zondag 29 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Zakloop

Nisse, zondag 24 november 2019 - Organisatie: Zakloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jorim ScheeleMaastricht1.12.52minMse   17.372  3:274.83715
2  Nick van den BleekenHoogerheide1.14.36minMse   16.968  3:324.71660
3  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Oost-Souburg1.20.01minMse   15.820  3:484.39502
4  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.20.08minM50   15.797  3:484.39499
5  Jeroen Janse (PR 1.20.33) Kapelle-Biezelinge1.21.11minMse   15.592  3:514.33471
6  Gino van BroeckTemse1.21.41minMse   15.497  3:524.30458
7  Johan van de Woestijne (PR 1.22.58) Zoutelande1.23.05minMse   15.236  3:564.23422
8  Tom Verbeek (PR)Kwadendamme1.23.11minMse   15.218  3:574.23420
9  Martijn Blommaert (PR)Middelburg1.23.15minMse   15.205  3:574.22418
10  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.24.08minM45   15.046  3:594.18396
11  Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40) AV'561.24.53minM60   14.913  4:014.14378
12  Patrick Giljam (PR)Nieuwerkerk1.25.25minMse   14.820  4:034.12366
13  Eric-paul BoetersMiddelharnis1.26.40minMse   14.606  4:064.06338
14  Yann Sinke (PR 1.24.28) Wolphaartsdijk1.27.06minMse   14.533  4:084.04328
15  Ype Kerkstras-Gravendeel1.27.29minMse   14.470  4:094.02320
16  Edward de Koster (debuut) Middelburg1.27.29minMse   14.470  4:094.02320
17  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.28.33minM40   14.295  4:123.97297
18  Erwin van Schaik (PR)Middelburg1.28.39minMse   14.279  4:123.97295
19  Richard Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.28.53minMse   14.242  4:133.96290
20  Wim PadmosRockanje1.29.10minMse   14.196  4:143.94284
21  Jasper van Delft (PR 1.27.16) Grijpskerke1.29.19minM45   14.173  4:143.94281
22  Jostein deCorte (PR 1.30.17) Wolphaartsdijk1.31.00minM40   13.910  4:193.86248
23  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.31.03minM50   13.903  4:193.86247
24  Gijsbert Elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.31.08minM45   13.890  4:193.86246
25  Jeffrey van AgtmaalOssendrecht1.31.12minMse   13.880  4:193.86244
26  Geert Waelput (PR 1.23.07) Axel1.31.13minM45   13.877  4:193.85244
27  Carolien van de Kreeke (PR 1.26.00) Serooskerke1.31.31minV45   13.832  4:203.84457
28  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.32.04minM35   13.749  4:223.82228
29  Jan Willem Meeuwse (PR 1.28.16) Kwadendamme1.32.07minM55   13.742  4:223.82227
30  Vincent Toutenhoofd (PR 1.31.16) Westkapelle1.32.13minMse   13.727  4:223.81225
31  Rob Schaap (PR 1.25.08) Vlissingen1.32.42minM60   13.655  4:243.79217
32  Marcel Sommeijer (PR)Oost-Souburg1.32.45minM45   13.648  4:243.79216
33  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.33.11minMse   13.585  4:253.77208
34  Pascal Baijenss-Heer Arendskerke1.33.21minMse   13.560  4:253.77205
35  Jonnathan Duinkerke (PR)Kapelle-Biezelinge1.33.22minMse   13.558  4:263.77205
36  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.33.45minM55   13.502  4:273.75198
37  Raoul van den Hoven (PR)Middelburg1.33.49minMse   13.493  4:273.75197
38  Eric van Eijkeren (PR)Wilhelminadorp1.34.02minMse   13.462  4:273.74193
39  Dennis van Antwerpen (PR)Goes1.34.53minMse   13.341  4:303.71179
40  V. LangeMiddelburg1.35.37minMse   13.239  4:323.68168
41  Marco van den Boogaard (PR)Goes1.35.46minMse   13.218  4:323.67165
42  Marc de Groote (PR)Middelburg1.35.58minMse   13.191  4:333.66162
43  Rinus Poortvliet (PR 1.32.15) Oost-Souburg1.36.02minMse   13.181  4:333.66161
44  Jeroen Franssen (PR)Vlissingen1.36.08minMse   13.168  4:333.66160
45  Jan Joosse (PR 1.32.40) Kapelle-Biezelinge1.36.10minMse   13.163  4:333.66159
46  Nelleke Baldé (PR)Grijpskerke1.36.15minVse   13.152  4:343.65354
47  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.36.16minM35   13.149  4:343.65158
48  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.36.17minM45   13.147  4:343.65157
49  Robert-jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.36.37minMse   13.102  4:353.64152
50  Rinus Paardekooper (PR)Goes1.36.37minM60   13.102  4:353.64152
51  Carine van HooydonckEssen1.37.10minVse   13.028  4:363.62336
52  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge1.37.12minMse   13.023  4:363.62144
53  R HagedoornGouda1.37.19minMse   13.008  4:373.61142
54  Tommy SiemerinkBergen op Zoom1.37.24minMse   12.996  4:373.61141
55  Niels Veldman (PR 1.37.50) Tholen1.37.52minM40   12.934  4:383.59134
56  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.37.59minV35   12.919  4:393.59320
57  rijndert van der Kolk (PR)Middelburg1.38.16minMse   12.882  4:393.58129
58  Vicky Wiessner (PR)Middelburg1.38.21minV45   12.871  4:403.58313
59  Bart StoffelsBergen op Zoom1.38.31minMse   12.849  4:403.57125
60  Martino Harinck (PR)Middelburg1.38.50minMse   12.808  4:413.56121
61  Timmy Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.39.02minMse   12.782  4:423.55118
62  Menno Kole (PR)Goes1.39.16minM35   12.752  4:423.54115
63  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.39.33minM55   12.716  4:433.53112
64  Wim Wouters (PR 1.17.00) Kruiningen1.39.40minM65   12.701  4:433.53110
65  Tom de JongeBergen op Zoom1.39.47minMse   12.686  4:443.52109
66  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.39.55minMse   12.669  4:443.52107
67  Christian Jobse (PR)Middelburg1.40.03minMse   12.652  4:453.51105
68  Petra BruijsHoogerheide1.40.15minVse   12.627  4:453.51277
69  Ferry Goedhart (PR)Oost-Souburg1.40.31minMse   12.593  4:463.50100
70  Ronald Melaard (PR)Oost-Souburg1.40.36minMse   12.583  4:463.5099
71  Coen Dekker (PR)Zaamslag1.40.52minMse   12.550  4:473.4995
72  Petra BresseleersPutte1.40.56minVse   12.541  4:473.48265
73  Annelies PostemaRoosendaal1.41.01minVse   12.531  4:473.48264
74  Niels Kole (PR)Heinkenszand1.41.09minMse   12.515  4:483.4892
75  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.41.15minM60   12.502  4:483.4791
76  Annette Bevelander (PR)Rilland1.41.17minVse   12.498  4:483.47259
77  Michael Vermaat (PR 1.38.43) Oost-Souburg1.41.19minM40   12.494  4:483.4790
78  Rudie Hogervorst (PR)Aardenburg1.41.25minM50   12.482  4:483.4789
79  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.41.40minM50   12.451  4:493.4686
80  Lars van der BeekHuijbergen1.41.46minMse   12.439  4:493.4685
81  Mark Giljam (PR)Bruinisse1.41.47minMse   12.437  4:493.4585
82  Ko van Damme (PR 1.38.28) Kwadendamme1.42.05minM55   12.400  4:503.4482
83  Coen Sander (PR)Heinkenszand1.42.18minMse   12.374  4:513.4479
84  Wendy Wijnstra (PR)Kapelle-Biezelinge1.42.19minVse   12.372  4:513.44241
85  Mark Bouterse (PR)Kapelle-Biezelinge1.42.19minMse   12.372  4:513.4479
86  Jos Hoebeke (PR 1.40.02) Rilland1.42.22minMse   12.366  4:513.4378
87  Rino van Oosten (debuut) Driewegen1.42.24minMse   12.362  4:513.4378
88  Erik Goedhart (PR 1.38.41) Middelburg1.42.32minMse   12.346  4:523.4377
89  Pieter Moelker (PR)Kloetinge1.42.33minMse   12.344  4:523.4377
90  Raoul Beuns (PR)Goes1.42.38minMse   12.334  4:523.4376
91  Auke ten Bruggencate (PR 1.32.42) Vlissingen1.42.40minM50   12.330  4:523.4275
92  Leon Kloet (debuut) Arnemuiden1.42.48minMse   12.314  4:523.4274
93  Maroeska Ars (PR)Goes1.43.01minV40   12.288  4:533.41230
94  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg1.43.13minMse   12.264  4:543.4170
95  Gert BeyerPutte1.43.15minMse   12.260  4:543.4169
96  Niek van Belzen (PR 1.35.43) Arnemuiden1.43.22minM45   12.246  4:543.4068
97  - HagedoornDen Haag1.43.23minMse   12.244  4:543.4068
98  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.43.40minV50   12.211  4:553.39219
99  Freddy Roose (PR)Oostkapelle1.43.40minM45   12.211  4:553.3965
100  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.44.38minMse   12.098  4:583.3656
101  Patrick Stokx (PR 1.42.02) Heinkenszand1.44.44minMse   12.086  4:583.3655
102  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.45.02minM50   12.052  4:593.3552
103  Piet Ovaa (PR 1.43.16) Meliskerke1.45.06minMse   12.044  4:593.3552
104  Marc Wijne (PR 1.38.06) Koudekerke1.45.18minMse   12.021  4:593.3450
105  Michel Wiersma (PR)Middelburg1.45.50minMse   11.961  5:013.3246
106  Niek Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.45.50minM55   11.961  5:013.3246
107  Marijn Traas (PR)Heinkenszand1.46.05minMse   11.933  5:023.3144
108  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Grijpskerke1.46.12minM45   11.919  5:023.3143
109  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.46.18minM55   11.908  5:023.3142
110  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.46.24minM55   11.897  5:033.3041
111  Jacco Walhout (PR)Borssele1.46.30minMse   11.886  5:033.3040
112  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.46.33minM55   11.880  5:033.3040
113  John de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.46.45minMse   11.858  5:043.2938
114  Jens NieuwenhuijzenLeiden1.46.56minMse   11.838  5:043.2937
115  Thomas MolBreda1.47.03minMse   11.825  5:043.2836
116  Jasper van HekkenOudelande1.47.06minMse   11.819  5:053.2836
117  Mascha EckhardtRoosendaal1.47.12minVse   11.808  5:053.28166
118  Sjaak Portegies (PR)Middelburg1.47.18minMse   11.797  5:053.2834
119  Ilona Harten (PR)Oost-Souburg1.47.18minV45   11.797  5:053.28165
120  Michel de GrooteKloetinge1.47.48minMse   11.743  5:073.2631
121  Peter OlyslagersSerooskerke1.47.50minMse   11.739  5:073.2631
122  René den Toonder (debuut) Goes1.48.02minMse   11.717  5:073.2529
123  Monique van de Ketterij (PR)Vlissingen1.48.08minVse   11.706  5:083.25154
124  Jeroen van Wallenburg (PR)Domburg1.48.16minM35   11.692  5:083.2528
125  Derk Roelofs (PR 1.41.13) Vlissingen1.48.32minMse   11.663  5:093.2426
126  Chris van Antwerpen (PR 1.47.10) Goes1.48.51minMse   11.629  5:103.2324
127  Patrick van den Doel (PR 1.46.01) Goes1.48.52minMse   11.628  5:103.2324
128  Peter de KrakerMiddelburg1.48.52minMse   11.628  5:103.2324
129  Bob Muller (PR 1.45.06) Goes1.48.57minMse   11.619  5:103.2324
130  Age Balt (PR 1.47.51) Hulst1.49.01minMse   11.612  5:103.2323
131  Michel van ToilborgBergen op Zoom1.49.07minMse   11.601  5:103.2223
132  Paul de Jonge (PR)Kloetinge1.49.33minMse   11.555  5:123.2120
133  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.49.42minV60   11.539  5:123.21133
134  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.49.46minVse   11.532  5:123.20132
135  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.50.09minM45   11.492  5:133.1917
136  Ferry LeutscherBergen op Zoom1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
137  Eli Verhage (debuut) Veere1.50.20minMse   11.473  5:143.1916
138  Dominique Hofstra (PR)Oost-Souburg1.50.21minMse   11.471  5:143.1916
139  André Lous (PR)Westkapelle1.50.39minMse   11.440  5:153.1815
140  Dennis de Boer (PR)Vlissingen1.50.53minMse   11.416  5:153.1714
141  Bram Lampert (PR 1.43.33) Koudekerke1.51.09minMse   11.389  5:163.1613
142  Wim WillemsBassevelde1.51.11minMse   11.385  5:163.1612
143  Wim van de VoordeBassevelde1.51.12minMse   11.384  5:163.1612
144  Luc van WynsbergeBassevelde1.51.12minMse   11.384  5:163.1612
145  Huug SteketeeEllewoutsdijk1.51.13minMse   11.382  5:163.1612
146  David Scheele (PR 1.39.56) Kloetinge1.51.21minMse   11.368  5:173.1612
147  Muriel Hofman (PR 1.45.51) Kloetinge1.51.23minVse   11.365  5:173.16113
148  Marjan de WaaijRockanje1.51.28minVse   11.356  5:173.15112
149  Jaap SpeksnijderBergen op Zoom1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
150  Peter KrijtOudelande1.51.32minMse   11.350  5:173.1511
151  Pieter de Gaaij (PR 1.48.48) Middelburg1.51.36minMse   11.343  5:173.1511
152  Marjon Duine (PR 1.47.31) Koudekerke1.51.43minVse   11.331  5:183.15109
153  Pieter den Hollander (PR 1.45.59) Serooskerke1.51.52minMse   11.316  5:183.1410
154  Karin van Noorden (PR)Vlissingen1.51.52minV45   11.316  5:183.14108
155  Evelien Capello (PR)s-Heerenhoek1.52.16minVse   11.275  5:193.13103
156  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.52.17minMse   11.274  5:193.138
157  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.52.27minM65   11.257  5:203.138
158  Kees Kuzee (debuut) Middelburg1.52.35minMse   11.244  5:203.127
159  Pieter van der Kolk (PR 1.52.17) Vlissingen1.52.37minMse   11.240  5:203.127
160  Lars Peeters (debuut) Heinkenszand1.52.41minMse   11.234  5:203.127
161  Tim Bitter (PR)Heinkenszand1.52.42minMse   11.232  5:213.127
162  Frans Vogel (PR 1.38.06) Middelburg1.52.45minMse   11.227  5:213.127
163  Martijn Ruissen (PR 1.47.51) Wolphaartsdijk1.52.48minMse   11.222  5:213.126
164  Karin Lissenburg (debuut) Middelburg1.52.55minVse   11.210  5:213.1196
165  Michiel Bleijenbergh (PR 1.38.56) Middelburg1.52.55minMse   11.210  5:213.116
166  Etiën Ferket (PR)Heikant1.53.10minMse   11.186  5:223.115
167  Robbert WentzlerKloosterzande1.53.11minMse   11.184  5:223.115
168  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.53.11minMse   11.184  5:223.115
169  Annemieke Hannewijk (debuut) Heinkenszand1.53.13minVse   11.181  5:223.1193
170  Jelmer Geluk (debuut) Goes1.53.21minMse   11.168  5:223.105
171  Jaap van der LansLisse1.53.24minMse   11.163  5:233.105
172  Julie Serrarens (PR 1.52.44) Lamswaarde1.53.28minVse   11.156  5:233.1090
173  Charles van der Stam (PR)Goes1.53.31minMse   11.151  5:233.104
174  Enrico Joziasse (PR)Middelburg1.53.41minMse   11.135  5:233.094
175  Erwin van der Maas (PR 1.45.25) Kortgene1.53.56minMse   11.110  5:243.093
176  Andre van den Hooven (PR 1.45.12) Oost-Souburg1.54.01minMse   11.102  5:243.083
177  Peter Kakes (PR 1.48.31) Nisse1.54.20minMse   11.072  5:253.083
178  Marcel de Witte (PR 1.40.33) Ritthem1.54.49minMse   11.025  5:273.062
179  Rob de Jonge (debuut) Kapelle-Biezelinge1.54.53minMse   11.019  5:273.062
180  Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge1.55.07minM50   10.996  5:273.051
181  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.55.13minM55   10.987  5:283.051
182  Ronnie Ovaa (PR 1.52.06) Vlissingen1.55.19minMse   10.977  5:283.051
183  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.55.29minM50   10.961  5:283.041
184  Chris Tramper (debuut) Kapelle-Biezelinge1.56.01minMse   10.911  5:303.03-
185  Fania van Houten (PR)Goes1.56.15minVse   10.889  5:313.0264
186  Rebecca van Winkelhof (PR)Middelburg1.56.16minVse   10.887  5:313.0264
187  Christiaan de VliegerMiddelburg1.56.17minMse   10.886  5:313.02-
188  GJ MarinisseOost-Souburg1.56.39minMse   10.852  5:323.01-
189  Sandra Haazebroek (PR 1.51.51) Oost-Souburg1.57.17minVse   10.793  5:343.0055
190  Gert-Jan BakkerGoes1.57.24minMse   10.782  5:343.00-
191  Gino DhaisSint Jansteen1.57.25minMse   10.781  5:342.99-
192  Hilde Meulenberg (PR)s-Heer Abtskerke1.57.25minV40   10.781  5:342.9954
193  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande1.57.29minM70   10.775  5:342.99-
194  Jolanda van PulBergen op Zoom1.57.45minVse   10.750  5:352.9952
195  Edwin Israel (PR 1.55.02) Middelburg1.57.49minMse   10.744  5:352.98-
196  Tianda Donker Curtius (PR)Middelburg1.57.50minVse   10.743  5:352.9851
197  Johan van de Koppel (PR)Kapelle-Biezelinge1.58.11minMse   10.711  5:362.98-
198  Rien GiljamNieuwerkerk1.58.18minMse   10.700  5:362.97-
199  Jeroen ZonnevijlleBiggekerke1.58.49minMse   10.654  5:382.96-
200  Marcel Richard (PR 1.45.58) Zoutelande1.58.58minM65   10.640  5:382.96-
201  Thea van den Berg (PR)Vlissingen1.59.09minVse   10.624  5:392.9541
202  Danielle de Bruijn (PR 1.58.49) Vlissingen1.59.30minVse   10.593  5:402.9439
203  Paul Burger (PR)Oost-Souburg1.59.31minMse   10.591  5:402.94-
204  Vincent SchuitKoudekerke1.59.34minMse   10.587  5:402.94-
205  Richard Koops (debuut) Domburg1.59.56minMse   10.555  5:412.93-
206  Mirjam de Meij (PR 1.57.01) Burgh-Haamstede1.59.58minVse   10.552  5:412.9336
207  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.00.04minM50   10.543  5:412.93-
208  Kornelis Kamerling (PR)Goes2.00.10minMse   10.534  5:422.93-
209  Art ZitmanOost-Souburg2.00.24minMse   10.514  5:422.92-
210  Corne van LoonBergen op Zoom2.00.40minMse   10.490  5:432.91-
211  Domina Lous (PR)Westkapelle2.00.42minVse   10.488  5:432.9131
212  Peter Maranus (PR 1.53.17) Aagtekerke2.00.46minMse   10.482  5:432.91-
213  Bram Brasser (PR 1.56.48) Vlissingen2.00.57minMse   10.466  5:442.91-
214  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg2.01.02minM70   10.459  5:442.91-
215  Kees-Jan Verstrate (PR 1.49.07) Middelburg2.01.27minMse   10.423  5:452.90-
216  Johanna van Cranenburgh (PR)Vrouwenpolder2.01.47minVse   10.394  5:462.8925
217  Mark Weijer (PR 1.51.36) Kapelle-Biezelinge2.01.56minMse   10.381  5:472.88-
218  Gerco Geschiere (PR 1.56.15) Nieuwdorp2.02.40minMse   10.319  5:492.87-
219  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene2.02.58minM50   10.294  5:502.86-
220  Robert de Jonge (PR 2.02.15) Kapelle-Biezelinge2.03.21minMse   10.262  5:512.85-
221  Frits van Borrendam (PR 1.53.14) Middelburg2.03.42minMse   10.233  5:522.84-
222  Marina Mol (PR)s-Heer Abtskerke2.04.04minVse   10.203  5:532.8314
223  Kaschenka de Jonge (debuut) Yerseke2.04.07minVse   10.199  5:532.8314
224  Judith Wentzler (PR 1.59.59) Kloosterzande2.04.29minVse   10.169  5:542.8213
225  Quinten de Jonge (PR)s-Heerenhoek2.04.43minMse   10.150  5:552.82-
226  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.04.46minM65   10.146  5:552.82-
227  Franny van Iersel (PR 2.03.37) Goes2.04.56minV50   10.132  5:552.8111
228  Arjan van ErkHoedekenskerke2.04.57minMse   10.131  5:552.81-
229  Liesbeth Rijnberg (PR)Grijpskerke2.05.21minVse   10.099  5:562.819
230  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.05.38minM65   10.076  5:572.80-
231  Esther SaarloosRilland2.05.47minVse   10.064  5:582.808
232  Rene PerdanGoes2.06.04minMse   10.041  5:592.79-
233  Xanne van BelzenEnschede2.06.16minVse   10.025  5:592.787
234  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen2.06.22minVse   10.017  5:592.786
235  Jan Baaijenss-Heerenhoek2.06.23minMse   10.016  5:592.78-
236  Urbi van Belzen (PR 1.54.39) Lewedorp2.06.38minMse   9.996  6:002.78-
237  Peter Busé (PR 1.57.33) Vlissingen2.06.54minMse   9.975  6:012.77-
238  Rainier Zweep (PR 2.01.00) Kamperland2.07.16minMse   9.946  6:022.76-
239  Patrick de SutterStekene2.07.50minMse   9.902  6:042.75-
240  John Gillesse (PR 1.50.52) Vlissingen2.09.12minMse   9.798  6:072.72-
241  Martijn FlinkVlissingen2.09.12minMse   9.798  6:072.72-
242  Arenda Pas (PR 1.58.26) Nieuwdorp2.09.27minVse   9.779  6:082.721
243  Henk PrevaesArnhem2.11.38minMse   9.616  6:142.67-
244  Ernesta Verburg (debuut) Dreischor2.11.40minVse   9.614  6:142.67-
245  Anton HamelinkSint Laurens2.12.01minMse   9.589  6:152.66-
246  Pieter MersieMiddelburg2.12.17minMse   9.569  6:162.66-
247  GA KosterBorssele2.13.09minVse   9.507  6:192.64-
248  Marianne Koster (PR 1.55.01) Borssele2.13.09minVse   9.507  6:192.64-
249  Michael KlaasseRoosendaal2.14.22minMse   9.421  6:222.62-
250  Martien FrankenBergen op Zoom2.15.52minMse   9.317  6:262.59-
251  René Nijsse (PR 1.56.24) Oud-Sabbinge2.17.08minMse   9.231  6:302.56-
252  Gisela Nijsse (PR)Oud-Sabbinge2.17.09minVse   9.230  6:302.56-
253  Jack de Groote (PR 2.19.45) Wilhelminadorp2.22.28minMse   8.885  6:452.47-
254  Steven Houweling (PR 2.03.57) Vrouwenpolder2.23.30minMse   8.821  6:482.45-
255  Luca HouwelingVrouwenpolder2.23.30minMse   8.821  6:482.45-
Mannen: 206 (80.78%) => M35=4 - M40=4 - M45=10 - M50=10 - M55=9 - M60=4 - M65=5 - M70=2 - Mse=158
Vrouwen: 49 (19.22%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=2 - V60=1 - Vse=39

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Jorim Scheele1:12:52Nick van den Bleeken1:14:36Crum van der Linden1:20:01Carolien van de Kreeke1:31:31255
2018Ykala Fsaha1:14:14Jozias Boone1:18:01Laurent van Nieuwenhuijze1:18:18Samantha Luitwieler1:26:40290
2017Erwin Harmes1:13:32Robbert Meeuwse1:18:56Laurent van Nieuwenhuijze1:19:55Cathy Poppe1:38:31310
2016Jeroen van Damme1:14:02Remy Vasseur1:16:12Laurent van Nieuwenhuijze1:21:11Marianne de Kok1:24:49304
2015Erwin Harmes1:15:02Ralph Wiessner1:19:16Martijn de Kok1:22:11Carolien van de Kreeke1:33:12322

20.86 km

2014Erwin Harmes1:08:49Tim Pleijte1:10:41Martijn de Kok1:11:29Anjolie Engels1:22:01370
2013Tim Pleijte1:12:06Ronnie Overgaauw1:13:50Remy Vasseur1:16:53Anjolie Engels1:24:19372
2012Erwin Harmes1:13:26Remy Vasseur1:17:20Perry Vermeulen1:17:59Marianne de Kok1:26:40373
2011Remy Vasseur1:15:55Niels Koole1:16:04Jesper Francke1:16:24Silvia Verhoeven1:31:39372
2010Remy Vasseur1:15:06Jesper Francke1:16:44Cesar Beilo1:17:46Connie Hage1:39:18324
2009Michel Schrier1:13:49Wim Nieuwkerk1:13:49Alwin Vermeulen1:15:38Saskia Goole1:35:17341
2008Harm Sengers1:14:01Arjan Beije1:14:21Niels Koole1:16:09Marlies Kort1:24:20271
2007Niels Koole1:15:35Theo Rabout1:16:44Wim van Sparrentak1:17:19Helmie Ramakers1:26:22249
2006Niels Koole1:15:26Miquel van Tongeren1:15:56Wim van Sparrentak1:16:40Helmie Ramakers1:26:23216
2005Theo Rabout1:15:35Floris Jan Koole1:16:03Wim van Sparrentak1:17:01Helmie Ramakers1:25:36194
2004Floris Jan Koole1:15:53Alwin Vermeulen1:16:05Franky Beljaars1:16:55Karin Bastian1:32:58151
2003Sepp Vermeulen1:13:08Franky Beljaars1:16:49Wilko de Vos1:17:54Sjaan Maartense1:32:28110
2002Niels Koole1:16:15Franky Beljaars1:16:56Floris Jan Koole1:18:01Chantal Koole1:37:05108
2001Alwin Vermeulen1:13:39Sepp Vermeulen1:14:03Theo Rabout1:19:50Ellie Westerweele1:38:58106
2000Gerard Posthuma1:21:47Wim Wouters1:24:48H. Geus1:24:58Ellen Berwald1:55:5555
7.26 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Patrick de VosKattendijke23.46minMse   18.328  3:165.09-
2  Boris de BruijnKloetinge24.04minM35   18.100  3:195.03+0:18
3  Jasper Zuidhofs-Heer Abtskerke26.12minMse   16.626  3:374.62+2:26
4  Jordi BotEindhoven26.23minMse   16.510  3:384.59+2:37
5  Arnoud RijkHoedekenskerke26.25minMse   16.490  3:384.58+2:39
6  Peter BalkenendeGoes26.54minM50   16.193  3:424.50+3:08
7  Sem BodeBiggekerke26.58minMse   16.153  3:434.49+3:12
8  Mees VerbruggeKloetinge27.06minMse   16.074  3:444.46+3:20
9  Eloy RaasMiddelburg27.21minMse   15.927  3:464.42+3:35
10  Tim MandersKapelle-Biezelinge27.23minMse   15.907  3:464.42+3:37
11  Jesse BeijerMiddelburg27.42minMse   15.726  3:494.37+3:56
12  Emiel FlipseVlissingen27.55minMse   15.604  3:514.33+4:09
13  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke28.12minMse   15.447  3:534.29+4:26
14  John NieuwenhuizeKloetinge28.14minM35   15.429  3:534.29+4:28
15  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge29.05minM35   14.978  4:004.16+5:19
16  Peter KoopmanKrabbendijke29.07minMse   14.961  4:014.16+5:21
17  Gert-Jan VerbruggeGoes29.08minM50   14.952  4:014.15+5:22
18  Manfred ScheiberDomburg29.29minMse   14.774  4:044.10+5:43
19  Jeffy Geuzes-Heer Arendskerke29.31minMse   14.758  4:044.10+5:45
20  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen29.32minM35   14.749  4:044.10+5:46
21  Peter van den PolOol29.34minMse   14.733  4:044.09+5:48
22  Rene TraasKapelle-Biezelinge29.36minM50   14.716  4:054.09+5:50
23  Erik de KrakerOost-Souburg29.38minM45   14.700  4:054.08+5:52
24  Michel RidderhofMiddelburg29.41minM45   14.675  4:054.08+5:55
25  Marianne de KokLewedorp29.41minV45   14.675  4:054.08+5:55
26  Marius BoonmanHeinkenszand29.44minMse   14.650  4:064.07+5:58
27  Leo de LeeuwWolphaartsdijk29.47minM55   14.626  4:064.06+6:01
28  Frank HoogstrateYerseke29.54minMse   14.569  4:074.05+6:08
29  Wiebe TolmanHeinkenszand30.06minMse   14.472  4:094.02+6:20
30  Richard de VliegerGoes30.47minM45   14.151  4:143.93+7:01
31  Astrid den HerderMiddelburg30.55minVse   14.089  4:163.91+7:09
32  Stefan MesuKapelle-Biezelinge30.55minM40   14.089  4:163.91+7:09
33  Niek WattelMiddelburg30.58minMse   14.067  4:163.91+7:12
34  Hans StoutjesdijkZierikzee31.22minM35   13.887  4:193.86+7:36
35  Jaap WeststrateGoes31.30minMse   13.829  4:203.84+7:44
36  Esther de KoningHeinkenszand32.11minVse   13.535  4:263.76+8:25
37  John OverweelMiddelburg32.14minM65   13.514  4:263.75+8:28
38  Martin StroosnijderKruiningen32.17minMse   13.493  4:273.75+8:31
39  Stefan UitterhoeveGoes32.18minMse   13.486  4:273.75+8:32
40  Junior ten BruggencateVlissingen32.20minMse   13.472  4:273.74+8:34
41  JanKees Kooles-Heer Arendskerke32.20minMse   13.472  4:273.74+8:34
42  Marco OlivierVlissingen32.35minM45   13.369  4:293.71+8:49
43  Jens VoetHeinkenszand32.54minMse   13.240  4:323.68+9:08
44  Harold PenGoes32.55minMse   13.233  4:323.68+9:09
45  Jasmiijn van DierenKapelle-Biezelinge32.59minVse   13.207  4:333.67+9:13
46  Bo de MuijnckHeinkenszand33.08minVse   13.147  4:343.65+9:22
47  Jos PutVlissingen33.09minM55   13.140  4:343.65+9:23
48  Marco van 't WesteindeArnemuiden33.11minMse   13.127  4:343.65+9:25
49  Elianne TouwOostkapelle33.30minVse   13.003  4:373.61+9:44
50  Marlou EckhardtWemeldinge33.37minVse   12.958  4:383.60+9:51
51  Cees KoomanSteenbergen33.44minMse   12.913  4:393.59+9:58
52  Corina WisseHuijbergen33.45minVse   12.907  4:393.59+9:59
53  Tonnis van der TuinKattendijke33.46minM55   12.900  4:393.58+10:00
54  Johan de VliegerVlissingen33.51minM60   12.869  4:403.57+10:05
55  Dries Dijkmanss-Heerenhoek33.59minMse   12.818  4:413.56+10:13
56  Merijn KnulstMiddelburg34.06minMse   12.774  4:423.55+10:20
57  Annelotte van DierenKapelle-Biezelinge34.09minVse   12.755  4:423.54+10:23
58  Ina van OtzelRoosendaal34.11minVse   12.743  4:433.54+10:25
59  Danny de LeeuwGoes34.13minMse   12.731  4:433.54+10:27
60  Ron DellebekeOost-Souburg34.25minM60   12.657  4:443.52+10:39
61  Manouk RemijnOvezande34.27minVse   12.644  4:453.51+10:41
62  Jasper BlokNieuwdorp34.27minMse   12.644  4:453.51+10:41
63  Pieter JanssenKwadendamme34.30minMse   12.626  4:453.51+10:44
64  Rocco MeleGoes34.34minMse   12.602  4:463.50+10:48
65  Acronius KramerGoes34.34minM65   12.602  4:463.50+10:48
66  Mirjam JanssenKwadendamme34.44minVse   12.541  4:473.48+10:58
67  Tommy van der HeijdenMiddelburg34.50minMse   12.505  4:483.47+11:04
68  Dylan den HartogMiddelburg34.51minMse   12.499  4:483.47+11:05
69  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland35.03minVse   12.428  4:503.45+11:17
70  Patty FranseHeinkenszand35.04minVse   12.422  4:503.45+11:18
71  Martin FierloosGoes35.06minMse   12.410  4:503.45+11:20
72  Esmâ GuiguiGoes35.08minVse   12.398  4:503.44+11:22
73  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke35.29minMse   12.276  4:533.41+11:43
74  Rene CorneliiseVlissingen35.30minMse   12.270  4:533.41+11:44
75  Mette VerbruggeGoes35.38minVse   12.225  4:543.40+11:52
76  Dike GrossouwKloetinge35.38minVse   12.225  4:543.40+11:52
77  Ipe VerbruggeGoes35.39minMse   12.219  4:553.39+11:53
78  Rene HooijschuurHeinkenszand35.53minMse   12.139  4:573.37+12:07
79  Tim TraasHeinkenszand35.55minMse   12.128  4:573.37+12:09
80  Roel ClementHeinkenszand35.56minMse   12.122  4:573.37+12:10
81  Arno de Rijkes-Gravenpolder36.00minMse   12.100  4:583.36+12:14
82  Claudia van SighemWestkapelle36.09minVse   12.050  4:593.35+12:23
83  Ilse KraakGoes36.18minV45   12.000  5:003.33+12:32
84  Leo Goedegebures-Heer Arensdkerke36.22minMse   11.978  5:013.33+12:36
85  Niek HazelaarBreda36.24minMse   11.967  5:013.32+12:38
86  jorgen UnemaMiddelburg36.24minMse   11.967  5:013.32+12:38
87  Jacques ZamanTerneuzen36.27minM55   11.951  5:013.32+12:41
88  Jos van Stees-Gravenpolder36.36minM45   11.902  5:023.31+12:50
89  André Goedegebures-Heer Hendrikskinderen36.39minMse   11.885  5:033.30+12:53
90  Arjan GoedegebureKapelle-Biezelinge36.40minMse   11.880  5:033.30+12:54
91  Sharad van RoggenMiddelburg36.43minMse   11.864  5:033.30+12:57
92  Joey LeijnseMiddelburg36.44minMse   11.858  5:043.29+12:58
93  Veerle de VisserOol36.44minVse   11.858  5:043.29+12:58
94  Matthijs Bode -Biggekerke36.48minMse   11.837  5:043.29+13:02
95  Adriaan MeeuwsenKruiningen37.04minMse   11.752  5:063.26+13:18
96  Renate MoerlandArnemuiden37.24minVse   11.647  5:093.24+13:38
97  Ad MullerGoes37.26minMse   11.637  5:093.23+13:40
98  Peter DobbelaarHeinkenszand37.33minMse   11.601  5:103.22+13:47
99  Wim RooseGoes37.36minM65   11.585  5:113.22+13:50
100  Wim WitteBorssele37.42minM60   11.554  5:123.21+13:56
101  Johan RijkeboerMiddelburg37.44minMse   11.544  5:123.21+13:58
102  Ronald Koomans-Heer Hendrikskinderen37.51minMse   11.509  5:133.20+14:05
103  Rob van Oostens-Heerenhoek37.52minMse   11.504  5:133.20+14:06
104  Krista de KamGoes37.54minVse   11.493  5:133.19+14:08
105  Josa van der VlietTerneuzen37.58minVse   11.473  5:143.19+14:12
106  Robbin Bickelmeijers-Heerenhoek38.01minMse   11.458  5:143.18+14:15
107  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland38.05minMse   11.438  5:153.18+14:19
108  Ellie SpaansGoes38.05minV60   11.438  5:153.18+14:19
109  Mare van den HeuvelKapelle-Biezelinge38.06minVse   11.433  5:153.18+14:20
110  Marc van PulBergen op Zoom38.07minMse   11.428  5:153.17+14:21
111  Lisette van SluijsNieuw- en Sint Joosland38.08minVse   11.423  5:153.17+14:22
112  Manuel HoezenGoes38.09minMse   11.418  5:153.17+14:23
113  Danielle ElenbaasGoes38.11minVse   11.408  5:163.17+14:25
114  Wim KarelseSchore38.12minMse   11.403  5:163.17+14:26
115  William de JongeNieuwdorp38.12minM45   11.403  5:163.17+14:26
116  Sylvia van der WeidenOost-Souburg38.13minVse   11.398  5:163.17+14:27
117  Jeanette LeunisSerooskerke38.15minVse   11.388  5:163.16+14:29
118  Hans WestveerKruiningen38.16minM55   11.383  5:163.16+14:30
119  Renier van OeneMiddelburg38.21minMse   11.359  5:173.16+14:35
120  Bas MulderHeinkenszand38.31minMse   11.309  5:183.14+14:45
121  Bart van den HeuvelKapelle-Biezelinge38.44minMse   11.246  5:203.12+14:58
122  Niels van KootenWolphaartsdijk38.50minMse   11.217  5:213.12+15:04
123  Gilles VerschureHeinkenszand38.52minMse   11.208  5:213.11+15:06
124  Nicole JeremiasseHeinkenszand38.59minVse   11.174  5:223.10+15:13
125  Jacquelien SmitHeinkenszand39.01minVse   11.164  5:223.10+15:15
126  Jacqueline de BondtGoes39.09minV55   11.126  5:243.09+15:23
127  Janneke VerschuureKruiningen39.09minVse   11.126  5:243.09+15:23
128  Yvonne EckhardtNieuwdorp39.10minVse   11.122  5:243.09+15:24
129  Maaike StetGoes39.12minVse   11.112  5:243.09+15:26
130  Andre MijersHoedekenskerke39.16minMse   11.093  5:253.08+15:30
131  Jacqueline MeijersHoedekenskerke39.16minV45   11.093  5:253.08+15:30
132  Christel RozendaalKapelle-Biezelinge39.25minVse   11.051  5:263.07+15:39
133  Harald de BilGoes39.26minMse   11.046  5:263.07+15:40
134  Andrea de RidderHeinkenszand39.28minVse   11.037  5:263.07+15:42
135  Niek HespGoes39.29minMse   11.033  5:263.06+15:43
136  Jan HamelinkYerseke39.46minMse   10.954  5:293.04+16:00
137  Nydia LauwersBreda39.50minVse   10.936  5:293.04+16:04
138  Sigrid EpkerMiddelburg39.50minV50   10.936  5:293.04+16:04
139  Niels DonselaarOosterland39.51minMse   10.931  5:293.04+16:05
140  Marcel BooneGoes39.55minMse   10.913  5:303.03+16:09
141  Annelien bij de VaateSerooskerke39.56minVse   10.908  5:303.03+16:10
142  Johan DekkerMiddelburg39.58minM60   10.899  5:303.03+16:12
143  Rob MallerZierikzee39.58minMse   10.899  5:303.03+16:12
144  Hans ReijerseKapelle-Biezelinge40.00minMse   10.890  5:313.03+16:14
145  Judith van de BankOostkapelle40.04minVse   10.872  5:313.02+16:18
146  Dignus LensenOost-Souburg40.05minM60   10.867  5:313.02+16:19
147  Johan VilleriusKwadendamme40.08minMse   10.854  5:323.01+16:22
148  Monchita MaasPobla de Vallbona40.11minVse   10.840  5:323.01+16:25
149  Marloes SaamanZoutelande40.11minV40   10.840  5:323.01+16:25
150  Kim JansenTerneuzen40.21minVse   10.796  5:333.00+16:35
151  Dennis GeenseSint Philipsland40.28minMse   10.764  5:342.99+16:42
152  Rien GeenseGoes40.39minMse   10.716  5:362.98+16:53
153  Henrike Blokpoel-LeendertseOost-Souburg40.43minVse   10.698  5:372.97+16:57
154  Janneke BoutensMiddelburg40.44minVse   10.694  5:372.97+16:58
155  Sjaak BooneMiddelburg40.45minMse   10.690  5:372.97+16:59
156  Angela Walhouts-Gravenpolder40.46minVse   10.685  5:372.97+17:00
157  Jolanda BruijnesGoes40.47minVse   10.681  5:372.97+17:01
158  Aart van LuijkMiddelburg40.48minM60   10.676  5:372.97+17:02
159  John van de VredeGoes40.55minMse   10.646  5:382.96+17:09
160  Janine de WitteSerooskerke40.57minVse   10.637  5:382.95+17:11
161  Silvana CiarelliGoes41.02minV55   10.616  5:392.95+17:16
162  Peter VermueWolphaartsdijk41.03minMse   10.611  5:392.95+17:17
163  Harry DavidseSerooskerke41.09minMse   10.586  5:402.94+17:23
164  Ron SalomeKloosterzande41.09minMse   10.586  5:402.94+17:23
165  Judith van BakergemVeere41.10minVse   10.581  5:402.94+17:24
166  Erik WillemseGoes41.10minMse   10.581  5:402.94+17:24
167  Mariska WisseMiddelburg41.11minVse   10.577  5:402.94+17:25
168  Jessica HillKloetinge41.15minVse   10.560  5:412.93+17:29
169  Eduard SchipperGoes41.16minMse   10.556  5:412.93+17:30
170  Djangro BesuijenNieuwdorp41.22minMse   10.530  5:422.93+17:36
171  Karin BesuijenKapelle-Biezelinge41.23minVse   10.526  5:422.92+17:37
172  Jeroen SteenbakkerLewedorp41.26minMse   10.513  5:422.92+17:40
173  Mirjam SmitsNieuwdorp41.27minVse   10.509  5:432.92+17:41
174  Michela GiljamBarendrecht41.31minMse   10.492  5:432.91+17:45
175  Ronald OssewaardeGoes41.33minMse   10.484  5:432.91+17:47
176  Huub KosterArnemuiden41.40minM60   10.454  5:442.90+17:54
177  Ivo VerheyenZandvliet41.58minMse   10.380  5:472.88+18:12
178  Lisette Potters-Heer Hendrikskinderen42.03minVse   10.359  5:482.88+18:17
179  Eline de CarpentierBreda42.04minVse   10.355  5:482.88+18:18
180  Monica HorstenBergen op Zoom42.10minVse   10.330  5:482.87+18:24
181  Kees TraasKapelle-Biezelinge42.12minM70   10.322  5:492.87+18:26
182  Bernadette SalomeKloosterzande42.12minV50   10.322  5:492.87+18:26
183  Anita ElzingaGoes42.13minVse   10.318  5:492.87+18:27
184  Arjan den Hartogs-Heerenhoek42.18minMse   10.298  5:502.86+18:32
185  Kevin KuitemsGoes42.19minMse   10.294  5:502.86+18:33
186  Bram BoerGoes42.28minMse   10.257  5:512.85+18:42
187  Bart BrinkmanGoes42.29minMse   10.253  5:512.85+18:43
188  Helen GrootjansGoes42.35minVse   10.229  5:522.84+18:49
189  Annet van HalMiddelburg42.36minV40   10.225  5:522.84+18:50
190  Dimitri MulderBergen op Zoom42.38minMse   10.217  5:522.84+18:52
191  Jeanien den HollanderKapelle-Biezelinge42.40minVse   10.209  5:532.84+18:54
192  Thijs RoggebandNieuwerkerk42.40minMse   10.209  5:532.84+18:54
193  Tanja MeeuwsenKruiningen42.58minVse   10.138  5:552.82+19:12
194  Wilma van der ZeeDriewegen43.02minVse   10.122  5:562.81+19:16
195  Corien de Waaijs-Heer Abtskerke43.09minVse   10.095  5:572.80+19:23
196  Kees van den PolGoes43.10minM70   10.091  5:572.80+19:24
197  Anouk BooneGoes43.13minVse   10.079  5:572.80+19:27
198  Marcel MohrKortgene43.15minMse   10.072  5:572.80+19:29
199  Mascha BoomOostkapelle43.18minVse   10.060  5:582.79+19:32
200  John SogeléeKapelle-Biezelinge43.22minMse   10.045  5:582.79+19:36
201  Anita HazelaarGoes43.29minVse   10.018  5:592.78+19:43
202  Fabian MurreVlissingen43.30minMse   10.014  6:002.78+19:44
203  Lysanne MurreVlissingen43.35minVse   9.995  6:002.78+19:49
204  Diana KoopmanKrabbendijke43.39minVse   9.979  6:012.77+19:53
205  Miriam BaakOost-Souburg43.41minVse   9.972  6:012.77+19:55
206  Monique BrouwerMiddelburg43.46minVse   9.953  6:022.76+20:00
207  Carla ZegersKoewacht43.49minV50   9.941  6:022.76+20:03
208  Janine LamperYerseke44.11minVse   9.859  6:052.74+20:25
209  Michiel van SantenNisse44.12minMse   9.855  6:052.74+20:26
210  Bianca de Vliegers-Heerenhoek44.19minVse   9.829  6:062.73+20:33
211  Janine HanseZierikzee44.31minV35   9.785  6:082.72+20:45
212  Deborah van Toledos-Heer Abtskerke44.46minVse   9.730  6:102.70+21:00
213  Karin StrayerBurgh-Haamstede44.51minMse   9.712  6:112.70+21:05
214  Esther van der HeijdenTilburg44.54minVse   9.702  6:112.69+21:08
215  Jojanneke SchuurmanSchore45.13minVse   9.634  6:142.68+21:27
216  Janneke WiskerkeGoes45.13minV50   9.634  6:142.68+21:27
217  Miranda op 't HofKapelle-Biezelinge45.15minVse   9.627  6:142.67+21:29
218  Piet MosselmanUnknown45.23minMse   9.598  6:152.67+21:37
219  Nellie van VossenKrabbendijke45.50minVse   9.504  6:192.64+22:04
220  Ronald van LuijkGorinchem45.53minMse   9.494  6:192.64+22:07
221  Regien DekkerGoes46.00minVse   9.470  6:202.63+22:14
222  Erik ReijnhoutVlissingen46.05minM55   9.452  6:212.63+22:19
223  Frans PoortvlietNisse46.27minMse   9.378  6:242.60+22:41
224  Jorine BeenhakkerGoes46.35minVse   9.351  6:252.60+22:49
225  Jolanda ZuijdwegKapelle-Biezelinge46.41minVse   9.331  6:262.59+22:55
226  Hans BouwenseGoes46.46minMse   9.314  6:272.59+23:00
227  Joelle BouwenseRotterdam46.46minMse   9.314  6:272.59+23:00
228  Ronald AartsSchore46.49minMse   9.304  6:272.58+23:03
229  Hilde AartsSchore46.50minVse   9.301  6:272.58+23:04
230  Marlies LangeveldKloetinge46.57minVse   9.278  6:282.58+23:11
231  Daniëlle van der JagtYerseke46.59minVse   9.271  6:282.58+23:13
232  Hanneke WitteBorssele47.03minV55   9.258  6:292.57+23:17
233  Richard HoutekamerWemeldinge47.04minMse   9.255  6:292.57+23:18
234  Linda Houtekamers-Gravenpolder47.04minVse   9.255  6:292.57+23:18
235  Chantal BoonaertsWestkapelle47.06minVse   9.248  6:292.57+23:20
236  Arie SchoutKloetinge47.28minMse   9.177  6:322.55+23:42
237  Michela van SteeGoes47.50minVse   9.107  6:352.53+24:04
238  Rina OtteStampersgat47.53minVse   9.097  6:362.53+24:07
239  Alexandra StroosnijderKruiningen48.08minVse   9.050  6:382.51+24:22
240  Judith MenheereOvezande48.13minVse   9.034  6:382.51+24:27
241  Monique Hogervorst-RootsaertAardenburg48.18minVse   9.019  6:392.51+24:32
242  Joke MallerZierikzee48.31minVse   8.978  6:412.49+24:45
243  Lianne ZuijdwegGoes48.39minVse   8.954  6:422.49+24:53
244  Heleen de VliegerVlissingen49.06minVse   8.872  6:462.46+25:20
245  Esther den BurgerHeinkenszand49.15minVse   8.845  6:472.46+25:29
246  Jeannette BlankerMiddelburg49.30minVse   8.800  6:492.44+25:44
247  Mariette SteevensMiddelburg49.30minVse   8.800  6:492.44+25:44
248  Jaap BrederveldRotterdam49.31minMse   8.797  6:492.44+25:45
249  Hans HuismanZoetermeer49.40minMse   8.770  6:502.44+25:54
250  Martin BlankenburgHeinkenszand49.40minMse   8.770  6:502.44+25:54
251  Sjoerd BrasOud-Vossemeer49.41minMse   8.768  6:512.44+25:55
252  Laurens van HeseGoes49.43minMse   8.762  6:512.43+25:57
253  Jessie GoossensOssendrecht49.44minVse   8.759  6:512.43+25:58
254  Roos KleppeGoes49.50minVse   8.741  6:522.43+26:04
255  Lidy KuitemsGoes50.25minVse   8.640  6:572.40+26:39
256  Marian JobseGoes50.25minVse   8.640  6:572.40+26:39
257  Leonie van DijkeMiddelburg50.45minMse   8.583  6:592.38+26:59
258  Chantal de KrakerMiddelburg50.46minVse   8.580  7:002.38+27:00
259  Tim v/d HeijdenMiddelburg50.47minMse   8.578  7:002.38+27:01
260  Agnes BlomHeinkenszand51.18minVse   8.491  7:042.36+27:32
261  Marjoleine Kramers-Heerenhoek51.37minVse   8.439  7:072.34+27:51
262  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen51.52minVse   8.398  7:092.33+28:06
263  Annemarel PeetersKwadendamme52.32minMse   8.292  7:142.30+28:46
264  Jacinta van BovenGoes52.32minVse   8.292  7:142.30+28:46
265  Ivon de PagterOost-Souburg54.13minVse   8.034  7:282.23+30:27
266  Rosita MesuMiddelburg54.14minVse   8.032  7:282.23+30:28
267  Brigitte HendrikseZierikzee55.05minVse   7.908  7:352.20+31:19
268  Anne de ValkZierikzee55.05minVse   7.908  7:352.20+31:19
269  Kimberly DykstraVlissingen57.00minVse   7.642  7:512.12+33:14
270  Theo de HerderKapelle-Biezelinge1.20.10minM65   5.434  1:031.51+56:24
271  Hans TramperGoes1.25.17minMse   5.108  1:451.42+1:31
272  Corry DeschachtOost-Souburg1.44.51minVse   4.155  4:271.15+21:05
Mannen: 153 (56.25%) => M35=5 - M40=1 - M45=6 - M50=3 - M55=6 - M60=7 - M65=4 - M70=2 - Mse=119
Vrouwen: 119 (43.75%) => V35=1 - V40=2 - V45=3 - V50=4 - V55=3 - V60=1 - Vse=105

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.943 seconden nodig om deze lijst met 527 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020