maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jules Unlimitedloop

Breskens, zondag 1 december 2019 - Organisatie: Wielingen
16.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Theo RaboutAardenburg1.09.28minM45   14.338  4:113.98-
2  Erik CapponZuidzande1.10.58minM50   14.035  4:173.90+1:30
3  Edwin de la RuelleKoewacht1.11.14minM50   13.982  4:173.88+1:46
4  Sjaak LuteijnOostburg1.12.40minM60   13.706  4:233.81+3:12
5  Patrick van MorrelgemSluis1.13.58minMse   13.466  4:273.74+4:30
6  Edward de LengKoudekerke1.14.36minM55   13.351  4:303.71+5:08
7  Leonie TonWissekerke1.14.37minVse   13.348  4:303.71+5:09
8  Robert VroonBreskens1.15.38minM50   13.169  4:333.66+6:10
9  Marco de FeijterSchoondijke1.15.39minMse   13.166  4:333.66+6:11
10  Dimmy IvensSchoondijke1.16.45minMse   12.977  4:373.60+7:17
11  Frederique BurkinBreskens1.18.07minV50   12.750  4:423.54+8:39
12  Esther van PolSluis1.19.01minVse   12.605  4:463.50+9:33
13  Peter SlitsSluis1.19.02minM50   12.602  4:463.50+9:34
14  Henk LousVlissingen1.19.28minM60   12.534  4:473.48+10:00
15  Michel de RuijsscherBreskens1.19.37minM50   12.510  4:483.47+10:09
16  Simon de FeijterBreskens1.19.40minMse   12.502  4:483.47+10:12
17  Bram GoethalsSchoondijke1.19.42minMse   12.497  4:483.47+10:14
18  Evelien de VisserIJzendijke1.19.49minVse   12.479  4:483.47+10:21
19  Serge ClaessensVilvoorde1.21.44minMse   12.186  4:553.38+12:16
20  Walther MurreZaamslag1.23.03minM50   11.993  5:003.33+13:35
21  Jaap van der VeenTerneuzen1.23.04minM50   11.990  5:003.33+13:36
22  Robert van de KerkhoveDraaibrug1.23.32minM45   11.923  5:023.31+14:04
23  John BirchOostburg1.24.22minMse   11.806  5:053.28+14:54
24  Frank VerschorreBreskens1.32.03minMse   10.820  5:333.01+22:35
25  Randy de MolWaasmunster1.32.23minMse   10.781  5:342.99+22:55
26  Niek RijnbergZuidzande1.35.21minM50   10.446  5:452.90+25:53
27  Ronny SavelsWestkapelle1.37.21minMse   10.231  5:522.84+27:53
28  Brenno de ZwartCadzand1.37.45minMse   10.189  5:532.83+28:17
29  Jacqueline MaasZuidzande1.38.04minV50   10.156  5:542.82+28:36
30  Janet de HeijOostburg1.38.05minVse   10.155  5:552.82+28:37
31  Suset de FeijterOostburg1.40.10minVse   9.943  6:022.76+30:42
32  Jerry de KrijgerPhilippine1.40.12minMse   9.940  6:022.76+30:44
33  Johnny DoomsTerneuzen1.40.16minM65   9.934  6:022.76+30:48
34  Wim SmetGroede1.41.40minMse   9.797  6:072.72+32:12
35  Marjan MistiaenZuidzande1.44.30minVse   9.531  6:182.65+35:02
36  Marlies SchellekensGroede1.45.57minVse   9.401  6:232.61+36:29
37  Michel de MeijerCadzand1.46.35minMse   9.345  6:252.60+37:07
38  Erica GasselingOosterbeek1.46.51minVse   9.321  6:262.59+37:23
39  Hugo MeeusenTerneuzen1.56.30minM50   8.549  7:012.37+47:02
Mannen: 29 (74.36%) => M45=2 - M50=9 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=14
Vrouwen: 10 (25.64%) => V50=2 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

16.6 km

2019Theo Rabout1:09:28Erik Cappon1:10:58Edwin de la Ruelle1:11:14Leonie Ton1:14:3739

19 km

2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834

18 km

2017Edwin de la Ruelle1:05:45Jan Riemens1:10:12Erik Cappon1:10:34Frederique Burkin1:16:0023

19 km

2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Patrik CromphoutGooik42.18minMse   14.184  4:143.94197
2  Pieter BruggemanBentille45.42minMse   13.129  4:343.6588
3  Johan van Leeuwe (debuut) Breskens47.01minMse   12.761  4:423.5457
4  Floris Huigh (PR 41.43) Schoondijke47.50minMse   12.544  4:473.4841
5  Niek Dieleman (debuut) Schoondijke47.52minMse   12.535  4:473.4841
6  Mark Buitendijk (debuut) Breskens48.05minMse   12.478  4:493.4737
7  Alain LippensErtvelde51.03minMse   11.753  5:063.264
8  Johan de Feijter (PR 46.01) Oostburg51.28minMse   11.658  5:093.242
9  Jan Ducaat (PR 46.46) Groede53.02minMse   11.314  5:183.14-
10  Rudie Hogervorst (PR 45.55) Aardenburg53.05minM50   11.303  5:193.14-
11  Arjen Luteijn (PR 44.42) Oostburg53.25minMse   11.232  5:213.12-
12  Sonja FijnautBreskens56.16minVse   10.664  5:382.9610
13  Jack FijnautBreskens56.16minMse   10.664  5:382.96-
14  Toni Luteijn (PR 48.55) Retranchement56.16minM50   10.664  5:382.96-
15  Maarten van BeersBreda57.58minMse   10.351  5:482.88-
16  Isabelle Leenhouwers (PR 54.35) IJzendijke58.02minVse   10.339  5:482.871
17  Jeroen de Vries (PR 57.13) Schoondijke58.48minMse   10.204  5:532.83-
18  Kimberley D'Hoore (PR 50.23) Sluis59.04minVse   10.158  5:542.82-
19  Syrco BakkerCadzand59.43minMse   10.047  5:582.79-
20  Carla VersprilleBreskens59.59minVse   10.003  6:002.78-
21  Vincent Keijmel (debuut) Schoondijke1.00.35minMse   9.904  6:042.75-
22  Inge Quataert (debuut) Aardenburg1.02.42minVse   9.569  6:162.66-
23  Jorien Boidin (PR 53.14) Oostburg1.09.07minVse   8.681  6:552.41-
24  Jozian Zonnevijlle (debuut) Oostburg1.14.43minVse   8.030  7:282.23-
Mannen: 17 (70.83%) => M50=2 - Mse=15
Vrouwen: 7 (29.17%) => Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.697 seconden nodig om deze lijst met 63 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020