dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

14e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 16 februari 2019 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Rick HartogsDAK37.43minMse   15.908  3:464.42415
2  Ahmed AbubakarDAK38.12minMse   15.707  3:494.36388
3  Eric WolfertFlakkee39.15minMse   15.287  3:564.25333
4  Koos VerweyDAK39.53minMse   15.044  3:594.18302
5  Roy WernerFortius40.59minMse   14.640  4:064.07252
6  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica41.14minMse   14.551  4:074.04241
7  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica41.22minM45   14.504  4:084.03235
8  Roy SparenburgHendrik-Ido Ambacht41.36minMse   14.423  4:104.01226
9  Sander DemmersACW '6642.26minMse   14.140  4:153.93192
10  Jeffrey HazendonkDAK42.29minMse   14.123  4:153.92190
11  Roel SpieringsDen Bosch42.31minMse   14.112  4:153.92189
12  David Schrier (PR 34.39) Vlissingen42.49minMse   14.013  4:173.89178
13  Ramon van de Grift (PR 38.16) Kamperland42.57minMse   13.970  4:183.88173
14  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Aart Stigter43.09minM50   13.905  4:193.86166
15  Davied MeerstraDaventria43.45minMse   13.714  4:233.81145
16  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica44.08minM45   13.595  4:253.78133
17  John KeggeGoedereede44.29minMse   13.488  4:273.75122
18  Cornelis BakkerDirksland44.31minMse   13.478  4:273.74121
19  Bart Verkaart (PR 37.26) Zierikzee44.38minM45   13.443  4:283.73117
20  Micha Janse (PR 37.35) Dynamica44.57minM45   13.348  4:303.71108
21  Bas Groothedde (PR 42.20) Delta Sport45.16minMse   13.255  4:323.6899
22  Jacob Holwerda (PR 44.51) Dreischor45.24minMse   13.216  4:323.6795
23  Cees Dijkman (PR 41.07) Burgh-Haamstede45.29minMse   13.192  4:333.6693
24  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport45.43minM55   13.124  4:343.6587
25  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge45.46minM50   13.110  4:353.6486
26  Jesper Francke (PR 33.06) Koudekerke45.49minMse   13.096  4:353.6485
27  Gert Van der Vinden (PR 37.38) Dynamica46.00minM50   13.043  4:363.6280
28  Bart Visser (PR 38.28) Serooskerke46.09minMse   13.001  4:373.6176
29  Mattheo Moerland (PR 40.40) Oosterland46.11minMse   12.992  4:373.6176
30  Thom PleysierKloetinge46.16minMse   12.968  4:383.6074
31  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen46.20minM60   12.950  4:383.6072
32  Robin JonkersOlympia Halsteren46.25minMse   12.926  4:393.5970
33  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke46.28minMse   12.912  4:393.5969
34  Ludolf Reijntjes (PR 38.58) Zierikzee46.35minM50   12.880  4:403.5866
35  Richard van der werf (PR 45.25) Delta Sport47.16minMse   12.694  4:443.5352
36  Steef Berrevoets (PR 41.43) Delta Sport47.20minM50   12.676  4:443.5251
37  Colin HarmsenTholen47.35minMse   12.609  4:463.5046
38  Ron HuizerAart Stigter48.15minMse   12.435  4:503.4534
39  Michel van VossenDirksland48.19minMse   12.418  4:503.4533
40  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica48.21minM50   12.410  4:503.4533
41  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica48.25minM55   12.392  4:513.4431
42  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg48.28minM40   12.380  4:513.4431
43  Rien van VossenOlympia Halsteren48.29minMse   12.375  4:513.4430
44  Alex de LangenSpirit48.33minMse   12.358  4:513.4329
45  Peter HoncoopSpiridon48.46minMse   12.303  4:533.4226
46  Jan van GentSpirit48.55minMse   12.266  4:543.4124
47  Marijn Vreugdenhils-Gravenzande49.07minMse   12.216  4:553.3922
48  Rob van ZantenFortuna49.22minMse   12.154  4:563.3819
49  Harry Boot (PR 44.06) Delta Sport49.34minMse   12.105  4:573.3616
50  Mart goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire49.41minMse   12.076  4:583.3515
51  André Meijers (PR 42.14) AV '5651.15minM45   11.707  5:083.253
52  Peter van DijkHerentals51.19minMse   11.692  5:083.253
53  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg51.20minM35   11.688  5:083.253
54  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica51.24minM55   11.673  5:083.242
55  Rini Verwijs (PR 47.56) Delta Sport51.41minMse   11.609  5:103.221
56  Pieter Moelker (PR 48.28) Kloetinge51.43minMse   11.602  5:103.221
57  Geert moelZuidwolde51.47minMse   11.587  5:113.221
58  Jan HeshofSteenbergen51.52minMse   11.568  5:113.211
59  Peter Noordijke (PR 47.03) Goes51.54minMse   11.561  5:113.211
60  Arjan DozyStrijen52.05minMse   11.520  5:133.201
61  Cor Kloet (PR 43.00) Delta Sport52.32minM65   11.421  5:153.17-
62  Edwin de Vlieger (PR 50.26) Scharendijke52.36minM45   11.407  5:163.17-
63  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg52.39minM35   11.396  5:163.17-
64  Eva van DammeGoedereede52.45minVse   11.374  5:173.1655
65  Bram Kotvis (PR 41.12) Delta Sport52.53minM55   11.346  5:173.15-
66  Erwin van Beljouw (PR 42.31) Kloosterzande53.08minMse   11.292  5:193.14-
67  Guy van WouweEdegem53.13minMse   11.275  5:193.13-
68  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport53.25minVse   11.232  5:213.1244
69  Jacco Walhout (debuut) Borssele53.54minMse   11.132  5:233.09-
70  Andre lous (PR 45.48) Westkapelle54.01minMse   11.108  5:243.09-
71  Maarten LeerdamNaaldwijk54.07minMse   11.087  5:253.08-
72  John Braber (PR 50.30) Renesse54.09minMse   11.080  5:253.08-
73  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke54.11minMse   11.074  5:253.08-
74  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke54.13minM35   11.067  5:253.07-
75  Annemieke DoomenRoosendaal54.15minVse   11.060  5:263.0731
76  William de jonge (PR 43.48) Nieuwdorp54.22minM45   11.036  5:263.07-
77  Bert de VosDelta Sport54.28minMse   11.016  5:273.06-
78  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen54.40minM55   10.976  5:283.05-
79  Kees den HollandeDreischor54.47minMse   10.952  5:293.04-
80  Henry van Klinken (PR 47.36) Delta Sport55.02minMse   10.902  5:303.03-
81  Marijn Huibregtsen (PR 46.03) Westkapelle55.20minMse   10.843  5:323.01-
82  Groover VisserBrouwershaven55.29minMse   10.814  5:333.00-
83  Nathalie Slabbekoorn (PR 46.14) AV '5655.31minVse   10.808  5:333.0016
84  Niek Wieland (PR 38.53) Axel55.42minM45   10.772  5:342.99-
85  Arno Obbink (debuut) Burgh-Haamstede55.57minMse   10.724  5:362.98-
86  Nigel Sandifort (PR 44.51) Borssele56.04minMse   10.702  5:362.97-
87  Gertjan van de Sluis (PR 47.35) Delta Sport56.12minMse   10.676  5:372.97-
88  Marcel EngelStellendam56.21minMse   10.648  5:382.96-
89  Arthur KapteinZwijndrecht56.26minMse   10.632  5:392.95-
90  Berry Lindenbergh (PR 54.31) Zierikzee56.30minMse   10.619  5:392.95-
91  Duco VaillantBaarn56.36minMse   10.601  5:402.94-
92  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge56.44minMse   10.576  5:402.94-
93  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes57.00minM65   10.526  5:422.92-
94  Wouter Labrujere (PR 50.43) Nieuw- en Sint Joosland57.17minMse   10.474  5:442.91-
95  Wim de Jonge (PR 37.27) AV '5657.23minM65   10.456  5:442.90-
96  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk57.25minMse   10.450  5:452.90-
97  Patrick Giljam (PR 40.33) Delta Sport57.29minMse   10.438  5:452.90-
98  Jan Ijzelenberg (PR 44.19) Oosterland57.31minMse   10.432  5:452.90-
99  Freddy E SchuurmanAmsterdam57.36minMse   10.417  5:462.89-
100  Marloes Priemis (PR 46.14) Renesse57.39minVse   10.408  5:462.892
101  Marjanne van de Sluis (PR 48.46) Delta Sport57.42minVse   10.399  5:462.892
102  Jan Bostelaar (PR 42.26) Westkapelle57.47minM65   10.384  5:472.88-
103  Michel Meeuwse (PR 48.51) Vlissingen57.50minMse   10.375  5:472.88-
104  Inge Marchand (PR 54.50) Burgh-Haamstede57.53minVse   10.366  5:472.881
105  Leon de Munnik (PR 41.39) Delta Sport58.45minM45   10.213  5:532.84-
106  Marc CouwenberghGouda58.57minMse   10.178  5:542.83-
107  Martin Van der HeidenDelta Sport59.02minMse   10.164  5:542.82-
108  den BreejenPassaat59.07minMse   10.149  5:552.82-
109  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica59.19minM70   10.115  5:562.81-
110  Kaey van RijHoogvliet59.32minMse   10.078  5:572.80-
111  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee59.38minMse   10.061  5:582.79-
112  Hugo van EgeraatPAC1.00.06minMse   9.983  6:012.77-
113  Amber MiddelhoekDelft1.00.34minVse   9.906  6:032.75-
114  Marja SundermeijerSpirit1.00.44minVse   9.879  6:042.74-
115  Leonhard van EgeraatSpado1.00.51minMse   9.860  6:052.74-
116  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica1.00.55minV50   9.850  6:062.74-
117  Petra Van Bleijswijk (PR 55.02) Renesse1.01.01minVse   9.833  6:062.73-
118  Karel de HoogeDordrecht1.01.07minMse   9.817  6:072.73-
119  Daniëlle Mook (PR 52.41) Burgh-Haamstede1.01.30minVse   9.756  6:092.71-
120  Martin Voshol (PR 59.18) Tholen1.02.19minMse   9.628  6:142.67-
121  Elsbeth haasnoot (PR 43.55) Middelburg1.02.23minVse   9.618  6:142.67-
122  Digna de Boer (PR 45.39) Delta Sport1.02.26minV65   9.610  6:152.67-
123  Paula GrootHellevoetsluis1.02.38minVse   9.580  6:162.66-
124  Paul van der LeijHerkingen1.02.41minMse   9.572  6:162.66-
125  Kobus Botman (PR 48.34) Dynamica1.03.11minM65   9.496  6:192.64-
126  Jerina PladdetBurgh-Haamstede1.03.20minVse   9.474  6:202.63-
127  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland1.03.24minM55   9.464  6:202.63-
128  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica1.03.27minM70   9.456  6:212.63-
129  Hugo Meeusen (PR 54.23) Terneuzen1.03.32minM50   9.444  6:212.62-
130  Richard de Vlaam (PR 55.19) Delta Sport1.03.37minMse   9.431  6:222.62-
131  Kees LegemaateBurgh Haamstede1.03.48minMse   9.404  6:232.61-
132  Domina. LousWestkapelle1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
133  Pim Couwenbergh (PR 53.22) Zierikzee1.04.03minV55   9.368  6:242.60-
134  Martin Loeve (PR 1.02.14) Noordwelle1.04.37minMse   9.286  6:282.58-
135  Evita VermeulenAV '561.05.14minVse   9.198  6:312.55-
136  CorneOost-Souburg1.05.23minMse   9.177  6:322.55-
137  René Nijsse (PR 50.47) AV '561.06.19minMse   9.047  6:382.51-
138  Christl rozendaal (PR 50.51) Kapelle-Biezelinge1.06.29minV50   9.025  6:392.51-
139  Arjan VoogtHardlopen.nl1.06.55minMse   8.966  6:422.49-
140  Bauke de JongKrimpen ad Ijssel1.07.46minMse   8.854  6:472.46-
141  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.08.14minM60   8.793  6:492.44-
142  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen1.09.18minVse   8.658  6:562.41-
143  Carla Zegers (PR 49.12) Koewacht1.10.47minV50   8.477  7:052.35-
144  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica1.11.04minM65   8.443  7:062.35-
145  Sven Nieuwkoop (debuut) Goes1.13.47minMse   8.132  7:232.26-
146  Bella van de venVeldhoven1.16.07minVse   7.883  7:372.19-
147  Paula MeeusenTerneuzen1.26.01minVse   6.975  8:361.94-
Mannen: 123 (83.67%) => M35=3 - M40=1 - M45=9 - M50=7 - M55=6 - M60=2 - M65=6 - M70=2 - Mse=87
Vrouwen: 24 (16.33%) => V50=3 - V55=1 - V65=1 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ciska HensenDAK30.27minVse   12.808  4:413.56-
2  Frans FobbePAC30.55minMse   12.615  4:453.50+0:28
3  Bert HederikBarendrecht31.57minMse   12.207  4:553.39+1:30
4  Ilvia HederikEnergie31.59minVse   12.194  4:553.39+1:32
5  Nikki BagchusLoon op zand32.46minVse   11.902  5:023.31+2:19
6  Harry BeekmansDAK32.58minMse   11.830  5:043.29+2:31
7  Angela BuijckMiddelburg33.16minVse   11.723  5:073.26+2:49
8  Jacqueline NieuwenhuizenDAK33.24minVse   11.677  5:083.24+2:57
9  Lianne IvensWaalwijk33.37minVse   11.601  5:103.22+3:10
10  Mar-hein van der WielDAK33.43minMse   11.567  5:113.21+3:16
11  Guus van BeljouwKloosterzande34.03minMse   11.454  5:143.18+3:36
12  Yves VanvlasselaerKapelle-op-den-bos35.43minMse   10.919  5:303.03+5:16
13  Silkie GraafmansSpiridon35.53minVse   10.869  5:313.02+5:26
14  Marco OlivierVlissingen36.15minM45   10.759  5:352.99+5:48
15  Sanne StitanDelta Sport36.30minVse   10.685  5:372.97+6:03
16  Anouk AndewegSpiridon37.53minVse   10.295  5:502.86+7:26
17  Alex AndewegRijen37.55minMse   10.286  5:502.86+7:28
18  Andrea PleijsierKloetinge38.14minVse   10.201  5:532.83+7:47
19  Leonie van KlinkenNieuwerkerk38.27minVse   10.143  5:552.82+8:00
20  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland39.12minMse   9.949  6:022.76+8:45
21  Ron DellebekeDynamica40.09minM60   9.714  6:112.70+9:42
22  Adrie Van BavelDelta Sport40.35minM55   9.610  6:152.67+10:08
23  Marianne KosterBorssele41.27minVse   9.409  6:232.61+11:00
24  Sandra AndewegRijen42.19minVse   9.216  6:312.56+11:52
25  Katja BotmanMiddelburg44.00minVse   8.864  6:462.46+13:33
26  Mieke BrusselaersHulst44.04minVse   8.850  6:472.46+13:37
27  Willem de KorteGonzález Running44.51minMse   8.696  6:542.42+14:24
28  walter van SplunterStellendam46.22minMse   8.411  7:082.34+15:55
29  Daan AufenackerOud Gastel47.47minMse   8.162  7:212.27+17:20
30  Gisela Nijsse-MeertensAV '5649.25minVse   7.892  7:362.19+18:58
31  Van DammeKoewacht49.27minVse   7.887  7:362.19+19:00
32  Ilse FranckenHulst49.29minVse   7.881  7:372.19+19:02
33  Els van ZwietenDelta Sport49.32minV70   7.873  7:372.19+19:05
34  Petra van BeljouwKloosterzande51.07minVse   7.630  7:522.12+20:40
35  Bettina BerrevoetsDelta Sport51.57minVse   7.507  8:002.09+21:30
36  Petra van de SpijkerVeldhoven55.15minVse   7.059  8:301.96+24:48
37  Eef van der MaasSpijkenisse56.01minMse   6.962  8:371.93+25:34
Mannen: 15 (40.54%) => M45=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=12
Vrouwen: 22 (59.46%) => V70=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.099 seconden nodig om deze lijst met 184 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020