dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

52e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 9 november 2019 - Organisatie: Delta Sport
8.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeVlissingen28.25minMse   17.419  3:274.84-
2  Tim PleijteDynamica28.31minMse   17.358  3:274.82+0:06
3  Yunis StitanDelta Sport29.05minMse   17.020  3:324.73+0:40
4  Erwin HarmesGonzález Running29.32minM35   16.761  3:354.66+1:07
5  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs30.38minM45   16.159  3:434.49+2:13
6  Mario PoldervaartZuidland30.42minMse   16.124  3:434.48+2:17
7  Ton HettemaRotterdam Atletiek31.09minM35   15.891  3:474.41+2:44
8  Eric WolfertSommelsdijk31.16minMse   15.832  3:474.40+2:51
9  Boris de BruijnAV'5631.44minM35   15.599  3:514.33+3:19
10  Peter PollemansHoek van Holland32.51minMse   15.068  3:594.19+4:26
11  Mark de MunterPAC33.01minMse   14.992  4:004.16+4:36
12  Arjo VerhageDynamica33.11minM45   14.917  4:014.14+4:46
13  Peter BalkenendeAV'5633.14minM50   14.895  4:024.14+4:49
14  Henri HavingaAV '4033.17minM55   14.872  4:024.13+4:52
15  Freek GoedhartFlakkee33.24minM35   14.820  4:034.12+4:59
16  Roland SchellevisMiddelharnis33.26minM35   14.806  4:034.11+5:01
17  Steef RosmolenSpirit Oud Beijerland33.29minMse   14.783  4:044.11+5:04
18  Joroi ReedijkStrijen33.32minMse   14.761  4:044.10+5:07
19  Niels GoudswaardDelta Sport33.40minM50   14.703  4:054.08+5:15
20  Ruben van kesterenSpijkenisse33.55minMse   14.595  4:074.05+5:30
21  Johan karelseAV'5634.00minM45   14.559  4:074.04+5:35
22  Krispijn de JongeDelta Sport34.08minM35   14.502  4:084.03+5:43
23  Arjan BeijeBurgh Haamstede34.13minM45   14.467  4:094.02+5:48
24  Monica SanderseDynamica34.27minV35   14.369  4:113.99+6:02
25  Bas GrootheddeDelta Sport34.38minM45   14.293  4:123.97+6:13
26  Heddie nieuwdorpAV'5634.44minM60   14.251  4:133.96+6:19
27  Edwin StolkFlakkee34.46minM35   14.238  4:133.95+6:21
28  Bart HeshofSteenbergen34.50minMse   14.211  4:133.95+6:25
29  Cees DijkmanBurgh-Haamstede35.08minM45   14.089  4:163.91+6:43
30  Michel van den BosDelta Sport35.12minM55   14.063  4:163.91+6:47
31  Ron vd GraafCapelle a/d IJssel35.16minM35   14.036  4:163.90+6:51
32  Jaco KleinjanGoes35.27minM45   13.963  4:183.88+7:02
33  Gert Van der VindenDynamica35.29minM55   13.950  4:183.88+7:04
34  Neil TheissenKamperland35.30minM35   13.944  4:183.87+7:05
35  Ferry EngelDelta Sport35.41minM55   13.872  4:203.85+7:16
36  Juriena de VriesDelft35.46minVse   13.840  4:203.84+7:21
37  Anjolie EngelsMiddelburg35.51minV40   13.808  4:213.84+7:26
38  Wessel Hettema35.53minMse   13.795  4:213.83+7:28
39  Hans VerhaagenGoes35.55minM50   13.782  4:213.83+7:30
40  André MelissantFlakkee36.04minM45   13.725  4:223.81+7:39
41  Piet van MourikDelta Sport36.06minM55   13.712  4:233.81+7:41
42  Bart de VisserSerooskerke36.09minM35   13.693  4:233.80+7:44
43  Ada GeuzeMiddelburg36.15minV35   13.655  4:243.79+7:50
44  Martijn de VriesMiddelburg36.16minM35   13.649  4:243.79+7:51
45  Bart VerhaegheAV'5636.27minM35   13.580  4:253.77+8:02
46  Michel BouwmanDelta Sport36.35minM45   13.531  4:263.76+8:10
47  Maurice JacobseZoutelande36.40minMse   13.500  4:273.75+8:15
48  René JakobsenMiddelburg36.43minM50   13.482  4:273.74+8:18
49  Rob SchaapVlissingen36.47minM60   13.457  4:283.74+8:22
50  Bram verhageDynamica36.56minM55   13.403  4:293.72+8:31
51  Jostein DecorteAV'5637.06minM35   13.342  4:303.71+8:41
52  Ronald GeertseSerooskerke37.09minM35   13.324  4:303.70+8:44
53  Gijsbert elstgeestAV'5637.11minM45   13.312  4:303.70+8:46
54  Rian van den BroekeDynamica37.18minM55   13.271  4:313.69+8:53
55  Jan de WildeNisse37.28minM60   13.212  4:323.67+9:03
56  Marijn GrootjansWestkapelle37.32minMse   13.188  4:333.66+9:07
57  Robert VerwijsDelta Sport37.36minM40   13.165  4:333.66+9:11
58  Martin PruijsersDynamica37.38minM50   13.153  4:343.65+9:13
59  Gert Jan VerhuggeGoes37.41minM45   13.136  4:343.65+9:16
60  Mattheo MoerlandDelta Sport37.48minMse   13.095  4:353.64+9:23
61  Ilvia HederikBarendrecht38.05minVse   12.998  4:373.61+9:40
62  Francois van de BroeckeWielingen38.06minM50   12.992  4:373.61+9:41
63  Sjef GorisMiddelburg38.10minM50   12.969  4:383.60+9:45
64  Leonie TonAV'5638.16minV40   12.936  4:383.59+9:51
65  Michael KerkhofHoogvliet38.32minMse   12.846  4:403.57+10:07
66  Henk LousDynamica38.34minM60   12.835  4:403.57+10:09
67  Léon JacobseZoutelande38.36minM35   12.824  4:413.56+10:11
68  Rob de PagterRitthem38.42minM35   12.791  4:413.55+10:17
69  Steef BerrevoetsDelta Sport38.47minM50   12.763  4:423.55+10:22
70  Richard van der werfDelta Sport38.53minM35   12.730  4:433.54+10:28
71  Ben De VooghtSint-Job-In't-Goor39.00minM35   12.692  4:443.53+10:35
72  Amber BongertmanTHOR39.03minVse   12.676  4:443.52+10:38
73  Sjaak BrouwerDynamica39.07minM55   12.654  4:443.52+10:42
74  Ruud de VetteOuddorp39.07minM55   12.654  4:443.52+10:42
75  Jan van GentSpirit Oud Beijerland39.17minM55   12.601  4:463.50+10:52
76  Angela BuijckMiddelburg39.20minV35   12.585  4:463.50+10:55
77  Stefan Van der VoornZierikzee39.22minM45   12.574  4:463.49+10:57
78  Rini VerwijsDelta Sport39.28minM45   12.542  4:473.48+11:03
79  Frank HoogstrateYerseke39.30minM35   12.532  4:473.48+11:05
80  Anton EngelsMiddelburg39.32minM55   12.521  4:483.48+11:07
81  Gerben SoethaertTerneuzen39.34minM40   12.511  4:483.48+11:09
82  Aart SimmelinkKerkwerve39.38minM35   12.489  4:483.47+11:13
83  Arjan van WestenbruggeOuwerkerk39.42minMse   12.469  4:493.46+11:17
84  Joannathan DuinkerkenKapelle-Biezelinge39.45minMse   12.453  4:493.46+11:20
85  Wietse SluimerZonnemaire39.48minM35   12.437  4:493.45+11:23
86  Marius BesuijenAV'5639.49minM55   12.432  4:503.45+11:24
87  Durby MeijboomVlissingen39.51minV35   12.422  4:503.45+11:26
88  Robert SonkeDynamica39.53minM45   12.411  4:503.45+11:28
89  Corné den OtterDelta Sport39.55minM35   12.401  4:503.44+11:30
90  Erwin voor den DagBerkel en Rodenrijs39.59minM45   12.380  4:513.44+11:34
91  Jan HeshofSteenbergen40.04minM45   12.354  4:513.43+11:39
92  Hans StoutjesdijkZierikzee40.06minM35   12.344  4:523.43+11:41
93  Ad StraubAV '4040.20minM45   12.273  4:533.41+11:55
94  Rob van ZantenRijswijk40.31minM55   12.217  4:553.39+12:06
95  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge40.35minM50   12.197  4:553.39+12:10
96  MH KempeDelta Sport40.42minM35   12.162  4:563.38+12:17
97  Janita vd HaveNieuwe Tonge40.44minV45   12.152  4:563.38+12:19
98  Arthur van AartsenDynamica40.46minM45   12.142  4:563.37+12:21
99  Jacques de GrootBergen op Zoom40.48minM55   12.132  4:573.37+12:23
100  Cor KloetBurgh-Haamstede40.58minM65   12.083  4:583.36+12:33
101  Petra BruijsHoogerheide41.00minV45   12.073  4:583.35+12:35
102  Leo van LeeuwenAV '4041.04minM65   12.054  4:593.35+12:39
103  Ruud KlaverObdam41.06minM55   12.044  4:593.35+12:41
104  Eric van RemortelAV'5641.07minM60   12.039  4:593.34+12:42
105  Peter NoordijkeGoes41.10minM55   12.024  4:593.34+12:45
106  Rene zwartBruinisse41.12minM35   12.015  5:003.34+12:47
107  Edwin de VliegerScharendijke41.19minM45   11.981  5:003.33+12:54
108  Laus de de RidderVlissingen41.29minM55   11.933  5:023.31+13:04
109  Rinus van SteeHerkingen41.32minM45   11.918  5:023.31+13:07
110  Bram KotvisDelta Sport41.35minM55   11.904  5:023.31+13:10
111  John hillebrandZierikzee41.38minM35   11.890  5:033.30+13:13
112  Erwin lemsDelta Sport41.42minM35   11.871  5:033.30+13:17
113  Maurice SteketeeMiddelburg41.47minM35   11.847  5:043.29+13:22
114  Wim de JongeAV'5641.51minM65   11.828  5:043.29+13:26
115  Mark GiljamBruinisse41.52minM35   11.823  5:043.28+13:27
116  Rene GoetheerWolphaartsdijk42.18minM50   11.702  5:083.25+13:53
117  Emma van MourikDelta Sport42.23minVse   11.679  5:083.24+13:58
118  Piet OvaaMeliskerke42.25minM55   11.670  5:083.24+14:00
119  Cees SimonseAagtekerke42.39minMse   11.606  5:103.22+14:14
120  Ilse VerwijsDelta Sport42.42minV35   11.593  5:113.22+14:17
121  Bert de VosDelta Sport42.44minM55   11.583  5:113.22+14:19
122  Marijn TraasHeinkenszand42.47minM35   11.570  5:113.21+14:22
123  Steven HouwelingVrouwenpolder42.48minM45   11.565  5:113.21+14:23
124  André van den HoovenOost-Souburg42.56minM45   11.530  5:123.20+14:31
125  Remco KapteijnAV'5643.00minM45   11.512  5:133.20+14:35
126  Stef KapteijnAV'5643.02minMse   11.503  5:133.20+14:37
127  Bram VerwijsFlakkee43.03minMse   11.498  5:133.19+14:38
128  Werner BerkhoutOuwerkerk43.07minM45   11.480  5:143.19+14:42
129  Rob van der BeijlDelta Sport43.09minM50   11.472  5:143.19+14:44
130  Co de FeijterDelta Sport43.11minM55   11.463  5:143.18+14:46
131  Corina GrimLewedorp43.13minV55   11.454  5:143.18+14:48
132  Berry LindenberghZierikzee43.14minM35   11.449  5:143.18+14:49
133  Jack van der kloosterStellendam43.21minMse   11.419  5:153.17+14:56
134  Martin van der ScheeZierikzee43.23minM35   11.410  5:163.17+14:58
135  Lennen JonkerBruinisse43.28minMse   11.388  5:163.16+15:03
136  Patrick KnijnenburgZierikzee43.31minM35   11.375  5:163.16+15:06
137  Paul VermeulenGoes43.33minM35   11.366  5:173.16+15:08
138  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge43.35minV35   11.358  5:173.15+15:10
139  Ron DellebekeDynamica43.39minM60   11.340  5:173.15+15:14
140  Jan BostelaarWestkapelle43.47minM70   11.306  5:183.14+15:22
141  Mark LubbersGoes43.49minM35   11.297  5:193.14+15:24
142  Inge MarchandBurgh-Haamstede43.51minV45   11.288  5:193.14+15:26
143  Janneke van WestenSint Philipsland44.13minVse   11.195  5:223.11+15:48
144  Arnoud BotmanAmsterdam44.14minMse   11.191  5:223.11+15:49
145  Adri KooleDynamica44.23minM65   11.153  5:233.10+15:58
146  Johnny DoomsTerneuzen44.42minM65   11.074  5:253.08+16:17
147  Richard de VlaamDelta Sport44.45minM35   11.061  5:253.07+16:20
148  Reinier de GroenTholen44.46minMse   11.057  5:263.07+16:21
149  Bianca SteijnAV'5644.49minVse   11.045  5:263.07+16:24
150  Martijn van der KloosterScharendijke44.53minM35   11.029  5:263.06+16:28
151  John GuequierreDynamica44.55minM65   11.020  5:273.06+16:30
152  Marije BesuijenMiddelburg44.57minV40   11.012  5:273.06+16:32
153  Elbert SimonseAagtekerke44.59minM35   11.004  5:273.06+16:34
154  Marjanne van de SluisDelta Sport45.01minV45   10.996  5:273.05+16:36
155  Jos OomsOlympia Halsteren45.03minM55   10.988  5:283.05+16:38
156  Leendert BomNieuwerkerk45.08minMse   10.968  5:283.05+16:43
157  Marcel EngelDelta Sport45.10minM50   10.959  5:283.04+16:45
158  Sven de VosNieuwerkerk45.10minMse   10.959  5:283.04+16:45
159  Cees KoomanSteenbergen45.11minM65   10.955  5:293.04+16:46
160  Nigel SandifortBorssele45.14minMse   10.943  5:293.04+16:49
161  Joris ClaesAntwerpen45.18minM35   10.927  5:293.04+16:53
162  Bert DoedelMiddelburg45.19minM45   10.923  5:303.03+16:54
163  Arjan de VosDelta Sport45.21minM45   10.915  5:303.03+16:56
164  Marcel RichardZoutelande45.23minM65   10.907  5:303.03+16:58
165  Ilse TraasHeinkenszand45.25minVse   10.899  5:303.03+17:00
166  Martin GelukKattendijke45.32minM35   10.871  5:313.02+17:07
167  Hans MinnaardYerseke45.35minM55   10.859  5:323.02+17:10
168  Ewoud FaseSint-Annaland45.38minM55   10.847  5:323.01+17:13
169  Leon de munnikDelta Sport45.39minM50   10.843  5:323.01+17:14
170  Henk VermaasRotterdam45.41minM55   10.835  5:323.01+17:16
171  Karen ElenbaasGoes45.43minVse   10.828  5:323.01+17:18
172  Petra VerhulstDynamica45.52minV50   10.792  5:343.00+17:27
173  Wilbert KooleOostkapelle45.55minM35   10.780  5:342.99+17:30
174  Digna de BoerDelta Sport45.57minV70   10.773  5:342.99+17:32
175  Gerard van WissenNieuw Beijerland45.59minM65   10.765  5:342.99+17:34
176  Esther van Sluijs-koleAV'5646.00minV45   10.761  5:352.99+17:35
177  Martin van NieulandeNieuw- en Sint-Joosland46.12minM55   10.714  5:362.98+17:47
178  Niels van TuilBurgh Haamstede46.15minMse   10.703  5:362.97+17:50
179  Peter MaranusAagtekerke46.36minM45   10.622  5:392.95+18:11
180  Frits BurgerZierikzee46.45minM55   10.588  5:402.94+18:20
181  Jeroen RaucampMiddelburg46.46minM45   10.584  5:402.94+18:21
182  Acronius KramerGoes46.52minM65   10.562  5:412.93+18:27
183  Arwin SchotZierikzee47.01minM50   10.528  5:422.92+18:36
184  Nellie BlomBurgh-Haamstede47.07minV65   10.506  5:432.92+18:42
185  Theo EngelDelta Sport47.13minM55   10.484  5:432.91+18:48
186  Petra HitsertOud-Beijerland47.26minV35   10.436  5:452.90+19:01
187  Michel hitsertOud-Beijerland47.27minM35   10.432  5:452.90+19:02
188  Peter VerburgGoes47.30minM55   10.421  5:452.89+19:05
189  Jan ijzelenbergOosterland47.37minM35   10.396  5:462.89+19:12
190  Michel SiepRotterdam47.42minM45   10.377  5:472.88+19:17
191  Ruben ColijnDelta Sport47.45minM35   10.366  5:472.88+19:20
192  Martin van der HaveNieuwe Tonge47.47minM45   10.359  5:482.88+19:22
193  Kobus BotmanDynamica47.48minM65   10.356  5:482.88+19:23
194  Krista VoorhamDelta Sport47.57minV45   10.323  5:492.87+19:32
195  Sarien WisseHoogerheide48.05minVse   10.295  5:502.86+19:40
196  Rudi NuijtenGoes48.07minMse   10.287  5:502.86+19:42
197  Ciska Rob-ButterDelta Sport48.22minV65   10.234  5:522.84+19:57
198  Liselotte GroeneveldBruinisse48.32minVse   10.199  5:532.83+20:07
199  Maurits van de VeldeBruinisse48.33minMse   10.196  5:532.83+20:08
200  Ilonka de Vlaam-KlinkDelta Sport48.44minV35   10.157  5:542.82+20:19
201  Arthur StijnsDynamica48.45minM70   10.154  5:552.82+20:20
202  Ellie SpaansAV'5648.47minV60   10.147  5:552.82+20:22
203  Rosa FransRotterdam49.03minVse   10.092  5:572.80+20:38
204  Carolien SteijnKwadendamme49.11minV55   10.064  5:582.80+20:46
205  Adrie van bavelDelta Sport49.18minM55   10.041  5:592.79+20:53
206  Jakobus MeulenbergAV'5649.22minM50   10.027  5:592.79+20:57
207  Ronald van DongenDreischor49.36minM45   9.980  6:012.77+21:11
208  Björn van DongenDreischor49.37minMse   9.976  6:012.77+21:12
209  Ria MarchandBurgh-Haamstede49.47minV65   9.943  6:022.76+21:22
210  Cindy RaucampDynamica49.50minV45   9.933  6:022.76+21:25
211  Menne KunstSerooskerke50.07minMse   9.877  6:042.74+21:42
212  Quinten KunstSerooskerke50.08minM35   9.874  6:052.74+21:43
213  Danielle in t VeldOud-Beijerland50.14minV45   9.854  6:052.74+21:49
214  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge50.16minV50   9.847  6:062.74+21:51
215  Patricia SmitsDelta Sport50.24minV45   9.821  6:072.73+21:59
216  Guy De VooghtAntwerpen50.29minM55   9.805  6:072.72+22:04
217  Rob KaperRotterdam50.46minM35   9.750  6:092.71+22:21
218  Arie 't HartVoorne Atletiek51.01minM65   9.703  6:112.70+22:36
219  Marco SaarloosSint-Annaland51.12minM35   9.668  6:122.69+22:47
220  Ilona de RondeGoedereede51.24minV35   9.630  6:142.68+22:59
221  Gaston DolkPallas '9351.30minM45   9.612  6:152.67+23:05
222  Joop LasseurDelta Sport52.13minM75   9.480  6:202.63+23:48
223  Anja SegiethGummersbach52.24minV45   9.447  6:212.62+23:59
224  Martin sparreboomSpijkenisse52.29minM35   9.432  6:222.62+24:04
225  Dorien KweekelVoorburg52.49minVse   9.372  6:242.60+24:24
226  Debora Hampel- van KapelOud-Vossemeer52.55minV55   9.354  6:252.60+24:30
227  Dick WitmontHaag Atletiek52.57minM65   9.348  6:252.60+24:32
228  Laila HeshofSteenbergen53.00minV45   9.340  6:252.59+24:35
229  Eric van RheenenPapendrecht53.23minM35   9.273  6:282.58+24:58
230  Jolanda van der laanDelta Sport54.15minV45   9.124  6:352.53+25:50
231  Ada de RijkeBruinisse54.17minV35   9.119  6:352.53+25:52
232  René NijsseAV'5654.49minM55   9.030  6:392.51+26:24
233  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek55.31minM55   8.916  6:442.48+27:06
234  Mirjam de GroenTholen55.54minVse   8.855  6:472.46+27:29
235  Marijn KrootBurgh-Haamstede56.09minM45   8.816  6:482.45+27:44
236  Miriam JonkerOud-Beijerland56.12minVse   8.808  6:492.45+27:47
237  Walter in t VeldOud-Beijerland56.13minM55   8.805  6:492.45+27:48
238  Jeanine ColijnDelta Sport56.16minV35   8.797  6:492.44+27:51
239  Anneke Quak-OkkerseDelta Sport56.18minV45   8.792  6:492.44+27:53
240  Tim de JongeDordrecht56.23minM35   8.779  6:502.44+27:58
241  Miriam BijlZuid-Beijerland56.46minV45   8.720  6:532.42+28:21
242  Gisela Nijsse-MeertensAV'5656.51minV55   8.707  6:532.42+28:26
243  Sylvia VerkaartKapelle-Biezelinge57.09minV45   8.661  6:562.41+28:44
244  Marleen KorstanjeTerneuzen57.24minVse   8.624  6:572.40+28:59
245  Sanne GuddeZierikzee57.25minVse   8.621  6:582.39+29:00
246  Bettina BerrevoetsDelta Sport57.44minV45   8.574  7:002.38+29:19
247  Maria ParkkinenRhoon57.57minV35   8.542  7:012.37+29:32
248  Henk EhbelSteenbergen59.14minM45   8.357  7:112.32+30:49
249  Sita HoogenboomVoorne Atletiek59.36minV55   8.305  7:132.31+31:11
250  Mara VerhulstDelta Sport1.00.09minVse   8.229  7:172.29+31:44
251  Petra VermeulenSommelsdijk1.01.43minV55   8.021  7:292.23+33:18
252  Samuel DijkstraRilland1.01.51minM35   8.003  7:302.22+33:26
253  Leen moerlandOosterland1.02.10minM55   7.962  7:322.21+33:45
254  Charel BiesheuvelHekelingen1.02.17minVse   7.948  7:332.21+33:52
255  Gerda Van SteeHerkingen1.02.43minV45   7.893  7:362.19+34:18
256  Michelle BestmanDirksland1.02.45minV45   7.888  7:362.19+34:20
257  Arina Kloet (- de Oude)Scharendijke1.03.19minV45   7.818  7:402.17+34:54
258  Robbie PronkHaag Atletiek1.04.53minM45   7.629  7:522.12+36:28
259  Dyantha CobetPAC1.05.08minV35   7.600  7:542.11+36:43
260  Wil BarendrechtVoorne Atletiek1.05.58minV55   7.504  8:002.08+37:33
261  Hanneke van BerkelBrielle1.05.59minV55   7.502  8:002.08+37:34
262  Liesbeth LouerVoorne Atletiek1.09.10minV65   7.157  8:231.99+40:45
Mannen: 193 (73.66%) => M35=51 - M40=2 - M45=35 - M50=15 - M55=35 - M60=6 - M65=13 - M70=2 - M75=1 - Mse=33
Vrouwen: 69 (26.34%) => V35=13 - V40=3 - V45=19 - V50=2 - V55=8 - V60=1 - V65=4 - V70=1 - Vse=18

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5621.07minMse   17.048  3:314.74-
2  Ramon van de GriftKamperland22.56minMse   15.698  3:494.36+1:49
3  Wouter SchetsKapelle-Biezelinge23.40minMse   15.211  3:574.23+2:33
4  Jaco HeijboerSint-Annaland26.33minMse   13.559  4:263.77+5:26
5  Ipe VerbruggeGoes27.26minMse   13.123  4:343.65+6:19
6  Ivar NoordhoekBurgh Haamstede28.02minMse   12.842  4:403.57+6:55
7  Marijn HuibregtsenWestkapelle28.23minMse   12.683  4:443.52+7:16
8  Lisa KapteijnAV'5628.58minVse   12.428  4:503.45+7:51
9  Nicolet TimmersOlympus '7029.19minVse   12.280  4:533.41+8:12
10  Paul VersteeghDen Haag29.34minMse   12.176  4:563.38+8:27
11  Peter DietrichHaag Atletiek30.30minMse   11.803  5:053.28+9:23
12  Lucas van KrimpenBurgh-Haamstede30.33minMse   11.784  5:063.27+9:26
13  Corne SchetsKapelle-Biezelinge31.35minMse   11.398  5:163.17+10:28
14  Jan PasschierHaag Atletiek31.38minMse   11.380  5:163.16+10:31
15  Youri Elstgeests-Heerenhoek32.24minMse   11.111  5:243.09+11:17
16  Evi Gubbelss-Hertogenbosch32.49minVse   10.970  5:283.05+11:42
17  Dieger HarmsenSint-Annaland33.20minMse   10.800  5:333.00+12:13
18  Kees LegemaateBurgh Haamstede33.23minMse   10.784  5:343.00+12:16
19  Ton van der PolHaag Atletiek33.34minMse   10.725  5:362.98+12:27
20  Frank InklaarHaag Atletiek34.31minMse   10.430  5:452.90+13:24
21  Jolanda SteenbakkerAV'5634.52minV50   10.325  5:492.87+13:45
22  Marielle SimonseAV'5635.01minV45   10.281  5:502.86+13:54
23  P CouwenberghZierikzee35.11minVse   10.232  5:522.84+14:04
24  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge35.14minM65   10.218  5:522.84+14:07
25  Louise CornelisRotterdam35.17minVse   10.203  5:532.83+14:10
26  Marina Mol-KrijgerAV'5635.43minVse   10.079  5:572.80+14:36
27  Edwin van StratenSpijkenisse35.57minMse   10.014  6:002.78+14:50
28  Glenn van stratenSpijkenisse35.59minMse   10.005  6:002.78+14:52
29  Davida van KrimpenBurgh-Haamstede36.02minVse   9.991  6:002.78+14:55
30  Ertop MuratDen Haag36.33minMse   9.850  6:062.74+15:26
31  Magdaleen HartingUtrecht37.02minVse   9.721  6:102.70+15:55
32  Marije van de Kreekes-Heer Arendskerke37.04minVse   9.712  6:112.70+15:57
33  Fred van der Gon NetscherHaag Atletiek37.51minMse   9.511  6:192.64+16:44
34  Walter van splunterStellendam38.02minMse   9.465  6:202.63+16:55
35  Janine HanseZierikzee38.23minV35   9.379  6:242.61+17:16
36  Marcel MohrKortgene38.39minMse   9.314  6:272.59+17:32
37  Hanneke van KrimpenBurgh-Haamstede38.40minVse   9.310  6:272.59+17:33
38  Carel KnoesterHaag Atletiek38.52minMse   9.262  6:292.57+17:45
39  Martine KramerWaterweg39.10minVse   9.191  6:322.55+18:03
40  Carmen VerheijStrijen39.26minVse   9.129  6:342.54+18:19
41  Sophie KuipersStrijen39.27minVse   9.125  6:352.53+18:20
42  Erik ReijnhoutVlissingen39.50minM55   9.038  6:382.51+18:43
43  Lenie van KlevenVlissingen39.57minV65   9.011  6:402.50+18:50
44  Gieta KisoensinghHaag Atletiek40.03minVse   8.989  6:412.50+18:56
45  Deborah van ToledoAV'5640.08minVse   8.970  6:412.49+19:01
46  Margriet de HoopUtrecht40.10minVse   8.963  6:422.49+19:03
47  Liesbeth de WinterGoes40.38minVse   8.860  6:462.46+19:31
48  Koen HartighPoortugaal40.50minMse   8.816  6:482.45+19:43
49  Nicole HelwesRotterdam41.13minVse   8.734  6:522.43+20:06
50  Cindy koolmeesDirksland41.17minVse   8.720  6:532.42+20:10
51  Priscilla de BruinOostvoorne41.25minVse   8.692  6:542.41+20:18
52  Anna FreemanAmsterdam41.44minVse   8.626  6:572.40+20:37
53  Annette ZwagersHaag Atletiek42.10minVse   8.538  7:022.37+21:03
54  Lieske van SlobbeZierikzee42.35minVse   8.454  7:062.35+21:28
55  Ben de ManOuwerkerk42.36minMse   8.451  7:062.35+21:29
56  Wim HartmanHaag Atletiek42.58minMse   8.379  7:102.33+21:51
57  Jan BruggemanHaag Atletiek43.05minMse   8.356  7:112.32+21:58
58  Tineke van EerdenHaag Atletiek44.19minVse   8.123  7:232.26+23:12
59  Margo clasenerBrouwershaven46.17minVse   7.778  7:432.16+25:10
60  Heleen FaseSint-Maartensdijk51.36minVse   6.977  8:361.94+30:29
61  Marjolein RasNieuw-Vossemeer51.37minVse   6.974  8:361.94+30:30
62  Els OverbeekeSint-Annaland51.39minVse   6.970  8:371.94+30:32
Mannen: 30 (48.39%) => M55=1 - M65=1 - Mse=28
Vrouwen: 32 (51.61%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V65=1 - Vse=28

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.537 seconden nodig om deze lijst met 324 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020