dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 10 juli 2019 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica32.05minMse   18.701  3:135.19792
2  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Dynamica32.19minMse   18.566  3:145.16774
3  Floris Willeboordse (PR 31.08) Gonzalez Running32.42minMse   18.349  3:165.10745
4  Erwin Harmes (PR 31.18) Gonzalez Running32.58minM35   18.200  3:185.06725
5  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica33.48minMse   17.751  3:234.93665
6  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica34.18minM40   17.493  3:264.86630
7  Jozias Boone (PR 34.11) AV'5634.22minM35   17.459  3:264.85625
8  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5634.34minM35   17.358  3:274.82611
9  Nick van den BleekenHoogerheide34.45minM35   17.266  3:294.80599
10  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica34.49minM35   17.233  3:294.79594
11  Menno MudLionidas34.56minM45   17.176  3:304.77587
12  Boris de Bruijn (PR 34.24) AV'5635.01minM35   17.135  3:304.76581
13  Michel Schrier (PR 30.18) Dynamica35.44minM35   16.791  3:344.66534
14  Tom Verbeek (PR 36.34) Kwadendamme36.38minM35   16.379  3:404.55478
15  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.52minM45   16.275  3:414.52464
16  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica36.58minM45   16.231  3:424.51458
17  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5637.02minM50   16.202  3:424.50455
18  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke37.06minMse   16.173  3:434.49451
19  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV'5637.08minMse   16.158  3:434.49449
20  Rob van 't Veen (PR)AV'5637.11minM40   16.136  3:434.48446
21  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.13minM55   16.122  3:434.48444
22  Willem de Korte (PR 35.26) Gonzalez Running37.17minMse   16.093  3:444.47440
23  Jorim de Boks (PR 35.00) Gonzalez Running37.32minMse   15.986  3:454.44426
24  David Schrier (PR 34.39) Dynamica37.39minMse   15.936  3:464.43419
25  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5637.42minMse   15.915  3:464.42416
26  Johan van de Woestijne (PR)Zoutelande37.52minMse   15.845  3:474.40407
27  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Gonzalez Running37.57minMse   15.810  3:484.39402
28  Samantha Luitwieler (debuut) Vlissingen38.03minVse   15.769  3:484.38653
29  Jesse Beijer (PR)Gonzalez Running38.08minMse   15.734  3:494.37392
30  Sander Zeijseink (PR)Vlissingen38.12minMse   15.707  3:494.36388
31  Yann Sinke (PR 38.07) AV'5638.27minMse   15.605  3:514.33375
32  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5638.31minM45   15.578  3:514.33371
33  Gert van der Vinden (PR 37.38) Dynamica38.44minM55   15.491  3:524.30360
34  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5638.48minM35   15.464  3:534.30357
35  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge38.51minM50   15.444  3:534.29354
36  Hans QuistSpado38.54minMse   15.424  3:534.28351
37  Wolter Vos (PR)Dynamica39.04minM50   15.358  3:544.27343
38  Marius Besuijen (PR 35.10) AV'5639.15minM55   15.287  3:564.25333
39  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg39.18minMse   15.267  3:564.24331
40  Michel Ridderhof (PR)Middelburg39.49minM45   15.069  3:594.19306
41  Remon Rijk (PR 39.19) AV'5639.53minM35   15.044  3:594.18302
42  Bart Verhaeghe (PR)AV'5639.57minM35   15.019  4:004.17299
43  Anne Ruijsink (debuut) Kapelle-Biezelinge40.03minM35   14.981  4:004.16294
44  Lion Baas (PR 38.59) Dynamica40.07minM40   14.956  4:014.15291
45  Jonathan Boon (PR 38.55) Gonzalez Running40.13minM35   14.919  4:014.14287
46  Rob de Pagter (PR 39.43) Dynamica40.21minM35   14.870  4:024.13280
47  Gijsbert Elstgeest (PR)AV'5640.27minM45   14.833  4:034.12276
48  Hein van Uffelen (PR 38.59) Oost-Souburg40.30minMse   14.815  4:034.12273
49  Jaap Wouters (PR 40.28) Dynamica40.33minMse   14.797  4:034.11271
50  Tim Kramer (PR 39.15) AV'5640.38minM35   14.766  4:044.10267
51  Mattheo Moerland (PR)Delta sport40.40minMse   14.754  4:044.10266
52  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke40.47minMse   14.712  4:054.09261
53  Marinus Stroo (PR 38.59) Middelburg41.01minMse   14.628  4:064.06250
54  Raoul van den Hoven (PR)Middelburg41.22minMse   14.504  4:084.03235
55  Jurgen SaurensAV'5641.25minM35   14.487  4:094.02233
56  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica41.29minM55   14.464  4:094.02230
57  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica41.45minM55   14.371  4:113.99219
58  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande41.48minM45   14.354  4:113.99217
59  Pascal KoppejanFlakkee41.51minMse   14.337  4:113.98215
60  Arjan Beije (PR 32.35) Delta sport42.06minM45   14.252  4:133.96205
61  Frank Hoogstrate (debuut) Yerseke42.10minMse   14.229  4:133.95203
62  Johan Bruijnooge (PR 41.36) Yerseke42.19minMse   14.179  4:143.94197
63  Leo Janse (PR 39.14) Gonzalez Running42.24minMse   14.151  4:143.93194
64  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke42.27minM35   14.134  4:153.93192
65  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5642.32minM60   14.107  4:153.92188
66  Martijn Hoosemans (PR 38.46) Dynamica42.34minM35   14.096  4:153.92187
67  Andre Meijers (PR 42.14) AV'5642.37minM45   14.079  4:163.91185
68  Samuel Jobse (PR)Aagtekerke42.41minM35   14.057  4:163.90183
69  Robin de Vriend (PR 41.51) Hansweert42.44minM35   14.041  4:163.90181
70  Danmar Dees (PR 42.03) AV'5642.55minM45   13.981  4:183.88174
71  Petra BruijsSpado43.04minV45   13.932  4:183.87375
72  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5643.06minM55   13.921  4:193.87168
73  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes43.22minVse   13.836  4:203.84361
74  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5643.24minM45   13.825  4:203.84157
75  Rijndert van der Kolk (PR)Middelburg43.29minM45   13.798  4:213.83154
76  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5643.35minM65   13.767  4:223.82151
77  Maarten van Kaam (PR)Yerseke43.43minMse   13.725  4:223.81146
78  Menno Kole (PR)Goes43.47minM35   13.704  4:233.81144
79  Jacques de GrootSpado43.50minM55   13.688  4:233.80142
80  Frans Bos (ZR M70)Dynamica43.53minM70   13.673  4:233.80141
81  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.55minM45   13.662  4:243.80140
82  Annette Bevelander (PR 43.49) AV'5643.57minVse   13.652  4:243.79334
83  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge43.59minV45   13.642  4:243.79333
84  Durby Meijboom (PR 43.10) Vlissingen44.02minV35   13.626  4:243.79330
85  Cyril SchettersBergen op Zoom44.05minM45   13.611  4:253.78134
86  Jon Herselman (PR 41.56) Kapelle-Biezelinge44.08minM45   13.595  4:253.78133
87  Mark SchuitBreda44.14minMse   13.564  4:253.77129
88  Jack KrijgerYerseke44.20minMse   13.534  4:263.76126
89  Rob Sonke (PR 42.51) AV'5644.24minM35   13.514  4:263.75124
90  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden44.31minM45   13.478  4:273.74121
91  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg44.37minM35   13.448  4:283.74118
92  Vicky Wiessner (PR 44.34) Middelburg44.39minV45   13.438  4:283.73303
93  Herman Bevelanders-Gravenpolder44.42minM35   13.423  4:283.73115
94  Patrick van Haren (debuut) Tholen44.47minM45   13.398  4:293.72113
95  Michel Wiersma (debuut) Middelburg44.50minMse   13.383  4:293.72111
96  Jacco AltenaBolsward44.54minM35   13.363  4:293.71109
97  Jos OomsOlympia44.58minM55   13.343  4:303.71108
98  Erick Vermei (PR)Heinkenszand45.01minM60   13.328  4:303.70106
99  Peter van den Heuvel (PR)Zierikzee45.09minM35   13.289  4:313.69102
100  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke45.14minMse   13.265  4:313.68100
101  Adriaan van de Vreede (debuut) Kruiningen45.20minMse   13.235  4:323.6897
102  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59) AV'5645.22minM40   13.226  4:323.6796
103  John Overweel (PR 35.33) Dynamica45.26minM65   13.206  4:333.6795
104  Tommy SiemerinkBergen op Zoom45.29minM35   13.192  4:333.6693
105  Marijn Traas (PR)Heinkenszand45.39minM35   13.143  4:343.6589
106  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5645.42minM55   13.129  4:343.6588
107  Harry ChristiaansenAV'5645.46minM55   13.110  4:353.6486
108  Adrie Janse (PR 41.10) Gonzalez Running45.48minM55   13.100  4:353.6485
109  Huub Beelen (PR 40.40) AV'5645.52minM60   13.081  4:353.6383
110  Marco Olivier (PR 44.42) Vlissingen45.55minM45   13.067  4:363.6382
111  Baukje Doedee (PR 42.33) Driewegen46.03minV35   13.029  4:363.62246
112  Arjen Berrevoets (PR)Kerkwerve46.08minM35   13.006  4:373.6177
113  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen46.11minM55   12.992  4:373.6176
114  Henny Strating (PR)AV'5646.14minV50   12.978  4:373.60239
115  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica46.16minM60   12.968  4:383.6074
116  Jan Noom (PR)Scherpenisse46.21minMse   12.945  4:383.6072
117  Dore Priester (PR 44.29) Middelburg46.24minVse   12.931  4:383.59233
118  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp46.38minM45   12.866  4:403.5765
119  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk46.53minM50   12.798  4:413.5560
120  Mirona de Vrie (debuut) Middelburg46.56minV35   12.784  4:423.55213
121  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica46.59minM55   12.770  4:423.5558
122  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg47.02minM60   12.757  4:423.5457
123  Michael Vermaat (PR 45.39) Oost-Souburg47.04minM40   12.748  4:423.5456
124  Ruud Geldof (PR 46.12) Middelburg47.07minM60   12.734  4:433.5455
125  Jan-Piete BevelanderSint Maartensdijk47.13minMse   12.707  4:433.5353
126  Maroeska Ars (PR 47.00) AV'5647.18minV40   12.685  4:443.52200
127  Laurens Jobse (PR)Goes47.21minMse   12.672  4:443.5250
128  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Goes47.24minMse   12.658  4:443.5249
129  Esdra Minnaard (PR)Yerseke47.29minMse   12.636  4:453.5148
130  Arjen Dommisse (PR)Krabbendijke47.32minM35   12.623  4:453.5147
131  Jos de Koster (debuut) Goes47.35minM35   12.609  4:463.5046
132  Hans de JongStrijen47.46minM55   12.561  4:473.4942
133  Nathalie Slabbekoorn (PR 46.14) AV'5647.49minVse   12.548  4:473.49183
134  Erwin van der Maas (debuut) Kortgene47.58minM45   12.509  4:483.4739
135  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk48.02minMse   12.491  4:483.4738
136  Wim Huurman (PR 44.30) Goes48.05minM60   12.478  4:493.4737
137  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5648.13minV55   12.444  4:493.46169
138  John de Kraker (PR 48.12) Kapelle-Biezelinge48.15minM55   12.435  4:503.4534
139  Esma Guigui (PR 45.50) AV'5648.18minVse   12.422  4:503.45167
140  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5648.21minM45   12.410  4:503.4533
141  Pieter den Hollander (PR 46.51) Serooskerke48.28minM45   12.380  4:513.4431
142  Aart BolleGoes48.32minMse   12.363  4:513.4330
143  Frits JoosseGoes48.40minMse   12.329  4:523.4228
144  Sander RijkYerseke48.47minMse   12.299  4:533.4226
145  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke48.51minM35   12.282  4:533.4125
146  Andre Kramer (debuut) Yerseke48.54minM45   12.270  4:533.4124
147  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen48.57minM60   12.257  4:543.4024
148  Hans SuilenSommelsdijk49.03minM45   12.232  4:543.4022
149  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5649.11minV40   12.199  4:553.39140
150  Jo-Annes de Bat (debuut) Kloetinge49.27minM35   12.133  4:573.3718
151  Johnny ChristiaanseYerseke49.34minM55   12.105  4:573.3616
152  Chris Koppejan (PR 47.41) s-Gravenpolder49.39minMse   12.085  4:583.3615
153  Marloes Saaman (PR 48.10) AV'5649.42minV40   12.072  4:583.35125
154  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5649.44minVse   12.064  4:583.35124
155  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5649.45minM45   12.060  4:593.3514
156  Claudia van Sighem (PR)AV'5649.48minV45   12.048  4:593.35123
157  Ilse Traas (PR)Heinkenszand49.51minVse   12.036  4:593.34121
158  Raoul van Hijfte (PR 47.49) Yerseke49.55minMse   12.020  5:003.3413
159  Simon Wielemaker (debuut) Vlissingen49.57minM35   12.012  5:003.3412
160  Nick Slabbekoorn (debuut) s-Heer Hendrikskinderen49.59minMse   12.004  5:003.3312
161  Harry Smit (debuut) Burgh-Haamstede50.01minM65   11.996  5:003.3312
162  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica50.04minV55   11.984  5:003.33115
163  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica50.07minM65   11.972  5:013.3311
164  Hein Vermin (PR 43.18) Nisse50.35minMse   11.862  5:043.297
165  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5650.39minM65   11.846  5:043.296
166  Caroline Veringa (PR 48.47) Dynamica50.42minV45   11.834  5:043.2999
167  Herman van der Glind (PR 50.37) AV'5650.45minM35   11.823  5:053.286
168  Henk van der Poel (PR 42.52) Westkapelle50.50minM65   11.803  5:053.285
169  Maurits de Feijter (PR)Lewedorp50.53minMse   11.792  5:053.285
170  Ellie Spaans (PR 50.07) AV'5650.56minV60   11.780  5:063.2794
171  Marjon Mulder (PR 49.39) Koudekerke51.02minVse   11.757  5:063.2791
172  Sam van Winsen (debuut) Tholen51.24minMse   11.673  5:083.242
173  Jacco van IwaardenYerseke51.30minM45   11.650  5:093.242
174  Rosette Verkaart (PR 50.09) Vlissingen51.36minV40   11.628  5:103.2378
175  Marcel van Gilst (PR 50.07) AV'5651.54minM45   11.561  5:113.211
176  Pim van Meerkerk (PR)Kloetinge51.58minMse   11.546  5:123.211
177  Natalie Sinke (PR 45.26) Gonzalez Running52.01minV40   11.535  5:123.2070
178  Lennard Zuidweg (debuut) Yerseke52.09minMse   11.505  5:133.201
179  Luc WittenbolsWoensdrecht52.13minM45   11.491  5:133.19-
180  Alex Vermare (PR 45.36) Kapelle-Biezelinge52.17minM45   11.476  5:143.19-
181  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland53.04minM65   11.307  5:183.14-
182  Mirjam van HijfteYerseke53.20minVse   11.250  5:203.1345
183  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica53.26minM65   11.229  5:213.12-
184  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica53.32minM70   11.208  5:213.11-
185  Erik HartmanHoogerheide53.42minM35   11.173  5:223.10-
186  Martijn ZwemerOudelande53.49minMse   11.149  5:233.10-
187  Rainier Zweep (PR)Kamperland54.00minM45   11.111  5:243.09-
188  Jeanine Overveld (PR 44.23) THOR54.07minV55   11.087  5:253.0833
189  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport54.33minV45   10.999  5:273.0627
190  Dennis WalhoutKapelle-Biezelinge54.40minMse   10.976  5:283.05-
191  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen54.48minV55   10.949  5:293.0424
192  Jolanda van Keulen (PR)Middelburg54.53minV45   10.932  5:293.0423
193  Debby Elstgeest (PR 53.35) AV'5654.56minV35   10.922  5:303.0323
194  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke55.05minM50   10.893  5:313.03-
195  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5655.37minV45   10.788  5:343.0015
196  Corien OverduinYerseke56.13minVse   10.673  5:372.9610
197  Niek Hesp (PR 50.54) AV'5657.00minM55   10.526  5:422.92-
198  Jakobus Meulenberg (PR 52.25) AV'5657.51minM50   10.372  5:472.88-
199  Janneke Boutens (PR 55.12) Middelburg58.03minV55   10.336  5:482.871
200  Laura de Ridder (PR 54.20) Middelburg58.34minV45   10.245  5:512.85-
201  Gilles BosmanThor58.42minM65   10.221  5:522.84-
202  Katinka van der Glind (PR)AV'5659.09minV40   10.144  5:552.82-
203  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica59.54minM65   10.017  5:592.78-
204  Marina Mol (PR)AV'5659.58minV40   10.006  6:002.78-
205  Gisela Nijsse (PR 53.49) AV'561.00.01minV55   9.997  6:002.78-
206  Natasja NieuwenhuyseNieuwdorp1.00.10minV35   9.972  6:012.77-
207  Antoinette BarbeYerseke1.00.32minV45   9.912  6:032.75-
208  Gaby MustersHoogerheide1.04.02minV35   9.370  6:242.60-
209  Marjolein LucasPutte1.06.31minV45   9.020  6:392.51-
210  Maarten HendriksHoogerheide1.06.35minM45   9.011  6:402.50-
211  Jos van LindenPutte1.06.39minM45   9.002  6:402.50-
212  Monique van DuijnHoogerheide1.09.43minV35   8.606  6:582.39-
213  Sandy BowserHoogerheide1.15.57minV35   7.900  7:362.19-
Mannen: 168 (78.87%) => M35=36 - M40=5 - M45=32 - M50=6 - M55=17 - M60=8 - M65=10 - M70=2 - Mse=52
Vrouwen: 45 (21.13%) => V35=8 - V40=7 - V45=11 - V50=1 - V55=6 - V60=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184
3.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Abraham MehariAV'5610.55minMse   18.137  3:185.04-
2  Jarno KooijmanAV'5611.41minMse   16.947  3:324.71+0:46
3  Wouter SchetsAV'5611.48minMse   16.780  3:354.66+0:53
4  Otto MeijDynamica12.38minMse   15.673  3:504.35+1:43
5  Ipe VerbruggeAV'5613.17minMse   14.906  4:024.14+2:22
6  Tessa SchetsAV'5613.50minVse   14.313  4:123.98+2:55
7  Stijn KooleDynamica13.59minMse   14.160  4:143.93+3:04
8  Sanne de BaarAV'5614.03minVse   14.093  4:153.91+3:08
9  Koen SteenblokAV'5614.18minMse   13.846  4:203.85+3:23
10  Elise MolAV'5614.22minVse   13.782  4:213.83+3:27
11  Frans KolijnOost-Souburg14.25minMse   13.734  4:223.82+3:30
12  Veerle SmitsAV'5614.51minVse   13.333  4:303.70+3:56
13  Julia WisseAagtekerke15.07minVse   13.098  4:353.64+4:12
14  Laurens MeeuwsenKrabbendijke15.12minMse   13.026  4:363.62+4:17
15  Hilde KooleDynamica16.26minVse   12.049  4:593.35+5:31
16  Lotte ElstgeestAV'5617.37minVse   11.239  5:203.12+6:42
17  Jolanda KolijnOost-Souburg17.50minVse   11.103  5:243.08+6:55
18  Jacqueline MeijersAV'5618.02minV45   10.980  5:283.05+7:07
19  Rianne VerschuureYerseke18.21minVse   10.790  5:343.00+7:26
20  Renate van der LindenKrabbendijke18.24minVse   10.761  5:352.99+7:29
21  Stefan StokmanDynamica18.41minMse   10.598  5:402.94+7:46
22  Simone PasmanKapelle-Biezelinge19.03minVse   10.394  5:462.89+8:08
23  Emma van de WaterYerseke19.03minVse   10.394  5:462.89+8:08
24  Marco WagenaarAV'5619.08minMse   10.348  5:482.87+8:13
25  Angela BauerGoes19.12minVse   10.313  5:492.86+8:17
26  Rene NijsseAV'5619.31minMse   10.145  5:552.82+8:36
27  Marleen de MotYerseke19.56minVse   9.933  6:022.76+9:01
28  Sarijke AertsMiddelburg20.14minV65   9.786  6:082.72+9:19
29  Liesbeth BodeYerseke20.18minVse   9.754  6:092.71+9:23
30  Henny SchneiderKapelle-Biezelinge21.05minMse   9.391  6:232.61+10:10
31  Heleen de VliegerVlissingen21.33minVse   9.188  6:322.55+10:38
32  Ella de KokAV'5621.38minVse   9.153  6:332.54+10:43
33  Marije VerdonkOost-Souburg21.46minVse   9.096  6:362.53+10:51
34  Mia van BelleDynamica22.14minV65   8.906  6:442.47+11:19
35  Mariet PekaarYerseke22.34minVse   8.774  6:502.44+11:39
36  Angela van HeldenYerseke22.37minVse   8.755  6:512.43+11:42
37  Femke van SluijsAV'5623.12minVse   8.534  7:022.37+12:17
Mannen: 13 (35.14%) => Mse=13
Vrouwen: 24 (64.86%) => V45=1 - V65=2 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.94 seconden nodig om deze lijst met 250 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020