woensdag 21 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dwars Door De Zwingeul

Cadzand-Bad, zondag 15 september 2019 - Organisatie: Wielingen
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert van de VeldeBassevelde31.23minMse   13.383  4:293.72-
2  Jan RiemensWatervliet32.17minMse   13.010  4:373.61+0:54
3  Erik CapponZuidzande32.34minM50   12.897  4:393.58+1:11
4  Robert VroonBreskens34.49minM50   12.063  4:583.35+3:26
5  Kenny LannoyKnokke-Heist35.09minMse   11.949  5:013.32+3:46
6  Marco RiemensWatervliet35.41minMse   11.770  5:063.27+4:18
7  Edwin de la RuelleKoewacht35.57minM50   11.683  5:083.25+4:34
8  Patrick van MorrelgemSluis37.42minMse   11.141  5:233.09+6:19
9  Simon de FeijterBreskens37.50minMse   11.101  5:243.08+6:27
10  Ronny TresonieHeille38.14minMse   10.985  5:283.05+6:51
11  Rowin SmekensSchoondijke38.47minMse   10.829  5:323.01+7:24
12  Frederique BurkinBreskens39.12minV45   10.714  5:362.98+7:49
13  Jaap van der VeenTerneuzen39.16minM50   10.696  5:372.97+7:53
14  Johan de FeijterOostburg39.21minMse   10.673  5:372.96+7:58
15  Lieven van MassenhoveAssebroek39.34minMse   10.615  5:392.95+8:11
16  Esther VerhaegenSluis39.44minVse   10.570  5:412.94+8:21
17  Peter SlutsSluis39.45minMse   10.566  5:412.94+8:22
18  Francois van de BroeckeBreskens40.04minM50   10.483  5:432.91+8:41
19  Evelien de VisserIJzendijke40.19minVse   10.418  5:462.89+8:56
20  Bart DejaegherLeke40.28minMse   10.379  5:472.88+9:05
21  Wouter GeorgesLievegem40.53minMse   10.273  5:502.85+9:30
22  Robert van de KerkhoveDraaiburg41.08minMse   10.211  5:532.84+9:45
23  Michel de RuijsscherBreskens42.13minM45   9.949  6:022.76+10:50
24  Paz BoekhoutSint Kruis42.14minMse   9.945  6:022.76+10:51
25  Aafje van RemoortereBiervliet42.21minVse   9.917  6:032.75+10:58
26  Niek WielandAxel42.22minM45   9.913  6:032.75+10:59
27  Niek DielemanSchoondijke42.58minMse   9.775  6:082.72+11:35
28  Marc LauwersGrimbergen43.09minMse   9.733  6:102.70+11:46
29  Jelko SweegersBreskens43.28minMse   9.663  6:132.68+12:05
30  Guus de SmitSchoondijke43.51minMse   9.578  6:162.66+12:28
31  Kurt de MuytDamme44.49minMse   9.372  6:242.60+13:26
32  Pieter-Jan LanderwijnOostburg46.27minMse   9.042  6:382.51+15:04
33  Agem DebeveyeSchorisse46.34minMse   9.019  6:392.51+15:11
34  Veronique VasseurMaastricht46.45minVse   8.984  6:412.50+15:22
35  Berry KnibbelerWestdorpe46.51minM55   8.965  6:422.49+15:28
36  Miriam van NoordenSchoondijke46.59minVse   8.939  6:432.48+15:36
37  Ronny SavelsWestkapelle47.01minMse   8.933  6:432.48+15:38
38  Frank FaksSluis47.11minMse   8.901  6:442.47+15:48
39  Marco van de MeulenOostburg47.51minMse   8.777  6:502.44+16:28
40  Johnny DoomsTerneuzen47.53minM65   8.771  6:502.44+16:30
41  Lieuwe DijkstraAppelscha48.01minMse   8.747  6:522.43+16:38
42  Linda VermeulenSchoondijke48.39minVse   8.633  6:572.40+17:16
43  Roelof KuijpersMaastricht48.58minMse   8.577  7:002.38+17:35
44  Henk FenijnPhilippine49.18minMse   8.519  7:032.37+17:55
45  Alex FenijnPhilippine49.19minMse   8.516  7:032.37+17:56
46  Guido VanderyseDamme49.44minMse   8.445  7:062.35+18:21
47  Michel FieretTerneuzen49.57minMse   8.408  7:082.34+18:34
48  Nicole SpruitVeldhoven50.26minVse   8.328  7:122.31+19:03
49  Emiel van de VijverVeldhoven50.26minMse   8.328  7:122.31+19:03
50  Patrick van de VijverVeldhoven50.26minMse   8.328  7:122.31+19:03
51  Grietje VerhaegheSchorisse50.37minVse   8.298  7:142.30+19:14
52  Stefaan de WolfAardenburg50.52minMse   8.257  7:162.29+19:29
53  Michel de MeijerCadzand51.12minMse   8.203  7:192.28+19:49
54  Philip HeyndrickxDamme51.50minMse   8.103  7:242.25+20:27
55  Anne-Mie DepreitereMoerkerke52.15minVse   8.038  7:282.23+20:52
56  Ann VergoteLeke53.55minVse   7.790  7:422.16+22:32
57  Jan-Piet FlikweertOostburg54.03minMse   7.771  7:432.16+22:40
58  Michel de BleekerDamme57.31minMse   7.302  8:132.03+26:08
59  Pauline ScheeleOostburg57.49minVse   7.264  8:162.02+26:26
60  Jacky DoomsSluiskil57.49minMse   7.264  8:162.02+26:26
61  Rik van SchuurOostburg57.58minM70   7.246  8:172.01+26:35
62  Ingrid BouckaertBrugge1.02.53minVse   6.679  8:591.86+31:30
63  Corianne VercouterenOostburg1.03.29minVse   6.616  9:041.84+32:06
64  Rini FenijnNieuwvliet1.03.30minMse   6.614  9:041.84+32:07
65  Marenne HuighCadzand1.04.27minVse   6.517  9:121.81+33:04
Mannen: 50 (76.92%) => M45=2 - M50=5 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=40
Vrouwen: 15 (23.08%) => V45=1 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7 km

2019Bert van de Velde31:23Jan Riemens32:17Erik Cappon32:34Frederique Burkin39:1265

7.5 km

2017Mark Verhage27:16Edwin de la Ruelle27:33Jan Riemens27:41Frederique Burkin31:0193
2015Tim Pleijte27:58Yves Depoorter28:32Michel Buijck28:45Frederique Burkin33:5198
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marco de FeijterSchoondijke23.06minMse   10.390  5:472.89-
2  Peter van WaesAardenburg26.44minM55   8.978  6:412.49+3:38
3  Edwin DekkerOostburg28.48minMse   8.333  7:122.31+5:42
4  Roos SmitSchoondijke31.31minVse   7.615  7:532.12+8:25
5  Benjamin PijnenTerneuzen31.35minMse   7.599  7:542.11+8:29
6  Luuk van MorrelgemSluis32.18minMse   7.430  8:052.06+9:12
7  Lou de FeijterSchoondijke32.40minVse   7.347  8:102.04+9:34
8  Lian de LoozeBreskens32.57minVse   7.284  8:142.02+9:51
9  Britt LuteijnRetranchement33.30minVse   7.164  8:231.99+10:24
10  Toni LuteijnRetranchement33.32minM50   7.157  8:231.99+10:26
11  Ineke van MorrelgemSluis34.00minVse   7.059  8:301.96+10:54
12  Cindy DijkersBiervliet34.26minVse   6.970  8:371.94+11:20
13  Chantal de WildeIJzendijke35.02minVse   6.851  8:461.90+11:56
14  Lisette de NeveSchoondijke35.05minVse   6.841  8:461.90+11:59
15  Valerie PijnenTerneuzen35.21minVse   6.789  8:501.89+12:15
16  Naomi MaasGroede35.27minVse   6.770  8:521.88+12:21
17  Enrico MaasGroede35.45minMse   6.713  8:561.86+12:39
18  Jules van MulkenGroede36.21minM70   6.602  9:051.83+13:15
19  Veerle MornoutIJzendijke37.36minVse   6.383  9:241.77+14:30
20  Daisy van de VeldeOostburg37.37minVse   6.380  9:241.77+14:31
21  Michel SomersArnhem38.13minMse   6.280  9:331.74+15:07
22  Miranda TaalArnhem38.14minVse   6.277  9:341.74+15:08
23  Carla ZegersKoewacht40.13minV50   5.968  0:031.66+17:07
24  Magda TresonieHeille42.06minVse   5.701  0:321.58+19:00
25  Roxanne de LangeAardenburg42.26minVse   5.656  0:371.57+19:20
Mannen: 9 (36%) => M50=1 - M55=1 - M70=1 - Mse=6
Vrouwen: 16 (64%) => V50=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.17 seconden nodig om deze lijst met 90 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020