zaterdag 26 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Ten Miles

Philippine, zaterdag 28 september 2019 - Organisatie: Scheldesport
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Mark Verhage (debuut) Axel59.33minMse   16.212  3:424.50520
2  Jack Folkersma (PR)Terneuzen59.40minM50   16.180  3:424.49516
3  Piet Pijpelink (debuut) Terneuzen59.45minM50   16.157  3:434.49513
4  Liam de MeyDoel1.00.42minM35   15.904  3:464.42478
5  Davy BraekmanAssenede1.04.29minM35   14.971  4:004.16353
6  Joris Zaman (debuut) Nieuw-Namen1.05.26minM40   14.754  4:044.10324
7  Martijn Kox (PR 1.02.34) Westdorpe1.06.48minM40   14.452  4:094.01285
8  Marlon Roels (debuut) Terneuzen1.07.08minM45   14.380  4:103.99276
9  Jan Rouwendaal (PR 1.05.32) Vogelwaarde1.08.29minM35   14.097  4:153.92241
10  Rudi Van GuyseStekene1.08.42minM60   14.052  4:163.90235
11  Menno den Dekker (PR 1.08.46) Terneuzen1.14.15minM45   13.002  4:373.61117
12  Rene Florussen (debuut) Terneuzen1.14.15minM50   13.002  4:373.61117
13  Marc d'Hont (debuut) Kuitaart1.14.17minM50   12.996  4:373.61116
14  Paul HaertjensBoekhoute1.14.56minM55   12.883  4:393.58105
15  Boris StockmanDrongen1.15.09minM50   12.846  4:403.57101
16  Danny VersluysWatervliet1.15.13minM45   12.835  4:403.57100
17  Omar Roels (debuut) Hulst1.16.03minM50   12.694  4:443.5387
18  Maurice Steketee (PR 1.14.31) Middelburg1.17.30minM35   12.457  4:493.4667
19  Jaap van der Veen (debuut) Terneuzen1.17.57minM50   12.385  4:513.4461
20  Jan StrymesSint-Laureins1.20.25minM55   12.005  5:003.3333
21  Frans Verwilligen (debuut) Hulst1.21.38minM60   11.826  5:043.2923
22  Dimitri Dekker (debuut) Hoek1.21.50minMse   11.797  5:053.2821
23  Marco Wauters (PR 1.17.30) Vogelwaarde1.22.13minM45   11.742  5:073.2619
24  Rudi de Caluwe (debuut) Sas van Gent1.22.42minM60   11.674  5:083.2415
25  Thierry de Caluwe (debuut) Terneuzen1.22.42minMse   11.674  5:083.2415
26  Tianda Donker CurtiusSchoondijke1.22.44minVse   11.669  5:093.24124
27  Frank Boerebach (debuut) Hoek1.24.02minM55   11.488  5:133.198
28  Ivan VerbekeSint-Laureins1.24.53minM60   11.373  5:173.165
29  Jannie de Vries (PR 1.15.42) Vlissingen1.25.38minV60   11.274  5:193.1381
30  Jacqueline d´HontKuitaart1.28.54minV50   10.859  5:323.0244
31  Laura Wulffraat (debuut) Terneuzen1.29.50minV35   10.747  5:352.9935
32  Karin den Dekker (debuut) Terneuzen1.42.36minV45   9.409  6:232.61-
33  Imo Jongepier (PR 1.33.03) Nieuw- en Sint Joosland1.42.36minM65   9.409  6:232.61-
34  Piet Beijer (PR 1.18.37) Middelburg1.42.42minM70   9.400  6:232.61-
35  Lieven de PaepeAalter1.45.50minM45   9.122  6:352.53-
36  Rudy van de VeldeWachtebeke1.46.51minM55   9.035  6:382.51-
37  Romain BolssensKieldrecht1.48.56minM60   8.862  6:462.46-
38  Pascal Van HulleMaldegem1.49.22minM50   8.827  6:482.45-
39  Wim Strobbe (debuut) Kloosterzande1.49.47minM60   8.794  6:492.44-
Mannen: 34 (87.18%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=8 - M55=4 - M60=6 - M65=1 - M70=1 - Mse=3
Vrouwen: 5 (12.82%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=1
9.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sven VermeulenVlissingen36.51minM40   15.468  3:534.30-
2  Bert VerbekeGent38.25minM35   14.837  4:034.12+1:34
3  Chris SmitHulst40.34minM40   14.051  4:163.90+3:43
4  Wim WillemsBassevelde45.10minM45   12.620  4:453.51+8:19
5  Erick VermeiHeinkenszand45.22minM60   12.564  4:473.49+8:31
6  Corine de JongeTerneuzen48.52minVse   11.664  5:093.24+12:01
7  Bennie BouterseTerneuzen50.06minM50   11.377  5:163.16+13:15
8  John GuequierreMiddelburg50.16minM65   11.340  5:173.15+13:25
9  Anoucha BauteKaprijke50.49minV45   11.217  5:213.12+13:58
10  Filip ClaeysSint-Laureins51.03minM45   11.166  5:223.10+14:12
11  Jacques ZamanTerneuzen51.22minM55   11.097  5:243.08+14:31
12  Michel CambeenVogelwaarde51.30minM40   11.068  5:253.07+14:39
13  Wanda ZegersTerneuzen51.31minV45   11.064  5:253.07+14:40
14  Corina van de WegePhilippine51.42minV50   11.025  5:273.06+14:51
15  Piet BosschaertEeklo52.06minM50   10.940  5:293.04+15:15
16  J.P. LepoudreEchtegem52.36minM60   10.837  5:323.01+15:45
17  Marianne KnijffPhilippine54.23minV55   10.481  5:432.91+17:32
18  Josa van der VlietTerneuzen54.42minV50   10.420  5:452.89+17:51
19  Andrea VermoteEernegem55.05minV60   10.348  5:482.87+18:14
20  Ronald BreepoelSluiskil56.07minM60   10.157  5:542.82+19:16
21  Iris CooneHulst57.17minV40   9.951  6:022.76+20:26
22  Daan DielemanZaamslag59.00minM70   9.661  6:132.68+22:09
23  Isabelle de BuckSint-Laureins1.02.35minV45   9.108  6:352.53+25:44
24  Dominique De MeySt.Niklaas1.02.39minV55   9.098  6:362.53+25:48
25  Ine de DeijneKemzeke1.03.08minV65   9.029  6:392.51+26:17
26  Marleen WillemsEeklo1.03.56minV50   8.916  6:442.48+27:05
27  Aime SamsomSt Pauwels1.04.53minM70   8.785  6:502.44+28:02
28  Nikki RoelsHulst1.09.01minVse   8.259  7:162.29+32:10
29  Conny RoelsHulst1.09.02minV50   8.257  7:162.29+32:11
30  Greta de VijlderSt Gillis Waas1.10.43minV70   8.060  7:272.24+33:52
31  Cyriel BuchelerHoboken1.23.16minM60   6.845  8:461.90+46:25
Mannen: 16 (51.61%) => M35=1 - M40=3 - M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=4 - M65=1 - M70=2
Vrouwen: 15 (48.39%) => V40=1 - V45=3 - V50=4 - V55=2 - V60=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.477 seconden nodig om deze lijst met 70 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020