dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Natuurloop

Nieuwvliet, maandag 31 december 2018 - Organisatie: Wielingen
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Benny FischerOostende32.36minM35   15.460  3:534.29-
2  Dries LeijsBrugge33.08minM40   15.211  3:574.23+0:32
3  Sander PostTerneuzen33.19minM35   15.128  3:584.20+0:43
4  Bart BleijaertKnesselaere33.44minM40   14.941  4:014.15+1:08
5  Thomas DebevereBrugge34.17minM35   14.701  4:054.08+1:41
6  Angelo van NevelZedelgem34.48minMse   14.483  4:094.02+2:12
7  Yves DepoorterKnokke34.53minM50   14.448  4:094.01+2:17
8  Philippe LoosveltWenduine34.58minMse   14.414  4:104.00+2:22
9  Erik CapponZuidzande35.12minM50   14.318  4:113.98+2:36
10  Theo RaboutAardenburg36.06minM45   13.961  4:183.88+3:30
11  Yannick De BufOostende36.18minMse   13.884  4:193.86+3:42
12  Luc PeerlinckGent36.42minM50   13.733  4:223.81+4:06
13  Emardo de RijckSint Jansteen36.45minMse   13.714  4:233.81+4:09
14  Stijn DeruyterBrugge36.49minM40   13.689  4:233.80+4:13
15  Wim BrackeBrugge37.47minM40   13.339  4:303.71+5:11
16  Peter SlitsSluis38.29minM50   13.097  4:353.64+5:53
17  Frederique BurkinBreskens38.40minV45   13.034  4:363.62+6:04
18  Francois van de BroeckeBreskens39.48minM50   12.663  4:443.52+7:12
19  Patrick van MorrelgemSluis40.04minM35   12.579  4:463.49+7:28
20  Marco ScherbeijnCadzand40.05minM45   12.574  4:463.49+7:29
21  Robert VroonBreskens40.08minM50   12.558  4:473.49+7:32
22  Elfver VandenBraembussBrugge40.23minM35   12.480  4:483.47+7:47
23  Robert van de KerckhovDraaiburg40.30minM45   12.444  4:493.46+7:54
24  Jaap van der VeenTerneuzen40.33minM50   12.429  4:503.45+7:57
25  Jens ThuysMaldegem40.50minMse   12.343  4:523.43+8:14
26  Sophie van BiervlietKnokke40.58minV45   12.303  4:533.42+8:22
27  Tijs ScholAardenburg41.25minM35   12.169  4:563.38+8:49
28  Simon de FeijterBreskens41.31minM50   12.140  4:573.37+8:55
29  Davy DubbeldamSluiskil41.51minM45   12.043  4:593.35+9:15
30  Walther MurreZaamslag41.59minM50   12.005  5:003.33+9:23
31  Paz BoekhoutSint Kruis42.05minM35   11.976  5:013.33+9:29
32  Albert PlatteeuwTerneuzen42.12minM50   11.943  5:013.32+9:36
33  Dimmy IvensSchoondijke42.18minMse   11.915  5:023.31+9:42
34  Twan TimmermansHoofdplaat42.21minM55   11.901  5:033.31+9:45
35  Steven de MuytSijsele42.32minMse   11.850  5:043.29+9:56
36  Michel de RuysscherBreskens42.56minM45   11.739  5:073.26+10:20
37  Jelco SweegersBreskens43.21minM35   11.626  5:103.23+10:45
38  Guy WalderMorcote43.29minMse   11.591  5:113.22+10:53
39  Chris Van MaldeghemKnokke43.41minM50   11.538  5:123.20+11:05
40  Viktor OuvreinKortrijk43.57minMse   11.468  5:143.19+11:21
41  Kristien LaeverenBornem44.21minV40   11.364  5:173.16+11:45
42  Alex AnthonisseWaterlandkerkje44.23minM40   11.356  5:173.15+11:47
43  Christian DelacourtKnokke44.45minM50   11.263  5:203.13+12:09
44  Sven HeinnichsViersen45.02minMse   11.192  5:223.11+12:26
45  Jacques ZamanTerneuzen45.18minM55   11.126  5:243.09+12:42
46  Jan De LaenderLochristi45.32minM40   11.069  5:253.07+12:56
47  Catherine VerhelstKnokke45.37minV45   11.049  5:263.07+13:01
48  Jan DucaatGroede46.00minM55   10.957  5:293.04+13:24
49  Jeroen de VriesSchoondijke46.11minM45   10.913  5:303.03+13:35
50  Bram GoethalsSchoondijke46.13minM35   10.905  5:303.03+13:37
51  Katrien WybouwKnokke46.32minV40   10.831  5:323.01+13:56
52  Nicole SpruitVeldhoven46.55minV45   10.742  5:352.98+14:19
53  Patrick van de VijverVeldhoven46.56minM45   10.739  5:352.98+14:20
54  Johan van LeeuweBreskens46.59minM50   10.727  5:362.98+14:23
55  Guy DelacourtKnokke47.16minMse   10.663  5:382.96+14:40
56  Eric van NevelKoolkerke47.38minM60   10.581  5:402.94+15:02
57  Ronald GuormachaEssen47.52minM50   10.529  5:422.92+15:16
58  Guus de SmitSchoondijke47.56minM45   10.515  5:422.92+15:20
59  Markus WollenweberNiederkruchten48.11minMse   10.460  5:442.91+15:35
60  Miek VynckeMaldegem48.47minV35   10.331  5:482.87+16:11
61  Jan EngelaarOostburg48.57minM50   10.296  5:502.86+16:21
62  Sylvie poppeKnokke49.27minV45   10.192  5:532.83+16:51
63  Annemarie ThomaesHoofdplaat50.15minV45   10.030  5:592.79+17:39
64  Paul DecuypereBrugge53.34minM40   9.409  6:232.61+20:58
65  Peter MatzpreikschHaan58.46minM50   8.576  7:002.38+26:10
66  Ann DecuypereKnokke1.01.06minV45   8.249  7:162.29+28:30
67  Hans de DuytscheKnokke1.01.57minM50   8.136  7:232.26+29:21
68  An DezutterKnokke1.01.58minV45   8.133  7:232.26+29:22
69  Danielle DubbeldamSluiskil1.04.10minV40   7.855  7:382.18+31:34
Mannen: 57 (82.61%) => M35=9 - M40=7 - M45=8 - M50=17 - M55=3 - M60=1 - Mse=12
Vrouwen: 12 (17.39%) => V35=1 - V40=3 - V45=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
4.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin StrubbeAdegem16.52minM40   14.941  4:014.15-
2  Rowin SmekensSchoondijke18.44minMse   13.452  4:283.74+1:52
3  Floris HuighSchoondijke19.38minMse   12.835  4:403.57+2:46
4  marijn CammaertOostburg19.40minMse   12.814  4:413.56+2:48
5  Peter van WaesAardenburg20.20minM55   12.393  4:503.44+3:28
6  Johan de FeijterOostburg20.30minM45   12.293  4:533.41+3:38
7  Madus SchnuchAachen20.37minMse   12.223  4:553.40+3:45
8  Pierre CammaertOostburg20.51minM45   12.086  4:583.36+3:59
9  Lennart DiederichAachen20.59minMse   12.010  5:003.34+4:07
10  Jordy EngelaarOostburg21.02minMse   11.981  5:003.33+4:10
11  Niek DielemanSchoondijke21.27minMse   11.748  5:063.26+4:35
12  Alex FenijnPhilippine22.02minM50   11.437  5:153.18+5:10
13  Niek RijnbergZuidzande22.40minM50   11.118  5:243.09+5:48
14  Toni LuteijnRetranchement22.42minV45   11.101  5:243.08+5:50
15  Steven van de VeireRotterdam22.53minM40   11.012  5:273.06+6:01
16  Patrick de SutterOostburg23.03minM50   10.933  5:293.04+6:11
17  Jerome de WaeleRetranchement23.06minM40   10.909  5:303.03+6:14
18  Emiel van de VijverVeldhoven23.07minMse   10.901  5:303.03+6:15
19  Ronny TresonieHeille23.09minM35   10.886  5:313.02+6:17
20  Kurt de MuytDamme23.30minM55   10.723  5:362.98+6:38
21  Rudie HogervorstAardenburg23.36minM50   10.678  5:372.97+6:44
22  Bart RammelaereAardenburg24.12minM35   10.413  5:462.89+7:20
23  karel van EetveltBornem24.18minM50   10.370  5:472.88+7:26
24  Stefaan de WolfAardenburg24.21minM35   10.349  5:482.87+7:29
25  Fred VermeireBreskens24.23minM50   10.335  5:482.87+7:31
26  Mirjam van NoordenSint-Laureins24.34minVse   10.258  5:512.85+7:42
27  Peter TazelaarBreskens24.36minM50   10.244  5:512.85+7:44
28  John RoessinkBreskens24.43minM45   10.196  5:532.83+7:51
29  Roderick van DoeselaarOostburg24.49minMse   10.154  5:552.82+7:57
30  Rini FenijnNieuwvliet24.52minM55   10.134  5:552.82+8:00
31  George SchanckOostburg24.58minM35   10.093  5:572.80+8:06
32  Annemie DepreitereMoerkerke25.17minV50   9.967  6:012.77+8:25
33  Jan Piet FlikweertOostburg25.22minM55   9.934  6:022.76+8:30
34  Marc van WaesIJzendijke25.41minM70   9.812  6:072.73+8:49
35  Simon DekkerZuidzande25.44minMse   9.793  6:082.72+8:52
36  Vivien BoerhoutAachen26.07minVse   9.649  6:132.68+9:15
37  Sophie BraemsRetranchement26.39minV40   9.456  6:212.63+9:47
38  Niek de RijkSchoondijke26.45minM50   9.421  6:222.62+9:53
39  Cindy DijkersBiervliet26.51minV40   9.385  6:242.61+9:59
40  Jochen KottmannMonchengladbach26.52minM35   9.380  6:242.61+10:00
41  jan de JongeDriewegen26.54minM70   9.368  6:242.60+10:02
42  Laura CammaertOostburg27.02minVse   9.322  6:262.59+10:10
43  Marenne HuighCadzand27.05minVse   9.305  6:272.58+10:13
44  Harm AarnoutseOostburg27.10minM35   9.276  6:282.58+10:18
45  Annemieke RijnbergZuidzande27.12minV50   9.265  6:292.57+10:20
46  Danielle BurletAardenburg27.21minV40   9.214  6:312.56+10:29
47  Bert SchampertAsse27.22minM60   9.208  6:312.56+10:30
48  Lisette GroosmanSluis27.36minV35   9.130  6:342.54+10:44
49  Dorien VasseurOostburg28.02minVse   8.989  6:402.50+11:10
50  Rik van SchuurOostburg28.05minM70   8.973  6:412.49+11:13
51  Nathalie DerochetteDudzele28.32minV45   8.832  6:482.45+11:40
52  Pauline ScheeleOostburg28.39minVse   8.796  6:492.44+11:47
53  Daisy van de VeldeOostburg29.04minVse   8.670  6:552.41+12:12
54  Eveline De laenderGent30.20minV35   8.308  7:132.31+13:28
55  Flore van MaldeghemGent30.24minVse   8.289  7:142.30+13:32
56  Oliver SchardtDuitsland30.26minM45   8.280  7:152.30+13:34
57  Ann BillietBelgie30.41minV45   8.213  7:182.28+13:49
58  Lieselotte VersteegenWoerden30.52minV40   8.164  7:212.27+14:00
59  Vera FaltinMonchengladbach31.21minV35   8.038  7:282.23+14:29
60  Antje KottmannMonchengladbach31.22minV35   8.034  7:282.23+14:30
61  mariel GoemanBreskens32.01minV40   7.871  7:372.19+15:09
62  Marc CauwelsIJzendijke32.02minM55   7.867  7:382.19+15:10
63  karel TobbackPuurs32.06minM55   7.850  7:392.18+15:14
64  Monique VanderbruggenAsse33.42minV60   7.478  8:012.08+16:50
65  Marjolein de JongeBreskens34.40minVse   7.269  8:152.02+17:48
Mannen: 41 (63.08%) => M35=6 - M40=3 - M45=4 - M50=8 - M55=6 - M60=1 - M70=3 - Mse=10
Vrouwen: 24 (36.92%) => V35=4 - V40=5 - V45=3 - V50=2 - V60=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.241 seconden nodig om deze lijst met 134 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020