donderdag 4 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

40e Stratenloop Westkapelle

Westkapelle, woensdag 17 juli 2019 - Organisatie: Dynamica
8.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica27.34minMse   18.936  3:105.26-
2  Ronnie OvergaauwDynamica28.17minMse   18.456  3:155.13+0:43
3  Patrick de VosAV'5628.37minMse   18.241  3:175.07+1:03
4  Erwin HarmesGonzalez Running28.40minM35   18.209  3:185.06+1:06
5  Erwin AdanDynamica28.43minMse   18.178  3:185.05+1:09
6  Yunis StitanDelta Sport29.12minMse   17.877  3:214.97+1:38
7  Floris WilleboordseGonzalez Running29.17minMse   17.826  3:224.95+1:43
8  Martijn de KokAV'5629.37minM35   17.625  3:244.90+2:03
9  Jozias BooneAV'5629.48minM35   17.517  3:264.87+2:14
10  Ralph WiessnerDynamica29.50minM40   17.497  3:264.86+2:16
11  Ruud HoosemansDynamica29.58minM35   17.419  3:274.84+2:24
12  Menno MudLionitas30.28minM45   17.133  3:304.76+2:54
13  Michel SchrierDynamica30.49minM35   16.939  3:334.71+3:15
14  Jan-Willem RoelseGonzalez Running31.35minMse   16.528  3:384.59+4:01
15  Rens de RidderDynamica31.39minMse   16.493  3:384.58+4:05
16  Tom VerbeekKwadendamme31.44minM35   16.450  3:394.57+4:10
17  Peter MeeuwsenKrabbendijke31.50minMse   16.398  3:404.55+4:16
18  Peter BiewengaMiddelburg31.53minM35   16.372  3:404.55+4:19
19  David SchrierDynamica31.55minMse   16.355  3:404.54+4:21
20  Erik GoossenScheldesport31.58minM45   16.330  3:404.54+4:24
21  Corne van BelzenDynamica32.00minM35   16.313  3:414.53+4:26
22  Willem de KorteGonzalez Running32.05minMse   16.270  3:414.52+4:31
23  Arnoud RijkAV'5632.17minMse   16.169  3:434.49+4:43
24  Peter BalkenendeAV'5632.27minM50   16.086  3:444.47+4:53
25  Wilko de VosAV'5632.36minM55   16.012  3:454.45+5:02
26  Rob van 't VeenAV'5632.42minM40   15.963  3:464.43+5:08
27  Johan van de WoestijneZoutelande32.49minMse   15.907  3:464.42+5:15
28  Samantha LuitwielerVlissingen32.52minVse   15.882  3:474.41+5:18
29  Armand van der SmissenTilburg32.54minM45   15.866  3:474.41+5:20
30  Jorim de BoksGonzalez Running33.05minMse   15.778  3:484.38+5:31
31  Arne PoppelKoningswinter33.08minM45   15.755  3:494.38+5:34
32  Sander ZeijseinkVlissingen33.12minMse   15.723  3:494.37+5:38
33  Micha JanseDynamica33.14minM45   15.707  3:494.36+5:40
34  Arjan BeijeDelta Sport33.17minM45   15.684  3:504.36+5:43
35  Remon RijkAV'5633.22minM35   15.644  3:504.35+5:48
36  Jesse BeijerGonzalez Running33.24minMse   15.629  3:504.34+5:50
37  Johan KarelseAV'5633.28minM45   15.598  3:514.33+5:54
38  Monica SanderseDynamica33.51minV35   15.421  3:534.28+6:17
39  Thijs KoopsZoutelande33.55minMse   15.391  3:544.28+6:21
40  Adriaan WattelMiddelburg34.01minMse   15.345  3:554.26+6:27
41  Jaap WoutersDynamica34.06minMse   15.308  3:554.25+6:32
42  Raoul van den HovenMiddelburg34.13minMse   15.256  3:564.24+6:39
43  Marius BesuijenAV'5634.17minM55   15.226  3:564.23+6:43
44  Alwin PenninkhofIJsselmonde34.21minMse   15.197  3:574.22+6:47
45  Michel RidderhofMiddelburg34.24minM45   15.174  3:574.22+6:50
46  Jurgen SaurensAV'5634.26minM35   15.160  3:574.21+6:52
47  Jan MolendijkKrabbendijke34.29minMse   15.138  3:584.20+6:55
48  Lion BaasDynamica34.31minM40   15.123  3:584.20+6:57
49  Sven VermeulenDynamica34.57minM40   14.936  4:014.15+7:23
50  Bart VerhaegheAV'5635.06minM35   14.872  4:024.13+7:32
51  Marinus StrooMiddelburg35.14minMse   14.816  4:034.12+7:40
52  Leonie TonAV'5635.16minV40   14.802  4:034.11+7:42
53  Pascal KoppejanFlakkee35.31minMse   14.697  4:054.08+7:57
54  Marijn GrootjansWestkapelle35.37minMse   14.656  4:064.07+8:03
55  Ronald GeertseSerooskerke35.40minM35   14.636  4:064.07+8:06
56  Bram VerhageDynamica35.48minM55   14.581  4:074.05+8:14
57  Piet van MourikDelta Sport35.58minM55   14.513  4:084.03+8:24
58  Martijn HoosemansDynamica36.01minM35   14.493  4:084.03+8:27
59  Peter DekkerZoutelande36.06minM45   14.460  4:094.02+8:32
60  Vincent ToutenhoofdWestkapelle36.15minM45   14.400  4:104.00+8:41
61  Bart de VisserSerooskerke36.35minM35   14.269  4:123.96+9:01
62  Leo JanseGonzalez Running36.39minM45   14.243  4:133.96+9:05
63  Rinus PaardekooperAV'5636.42minM60   14.223  4:133.95+9:08
64  Andre MeijersAV'5636.49minM45   14.178  4:143.94+9:15
65  Thijs van KeulenKoudekerke36.53minMse   14.153  4:143.93+9:19
66  Robert CarolDynamica36.55minM50   14.140  4:153.93+9:21
67  Samuel JobseAagtekerke36.58minM35   14.121  4:153.92+9:24
68  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5637.01minMse   14.102  4:153.92+9:27
69  Mirthe OverkampDynamica37.06minVse   14.070  4:163.91+9:32
70  Jan Willem MeeuwseAV'5637.13minM55   14.026  4:173.90+9:39
71  Petra BruijsSpado37.20minV45   13.982  4:173.88+9:46
72  Bram van KeulenMeliskerke37.30minM45   13.920  4:193.87+9:56
73  Robert-Jan ProvoostDomburg37.35minM45   13.889  4:193.86+10:01
74  Lydia KleinjanGoes37.37minVse   13.877  4:193.85+10:03
75  Barry van der StelZierikzee38.00minMse   13.737  4:223.82+10:26
76  Reindert van de KolkMiddelburg38.03minM45   13.719  4:223.81+10:29
77  Frans BosDynamica38.06minM70   13.701  4:233.81+10:32
78  Rosanne TeeuwenRotterdam Atletiek38.10minVse   13.677  4:233.80+10:36
79  Justin KoppejanOost-Souburg38.13minMse   13.659  4:243.79+10:39
80  Cyril SchettersBergen op Zoom38.16minM45   13.641  4:243.79+10:42
81  Rob SonkeAV'5638.19minM35   13.623  4:243.78+10:45
82  Annette BevelanderAV'5638.34minVse   13.535  4:263.76+11:00
83  Durby MeijboomVlissingen38.38minV35   13.512  4:263.75+11:04
84  Vicky WiessnerMiddelburg38.41minV45   13.494  4:273.75+11:07
85  Tommy SiemerinkBergen op Zoom38.44minM35   13.477  4:273.74+11:10
86  Marijn TraasHeinkenszand38.54minM35   13.419  4:283.73+11:20
87  Henk LousDynamica39.02minM60   13.373  4:293.71+11:28
88  Maurice SteketeeMiddelburg39.09minM35   13.333  4:303.70+11:35
89  Lizo KoppejanGoes39.12minM45   13.316  4:303.70+11:38
90  Dore PriesterMiddelburg39.15minVse   13.299  4:313.69+11:41
91  Kees de RooijYerseke39.18minMse   13.282  4:313.69+11:44
92  Manfred van de BroekeDynamica39.20minM35   13.271  4:313.69+11:46
93  Linda VersluisGapinge39.21minV45   13.266  4:313.68+11:47
94  Erick VermeiHeinkenszand39.23minM60   13.254  4:323.68+11:49
95  Jos PutVlissingen39.26minM55   13.238  4:323.68+11:52
96  Jos OomsOlympia39.29minM55   13.221  4:323.67+11:55
97  Henny StratingAV'5639.32minV50   13.204  4:333.67+11:58
98  Dennis RuttenMiddelburg39.48minM45   13.116  4:343.64+12:14
99  Jan NoomScherpenisse39.52minMse   13.094  4:353.64+12:18
100  Andre LousWestkapelle39.55minM55   13.077  4:353.63+12:21
101  Adrie JanseGonzalez Running39.58minM55   13.061  4:363.63+12:24
102  Robin van WeltOost-Souburg40.00minM35   13.050  4:363.63+12:26
103  Rene GoetheerWolphaartsdijk40.18minM50   12.953  4:383.60+12:44
104  Patrick van HarenTholen40.22minM45   12.931  4:383.59+12:48
105  Frits JoosseGoes40.25minMse   12.915  4:393.59+12:51
106  Jos de KosterGoes40.30minM35   12.889  4:393.58+12:56
107  Daan van TulderAmsterdam40.32minM35   12.878  4:403.58+12:58
108  Rick KramerYerseke40.40minMse   12.836  4:403.57+13:06
109  Jack SmitsDynamica40.47minM55   12.799  4:413.56+13:13
110  Albert KarstanjeMiddelburg41.01minM60   12.727  4:433.54+13:27
111  William de JongeNieuwdorp41.04minM45   12.711  4:433.53+13:30
112  Gerhard BrunsveldWestkapelle41.10minM45   12.680  4:443.52+13:36
113  Mirona de VrieMiddelburg41.13minV35   12.665  4:443.52+13:39
114  Duncan StalmanWestkapelle41.17minM35   12.644  4:453.51+13:43
115  Maarten PouwelseWestkapelle41.19minM35   12.634  4:453.51+13:45
116  Laus de RidderVlissingen41.22minM55   12.619  4:453.51+13:48
117  Michael VermaatOost-Souburg41.24minM40   12.609  4:463.50+13:50
118  Sam van WinsenTholen41.26minMse   12.599  4:463.50+13:52
119  Sandra JoziasseDynamica41.29minV40   12.583  4:463.50+13:55
120  Peter den HollanderSerooskerke41.31minM45   12.573  4:463.49+13:57
121  Hans de JongStrijen41.34minM55   12.558  4:473.49+14:00
122  Ingrid KoeneAV'5641.37minV55   12.543  4:473.48+14:03
123  Stefan van den DriesHeinkenszand41.39minM35   12.533  4:473.48+14:05
124  Tianda Donker CurtiusMiddelburg41.42minVse   12.518  4:483.48+14:08
125  Dimitri DekkerHoek41.44minMse   12.508  4:483.47+14:10
126  Raymon van BelzenGoes41.47minMse   12.493  4:483.47+14:13
127  Arthur PouwelseMiddelburg41.56minM55   12.448  4:493.46+14:22
128  Sjirk de JongDynamica41.58minM55   12.438  4:493.46+14:24
129  Erwin van der MaasKortgene42.08minM45   12.389  4:513.44+14:34
130  Suzanne van ElsackerGonzalez Running42.12minVse   12.370  4:513.44+14:38
131  Esma GuiguiAV'5642.18minVse   12.340  4:523.43+14:44
132  Annemarie VerschuureAV'5642.20minV40   12.331  4:523.43+14:46
133  John de KrakerKapelle-Biezelinge42.28minM55   12.292  4:533.41+14:54
134  Marcel JansenSomeren42.31minM45   12.278  4:533.41+14:57
135  Adrie van BelzenWestkapelle42.34minM50   12.263  4:543.41+15:00
136  Andre KramerYerseke42.49minM45   12.192  4:553.39+15:15
137  Harry SmitBurgh-Haamstede42.51minM65   12.182  4:563.38+15:17
138  Simon WielemakerVlissingen42.53minM35   12.173  4:563.38+15:19
139  Johan de VliegerVlissingen42.55minM60   12.163  4:563.38+15:21
140  Ron DellebekeDynamica43.08minM60   12.102  4:573.36+15:34
141  Mirjam JanssenAV'5643.10minV35   12.093  4:583.36+15:36
142  Caroline VeringaDynamica43.13minV45   12.079  4:583.36+15:39
143  Stefan MeureisDuitsland43.16minMse   12.065  4:583.35+15:42
144  Nick Slabbekoorns-Heer Hendrikskinderen43.19minMse   12.051  4:593.35+15:45
145  Marije BesuijenDynamica43.25minV40   12.023  4:593.34+15:51
146  John OverweelDynamica43.34minM65   11.982  5:003.33+16:00
147  Henk van der PoelWestkapelle43.45minM65   11.931  5:023.31+16:11
148  Adri KooleDynamica43.50minM65   11.909  5:023.31+16:16
149  Marloes SaamanAV'5644.09minV40   11.823  5:043.28+16:35
150  John GuequierreDynamica44.13minM65   11.806  5:053.28+16:39
151  Jannie de VriesDynamica44.22minV60   11.766  5:063.27+16:48
152  Mithias CrapsHerent B44.27minMse   11.744  5:073.26+16:53
153  Adrie van BavelDelta Sport44.33minM55   11.717  5:073.25+16:59
154  Marjon MulderKoudekerke44.37minVse   11.700  5:083.25+17:03
155  Marcel van de BergeKoudekerke44.40minM45   11.687  5:083.25+17:06
156  Casper PleijteBiggekerke44.42minMse   11.678  5:083.24+17:08
157  Jeanine OverveldTHOR44.52minV55   11.634  5:093.23+17:18
158  Bram TulderMadrid45.05minMse   11.579  5:113.22+17:31
159  Alex VermareKapelle-Biezelinge45.10minM45   11.557  5:113.21+17:36
160  Ellie SpaansAV'5645.27minV60   11.485  5:133.19+17:53
161  Marion GoossenScheldesport46.43minV45   11.174  5:223.10+19:09
162  Christiaan EckhardtDresden47.03minM35   11.095  5:243.08+19:29
163  Michael ExDuisburg47.07minMse   11.079  5:253.08+19:33
164  Arthur StijnsDynamica47.10minM70   11.067  5:253.07+19:36
165  Lena KleingeldVlissingen47.16minV55   11.044  5:263.07+19:42
166  Esther van SluijsAV'5647.28minV45   10.997  5:273.05+19:54
167  Krista de KamAV'5647.41minV35   10.947  5:293.04+20:07
168  Tarara TorstenVilbel48.05minM45   10.856  5:323.02+20:31
169  Thilo ExDuisburg49.03minMse   10.642  5:382.96+21:29
170  Jakobus MeulenbergAV'5649.07minM50   10.628  5:392.95+21:33
171  Norbert FerfersDuitsland50.02minM45   10.433  5:452.90+22:28
172  Cherry StratingKamperland50.53minM45   10.259  5:512.85+23:19
173  Janneke BoutensMiddelburg51.35minV55   10.120  5:562.81+24:01
174  Gisela NijsseAV'5652.06minV55   10.019  5:592.78+24:32
175  Claudia FerfersDuitsland52.27minV55   9.952  6:022.76+24:53
176  Ruurt van der WelGoes53.29minM35   9.760  6:092.71+25:55
177  Fop FonteijneBurgh-Haamstede54.43minM65   9.540  6:172.65+27:09
Mannen: 142 (80.23%) => M35=29 - M40=5 - M45=30 - M50=5 - M55=16 - M60=6 - M65=6 - M70=2 - Mse=43
Vrouwen: 35 (19.77%) => V35=5 - V40=5 - V45=6 - V50=1 - V55=6 - V60=2 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.7 km

2019Tim Pleijte27:34Ronnie Overgaauw28:17Patrick de Vos28:37Samantha Luitwieler32:52177
2018Tim Pleijte28:22Patrick de Vos28:32Erwin Harmes28:58Monique Verschuure33:18143
2017Tim van den Broeke28:16Erwin Adan28:42Erwin Harmes29:03Leonie Ton35:15180
2016Martijn de Kok29:11Erwin Harmes29:43Ralph Wiessner30:09Monique Verschuure34:33148
2015Erwin Harmes28:08Huub van Noorden29:53Ralph Wiessner30:18Sabine van de Reijt30:56210
2014Erwin Harmes27:23Tim Pleijte28:23Huub van Noorden28:40Monique Verschuure35:11205
2013Tim Pleijte28:26Martijn de Kok28:42Erwin Harmes28:51Monique Verschuure35:06202
2012Tim Pleijte28:05Armand van der Smissen28:57Martijn de Kok29:17Anjolie Engels31:34199
2011Tim Pleijte27:01Erwin Harmes28:03Filip Detiege28:25Anjolie Engels31:52206
2010Michel Schrier28:26Arjan Beije29:08Jesper Francke29:45Sandra de Block34:37242

8.55 km

2009Tim Pleijte27:52Wim Nieuwkerk28:38Kevin de Pagter28:52Anjolie Engels32:37276
2008Wim Nieuwkerk27:00Michel Schrier27:45Tim Pleijte28:06Anjolie Engels33:18230
2007Wim Nieuwkerk27:51Huub Maas28:00Michel Schrier28:25Marianne de Kok33:53193

6.84 km

2006Patrick van Meel22:18Arjan Beije22:20Niels Koole22:49Marisa Hopmans27:12116

8.55 km

2005Arjan Beije28:08Jack Hopmans28:14Sebastiaan Francke28:22Marianne de Kok33:42191
2004Wim Nieuwkerk27:38Arjan Beije27:45Jack Hopmans28:06Anjolie Engels32:00184
3.48 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Abraham MehariAV'5611.08minMse   18.754  3:125.21-
2  Wouter SchetsAV'5611.51minMse   17.620  3:244.89+0:43
3  Otto MeijDynamica13.22minMse   15.621  3:504.34+2:14
4  Stephan KoenigRodder Du14.19minMse   14.584  4:074.05+3:11
5  Frans KolijnOost-Souburg14.57minMse   13.967  4:183.88+3:49
6  Veerle SmitsAV'5615.06minVse   13.828  4:203.84+3:58
7  Doreen VisserAagtekerke16.34minVse   12.604  4:463.50+5:26
8  Carolien LousWestkapelle17.54minVse   11.665  5:093.24+6:46
9  Jolanda KolijnOost-Souburg18.07minVse   11.525  5:123.20+6:59
10  Lotte ElstgeestAV'5618.33minVse   11.256  5:203.13+7:25
11  Lisa PoppelKoningswinter19.03minVse   10.961  5:283.04+7:55
12  Rene NijsseAV'5620.01minMse   10.431  5:452.90+8:53
13  Carolin KleinKoningswinter20.32minVse   10.169  5:542.82+9:24
14  Femke van SluijsAV'5622.37minVse   9.232  6:302.56+11:29
15  Heleen de VliegerVlissingen22.54minVse   9.118  6:352.53+11:46
Mannen: 6 (40%) => Mse=6
Vrouwen: 9 (60%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.38 seconden nodig om deze lijst met 192 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020