maandag 1 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Zwaakse Weel loop

Kwadendamme, zondag 28 april 2019 - Organisatie: ZR Running Team
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn de Kok (PR 50.20) Heinkenszand54.33minM35   16.499  3:384.58550
2  Jozias Boone (PR 54.04) Goes56.01minM35   16.067  3:444.46491
3  Tom Verbeek (PR 57.27) Kwadendamme59.05minMse   15.233  3:564.23378
4  Jeroen Janse (PR 55.37) Kapelle-Biezelinge1.00.05minMse   14.979  4:004.16344
5  Marnix van den Brande (PR 59.49) Terneuzen1.01.07minMse   14.726  4:044.09311
6  Marius Besuijen (PR 55.01) Middelburg1.01.30minM55   14.634  4:064.07300
7  Michel Ridderhof (PR 1.00.09) Middelburg1.01.52minM45   14.547  4:074.04288
8  Wilko de Vos (PR 51.11) Kattendijke1.02.44minM55   14.346  4:113.99263
9  Lion Baas (PR 1.00.39) Vlissingen1.02.47minM40   14.335  4:113.98262
10  Johan Spruit (PR 1.01.43) Kapelle-Biezelinge1.03.23minMse   14.199  4:143.94245
11  Leonie Ton (PR 1.02.49) Wissenkerke1.03.35minV40   14.155  4:143.93462
12  Manfred Scheiber (PR 1.03.32) Domburg1.04.14minMse   14.011  4:173.89222
13  Menno den Dekker (PR 1.03.07) Terneuzen1.04.29minMse   13.957  4:183.88215
14  Ada Geuze (PR 1.02.32) Middelburg1.05.21minV35   13.772  4:213.83404
15  Leonhard EgeraatBergen op Zoom1.05.30minMse   13.740  4:223.82190
16  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.06.01minM55   13.633  4:243.79178
17  Niek van Belzen (PR 1.06.24) Middelburg1.08.02minM50   13.229  4:323.67133
18  Seth Dijkstra (PR 1.02.12) Middelburg1.08.50minM45   13.075  4:353.63118
19  Piet Moes (PR 1.06.12) Koudekerke1.09.51minM65   12.885  4:393.5899
20  Laus de Ridder (PR)Vlissingen1.10.04minM55   12.845  4:403.5795
21  Marcel Struijk (PR 1.07.33) Middelburg1.10.54minMse   12.694  4:443.5381
22  Saskia Goole (PR 1.06.07) Kapelle-Biezelinge1.11.52minV45   12.523  4:473.48224
23  Wim Wouters (PR 54.45) Kruiningen1.11.55minM60   12.514  4:483.4866
24  Erik Drijdijk (PR 1.10.15) Middelburg1.12.43minMse   12.377  4:513.4455
25  Roel de JongeRoosendaal1.12.58minMse   12.334  4:523.4352
26  Baukje Doedee (PR 1.07.07) Driewegen1.13.12minVse   12.295  4:533.42194
27  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.13.18minM50   12.278  4:533.4148
28  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.13.20minM55   12.273  4:533.4147
29  Jan de Wilde (PR 48.54) Nisse1.13.24minM60   12.262  4:543.4146
30  Martijn Lavooij (PR 1.10.13) Goes1.13.27minM45   12.253  4:543.4046
31  Marijn Traas (PR 1.11.06) Heinkenszand1.13.30minMse   12.245  4:543.4045
32  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand1.13.39minVse   12.220  4:553.39184
33  Mirthe Overkamp (PR 1.11.27) Koudekerke1.13.41minMse   12.214  4:553.3943
34  Niek van Belzen (PR 1.09.43) Arnemuiden1.13.46minM45   12.201  4:553.3942
35  Martin Steenhart (debuut) Kapelle-Biezelinge1.14.03minMse   12.154  4:563.3839
36  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.14.41minMse   12.051  4:593.3532
37  Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.15.34minMse   11.910  5:023.3124
38  Gerrit Spaans (PR 1.12.52) Goes1.15.44minM65   11.884  5:033.3023
39  Martijn RuisenWolphaartsdijk1.17.40minMse   11.588  5:113.229
40  Marco Olivier (PR 1.09.57) Vlissingen1.17.46minM45   11.573  5:113.219
41  Pieter Janssen (PR 1.15.47) Kwadendamme1.18.13minMse   11.506  5:133.207
42  Hans Minnaard (PR 1.14.30) Yerseke1.18.21minM55   11.487  5:133.196
43  Linda DekkerVlissingen1.18.24minVse   11.480  5:143.1996
44  Danny Ars (PR 1.16.09) Ovezande1.19.28minMse   11.326  5:183.152
45  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.19.52minM65   11.269  5:193.131
46  Mirjam Janssen (PR 1.16.13) Kwadendamme1.19.57minVse   11.257  5:203.1374
47  Dylan den Hartog (PR)Middelburg1.20.05minMse   11.238  5:203.121
48  Chris van Antwerpen (PR 1.18.14) Goes1.20.28minMse   11.185  5:223.11-
49  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.20.35minM50   11.169  5:223.10-
50  Jack Karelse (PR 1.19.50) Goes1.22.36minM45   10.896  5:303.03-
51  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.23.29minM70   10.781  5:342.99-
52  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.23.32minMse   10.774  5:342.99-
53  Willem de Vos (debuut) Middelburg1.23.47minMse   10.742  5:352.98-
54  Roos Slagboom (PR)Middelburg1.23.54minVse   10.727  5:362.9830
55  Evelien Capello (PR 1.21.19) s-Heerenhoek1.24.08minVse   10.697  5:372.9728
56  Jakobus Meulenberg (PR)Oudelande1.25.13minM45   10.561  5:412.93-
57  Joke Govers (debuut) Kapelle-Biezelinge1.26.49minVse   10.367  5:472.8810
58  Nicole Jeremiasse (debuut) Heinkenszand1.28.01minVse   10.225  5:522.845
59  Wendy van der LindenVlissingen1.28.19minVse   10.191  5:532.834
60  Ko de Visser (PR 1.23.47) Schore1.29.17minMse   10.080  5:572.80-
61  Carl Osinga (PR 1.23.25) Goes1.29.20minM55   10.075  5:572.80-
62  Karin den Dekker (PR 1.29.46) Terneuzen1.33.32minV45   9.622  6:142.67-
Mannen: 49 (79.03%) => M35=2 - M40=1 - M45=7 - M50=3 - M55=7 - M60=2 - M65=3 - M70=1 - Mse=23
Vrouwen: 13 (20.97%) => V35=1 - V40=1 - V45=2 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Martijn de Kok54:33Jozias Boone56:01Tom Verbeek59:05Leonie Ton1:03:3562
2018Jozias Boone1:00:00Jeroen Hollebrands1:06:35Jan-Kees Koole1:08:53Esther Noteboom1:15:3026
2017Boris de Bruijn56:04Luuk Balkenende57:22Sven Vermeulen58:47Nelleke Balde1:09:4076

14.3 km

2016Erwin Harmes50:09Michael Woerden55:06Wilko de Vos56:56Annemieke Hannewijk1:08:2274

15.2 km

2015Robbert Meeuwse58:03Hans Verhaagen1:05:40Marcel Uitterhoeve1:08:10Esther van Sluijs1:24:4435

15 km

2014Danny de Leeuw58:48Peter van Limbergen59:53Dennis Heilbron1:04:05Nadine de Wilde1:09:0441

10 km

2013Laurent van Nieuwenhuijze35:19Alwin Vermeulen35:48Peter van Limbergen36:37Nadine de Wilde43:1162
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jasper ZuidhofAV'5622.25minMse   17.130  3:304.76-
2  Joel AafjesKortgene23.03minMse   16.659  3:364.63+0:38
3  Arnoud RijkHeinkenszand24.01minMse   15.989  3:454.44+1:36
4  Martijn de VriesMiddelburg25.37minM35   14.990  4:004.16+3:12
5  Martijn de KoningHeinkenszand26.26minMse   14.527  4:084.04+4:01
6  Wiebe TolmanHeinkenszand26.47minMse   14.337  4:113.98+4:22
7  Andre MeijersHoedekenskerke27.21minM45   14.040  4:163.90+4:56
8  Martin StroosnijderKruiningen27.33minMse   13.938  4:183.87+5:08
9  Danmar DeesGoes27.35minM45   13.921  4:193.87+5:10
10  Annette BevelanderRilland27.54minVse   13.763  4:223.82+5:29
11  Durby MeijboomVlissingen27.55minVse   13.755  4:223.82+5:30
12  Maurice SteketeeMiddelburg28.05minM35   13.674  4:233.80+5:40
13  Esther de KoningHeinkenszand28.23minVse   13.529  4:263.76+5:58
14  Martin de RegtGoes28.32minMse   13.458  4:283.74+6:07
15  Corne TimmermansDen Haag29.31minMse   13.010  4:373.61+7:06
16  Mark AllemekindersHeinkenszand29.37minMse   12.966  4:383.60+7:12
17  Maroeska ArsGoes29.55minV40   12.836  4:403.57+7:30
18  John CarolHeinkenszand30.05minMse   12.765  4:423.55+7:40
19  Acronius KramerGoes31.06minM65   12.347  4:523.43+8:41
20  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland31.38minMse   12.139  4:573.37+9:13
21  Corne van LomwelOost-Souburg31.42minMse   12.114  4:573.36+9:17
22  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke32.39minMse   11.761  5:063.27+10:14
23  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke32.49minMse   11.701  5:083.25+10:24
24  Ellie SpaansGoes33.18minV60   11.532  5:123.20+10:53
25  Ad MullerGoes33.45minMse   11.378  5:163.16+11:20
26  Esther van SluijsKloetinge34.12minV40   11.228  5:213.12+11:47
27  Marc de RegtGoes34.14minM65   11.217  5:213.12+11:49
28  Hans de JongeGoes34.15minM55   11.212  5:213.11+11:50
29  Sonet VermaireVlissingen34.55minVse   10.998  5:273.05+12:30
30  Janneke BoutensMiddelburg34.58minVse   10.982  5:283.05+12:33
31  Jacqueline MeijersHoedekenskerke35.03minV45   10.956  5:293.04+12:38
32  Hilde Meulenbergs-Heer Abtskerke35.06minV35   10.940  5:293.04+12:41
33  Krista de KamGoes35.15minVse   10.894  5:303.03+12:50
34  Margriet HoekstraDen Haag35.17minVse   10.883  5:313.02+12:52
35  Marius LeendertseGoes36.04minMse   10.647  5:382.96+13:39
36  Sigrid EpkerMiddelburg36.07minVse   10.632  5:392.95+13:42
37  Rob EpkerMiddelburg36.19minMse   10.574  5:402.94+13:54
38  Dennis GeenseSint Philipsland36.27minMse   10.535  5:422.93+14:02
39  Rien GeenseGoes36.29minMse   10.525  5:422.92+14:04
40  Dick HoogestegerHeinkenszand36.34minMse   10.501  5:432.92+14:09
41  Daniel KrijgerNisse36.46minMse   10.444  5:452.90+14:21
42  Agnes ThoenNisse36.48minVse   10.435  5:452.90+14:23
43  Sya van BelzenGoes37.46minVse   10.168  5:542.82+15:21
44  Marijke AertsMiddelburg38.01minVse   10.101  5:562.81+15:36
45  Johanna BrouwerMiddelburg38.30minV60   9.974  6:012.77+16:05
46  Alexander StroosnijderKruiningen38.38minVse   9.940  6:022.76+16:13
47  Marco WagenaarGoes38.55minMse   9.867  6:052.74+16:30
48  Simone PasmanKapelle-Biezelinge39.00minVse   9.846  6:062.74+16:35
49  Marcel MohrKortgene39.15minMse   9.783  6:082.72+16:50
50  Ernesta VerburgDreischor39.24minVse   9.746  6:092.71+16:59
51  Patricia van PamelenVlissingen39.29minVse   9.726  6:102.70+17:04
52  Jeanien de HollanderKapelle-Biezelinge40.46minVse   9.419  6:222.62+18:21
53  Ellem PoldermanMiddelburg41.37minVse   9.227  6:302.56+19:12
54  Marijke MoesKoudekerke41.40minVse   9.216  6:312.56+19:15
55  Mia van BelleVlissingen43.46minV65   8.774  6:502.44+21:21
Mannen: 30 (54.55%) => M35=2 - M45=2 - M55=1 - M65=2 - Mse=23
Vrouwen: 25 (45.45%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=18

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.855 seconden nodig om deze lijst met 117 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020