6:46
51  Loura KleinepierMiddelburg38.29minVse   13.907  4:193.86+6:48
52  Johan OvaaKoudekerke38.32minM35   13.889  4:193.86+6:51
53  Bryan JoziasseKoudekerke38.42minMse   13.829  4:203.84+7:01
54  Paul Hoonderts-Gravenhage38.45minMse   13.812  4:213.84+7:04
55  Ewald ProvoostBiggekerke38.48minMse   13.794  4:213.83+7:07
56  Henk LousVlissingen38.55minM60   13.752  4:223.82+7:14
57  Menno den DekkerTerneuzen38.57minMse   13.741  4:223.82+7:16
58  Peter DekkerZoutelande39.01minM45   13.717  4:223.81+7:20
59  Marc van MourikMiddelburg39.04minMse   13.700  4:233.81+7:23
60  Robert CarolMiddelburg39.08minM55   13.676  4:233.80+7:27
61  Andre MeijersHoedekenskerke39.13minM45   13.647  4:243.79+7:32
62  Sjef GorisMiddelburg39.21minM55   13.601  4:253.78+7:40
63  Lydia KleinjanGoes39.23minVse   13.590  4:253.77+7:42
64  Frank de JongeMiddelburg39.26minMse   13.572  4:253.77+7:45
65  Jan LouwMiddelburg39.33minMse   13.532  4:263.76+7:52
66  Remie OpeneerGoes39.36minM40   13.515  4:263.75+7:55
67  Jaro MeijerAmsterdam39.41minMse   13.487  4:273.75+8:00
68  Frank HouwelingGoes39.43minM45   13.475  4:273.74+8:02
69  Kevin LievenseMiddelburg39.45minMse   13.464  4:273.74+8:04
70  Jordi PriorVlissingen39.48minMse   13.447  4:283.74+8:07
71  Niek WattelMiddelburg39.51minMse   13.430  4:283.73+8:10
72  Ronald MelaardOost-Souburg39.54minMse   13.414  4:283.73+8:13
73  Michel BernardDomburg39.58minMse   13.391  4:293.72+8:17
74  Serge van HeiningenVlissingen40.01minM45   13.374  4:293.72+8:20
75  Dennis de NooijerVlissingen40.04minMse   13.358  4:303.71+8:23
76  Marco van 't WesteindeArnemuiden40.07minMse   13.341  4:303.71+8:26
77  Gerard de NooijerOost-Souburg40.12minM50   13.313  4:303.70+8:31
78  Edwin SchoeMiddelburg40.14minMse   13.302  4:313.70+8:33
79  Jan-Pieter de VriesVoorburg40.18minMse   13.280  4:313.69+8:37
80  Gian ScheeleZaamslag40.20minMse   13.269  4:313.69+8:39
81  Isabel LousVlissingen40.24minVse   13.248  4:323.68+8:43
82  Linda VersluisGapinge40.28minVse   13.226  4:323.67+8:47
83  Cas BalkVlissingen40.33minMse   13.199  4:333.67+8:52
84  Albert BalkVlissingen40.35minMse   13.188  4:333.66+8:54
85  Paola van de VeldeOostkapelle40.37minVse   13.177  4:333.66+8:56
86  Maurice SteketeeMiddelburg40.40minM35   13.161  4:343.66+8:59
87  Chris BakkerRhoon40.44minMse   13.139  4:343.65+9:03
88  Jeroen PootBergen op Zoom40.51minMse   13.102  4:353.64+9:10
89  Nathan TraasHeinkenszand40.53minMse   13.091  4:353.64+9:12
90  Kees de RooijYerseke40.56minMse   13.075  4:353.63+9:15
91  Steven HouwelingVrouwenpolder40.58minMse   13.064  4:363.63+9:17
92  Jos BootZoutelande41.00minMse   13.054  4:363.63+9:19
93  Vincent de LangeMiddelburg41.02minMse   13.043  4:363.62+9:21
94  Junior BruggencateVlissingen41.05minMse   13.027  4:363.62+9:24
95  Auke ten BruggecateVlissingen41.07minMse   13.017  4:373.62+9:26
96  Ronnie LouwerseMiddelburg41.09minMse   13.006  4:373.61+9:28
97  Koen de TheijeMiddelburg41.11minMse   12.996  4:373.61+9:30
98  Pieter MoelkerKloetinge41.13minMse   12.985  4:373.61+9:32
99  Valesca LefeberMiddelburg41.17minVse   12.964  4:383.60+9:36
100  Marc RommersVlissingen41.21minM50   12.943  4:383.60+9:40
101  Marijn CorbijnVoorburg41.24minVse   12.928  4:383.59+9:43
102  Marcel DrijdijkHeinkenszand41.26minMse   12.917  4:393.59+9:45
103  Jan HeshofSteenbergen41.28minMse   12.907  4:393.59+9:47
104  Maarten RiemensGrijpskerke41.31minMse   12.891  4:393.58+9:50
105  Bas DaalmansGoes41.34minMse   12.876  4:403.58+9:53
106  Marco DingemanseZoutelande41.36minMse   12.865  4:403.57+9:55
107  Stefan UitterhoeveGoes41.38minMse   12.855  4:403.57+9:57
108  Hans TramperGoes41.41minMse   12.840  4:403.57+10:00
109  Laus de RidderVlissingen41.43minM55   12.829  4:413.56+10:02
110  Daniel WalhoutVeere41.45minMse   12.819  4:413.56+10:04
111  Robert SonkeMiddelburg41.47minM45   12.809  4:413.56+10:06
112  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge41.49minVse   12.799  4:413.56+10:08
113  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge41.51minMse   12.789  4:423.55+10:10
114  Arjen DingemanseKoudekerke41.53minMse   12.778  4:423.55+10:12
115  Peter Viveens-Hertogenbosch41.55minMse   12.768  4:423.55+10:14
116  Erik DrijdijkMiddelburg41.58minMse   12.753  4:423.54+10:17
117  Steven KaersTurnhout42.00minMse   12.743  4:433.54+10:19
118  Kevin DrijdijkMiddelburg42.02minMse   12.733  4:433.54+10:21
119  Willem-Jan VisserUtrecht42.04minMse   12.723  4:433.53+10:23
120  Paco LousVlissingen42.07minMse   12.708  4:433.53+10:26
121  Robin van WeltOost-Souburg42.09minMse   12.698  4:443.53+10:28
122  Niek van BelzenMiddelburg42.12minM55   12.682  4:443.52+10:31
123  Guillaume de JongeOost-Souburg42.13minM45   12.677  4:443.52+10:32
124  Arjan VermeulenVeere42.16minMse   12.662  4:443.52+10:35
125  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge42.18minM50   12.652  4:453.51+10:37
126  Roel de JongeRoosendaal42.20minMse   12.643  4:453.51+10:39
127  Bram LampertKoudekerke42.23minMse   12.628  4:453.51+10:42
128  Sander BrouwerMiddelburg42.25minMse   12.618  4:453.50+10:44
129  Marijn TraasHeinkenszand42.28minMse   12.603  4:463.50+10:47
130  Michael WentzlerLewedorp42.32minMse   12.583  4:463.50+10:51
131  Esther NoteboomHeinkenszand42.34minVse   12.573  4:463.49+10:53
132  Casper BaasMiddelburg42.37minM50   12.558  4:473.49+10:56
133  Niels KoleHeinkenszand42.39minMse   12.549  4:473.49+10:58
134  Hans LievenseMiddelburg42.42minMse   12.534  4:473.48+11:01
135  Jasmijn van DierenKapelle-Biezelinge42.48minVse   12.505  4:483.47+11:07
136  Erik GoedhartMiddelburg42.51minMse   12.490  4:483.47+11:10
137  Wim TabakVlissingen42.53minM55   12.480  4:483.47+11:12
138  Wouter ClaassenDeventer42.56minMse   12.466  4:493.46+11:15
139  Piet OvaaMeliskerke42.59minMse   12.451  4:493.46+11:18
140  David SchreijenbergBadhoevedorp43.02minMse   12.437  4:493.45+11:21
141  Kaj de VriesDelft43.04minMse   12.427  4:503.45+11:23
142  Jeroen van WallenburgDomburg43.07minM35   12.413  4:503.45+11:26
143  Lars van der BeekHuijbergen43.09minMse   12.403  4:503.45+11:28
144  Bartjan VolmerArnemuiden43.12minMse   12.389  4:513.44+11:31
145  Marco MoerlandArnemuiden43.15minMse   12.375  4:513.44+11:34
146  Joep van LoonAmsterdam43.18minMse   12.360  4:513.43+11:37
147  Martin de NooijerVlissingen43.20minMse   12.351  4:513.43+11:39
148  Peter MaranusAagtekerke43.22minMse   12.341  4:523.43+11:41
149  Ron KindtsOost-Souburg43.24minM45   12.332  4:523.43+11:43
150  Ronald van den DriestVlissingen43.26minMse   12.322  4:523.42+11:45
151  Annet van de KrekeOost-Souburg43.36minV50   12.275  4:533.41+11:55
152  Rene GoetheerWolphaartsdijk43.38minM50   12.266  4:533.41+11:57
153  Jack SmitsOost-Souburg43.41minM55   12.252  4:543.40+12:00
154  Michel BarbeYerseke43.43minMse   12.242  4:543.40+12:02
155  Axel ten BargeWaddinxveen43.45minMse   12.233  4:543.40+12:04
156  Ad PolakWuustwezel43.48minMse   12.219  4:553.39+12:07
157  Freddy RooseOostkapelle43.50minM45   12.210  4:553.39+12:09
158  Danny DijkeOost-Souburg43.53minMse   12.196  4:553.39+12:12
159  Sander de Leeuws-Gravenhage43.56minMse   12.182  4:563.38+12:15
160  Benjamin de VrieMiddelburg43.58minMse   12.173  4:563.38+12:17
161  Cornelis den HollanderDreischor44.00minMse   12.164  4:563.38+12:19
162  Arwin GerschiereOostkapelle44.03minMse   12.150  4:563.37+12:22
163  Paul PoulardMiddelburg44.05minM45   12.141  4:573.37+12:24
164  Martin KoppejanHuizen44.07minMse   12.131  4:573.37+12:26
165  Maarten GlerumMiddelburg44.09minMse   12.122  4:573.37+12:28
166  Sjaak BrouwerVlissingen44.11minM55   12.113  4:573.36+12:30
167  Michel MeeuwseVlissingen44.14minMse   12.099  4:583.36+12:33
168  Han DekkerBreda44.18minMse   12.081  4:583.36+12:37
169  Martin WattelKoudekerke44.21minMse   12.068  4:583.35+12:40
170  John OverweelMiddelburg44.23minM65   12.059  4:593.35+12:42
171  Marjon MulderKoudekerke44.25minVse   12.050  4:593.35+12:44
172  Frenk-Jan VisserMiddelburg44.34minMse   12.009  5:003.34+12:53
173  Jeroen VerhageVlissingen44.40minMse   11.982  5:003.33+12:59
174  Milan FeleusWestkapelle44.43minMse   11.969  5:013.32+13:02
175  Stefan FeleusWestkapelle44.45minM40   11.960  5:013.32+13:04
176  Sander de VriesMiddelburg44.49minMse   11.942  5:013.32+13:08
177  Eugene FaggVlissingen44.52minMse   11.929  5:023.31+13:11
178  Eli VerhageVeere44.54minVse   11.920  5:023.31+13:13
179  Barbara TrappeniersBiggekerke44.58minVse   11.902  5:023.31+13:17
180  Judith GoetheerKloetinge45.00minVse   11.893  5:033.30+13:19
181  Monique KetterijVlissingen45.03minVse   11.880  5:033.30+13:22
182  Dennis de WaalVlissingen45.05minMse   11.871  5:033.30+13:24
183  Folgert WindtVlissingen45.08minMse   11.858  5:043.29+13:27
184  Kees van HaverenVlissingen45.10minM65   11.849  5:043.29+13:29
185  Martine BouteLievegem45.13minVse   11.836  5:043.29+13:32
186  Dominique HofstraOost-Souburg45.16minMse   11.823  5:043.28+13:35
187  Jack de WaalVlissingen45.19minMse   11.810  5:053.28+13:38
188  Johan de VliegerVlissingen45.23minM60   11.793  5:053.28+13:42
189  Jesper de VliegerVlissingen45.26minMse   11.780  5:063.27+13:45
190  Rian van den BroekeVlissingen45.30minM55   11.763  5:063.27+13:49
191  James KerryVlissingen45.34minMse   11.745  5:073.26+13:53
192  Delfine RensonMiddelburg45.38minVse   11.728  5:073.26+13:57
193  Cees DekkerMiddelburg45.43minMse   11.707  5:083.25+14:02
194  Enrico JoziasseMiddelburg45.46minMse   11.694  5:083.25+14:05
195  Werner BerkhoutOuwerkerk45.48minMse   11.686  5:083.25+14:07
196  Andre DavidseMiddelburg45.50minMse   11.677  5:083.24+14:09
197  Peter KoopmanKrabbendijke45.52minMse   11.669  5:093.24+14:11
198  Ewout BlomDordrecht45.55minMse   11.656  5:093.24+14:14
199  Alexander de ReuGoes45.58minMse   11.643  5:093.23+14:17
200  Justin de ReuHeinkenszand46.00minMse   11.635  5:093.23+14:19
201  Ilse TraasHeinkenszand46.03minVse   11.622  5:103.23+14:22
202  Wim DingemanseGrijpskerke46.05minM55   11.614  5:103.23+14:24
203  Ronald BakkerVlissingen46.08minMse   11.601  5:103.22+14:27
204  Wouter KochVlissingen46.10minMse   11.593  5:113.22+14:29
205  Jasper KochMiddelburg46.16minMse   11.568  5:113.21+14:35
206  Elodie van BurenMiddelburg46.18minVse   11.559  5:113.21+14:37
207  Maria van der PuttenMiddelburg46.22minVse   11.543  5:123.21+14:41
208  Bert DoedelMiddelburg46.24minMse   11.534  5:123.20+14:43
209  Nel van der SteenOost-Souburg46.26minVse   11.526  5:123.20+14:45
210  Daaf KoomanKapelle-Biezelinge46.28minMse   11.518  5:133.20+14:47
211  Hans MinnaardYerseke46.31minM55   11.506  5:133.20+14:50
212  Wim BommeljeVlissingen46.34minMse   11.493  5:133.19+14:53
213  Alma de HaanDelft46.43minVse   11.456  5:143.18+15:02
214  Henk van der PoelWestkapelle46.47minM65   11.440  5:153.18+15:06
215  Mark WielandTerneuzen46.53minMse   11.416  5:153.17+15:12
216  Izaak DekkerMiddelburg46.56minM55   11.403  5:163.17+15:15
217  Peter de WaalMiddelburg46.59minMse   11.391  5:163.16+15:18
218  John GuequierreMiddelburg47.01minM65   11.383  5:163.16+15:20
219  Monica KestelooVlissingen47.03minVse   11.375  5:163.16+15:22
220  Elvera AlewijnseOost-Souburg47.06minVse   11.363  5:173.16+15:25
221  Marco van DuivenbodeVlissingen47.09minMse   11.351  5:173.15+15:28
222  Jeroen HooijerVlissingen47.14minMse   11.331  5:183.15+15:33
223  William de JongeNieuwdorp47.16minM45   11.323  5:183.15+15:35
224  Seija FranseAmsterdam47.20minVse   11.307  5:183.14+15:39
225  Joris NijssenKloetingen47.26minMse   11.283  5:193.13+15:45
226  Suzanne de BoeftBreda47.30minVse   11.267  5:203.13+15:49
227  Marieke DoelderVoorburg47.32minVse   11.259  5:203.13+15:51
228  Rian FlikweertMiddelburg47.36minV55   11.244  5:203.12+15:55
229  Jesse Vermeulens-Gravenhage47.46minMse   11.204  5:213.11+16:05
230  Ellie SpaansGoes47.49minV60   11.193  5:223.11+16:08
231  Noor SchultingMiddelburg47.52minVse   11.181  5:223.11+16:11
232  Koert-Jan SchultingMiddelburg47.54minMse   11.173  5:223.10+16:13
233  Arnold SchereijDomburg48.02minMse   11.142  5:233.10+16:21
234  Marcel VerwegenEindhoven48.05minMse   11.131  5:233.09+16:24
235  Hans CorbijnOostkapelle48.08minM55   11.119  5:243.09+16:27
236  Marc de PreeOost-Souburg48.18minMse   11.081  5:253.08+16:37
237  Emiel RayenOostmalle48.20minMse   11.073  5:253.08+16:39
238  Peter van LoockHoboken48.24minMse   11.058  5:263.07+16:43
239  Ilse MaljersMiddelburg48.29minVse   11.039  5:263.07+16:48
240  Sjirk de JongVlissingen48.36minMse   11.012  5:273.06+16:55
241  Leen MeijersVeere48.40minMse   10.997  5:273.05+16:59
242  Sytse MaljaarsOost-Souburg48.43minMse   10.986  5:283.05+17:02
243  P.F den DoelderMiddelburg48.46minMse   10.975  5:283.05+17:05
244  Jan EuserVeere48.48minM65   10.967  5:283.05+17:07
245  Jos van Stees-Gravenpolder48.51minM45   10.956  5:293.04+17:10
246  Thea van den BergVlissingen48.53minVse   10.949  5:293.04+17:12
247  Jeroen RaucampMiddelburg48.56minMse   10.937  5:293.04+17:15
248  Paul BurgerOost-Souburg48.58minMse   10.930  5:293.04+17:17
249  Mijte de BruijneVlissingen49.01minVse   10.919  5:303.03+17:20
250  Leoni MinderoudRotterdam49.03minVse   10.911  5:303.03+17:22
251  Herman van de GlindKloetinge49.05minMse   10.904  5:303.03+17:24
252  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland49.09minVse   10.889  5:313.02+17:28
253  Hans JoosseMiddelburg49.11minM65   10.882  5:313.02+17:30
254  Marja KuiperOost-Souburg49.13minVse   10.874  5:313.02+17:32
255  Matthijs BodeBiggekerke49.16minMse   10.863  5:313.02+17:35
256  Sylvia van der WeideOost-Souburg49.18minVse   10.856  5:323.02+17:37
257  Andrea van der HeulMiddelburg49.21minVse   10.845  5:323.01+17:40
258  Benny van NordenOost-Souburg49.23minMse   10.838  5:323.01+17:42
259  Donna in't AnkerKoudekerke49.26minVse   10.827  5:333.01+17:45
260  Ronald OvaaMiddelburg49.28minMse   10.819  5:333.01+17:47
261  Sal CracauVlissingen49.33minMse   10.801  5:333.00+17:52
262  Elbert SimonseAagtekerke49.37minM35   10.787  5:343.00+17:56
263  Rene van de GruiterVlissingen49.39minMse   10.779  5:342.99+17:58
264  Paul de BruijnVlissingen49.42minMse   10.769  5:342.99+18:01
265  Danielle de BruijnVlissingen49.44minVse   10.761  5:352.99+18:03
266  Edwin BoogaardZoutelande49.47minMse   10.751  5:352.99+18:06
267  Adrie van BelzenWestkapelle49.49minM50   10.743  5:352.98+18:08
268  Marjan BoogaardMiddelburg49.52minVse   10.733  5:352.98+18:11
269  David van 't WesteindeHeinkenszand49.55minMse   10.722  5:362.98+18:14
270  Domina LousWestkapelle50.10minVse   10.668  5:372.96+18:29
271  Andre LousWestkapelle50.13minMse   10.658  5:382.96+18:32
272  Bram BrasserVlissingen50.17minMse   10.644  5:382.96+18:36
273  Piet BeijerMiddelburg50.20minM70   10.633  5:392.95+18:39
274  Dylan GillissenMiddelburg50.24minMse   10.619  5:392.95+18:43
275  Sybren SlimmenMiddelburg50.27minMse   10.609  5:392.95+18:46
276  Johan DekkerMiddelburg50.29minM60   10.602  5:402.94+18:48
277  Jolanda in't AnkerKoudekerke50.32minVse   10.591  5:402.94+18:51
278  Tessa GoorsenbergKoudekerke50.34minVse   10.584  5:402.94+18:53
279  Colin PaulusseOost-Souburg50.36minVse   10.577  5:402.94+18:55
280  Nick PaulusseOost-Souburg50.39minM45   10.567  5:412.94+18:58
281  Paul van HeugtenMiddelburg50.41minMse   10.560  5:412.93+19:00
282  Michel Duinhouwer50.43minMse   10.553  5:412.93+19:02
283  Danielle ElenbaasGoes50.46minVse   10.542  5:412.93+19:05
284  Myra LatuheruMiddelburg50.48minVse   10.535  5:422.93+19:07
285  Jorrit JoosseBerlijn50.50minMse   10.529  5:422.92+19:09
286  Jordy van WaardeNieuw- en Sint Joosland50.52minMse   10.522  5:422.92+19:11
287  Josa van der VlietTerneuzen50.55minVse   10.511  5:422.92+19:14
288  Wendy ScholtenGoes50.57minVse   10.504  5:432.92+19:16
289  Bianca DavidseGoes51.00minVse   10.494  5:432.92+19:19
290  Ilja van den BosMiddelburg51.03minVse   10.484  5:432.91+19:22
291  Kobus BotmanMiddelburg51.06minM65   10.474  5:442.91+19:25
292  Vincent van DijkMiddelburg51.13minMse   10.450  5:452.90+19:32
293  Maschal WeelandMiddelburg51.17minMse   10.436  5:452.90+19:36
294  Sonet VermaireVlissingen51.19minVse   10.429  5:452.90+19:38
295  Renate KlaassenOost-Souburg51.22minVse   10.419  5:462.89+19:41
296  Cees LeynseMiddelburg51.25minMse   10.409  5:462.89+19:44
297  Peter HuserVlissingen51.27minMse   10.402  5:462.89+19:46
298  Peter HazeMiddelburg51.30minMse   10.392  5:462.89+19:49
299  Lydia HazeMiddelburg51.33minVse   10.382  5:472.88+19:52
300  Jan BoogaardMiddelburg51.37minMse   10.369  5:472.88+19:56
301  Katja de GroesVrouwenpolder51.42minVse   10.352  5:482.88+20:01
302  Rebecca CoomansDen Haag51.45minVse   10.342  5:482.87+20:04
303  Elsbeth DeijKapelle-Biezelinge51.51minVse   10.322  5:492.87+20:10
304  Janneke BoutensMiddelburg52.01minVse   10.289  5:502.86+20:20
305  Reinier ZweepKamperland52.06minMse   10.273  5:502.85+20:25
306  Johanna van CranenbrurggMiddelburg52.12minVse   10.253  5:512.85+20:31
307  Cora SchreijenbergDomburg52.28minVse   10.201  5:532.83+20:47
308  Shannon MohlmanNieuw- en Sint Joosland52.34minVse   10.181  5:542.83+20:53
309  Esmee WijkhuisNieuw- en Sint Joosland52.37minVse   10.172  5:542.83+20:56
310  Stefan de NooijerVlissingen52.40minMse   10.162  5:542.82+20:59
311  Angelique van de ZandeOssendrecht52.44minVse   10.149  5:552.82+21:03
312  Pascale TerlaakVlissingen52.47minVse   10.140  5:552.82+21:06
313  Arthur StijnsOudelande53.00minM70   10.098  5:572.81+21:19
314  Sigrid EpkerMiddelburg53.26minV50   10.016  5:592.78+21:45
315  Cindy RaucampMiddelburg53.29minVse   10.007  6:002.78+21:48
316  Marieke JakobsenVoorburg53.32minVse   9.998  6:002.78+21:51
317  Esther CoomansDomburg53.34minVse   9.991  6:002.78+21:53
318  Michael OelschlagerDusseldorf53.37minMse   9.982  6:012.77+21:56
319  Geerten MoolenbroekMiddelburg53.40minMse   9.973  6:012.77+21:59
320  Maud WeimerDusseldorf53.45minVse   9.957  6:022.77+22:04
321  Rinus FranseVlissingen53.48minMse   9.948  6:022.76+22:07
322  Edwin BlokMiddelburg53.53minMse   9.933  6:022.76+22:12
323  Ron SalomeKloosterzande53.55minMse   9.926  6:032.76+22:14
324  Dignus LensenOostkapelle54.01minMse   9.908  6:032.75+22:20
325  Julia CrucqNieuw- en Sint Joosland54.04minVse   9.899  6:042.75+22:23
326  Katinka SchotanusKloetinge54.07minVse   9.890  6:042.75+22:26
327  Andre van MeerkerkKloetinge54.09minMse   9.884  6:042.75+22:28
328  Ed MerisonZoutelande54.12minMse   9.875  6:052.74+22:31
329  Eva LindenberghGoes54.15minVse   9.865  6:052.74+22:34
330  Marjolein BouwenseMiddelburg54.18minVse   9.856  6:052.74+22:37
331  Sander BolleMiddelburg54.21minMse   9.847  6:062.74+22:40
332  Kim JanseTerneuzen54.23minV40   9.841  6:062.73+22:42
333  Karin den DekkerTerneuzen54.26minV45   9.832  6:062.73+22:45
334  Naomi PriemHeinkenszand54.28minVse   9.826  6:062.73+22:47
335  Marianne van TatenhoveAmersfoort54.30minVse   9.820  6:072.73+22:49
336  Menno WerrieAmersfoort54.33minMse   9.811  6:072.73+22:52
337  Laila HeshofSteenbergen54.36minVse   9.802  6:072.72+22:55
338  Ruud de WolfDishoek54.44minMse   9.778  6:082.72+23:03
339  Leon van LiereMiddelburg55.08minMse   9.707  6:112.70+23:27
340  Anke ten BargeAmsterdam55.10minVse   9.702  6:112.69+23:29
341  Tea TazelaarMiddelburg55.18minV60   9.678  6:122.69+23:37
342  Katinka van de GlindKloetinge55.37minV40   9.623  6:142.67+23:56
343  Gisela NijsseWolphaartsdijk55.39minVse   9.617  6:142.67+23:58
344  Caroline GansemanGoes55.46minVse   9.597  6:152.67+24:05
345  Remke van BelzenArnemuiden55.49minV45   9.589  6:152.66+24:08
346  Arno HillemanVrouwenpolder55.53minMse   9.577  6:162.66+24:12
347  Emma van de SandeRotterdam55.55minVse   9.571  6:162.66+24:14
348  Serena van den HoovenMiddelburg56.04minVse   9.546  6:172.65+24:23
349  Bianca de Vliegers-Heerenhoek56.17minVse   9.509  6:192.64+24:36
350  Ingrid SimonsVlissingen56.24minVse   9.489  6:192.64+24:43
351  Anke MulderVlissingen56.39minVse   9.447  6:212.62+24:58
352  Chantal HofstraVlissingen56.42minVse   9.439  6:212.62+25:01
353  Debbie HofstraMiddelburg56.44minVse   9.434  6:222.62+25:03
354  Danny ArsOvezande57.01minMse   9.387  6:242.61+25:20
355  Emilie FranseAmsterdam57.03minVse   9.381  6:242.61+25:22
356  Nelleke KikkertKoudekerke57.06minVse   9.373  6:242.60+25:25
357  Anne-Marie TemmermanKapelle-Biezelinge57.08minVse   9.368  6:242.60+25:27
358  Jan FranseMiddelburg57.14minMse   9.351  6:252.60+25:33
359  Imelda de PoorterTerneuzen57.16minVse   9.346  6:252.60+25:35
360  Melanie van BelzenArnemuiden57.21minVse   9.332  6:262.59+25:40
361  Chantal SchilperoordtTerneuzen57.33minV45   9.300  6:272.58+25:52
362  Chantal de KoningColijnsplaat57.37minVse   9.289  6:282.58+25:56
363  Iris ten BargeMiddelburg57.50minVse   9.254  6:292.57+26:09
364  Ad BurgerVlissingen58.00minMse   9.228  6:302.56+26:19
365  Andre de HondtOost-Souburg58.03minMse   9.220  6:302.56+26:22
366  Deborah van Toledos-Heer Abtskerke58.04minVse   9.217  6:312.56+26:23
367  Rinus van de SandeWestkapelle59.15minMse   9.033  6:392.51+27:34
368  Tamara SchoninghMiddelburg59.25minVse   9.008  6:402.50+27:44
369  Egbert OldenboomVlissingen59.56minMse   8.930  6:432.48+28:15
370  rene de DreuNisse1.01.22minM65   8.721  6:532.42+29:41
371  Mariette SteevensMiddelburg1.02.05minVse   8.621  6:582.39+30:24
372  Jeanette BlankerMiddelburg1.02.07minMse   8.616  6:582.39+30:26
373  Margreet ValstarZevenbergen1.03.09minVse   8.475  7:052.35+31:28
374  Maria VierthalerVlissingen1.04.06minVse   8.349  7:112.32+32:25
375  Jessica de KoningVlissingen1.04.09minVse   8.343  7:122.32+32:28
Mannen: 267 (71.2%) => M35=9 - M40=5 - M45=13 - M50=10 - M55=12 - M60=3 - M65=8 - M70=2 - Mse=205
Vrouwen: 108 (28.8%) => V35=1 - V40=2 - V45=3 - V50=2 - V55=1 - V60=2 - Vse=97

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.92 km

2019Boris de Bruijn31:41Ruud Hoosemans32:03Tim van den Broeke32:05Monica Sanderse35:00375
2018Yunis Stitan29:45Floris Willeboordse30:26Ruud Hoosemans32:38Monica Sanderse35:36376
2017Yunis Stitan29:44Ykalo Fsaha29:46Ronnie Overgaauw29:47Carolien van de Kreeke35:28425
2016Erwin Harmes32:39Robbert Meeuwse33:11Patrick de Vos33:50Juriena de Vries39:55393
2015Erwin Harmes30:05Robbert Meeuwse31:19Edwin de la Ruelle32:48Jelijn Franse37:25417
2014Erwin Harmes29:29Ronnie Overgaauw30:28Adriaan Walhout32:00Anjolie Engels34:55417

9.2 km

2013Tim Pleijte32:58Adriaan van Keulen33:30Ruden Grim33:36Juriana de Vries38:14420
4.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstraateWestkapelle16.49minMse   16.769  3:354.66-
2  Jarno KooijmanYerseke17.34minMse   16.053  3:444.46+0:45
3  Erik van MiddelkoopDen Dolder17.39minMse   15.977  3:454.44+0:50
4  Bart HeshofSteenbergen17.48minMse   15.843  3:474.40+0:59
5  Ramon de NooijerEindhoven17.55minMse   15.740  3:494.37+1:06
6  Sander OosteromIthaca NY18.12minMse   15.495  3:524.30+1:23
7  Matthijs van DriesscheTerhole18.38minMse   15.134  3:584.20+1:49
8  Noor DekkerSerooskerke18.44minVse   15.053  3:594.18+1:55
9  Ronald GeertseSerooskerke18.55minMse   14.907  4:014.14+2:06
10  Carolien van de KreekeSerooskerke19.21minV45   14.574  4:074.05+2:32
11  Tui BrooksEngeland19.28minVse   14.486  4:094.02+2:39
12  Vincent de BertVlissingen19.38minMse   14.363  4:113.99+2:49
13  Richard van SterkenburgCulemborg19.57minMse   14.135  4:153.93+3:08
14  Emile van der BeekHuijbergen20.00minMse   14.100  4:153.92+3:11
15  Pascal ZoetbroodUtrecht20.14minMse   13.937  4:183.87+3:25
16  Boudwijn van LeerdamUtrecht20.27minMse   13.790  4:213.83+3:38
17  Dennis MarinissenEindhoven20.31minMse   13.745  4:223.82+3:42
18  Levi PortierEindhoven20.47minMse   13.569  4:253.77+3:58
19  Stijn KooleZoutelande20.49minMse   13.547  4:263.76+4:00
20  Lodewijk van LeerdamUtrecht20.53minMse   13.504  4:273.75+4:04
21  Richard LampertKoudekerke21.00minMse   13.429  4:283.73+4:11
22  Tjalling van LeerdamUtrecht21.03minMse   13.397  4:293.72+4:14
23  Levi van der BeekHuijbergen21.07minMse   13.354  4:303.71+4:18
24  Michael VermaatOost-Souburg21.10minM40   13.323  4:303.70+4:21
25  Marco OlivierVlissingen21.57minM45   12.847  4:403.57+5:08
26  Timo JerasMiddelburg22.00minMse   12.818  4:413.56+5:11
27  Jochem van de BergeMiddelburg22.03minMse   12.789  4:413.55+5:14
28  Hans MinderhoudAagtekerke22.11minMse   12.712  4:433.53+5:22
29  Willem HoutermanWolphaartsdijk22.25minMse   12.580  4:463.49+5:36
30  Djaymoh DommisseKoudekerke22.32minMse   12.515  4:483.48+5:43
31  Daymian DommisseKoudekerke22.36minMse   12.478  4:493.47+5:47
32  Jesse SommeijerOost-Souburg22.44minMse   12.405  4:503.45+5:55
33  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland22.46minVse   12.387  4:513.44+5:57
34  Tara SchuilwerveMiddelburg22.56minVse   12.297  4:533.42+6:07
35  Casper PleijteBiggekerke22.59minMse   12.270  4:533.41+6:10
36  Natalie SinkeVlissingen23.02minV45   12.243  4:543.40+6:13
37  Rian Meelmeester23.25minMse   12.043  4:593.35+6:36
38  Michel MeulmeesterVlissingen23.29minMse   12.009  5:003.34+6:40
39  Mike KooijmanGoes23.31minMse   11.991  5:003.33+6:42
40  Amelie PoulardMiddelburg23.34minVse   11.966  5:013.32+6:45
41  Pepijn GeldofVlissingen23.37minMse   11.941  5:013.32+6:48
42  Annelies van der PerkVlissingen23.39minVse   11.924  5:023.31+6:50
43  Aron CoppoolseSerooskerke23.41minMse   11.907  5:023.31+6:52
44  Marit SimonseGoes23.45minVse   11.874  5:033.30+6:56
45  Madeleine RommersMiddelburg23.48minVse   11.849  5:043.29+6:59
46  Martit WoutersOostkapelle23.50minVse   11.832  5:043.29+7:01
47  Mariska van der VeenLeiden23.53minVse   11.807  5:053.28+7:04
48  Gerrit SpaansGoes23.57minM65   11.775  5:063.27+7:08
49  Kanter LeerdamUtrecht23.59minMse   11.758  5:063.27+7:10
50  Bart ZondervanKapelle-Biezelinge24.02minMse   11.734  5:073.26+7:13
51  Mieke van der BijlMiddelburg24.04minVse   11.717  5:073.25+7:15
52  Erik MaranusWestkapelle24.10minM40   11.669  5:093.24+7:21
53  Bart JoziasseWestkapelle24.12minMse   11.653  5:093.24+7:23
54  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland24.23minMse   11.565  5:113.21+7:34
55  Wesley de NooijerKopenhagen24.51minMse   11.348  5:173.15+8:02
56  Renate MoerlandArnemuiden24.54minVse   11.325  5:183.15+8:05
57  Lisette van SluisNieuw- en Sint Joosland25.08minVse   11.220  5:213.12+8:19
58  Vanessa DommisseKoudekerke25.14minVse   11.176  5:223.10+8:25
59  Jesse DaneVlissingen25.17minMse   11.154  5:233.10+8:28
60  Jacqueline BaasOost-Souburg25.21minVse   11.124  5:243.09+8:32
61  Ronald PoppeSerooskerke25.30minMse   11.059  5:263.07+8:41
62  Dylano de JongeNieuwdorp25.51minMse   10.909  5:303.03+9:02
63  Sophie VervuurtMiddelburg25.55minVse   10.881  5:313.02+9:06
64  Jolanda van KeulenMiddelburg25.59minVse   10.853  5:323.01+9:10
65  Helle DingemanseZoutelande26.02minVse   10.832  5:323.01+9:13
66  Kristel DingemanseZoutelande26.06minVse   10.805  5:333.00+9:17
67  Annemiek VerhageVlissingen26.09minVse   10.784  5:343.00+9:20
68  Rene NijsseWolphaartsdijk26.12minMse   10.763  5:342.99+9:23
69  Anke FranseVlissingen26.16minV55   10.736  5:352.98+9:27
70  Jasper HarthoornTilburg26.19minMse   10.716  5:362.98+9:30
71  Sandra JoziasseMiddelburg26.22minVse   10.695  5:372.97+9:33
72  Tijmen TaminiauBern26.25minMse   10.675  5:372.97+9:36
73  Ronald SturmOost-Souburg26.28minMse   10.655  5:382.96+9:39
74  Joost VermareMiddelburg26.30minMse   10.642  5:382.96+9:41
75  Marielle SimonseGoes26.32minV45   10.628  5:392.95+9:43
76  Rieky de KockZoutelande26.36minVse   10.602  5:402.94+9:47
77  Maxim van MourikMiddelburg26.38minMse   10.588  5:402.94+9:49
78  Aart van LuijkMiddelburg26.41minM60   10.568  5:412.94+9:52
79  Edwin CoppoolseArnemuiden26.44minMse   10.549  5:412.93+9:55
80  Henk van der VeenMiddelburg26.46minMse   10.535  5:422.93+9:57
81  Jacqueline MeijersHoedekenskerke26.53minV45   10.490  5:432.91+10:04
82  Hugo RijkenMiddelburg27.00minMse   10.444  5:452.90+10:11
83  Marnel van der KolkMiddelburg27.07minVse   10.400  5:462.89+10:18
84  Marid BootAmsterdam27.10minVse   10.380  5:472.88+10:21
85  Nico den HollanderKapelle-Biezelinge27.14minMse   10.355  5:482.88+10:25
86  Jacolien de VisserMiddelburg27.18minVse   10.330  5:492.87+10:29
87  Sophie van TongerenMiddelburg27.22minVse   10.305  5:492.86+10:33
88  Joeri RommersVlissingen27.25minMse   10.286  5:502.86+10:36
89  Ricardo MombargMiddelburg27.31minMse   10.248  5:512.85+10:42
90  Janneke KoomanKapelle-Biezelinge27.34minM50   10.230  5:522.84+10:45
91  Anne de VisserMiddelburg27.37minVse   10.211  5:532.84+10:48
92  Georgina TerlaakRotterdam27.40minVse   10.193  5:532.83+10:51
93  Roos WesterweelKattendijke27.44minVse   10.168  5:542.82+10:55
94  Veerle RijkenZoutelande27.48minVse   10.144  5:552.82+10:59
95  Kiim de HartGoes27.53minVse   10.114  5:562.81+11:04
96  Saskia HarthoornBern27.56minVse   10.095  5:572.80+11:07
97  Peter KeustersGrefrath27.59minMse   10.077  5:572.80+11:10
98  Wessel de KrakerOost-Souburg28.04minMse   10.048  5:582.79+11:15
99  Erik de KrakerOost-Souburg28.06minM45   10.036  5:592.79+11:17
100  Jolanda van HaverenVlissingen28.08minVse   10.024  5:592.78+11:19
101  Marleen HozeeVlissingen28.11minVse   10.006  6:002.78+11:22
102  Jeanien den HollanderKapelle-Biezelinge28.13minVse   9.994  6:002.78+11:24
103  Carla ZegersKoewacht28.16minV50   9.976  6:012.77+11:27
104  Alex VermareKapelle-Biezelinge28.23minMse   9.935  6:022.76+11:34
105  Krista JoziasseMiddelburg28.35minVse   9.866  6:052.74+11:46
106  Johanna BrouwerMiddelburg28.38minV65   9.849  6:062.74+11:49
107  Jethro BruggecateVlissingen28.40minMse   9.837  6:062.73+11:51
108  Daisy van de VeldeOostburg28.40minVse   9.837  6:062.73+11:51
109  Manon BalkVlissingen28.47minVse   9.797  6:072.72+11:58
110  Jesper CoppoolseSerooskerke29.05minMse   9.696  6:112.69+12:16
111  Daisy LouwGrijpskerke29.07minVse   9.685  6:122.69+12:18
112  Anouk HouwelingGoes29.12minVse   9.658  6:132.68+12:23
113  Bernadette SalomeKloosterzande29.14minV50   9.647  6:132.68+12:25
114  Jaques van PuttenAagtekerke29.17minMse   9.630  6:142.68+12:28
115  Anoeska van den NoortGoes29.19minVse   9.619  6:142.67+12:30
116  Yvonne HouwelingGoes29.22minVse   9.603  6:152.67+12:33
117  Marco BogaardsGoes29.24minMse   9.592  6:152.66+12:35
118  Ria RijkVlissingen29.27minV55   9.576  6:162.66+12:38
119  Ricardo van BelzenAagtekerke29.30minMse   9.559  6:172.66+12:41
120  Ans van NoppenVlissingen29.33minV55   9.543  6:172.65+12:44
121  Janine HanseZierikzee29.36minV35   9.527  6:182.65+12:47
122  Bianca FortuinKloetinge29.39minVse   9.511  6:192.64+12:50
123  John DaneVlissingen29.43minMse   9.490  6:192.64+12:54
124  Henny SchneiderKapelle-Biezelinge29.48minMse   9.463  6:202.63+12:59
125  Anne LantingKloetinge30.12minVse   9.338  6:262.59+13:23
126  Diana KoopmanKrabbendijke30.20minVse   9.297  6:272.58+13:31
127  Mercy KamermansVlissingen30.22minVse   9.286  6:282.58+13:33
128  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge30.24minV60   9.276  6:282.58+13:35
129  Sira KamermansVlissingen30.26minVse   9.266  6:292.57+13:37
130  Ivan JobseMiddelburg30.29minMse   9.251  6:292.57+13:40
131  Anouk van HeumenAmsterdam30.31minVse   9.241  6:302.57+13:42
132  Anne SomersVlissingen30.34minVse   9.226  6:302.56+13:45
133  Evrim OosteromIstanbul30.37minVse   9.211  6:312.56+13:48
134  Els GelokVlissingen30.40minVse   9.196  6:312.55+13:51
135  Sjoerd WassinkVlissingen30.42minMse   9.186  6:322.55+13:53
136  Isabel JobseMiddelburg30.48minVse   9.156  6:332.54+13:59
137  Christian JobseMiddelburg30.54minMse   9.126  6:342.54+14:05
138  Chantal BoonaertsWestkapelle31.10minVse   9.048  6:382.51+14:21
139  Chloe van RossumMiddelburg31.44minVse   8.887  6:452.47+14:55
140  Stefan van RossumMiddelburg31.47minMse   8.873  6:462.46+14:58
141  Suzette GideonseSerooskerke31.50minVse   8.859  6:462.46+15:01
142  Annechein MombargMiddelburg31.55minVse   8.836  6:472.45+15:06
143  Lideweij RijtenArnemuiden31.58minVse   8.822  6:482.45+15:09
144  Kim KwakkelaarVlissingen32.01minVse   8.808  6:492.45+15:12
145  Vivien SchoonVlissingen32.06minVse   8.785  6:502.44+15:17
146  Marcel SchoonVlissingen32.08minMse   8.776  6:502.44+15:19
147  Angelina HoutermanWolphaartsdijk32.32minVse   8.668  6:552.41+15:43
148  Lotte RommersVlissingen32.35minVse   8.655  6:562.40+15:46
149  Stan van StratenVlissingen32.38minMse   8.641  6:572.40+15:49
150  Gerard RommersVlissingen32.41minM80   8.628  6:572.40+15:52
151  Matthijs van StratenVlissingen32.43minMse   8.619  6:582.39+15:54
152  Muriel HendrikxKoudekerke32.46minVse   8.606  6:582.39+15:57
153  Madelon GeldofOost-Souburg32.50minVse   8.589  6:592.39+16:01
154  Miriam BijlZuid-Beijerland32.55minVse   8.567  7:002.38+16:06
155  Inge DierickxVlissingen33.05minVse   8.524  7:022.37+16:16
156  Marcel VisserVlissingen33.14minMse   8.485  7:042.36+16:25
157  Mirjam SchreursVlissingen33.52minVse   8.327  7:122.31+17:03
158  Carlien BakkerVlissingen33.58minVse   8.302  7:142.31+17:09
159  Brett StrooSchoondijke34.12minVse   8.246  7:172.29+17:23
160  Marcel StrooMiddelburg34.17minMse   8.226  7:182.28+17:28
161  Sabijn CockerMiddelburg34.21minVse   8.210  7:192.28+17:32
162  Erwin StrooSchoondijke34.24minMse   8.198  7:192.28+17:35
163  Tom DommisseKoudekerke34.27minMse   8.186  7:202.27+17:38
164  Renald StrooMiddelburg34.30minMse   8.174  7:202.27+17:41
165  Lonneke de KlerkMiddelburg34.33minVse   8.162  7:212.27+17:44
166  Jasmijn SchreijenbergBadhoevedorp34.54minVse   8.080  7:262.24+18:05
167  Michiel van OpzeelandDuivendrecht34.59minMse   8.061  7:272.24+18:10
168  Owen KwakkelaarVlissingen35.08minMse   8.027  7:292.23+18:19
169  Willeke van HeumenMiddelburg35.38minVse   7.914  7:352.20+18:49
170  Vera LagendijkMiddelburg36.07minVse   7.808  7:412.17+19:18
171  Sylvia VermeulenVeere36.15minVse   7.779  7:432.16+19:26
172  Lisanne EerlandOost-Souburg36.30minVse   7.726  7:462.15+19:41
173  Robert EerlandOost-Souburg36.32minMse   7.719  7:462.14+19:43
174  Harry KwakkelaarVlissingen39.22minMse   7.163  8:231.99+22:33
175  Nina KwakkelaarVlissingen39.25minVse   7.154  8:231.99+22:36
Mannen: 87 (49.71%) => M40=2 - M45=2 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - M80=1 - Mse=79
Vrouwen: 88 (50.29%) => V35=1 - V45=4 - V50=2 - V55=3 - V60=1 - V65=1 - Vse=76

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.69 seconden nodig om deze lijst met 550 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020