dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

21e Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 2 februari 2019 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Zoutelande36.32minMse   16.423  3:394.56484
2  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke37.34minMse   15.972  3:454.44424
3  Martijn Blommaert (PR)Middelburg37.44minMse   15.901  3:464.42414
4  Johan van de Woestijne (PR 37.52) Zoutelande38.55minMse   15.418  3:544.28350
5  Erik Poppe (PR 35.56) Biggekerke39.00minM50   15.385  3:544.27346
6  Emiel Flipse (PR 38.31) Vlissingen39.02minMse   15.371  3:544.27344
7  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke39.27minM45   15.209  3:574.22323
8  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.35minM50   15.158  3:584.21317
9  Christiaan van Mourik (PR 38.59) Nieuw- en Sint Joosland39.48minMse   15.075  3:594.19306
10  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg39.52minM35   15.050  3:594.18303
11  Gert van der Vinden (PR 37.38) Biggekerke40.12minM50   14.925  4:014.15287
12  Richard van de Wege (PR 39.57) Vlissingen40.24minMse   14.851  4:024.13278
13  Jan Willem Rietberg (PR 38.09) Oost-Souburg40.28minMse   14.827  4:034.12275
14  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke40.30minMse   14.815  4:034.12273
15  Jos Gabrielse (PR)Middelburg41.00minMse   14.634  4:064.07251
16  Robin Jonkers (PR 40.22) Tholen41.15minMse   14.545  4:084.04240
17  Ramon de NooijerEindhoven41.20minMse   14.516  4:084.03237
18  Robin van de Wege (PR 39.11) Vlissingen41.20minMse   14.516  4:084.03237
19  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen41.25minM60   14.487  4:094.02233
20  Jochem Bargeman (PR)Middelburg41.35minM40   14.429  4:104.01226
21  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg42.00minM35   14.286  4:123.97209
22  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg42.41minM50   14.057  4:163.90183
23  Franky Beljaars (PR 33.16) Vlissingen42.42minM50   14.052  4:163.90182
24  Raoul van der Hoven (PR 41.22) Middelburg42.43minMse   14.046  4:163.90182
25  Jeroen HollebrandsEtten-Leur42.44minMse   14.041  4:163.90181
26  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen42.45minM50   14.035  4:173.90180
27  Jordi Prior (PR 41.52) Vlissingen42.50minMse   14.008  4:173.89177
28  Herman BarkemeijerVlissingen42.55minMse   13.981  4:183.88174
29  Leon van Kruiningen (PR 42.59) Goes43.30minMse   13.793  4:213.83154
30  Rian van den Broeke (PR 30.28) Vlissingen43.32minM55   13.783  4:213.83152
31  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg43.34minMse   13.772  4:213.83151
32  Stefan JozwiakVlissingen43.36minMse   13.761  4:223.82150
33  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande43.38minM45   13.751  4:223.82149
34  Martin Koole (PR)Vlissingen43.40minMse   13.740  4:223.82148
35  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen43.42minM40   13.730  4:223.81147
36  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes43.44minMse   13.720  4:223.81146
37  Marc van Mourik (PR)Middelburg43.46minMse   13.709  4:233.81145
38  Rinus Poortvliet (PR)Oost-Souburg43.50minMse   13.688  4:233.80142
39  Rob Ferdinandus (PR)Vlissingen44.00minMse   13.636  4:243.79137
40  Ronnie Krocke (PR)Oost-Souburg44.05minM60   13.611  4:253.78134
41  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke44.10minM50   13.585  4:253.77132
42  Marcel Moerland (PR 39.37) Krabbendijke45.26minM35   13.206  4:333.6795
43  Nick PaiusseOost-Souburg45.31minMse   13.182  4:333.6692
44  Vincemt LangeMiddelburg45.38minMse   13.148  4:343.6589
45  Jan van Elsacker (PR 43.22) Wolphaartsdijk45.43minMse   13.124  4:343.6587
46  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Middelburg45.54minM40   13.072  4:353.6383
47  Jeroen Franssen (PR 44.22) Vlissingen45.57minMse   13.058  4:363.6381
48  Wim van Dijke (PR 45.52) Vlissingen46.05minM55   13.020  4:373.6278
49  Adrie van de Bosse (PR 43.42) Oostkapelle46.11minMse   12.992  4:373.6176
50  Martin Francke (PR 43.47) Middelburg46.17minMse   12.964  4:383.6073
51  Matthijs van Straten (PR 45.00) Vlissingen46.19minMse   12.954  4:383.6072
52  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg46.22minM35   12.940  4:383.5971
53  Maarten van Kaam (PR 43.43) Yerseke46.49minMse   12.816  4:413.5661
54  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg46.55minM60   12.789  4:423.5559
55  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg46.57minM50   12.780  4:423.5558
56  Astrid den HerderMiddelburg46.59minVse   12.770  4:423.55212
57  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg47.02minMse   12.757  4:423.5457
58  Annemiek Verhage (PR)Biggekerke47.04minVse   12.748  4:423.54209
59  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg47.06minM50   12.739  4:433.5455
60  Martin Faas (debuut) Middelburg47.09minM50   12.725  4:433.5354
61  Marcel Schoon (PR)Vlissingen47.13minMse   12.707  4:433.5353
62  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk47.27minM50   12.645  4:453.5148
63  Martin Stroosnijder (PR 46.53) Kruiningen47.33minMse   12.618  4:453.5146
64  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens47.35minVse   12.609  4:463.50190
65  Peter Noordijke (PR 47.03) Goes47.37minMse   12.601  4:463.5045
66  Mark Geuze (PR 43.56) Middelburg47.41minM50   12.583  4:463.5044
67  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen47.44minM55   12.570  4:463.4943
68  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg47.47minMse   12.557  4:473.4942
69  Ferry Goedhart (debuut) Oost-Souburg47.49minMse   12.548  4:473.4942
70  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland47.53minV50   12.530  4:473.48180
71  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden48.06minM45   12.474  4:493.4737
72  Alex Traas (PR 44.15) s-Heer Arendskerke48.07minMse   12.470  4:493.4636
73  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen48.12minM55   12.448  4:493.4635
74  Leonard Simonse (debuut) Waarde48.21minMse   12.410  4:503.4533
75  Merijn KnuistMiddelburg48.23minMse   12.401  4:503.4432
76  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke48.25minMse   12.392  4:513.4431
77  Dore Priester (PR 44.29) Middelburg48.27minVse   12.384  4:513.44162
78  Piet Moes (PR 42.24) Koudekerke48.28minM65   12.380  4:513.4431
79  Joost Liefbroer (debuut) Oost-Souburg48.40minMse   12.329  4:523.4228
80  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen49.00minM60   12.245  4:543.4023
81  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg49.03minM55   12.232  4:543.4022
82  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg49.15minM45   12.183  4:563.3820
83  Sicco Jongema (PR 45.07) Middelburg49.30minMse   12.121  4:573.3717
84  Kim Dijke (PR)Oost-Souburg49.35minVse   12.101  4:583.36128
85  Richard Hollebrands (PR 45.40) Vlissingen49.37minMse   12.093  4:583.3616
86  Ewoud van den Brande (PR 48.22) Middelburg49.39minMse   12.085  4:583.3615
87  Cornelis PoortvlietGoes49.42minMse   12.072  4:583.3515
88  Danny van Kooten (PR 47.12) Middelburg49.44minMse   12.064  4:583.3514
89  Anne van Houwelingen (debuut) Middelburg49.57minVse   12.012  5:003.34119
90  Ellen PoortenVlissingen49.59minVse   12.004  5:003.33118
91  Thijs VerduijnMiddelburg50.01minMse   11.996  5:003.3312
92  Henny Hogeweg (PR 47.36) Oostkapelle50.09minMse   11.964  5:013.3210
93  Kees Geuze (PR)Middelburg50.18minMse   11.928  5:023.319
94  Mirjam Kloet (PR 49.48) Arnemuiden50.42minVse   11.834  5:043.2999
95  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg50.46minM55   11.819  5:053.286
96  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg50.49minMse   11.807  5:053.285
97  Martijn TraasHeinkenszand50.53minMse   11.792  5:053.285
98  Tara Schuilwerve (PR)s-Heer Hendrikskinderen50.57minVse   11.776  5:063.2793
99  Leonard Maljaars (PR 47.42) Oostkapelle50.58minMse   11.772  5:063.274
100  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Goes51.01minMse   11.761  5:063.274
101  Erwin Dingemanse (PR 48.53) Kortgene51.03minMse   11.753  5:063.264
102  Andre van den Hooven (PR 47.05) Oost-Souburg51.05minMse   11.746  5:073.264
103  Marc de Pree (PR 48.37) Oost-Souburg51.14minMse   11.711  5:073.253
104  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden51.22minMse   11.681  5:083.242
105  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke51.25minM35   11.669  5:093.242
106  Guido BoonOost-Souburg51.51minMse   11.572  5:113.211
107  Marco van Duivenbode (PR 48.26) Vlissingen51.57minMse   11.550  5:123.211
108  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk52.04minMse   11.524  5:123.201
109  Bartram WezenbergKloetinge52.09minMse   11.505  5:133.201
110  Andre Goedegebure (debuut) s-Heer Hendrikskinderen52.27minMse   11.439  5:153.18-
111  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg52.29minM55   11.432  5:153.18-
112  Dennis de Boer (PR 51.54) Vlissingen52.33minMse   11.418  5:153.17-
113  Robin van Welt (PR 45.53) Oost-Souburg52.36minMse   11.407  5:163.17-
114  Roy van GoeijeVlissingen52.38minMse   11.400  5:163.17-
115  Jos van Stee (PR 48.44) s-Gravenpolder52.40minM45   11.392  5:163.16-
116  Theo Kappetein (PR)Ritthem52.44minMse   11.378  5:163.16-
117  Edwin Schoon (PR)Middelburg52.50minMse   11.356  5:173.15-
118  Leanne de Vos (PR 52.17) Arnemuiden53.14minVse   11.271  5:193.1347
119  Jose Dierickx (PR 52.53) Vlissingen53.21minMse   11.246  5:203.12-
120  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg53.24minMse   11.236  5:203.12-
121  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg53.28minMse   11.222  5:213.12-
122  Cindy den Hollander (PR 51.04) Oost-Souburg53.31minVse   11.211  5:213.1142
123  Sjirk de Jong (PR)Vlissingen53.49minM55   11.149  5:233.10-
124  Leo Goedegeburgs-Heer Arendskerke53.56minMse   11.125  5:243.09-
125  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg54.06minMse   11.091  5:253.08-
126  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen54.21minV40   11.040  5:263.0730
127  Niels van BelzenAntwerpen54.32minMse   11.002  5:273.06-
128  Eric Cevaal (PR 54.21) Oost-Souburg54.39minMse   10.979  5:283.05-
129  Robert van Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg54.55minMse   10.926  5:303.03-
130  Judith Dekker (PR 50.30) Oostkapelle54.57minVse   10.919  5:303.0322
131  Martin Wattel (PR 54.21) Koudekerke55.01minMse   10.906  5:303.03-
132  Joop de Jonge (PR 53.08) s-Gravenpolder55.06minMse   10.889  5:313.02-
133  Leonard van EgeraatBergen op Zoom55.11minMse   10.873  5:313.02-
134  Matthijs Bode (PR 50.26) Biggekerke55.13minMse   10.866  5:313.02-
135  Sylvia van der Weide (PR 50.23) Oost-Souburg55.16minVse   10.856  5:323.0219
136  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen55.20minM50   10.843  5:323.01-
137  Ron van Veen (PR 52.27) Middelburg55.34minMse   10.798  5:333.00-
138  Chris van Antwerpen (PR 52.06) Goes55.53minMse   10.737  5:352.98-
139  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem56.01minM65   10.711  5:362.98-
140  Ilona de Groote (PR 51.56) Oost-Souburg56.05minVse   10.698  5:372.9711
141  Marianne Koster (PR 56.11) Borssele56.20minVse   10.651  5:382.969
142  Debby Elstgeest (PR 53.35) s-Heerenhoek56.29minVse   10.623  5:392.958
143  Kobus Botman (PR 48.34) Middelburg56.41minM65   10.585  5:402.94-
144  Veronica Vriend (PR 53.33) Middelburg56.54minV55   10.545  5:412.935
145  Corne van LomweOost-Souburg57.02minMse   10.520  5:422.92-
146  Jolanda van Keulen (PR 54.53) Middelburg57.13minVse   10.486  5:432.914
147  Vincent Dissen (PR)Middelburg57.16minMse   10.477  5:442.91-
148  Miriam Dissen (PR)Middelburg57.19minVse   10.468  5:442.913
149  Olga SzymanskiVlissingen57.22minVse   10.459  5:442.913
150  Harry Anders (PR 53.07) Arnemuiden57.24minM70   10.453  5:442.90-
151  Toon de Kam (PR)Wolphaartsdijk57.28minMse   10.441  5:452.90-
152  Denise van KaamYerseke57.41minVse   10.402  5:462.892
153  Katja de Groes (PR 55.48) Vrouwenpolder57.46minVse   10.387  5:472.892
154  Stefan van HemertVlissingen58.09minMse   10.318  5:492.87-
155  Brenda Wiessner (PR 55.00) Vlissingen58.50minVse   10.198  5:532.83-
156  Miranda Kwakkelaar (PR 54.29) Middelburg59.11minV40   10.138  5:552.82-
157  Marije KarsbeekMiddelburg59.13minVse   10.132  5:552.81-
158  Tamara van BelleMiddelburg59.17minVse   10.121  5:562.81-
159  Maria Vierthaler (PR 59.08) Vlissingen59.19minVse   10.115  5:562.81-
160  Marjan de Schipper (PR 56.44) Middelburg59.21minVse   10.110  5:562.81-
161  Sonja Hillebrand (PR)Koudekerke59.23minVse   10.104  5:562.81-
162  Kees van den BergeKapelle-Biezelinge59.26minMse   10.095  5:572.80-
163  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem59.28minVse   10.090  5:572.80-
164  Wilma Mabelis (PR 56.41) Vlissingen59.30minVse   10.084  5:572.80-
165  Nico VriendMiddelburg1.00.02minMse   9.994  6:002.78-
166  Naomi van Gilsts-Heer Hendrikskinderen1.00.05minVse   9.986  6:012.77-
167  Rinek GroenleerOud-Gastel1.00.18minVse   9.950  6:022.76-
168  Sigrid Epker (PR 52.46) Middelburg1.00.27minVse   9.926  6:032.76-
169  Anton HamelinkVlissingen1.00.45minMse   9.877  6:052.74-
170  Richard van RenswoudeOostkapelle1.00.47minMse   9.871  6:052.74-
171  Mariska de Bat (PR)Kloetinge1.00.56minVse   9.847  6:062.74-
172  Rick But (debuut) Vlissingen1.01.21minMse   9.780  6:082.72-
173  Melvin Dijke (debuut) Middelburg1.01.26minMse   9.767  6:092.71-
174  Wilma Filius (PR 55.49) Ritthem1.01.31minVse   9.753  6:092.71-
175  Martin van der Doe (PR 52.03) Waarde1.01.33minMse   9.748  6:092.71-
176  Agnes TholenNisse1.01.36minVse   9.740  6:102.71-
177  Daniel Krijger (debuut) Nisse1.01.39minMse   9.732  6:102.70-
178  Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg1.01.49minV50   9.706  6:112.70-
179  Angelique de WitRoosendaal1.02.24minVse   9.615  6:142.67-
180  Michel SchaapVlissingen1.02.34minMse   9.590  6:152.66-
181  Michelle van Doeselaar (PR 57.51) Vlissingen1.02.49minVse   9.552  6:172.65-
182  Marcel Pelster (PR 48.35) Vlissingen1.02.51minMse   9.547  6:172.65-
183  Jaap Luitwieler (debuut) Middelburg1.02.57minMse   9.531  6:182.65-
184  Arnold MeulemeesterArnemuiden1.03.01minMse   9.521  6:182.64-
185  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.03.06minV65   9.509  6:192.64-
186  Jolanda Lindenberg (PR 1.02.23) Nieuw- en Sint Joosland1.03.22minVse   9.469  6:202.63-
187  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.03.30minM60   9.449  6:212.62-
188  Ilona GelukGoes1.04.51minVse   9.252  6:292.57-
189  Dominque HostraOost-Souburg1.05.24minMse   9.174  6:322.55-
190  Debbie Hofstra (PR)Middelburg1.05.25minVse   9.172  6:332.55-
191  Cora Werkhoven (PR 1.05.26) Arnemuiden1.12.57minMse   8.225  7:182.28-
192  Roel Vinkess-Heer Arendskerke1.13.10minMse   8.200  7:192.28-
Mannen: 146 (76.04%) => M35=5 - M40=3 - M45=5 - M50=13 - M55=8 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=103
Vrouwen: 46 (23.96%) => V40=2 - V50=2 - V55=1 - V65=1 - Vse=40

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sven Vermeulen (PR 17.35) Vlissingen17.42minM40   16.949  3:324.71399
2  Thijs Koops (PR)Oost-Souburg18.00minMse   16.667  3:364.63362
3  Noor Dekker (PR 18.15) Serooskerke18.25minVse   16.290  3:414.52572
4  Jaap Wouters (debuut) Oostkapelle18.50minMse   15.929  3:464.42268
5  Manfred van den Broeke (PR)Middelburg18.50minMse   15.929  3:464.42268
6  Erik Maranus (PR)Westkapelle18.55minM40   15.859  3:474.41260
7  Pascal van de Voorde (PR)Middelburg19.05minMse   15.721  3:494.37243
8  Geert van KeulenRitthen19.15minMse   15.584  3:514.33227
9  Hanco van Keulen (debuut) Ritthem19.20minM45   15.517  3:524.31219
10  Maurice Steketee (PR)Middelburg20.00minM35   15.000  4:004.17161
11  Bianca van Aartsen (PR)Middelburg20.05minVse   14.938  4:014.15370
12  Kyra van de Voorde (PR)Middelburg20.45minVse   14.458  4:094.02300
13  Ivar EngelsMiddelburg20.59minMse   14.297  4:123.9792
14  Anjolie Engels (PR 18.30) Middelburg21.00minV40   14.286  4:123.97277
15  Stijn Koole (PR)Zoutelande21.32minMse   13.932  4:183.8761
16  Gert-Jan Sturm (debuut) Koudekerke21.35minMse   13.900  4:193.8659
17  Mike Suurmond (debuut) Vlissingen21.55minMse   13.688  4:233.8044
18  Arjan AbrahamseMiddelburg22.00minMse   13.636  4:243.7940
19  Julia Wisse (debuut) Aagtekerke22.43minVse   13.206  4:333.67139
20  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen22.44minM45   13.196  4:333.6716
21  Nicole Wondergem (PR)Sint Laurens22.45minV35   13.187  4:333.66136
22  Nadine van den MeulenhofAardenburg22.46minVse   13.177  4:333.66135
23  Chantal Koole (debuut) Zoutelande22.55minV40   13.091  4:353.64126
24  Tom van Houwelingen (PR)Middelburg23.00minMse   13.043  4:363.6210
25  Jasmijn van Dieren (PR 22.33) Kapelle-Biezelinge24.30minVse   12.245  4:543.4045
26  Claudia de Keijzer (PR)Middelburg25.03minVse   11.976  5:013.3327
27  John Guequierre (PR 22.37) Middelburg25.04minM65   11.968  5:013.32-
28  Moniek van Goeije (PR)Vlissingen25.52minVse   11.598  5:103.228
29  Jacqueline Baas (PR)Oost-Souburg25.55minVse   11.576  5:113.228
30  Mariele NelisWolphaartsdijk26.06minVse   11.494  5:133.195
31  Jan Beekman (debuut) Arnemuiden26.30minMse   11.321  5:183.14-
32  Laura de Ridder (PR 26.51) Middelburg27.35minVse   10.876  5:313.02-
33  Jasper van der MaasRitthem27.40minMse   10.843  5:323.01-
34  Jan WisseRitthem27.45minMse   10.811  5:333.00-
35  Nicole ReichpiteschMiddelburg28.00minVse   10.714  5:362.98-
36  Joris OvaaRitthem28.11minMse   10.645  5:382.96-
37  Wessel de Kraker (PR 26.48) Oost-Souburg28.23minMse   10.570  5:412.94-
38  Erik de Kraker (PR 26.50) Oost-Souburg28.24minM45   10.563  5:412.93-
39  Peter Jobse (debuut) Ritthem29.00minMse   10.345  5:482.87-
40  Nathalie Bassie (PR)Oostkapelle29.05minVse   10.315  5:492.87-
41  Wilma Crucq (debuut) Oost-Souburg29.15minVse   10.256  5:512.85-
42  Tim van der Heijden (debuut) Middelburg29.35minMse   10.141  5:552.82-
43  Maaike EversMiddelburg29.45minVse   10.084  5:572.80-
44  Daniella Evers (PR)Middelburg29.50minV40   10.056  5:582.79-
45  Jan de Graaf (PR)Vlissingen30.00minMse   10.000  6:002.78-
46  Eugene Louwerse (PR)Middelburg30.05minM60   9.972  6:012.77-
47  Paul Pellikaan (PR 29.20) Middelburg30.15minM70   9.917  6:032.75-
48  Eva van HarteveldMiddelburg30.25minVse   9.863  6:052.74-
49  Tessa Goorsenberg (debuut) Koudekerke30.30minVse   9.836  6:062.73-
50  Theo Kootstra (PR 28.24) Waarde30.35minMse   9.809  6:072.72-
51  Nicole van den BoschMiddelburg30.38minVse   9.793  6:082.72-
52  Ellen Ringelberg (PR)Arnemuiden30.40minVse   9.783  6:082.72-
53  Corina van den Doel (debuut) Goes30.50minVse   9.730  6:102.70-
54  Francien de Later (PR)Middelburg31.00minVse   9.677  6:122.69-
55  Koos de KamOud-Sabbinge32.14minMse   9.307  6:272.59-
56  Heleen de Vlieger (PR)Vlissingen32.16minVse   9.298  6:272.58-
57  Alexandra Stroosnijder (PR 30.58) Kruiningen32.20minVse   9.278  6:282.58-
58  Barbera Bloemendaal (PR)Zoutelande32.40minVse   9.184  6:322.55-
59  Rosita MesuMiddelburg33.20minVse   9.000  6:402.50-
60  Nancy LenaertsBrecht33.22minVse   8.991  6:402.50-
61  Eric JansonMiddelburg33.25minMse   8.978  6:412.49-
62  Simone van PeltOost-Souburg34.07minVse   8.793  6:492.44-
63  Patricia BoogaardOost-Souburg34.30minVse   8.696  6:542.42-
64  Ciska Zorg (PR 32.35) Arnemuiden34.35minVse   8.675  6:552.41-
65  Annemarie RoelseVlissingen34.45minVse   8.633  6:572.40-
66  Mieke Roelse (PR 33.27) Oost-Souburg36.14minVse   8.280  7:152.30-
Mannen: 31 (46.97%) => M35=1 - M40=2 - M45=3 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=22
Vrouwen: 35 (53.03%) => V35=1 - V40=3 - Vse=31

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.942 seconden nodig om deze lijst met 258 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020