zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

13e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 6 april 2019 - Organisatie: AV'56
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 51.37) Dynamica53.52minMse   17.922  3:214.98754
2  Erwin Harmes (PR 52.56) Middelburg54.50minM35   17.606  3:244.89711
3  Jeroen van DammeRoosendaal55.13minM45   17.484  3:264.86694
4  Patrick de Vos (PR 55.44) AV'5657.27minMse   16.804  3:344.67602
5  Robbert Meeuwse (debuut) AV'5659.57minMse   16.103  3:444.47506
6  Wim van Sparrentak (PR 55.47) Dynamica1.01.20minM45   15.740  3:494.37456
7  Arjo Verhage (PR 1.00.39) Aagtekerke1.01.54minM45   15.596  3:514.33436
8  Peter Balkenende (PR 59.16) AV'561.02.28minM50   15.455  3:534.29417
9  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke1.02.39minMse   15.409  3:544.28411
10  Jan-Willem Roelse (PR)Goes1.03.53minMse   15.112  3:584.20371
11  John Slabbekoorn (PR 1.03.52) Kapelle-Biezelinge1.03.56minM50   15.100  3:584.19370
12  Edwin van Alphen (PR 1.02.47) Dynamica1.04.28minM45   14.975  4:004.16353
13  Yvonne Moerland (PR)AV'561.05.13minV35   14.803  4:034.11571
14  Jan-Willem DavidseZwolle1.06.21minM45   14.550  4:074.04298
15  Lion Baas (PR 1.04.24) Dynamica1.06.57minM40   14.420  4:104.01281
16  Yann Sinke (debuut) AV'561.07.34minMse   14.288  4:123.97265
17  Erik Maranus (debuut) Westkapelle1.08.11minM40   14.159  4:143.93248
18  Marius Besuijen (PR 58.11) AV'561.09.01minM55   13.988  4:173.89227
19  Tom de JongeBergen op Zoom1.09.26minM45   13.904  4:193.86217
20  Benjamin Moerenhout (PR)Kapelle-Biezelinge1.10.16minMse   13.739  4:223.82198
21  Bart Verhaeghe (PR 1.08.37) AV'561.10.26minM35   13.707  4:233.81194
22  Bram Verhage (PR 1.04.46) Aagtekerke1.10.37minM55   13.671  4:233.80190
23  Peter Dekker (PR 1.07.25) Zoutelande1.10.56minM45   13.610  4:253.78183
24  Leon van Kruiningen (PR)Goes1.10.59minMse   13.600  4:253.78182
25  Theo den Herder (PR 1.01.18) AV'561.11.11minM65   13.562  4:253.77177
26  Robin de Vriend (PR)Hansweert1.11.16minMse   13.546  4:263.76175
27  Lydia Kleinjan (PR)Goes1.11.43minVse   13.461  4:273.74367
28  Jan Joosse (debuut) Kapelle-Biezelinge1.11.53minM45   13.430  4:283.73162
29  Wim Wouters (PR 58.46) AV'561.12.57minM60   13.234  4:323.68141
30  Berry Simonse (PR 1.06.40) AV'561.13.03minM45   13.216  4:323.67139
31  Reinier Spijk (PR 1.10.41) Goes1.13.05minMse   13.210  4:333.67138
32  Sophie Miljoen (debuut) Gapinge1.13.07minVse   13.204  4:333.67329
33  Martin Koole (debuut) Vlissingen1.13.10minM45   13.195  4:333.67137
34  Leo Janse (PR)Middelburg1.13.13minM45   13.186  4:333.66136
35  Vicky LiekensHeist op den Berg1.13.44minVse   13.093  4:353.64313
36  Stefan de Weerdt (debuut) s-Heer Arendskerke1.13.54minMse   13.064  4:363.63123
37  Frans Bos (ZR M70)Vlissingen1.14.16minM70   12.999  4:373.61117
38  Cor Poortvliet (debuut) Goes1.14.26minMse   12.970  4:383.60114
39  Maurice Steketee (PR)Middelburg1.14.31minM35   12.955  4:383.60112
40  Gerben van der Bliek (debuut) Goes1.14.58minMse   12.878  4:403.58105
41  Pieter-Jan de Baar (PR)Wolphaartsdijk1.16.34minM40   12.609  4:463.5079
42  Berry Knibbeler (PR 1.13.48) Westdorpe1.16.49minM55   12.568  4:463.4976
43  Kim de NooijerBrussel1.16.53minVse   12.557  4:473.49237
44  Sjaak Brouwer (PR 59.59) Vlissingen1.16.56minM50   12.549  4:473.4974
45  Piet Ovaa (debuut) Meliskerke1.17.20minM45   12.484  4:483.4769
46  Cees KoomanSteenbergen1.17.49minM45   12.406  4:503.4562
47  Rene Goetheer (PR 1.15.49) Wolphaartsdijk1.18.01minM50   12.374  4:513.4460
48  Maroeska Ars (PR)AV'561.18.08minV40   12.356  4:513.43210
49  Marijn Traas (debuut) Heinkenszand1.18.24minMse   12.314  4:523.4255
50  Saskia Goole (PR 1.12.13) AV'561.18.30minV45   12.298  4:533.42202
51  William de Jonge (PR 1.11.31) Nieuwdorp1.18.59minM45   12.223  4:553.4048
52  Stefan Mesu (PR 1.14.28) Kapelle-Biezelinge1.19.31minMse   12.141  4:573.3742
53  Gerwin Zondervan (PR 1.13.27) Kapelle-Biezelinge1.19.34minM50   12.133  4:573.3742
54  Adri Koole (PR 1.08.46) Dynamica1.19.41minM65   12.115  4:573.3741
55  Hans Gijzel (PR 1.17.50) s-Heer Arendskerke1.19.59minMse   12.070  4:583.3538
56  Marc-Jan Moerland (PR 1.15.54) Goes1.20.03minMse   12.060  4:593.3537
57  Gerrit SpaansKattendijke1.20.07minM45   12.050  4:593.3536
58  Nathalie Slabbekoorn (PR)AV'561.20.21minVse   12.015  5:003.34166
59  Frans Daalman (debuut) Breskens1.20.25minM45   12.005  5:003.3333
60  Marije Besuijen (PR)Dynamica1.21.01minV40   11.916  5:023.31153
61  Leon Joosse (debuut) Middelburg1.21.04minM45   11.909  5:023.3128
62  Jannie de Vries (PR 1.15.42) Dynamica1.21.30minV55   11.845  5:043.29145
63  Laurens Meeuwsen (debuut) Krabbendijke1.21.52minM45   11.792  5:053.2821
64  Martijn Ruissen (PR 1.21.33) Wolphaartsdijk1.22.20minMse   11.726  5:073.2618
65  Jon van Caspel (PR 1.08.34) Vlissingen1.22.26minM60   11.711  5:073.2517
66  Pim van Meerkerk (debuut) Kloetinge1.22.54minMse   11.645  5:093.2314
67  Mirona van de Vrie (debuut) Middelburg1.22.58minVse   11.636  5:093.23120
68  Arjen Dommisse (debuut) Krabbendijke1.23.16minMse   11.594  5:113.2212
69  Marian Steenblok (debuut) AV'561.23.51minV45   11.513  5:133.20106
70  Alec van de Water (debuut) Yerseke1.23.54minMse   11.507  5:133.209
71  Kevin BogaertGoes1.23.56minMse   11.502  5:133.198
72  Steffen Humer (PR 1.22.07) AV'561.23.58minM50   11.497  5:133.198
73  Leon Vermeulen (PR 1.16.15) Wemeldinge1.24.58minM45   11.362  5:173.164
74  Kees Houtepen (debuut) Goes1.25.12minM45   11.331  5:183.154
75  Andre van Hooven (PR)Oost-Souburg1.25.15minM45   11.324  5:183.153
76  Leonhard van EgeraatBergen op Zoom1.25.18minM45   11.318  5:183.143
77  John Jansen (PR)Lewedorp1.25.21minM60   11.311  5:183.143
78  Ilse Traas (debuut) Heinkenszand1.25.23minVse   11.307  5:183.1484
79  Martin van GemertHendrik Ido Ambacht1.25.26minM45   11.300  5:193.143
80  Dylan den Hartog (debuut) Middelburg1.25.38minMse   11.274  5:193.132
81  John Guequierre (PR 56.23) Middelburg1.25.40minM65   11.269  5:193.132
82  Jan Kaan1.25.43minM45   11.263  5:203.132
83  Edith van Dijke (PR 1.24.11) AV'561.26.36minVse   11.148  5:233.1069
84  Wim Huurman (PR 1.21.08) Goes1.26.45minM60   11.129  5:233.09-
85  Kees van Belzen (debuut) Ritthem1.27.07minM65   11.082  5:253.08-
86  Joop de Jonge (debuut) s-Gravenpolder1.27.53minM45   10.985  5:283.05-
87  Jeroen Hooijer (debuut) Vlissingen1.27.56minM45   10.979  5:283.05-
88  Ellie Spaans (PR)AV'561.27.59minV60   10.973  5:283.0553
89  Frits van Borrendam (PR)Middelburg1.28.02minM45   10.966  5:283.05-
90  John Carol (debuut) Heinkenszand1.28.06minM45   10.958  5:293.04-
91  Arthur Stijns (PR 1.24.26) Oudelande1.28.12minM70   10.946  5:293.04-
92  Piet Beijer (PR 1.18.37) Middelburg1.28.15minM70   10.939  5:293.04-
93  Jo-Annes de Bat (debuut) Kloetinge1.28.17minMse   10.935  5:293.04-
94  Hans Westveer (PR 1.23.23) AV'561.28.24minM55   10.921  5:303.03-
95  Izaak Dekker (PR 1.22.36) Dynamica1.28.41minM50   10.886  5:313.02-
96  Johan LooijHerkingen1.29.00minMse   10.847  5:323.01-
97  Rianne de Kok (PR 1.26.45) Wemeldinge1.29.41minV45   10.765  5:342.9937
98  Frans Stols (debuut) Goes1.30.02minV45   10.723  5:362.9834
99  Marjolein Mol (debuut) Kapelle-Biezelinge1.30.12minV45   10.703  5:362.9732
100  Karin van Noorden (PR 1.29.33) Vlissingen1.30.19minV45   10.689  5:372.9731
101  Camiel Rentmeester1.30.23minM45   10.681  5:372.97-
102  Roxanne Voermans (debuut) Zierikzee1.30.32minV45   10.663  5:382.9630
103  Chris de Koe (PR 57.51) Vlissingen1.31.09minM70   10.591  5:402.94-
104  Jack Karelse (debuut) Goes1.31.21minM45   10.568  5:412.94-
105  Chris van Antwerpen (PR 1.27.04) Goes1.31.53minMse   10.507  5:432.92-
106  Theo van de VeldeGoes1.32.42minM45   10.414  5:462.89-
107  Imo Jongepier (PR 1.33.03) Nieuw- en Sint Joosland1.34.33minM65   10.210  5:532.84-
108  Imelda de Poorter (debuut) Terneuzen1.34.45minV45   10.189  5:532.836
109  Maurice van WinsenLewedorp1.34.48minMse   10.184  5:542.83-
110  Kirsa de JongeGoes1.35.01minVse   10.160  5:542.825
111  Janneke Verschuure (debuut) Kruiningen1.36.14minV45   10.032  5:592.792
112  Erik OggelWilhelminadorp1.36.40minM45   9.987  6:002.77-
113  Tea Tazelaar (PR)Middelburg1.37.01minV60   9.951  6:022.761
114  Theo Simons (PR)Middelburg1.37.08minM65   9.939  6:022.76-
115  Niek Hesp (PR 1.30.05) AV'561.37.37minM45   9.890  6:042.75-
116  Sylvia de NooijerGoes1.38.13minVse   9.829  6:062.73-
117  Nella HuijssoonBrussel1.38.33minVse   9.796  6:072.72-
118  Mark Kakes (debuut) AV'561.39.52minM45   9.667  6:122.69-
119  Marina Mol (debuut) AV'561.43.50minV35   9.298  6:272.58-
120  Herman Abbink (PR 1.13.03) AV'561.45.45minM60   9.129  6:342.54-
121  Yvonne HouwelingAV'561.51.08minVse   8.687  6:542.41-
122  Jack de GrooteAV'561.51.10minM45   8.684  6:552.41-
Mannen: 94 (77.05%) => M35=3 - M40=3 - M45=35 - M50=7 - M55=4 - M60=5 - M65=6 - M70=4 - Mse=27
Vrouwen: 28 (22.95%) => V35=2 - V40=2 - V45=9 - V55=1 - V60=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Abraham Mehari (PR 15.59) AV'5617.01minMse   17.630  3:244.90490
2  Jasper Zuidhof (PR 17.19) AV'5617.38minMse   17.013  3:324.73407
3  Wouter Schets (PR 17.16) AV'5617.49minMse   16.838  3:344.68384
4  Mathias WindelsKuurne17.59minMse   16.682  3:364.63364
5  Marianne de Kok (PR 18.28) Lewedorp18.56minV45   15.845  3:474.40506
6  Mees Verbrugge (debuut) AV'5619.07minMse   15.693  3:494.36240
7  Derk AlsemaGoes19.47minMse   15.164  3:574.21179
8  Bart de Visser (PR)Serooskerke20.30minMse   14.634  4:064.07123
9  Annette Bevelander (PR 20.50) AV'5620.51minVse   14.388  4:104.00291
10  Jeffrey WindelsKuurne20.55minMse   14.343  4:113.9896
11  Durby Meijboom (debuut) Vlissingen20.57minVse   14.320  4:113.98282
12  Ipe Verbrugge (debuut) AV'5621.05minMse   14.229  4:133.9586
13  Lennart de Looff (PR 20.25) Gapinge21.21minMse   14.052  4:163.9071
14  Henny Strating (ZR V50 + PR)AV'5621.35minV50   13.900  4:193.86225
15  Ron Dellebeke (PR 20.01) Oost-Souburg22.22minM60   13.413  4:283.7327
16  Elise MolAV'5622.31minVse   13.323  4:303.70153
17  Jasmijn van Dieren (PR)AV'5622.33minVse   13.304  4:313.70150
18  Lisa Kapteijn (PR)AV'5622.36minVse   13.274  4:313.69146
19  Sanne de Baar (PR)AV'5622.38minVse   13.255  4:323.68144
20  Marloes Saaman (PR)Zoutelande23.11minV40   12.940  4:383.59110
21  Ina OtzelRoosendaal23.14minVse   12.912  4:393.59106
22  Claudia van Sighem (debuut) AV'5623.30minVse   12.766  4:423.5592
23  Erwin van Huizen (debuut) Yerseke23.41minMse   12.667  4:443.521
24  Martin van NieuwlandeNieuw- en Sint Joosland23.58minMse   12.517  4:483.481
25  Bram van Eenennaam (PR)Nieuw- en Sint Joosland24.09minMse   12.422  4:503.45-
26  Johan Dekker (PR)Middelburg24.12minM60   12.397  4:503.44-
27  Roos Leer (PR)Middelburg24.39minVse   12.170  4:563.3840
28  Corne van Lomwel (PR 24.01) Oost-Souburg24.42minMse   12.146  4:563.37-
29  Arjan MoerdijkAV'5624.44minMse   12.129  4:573.37-
30  Wim Roose (PR 20.54) Goes24.48minM65   12.097  4:583.36-
31  Arno Molenaar (PR 23.53) Goes25.08minMse   11.936  5:023.32-
32  Rocco MeleGoes25.25minMse   11.803  5:053.28-
33  Dylano de JongeAV'5625.46minMse   11.643  5:093.23-
34  Jeroen Govers (PR)Goes26.04minM45   11.509  5:133.20-
35  Elsbeth Deij (PR 25.18) Kapelle-Biezelinge26.34minVse   11.292  5:193.141
36  Annemijn MeeuwseAV'5626.38minVse   11.264  5:203.131
37  Moniek van Goeije (PR 25.52) Vlissingen26.49minVse   11.187  5:223.111
38  Ruben Sinkes-Gravenpolder27.06minMse   11.070  5:253.08-
39  Jacco van de Gruiter (PR 25.47) Arnemuiden27.11minMse   11.036  5:263.07-
40  Manon van DierenAV'5627.14minVse   11.016  5:273.06-
41  Prescilla ValkKortgene27.23minVse   10.956  5:293.04-
42  Tess BustraanAV'5627.27minVse   10.929  5:293.04-
43  Ron BustraanGoes27.29minMse   10.916  5:303.03-
44  Jacques SnijdersBergen op Zoom27.31minMse   10.902  5:303.03-
45  Aart van Luijk (PR 25.10) Dynamica27.40minM60   10.843  5:323.01-
46  Mariska de Bat (debuut) Kloetinge27.43minVse   10.824  5:333.01-
47  Martine VooisWolphaartsdijk28.42minVse   10.453  5:442.90-
48  Jorien VooisWolphaartsdijk28.44minVse   10.441  5:452.90-
49  Sarijke Aerts (ZR V65 + PR)Middelburg28.46minV65   10.429  5:452.90-
50  Ernesta Verburg (PR)Dreischor28.52minVse   10.393  5:462.89-
51  Wilma de Gruiter (PR)Arnemuiden29.18minVse   10.239  5:522.84-
52  Els van Zwieten (ZR V70)Zierikzee29.22minV70   10.216  5:522.84-
53  Hennie van der BlomAV'5629.37minVse   10.129  5:552.81-
54  Anne TemmermanKapelle-Biezelinge30.16minVse   9.912  6:032.75-
55  Arie Schout (PR 28.24) Kloetinge30.36minMse   9.804  6:072.72-
56  Corrie SteijnAV'5630.41minVse   9.777  6:082.72-
57  Marcel Mohr (PR 28.14) AV'5630.45minMse   9.756  6:092.71-
58  Tilly RodenburgAV'5630.51minVse   9.724  6:102.70-
59  Ella KokAV'5631.32minVse   9.514  6:182.64-
60  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen31.40minV65   9.474  6:202.63-
61  Deborah van Toledo (PR)s-Heer Abtskerke31.42minVse   9.464  6:202.63-
62  Marjoleine Kramer (debuut) s-Heerenhoek32.38minVse   9.193  6:322.55-
63  Margot van GilsBergen op Zoom33.51minVse   8.863  6:462.46-
64  Moniek van de RietHeinkenszand33.55minVse   8.845  6:472.46-
65  Carry ZajdenbandBergen op Zoom34.01minVse   8.819  6:482.45-
66  Linda de WaartGoes34.03minVse   8.811  6:492.45-
67  Tim SnoekBergen op Zoom36.22minMse   8.249  7:162.29-
68  Lidy Kuitems (debuut) Goes36.34minVse   8.204  7:192.28-
69  Marian JobseAV'5636.37minVse   8.193  7:192.28-
70  Jan Roose (PR 28.53) Goes38.35minM65   7.775  7:432.16-
71  Rina MeyerZandhoven39.23minVse   7.617  7:532.12-
Mannen: 31 (43.66%) => M45=1 - M60=3 - M65=2 - Mse=25
Vrouwen: 40 (56.34%) => V40=1 - V45=1 - V50=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=34

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.987 seconden nodig om deze lijst met 193 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020