vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

52e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 16 maart 2019 - Organisatie: Dynamica
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wouter Verstraate (debuut) Westkapelle56.18minMse   15.986  3:454.44479
2  Peter Biewenga (PR 56.05) Middelburg57.31minMse   15.648  3:504.35434
3  Michel Schrier (PR 47.21) Vlissingen57.51minM35   15.557  3:514.32421
4  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke58.25minM45   15.407  3:544.28401
5  Senne de SchouwenMechelen59.43minMse   15.071  3:594.19356
6  John Slabbekoorn (PR 59.19) Kapelle-Biezelinge1.01.16minM50   14.690  4:054.08307
7  Vincent BloemUtrecht1.02.03minMse   14.504  4:084.03283
8  Carolien van de Kreeke (PR 1.00.30) Serooskerke1.03.19minV45   14.214  4:133.95471
9  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge1.03.47minM35   14.110  4:153.92234
10  Lion Baas (PR 1.00.39) Vlissingen1.04.30minM40   13.953  4:183.88215
11  Frank Hoogstrate (PR)Yerseke1.04.52minMse   13.875  4:193.85206
12  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Middelburg1.06.31minM35   13.530  4:263.76166
13  Bram Verhage (PR 58.39) Aagtekerke1.06.53minM55   13.456  4:283.74158
14  Marcel Sommeijer (PR 1.04.39) Oost-Souburg1.07.18minM45   13.373  4:293.71149
15  Berry Simonse (PR 1.00.26) Goes1.08.20minM45   13.171  4:333.66127
16  Robert Sonke (PR 1.08.39) Middelburg1.08.43minM45   13.097  4:353.64120
17  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.09.09minM45   13.015  4:373.62112
18  Rian van den Broeke (PR 47.57) Vlissingen1.09.29minM55   12.953  4:383.60105
19  Sophie Miljoen (PR 1.08.49) Gapinge1.09.35minVse   12.934  4:383.59281
20  Valesca Lefeber (debuut) Middelburg1.10.21minVse   12.793  4:413.55261
21  Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Middelburg1.10.30minM40   12.766  4:423.5588
22  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen1.10.43minMse   12.727  4:433.5484
23  Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.11.04minMse   12.664  4:443.5279
24  Pieter-Jan de Baar (PR 1.07.47) Wolphaartsdijk1.11.12minM40   12.640  4:453.5177
25  Sander Dingemanse (debuut) Middelburg1.11.42minMse   12.552  4:473.4969
26  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.12.08minM35   12.477  4:493.4763
27  Jack Smits (PR 1.07.22) Oost-Souburg1.12.47minM55   12.365  4:513.4354
28  Sicco Jongema (PR 1.05.35) Middelburg1.13.04minMse   12.318  4:523.4251
29  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.13.27minM50   12.253  4:543.4046
30  Andre Crucq (PR 1.06.04) Vlissingen1.13.34minM65   12.234  4:543.4044
31  Wim Tabak (PR 1.11.30) Vlissingen1.13.41minM55   12.214  4:553.3943
32  Eric van Remortel (PR 1.04.40) Goes1.13.50minM60   12.190  4:553.3941
33  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.14.50minM35   12.027  4:593.3431
34  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.15.51minMse   11.866  5:033.3022
35  Gerrit Spaans (PR 1.12.52) Goes1.15.57minM65   11.850  5:043.2921
36  Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Grijpskerke1.16.37minM55   11.747  5:063.2616
37  Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Vlissingen1.16.57minV40   11.696  5:083.25120
38  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Middelburg1.17.25minV40   11.625  5:103.23112
39  Henk van der Poel (PR 1.11.10) Westkapelle1.17.29minM65   11.615  5:103.2310
40  Johan de Vlieger (PR 48.00) Vlissingen1.17.38minM60   11.593  5:113.229
41  Henny Hogeweg (debuut) Oostkapelle1.17.45minMse   11.576  5:113.229
42  Joost van OrielBreda1.18.03minMse   11.531  5:123.207
43  Marco Olivier (PR 1.09.57) Vlissingen1.18.14minM45   11.504  5:133.207
44  Thijs VerduijnMiddelburg1.18.55minMse   11.404  5:163.174
45  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Vlissingen1.19.09minV55   11.371  5:173.1685
46  Daan van Driel (PR 1.12.20) Terneuzen1.20.35minMse   11.169  5:223.10-
47  Pieter den Hollander (PR 1.20.15) Serooskerke1.20.44minMse   11.148  5:233.10-
48  Robert Carol (PR 1.01.28) Middelburg1.22.32minM50   10.905  5:303.03-
49  Stijn PouwelseDen Haag1.23.22minMse   10.796  5:333.00-
50  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.23.25minV50   10.789  5:343.0034
51  Arthur Pouwelse (PR 1.07.26) Middelburg1.23.27minM55   10.785  5:343.00-
52  Joost WiskerkeMeliskerke1.24.32minMse   10.647  5:382.96-
53  Jordi WoutersMeliskerke1.25.02minMse   10.584  5:402.94-
54  Brendan van der MeerTholen1.25.59minVse   10.467  5:442.9115
55  Kobus Botman (PR 1.10.11) Middelburg1.27.19minM65   10.307  5:492.86-
56  Rosette Verkaart (PR 1.18.53) Vlissingen1.27.29minV40   10.288  5:502.867
57  Nadine Wouters (debuut) Meliskerke1.27.37minVse   10.272  5:502.857
58  Liesbeth Schakel (debuut) Middelburg1.27.56minVse   10.235  5:522.845
59  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.30.23minM70   9.958  6:022.77-
60  Jakobus Meulenberg (PR 1.25.13) Oudelande1.30.38minM45   9.930  6:032.76-
61  Sigrid Epker (PR 1.25.13) Middelburg1.33.11minVse   9.658  6:132.68-
62  Loretta Dominicus (debuut) Koudekerke1.33.38minVse   9.612  6:152.67-
63  Rebecca van Winkelhof (debuut) Middelburg1.33.41minVse   9.607  6:152.67-
64  Rene Nijsse (PR 1.23.45) Oud-Sabbinge1.35.41minMse   9.406  6:232.61-
65  Luca HouwelingVrouwenpolder1.44.36minMse   8.604  6:582.39-
66  Steven Houweling (PR 1.15.02) Vrouwenpolder1.44.39minMse   8.600  6:592.39-
Mannen: 52 (78.79%) => M35=5 - M40=3 - M45=7 - M50=3 - M55=6 - M60=2 - M65=4 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 14 (21.21%) => V40=3 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Tim van den Broeke54:39Nick van den Bleeken54:52Peter Biewenga56:05Carolien van de Kreeke1:03:0165
2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Willem de Korte (PR 35.26) Aagtekerke41.08minMse   14.587  4:074.05245
2  Manfred van den Broeke (PR)Middelburg41.16minMse   14.540  4:084.04240
3  Pascal van de Voorde (debuut) Middelburg42.24minMse   14.151  4:143.93194
4  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen42.32minM35   14.107  4:153.92188
5  Bob Boekema (PR)Veere44.15minMse   13.559  4:263.77129
6  Christian Janse (PR 43.04) Aagtekerke44.45minMse   13.408  4:293.72114
7  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke45.23minMse   13.221  4:323.6796
8  Jesse VonkAmsterdam45.26minMse   13.206  4:333.6795
9  Rutger Wondergem (PR 42.39) Middelburg45.28minMse   13.196  4:333.6794
10  Jan-Peter van den Putte (debuut) Serooskerke45.37minMse   13.153  4:343.6590
11  Adrie van den Bosse (PR 43.42) Oostkapelle45.45minMse   13.115  4:353.6486
12  Joost GielenTilburg45.57minMse   13.058  4:363.6381
13  Durby Meijboom (PR 43.10) Vlissingen46.01minVse   13.039  4:363.62247
14  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg46.05minM50   13.020  4:373.6278
15  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge46.08minVse   13.006  4:373.61243
16  Martin Koole (PR 43.40) Vlissingen46.36minMse   12.876  4:403.5866
17  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen46.42minM55   12.848  4:403.5764
18  Gert-Jan Sturm (PR 42.09) Koudekerke47.12minMse   12.712  4:433.5353
19  Annette Bevelander (PR 43.49) Rilland47.15minVse   12.698  4:443.53202
20  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke47.19minMse   12.681  4:443.5251
21  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg47.44minM60   12.570  4:463.4943
22  John Overweel (PR 35.33) Middelburg48.02minM65   12.491  4:483.4738
23  Dennis van der Linden (PR 47.27) Vlissingen48.33minMse   12.358  4:513.4329
24  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes49.02minV40   12.237  4:543.40144
25  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor49.42minMse   12.072  4:583.3515
26  Michael Vermaat (PR 45.39) Oost-Souburg49.46minM40   12.056  4:593.3514
27  Roy WattelMiddelharnis50.01minMse   11.996  5:003.3312
28  Jaco van der VeldeMiddelburg50.42minMse   11.834  5:043.296
29  Marlou Eckhardt (PR)Wemeldinge51.02minVse   11.757  5:063.2791
30  Dikki Vijlbrief (PR 45.46) Middelburg51.24minVse   11.673  5:083.2483
31  Zoef de HaasMiddelburg51.39minMse   11.617  5:103.231
32  Cees Dekker (PR 49.36) Middelburg52.34minMse   11.414  5:153.17-
33  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland52.38minMse   11.400  5:163.17-
34  Judith Dekker (PR 50.30) Oostkapelle52.56minVse   11.335  5:183.1552
35  John Doe?52.58minMse   11.328  5:183.15-
36  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg53.03minM60   11.310  5:183.14-
37  Acronius Kramer (PR 41.19) Goes53.08minM65   11.292  5:193.14-
38  Kees Geuze (PR 50.18) Middelburg53.30minMse   11.215  5:213.12-
39  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg54.08minMse   11.084  5:253.08-
40  Jan van HeugtenMeijel54.11minMse   11.074  5:253.08-
41  Martin Wattel (PR)Koudekerke54.21minMse   11.040  5:263.07-
42  Rob van der Zwaag (PR 51.46) Oostkapelle54.28minMse   11.016  5:273.06-
43  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg55.13minM70   10.866  5:313.02-
44  Dylan den Hartog (PR 51.55) Middelburg55.34minMse   10.798  5:333.00-
45  Ellie Spaans (PR 50.07) Goes55.45minV60   10.762  5:352.9914
46  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen56.21minM50   10.648  5:382.96-
47  Pierre SteeghsMeijel56.59minMse   10.529  5:422.92-
48  Ron van Veen (PR 52.27) Middelburg57.11minMse   10.493  5:432.91-
49  Sonet Vermaire (PR 55.29) Vlissingen57.13minVse   10.486  5:432.914
50  Katja de Groes (PR 55.48) Vrouwenpolder57.44minVse   10.393  5:462.892
51  Dorinda VerhageOostkapelle57.46minVse   10.387  5:472.892
52  Nicole Henrar (PR)Koudekerke57.56minVse   10.357  5:482.881
53  Mariska Wisse (debuut) Middelburg58.10minVse   10.315  5:492.871
54  Liesbeth Rijnberg (PR 57.35) Grijpskerke58.22minVse   10.280  5:502.861
55  Wendy van der LindenVlissingen58.40minVse   10.227  5:522.84-
56  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen58.42minVse   10.221  5:522.84-
57  Leonhard van EgeraatBergen op Zoom58.57minMse   10.178  5:542.83-
58  Dennis Geense (PR 59.52) Sint Philipsland1.00.17minMse   9.953  6:022.76-
59  Rien Geense (PR 59.54) Goes1.00.19minMse   9.947  6:022.76-
60  Lia van MiddelkoopSerooskerke1.00.58minVse   9.841  6:062.73-
61  Jacques van Putten (PR 1.00.50) Aagtekerke1.02.22minMse   9.621  6:142.67-
62  Caroline Ganseman (PR 1.00.18) Goes1.02.46minVse   9.559  6:172.66-
63  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.02.48minV60   9.554  6:172.65-
64  Wilma Crucq (PR)Oost-Souburg1.03.04minVse   9.514  6:182.64-
65  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.03.07minV65   9.506  6:192.64-
66  Mascha Boom (PR 58.06) Oostkapelle1.03.14minVse   9.489  6:192.64-
67  Monique Brouwer (PR 1.00.35) Middelburg1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
68  Dick BeekmanMiddelburg1.04.06minMse   9.360  6:252.60-
69  Angela FlipseOost-Souburg1.04.58minVse   9.236  6:302.57-
70  Leander PlatteeuwOost-Souburg1.05.01minMse   9.228  6:302.56-
71  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.05.10minM60   9.207  6:312.56-
72  Gisela Nijsse (PR 53.49) Oud-Sabbinge1.05.40minVse   9.137  6:342.54-
73  Hans van Sluis (PR 58.58) Middelburg1.07.11minMse   8.931  6:432.48-
Mannen: 48 (65.75%) => M35=1 - M40=1 - M50=2 - M55=1 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=37
Vrouwen: 25 (34.25%) => V40=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.879 seconden nodig om deze lijst met 139 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5 km
001 Zuidhof Jasper       s-HAbtskerke     061 0:19:34    1eHeer
002 Geertse Ronald       Serooskerke      067 0:19:36    2eHeer
003 Goetheer Rene        Wolphaartsdijk   040 0:22:29    3eHeer
004 Faasse Janco         Oostkapelle      068 0:22:58    4eHeer
005 Voorde Kyra van de   Middelburg       057 0:23:19    1eDame
006 Wisse Julia          Aagtekerke       060 0:23:45    2eDame
007 Meulmeester Manfred  Vlissingen       049 0:24:18    5eHeer
008 Saaman Marloes       Zoutelande       053 0:24:38    3eDame
009 Hoek Eva van         Middelburg       043 0:24:51    4eDame
010 Schuilwerve Tamara   s'HHendrikskinde 054 0:25:43    5eDame
011 Koole Wilbert        Oostkapelle      069 0:25:45    6eDame
012 Koole Arjan          Oostkapelle      070 0:25:48    6eHeer
013 Visser Doreen de     Aagtekerke       056 0:25:50    7eDame
014 Rijkeboer Johan      Middelburg       052 0:25:56    7eHeer
015 Vermare Alex         Kapelle          055 0:26:12    8eHeer
016 Pagter Joanne de     Arnemuiden       051 0:26:53    8eDame
017 Harte Mirelle        Oostkapelle      042 0:27:03    9eDame
018 Houmes Micha de      Middelburg       046 0:27:06    9eHeer
019 Houmes Erwin de      Middelburg       045 0:27:09   10eHeer
020 Gelok Els            Vlissingen       038 0:27:41   10eDame
021 Wassink Sjoerd       Vlissingen       059 0:27:43   11eHeer
022 Nijssen Sebastian    Middelburg       066 0:27:45   12eHeer
023 Moens Andrea         Oostkapelle      050 0:28:28   11eDame
024 Vonk Peter           Rotterdam        062 0:28:31   13eHeer
025 Guequierre John      Middelburg       041 0:29:13   14eHeer
026 Bassie Nathalie      Oostkapelle      065 0:30:07   12eDame
027 Gielen Eefje         Tilburg          063 0:30:54   13eDame
028 Hofmeister Siegfried Dusseldorp       044 0:31:06   14eDame
029 Dooms Tineke         Roosendaal       037 0:32:43   15eDame
030 Later Francien de    Middelburg       047 0:33:49   16eDame
031 Belle Mia van        Vlissingen       064 0:34:09   17eDame
032 Melse Janita         Middelburg       048 0:34:35   18eDame
033 Boogaard Patricia    Souburg          036 0:35:16   19eDame
034 Gideonse Suzette     Serooskerke      039 0:35:19   20eDame
035 Melse Chris          Middelburg       326 0:52:46   15eHeer

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020