dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Schellachloop

Middelburg, vrijdag 14 juni 2019 - Organisatie: Dynamica
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg41.11minM35   17.483  3:264.86-
2  Boris de BruijnKloetinge43.34minM35   16.526  3:384.59+2:23
3  Remy VasseurVlissingen46.00minM35   15.652  3:504.35+4:49
4  Floris WilleboordseMiddelburg46.02minMse   15.641  3:504.34+4:51
5  Wim van SparrentakSint Laurens46.09minM45   15.601  3:514.33+4:58
6  Rob EpkerMiddelburg46.23minMse   15.523  3:524.31+5:12
7  Willem de KorteAagtekerke47.36minMse   15.126  3:584.20+6:25
8  Ruben BoutensMiddelburg48.45minMse   14.769  4:044.10+7:34
9  Edward de KosterMiddelburg48.55minMse   14.719  4:054.09+7:44
10  Michel RidderhofMiddelburg49.23minM45   14.580  4:074.05+8:12
11  Wolter VosMiddelburg49.37minM50   14.511  4:084.03+8:26
12  Jeroen de NoodMiddelburg50.06minM35   14.371  4:113.99+8:55
13  Lion BaasVlissingen50.31minM40   14.253  4:133.96+9:20
14  Marius BesuijenMiddelburg50.42minM55   14.201  4:143.94+9:31
15  Koen SchippersGapinge50.44minMse   14.192  4:143.94+9:33
16  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek50.51minM45   14.159  4:143.93+9:40
17  Sjef GorisMiddelburg51.51minM50   13.886  4:193.86+10:40
18  Jan LouwsMiddelburg51.56minM55   13.864  4:203.85+10:45
19  Leo JanseMiddelburg51.58minMse   13.855  4:203.85+10:47
20  Edward de LengKoudekerke52.04minM55   13.828  4:203.84+10:53
21  Edwin van AlphenVlissingen52.20minM45   13.758  4:223.82+11:09
22  Peter van LitMiddelburg52.43minM50   13.658  4:243.79+11:32
23  Monica SanderseVlissingen53.16minV35   13.517  4:263.75+12:05
24  Rinus WitteSint Laurens53.27minM55   13.471  4:273.74+12:16
25  Erik GoedhartMiddelburg53.56minMse   13.350  4:303.71+12:45
26  Edwin GelukHeinkenszand54.12minMse   13.284  4:313.69+13:01
27  Johan LorierVlissingen54.15minM45   13.272  4:313.69+13:04
28  Henk LousVlissingen54.38minM60   13.179  4:333.66+13:27
29  Linda VersluisGapinge54.40minVse   13.171  4:333.66+13:29
30  Daniel WalhoutVeere54.44minMse   13.155  4:343.65+13:33
31  Wijnand VetteMiddelburg55.29minMse   12.977  4:373.60+14:18
32  Lizo KoppejanArnemuiden55.36minM45   12.950  4:383.60+14:25
33  Marcel StruijkMiddelburg56.29minMse   12.747  4:423.54+15:18
34  Arnold WesterbekeVlissingen57.03minMse   12.621  4:453.51+15:52
35  Ronnie KrockeOost-Souburg57.43minM60   12.475  4:493.47+16:32
36  Maarten RiemensGrijpskerke58.16minMse   12.357  4:513.43+17:05
37  Peter RotteMiddelburg58.26minMse   12.322  4:523.42+17:15
38  Rocky HollandOldenzaal58.37minMse   12.283  4:533.41+17:26
39  Albert LwandofskiSchriesheim58.58minMse   12.210  4:553.39+17:47
40  Adri KooleSerooskerke59.03minM65   12.193  4:553.39+17:52
41  Laus de RidderVlissingen59.10minM55   12.169  4:563.38+17:59
42  Marco OlivierVlissingen59.14minM45   12.155  4:563.38+18:03
43  Frank NietfangerBornheim59.22minMse   12.128  4:573.37+18:11
44  Wim TabakVlissingen59.26minM55   12.114  4:573.37+18:15
45  William de JongeNieuwdorp59.31minM45   12.097  4:583.36+18:20
46  Steven HouwelingVrouwenpolder1.00.03minMse   11.990  5:003.33+18:52
47  Enrico JoziasseMiddelburg1.00.06minMse   11.980  5:013.33+18:55
48  Ingrid KoeneMiddelburg1.00.18minVse   11.940  5:023.32+19:07
49  Ruud GeldofMiddelburg1.00.38minM60   11.875  5:033.30+19:27
50  Sandra van den BroekSint Laurens1.01.45minVse   11.660  5:093.24+20:34
51  Siem CornelisseArnemuiden1.01.53minMse   11.635  5:093.23+20:42
52  Ronald van HerculesSerooskerke1.02.04minMse   11.600  5:103.22+20:53
53  Jannie de VriesVlissingen1.02.19minV55   11.554  5:123.21+21:08
54  Martijn van LangeveldeMiddelburg1.02.27minMse   11.529  5:123.20+21:16
55  Marcel RichardZoutelande1.02.40minM65   11.489  5:133.19+21:29
56  Ellie SpaansGoes1.03.49minV60   11.282  5:193.13+22:38
57  Rens DavidseMiddelburg1.04.07minMse   11.230  5:213.12+22:56
58  Arthur StijnsOudelande1.05.27minM70   11.001  5:273.06+24:16
59  Wim DingemanseGrijpskerke1.05.38minM55   10.970  5:283.05+24:27
60  Suzanne GeschiereSint Laurens1.05.41minV50   10.962  5:283.04+24:30
61  Thea van de BergVlissingen1.07.14minVse   10.709  5:362.97+26:03
62  Elsbeth DingemanseGapinge1.08.34minVse   10.501  5:432.92+27:23
63  Lena KleingeldVlissingen1.08.37minVse   10.493  5:432.91+27:26
64  Kees GeuzeMiddelburg1.08.40minMse   10.485  5:432.91+27:29
65  Jakobus MeulenbergOudelande1.13.17minM50   9.825  6:062.73+32:06
66  Marian van DijkMiddelburg1.13.21minV50   9.816  6:072.73+32:10
67  Jana DavtianMiddelburg1.13.24minVse   9.809  6:072.72+32:13
68  Sigrid EpkerMiddelburg1.13.48minV50   9.756  6:092.71+32:37
69  Maarten KalsbeekMiddelburg1.16.11minMse   9.451  6:212.63+35:00
70  Janneke WiskerkeGoes1.17.00minV50   9.351  6:252.60+35:49
Mannen: 56 (80%) => M35=4 - M40=1 - M45=8 - M50=4 - M55=7 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=26
Vrouwen: 14 (20%) => V35=1 - V50=4 - V55=1 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12 km

2019Erwin Harmes41:11Boris de Bruijn43:34Remy Vasseur46:00Monica Sanderse53:1670
2018Adriaan Walhout43:04Remy Vasseur44:57Wim van Sparrentak44:59Linda Versluis53:4480
2017Adriaan van Keulen45:16Wim van Sparrentak45:23Wilco Boogaard45:43Valesca Lefeber55:38113
2016Joeri Versluis44:18Wim van Sparrentak45:02Arjo Verhage45:48Evelien van Sparrentak56:10109
2015Erwin Adan42:48Joeri Versluis44:09Wim van Sparrentak44:29Carolien van de Kreeke49:1590
2014Adriaan van Keulen43:44Adriaan Walhout44:42Jorim de Boks45:01Anjolie Engels47:41101
2013Arjo Verhage46:28Piet Wisse46:39Maris Jacobs47:15Anjolie Engels45:4868
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jesse BeijerMiddelburg30.45minMse   15.610  3:514.34-
2  Olof HoogestegerVlissingen31.04minM40   15.451  3:534.29+0:19
3  Robert HekhuisVlissingen31.30minMse   15.238  3:564.23+0:45
4  Adriaan WattelMiddelburg32.26minMse   14.800  4:034.11+1:41
5  Otto MeijMiddelburg33.40minMse   14.257  4:133.96+2:55
6  Patrick VogelMiddelburg34.55minM50   13.747  4:223.82+4:10
7  Jozias MarijsArnemuiden35.10minMse   13.649  4:243.79+4:25
8  Bianca van AartsenMiddelburg35.28minVse   13.534  4:263.76+4:43
9  Gert-Jan SturmKoudekerke35.47minMse   13.414  4:283.73+5:02
10  Maurice SteketeeMiddelburg36.03minM35   13.315  4:303.70+5:18
11  Arthur van AartsenMiddelburg36.14minM40   13.247  4:323.68+5:29
12  Jan-Peter KatsmanMiddelburg36.35minMse   13.121  4:343.64+5:50
13  Marijn TraasHeinkenszand36.46minMse   13.055  4:363.63+6:01
14  Rene LouwerseVlissingen36.59minMse   12.979  4:373.61+6:14
15  Maroeska ArsGoes37.11minV40   12.909  4:393.59+6:26
16  Mirona van de VrieMiddelburg37.21minVse   12.851  4:403.57+6:36
17  Suzanne van ElsackerMiddelburg37.28minVse   12.811  4:413.56+6:43
18  Ron DellebekeOost-Souburg37.33minM60   12.783  4:423.55+6:48
19  Laurens JobseGoes37.38minMse   12.755  4:423.54+6:53
20  Albert KarstanjeMiddelburg37.41minM60   12.738  4:433.54+6:56
21  Alexander DekkerOostkapelle38.11minMse   12.571  4:463.49+7:26
22  Peter DekkerZoutelande38.14minM45   12.554  4:473.49+7:29
23  Jos PutVlissingen38.16minM55   12.544  4:473.48+7:31
24  Andre DavidseMiddelburg38.20minMse   12.522  4:483.48+7:35
25  Nick BelzenArnemuiden38.24minMse   12.500  4:483.47+7:39
26  Stefan van den DriesHeinkenszand38.53minMse   12.345  4:523.43+8:08
27  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden40.03minMse   11.985  5:003.33+9:18
28  Herman van de GlindKloetinge40.33minMse   11.837  5:043.29+9:48
29  Micha BoksMiddelburg40.36minMse   11.823  5:053.28+9:51
30  Peter MaranusAagtekerke40.38minMse   11.813  5:053.28+9:53
31  Judith DekkerOostkapelle40.46minVse   11.774  5:063.27+10:01
32  Leonard MaljaarsOostkapelle40.48minMse   11.765  5:063.27+10:03
33  Sandra BreemerkampGapinge40.56minVse   11.726  5:073.26+10:11
34  Dylan den HartogMiddelburg41.01minMse   11.703  5:083.25+10:16
35  Hans WestveerKruiningen41.01minM55   11.703  5:083.25+10:16
36  Pieter van IwaardenGoes41.05minMse   11.684  5:083.25+10:20
37  Karin ToornstraMiddelburg41.14minVse   11.641  5:093.23+10:29
38  Louise de PooterMiddelburg41.17minVse   11.627  5:103.23+10:32
39  Cor SchipperMiddelburg41.19minM60   11.618  5:103.23+10:34
40  Alex VermareKapelle-Biezelinge41.30minMse   11.566  5:113.21+10:45
41  Ferdi FranckeOostkapelle41.36minMse   11.538  5:123.21+10:51
42  Ilse TraasHeinkenszand41.40minVse   11.520  5:133.20+10:55
43  Johan DekkerMiddelburg41.52minM60   11.465  5:143.18+11:07
44  Hans MinnaardYerseke42.02minM55   11.420  5:153.17+11:17
45  Levi SamanMiddelburg42.28minMse   11.303  5:193.14+11:43
46  Elvira WattelOost-Souburg43.19minVse   11.081  5:253.08+12:34
47  Gil Marco GinesVlissingen43.45minMse   10.971  5:283.05+13:00
48  Fernandez CluentesVlissingen43.47minMse   10.963  5:283.05+13:02
49  Diego FernandezVlissingen43.49minMse   10.955  5:293.04+13:04
50  Jeroen VrolijkMiddelburg43.52minMse   10.942  5:293.04+13:07
51  Simone GeuzeMiddelburg43.55minVse   10.930  5:293.04+13:10
52  Els GelokVlissingen44.00minVse   10.909  5:303.03+13:15
53  Sjoerd WassinkVlissingen44.03minMse   10.897  5:303.03+13:18
54  Jolanda KolijnOost-Souburg44.06minVse   10.884  5:313.02+13:21
55  Kees van BelzenRitthem44.08minM65   10.876  5:313.02+13:23
56  Arjan BrouwerSerooskerke44.28minMse   10.795  5:343.00+13:43
57  Jeltina StevelsMiddelburg45.05minVse   10.647  5:382.96+14:20
58  Marjolein MolKapelle-Biezelinge45.54minVse   10.458  5:442.90+15:09
59  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge45.57minVse   10.446  5:452.90+15:12
60  Jan BesuijenMiddelburg46.06minMse   10.412  5:462.89+15:21
61  Karin GeuzeMiddelburg46.47minVse   10.260  5:512.85+16:02
62  Arno HillemanVrouwenpolder46.54minMse   10.235  5:522.84+16:09
63  Ron van GiessenMiddelburg47.01minMse   10.209  5:532.84+16:16
64  Liesbeth RijnbergGrijpskerke47.03minVse   10.202  5:532.83+16:18
65  Evelien KooleMiddelburg48.16minVse   9.945  6:022.76+17:31
66  Monika TramperMiddelburg48.18minVse   9.938  6:022.76+17:33
67  Katinka van de GlindKloetinge48.26minV40   9.911  6:032.75+17:41
68  Jan FranseMiddelburg48.33minMse   9.887  6:042.75+17:48
69  Marina Mols-Heer Abtskerke48.42minVse   9.856  6:052.74+17:57
70  Gisela NijsseOud-Sabbinge48.44minVse   9.850  6:062.74+17:59
71  Lidwine VerschiereGoes48.48minVse   9.836  6:062.73+18:03
72  Hans van SluijsMiddelburg53.00minM70   9.057  6:382.52+22:15
73  Patricia BoogaardOost-Souburg56.18minVse   8.526  7:022.37+25:33
74  Simone van PeltOost-Souburg56.21minVse   8.518  7:032.37+25:36
Mannen: 48 (64.86%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - M70=1 - Mse=34
Vrouwen: 26 (35.14%) => V40=2 - Vse=24

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.237 seconden nodig om deze lijst met 144 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020