donderdag 24 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 2 november 2019 - Organisatie: RKHAV
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander VercauterenKaag31.04minMse   18.251  3:175.07-
2  Yunis StitanDelta Sport31.43minMse   17.877  3:214.97+0:39
3  Tim PleijteDynamica32.02minMse   17.700  3:234.92+0:58
4  Tim van den BroekeDynamica33.22minMse   16.993  3:324.72+2:18
5  Erwin HarmesGonzalez Running33.49minM35   16.767  3:354.66+2:45
6  Eric WolfertFlakkee34.30minMse   16.435  3:394.57+3:26
7  Sander d'HontBreda34.39minMse   16.364  3:404.55+3:35
8  Sergio HarinckGonzalez Running34.55minMse   16.239  3:424.51+3:51
9  Sander PostScheldesport35.05minM35   16.162  3:434.49+4:01
10  Rens de RidderDynamica35.36minMse   15.927  3:464.42+4:32
11  Robbert MeeuwseAV'5636.39minMse   15.471  3:534.30+5:35
12  Erik CapponWielingen36.53minM50   15.373  3:544.27+5:49
13  Arjo VerhageDynamica37.38minM45   15.066  3:594.19+6:34
14  Michael de HamerScheldesport37.48minM35   15.000  4:004.17+6:44
15  Freek GoedhartFlakkee37.52minM35   14.974  4:004.16+6:48
16  Monica SanderseDynamica38.11minV35   14.849  4:024.12+7:07
17  Wilko de VosAV'5638.24minM55   14.766  4:044.10+7:20
18  Berten de VleeschauwerAVLO38.38minMse   14.676  4:054.08+7:34
19  Lisz VerbeekVolharding38.47minVse   14.620  4:064.06+7:43
20  Gert van der VindenDynamica39.21minM55   14.409  4:104.00+8:17
21  Martijn KoxWestdorpe39.49minM40   14.240  4:133.96+8:45
22  Piet van MourikDelta Sport39.52minM55   14.222  4:133.95+8:48
23  Thomas KruisifikxScheldesport40.03minJoA   14.157  4:143.93+8:59
24  Peter DekkerZoutelande40.08minM45   14.128  4:153.92+9:04
25  Michel AlbertynAC Waasland40.14minM45   14.093  4:153.91+9:10
26  Rian van den BroekeDynamica40.20minM55   14.058  4:163.90+9:16
27  Hans BurmSint -Pauwels40.25minM45   14.029  4:173.90+9:21
28  Jan Willem MeeuwseAV'5640.29minM55   14.006  4:173.89+9:25
29  Emardo de RijckSint Jansteen40.53minMse   13.869  4:203.85+9:49
30  Jos GabrielseMiddelburg40.56minM55   13.852  4:203.85+9:52
31  Bart van NoordenAV'5641.03minM50   13.812  4:213.84+9:59
32  Francois van de BroeckeWielingen41.51minM50   13.548  4:263.76+10:47
33  Jan de WildeAV'5641.56minM60   13.521  4:263.76+10:52
34  Gerben SoethaertScheldesport42.15minM40   13.420  4:283.73+11:11
35  Theo den HerderAV'5642.29minM65   13.346  4:303.71+11:25
36  Cor de RidderDynamica42.31minM45   13.336  4:303.70+11:27
37  Otto MeijDynamica42.35minMse   13.315  4:303.70+11:31
38  Sjaak BrouwerDynamica42.38minM55   13.299  4:313.69+11:34
39  Angela BuijckMiddelburg43.04minV35   13.166  4:333.66+12:00
40  Danmar DeesAV'5643.12minM45   13.125  4:343.65+12:08
41  Emma van MourikDelta Sport43.21minVse   13.080  4:353.63+12:17
42  Esther van der PolWielingen43.31minVse   13.029  4:363.62+12:27
43  Durby MeijboomVlissingen43.56minV35   12.906  4:393.58+12:52
44  Walther MurreScheldesport44.00minM50   12.886  4:393.58+12:56
45  Nico de Wert44.31minMse   12.737  4:433.54+13:27
46  Henk LousDynamica44.34minM60   12.723  4:433.53+13:30
47  Dore PriesterMiddelburg44.37minVse   12.708  4:433.53+13:33
48  Ivan VercauterenBelgie44.40minM45   12.694  4:443.53+13:36
49  Jaap van der VeenScheldesport44.43minM50   12.680  4:443.52+13:39
50  Wim de JongeAV'5645.26minM65   12.480  4:483.47+14:22
51  Peter NoordijkeGoes45.40minM55   12.416  4:503.45+14:36
52  Paul SmetHaasdonk45.50minM65   12.371  4:513.44+14:46
53  Saskia GooleAV'5646.42minV45   12.141  4:573.37+15:38
54  Rene GoetheerWolphaartsdijk46.57minM50   12.077  4:583.35+15:53
55  Marijn TraasHeinkenszand47.12minM35   12.013  5:003.34+16:08
56  Tommy ValckxHulst47.20minM35   11.979  5:013.33+16:16
57  Gino DhanisSint Jansteen47.22minM55   11.970  5:013.33+16:18
58  Berry KnibbelerScheldesport47.39minM55   11.899  5:033.31+16:35
59  Harold de MaatScheldesport47.58minM50   11.821  5:053.28+16:54
60  Jasmijn van DierenKapelle-Biezelinge48.08minVse   11.780  5:063.27+17:04
61  Johnny DoomsTerneuzen48.24minM65   11.715  5:073.25+17:20
62  Corina GrimLewedorp48.37minV55   11.663  5:093.24+17:33
63  Dominique HofstraOost-Souburg48.52minM35   11.603  5:103.22+17:48
64  Ebe BlaauwScheldesport49.26minM65   11.470  5:143.19+18:22
65  Ivar van de WegeScheldesport52.14minMse   10.855  5:323.02+21:10
66  Dita DaalmeijerDynamica52.22minV45   10.827  5:323.01+21:18
67  Kobus BotmanDynamica52.45minM65   10.749  5:352.99+21:41
68  Vincent van DijkDynamica53.38minM65   10.572  5:412.94+22:34
69  Ellie SpaansAV'5653.52minV60   10.526  5:422.92+22:48
70  Nanon Heyens54.26minM35   10.416  5:462.89+23:22
71  Jolanda van DriesscheRKHAV55.49minV45   10.158  5:542.82+24:45
Mannen: 57 (80.28%) => M35=8 - M40=2 - M45=7 - M50=7 - M55=10 - M60=2 - M65=7 - Mse=14
Vrouwen: 13 (18.31%) => V35=3 - V45=3 - V55=1 - V60=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Abraham MehariAV'569.00minMse   18.000  3:205.00-
2  Bereket PetersenAV'569.21minMse   17.326  3:284.81+0:21
3  Mees VerbruggeAV'569.32minMse   16.993  3:324.72+0:32
4  Wouter SchetsAV'569.36minMse   16.875  3:334.69+0:36
5  Jasper ZuidhofAV'569.42minMse   16.701  3:364.64+0:42
6  Mathijs van DriesschePAC9.46minMse   16.587  3:374.61+0:46
7  Jarno KooijmanAV'569.48minMse   16.531  3:384.59+0:48
8  Nathan de ZeeuwScheldesport9.54minMse   16.364  3:404.55+0:54
9  Stef KapteijnAV'569.56minMse   16.309  3:414.53+0:56
10  Frederik VandenbulckeBelgie10.04minMse   16.093  3:444.47+1:04
11  Chris de SmitRKHAV10.15minM40   15.805  3:484.39+1:15
12  Edwin StolkFlakkee10.24minMse   15.577  3:514.33+1:24
13  Anjolie EngelsDynamica10.39minV40   15.211  3:574.23+1:39
14  Helen van LyssebettenAC Waasland11.09minVse   14.529  4:084.04+2:09
15  Limme de JongheAC Waasland11.21minMeB   14.273  4:123.96+2:21
16  Mirthe de ZeeuwScheldesport11.30minVse   14.087  4:163.91+2:30
17  Dylan VinkRKHAV11.32minMse   14.046  4:163.90+2:32
18  Tessa SchetsAV'5611.34minMeB   14.006  4:173.89+2:34
19  Willem-Jan ButerScheldesport11.44minMse   13.807  4:213.84+2:44
20  Rachida de GuchteneireScheldesport11.56minVse   13.575  4:253.77+2:56
21  Bert JoppeFlakkee11.58minMse   13.538  4:263.76+2:58
22  Ilse GoudswaardDelta Sport12.01minMeB   13.481  4:273.74+3:01
23  Lisa KapteijnAV'5612.02minMeB   13.463  4:273.74+3:02
24  Jacques ZamanScheldesport12.06minM55   13.388  4:293.72+3:06
25  Sanne de BaarAV'5612.08minMeB   13.352  4:303.71+3:08
26  Gert KluskensVolharding12.12minMse   13.279  4:313.69+3:12
27  Veerle SmitsAV'5612.21minVse   13.117  4:343.64+3:21
28  Vincent BarentsenMiddelburg12.25minM40   13.047  4:363.62+3:25
29  Eva den ExterRKHAV12.27minMeB   13.012  4:373.61+3:27
30  Mette VerbruggeAV'5612.30minMeB   12.960  4:383.60+3:30
31  Ron DellebekeDynamica12.48minM60   12.656  4:443.52+3:48
32  Esther van SluijsAV'5613.06minV45   12.366  4:513.44+4:06
33  Kathleen AdriaenassensVolharding13.41minVse   11.839  5:043.29+4:41
34  Jane van der VloetHulst15.10minVse   10.681  5:372.97+6:10
35  Marielle SimonseAV'5615.22minV45   10.542  5:412.93+6:22
36  Marina MolAV'5615.38minV40   10.362  5:472.88+6:38
37  Lenie van KlevenVlissingen17.12minV65   9.419  6:222.62+8:12
38  Els van ZwietenDelta Sport17.35minV70   9.213  6:312.56+8:35
Mannen: 19 (50%) => M40=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=15
Vrouwen: 12 (31.58%) => V40=2 - V45=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=6
Meisjes: 7 (18.42%) => MeB=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.153 seconden nodig om deze lijst met 109 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020