maandag 25 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 7 juni 2019 - Organisatie: Stadsloop
7.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van Den BroekeVlissingen24.10minMse   18.869  3:115.24-
2  Maikel PeemanFlakkee24.14minMse   18.817  3:115.23+0:04
3  Tim PleijteVlissingen24.27minMse   18.650  3:135.18+0:17
4  Floris WilleboordseMiddelburg24.46minMse   18.412  3:165.11+0:36
5  Patrick de VosKattendijke24.59minMse   18.252  3:175.07+0:49
6  Ronnie OvergaauwZoutelande25.00minMse   18.240  3:175.07+0:50
7  Erwin HarmesMiddelburg25.30minM35   17.882  3:214.97+1:20
8  Martijn de KokHeinkenszand26.11minM35   17.416  3:274.84+2:01
9  Ralph WiessnerVlissingen26.22minM40   17.295  3:284.80+2:12
10  Jozias BooneGoes26.44minM35   17.057  3:314.74+2:34
11  Abraham MehariAV'5626.47minMse   17.026  3:314.73+2:37
12  Erik WolfertFlakkee27.06minMse   16.827  3:344.67+2:56
13  Joeri VersluisMiddelburg27.36minM35   16.522  3:384.59+3:26
14  Boris de BruijnAV'5627.47minM35   16.413  3:394.56+3:37
15  Peter BiewengaMiddelburg27.56minM35   16.325  3:414.53+3:46
16  Jan-Willem RoelseGonzalez Running27.59minMse   16.295  3:414.53+3:49
17  Freek GoedhartFlakkee27.59minMse   16.295  3:414.53+3:49
18  Remy VasseurVlissingen28.09minM35   16.199  3:424.50+3:59
19  Adriaan WalhoutMiddelburg28.18minM40   16.113  3:434.48+4:08
20  Willem de KorteGonzalez Running28.20minMse   16.094  3:444.47+4:10
21  Tom VerbeekAV'5628.20minM35   16.094  3:444.47+4:10
22  Wim van SparrentakSint Laurens28.21minM45   16.085  3:444.47+4:11
23  Jorim de BoksGonzalez Running28.23minMse   16.066  3:444.46+4:13
24  Willem de VosMiddelburg28.28minM40   16.019  3:454.45+4:18
25  Arjo VerhageDynamica28.34minM45   15.963  3:464.43+4:24
26  Micha JanseDynamica28.50minM45   15.815  3:484.39+4:40
27  Peter MeeuwsenKrabbendijke28.53minMse   15.788  3:484.39+4:43
28  Peter BalkenendeAV'5628.58minM50   15.742  3:494.37+4:48
29  Olivier VerhaarMiddelburg29.05minMse   15.679  3:504.36+4:55
30  Wouter SchetsAV'5629.08minMse   15.652  3:504.35+4:58
31  Johan van de WoestijneZoutelande29.14minMse   15.599  3:514.33+5:04
32  Remon RijkGoes29.45minM35   15.328  3:554.26+5:35
33  Christiaan van Mourik29.48minM40   15.302  3:554.25+5:38
35  Tim Vervuurt29.49minMse   15.293  3:554.25+5:39
34  Thijs KoopsOost-Souburg29.50minMse   15.285  3:564.25+5:40
36  Jesse BeijerGonzalez Running29.51minMse   15.276  3:564.24+5:41
37  Carolien van der KreekeDynamica29.52minV45   15.268  3:564.24+5:42
40  Pascal van de Voordegroenrijk 129.52minM40   15.268  3:564.24+5:42
38  Jurriaan Vogel29.53minMse   15.259  3:564.24+5:43
39  Erik KokArnemuiden29.57minM45   15.225  3:564.23+5:47
41  Olof HoogestegerVlissingen29.58minM40   15.217  3:574.23+5:48
43  Manfred van de Broekegroenrijk 130.04minM40   15.166  3:574.21+5:54
42  Anjolie EngelsDynamica30.05minV40   15.158  3:584.21+5:55
44  Robin Jongeneel30.05minMse   15.158  3:584.21+5:55
46  Ronald GeertseLoopgroep Zeeland 130.17minM40   15.058  3:594.18+6:07
45  Ruben Boutens30.19minMse   15.041  3:594.18+6:09
48  Hanco van KeulenRitthem30.21minM45   15.025  4:004.17+6:11
47  Aart JoziasseGonzalez Running30.24minM50   15.000  4:004.17+6:14
49  Noor DekkerGonzalez Running30.28minVse   14.967  4:014.16+6:18
50  Thijs ClowtingKoole Sport Heren 130.30minMse   14.951  4:014.15+6:20
51  Jeroen de Nood30.30minM35   14.951  4:014.15+6:20
53  Menno BaartZLM330.41minM50   14.861  4:024.13+6:31
52  Marius BesuijenSint Laurens30.42minM55   14.853  4:024.13+6:32
54  Emiel FlipseVlissingen30.44minMse   14.837  4:034.12+6:34
55  Jan Willem RietbergOost-Souburg30.49minM40   14.797  4:034.11+6:39
56  Michel RidderhofMiddelburg30.59minM45   14.718  4:054.09+6:49
58  Jelle Adriaanse30.59minMse   14.718  4:054.09+6:49
59  Raoul van Den Hovengroenrijk 131.02minMse   14.694  4:054.08+6:52
57  Jonathan BoonGonzalez Running31.06minM35   14.662  4:064.07+6:56
64  Niels van BakergemBootcampclub Fitter31.06minMse   14.662  4:064.07+6:56
61  Fred van Es31.08minM50   14.647  4:064.07+6:58
60  Lion BaasVlissingen31.14minM40   14.600  4:074.06+7:04
62  Rob de PagterRitthem31.19minM40   14.561  4:074.04+7:09
63  Bart de VisserSerooskerke31.24minM35   14.522  4:084.03+7:14
70  Kevin Krieger31.30minMse   14.476  4:094.02+7:20
66  Erik de Kraker31.31minM45   14.469  4:094.02+7:21
65  Alexander de ReuZLM231.33minM35   14.453  4:094.01+7:23
67  Anthony van Den BergVlissingen31.37minM50   14.423  4:104.01+7:27
69  Rene JakobsenMiddelburg31.41minM50   14.392  4:104.00+7:31
68  Bram VerhageAagtekerke31.44minM55   14.370  4:113.99+7:34
71  Rian van Den BroekeVlissingen31.52minM55   14.310  4:123.97+7:42
79  Stoffel Biesterbosch31.53minM55   14.302  4:123.97+7:43
74  Dennis ButMiddelburg31.57minM50   14.272  4:123.96+7:47
72  Roel Diekerhof31.58minMse   14.265  4:123.96+7:48
73  Marcel SommeijerOost-Souburg31.58minM45   14.265  4:123.96+7:48
84  Jeroen van Avermaete32.06minMse   14.206  4:133.95+7:56
76  Leonie TonAV'5632.11minV40   14.169  4:143.94+8:01
75  Joffrey Defour32.12minM45   14.161  4:143.93+8:02
77  Marc van Mourik32.17minM45   14.125  4:153.92+8:07
78  Franky BeljaarsVlissingen32.23minM55   14.081  4:163.91+8:13
88  Wesley de Booij32.23minMse   14.081  4:163.91+8:13
91  Sam Biesterbosch32.30minMse   14.031  4:173.90+8:20
80  Peter van LitMiddelburg32.31minM50   14.024  4:173.90+8:21
83  Leo JanseMiddelburg32.31minM50   14.024  4:173.90+8:21
82  Martijn de Koning32.32minM40   14.016  4:173.89+8:22
81  Monica SanderseVlissingen32.33minV35   14.009  4:173.89+8:23
85  Stephan JozwiakLoopgroep Zeeland Team 232.38minM40   13.973  4:183.88+8:28
87  Vincent Lange32.42minM40   13.945  4:183.87+8:32
86  Lydia KleinjanGoes32.43minVse   13.938  4:183.87+8:33
89  Menno KoleGoes32.49minM35   13.895  4:193.86+8:39
90  Jan LouwsMiddelburg32.50minM55   13.888  4:193.86+8:40
92  Rijndert van der Kolk33.00minM50   13.818  4:213.84+8:50
93  Angela BuijckMiddelburg33.07minV35   13.770  4:213.82+8:57
95  Rens Maljers33.10minMse   13.749  4:223.82+9:00
94  Sjef GorisMiddelburg33.13minM50   13.728  4:223.81+9:03
97  Martin Francke33.16minM40   13.707  4:233.81+9:06
96  Henk LeeftinkMiddelburg33.18minM50   13.694  4:233.80+9:08
98  Sergio Baecke33.19minM40   13.687  4:233.80+9:09
100  Robert Jan ProvoostDomburg33.36minM45   13.571  4:253.77+9:26
99  Guido van DijkeAdriaanse van der Weel advocat33.38minMse   13.558  4:263.77+9:28
107  Giorgio JoziasseMiddelburg33.43minMse   13.524  4:263.76+9:33
102  Lizo KoppejanLoopgroep Zeeland Team 433.45minM45   13.511  4:263.75+9:35
109  Seth DijkstraMiddelburg33.45minM45   13.511  4:263.75+9:35
103  Esther de KoningKoole Sport Dames 133.46minV40   13.504  4:273.75+9:36
101  Bianca van AartsenMiddelburg33.47minVse   13.498  4:273.75+9:37
104  Linda VersluisGapinge33.47minV50   13.498  4:273.75+9:37
105  Annette BevelanderKoole Sport Dames 133.47minVse   13.498  4:273.75+9:37
106  Arthur van AartsenMiddelburg33.48minM40   13.491  4:273.75+9:38
108  Durby MeijboomVlissingen33.50minV40   13.478  4:273.74+9:40
109  Frans BosVlissingen33.51minM70   13.471  4:273.74+9:41
111  Rinus WitteSint Laurens33.53minM55   13.458  4:283.74+9:43
114  Jeffry Poppe33.57minMse   13.432  4:283.73+9:47
119  Ronnie KrockeOost-Souburg33.57minM60   13.432  4:283.73+9:47
115  Arjen Francke33.58minMse   13.425  4:283.73+9:48
116  Stefan Willemsen34.01minMse   13.405  4:293.72+9:51
112  Jaap IjdemaAdriaanse van der Weel advocat34.04minM50   13.386  4:293.72+9:54
117  Martin Koole34.06minM45   13.372  4:293.71+9:56
113  Henk LousVlissingen34.07minM60   13.366  4:293.71+9:57
122  Nicky Aalders34.11minMse   13.340  4:303.71+10:01
127  Michel Wiersman34.13minMse   13.327  4:303.70+10:03
118  Erik GoedhartMiddelburg34.14minM50   13.320  4:303.70+10:04
121  Adrie JanseArnemuiden34.15minM55   13.314  4:303.70+10:05
120  Vicky WiessnerMiddelburg34.16minV45   13.307  4:313.70+10:06
129  Gert JoziasseMiddelburg34.20minM45   13.282  4:313.69+10:10
123  Revelino Rijk34.25minM45   13.249  4:323.68+10:15
124  John OverweelMiddelburg34.31minM65   13.211  4:333.67+10:21
125  Henny StratingAV'5634.31minV50   13.211  4:333.67+10:21
126  Maurice SteketeeMiddelburg34.36minM35   13.179  4:333.66+10:26
128  Ad SchreijenbergAdriaanse van der Weel advocat34.36minM35   13.179  4:333.66+10:26
134  Jos PutVlissingen34.37minM55   13.173  4:333.66+10:27
135  Aron de Boks34.37minMse   13.173  4:333.66+10:27
131  Frans DaalmanBreskens34.38minM65   13.167  4:333.66+10:28
133  Anco BauerGoes34.40minM40   13.154  4:343.65+10:30
130  Raymon van BelzenZLM334.41minMse   13.148  4:343.65+10:31
132  Marijn Traas34.44minM35   13.129  4:343.65+10:34
136  Robin van Welt34.56minM35   13.053  4:363.63+10:46
138  Leo DaleboutDynamica35.03minM60   13.010  4:373.61+10:53
137  Frans Kolijn35.10minM50   12.967  4:383.60+11:00
139  Rob JongeneelMiddelburg35.10minM50   12.967  4:383.60+11:00
140  Hans Tramper35.12minM50   12.955  4:383.60+11:02
142  Jack SmitsOost-Souburg35.16minM55   12.930  4:383.59+11:06
143  Dennis van Rutten35.18minM45   12.918  4:393.59+11:08
147  Joop Albronda35.18minM45   12.918  4:393.59+11:08
141  Marco Moerland35.22minMse   12.893  4:393.58+11:12
148  Paola van de VeldeZorgstroom team 335.24minVse   12.881  4:393.58+11:14
153  Maarten Riemens35.26minM35   12.869  4:403.57+11:16
154  Jasper Wilderom35.26minMse   12.869  4:403.57+11:16
144  Michiel BleijenberghMiddelburg35.27minM45   12.863  4:403.57+11:17
155  Eric de VisserKoole Sport Heren 135.27minMse   12.863  4:403.57+11:17
145  Leonard SimonseLoopgroep Zeeland Team 235.32minMse   12.833  4:413.56+11:22
152  Peter Sanderse35.32minM55   12.833  4:413.56+11:22
149  Berry KnibbelerTerneuzen35.33minM55   12.827  4:413.56+11:23
146  Julia Wisse35.37minVse   12.803  4:413.56+11:27
150  Bennie de LooffVlissingen35.38minMse   12.797  4:413.55+11:28
151  Marco OlivierTeampost35.38minM50   12.797  4:413.55+11:28
159  Michel Sinke35.44minM45   12.761  4:423.54+11:34
158  Saskia GooleAV'5635.45minV45   12.755  4:423.54+11:35
157  Harold DuvekotMiddelburg35.49minM60   12.732  4:433.54+11:39
160  Frank de RooijYourSurprise 235.49minMse   12.732  4:433.54+11:39
161  Peter Rotte35.49minMse   12.732  4:433.54+11:39
162  Bas Daalmans35.49minM40   12.732  4:433.54+11:39
156  Ron DellebekeDynamica35.50minM60   12.726  4:433.53+11:40
166  Sico PoortvlietKoole Sport Heren 135.51minM50   12.720  4:433.53+11:41
169  Mirona van de VrieGonzalez Running36.01minV35   12.661  4:443.52+11:51
163  Piet Ovaa36.03minM55   12.649  4:453.51+11:53
171  Eliane Touw36.03minVse   12.649  4:453.51+11:53
165  Dore PriesterMiddelburg36.07minVse   12.626  4:453.51+11:57
164  Robin Davidse36.09minMse   12.614  4:453.50+11:59
167  Leon VerlindeLoopgroep Zeeland Team 436.12minM40   12.597  4:463.50+12:02
174  Jeroen van SluijsNedbase #136.13minM40   12.591  4:463.50+12:03
168  Laus de RidderVlissingen36.18minM55   12.562  4:473.49+12:08
172  Melissa ten Kate36.21minVse   12.545  4:473.48+12:11
175  Arma KleinepierMiddelburg36.25minV45   12.522  4:483.48+12:15
170  Jeroen van Hooijdonk36.26minM35   12.516  4:483.48+12:16
177  Arie JoosseNedbase #136.26minMse   12.516  4:483.48+12:16
178  Steven HouwelingWandelen op Walcheren 236.26minM45   12.516  4:483.48+12:16
173  Hans de Jong36.30minM60   12.493  4:483.47+12:20
176  Maartje Kastelein36.33minV35   12.476  4:493.47+12:23
179  Enrico JoziasseMiddelburg36.39minM40   12.442  4:493.46+12:29
180  Ewoud van den BrandeClinge36.39minMse   12.442  4:493.46+12:29
182  Bart van Belle36.39minMse   12.442  4:493.46+12:29
184  Matthijs van Moolenbroek36.47minMse   12.397  4:503.44+12:37
191  Mirthe OverkampKoudekerke36.47minVse   12.397  4:503.44+12:37
181  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland36.50minV40   12.380  4:513.44+12:40
185  Jacky LuitwielerVlissingen36.51minM55   12.374  4:513.44+12:41
183  Ingrid KoeneAV'5636.53minV55   12.363  4:513.43+12:43
194  Rogier Berndsen36.57minMse   12.341  4:523.43+12:47
188  Nick SlabbekoornYourSurprise 236.58minMse   12.335  4:523.43+12:48
186  Martijn van Langevelde37.01minM45   12.319  4:523.42+12:51
193  Mirjam JanssenKwadendamme37.01minV40   12.319  4:523.42+12:51
187  Dylan Den HartogPraktijkschool Het Bolwerk37.03minMse   12.308  4:533.42+12:53
189  Marije BuseijenMiddelburg37.03minV40   12.308  4:533.42+12:53
190  Marloes SaamanPraktijkschool Het Bolwerk37.04minV35   12.302  4:533.42+12:54
192  André van den HoovenOost-Souburg37.06minM50   12.291  4:533.41+12:56
195  Monique van de KetterijVlissingen37.09minV40   12.275  4:533.41+12:59
197  Johan de Visser37.10minM40   12.269  4:533.41+13:00
196  Jeroen van Moolenbroek37.13minMse   12.253  4:543.40+13:03
199  Tom van der Heijden37.18minM40   12.225  4:543.40+13:08
202  Dennis Heilbron37.20minM45   12.214  4:553.39+13:10
198  Sjirk de JongVlissingen37.27minM55   12.176  4:563.38+13:17
205  Manasse Geelhoedgroenrijk 237.28minMse   12.171  4:563.38+13:18
201  Christian Jobse37.32minM40   12.149  4:563.37+13:22
206  Nous Davidse37.34minM35   12.138  4:573.37+13:24
200  Rens Davidse37.35minM55   12.133  4:573.37+13:25
203  Els GelokDynamica37.38minV60   12.117  4:573.37+13:28
204  Sergé van der Pol37.41minM45   12.101  4:583.36+13:31
207  Duco van GijkelenburgLightrunners 137.48minMse   12.063  4:583.35+13:38
210  Jochem van de Vrie37.51minMse   12.048  4:593.35+13:41
211  Jeffrey Buijze38.07minM35   11.963  5:013.32+13:57
215  Mo ZobraProvincie Zeeland 138.07minM50   11.963  5:013.32+13:57
208  Charles GelijnAdriaanse van der Weel advocat38.10minMse   11.948  5:013.32+14:00
209  Kyra van de Voordegroenrijk 238.13minVse   11.932  5:023.31+14:03
213  Dolf Elst38.15minM40   11.922  5:023.31+14:05
214  Paul Poulard38.15minM45   11.922  5:023.31+14:05
212  Marjon Duinede Drvkkery38.21minVse   11.890  5:033.30+14:11
216  Bart Pouwelse38.28minM35   11.854  5:043.29+14:18
217  Martijn Sanderse38.31minMse   11.839  5:043.29+14:21
220  Karel EkkersZorgstroom team 438.33minMse   11.829  5:043.29+14:23
219  Fred de Bruijne38.38minMse   11.803  5:053.28+14:28
218  Kees Geuze38.42minM60   11.783  5:063.27+14:32
222  Ferdi FranckeWandelen op Walcheren 238.50minM35   11.742  5:073.26+14:40
224  Ismay de RidderBootcampclub Fitter38.56minVse   11.712  5:073.25+14:46
221  Karin Toornstra38.57minVse   11.707  5:083.25+14:47
226  Jan van de PlasNedbase #238.59minM35   11.697  5:083.25+14:49
225  Richard van Westen39.03minMse   11.677  5:083.24+14:53
228  Arjan AbrahamseNedbase #139.04minM40   11.672  5:083.24+14:54
223  Lisa Davidse39.11minVse   11.638  5:093.23+15:01
229  Jörgen PeerOost-Souburg39.11minM55   11.638  5:093.23+15:01
231  Roos SlagboomZorgstroom team 139.12minV35   11.633  5:093.23+15:02
227  Jan de ReuPraktijkschool Het Bolwerk39.16minM60   11.613  5:103.23+15:06
232  Jaap WalhoutNedbase #239.17minMse   11.608  5:103.22+15:07
230  Nelleke Barkmeijer39.18minV35   11.603  5:103.22+15:08
233  Friedhelm Bock39.24minM55   11.574  5:113.21+15:14
235  Tono WondergemWestkapelle39.26minM55   11.564  5:113.21+15:16
237  Peter de Kraker39.33minM40   11.530  5:123.20+15:23
239  Wim van Vliet39.33minM50   11.530  5:123.20+15:23
240  Pieter van Iwaarden39.39minMse   11.501  5:133.19+15:29
234  Louise de PooterZorgstroom team 439.43minVse   11.481  5:143.19+15:33
241  Ellie SpaansGoes39.47minV60   11.462  5:143.18+15:37
236  Suzanne GeschiereSeventy Seven 339.48minV50   11.457  5:143.18+15:38
238  Mike EversLoopgroep Zeeland team M39.49minM45   11.452  5:143.18+15:39
245  Ralph TooropZorgstroom team 239.49minM35   11.452  5:143.18+15:39
242  Carlijn PoldermanLoopgroep Zeeland 539.54minV35   11.429  5:153.17+15:44
244  Johan Dekker39.57minM60   11.414  5:153.17+15:47
246  Astrid DellaertBootcampclub Fitter39.57minVse   11.414  5:153.17+15:47
243  Ilse Traas40.03minVse   11.386  5:163.16+15:53
248  Arthur StijnsOudelande40.18minM70   11.315  5:183.14+16:08
251  Ronald KaatYourSurprise 240.21minMse   11.301  5:193.14+16:11
247  Nelleke BosschaLOOPGROEP ZEELAND TEAM 340.23minV35   11.292  5:193.14+16:13
255  Nico ZoutenbierNedbase #340.25minMse   11.282  5:193.13+16:15
250  Petra VerhulstSeventy Seven 340.26minV50   11.278  5:193.13+16:16
249  Anja KluijfhoutLightrunners 140.27minV55   11.273  5:193.13+16:17
252  Erwin van Riet40.28minMse   11.269  5:193.13+16:18
254  Marjan Boogaard40.29minV50   11.264  5:203.13+16:19
253  Imka de RidderLightrunners 140.32minV50   11.250  5:203.13+16:22
257  Marcel van Den BergeADRZ40.35minM50   11.236  5:203.12+16:25
262  Femke de NooijerNotarispraktijk Van Dongen40.44minV40   11.195  5:223.11+16:34
260  Rainier ZweepLoopgroep Zeeland 540.47minM50   11.181  5:223.11+16:37
256  Ruud Menheere40.50minM40   11.167  5:223.10+16:40
259  George TaalOostkapelle40.51minM65   11.163  5:233.10+16:41
261  Isabel CapelleLOOPGROEP ZEELAND TEAM 340.52minV40   11.158  5:233.10+16:42
264  Gerdien Robbertsen40.52minVse   11.158  5:233.10+16:42
268  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland40.59minM65   11.126  5:243.09+16:49
265  Karin Lissenburg41.02minV45   11.113  5:243.09+16:52
271  Willem van Vliet41.02minMse   11.113  5:243.09+16:52
258  Annelien Boutens41.03minVse   11.108  5:243.09+16:53
272  Sjoerd Tuinman41.04minMse   11.104  5:243.08+16:54
273  Wouter Duim41.06minMse   11.095  5:243.08+16:56
263  Renate MoerlandZorgstroom team 341.08minVse   11.086  5:253.08+16:58
267  Benny van Norden41.08minM55   11.086  5:253.08+16:58
270  Laurens AlmekindersNedbase #341.09minM35   11.081  5:253.08+16:59
269  Melissa PoppeBootcampclub Fitter41.10minVse   11.077  5:253.08+17:00
276  Alex Halsema41.11minM35   11.072  5:253.08+17:01
275  Evelien GeuzeNotarispraktijk Van Dongen41.12minVse   11.068  5:253.07+17:02
266  Kees van BelzenLoopgroep Zeeland Retired Runn41.17minM65   11.046  5:263.07+17:07
274  Marjan de SchipperLoopgroep Zeeland Team 641.17minV40   11.046  5:263.07+17:07
277  Eva Pot41.19minVse   11.037  5:263.07+17:09
278  Hanneke Westerhout41.25minV35   11.010  5:273.06+17:15
279  Reinier van Oene41.25minM45   11.010  5:273.06+17:15
282  Daniëlle de Bruijn-HartmanLoopgroep Zeeland Team 441.33minV40   10.975  5:283.05+17:23
280  Jolanda Kolijn41.42minV50   10.935  5:293.04+17:32
283  Mathijs Bode41.44minMse   10.927  5:293.04+17:34
281  Janneke Boutens41.49minV55   10.905  5:303.03+17:39
287  Suzanne TooropZorgstroom team 141.51minVse   10.896  5:303.03+17:41
284  Charlie van Bemmelen van der Plaat41.53minMse   10.887  5:313.02+17:43
290  Jurjen van IngenZorgstroom team 241.54minMse   10.883  5:313.02+17:44
285  Carlijn de Gaaygroenrijk 241.56minVse   10.874  5:313.02+17:46
286  Dylan Wondergem41.56minMse   10.874  5:313.02+17:46
291  Roderique GeraetsADRZ42.00minM35   10.857  5:323.02+17:50
289  Jantien Wielemakerde Drvkkery42.01minVse   10.853  5:323.01+17:51
288  Henk Den EngelseStedin boys42.04minM45   10.840  5:323.01+17:54
292  Maarten van Kalsbeek42.19minMse   10.776  5:342.99+18:09
295  Harry DavidseLightrunners 242.23minM55   10.759  5:352.99+18:13
293  Jan Besuijen42.27minM60   10.742  5:352.98+18:17
294  Bram Abrahamse42.37minM65   10.700  5:362.97+18:27
300  Rick Jongeneelengroenrijk 242.37minMse   10.700  5:362.97+18:27
301  Sharo KosterLightrunners 242.40minVse   10.688  5:372.97+18:30
303  Tomas Steur42.44minMse   10.671  5:372.96+18:34
298  Marjan RirihenaLOOPGROEP ZEELAND TEAM 342.46minV40   10.663  5:382.96+18:36
299  Daniella EversLOOPGROEP ZEELAND TEAM 342.46minV40   10.663  5:382.96+18:36
302  Lonne Bun42.47minVse   10.658  5:382.96+18:37
297  Nicole ReichpietschLoopgroep Zeeland Team 642.49minV45   10.650  5:382.96+18:39
296  Nancy Bakker42.50minV45   10.646  5:382.96+18:40
304  Andrea MoensWandelen op Walcheren 242.51minVse   10.642  5:382.96+18:41
305  Reggie Bun42.54minM50   10.629  5:392.95+18:44
307  Gerry Trimpe43.15minV40   10.543  5:412.93+19:05
306  Evelien Koole43.16minV40   10.539  5:422.93+19:06
311  Carmen LievenseMiddelburg43.35minVse   10.463  5:442.91+19:25
308  Jolanda SteenbakkerZLM143.39minV50   10.447  5:452.90+19:29
309  Wilma OosterveldZLM143.40minV55   10.443  5:452.90+19:30
312  Arno Hilleman43.40minMse   10.443  5:452.90+19:30
313  Leonie van den Elshout43.40minVse   10.443  5:452.90+19:30
310  Kees MeliefsteYourSurprise 243.42minMse   10.435  5:452.90+19:32
317  Cindy RaucampZorgstroom team 143.57minV40   10.375  5:472.88+19:47
314  Ronald Bun44.01minM55   10.360  5:482.88+19:51
315  Rob FerdinandusLoopgroep Zeeland Retired Runn44.04minM65   10.348  5:482.87+19:54
318  Vera StoryLightrunners 344.07minV50   10.336  5:482.87+19:57
321  Sigrid de Winter44.08minVse   10.332  5:482.87+19:58
320  Floor Kommeren44.09minVse   10.328  5:492.87+19:59
316  Inge SteketeeLoopgroep Zeeland Team 644.13minV35   10.313  5:492.86+20:03
323  Igna BecksMiddelburg44.20minV60   10.286  5:502.86+20:10
324  Paul LeursADRZ44.22minM60   10.278  5:502.85+20:12
319  Arianne DutmanTeampost44.31minV55   10.243  5:512.85+20:21
322  Stefanie de Jonge-Cornu44.35minV35   10.228  5:522.84+20:25
326  Alex VermareMiddelburg44.48minM45   10.179  5:542.83+20:38
327  Joost VermareMiddelburg44.49minMse   10.175  5:542.83+20:39
325  Maartje Vroonland44.57minV40   10.145  5:552.82+20:47
328  Miriam Bakgraag BaakLoopgroep Zeeland team M45.03minV45   10.122  5:562.81+20:53
334  Miranda Weug-StrooNotarispraktijk Van Dongen45.23minV50   10.048  5:582.79+21:13
329  Laura de RidderLoopgroep Zeeland Team 645.25minV45   10.040  5:592.79+21:15
337  Mercedes WalraveProvincie Zeeland 145.27minV40   10.033  5:592.79+21:17
338  Madeline BuiningProvincie Zeeland 245.27minV45   10.033  5:592.79+21:17
339  Annemarie PouwerProvincie Zeeland 145.27minV40   10.033  5:592.79+21:17
340  Anke CalonProvincie Zeeland 245.27minVse   10.033  5:592.79+21:17
341  Sicco JongemaProvincie Zeeland 245.27minM50   10.033  5:592.79+21:17
331  Jan Franse45.28minM70   10.029  5:592.79+21:18
332  Miriam BijlLoopgroep Zeeland team M45.32minV45   10.015  5:592.78+21:22
336  Ruben PrinsenNedbase #345.32minMse   10.015  5:592.78+21:22
343  Winny DierksLightrunners 245.32minV45   10.015  5:592.78+21:22
330  Jan Siereveld45.33minM75   10.011  6:002.78+21:23
335  Tessa Goorsenberg45.33minVse   10.011  6:002.78+21:23
333  Angela BauerGoes45.34minV40   10.007  6:002.78+21:24
345  Jette de Bruine-Louws45.39minVse   9.989  6:002.77+21:29
342  Regine BoogertLoopgroep Zeeland 545.41minV50   9.982  6:012.77+21:31
344  Marc ButhLoopgroep Zeeland team M45.47minM45   9.960  6:012.77+21:37
346  Hans CorbijnOostkapelle46.09minM55   9.881  6:042.74+21:59
347  Luca HouwelingWandelen op Walcheren 246.09minMse   9.881  6:042.74+21:59
348  Theo Gielle46.11minM55   9.874  6:052.74+22:01
350  Alexandra Stroosnijder46.32minV35   9.799  6:072.72+22:22
349  Daisy van de Velde46.39minVse   9.775  6:082.72+22:29
352  Mike Meulstee46.47minM35   9.747  6:092.71+22:37
354  Aart van Luijk46.51minM60   9.733  6:102.70+22:41
356  Helma MinderhoudLightrunners 346.54minV50   9.723  6:102.70+22:44
351  Janneke Wiskerke46.56minV50   9.716  6:112.70+22:46
355  Peter Maljers46.58minM60   9.709  6:112.70+22:48
357  Jeroen BakkerYourSurprise 146.59minMse   9.706  6:112.70+22:49
353  Lou van BurgYourSurprise 147.00minM50   9.702  6:112.70+22:50
358  Sarijke AertsLoopgroep Zeeland Retired Runn47.18minV60   9.641  6:132.68+23:08
359  Jacco van de Gruiter47.20minMse   9.634  6:142.68+23:10
360  Wilma van de Gruiter47.26minV35   9.613  6:142.67+23:16
364  Jolijn RoelseNotarispraktijk Van Dongen47.47minV35   9.543  6:172.65+23:37
361  Therese van de Poll47.48minV45   9.540  6:172.65+23:38
362  Lonne Steel47.51minV50   9.530  6:182.65+23:41
363  Petra Jeronimus47.58minVse   9.507  6:192.64+23:48
366  Jordi Castel48.07minMse   9.477  6:202.63+23:57
367  Casper CastelGoes48.08minMse   9.474  6:202.63+23:58
368  Peter CastelGoes48.08minM55   9.474  6:202.63+23:58
365  Aqsa Afzal48.23minVse   9.425  6:222.62+24:13
369  Judith BakergemLightrunners 348.27minV40   9.412  6:232.61+24:17
370  Iris LousZorgstroom team 448.52minVse   9.332  6:262.59+24:42
372  Roosmarijn VersluisZorgstroom team 349.22minVse   9.237  6:302.57+25:12
371  Tim van der Heyden49.23minM35   9.234  6:302.56+25:13
373  Jorina OreeZorgstroom team 349.25minV45   9.228  6:302.56+25:15
374  Sven Landsbergen49.49minMse   9.154  6:332.54+25:39
375  Alicia van BekkumNedbase #149.52minVse   9.144  6:342.54+25:42
376  Hanneke KosterZorgstroom team 150.03minV35   9.111  6:352.53+25:53
377  Frits NoordmansZorgstroom team 451.27minMse   8.863  6:462.46+27:17
378  Nancy Lenaerts52.13minV45   8.733  6:522.43+28:03
379  Erik Janson52.18minM45   8.719  6:532.42+28:08
380  Ron Openneer52.20minM55   8.713  6:532.42+28:10
381  Nick Vermeirssen57.21minMse   7.951  7:332.21+33:11
Mannen: 262 (68.77%) => M35=31 - M40=29 - M45=31 - M50=27 - M55=27 - M60=13 - M65=7 - M70=3 - M75=1 - Mse=93
Vrouwen: 119 (31.23%) => V35=16 - V40=22 - V45=15 - V50=14 - V55=5 - V60=4 - Vse=43

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.416 seconden nodig om deze lijst met 381 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020