vrijdag 10 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Kreekloop

Terneuzen, woensdag 28 augustus 2019 - Organisatie: Scheldesport
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageAxel33.07minMse   17.393  3:274.83-
2  Liam de MeyDoel34.01minMse   16.933  3:334.70+0:54
3  Sander van DoornZaamslag36.10minM35   15.926  3:464.42+3:03
4  Thomas WulffraatTerneuzen36.13minMse   15.904  3:464.42+3:06
5  Marnix van den BrandeTerneuzen36.13minMse   15.904  3:464.42+3:06
6  Leon RosseauEindhoven36.18minMse   15.868  3:474.41+3:11
7  Tim BuysseAssenede37.31minMse   15.353  3:544.26+4:24
8  Erik GoossenTerneuzen39.21minM45   14.638  4:064.07+6:14
9  Menno den DekkerTerneuzen39.39minMse   14.527  4:084.04+6:32
10  Francois van de BroeckeBreskens40.40minM50   14.164  4:143.93+7:33
11  Marc d'HontKuitaart41.15minMse   13.964  4:183.88+8:08
12  Jan-Niek BoeijeTerneuzen41.59minMse   13.720  4:223.81+8:52
13  Alwin de ZeeuwTerneuzen42.14minM45   13.639  4:243.79+9:07
14  Ronald VerschurenTerneuzen42.20minMse   13.606  4:253.78+9:13
15  Bart van JoleTerneuzen42.55minMse   13.421  4:283.73+9:48
16  Jaap van der VeenTerneuzen42.57minM50   13.411  4:283.73+9:50
17  Natasja de BooijWalsoorden44.00minV45   13.091  4:353.64+10:53
18  Edwin de la RuelleKoewacht44.01minM50   13.086  4:353.63+10:54
19  Rudi de CaluweSas van Gent45.10minMse   12.753  4:423.54+12:03
20  Patrick de SutterStekene45.11minMse   12.748  4:423.54+12:04
21  Berry KnibbelerWestdorpe45.39minM55   12.618  4:453.50+12:32
22  Eric DielemanTerneuzen46.04minMse   12.504  4:483.47+12:57
23  Frans VerwilligenHulst47.04minMse   12.238  4:543.40+13:57
24  Age BaltHulst47.16minMse   12.186  4:553.39+14:09
25  Niek WielandAxel47.30minM45   12.126  4:573.37+14:23
26  Ashwin RoegiersTerneuzen47.38minMse   12.092  4:583.36+14:31
27  Edith van DijkeGoes48.32minVse   11.868  5:033.30+15:25
28  Jacques ZamanTerneuzen48.45minM55   11.815  5:053.28+15:38
29  Leon van BavinchovenTerneuzen49.07minM50   11.727  5:073.26+16:00
30  Johan UijtdehaagTerneuzen49.25minMse   11.656  5:093.24+16:18
31  Patrick CeuppensHalle49.32minMse   11.629  5:103.23+16:25
32  Jack FolkersmaTerneuzen49.47minMse   11.570  5:113.21+16:40
33  Cor LeunisTerneuzen49.52minM60   11.551  5:123.21+16:45
34  Marion GoossenTerneuzen50.04minV45   11.505  5:133.20+16:57
35  Ilse NieskensBiervliet51.37minVse   11.159  5:233.10+18:30
36  Alex van LeuvenSint Jansteen52.37minMse   10.947  5:293.04+19:30
37  Tonnie van EijkAxel53.42minMse   10.726  5:362.98+20:35
38  Jacqueline d'HontKuitaart55.08minVse   10.447  5:452.90+22:01
39  Rudy van de VeldeWachtebeke55.49minMse   10.319  5:492.87+22:42
40  Johan De ZeeuwAxel55.49minMse   10.319  5:492.87+22:42
41  Leo HoeksmaKoewacht56.43minMse   10.156  5:542.82+23:36
Mannen: 36 (87.8%) => M35=1 - M45=3 - M50=4 - M55=2 - M60=1 - Mse=25
Vrouwen: 5 (12.2%) => V45=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Mark Verhage33:07Liam de Mey34:01Sander van Doorn36:10Natasja de Booij44:0041
2018Mark Verhage33:43Erwin van den Broeke36:30Jeroen van den Broeke37:15Melissa ten Kate44:5347
2017Mark Verhage33:22Erwin van den Broeke35:20Sander van Doorn35:54Astrid Verhage45:4769
2016Mark Verhage35:32Erik Goossen37:06Frank van den Branden39:31Inge de Booij49:3347

9.2 km

2015Mark Verhage33:22Erwin van den Broeke33:52Pieter Pladdet34:10Nadia Bleyenberg45:4141
2014Mark Verhage32:16Erwin van den Broeke32:32Erik Goossen32:34Myrthe Faro41:3647
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Gino Van BroekTemse17.36minMse   17.045  3:314.73411
2  Guus van Beljouw (debuut) Kloosterzande19.47minMse   15.164  3:574.21179
3  Rene Florussen (PR 20.42) Terneuzen20.43minM50   14.481  4:094.02108
4  Sebastiaan Bouterse (debuut) Terneuzen21.26minMse   13.997  4:173.8966
5  Otto de Vriendt (debuut) Terneuzen22.21minMse   13.423  4:283.7327
6  Corine de Jonge (PR 22.30) Terneuzen22.36minVse   13.274  4:313.69146
7  Victor WielesTerneuzen22.37minMse   13.265  4:313.6819
8  Yorick PostGeldrop22.51minMse   13.129  4:343.6513
9  Freer Van Roeyen (debuut) Axel24.27minMse   12.270  4:533.41-
10  Michael den Hamer (PR 22.08) Hoek24.58minMse   12.016  5:003.34-
11  Benthe den HamerHoek24.58minVse   12.016  5:003.3429
12  Wim Bakker (PR 23.19) Terneuzen25.13minM65   11.897  5:033.30-
13  Mandy HeppenerTerneuzen25.35minVse   11.726  5:073.2614
14  Peter Verlinden (PR)Sluiskil25.42minM60   11.673  5:083.24-
15  Manon WakkerTerneuzen26.43minVse   11.229  5:213.121
16  Kim FranckeTerneuzen26.51minVse   11.173  5:223.101
17  Janet VerlindeTerneuzen27.17minVse   10.996  5:273.05-
18  Frank KolijnTerneuzen27.17minMse   10.996  5:273.05-
19  Sheila Baars (PR)Axel27.56minVse   10.740  5:352.98-
20  Marlene de CromZaamslag28.11minVse   10.645  5:382.96-
21  Anne RiemensTerneuzen28.19minVse   10.594  5:402.94-
22  Richard van DammeTerneuzen28.19minMse   10.594  5:402.94-
23  Glenn Hoffman (debuut) Axel28.40minM60   10.465  5:442.91-
24  Nicole v Pamelen (PR)Terneuzen29.43minVse   10.095  5:572.80-
25  Manon EversdijkTerneuzen29.44minVse   10.090  5:572.80-
26  Sheila Francke (PR 28.58) Terneuzen29.47minVse   10.073  5:572.80-
27  Ilse de Zeeuw (debuut) Terneuzen29.49minVse   10.061  5:582.79-
28  Wendeline RoctusKloosterzande30.23minVse   9.874  6:052.74-
29  Ine de DeyneKemzeke32.05minVse   9.351  6:252.60-
30  Petra van Beljouw (debuut) Kloosterzande34.32minVse   8.687  6:542.41-
31  Lidy Jonker (PR 31.10) Terneuzen35.26minVse   8.467  7:052.35-
32  Lisette BeelenHalle35.26minVse   8.467  7:052.35-
33  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas35.29minVse   8.455  7:062.35-
34  Sylvia JansenHoek35.29minVse   8.455  7:062.35-
35  Sheila de Waal (PR 32.48) Terneuzen37.02minVse   8.101  7:242.25-
36  Miranda DuinkerkeTerneuzen37.04minVse   8.094  7:252.25-
Mannen: 14 (38.89%) => M50=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=10
Vrouwen: 22 (61.11%) => Vse=22

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.546 seconden nodig om deze lijst met 77 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020