vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dwars Door De Zwingeul

Cadzand-Bad, zondag 15 september 2019 - Organisatie: Wielingen
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert van de VeldeBassevelde31.23minMse   13.383  4:293.72-
2  Jan RiemensWatervliet32.17minMse   13.010  4:373.61+0:54
3  Erik CapponZuidzande32.34minM50   12.897  4:393.58+1:11
4  Robert VroonBreskens34.49minM50   12.063  4:583.35+3:26
5  Kenny LannoyKnokke-Heist35.09minMse   11.949  5:013.32+3:46
6  Marco RiemensWatervliet35.41minMse   11.770  5:063.27+4:18
7  Edwin de la RuelleKoewacht35.57minM50   11.683  5:083.25+4:34
8  Patrick van MorrelgemSluis37.42minMse   11.141  5:233.09+6:19
9  Simon de FeijterBreskens37.50minMse   11.101  5:243.08+6:27
10  Ronny TresonieHeille38.14minMse   10.985  5:283.05+6:51
11  Rowin SmekensSchoondijke38.47minMse   10.829  5:323.01+7:24
12  Frederique BurkinBreskens39.12minV45   10.714  5:362.98+7:49
13  Jaap van der VeenTerneuzen39.16minM50   10.696  5:372.97+7:53
14  Johan de FeijterOostburg39.21minMse   10.673  5:372.96+7:58
15  Lieven van MassenhoveAssebroek39.34minMse   10.615  5:392.95+8:11
16  Esther VerhaegenSluis39.44minVse   10.570  5:412.94+8:21
17  Peter SlutsSluis39.45minMse   10.566  5:412.94+8:22
18  Francois van de BroeckeBreskens40.04minM50   10.483  5:432.91+8:41
19  Evelien de VisserIJzendijke40.19minVse   10.418  5:462.89+8:56
20  Bart DejaegherLeke40.28minMse   10.379  5:472.88+9:05
21  Wouter GeorgesLievegem40.53minMse   10.273  5:502.85+9:30
22  Robert van de KerkhoveDraaiburg41.08minMse   10.211  5:532.84+9:45
23  Michel de RuijsscherBreskens42.13minM45   9.949  6:022.76+10:50
24  Paz BoekhoutSint Kruis42.14minMse   9.945  6:022.76+10:51
25  Aafje van RemoortereBiervliet42.21minVse   9.917  6:032.75+10:58
26  Niek WielandAxel42.22minM45   9.913  6:032.75+10:59
27  Niek DielemanSchoondijke42.58minMse   9.775  6:082.72+11:35
28  Marc LauwersGrimbergen43.09minMse   9.733  6:102.70+11:46
29  Jelko SweegersBreskens43.28minMse   9.663  6:132.68+12:05
30  Guus de SmitSchoondijke43.51minMse   9.578  6:162.66+12:28
31  Kurt de MuytDamme44.49minMse   9.372  6:242.60+13:26
32  Pieter-Jan LanderwijnOostburg46.27minMse   9.042  6:382.51+15:04
33  Agem DebeveyeSchorisse46.34minMse   9.019  6:392.51+15:11
34  Veronique VasseurMaastricht46.45minVse   8.984  6:412.50+15:22
35  Berry KnibbelerWestdorpe46.51minM55   8.965  6:422.49+15:28
36  Miriam van NoordenSchoondijke46.59minVse   8.939  6:432.48+15:36
37  Ronny SavelsWestkapelle47.01minMse   8.933  6:432.48+15:38
38  Frank FaksSluis47.11minMse   8.901  6:442.47+15:48
39  Marco van de MeulenOostburg47.51minMse   8.777  6:502.44+16:28
40  Johnny DoomsTerneuzen47.53minM65   8.771  6:502.44+16:30
41  Lieuwe DijkstraAppelscha48.01minMse   8.747  6:522.43+16:38
42  Linda VermeulenSchoondijke48.39minVse   8.633  6:572.40+17:16
43  Roelof KuijpersMaastricht48.58minMse   8.577  7:002.38+17:35
44  Henk FenijnPhilippine49.18minMse   8.519  7:032.37+17:55
45  Alex FenijnPhilippine49.19minMse   8.516  7:032.37+17:56
46  Guido VanderyseDamme49.44minMse   8.445  7:062.35+18:21
47  Michel FieretTerneuzen49.57minMse   8.408  7:082.34+18:34
48  Nicole SpruitVeldhoven50.26minVse   8.328  7:122.31+19:03
49  Emiel van de VijverVeldhoven50.26minMse   8.328  7:122.31+19:03
50  Patrick van de VijverVeldhoven50.26minMse   8.328  7:122.31+19:03
51  Grietje VerhaegheSchorisse50.37minVse   8.298  7:142.30+19:14
52  Stefaan de WolfAardenburg50.52minMse   8.257  7:162.29+19:29
53  Michel de MeijerCadzand51.12minMse   8.203  7:192.28+19:49
54  Philip HeyndrickxDamme51.50minMse   8.103  7:242.25+20:27
55  Anne-Mie DepreitereMoerkerke52.15minVse   8.038  7:282.23+20:52
56  Ann VergoteLeke53.55minVse   7.790  7:422.16+22:32
57  Jan-Piet FlikweertOostburg54.03minMse   7.771  7:432.16+22:40
58  Michel de BleekerDamme57.31minMse   7.302  8:132.03+26:08
59  Pauline ScheeleOostburg57.49minVse   7.264  8:162.02+26:26
60  Jacky DoomsSluiskil57.49minMse   7.264  8:162.02+26:26
61  Rik van SchuurOostburg57.58minM70   7.246  8:172.01+26:35
62  Ingrid BouckaertBrugge1.02.53minVse   6.679  8:591.86+31:30
63  Corianne VercouterenOostburg1.03.29minVse   6.616  9:041.84+32:06
64  Rini FenijnNieuwvliet1.03.30minMse   6.614  9:041.84+32:07
65  Marenne HuighCadzand1.04.27minVse   6.517  9:121.81+33:04
Mannen: 50 (76.92%) => M45=2 - M50=5 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=40
Vrouwen: 15 (23.08%) => V45=1 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7 km

2019Bert van de Velde31:23Jan Riemens32:17Erik Cappon32:34Frederique Burkin39:1265

7.5 km

2017Mark Verhage27:16Edwin de la Ruelle27:33Jan Riemens27:41Frederique Burkin31:0193
2015Tim Pleijte27:58Yves Depoorter28:32Michel Buijck28:45Frederique Burkin33:5198
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marco de FeijterSchoondijke23.06minMse   10.390  5:472.89-
2  Peter van WaesAardenburg26.44minM55   8.978  6:412.49+3:38
3  Edwin DekkerOostburg28.48minMse   8.333  7:122.31+5:42
4  Roos SmitSchoondijke31.31minVse   7.615  7:532.12+8:25
5  Benjamin PijnenTerneuzen31.35minMse   7.599  7:542.11+8:29
6  Luuk van MorrelgemSluis32.18minMse   7.430  8:052.06+9:12
7  Lou de FeijterSchoondijke32.40minVse   7.347  8:102.04+9:34
8  Lian de LoozeBreskens32.57minVse   7.284  8:142.02+9:51
9  Britt LuteijnRetranchement33.30minVse   7.164  8:231.99+10:24
10  Toni LuteijnRetranchement33.32minM50   7.157  8:231.99+10:26
11  Ineke van MorrelgemSluis34.00minVse   7.059  8:301.96+10:54
12  Cindy DijkersBiervliet34.26minVse   6.970  8:371.94+11:20
13  Chantal de WildeIJzendijke35.02minVse   6.851  8:461.90+11:56
14  Lisette de NeveSchoondijke35.05minVse   6.841  8:461.90+11:59
15  Valerie PijnenTerneuzen35.21minVse   6.789  8:501.89+12:15
16  Naomi MaasGroede35.27minVse   6.770  8:521.88+12:21
17  Enrico MaasGroede35.45minMse   6.713  8:561.86+12:39
18  Jules van MulkenGroede36.21minM70   6.602  9:051.83+13:15
19  Veerle MornoutIJzendijke37.36minVse   6.383  9:241.77+14:30
20  Daisy van de VeldeOostburg37.37minVse   6.380  9:241.77+14:31
21  Michel SomersArnhem38.13minMse   6.280  9:331.74+15:07
22  Miranda TaalArnhem38.14minVse   6.277  9:341.74+15:08
23  Carla ZegersKoewacht40.13minV50   5.968  0:031.66+17:07
24  Magda TresonieHeille42.06minVse   5.701  0:321.58+19:00
25  Roxanne de LangeAardenburg42.26minVse   5.656  0:371.57+19:20
Mannen: 9 (36%) => M50=1 - M55=1 - M70=1 - Mse=6
Vrouwen: 16 (64%) => V50=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.19 seconden nodig om deze lijst met 90 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020