maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 9 maart 2019 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 46.21) Vlissingen56.38minMse   15.892  3:474.41467
2  Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica56.38minMse   15.892  3:474.41467
3  Yunis Stitan (PR 49.36) Delta Sport56.58minMse   15.799  3:484.39454
4  Adriaan Walhout (PR 53.48) Dynamica58.36minM35   15.358  3:544.27395
5  Eric WolfertFlakkee59.06minMse   15.228  3:564.23377
6  Robbert Meeuwse (PR)AV '561.00.03minMse   14.988  4:004.16345
7  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.01.32minM45   14.626  4:064.06298
8  Niels Goudswaard (PR 59.24) Delta Sport1.02.28minM45   14.408  4:104.00271
9  Sven Vermeulen (PR 58.27) Dynamica1.02.54minM40   14.308  4:123.97258
10  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Aart Stigter1.03.09minM50   14.252  4:133.96251
11  Ramon van de Grift (PR)Kamperland1.04.46minMse   13.896  4:193.86208
12  Robin RobartPassaat1.05.23minM35   13.765  4:223.82193
13  Jacob Holwerda (PR)Dreischor1.05.59minM35   13.640  4:243.79178
14  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.06.06minM45   13.616  4:243.78176
15  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.06.11minM45   13.599  4:253.78174
16  Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.06.15minM45   13.585  4:253.77172
17  Rob de Pagter (PR 1.03.20) Ritthem1.07.02minM35   13.426  4:283.73155
18  Ferry Engel (PR 56.58) Delta Sport1.07.07minM55   13.409  4:283.72153
19  Bas Groothedde (debuut) Delta Sport1.07.15minM45   13.383  4:293.72150
20  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.07.22minM55   13.360  4:293.71147
21  Jan-Willem Florie (PR 1.02.24) Vlissingen1.07.27minM35   13.343  4:303.71146
22  Martijn de Vries (PR 1.05.18) Middelburg1.07.42minM35   13.294  4:313.69140
23  Frédérique Burkin (PR 1.01.01) Wielingen1.07.50minV45   13.268  4:313.69329
24  Marius Besuijen (PR 55.01) AV '561.07.56minM55   13.248  4:323.68135
25  Robin Jonkers (PR)Olympia1.08.02minMse   13.229  4:323.67133
26  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.09.18minM60   12.987  4:373.61109
27  Robin JongeneelNijmegen1.09.55minMse   12.872  4:403.5898
28  Michel Bouwman (PR)Burgh-Haamstede1.10.28minM45   12.772  4:423.5588
29  Daniel KannapinnLohmar1.10.30minM45   12.766  4:423.5588
30  Bram Verhage (PR 58.39) Dynamica1.10.32minM55   12.760  4:423.5487
31  Coen LegemaateRotterdam1.11.11minM35   12.643  4:453.5177
32  Sjef Goris (PR 1.08.45) Middelburg1.11.29minM50   12.590  4:463.5072
33  Rob van ZantenFortuna1.11.31minM55   12.584  4:463.5072
34  Marcel Moerland (PR 1.03.25) Krabbendijke1.11.42minM35   12.552  4:473.4969
35  Jesse Beijer (PR 1.02.03) Middelburg1.11.46minMse   12.541  4:473.4868
36  Robert Sonke (PR 1.08.39) Middelburg1.12.18minM45   12.448  4:493.4661
37  Patrick van SchiltOlympia1.12.30minM45   12.414  4:503.4558
38  Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) AV '561.12.32minM55   12.408  4:503.4557
39  Jan van GentSpirit1.12.35minM55   12.400  4:503.4457
40  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.12.39minM45   12.388  4:513.4456
41  Rian van Den Broeke (PR 47.57) Dynamica1.12.43minM55   12.377  4:513.4455
42  Ron HuizerAart Stigter1.12.50minM55   12.357  4:513.4353
43  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.12.58minM55   12.334  4:523.4352
44  Joost BreukelsOud-Beijerland1.13.17minM35   12.281  4:533.4148
45  Annick BeckersKasterlee1.13.42minV45   12.212  4:553.39183
46  Bas Legemaate (debuut) Zierikzee1.13.56minM35   12.173  4:563.3840
47  Martje van Dixhoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.14.00minMse   12.162  4:563.3839
48  Koen Schippers (PR 1.03.23) Gapinge1.14.17minMse   12.116  4:573.3736
49  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.14.20minM45   12.108  4:573.3636
50  Stefan van der Voorn (debuut) Zierikzee1.14.46minM45   12.037  4:593.3431
51  Lydia Kleinjan (PR 1.05.44) Goes1.14.57minVse   12.008  5:003.34157
52  Simon de FeijterWielingen1.15.11minM45   11.971  5:013.3327
53  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.15.24minM35   11.936  5:023.3225
54  Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.15.32minM55   11.915  5:023.3124
55  Eliny Diakakis (PR 1.06.32) Terneuzen1.15.42minVse   11.889  5:033.30143
56  Durby Meijboom (PR 1.10.18) Vlissingen1.16.14minV35   11.806  5:053.28133
57  Niels Goud (debuut) Goes1.16.30minMse   11.765  5:063.2717
58  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV '561.16.35minM60   11.752  5:063.2616
59  Pieter de Munnik (debuut) Burgh-Haamstede1.16.56minM35   11.698  5:083.2514
60  Arie van DijkFlakkee1.17.00minM65   11.688  5:083.2513
61  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Wolphaartsdijk1.17.08minM35   11.668  5:093.2412
62  Leon Bij de Vaate (debuut) Zierikzee1.17.12minM35   11.658  5:093.2412
63  Ko van Damme (PR 1.10.32) AV '561.17.14minM55   11.653  5:093.2412
64  Jan HeshofSteenbergen1.17.35minM45   11.600  5:103.2210
65  Ronald OttoSpado1.17.37minM35   11.595  5:103.2210
66  Ronnie Krocké (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.17.39minM60   11.590  5:113.229
67  Tonnis van Der Tuin (PR 1.13.42) AV '561.18.16minM55   11.499  5:133.196
68  Frank StraverWaddinxveen1.18.19minM35   11.492  5:133.196
69  Bram Kotvis (PR 1.05.42) Delta Sport1.18.50minM55   11.416  5:153.174
70  Cor Kloet (PR 1.13.27) Delta Sport1.18.50minM65   11.416  5:153.174
71  Edwin Schoe (PR 1.13.02) Middelburg1.18.55minM35   11.404  5:163.174
72  Peter Noordijke (debuut) Goes1.19.01minM55   11.390  5:163.163
73  Jack Smits (PR 1.07.22) Dynamica1.19.17minM55   11.352  5:173.153
74  Kees van EgmondSpado1.19.27minM55   11.328  5:183.152
75  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.19.29minM50   11.323  5:183.152
76  Edwin de Vlieger (PR 1.18.16) Scharendijke1.19.38minM45   11.302  5:193.142
77  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.19.42minM45   11.292  5:193.142
78  Vincent Barentsen (PR 1.08.07) Middelburg1.19.45minM35   11.285  5:193.131
79  Martijn GommerenRoosendaal1.19.50minM35   11.273  5:193.131
80  Wouter SchiedonRoosendaal1.19.51minM35   11.271  5:193.131
81  John Klippel (debuut) Sint-Annaland1.20.25minM35   11.192  5:223.11-
82  Ed WientjensBergen op Zoom1.20.41minM55   11.155  5:233.10-
83  Koen de Vries (PR 1.14.16) Dynamica1.20.45minM60   11.146  5:233.10-
84  Jos van GisbergenSpado1.20.49minM45   11.136  5:233.09-
85  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.21.07minM35   11.095  5:243.08-
86  Jeroen de Vries (debuut) Schoondijke1.21.19minM45   11.068  5:253.07-
87  Henry van Klinken (PR 1.19.40) Delta Sport1.21.26minM35   11.052  5:263.07-
88  Henny Strating (PR 1.12.58) AV '561.21.30minV50   11.043  5:263.0754
89  Jos TorremansVosselaar1.21.47minM55   11.005  5:273.06-
90  Jeroen van HooijdonkGoes1.21.49minM35   11.000  5:273.06-
91  Leobert van de WielenSpado1.22.13minM45   10.947  5:293.04-
92  Gertjan van de Sluis (debuut) Delta Sport1.22.16minMse   10.940  5:293.04-
93  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV '561.22.35minM65   10.898  5:303.03-
94  Ron VerhaarKlaaswaal1.23.05minM55   10.832  5:323.01-
95  Marcel Engel (PR 1.09.08) Delta Sport1.23.13minM50   10.815  5:333.00-
96  Kees Den Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.23.20minM45   10.800  5:333.00-
97  George Hahn (PR 1.23.22) Zierikzee1.23.28minM45   10.783  5:343.00-
98  G ZweedijkZierikzee1.23.32minM45   10.774  5:342.99-
99  André van den Hooven (PR 1.11.16) Oost-Souburg1.24.12minM45   10.689  5:372.97-
100  Wilco HoogerhuisRenesse1.24.15minM45   10.682  5:372.97-
101  Ingrid Koene (PR 1.10.48) AV '561.24.18minV55   10.676  5:372.9727
102  Paul de KortAlphen1.24.31minM55   10.649  5:382.96-
103  Gertjan JobseGelre1.24.33minM35   10.645  5:382.96-
104  Dion PolakWillemstad1.24.35minM45   10.640  5:382.96-
105  Arjen Dommisse (PR 1.15.21) Krabbendijke1.25.00minM35   10.588  5:402.94-
106  Theo Engel (PR 1.20.45) Delta Sport1.25.07minM55   10.574  5:402.94-
107  Cees KoppenOirschot1.25.20minM55   10.547  5:412.93-
108  Ane van de Velde (debuut) Delta Sport1.25.22minM55   10.543  5:412.93-
109  Marjanne van de Sluis (debuut) Delta Sport1.25.24minVse   10.539  5:422.9318
110  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Dynamica1.25.44minV35   10.498  5:432.9216
111  Digna de Boer (PR 1.18.47) Delta Sport1.25.46minV65   10.494  5:432.9116
112  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Dynamica1.26.09minV55   10.447  5:452.9014
113  Marja SundermeijerSpirit1.26.24minV65   10.417  5:462.8912
114  Esther MondtWillemstad1.26.35minV35   10.395  5:462.8911
115  Jaco OostdijkWillemstad1.26.58minM45   10.349  5:482.87-
116  Arjan SchipaanboordCapelle aan den IJssel1.27.12minMse   10.321  5:492.87-
117  Corne Schipaanboord (debuut) Kapelle-Biezelinge1.27.13minMse   10.319  5:492.87-
118  Gilbert van Den Berge (PR 1.20.28) Krabbendijke1.27.42minMse   10.262  5:512.85-
119  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.27.50minM65   10.247  5:512.85-
120  Eveline Du ClooSpado1.28.03minMse   10.221  5:522.84-
121  Bram VerwijsFlakkee1.28.04minMse   10.220  5:522.84-
122  Robbert JobseBerlin1.28.09minM35   10.210  5:532.84-
123  Frits Burger (PR 1.15.32) Zierikzee1.28.21minM55   10.187  5:532.83-
124  Robin van Welt (PR 1.25.20) Oost-Souburg1.28.48minM35   10.135  5:552.82-
125  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Dynamica1.28.57minV45   10.118  5:562.812
126  Gertjan Bakker (PR 1.07.47) AV '561.29.01minM45   10.110  5:562.81-
127  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.29.02minM50   10.109  5:562.81-
128  Martin Geluk (PR 1.20.39) Kattendijke1.29.06minM35   10.101  5:562.81-
129  Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.29.08minM60   10.097  5:572.80-
130  Marian Steenblok (PR 1.20.17) AV '561.29.15minV45   10.084  5:572.802
131  Steffen Humer (PR 1.09.05) AV '561.29.17minM50   10.080  5:572.80-
132  Martin LugtenburgFlakkee1.29.33minM45   10.050  5:582.79-
133  Krista Voorham (PR 1.13.55) Delta Sport1.29.51minV45   10.017  5:592.781
134  Hans de Jonge (PR 1.07.03) Goes1.30.03minM55   9.994  6:002.78-
135  Rebecca de Winter (PR 1.20.35) Ovezande1.30.15minV55   9.972  6:012.77-
136  Eric van VeenSpado1.30.23minM45   9.958  6:022.77-
137  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.31.01minM65   9.888  6:042.75-
138  Jeroen Kranendonk (debuut) Zierikzee1.31.20minMse   9.854  6:052.74-
139  John KommerSpado1.32.12minM45   9.761  6:092.71-
140  Johan StoutenBurgh-Haamstede1.32.19minM45   9.749  6:092.71-
141  Fred LigtenbergSpado1.33.12minM65   9.657  6:132.68-
142  Jeroen Hooijer (PR 1.20.34) Vlissingen1.33.18minM45   9.646  6:132.68-
143  Nellie Blom (PR 1.30.33) Burgh-Haamstede1.33.37minV60   9.614  6:142.67-
144  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.33.40minM65   9.609  6:152.67-
145  Jolanda van LeeuwenBreda1.33.46minMse   9.598  6:152.67-
146  Rainier Zweep (PR)Kamperland1.34.10minM45   9.558  6:172.65-
147  Sonja Poppe (PR 1.27.04) Kamperland1.34.30minV45   9.524  6:182.65-
148  Dirk Hooijer (PR 1.22.05) Wemeldinge1.34.43minM55   9.502  6:192.64-
149  Leonard van EgezaatBergen op Zoom1.34.52minM65   9.487  6:192.64-
150  Eric HaestKasterlee1.34.54minM55   9.484  6:202.63-
151  Paul MentenRetie1.34.55minM55   9.482  6:202.63-
152  Leo Goedegebure (PR 1.18.03) s-Heer Arendskerke1.34.57minM55   9.479  6:202.63-
153  Ton SmetsersOirschot1.35.16minM45   9.447  6:212.62-
154  Lia Dobbelaar (PR 1.24.05) Heinkenszand1.35.22minV55   9.437  6:212.62-
155  Kees Legemaate (debuut) Burgh-Haamstede1.35.51minM45   9.390  6:232.61-
156  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.36.40minM55   9.310  6:272.59-
157  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Dynamica1.36.43minM70   9.306  6:272.58-
158  Adrie van BavelOud-Gastel1.37.23minM55   9.242  6:302.57-
159  Claudia SchachtBerlin1.37.25minV35   9.239  6:302.57-
160  Hans van HalOirschot1.38.16minM55   9.159  6:332.54-
161  Jeroen BuckersSpado1.38.43minM45   9.117  6:352.53-
162  Theo Simons (PR 1.20.56) Dynamica1.39.00minM65   9.091  6:362.53-
163  René Nijsse (PR 1.23.45) AV '561.39.04minM55   9.085  6:362.52-
164  Conny van de WateringSpado1.39.07minV55   9.080  6:362.52-
165  Sarah LeuvenRoosendaal1.39.32minV35   9.042  6:382.51-
166  Erik OggelWilhelminadorp1.39.48minM45   9.018  6:392.51-
167  Jacquelien SmitAV '561.40.06minV45   8.991  6:402.50-
168  Annette DiscoSpado1.40.13minV45   8.981  6:412.49-
169  Roger JeremiasseSpado1.40.14minM55   8.979  6:412.49-
170  Toon ErvenOirschot1.41.17minM55   8.886  6:452.47-
171  Jakobus Meulenberg (PR 1.25.13) AV '561.42.26minM45   8.786  6:502.44-
172  Marco StoutenRotterdam1.42.33minM35   8.776  6:502.44-
173  Fred Westerveld (debuut) Middelburg1.42.55minM55   8.745  6:522.43-
174  Hilde JacobsBoechout1.42.57minV45   8.742  6:522.43-
175  Stan UijtdehaagRoosendaal1.42.59minM45   8.739  6:522.43-
176  Soekie van ZundertRoosendaal1.43.44minV35   8.676  6:552.41-
177  Manon de LaatDongen1.44.20minV45   8.626  6:572.40-
178  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.45.31minM60   8.529  7:022.37-
179  Tea Tazelaar (PR 1.32.31) Dynamica1.46.30minV60   8.451  7:062.35-
180  Louisa MiechielsenVosselaar1.46.58minV55   8.414  7:082.34-
181  Wim GoudswaardPuttershoek1.47.21minM55   8.384  7:092.33-
182  Samuel DijkstraRilland1.52.40minM35   7.988  7:312.22-
183  Cecile van EsbroeckSpado1.54.39minV55   7.850  7:392.18-
Mannen: 152 (83.06%) => M35=31 - M40=1 - M45=40 - M50=6 - M55=38 - M60=6 - M65=9 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 31 (16.94%) => V35=6 - V45=10 - V50=1 - V55=7 - V60=2 - V65=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Haico BoerEnergie30.41minMse   14.666  4:054.07-
2  Niels van TuilAV '5632.05minMse   14.026  4:173.90+1:24
3  Jaco KleinjanGoes32.22minMse   13.903  4:193.86+1:41
4  Valentijn SergierIeper33.14minMse   13.541  4:263.76+2:33
5  Pascal van de VoordeMiddelburg33.24minMse   13.473  4:273.74+2:43
6  Mart GoudzwaardZonnemaire33.55minMse   13.268  4:313.69+3:14
7  Astrid Den HerderAV '5634.19minVse   13.113  4:353.64+3:38
8  Ilvia HederikEnergie35.35minVse   12.646  4:453.51+4:54
9  Huub BeelenGoes36.27minM60   12.346  4:523.43+5:46
10  Frans KolijnOost-Souburg36.41minMse   12.267  4:533.41+6:00
11  Ruchama HoutzagerDelta Sport37.40minVse   11.947  5:013.32+6:59
12  Sjaak BaaijTholen37.51minMse   11.889  5:033.30+7:10
13  Geke FlachZierikzee38.04minVse   11.821  5:053.28+7:23
14  Ron DellebekeDynamica38.47minM60   11.603  5:103.22+8:06
15  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland39.35minMse   11.368  5:173.16+8:54
16  Joek de HoogSpijkenisse39.40minVse   11.345  5:173.15+8:59
17  Acronius KramerAV '5639.51minM65   11.292  5:193.14+9:10
18  Jesse WernsingDelta Sport40.08minMse   11.213  5:213.11+9:27
19  Bauke de JongavVN40.12minMse   11.194  5:223.11+9:31
20  Danielle MookBurgh-Haamstede40.20minVse   11.157  5:233.10+9:39
21  Patrick KnijnenburgZierikzee40.43minMse   11.052  5:263.07+10:02
22  Richard de VlaamDelta Sport40.53minMse   11.007  5:273.06+10:12
23  Bram van EenenaamNieuw- en Sint Joosland41.00minMse   10.976  5:283.05+10:19
24  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.08minVse   10.940  5:293.04+10:27
25  Niels DonselaarOosterland41.49minMse   10.761  5:352.99+11:08
26  Renee LammertsNoordgouwe41.53minVse   10.744  5:352.98+11:12
27  Johan DekkerMiddelburg42.45minM60   10.526  5:422.92+12:04
28  Dylan Den HurtyMiddelburg42.59minMse   10.469  5:442.91+12:18
29  Ilonka de VlaamDelta Sport43.01minV40   10.461  5:442.91+12:20
30  Jerina PladdetBurgh-Haamstede43.09minVse   10.429  5:452.90+12:28
31  Niels SteenblokHeinkenszand43.21minMse   10.381  5:472.88+12:40
32  Han van AchterbergAmsterdam43.25minMse   10.365  5:472.88+12:44
33  Tom van Der HeijdenMiddelburg43.26minMse   10.361  5:472.88+12:45
34  Mimi van de SluisZierikzee43.28minVse   10.353  5:482.88+12:47
35  Wim DeclerckIeper43.30minMse   10.345  5:482.87+12:49
36  Erik WillemseGoes43.56minMse   10.243  5:512.85+13:15
37  Lena KleingeldVlissingen44.47minVse   10.048  5:582.79+14:06
38  Petra EigenraamGoedereede45.28minVse   9.897  6:042.75+14:47
39  Rudi NuijtenTerneuzen45.29minMse   9.894  6:042.75+14:48
40  Pim CouwenberghZierikzee45.58minV55   9.790  6:082.72+15:17
41  Sytske van den ZweepMaassluis46.13minVse   9.737  6:102.70+15:32
42  Thijs RoggebandZierikzee46.25minMse   9.695  6:112.69+15:44
43  Ard DuineTholen46.28minMse   9.684  6:122.69+15:47
44  Celina de RuiterZierikzee46.32minVse   9.670  6:122.69+15:51
45  Iwan StoutenBurgh-Haamstede47.13minMse   9.531  6:182.65+16:32
46  Walter van SplunterStellendam47.14minMse   9.527  6:182.65+16:33
47  Siska BuizertRRZ47.16minVse   9.520  6:182.64+16:35
48  Edo BuizertZoetermeer47.18minMse   9.514  6:182.64+16:37
49  Rianda van Der LindenKockengen47.20minVse   9.507  6:192.64+16:39
50  Aad KattemolleDelta Sport47.35minMse   9.457  6:212.63+16:54
51  Marina Mol Krijgers-Heer Abtskerke47.41minVse   9.437  6:212.62+17:00
52  Janine de WitteSerooskerke47.44minVse   9.427  6:222.62+17:03
53  Helma MaasSpado47.59minVse   9.378  6:242.61+17:18
54  Lenie van KlevenVlissingen51.01minV65   8.821  6:482.45+20:20
55  Gisela NijsseAV '5651.10minVse   8.795  6:492.44+20:29
56  Hans van SluijsMiddelburg51.23minM70   8.758  6:512.43+20:42
57  Lorreke Mc NamaraBoechout51.30minVse   8.738  6:522.43+20:49
58  Els van ZwietenDelta Sport51.39minV70   8.712  6:532.42+20:58
59  Casper CastelGoes51.56minMse   8.665  6:552.41+21:15
60  Jordi CastelGoes51.56minMse   8.665  6:552.41+21:15
61  Peter CastelGoes51.58minM55   8.659  6:562.41+21:17
62  Bettina BerrevoetsDelta Sport52.13minVse   8.618  6:582.39+21:32
63  Jaco VerheijSpado53.38minMse   8.390  7:092.33+22:57
64  Willemijn de BruijnLexmond55.39minVse   8.086  7:252.25+24:58
Mannen: 37 (57.81%) => M55=1 - M60=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 27 (42.19%) => V40=1 - V55=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.304 seconden nodig om deze lijst met 247 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020