maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Hobbeldebobbelloop

Zoutelande, zaterdag 16 november 2019 - Organisatie: Dynamica
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Huub van Noordens-Heer Abtskerke43.31minMse   15.167  3:574.21-
2  Rens de RidderArnemuiden44.56minMse   14.688  4:054.08+1:25
3  Eric WolfertSommelsdijk45.21minMse   14.553  4:074.04+1:50
4  Joeri VersluisMiddelburg46.15minM35   14.270  4:123.96+2:44
5  Ruud HoosemansVlissingen47.30minMse   13.895  4:193.86+3:59
6  Martijn BlommaertMiddelburg47.49minMse   13.803  4:213.83+4:18
7  Arjo VerhageAagtekerke48.37minM45   13.576  4:253.77+5:06
8  Olof HoogestegerVlissingen48.54minM40   13.497  4:273.75+5:23
9  Pieter WisseRotterdam49.52minMse   13.235  4:323.68+6:21
10  Henk van de BasMeliskerke49.58minMse   13.209  4:333.67+6:27
11  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge50.00minM50   13.200  4:333.67+6:29
12  Rene den HollanderAagtekerke50.25minMse   13.091  4:353.64+6:54
13  Cees DijkmanBurgh-Haamstede50.41minMse   13.022  4:363.62+7:10
14  Rob de PagterRitthem51.11minMse   12.895  4:393.58+7:40
15  Gert van der VindenBiggekerke51.19minM55   12.861  4:403.57+7:48
16  Matthijs van DijkOuddorp51.27minMse   12.828  4:413.56+7:56
17  Bart HeshofSteenbergen51.30minMse   12.816  4:413.56+7:59
18  Michel BuijckMiddelburg51.36minM40   12.791  4:413.55+8:05
19  Koen SchippersGapinge51.41minMse   12.770  4:423.55+8:10
20  Bart de VisserSerooskerke51.56minMse   12.709  4:433.53+8:25
21  Richard van de WegeVlissingen52.07minMse   12.664  4:443.52+8:36
22  Henrik WesterweeleVlissingen52.14minM35   12.636  4:453.51+8:43
23  Jorrit BijlVlissingen52.16minMse   12.628  4:453.51+8:45
24  Jaco KleinjanGoes52.18minMse   12.620  4:453.51+8:47
25  Edward de LengKoudekerke52.20minM55   12.611  4:453.50+8:49
26  Jos BotermansGilze52.23minMse   12.599  4:463.50+8:52
27  Neil TheissenKamperland52.35minMse   12.552  4:473.49+9:04
28  Bart van NoordenYerseke52.39minM50   12.536  4:473.48+9:08
29  Johan OvaaKoudekerke52.43minM35   12.520  4:483.48+9:12
30  Luca JanseZoutelande52.47minMse   12.504  4:483.47+9:16
31  Richard JacobsNieuw- en Sint Joosland53.28minMse   12.344  4:523.43+9:57
32  Jan-Pieter MoensKapelle-Biezelinge53.35minMse   12.317  4:523.42+10:04
33  Marijn GrootjansWestkapelle53.37minMse   12.310  4:523.42+10:06
34  Dominic JanseZoutelande53.41minMse   12.294  4:533.42+10:10
35  Maurice JacobseZoutelande53.49minMse   12.264  4:543.41+10:18
36  Dimmy IvensSchoondijke53.51minMse   12.256  4:543.40+10:20
37  Jostein DecorteGoes53.53minMse   12.249  4:543.40+10:22
38  Martijn HoosemansVlissingen53.55minMse   12.241  4:543.40+10:24
39  Siebe van WaardeMiddelburg53.58minMse   12.230  4:543.40+10:27
40  Jos den HollanderGoes54.13minM55   12.173  4:563.38+10:42
41  Micha KamstraArnemuiden54.19minMse   12.151  4:563.38+10:48
42  Peter DekkerZoutelande54.30minM45   12.110  4:573.36+10:59
43  Rian van den BroekeVlissingen54.41minM55   12.069  4:583.35+11:10
44  Sjaak BrouwerVlissingen54.50minM55   12.036  4:593.34+11:19
45  Remy VasseurVlissingen55.12minM35   11.957  5:013.32+11:41
46  Robin JonkersTholen55.21minMse   11.924  5:023.31+11:50
47  Jeroen HollebrandsEtten-Leur55.28minMse   11.899  5:033.31+11:57
48  Arno CreveBelsele55.35minMse   11.874  5:033.30+12:04
49  Marijn MoensArnemuiden55.54minMse   11.807  5:053.28+12:23
50  Jeroen KortenoeverSteenbergen55.56minMse   11.800  5:053.28+12:25
51  Pieter WisseBiggekerke55.58minM50   11.793  5:053.28+12:27
52  Peter van der LindenLewedorp56.01minMse   11.782  5:063.27+12:30
53  Eric DoensZelzate56.03minMse   11.775  5:063.27+12:32
54  Henk LousVlissingen56.05minM60   11.768  5:063.27+12:34
55  Johan BruijnoogeYerseke56.15minMse   11.733  5:073.26+12:44
56  Marcel SommeijerVlissingen56.18minMse   11.723  5:073.26+12:47
57  Angela BuijckMiddelburg56.22minVse   11.709  5:073.25+12:51
58  Niko AperMaldegem56.34minMse   11.668  5:093.24+13:03
59  Marius BesuijenMiddelburg56.40minM55   11.647  5:093.24+13:09
60  Peter HoncoopRijen56.43minMse   11.637  5:093.23+13:12
61  Danmar DeesGoes56.45minM45   11.630  5:103.23+13:14
62  Leon JacobseZoutelande56.46minM35   11.627  5:103.23+13:15
63  Bram van KeulenMeliskerke56.48minMse   11.620  5:103.23+13:17
64  Cor de RidderArnemuiden56.50minM45   11.613  5:103.23+13:19
65  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge56.53minMse   11.603  5:103.22+13:22
66  Marc de GrooteMiddelburg57.17minMse   11.522  5:123.20+13:46
67  Pieter GoudOostdijk57.19minM40   11.515  5:133.20+13:48
68  Hans TramperGoes57.22minMse   11.505  5:133.20+13:51
69  Gerard van der MaleWestkapelle57.32minM55   11.472  5:143.19+14:01
70  Jan HeshofSteenbergen57.35minMse   11.462  5:143.18+14:04
71  Lydia KleinjanGoes57.44minVse   11.432  5:153.18+14:13
72  Corne den OtterNieuwerkerk57.47minMse   11.422  5:153.17+14:16
73  Martin PruijsersMiddelburg58.05minM50   11.363  5:173.16+14:34
74  Martijn de VriesMiddelburg58.07minM35   11.356  5:173.15+14:36
75  Timmy JacobsNieuw- en Sint Joosland58.09minMse   11.350  5:173.15+14:38
76  Edwin SchoeMiddelburg58.11minMse   11.343  5:173.15+14:40
77  Robin van WeltOost-Souburg58.23minMse   11.305  5:183.14+14:52
78  Kees de VisserAagtekerke58.24minM50   11.301  5:193.14+14:53
79  Linda VersluisGapinge58.30minVse   11.282  5:193.13+14:59
80  Wijnand VetteMiddelburg58.35minMse   11.266  5:203.13+15:04
81  Kees SluiMiddelharnis58.38minMse   11.256  5:203.13+15:07
82  Martijn den BlijkerZoutelande58.47minMse   11.228  5:213.12+15:16
83  Stefan van de VoornZierikzee58.50minMse   11.218  5:213.12+15:19
84  Robert-Jan ProvoostDomburg58.55minMse   11.202  5:213.11+15:24
85  Michael SegboerMiddelburg58.57minMse   11.196  5:223.11+15:26
86  Lizo KoppejanGoes58.59minMse   11.190  5:223.11+15:28
87  Jaap van der VeenTerneuzen59.01minM50   11.183  5:223.11+15:30
88  Dennis ButMiddelburg59.03minMse   11.177  5:223.10+15:32
89  Marco DielemanMiddelharnis59.05minMse   11.171  5:223.10+15:34
90  Evelien de VisserIJzendijke59.11minVse   11.152  5:233.10+15:40
91  Jan van GentOud-Beijerland59.28minMse   11.099  5:243.08+15:57
92  Rob JongeneelMiddelburg59.32minMse   11.086  5:253.08+16:01
93  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge59.35minVse   11.077  5:253.08+16:04
94  Niels GoudGoes59.41minMse   11.058  5:263.07+16:10
95  Mattias BenzDarmstad59.43minMse   11.052  5:263.07+16:12
96  Stephan SegersBreda59.45minMse   11.046  5:263.07+16:14
97  Rijndert van der KolkMiddelburg59.51minMse   11.028  5:263.06+16:20
98  Gerry van HelmondRijen59.59minMse   11.003  5:273.06+16:28
99  Rinus PoortvlietOost-Souburg1.00.04minMse   10.988  5:283.05+16:33
100  Angelique JansenMiddelburg1.00.14minVse   10.957  5:293.04+16:43
101  Coen LindersBergen op Zoom1.00.18minMse   10.945  5:293.04+16:47
102  JaapJan RitsemaMiddelburg1.00.34minMse   10.897  5:303.03+17:03
103  Menno KoleGoes1.00.37minM35   10.888  5:313.02+17:06
104  Andre LousWestkapelle1.00.56minMse   10.832  5:323.01+17:25
105  Walter MurreZaamslag1.00.58minMse   10.826  5:333.01+17:27
106  Jos BrouwersBeutenaken1.01.00minMse   10.820  5:333.01+17:29
107  Arjen DingemanseKoudekerke1.01.10minMse   10.790  5:343.00+17:39
108  Ewald ProvoostBiggekerke1.01.12minMse   10.784  5:343.00+17:41
109  Jos BootZoutelande1.01.14minMse   10.778  5:342.99+17:43
110  Laus de RidderVlissingen1.01.16minM55   10.773  5:342.99+17:45
111  Koen de VriesVlissingen1.01.18minM60   10.767  5:342.99+17:47
112  Caio de GraafBurgh-Haamstede1.01.20minM45   10.761  5:352.99+17:49
113  Valesca LefeberMiddelburg1.01.31minVse   10.729  5:362.98+18:00
114  Bas DaalmansGoes1.01.34minMse   10.720  5:362.98+18:03
115  Ronald van den DriestVlissingen1.01.48minMse   10.680  5:372.97+18:17
116  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge1.01.55minVse   10.659  5:382.96+18:24
117  Niels KooleHeinkenszand1.01.57minMse   10.654  5:382.96+18:26
118  Stefan MesuKapelle-Biezelinge1.02.00minM40   10.645  5:382.96+18:29
119  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge1.02.03minM50   10.637  5:382.95+18:32
120  Bert AalbersVlissingen1.02.10minMse   10.617  5:392.95+18:39
121  Bennie de LooffVlissingen1.02.16minMse   10.600  5:402.94+18:45
122  Elbert SimonseAagtekerke1.02.21minM35   10.585  5:402.94+18:50
123  L. F. JoosseMiddelburg1.02.26minMse   10.571  5:412.94+18:55
124  Ilona HartenOost-Souburg1.02.30minV45   10.560  5:412.93+18:59
125  Pieter de VisserAagtekerke1.02.35minMse   10.546  5:412.93+19:04
126  Maurice SteketeeMiddelburg1.02.47minM35   10.512  5:422.92+19:16
127  Remco StroetBrouwershaven1.02.56minMse   10.487  5:432.91+19:25
128  Raymon van BelzenGoes1.02.59minMse   10.479  5:442.91+19:28
129  Frans VogelMiddelburg1.03.02minMse   10.471  5:442.91+19:31
130  Michael WentzlerLewedorp1.03.04minMse   10.465  5:442.91+19:33
131  Jaap FlikweertNieuwerkerk1.03.14minM60   10.438  5:452.90+19:43
132  Marco OlivierVlissingen1.03.16minM45   10.432  5:452.90+19:45
133  Leenard de JongeBruinisse1.03.24minMse   10.410  5:462.89+19:53
134  Bart StoffelsBergen op Zoom1.03.27minMse   10.402  5:462.89+19:56
135  Barend van EijkSirjansland1.03.36minMse   10.377  5:472.88+20:05
136  Arie van DijkSommelsdijk1.03.37minMse   10.375  5:472.88+20:06
137  Henny HogewegOostkapelle1.03.39minMse   10.369  5:472.88+20:08
138  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.03.43minM50   10.358  5:482.88+20:12
139  Kees van HaverenVlissingen1.03.50minM65   10.339  5:482.87+20:19
140  Wouter LabrujereNieuw- en Sint Joosland1.03.52minMse   10.334  5:482.87+20:21
141  Erwin van HuizenYerseke1.03.54minMse   10.329  5:492.87+20:23
142  Bert DaaneGrijpskerke1.03.59minMse   10.315  5:492.87+20:28
143  Bertram WezenbergKloetinge1.04.06minMse   10.296  5:502.86+20:35
144  Athony van WijckHoek1.04.10minMse   10.286  5:502.86+20:39
145  Wim TabakVlissingen1.04.12minM55   10.280  5:502.86+20:41
146  Twan TimmermansHoofdplaat1.04.14minMse   10.275  5:502.85+20:43
147  Rob SonkeMiddelburg1.04.26minMse   10.243  5:512.85+20:55
148  R DelfineMiddelburg1.04.37minVse   10.214  5:522.84+21:06
149  Adri KooleSerooskerke1.04.40minM65   10.206  5:532.84+21:09
150  Jalanta StepkowskaOost-Souburg1.04.42minVse   10.201  5:532.83+21:11
151  Arjen DomisseKrabbendijke1.04.44minMse   10.196  5:532.83+21:13
152  Marije BesuijenMiddelburg1.04.45minV40   10.193  5:532.83+21:14
153  Doninque HofstraOost-Souburg1.04.46minMse   10.190  5:532.83+21:15
154  Eli VerhageVeere1.04.51minMse   10.177  5:542.83+21:20
155  Martin WattelKoudekerke1.04.53minMse   10.172  5:542.83+21:22
156  Pieter van der KolkVlissingen1.04.55minMse   10.167  5:542.82+21:24
157  Erwin van der MaasKortgene1.04.56minMse   10.164  5:542.82+21:25
158  Wim WillemsBassevelde1.04.58minMse   10.159  5:542.82+21:27
159  Marlon MerisonBiggekerke1.05.10minMse   10.128  5:552.81+21:39
160  Gert-Jan LudikhuizeMiddelburg1.05.15minMse   10.115  5:562.81+21:44
161  Birgit van BockxmeerZonnemaire1.05.24minV40   10.092  5:572.80+21:53
162  Martin GelukKattendijke1.05.27minMse   10.084  5:572.80+21:56
163  Annet van de KrekeOost-Souburg1.05.31minV50   10.074  5:572.80+22:00
164  Bart JoziasseWestkapelle1.05.42minMse   10.046  5:582.79+22:11
165  Els GelokVlissingen1.05.57minVse   10.008  6:002.78+22:26
166  Henk van der PoelWestkapelle1.06.03minM65   9.992  6:002.78+22:32
167  Peter de WaalMiddelburg1.06.06minMse   9.985  6:012.77+22:35
168  Kees GeuzeMiddelburg1.06.09minMse   9.977  6:012.77+22:38
169  Peter WiersmaSteenbergen1.06.15minMse   9.962  6:012.77+22:44
170  Reinier LeerdamArnemuiden1.06.19minMse   9.952  6:022.76+22:48
171  Bert DoedelMiddelburg1.06.21minMse   9.947  6:022.76+22:50
172  Huib DeurlooMiddelburg1.06.23minMse   9.942  6:022.76+22:52
173  Pieter OlyslagersSerooskerke1.06.25minMse   9.937  6:022.76+22:54
174  Sjors JoosseOost-Souburg1.06.27minMse   9.932  6:022.76+22:56
175  Corne SchipaanboordKapelle-Biezelinge1.06.36minMse   9.910  6:032.75+23:05
176  John GuequierreMiddelburg1.06.39minM65   9.902  6:042.75+23:08
177  Rob RoskamZoutelande1.06.41minMse   9.898  6:042.75+23:10
178  Ewoud van den BrandeMiddelburg1.06.44minMse   9.890  6:042.75+23:13
179  Jannie de VriesVlissingen1.06.46minV60   9.885  6:042.75+23:15
180  Edwin SchoonMiddelburg1.06.49minMse   9.878  6:042.74+23:18
181  Peter MaranusAagtekerke1.06.59minMse   9.853  6:052.74+23:28
182  Rita VerhageMiddelharnis1.07.01minVse   9.848  6:062.74+23:30
183  Kees-Jan VerstrateMiddelburg1.07.03minMse   9.843  6:062.73+23:32
184  Chris Koppejans-Gravenpolder1.07.04minMse   9.841  6:062.73+23:33
185  Ronald van HerculesSerooskerke1.07.07minMse   9.834  6:062.73+23:36
186  Natasja FrylinkBreda1.07.16minVse   9.812  6:072.73+23:45
187  Pieter WielhouwerWilhelminadorp1.07.23minMse   9.795  6:082.72+23:52
188  Niek van BelzenArnemuiden1.07.29minM45   9.780  6:082.72+23:58
189  Nigel SandifortBorssele1.07.32minMse   9.773  6:082.71+24:01
190  Pieter de GaaijMiddelburg1.07.34minMse   9.768  6:092.71+24:03
191  Marcel RichardZoutelande1.07.42minM65   9.749  6:092.71+24:11
192  Julia WisseAagtekerke1.07.46minVse   9.739  6:102.71+24:15
193  Leonard MaljaarsOostkapelle1.07.49minMse   9.732  6:102.70+24:18
194  Judith DekkerOostkapelle1.07.51minVse   9.727  6:102.70+24:20
195  Jan KaljouwOostkapelle1.08.26minMse   9.644  6:132.68+24:55
196  Petra VerhulstWestkapelle1.08.40minV50   9.612  6:152.67+25:09
197  Jaap JanseMiddelburg1.08.45minM70   9.600  6:152.67+25:14
198  Patrick SanderBreda1.09.00minMse   9.565  6:162.66+25:29
199  Krista VoorhamBurgh-Haamstede1.09.07minV45   9.549  6:172.65+25:36
200  Kobus BotmanMiddelburg1.09.10minM65   9.542  6:172.65+25:39
201  Marcel BesuijenMiddelburg1.09.15minMse   9.531  6:182.65+25:44
202  Johnny DoomsTerneuzen1.09.17minM65   9.526  6:182.65+25:46
203  Dita DaalmeijerVlissingen1.09.20minVse   9.519  6:182.64+25:49
204  Rebecca de WinterOvezande1.09.24minV55   9.510  6:192.64+25:53
205  Vincent van DijkMiddelburg1.09.26minMse   9.506  6:192.64+25:55
206  Claudia van SighemWestkapelle1.09.27minVse   9.503  6:192.64+25:56
207  Martin FierloosGoes1.09.44minMse   9.465  6:202.63+26:13
208  Rosette VerkaartVlissingen1.10.09minV40   9.408  6:232.61+26:38
209  Tom van der HeijdenMiddelburg1.10.15minMse   9.395  6:232.61+26:44
210  Joris NijssenKloetinge1.10.21minMse   9.382  6:242.61+26:50
211  Helena van de WegheOudenaarde1.10.49minVse   9.320  6:262.59+27:18
212  Serge van der PolVlissingen1.11.07minMse   9.281  6:282.58+27:36
213  Jaap WalhoutKapelle-Biezelinge1.11.14minMse   9.265  6:292.57+27:43
214  Arjan VerstijnenVeere1.11.30minMse   9.231  6:302.56+27:59
215  Stijn PouwelseDen Haag1.11.39minMse   9.211  6:312.56+28:08
216  Arthur PouwelseMiddelburg1.11.41minM55   9.207  6:312.56+28:10
217  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.11.44minM65   9.201  6:312.56+28:13
218  Ellie SpaansGoes1.11.46minV60   9.196  6:312.55+28:15
219  Ingrid KoeneMiddelburg1.11.49minVse   9.190  6:322.55+28:18
220  Jakobus MeulenbergOudelande1.11.56minM50   9.175  6:322.55+28:25
221  Jan van der PlasGoes1.11.59minMse   9.169  6:332.55+28:28
222  Marga JobseOostkapelle1.12.14minVse   9.137  6:342.54+28:43
223  Jack MechielsenSpui1.12.22minMse   9.120  6:352.53+28:51
224  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.12.35minMse   9.093  6:362.53+29:04
225  Wilco de SchipperMiddelburg1.12.38minMse   9.087  6:362.52+29:07
226  Paul BurgerOost-Souburg1.12.48minMse   9.066  6:372.52+29:17
227  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge1.12.51minV50   9.060  6:372.52+29:20
228  Bram van EenenaamNieuw- en Sint Joosland1.12.57minMse   9.047  6:382.51+29:26
229  Sylvia GlerumZierikzee1.13.35minV40   8.969  6:412.49+30:04
230  Rudi RaviaZierikzee1.13.38minM60   8.963  6:422.49+30:07
231  Harrie HilgemanKloetinge1.13.45minMse   8.949  6:422.49+30:14
232  Indra PosthumusBreda1.13.48minVse   8.943  6:432.48+30:17
233  Theo van de KooiRotterdam1.14.02minMse   8.915  6:442.48+30:31
234  Teus SchoutenZwijndrecht1.14.15minMse   8.889  6:452.47+30:44
235  Serena van den HoovenMiddelburg1.14.50minVse   8.820  6:482.45+31:19
236  Hubert LeenenHerten1.14.52minMse   8.816  6:482.45+31:21
237  Gertie LeenenHerten1.14.54minVse   8.812  6:492.45+31:23
238  Peter VerburgGoes1.14.57minMse   8.806  6:492.45+31:26
239  Danielle SchenkBergen op Zoom1.15.05minVse   8.790  6:502.44+31:34
240  Ben BommeljeGrijpskerke1.15.13minMse   8.775  6:502.44+31:42
241  Ron van VeenMiddelburg1.15.26minMse   8.749  6:512.43+31:55
242  Steven HouwelingVrouwenpolder1.15.37minMse   8.728  6:522.42+32:06
243  Andrea MoensOostkapelle1.15.38minVse   8.726  6:532.42+32:07
244  Arthur StijnsOudelande1.15.43minM70   8.717  6:532.42+32:12
245  Ingvar NordinKoudekerke1.15.51minMse   8.701  6:542.42+32:20
246  Mattis van DoeselaarOost-Souburg1.15.54minMse   8.696  6:542.42+32:23
247  Hanneke SchoemanVeenendaal1.15.56minVse   8.692  6:542.41+32:25
248  Dignus LensenOost-Souburg1.16.26minM60   8.635  6:572.40+32:55
249  Regine BoogertMiddelburg1.16.28minVse   8.631  6:572.40+32:57
250  Leo JaspersUlvenhout1.16.34minMse   8.620  6:582.39+33:03
251  Marij van DijckBreda1.16.38minVse   8.612  6:582.39+33:07
252  Hester de BroekertKoudekerke1.16.40minVse   8.609  6:582.39+33:09
253  Jan EuserVeere1.17.43minM65   8.492  7:042.36+34:12
254  Ed MerisonZoutelande1.17.56minMse   8.469  7:052.35+34:25
255  Robin VogelVlissingen1.17.58minMse   8.465  7:052.35+34:27
256  Peter CastelGoes1.18.05minM55   8.453  7:062.35+34:34
257  Simon van KralingenVrouwenpolder1.18.09minMse   8.445  7:062.35+34:38
258  Cora SchreijenbergDomburg1.18.11minVse   8.442  7:062.34+34:40
259  Marco BoogaardGoes1.18.25minMse   8.417  7:082.34+34:54
260  Adrie MathijssenGoes1.18.27minM65   8.413  7:082.34+34:56
261  Mariska WisseMiddelburg1.18.35minVse   8.399  7:092.33+35:04
262  Danielle ElenbaasGoes1.18.38minVse   8.393  7:092.33+35:07
263  Corien OverduinYerseke1.18.44minVse   8.383  7:092.33+35:13
264  Annemiek de DieTerneuzen1.19.16minVse   8.326  7:122.31+35:45
265  Michiel SchaapVlissingen1.19.23minMse   8.314  7:132.31+35:52
266  Rianne MeijerKapelle-Biezelinge1.20.13minVse   8.228  7:182.29+36:42
267  Maarten KalsbeerMiddelburg1.20.35minMse   8.190  7:202.28+37:04
268  Caroline van de VeldenSchiedam1.21.24minVse   8.108  7:242.25+37:53
269  Remco van de VeldenSchiedam1.21.27minMse   8.103  7:242.25+37:56
270  Maryska NastalyVlissingen1.21.43minVse   8.077  7:262.24+38:12
271  Janine BrouwerOostkapelle1.21.45minVse   8.073  7:262.24+38:14
272  Jurien VerheijenMiddelburg1.21.51minMse   8.064  7:262.24+38:20
273  Oceane NijsseRilland1.22.28minVse   8.003  7:302.22+38:57
274  Ramon HogewegRijen1.22.34minMse   7.994  7:302.22+39:03
275  Agnes BuyzeNisse1.22.41minVse   7.982  7:312.22+39:10
276  Daniel KrijgerNisse1.22.43minMse   7.979  7:312.22+39:12
277  Elise de JongArnhem1.23.11minMse   7.934  7:342.20+39:40
278  Theo SimomsMiddelburg1.23.27minMse   7.909  7:352.20+39:56
279  Karlijn van MeijenfeldRijen1.23.32minVse   7.901  7:362.19+40:01
280  Petra RisonRijen1.23.36minVse   7.895  7:362.19+40:05
281  Leen GeschiereZwijndrecht1.23.51minMse   7.871  7:372.19+40:20
282  Bianca de Vliegers-Heerenhoek1.24.00minVse   7.857  7:382.18+40:29
283  Henk EhbelSteenbergen1.24.36minMse   7.801  7:412.17+41:05
284  Jolanda ter SteegeDinteloord1.24.41minVse   7.794  7:422.16+41:10
285  Rina OtteStampersgat1.28.30minVse   7.458  8:032.07+44:59
286  Petra VermeulenSommelsdijk1.28.34minVse   7.452  8:032.07+45:03
287  Anna KloetScharendijke1.39.19minVse   6.645  9:021.85+55:48
288  Ids van der MeulenVenlo1.41.54minMse   6.477  9:161.80+58:23
Mannen: 229 (79.51%) => M35=9 - M40=4 - M45=7 - M50=9 - M55=11 - M60=5 - M65=10 - M70=2 - Mse=172
Vrouwen: 59 (20.49%) => V40=4 - V45=2 - V50=3 - V55=1 - V60=2 - Vse=47

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11 km

2019Huub van Noorden43:31Rens de Ridder44:56Eric Wolfert45:21Angela Buijck56:22288
2018Tim Pleijte40:58Huub van Noorden42:34Yunis Stitan43:02Monique Verschuure51:37273
2017Huub van Noorden42:09Yunis Stitan44:18David Bouman44:35Monica Sanderse53:26253
2016Tim Pleijte41:49Huub van Noorden42:58Tim van den Broeke43:11Lisa Jobse58:50275
5.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Thijs KoopsZoutelande25.06minMse   13.865  4:203.85-
2  Jurgen SaurensWemeldinge25.47minMse   13.497  4:273.75+0:41
3  Sem BodeBiggekerke25.51minMse   13.462  4:273.74+0:45
4  Johan AdriaanseMiddelburg26.10minMse   13.299  4:313.69+1:04
5  Axel LindersBergen op Zoom26.22minMse   13.198  4:333.67+1:16
6  Jos GabrielseMiddelburg27.21minMse   12.724  4:433.53+2:15
7  Manfred ScheiberDomburg27.32minMse   12.639  4:453.51+2:26
8  Otto MeijMiddelburg28.11minMse   12.348  4:523.43+3:05
9  Ivar EngelsMiddelburg28.12minMse   12.340  4:523.43+3:06
10  Anjolie EngelsMiddelburg28.23minV40   12.261  4:543.41+3:17
11  Kirsten StoutjesdijkOssendrecht28.30minVse   12.211  4:553.39+3:24
12  Renat van LoenhoutOssendrecht28.32minVse   12.196  4:553.39+3:26
13  Carolien Hoogestegers-Gravenpolder28.47minVse   12.090  4:583.36+3:41
14  Erik ReijnhoutVlissingen28.58minM55   12.014  5:003.34+3:52
15  H. J. van BelzenMiddelburg29.13minMse   11.911  5:023.31+4:07
16  Stijn KooleZoutelande29.19minMse   11.870  5:033.30+4:13
17  Eugene LouwerseMiddelburg30.04minM65   11.574  5:113.22+4:58
18  Kim VeldhoenMiddelburg30.12minVse   11.523  5:123.20+5:06
19  Jorick de VriesKloetinge30.32minMse   11.397  5:163.17+5:26
20  Kasper KoopmanBiggekerke31.26minMse   11.071  5:253.08+6:20
21  Elianne TouwOostkapelle32.27minVse   10.724  5:362.98+7:21
22  Anton EngelsMiddelburg32.49minM55   10.604  5:392.95+7:43
23  Kyra-Joy van de VoordeMiddelburg33.34minVse   10.367  5:472.88+8:28
24  Pascel van de VoordMiddelburg33.36minMse   10.357  5:482.88+8:30
25  HenkJan TielemanSommelsdijk34.28minMse   10.097  5:572.80+9:22
26  Rene LouwerseVlissingen34.35minMse   10.063  5:582.80+9:29
27  Pascale ValeWemeldinge35.18minVse   9.858  6:052.74+10:12
28  Rian FlikweertMiddelburg35.26minV55   9.821  6:072.73+10:20
29  Corry DeschachtOost-Souburg35.31minVse   9.798  6:072.72+10:25
30  Felix LindersBergen op Zoom35.41minMse   9.752  6:092.71+10:35
31  Johan TimmermanSomeren36.08minMse   9.631  6:142.68+11:02
32  Arno de Rijkes-Gravenpolder36.11minMse   9.618  6:142.67+11:05
33  Johan LooijHerkingen36.13minMse   9.609  6:152.67+11:07
34  Leendert BomNieuwerkerk36.58minMse   9.414  6:222.61+11:52
35  Nadine WoutersMeliskerke37.22minVse   9.313  6:272.59+12:16
36  Brechtje JansenGoes37.45minVse   9.219  6:312.56+12:39
37  Robbin Bickelmeijers-Heerenhoek38.08minMse   9.126  6:342.53+13:02
38  Jeroen DammanMiddelburg38.33minMse   9.027  6:392.51+13:27
39  Stefan van RossumMiddelburg38.36minMse   9.016  6:392.50+13:30
40  Lion van LuijkVlissingen38.38minM55   9.008  6:402.50+13:32
41  Hans MatthijssenRijsbergen39.06minMse   8.900  6:442.47+14:00
42  Wendy TheuneVlissingen39.56minV40   8.715  6:532.42+14:50
43  Wilfred SloPrinsenbeek42.46minMse   8.137  7:222.26+17:40
44  Yvonne RitsemaMiddelburg43.17minVse   8.040  7:282.23+18:11
45  Christa EttemaZoutelande43.19minVse   8.034  7:282.23+18:13
46  Debora Toledos-Heer Abtskerke43.27minVse   8.009  7:292.22+18:21
47  Joyce LuijsterburgMeliskerke43.29minVse   8.003  7:302.22+18:23
48  Susan SonderBreda44.01minVse   7.906  7:352.20+18:55
49  Pat van PamelenVlissingen45.32minVse   7.643  7:512.12+20:26
50  Daphne van HekkenGoes46.18minVse   7.516  7:592.09+21:12
51  Miranda OptHof46.20minVse   7.511  7:592.09+21:14
52  Lieve SchoeMiddelburg46.33minVse   7.476  8:022.08+21:27
53  Melle VogelsMiddelburg46.35minVse   7.470  8:022.08+21:29
54  Kees JansenGoes48.12minMse   7.220  8:192.01+23:06
55  Marleen NieuwkoopTholen51.32minVse   6.753  8:531.88+26:26
56  Jeroen NieuwkoopTholen51.34minMse   6.749  8:531.87+26:28
57  Michiel OpzeelandDuivendrecht1.00.25minMse   5.760  0:251.60+35:19
Mannen: 33 (57.89%) => M55=3 - M65=1 - Mse=29
Vrouwen: 24 (42.11%) => V40=2 - V55=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.571 seconden nodig om deze lijst met 345 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020