dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Elderschanscross

Aardenburg, zaterdag 23 november 2019 - Organisatie: Wielingen
9.85 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yunis StitanDelta Sport36.36minMse   16.148  3:434.49-
2  Eric WolfertFlakkee37.00minMse   15.973  3:454.44+0:24
3  Sander PostScheldesport37.26minM35   15.788  3:484.39+0:50
4  Sergio HarinckGonzalez Running37.42minMse   15.676  3:504.35+1:06
5  Robbert MeeuwseAV'5637.56minMse   15.580  3:514.33+1:20
6  Angelo van NevelSodibrug38.29minMse   15.357  3:544.27+1:53
7  Arnoud RijkAV'5639.21minMse   15.019  4:004.17+2:45
8  Arjo VerhageDynamica39.23minM50   15.006  4:004.17+2:47
9  Erik CapponWielingen39.30minM50   14.962  4:014.16+2:54
10  Peter BalkenendeAV'5639.44minM50   14.874  4:024.13+3:08
11  Freek GoedhartFlakkee40.01minM35   14.769  4:044.10+3:25
12  Sven VermeulenDynamica40.14minM40   14.689  4:054.08+3:38
13  Michael de HamerScheldesport40.27minM35   14.611  4:064.06+3:51
14  Johan KarelseAV'5640.37minM45   14.551  4:074.04+4:01
15  Erik GoossenScheldesport40.54minM45   14.450  4:094.01+4:18
16  Thomas KruisifikxScheldesport41.12minJoA   14.345  4:113.98+4:36
17  Monica SanderseDynamica41.15minV35   14.327  4:113.98+4:39
18  Michiel LelieRKHAV41.20minMse   14.298  4:123.97+4:44
19  Tike VerpekkeKrekelopers41.22minMse   14.287  4:123.97+4:46
20  Christian PlumeZottegem atl41.29minM45   14.247  4:133.96+4:53
21  Wilko de VosAV'5641.39minM55   14.190  4:143.94+5:03
22  Martijn KoxWestdorpe41.54minM40   14.105  4:153.92+5:18
23  Piet van MourikDelta Sport42.36minM55   13.873  4:193.85+6:00
24  Herman van de VeldeZottegem atl43.01minM45   13.739  4:223.82+6:25
25  Jan Willem MeeuwseAV'5643.19minM55   13.644  4:243.79+6:43
26  Peter DekkerZoutelande43.28minM45   13.597  4:253.78+6:52
27  Gerben SoethaertScheldesport43.32minM40   13.576  4:253.77+6:56
28  Jos GabrielseMiddelburg44.06minM55   13.401  4:293.72+7:30
29  Tony DurnezRTHK44.14minMse   13.361  4:293.71+7:38
30  Peter RomanZottegem atl44.28minM45   13.291  4:313.69+7:52
31  Adriaan WielesScheldesport45.11minM50   13.080  4:353.63+8:35
32  Alwin de ZeeuwScheldesport45.37minM45   12.956  4:383.60+9:01
33  Jaap van der VeenScheldesport45.46minM50   12.913  4:393.59+9:10
34  Tijs ScholAardenburg46.16minM35   12.774  4:423.55+9:40
35  Walther MurreScheldesport46.37minM50   12.678  4:443.52+10:01
36  Esther van de PolWielingen46.51minVse   12.615  4:453.50+10:15
37  Henk LousDynamica46.56minM60   12.592  4:463.50+10:20
38  Peter SlitsWielingen46.59minM50   12.579  4:463.49+10:23
39  Emma van MourikDelta Sport47.05minVse   12.552  4:473.49+10:29
40  Durby MeijboomVlissingen47.16minV35   12.504  4:483.47+10:40
41  Paz BoekhoutSint Kruis47.37minM35   12.412  4:503.45+11:01
42  Peter NoordijkeGoes48.04minM55   12.295  4:533.42+11:28
43  Remco KapteijnAV'5648.48minM45   12.111  4:573.36+12:12
44  Jasmijn van DierenVZA49.30minVse   11.939  5:023.32+12:54
45  Saskia GooleAV'5649.46minV45   11.875  5:033.30+13:10
46  Arno Rootsaert49.53minM45   11.848  5:043.29+13:17
47  John BirchBreskens50.22minM45   11.734  5:073.26+13:46
48  Martin LelieRKHAV50.33minM50   11.691  5:083.25+13:57
49  Wim de JongeAV'5650.38minM65   11.672  5:083.24+14:02
50  Naomi SchelfhoutScheldesport50.55minV35   11.607  5:103.22+14:19
51  Annemarie VerschuureAV'5651.27minV40   11.487  5:133.19+14:51
52  Johnny DoomsTerneuzen52.51minM65   11.183  5:223.11+16:15
53  Eric van NevelKoolkerke53.59minM55   10.948  5:293.04+17:23
54  Vincent van DijkDynamica54.25minM65   10.861  5:313.02+17:49
55  Dita DaalmeijerDynamica55.20minV45   10.681  5:372.97+18:44
56  Jack FolkersmaScheldesport55.44minM45   10.604  5:392.95+19:08
57  Kobus BotmanDynamica56.39minM65   10.432  5:452.90+20:03
58  Jolanda van DriesscheRKHAV57.47minV45   10.228  5:522.84+21:11
59  Marion GoossenScheldesport58.54minV45   10.034  5:592.79+22:18
60  Lena KleingeldDynamica1.02.12minV55   9.502  6:192.64+25:36
Mannen: 47 (78.33%) => M35=5 - M40=3 - M45=11 - M50=8 - M55=6 - M60=1 - M65=4 - Mse=9
Vrouwen: 12 (20%) => V35=3 - V40=1 - V45=4 - V55=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.85 km

2019Yunis Stitan36:36Eric Wolfert37:00Sander Post37:26Monica Sanderse41:1560
2018Job de Feijter33:49Patrick van Petegem34:13Patrick de Vos34:51Monique Verschuure40:5090
2017Patrick van Petegem34:39Martijn de Kok35:17Bart Bleyaert35:47Monique Verschuure41:1275
2016Tim Pleijte33:56Tim van den Broeke34:07Erwin Adan35:38Monique Verschuure41:5964

9.35 km

2015Job de Feijter35:31Martijn de Kok36:07Erwin Harmes36:36Monique Verschuure43:4955

9.575 km

2014Erwin Harmes32:22Bart Bleyaert34:45Eric Wolfert35:34Esther Platteeuw39:5380

9.09 km

2013Tommy Staal31:26Erwin Harmes31:54Erwin Adan32:17Laurey van den Berge35:2265
2.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5610.39minMse   14.085  4:163.91-
2  Wouter SchetsAV'5611.03minMse   13.575  4:253.77+0:24
3  Jasper ZuidhofAV'5611.08minMse   13.473  4:273.74+0:29
4  Jarno KooijmanAV'5611.12minMse   13.393  4:293.72+0:33
5  Mathijsvan DrieschePAC11.21minMse   13.216  4:323.67+0:42
6  Nathan de ZeeuwScheldesport11.33minMse   12.987  4:373.61+0:54
7  Wilco BoogaardDynamica11.36minM40   12.931  4:383.59+0:57
8  Chris de SmitRKHAV11.44minM40   12.784  4:423.55+1:05
9  Anjolie EngelsVZA12.03minVse   12.448  4:493.46+1:24
10  Noor DekkerGonzalez Running12.05minVse   12.414  4:503.45+1:26
11  Stef KapteijnAV'5612.08minMse   12.363  4:513.43+1:29
12  Edwin StolkFlakkee12.10minMse   12.329  4:523.42+1:31
13  Arjen de MeyerZottegem atl12.12minMse   12.295  4:533.42+1:33
14  Chris WielesScheldesport12.27minMse   12.048  4:593.35+1:48
15  Bart de CoomanZottegem atl12.41minMse   11.827  5:043.29+2:02
16  Anneleen VercruyssenZottegem atl13.08minVse   11.421  5:153.17+2:29
17  Mirthe de ZeeuwScheldesport13.28minVse   11.139  5:233.09+2:49
18  Ilse GoudswaardDelta Sport13.32minMeB   11.084  5:253.08+2:53
19  Sanne de BaarAV'5613.38minMeB   11.002  5:273.06+2:59
20  Bert JoppeFlakkee13.47minMse   10.883  5:313.02+3:08
21  Jacques ZamanScheldesport13.51minM55   10.830  5:323.01+3:12
22  Ruchama HoutzagerDelta Sport13.52minMeB   10.817  5:333.00+3:13
23  Lisa KapteijnAV'5613.55minMeB   10.778  5:342.99+3:16
24  Rachida de GuchteneireScheldesport13.57minVse   10.753  5:352.99+3:18
25  Maaike de KreekTartelos14.02minVse   10.689  5:372.97+3:23
26  Eva den ExterRKHAV14.21minMeB   10.453  5:442.90+3:42
27  Veronique HersschensZottegem atl14.34minVse   10.297  5:502.86+3:55
28  Ron DellebekeDynamica14.38minM60   10.251  5:512.85+3:59
29  Ivar van de WegeScheldesport14.41minMse   10.216  5:522.84+4:02
30  Angelique DenijsZottegem atl14.45minVse   10.169  5:542.82+4:06
31  Jos de KreekScheldesport15.16minM55   9.825  6:062.73+4:37
32  Ronnie le CoqWielingen15.33minMse   9.646  6:132.68+4:54
33  Patrick DobbelaarScheldesport15.38minMse   9.595  6:152.67+4:59
34  Fleur LeenheerDelta Sport16.02minMeB   9.356  6:252.60+5:23
35  John van der ZandenWemeldinge16.41minMse   8.991  6:402.50+6:02
36  Marielle SimonseAV'5617.19minV45   8.662  6:562.41+6:40
37  Marina MolAV'5617.32minV40   8.555  7:012.38+6:53
38  Jonathan DobbelaarScheldesport18.03minMse   8.310  7:132.31+7:24
39  Ronny den ExterScheldesport18.35minMse   8.072  7:262.24+7:56
40  Lenie van KlevenVlissingen19.29minV65   7.699  7:482.14+8:50
41  Els van ZwietenDelta Sport20.18minV70   7.389  8:072.05+9:39
42  Tobias de ZeeuwScheldesport20.38minJoB   7.270  8:152.02+9:59
43  Jesse van den DikkenbergAV'5621.33minJoB   6.961  8:371.93+10:54
44  Thijs van KootenAV'5621.52minJoB   6.860  8:451.91+11:13
45  Mats VierbergenRKHAV23.06minJoB   6.494  9:141.80+12:27
46  Fien LelieRKHAV24.58minMeA   6.008  9:591.67+14:19
47  Louisse le CoqWielingen25.35minMeA   5.863  0:141.63+14:56
Mannen: 23 (48.94%) => M40=2 - M55=2 - M60=1 - Mse=18
Vrouwen: 12 (25.53%) => V40=1 - V45=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=8
Meisjes: 8 (17.02%) => MeA=2 - MeB=6
Div: 4 (8.51%) => 0JoB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.209 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020