woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Vaart van Vlissingen

Vlissingen, vrijdag 21 september 2018 - Organisatie: MadMen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Stefan Schrier (PR 1.14.30) Vlissingen1.27.10minM35   14.522  4:084.03327
2  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.30.30minM45   13.987  4:173.89258
3  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Vlissingen1.31.48minMse   13.789  4:213.83233
4  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.32.14minM50   13.724  4:223.81225
5  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.32.25minM50   13.697  4:233.80222
6  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.32.29minV35   13.687  4:233.80435
7  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.34.06minM40   13.452  4:283.74192
8  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.36.25minM40   13.129  4:343.65155
9  Aart Joziasse (PR 1.29.45) Middelburg1.38.14minM50   12.886  4:393.58129
10  Rene de Visser (PR 1.31.09) Nieuw- en Sint Joosland1.38.26minMse   12.860  4:403.57126
11  Geert Waelput (PR 1.23.07) Axel1.38.55minM45   12.797  4:413.55120
12  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.39.33minM35   12.716  4:433.53112
13  Jordi van de Haar (PR 1.28.31) Middelburg1.41.01minMse   12.531  4:473.4894
14  Ivo van den Broeke (PR)Vlissingen1.42.50minMse   12.310  4:523.4274
15  Marnix van den Brande (PR 1.23.19) Terneuzen1.43.30minMse   12.230  4:543.4067
16  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Terneuzen1.43.32minMse   12.226  4:543.4066
17  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.44.45minMse   12.084  4:583.3655
18  Rutger Wondergem (PR 1.35.49) Middelburg1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
19  Eelke de Jong (PR 1.41.44) Middelburg1.45.57minMse   11.948  5:013.3245
20  Bart Pouwer (PR 1.36.16) Middelburg1.46.17minM50   11.910  5:023.3142
21  Pascal van de Voorde1.46.27minMse   11.891  5:033.3041
22  Baukje Doedee (PR 1.37.08) Driewegen1.46.43minVse   11.862  5:033.29173
23  Martien van Es (PR)Middelburg1.46.56minM45   11.838  5:043.2937
24  Fred de Bruijne (PR)Vlissingen1.47.11minMse   11.810  5:053.2835
25  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.47.14minM55   11.805  5:053.2835
26  Gines Gil MarcoBiggekerke1.47.26minMse   11.783  5:063.2734
27  Bas Daalmans (PR 1.41.57) Goes1.48.46minMse   11.638  5:093.2325
28  Maarten Verdonk (PR 1.47.05) Vlissingen1.48.57minMse   11.619  5:103.2324
29  Michiel Bleijenbergh (PR 1.38.56) Middelburg1.49.05minMse   11.604  5:103.2223
30  Anton Engels (PR 1.32.07) Middelburg1.49.08minM55   11.599  5:103.2223
31  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.50.09minM60   11.492  5:133.1917
32  Maartje Kastelein (debuut) Vlissingen1.50.12minVse   11.487  5:133.19127
33  Nicolette Malcorps (PR)Oost-Souburg1.50.21minVse   11.471  5:143.19125
34  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.51.29minM50   11.355  5:173.1511
35  Bianca van Aartsen (PR 1.46.30) Middelburg1.51.55minVse   11.311  5:183.14107
36  Coby Koole1.52.53minVse   11.214  5:213.1196
37  Frank Ocke (PR 1.38.20) Oost-Souburg1.53.24minM50   11.163  5:233.105
38  Danny Dijke (PR 1.49.12) Oost-Souburg1.53.26minMse   11.159  5:233.105
39  Erwin Clowting (PR 1.43.07) Vlissingen1.54.03minM55   11.099  5:243.083
40  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.54.47minMse   11.028  5:263.062
41  Marcel Schoon (PR 1.49.22) Vlissingen1.56.09minMse   10.898  5:303.03-
42  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde1.56.16minMse   10.887  5:313.02-
43  Lydia Kleinjan (PR 1.36.54) Goes1.56.26minVse   10.872  5:313.0262
44  Arjan Kranenburg (PR 1.28.29) Oost-Souburg1.56.30minMse   10.866  5:313.02-
45  Jan de Reu1.57.06minMse   10.810  5:333.00-
46  Gareth FullerMiddelburg1.57.53minMse   10.738  5:352.98-
47  Gilbert van den Berge1.58.47minMse   10.657  5:382.96-
48  Thijs Borsboom (PR 1.46.27) Middelburg2.00.26minMse   10.511  5:432.92-
49  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.02.09minM65   10.363  5:472.88-
50  Michael Vermaat (PR 1.38.43) Oost-Souburg2.02.11minMse   10.360  5:472.88-
51  Marinus Dijkhuizen (debuut) Vlissingen2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
52  Guillaume de Jonge (PR 1.40.17) Oost-Souburg2.03.04minMse   10.286  5:502.86-
53  Dita Daalmeijer (PR 1.57.31) Vlissingen2.03.15minVse   10.271  5:512.8518
54  Andre van den Hooven (PR 1.45.12) Oost-Souburg2.03.27minMse   10.254  5:512.85-
55  Theresa Dinse (debuut) Vlissingen2.04.38minVse   10.157  5:542.8212
56  Martijn Oste2.04.39minMse   10.155  5:542.82-
57  Joyce van KruiselbergenVlissingen2.04.54minVse   10.135  5:552.8211
58  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen2.05.00minM45   10.127  5:552.81-
59  Michel Meeuwse (PR 1.47.09) Vlissingen2.06.42minMse   9.991  6:002.78-
60  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge2.06.44minMse   9.988  6:002.77-
61  Enssan HobeijnVlissingen2.06.56minMse   9.973  6:012.77-
62  Serge van der Pol (PR 1.44.14) Vlissingen2.07.09minMse   9.956  6:022.77-
63  Robert Eerland (PR 1.56.08) Oost-Souburg2.08.01minMse   9.888  6:042.75-
64  Jolanda Markx (PR)Oost-Souburg2.08.06minVse   9.882  6:042.743
65  Diego GuiraoVlissingen2.08.52minMse   9.823  6:062.73-
66  Theo Kappetein (debuut) Ritthem2.09.06minMse   9.805  6:072.72-
67  Rianne Kok (PR 2.00.01) Wemeldinge2.09.34minVse   9.770  6:082.711
68  Piet Schroevers (debuut) Vlissingen2.13.31minMse   9.481  6:202.63-
69  Ernestine Lahey (PR 2.09.29) Middelburg2.15.04minVse   9.372  6:242.60-
70  Maria Vierthaler (PR 2.12.23) Vlissingen2.15.06minVse   9.370  6:242.60-
71  Baecke NancyMiddelburg2.15.23minVse   9.350  6:252.60-
72  Mariska Luiten (PR 2.05.26) Middelburg2.16.06minVse   9.301  6:272.58-
73  Sung van 't Veer (PR 2.05.25) Middelburg2.16.08minVse   9.299  6:272.58-
74  Arjen de Vrieze2.16.28minMse   9.276  6:282.58-
75  Arnoud van Haaren2.16.30minMse   9.274  6:282.58-
76  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.16.48minVse   9.253  6:292.57-
77  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg2.16.52minMse   9.249  6:292.57-
78  Maria Isabel SanchezVlissingen2.16.54minVse   9.247  6:292.57-
79  Vivienne van VlietVlissingen2.17.34minVse   9.202  6:312.56-
Mannen: 59 (74.68%) => M35=2 - M40=2 - M45=4 - M50=6 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=40
Vrouwen: 20 (25.32%) => V35=1 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Harmes1:16:39Joeri Versluis1:24:28Erwin Adan1:24:29Monica Sanderse1:31:3575
2018Stefan Schrier1:27:10Edwin van Alphen1:30:30Martijn Hoosemans1:31:48Monica Sanderse1:32:2979
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 32.15) Koudekerke37.58minMse   15.803  3:484.39401
2  Tim van den Broeke (PR 29.53) Vlissingen37.59minMse   15.796  3:484.39400
3  Ralph Wiessner (PR 33.47) Vlissingen38.02minM40   15.776  3:484.38398
4  Crum van der Linden (PR 35.18) Oost-Souburg40.39minMse   14.760  4:044.10267
5  Robert Hekhuis (PR 40.05) Vlissingen42.45minMse   14.035  4:173.90180
6  Anjolie Engels (PR 35.42) Middelburg43.01minV40   13.948  4:183.87378
7  Arnoud Rijk (PR 36.28) Hoedekenskerke43.05minMse   13.926  4:193.87168
8  Hans Verhaagen (PR 39.37) Goes44.32minM50   13.473  4:273.74120
9  Henrik Westerweele (PR 38.20) Vlissingen44.38minM35   13.443  4:283.73117
10  Mirthe Overkamp (PR 39.22) Vlissingen45.28minVse   13.196  4:333.67269
11  Jeroen HollebrandseEtten-Leur45.55minMse   13.067  4:363.6382
12  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke47.10minM45   12.721  4:433.5354
13  Jordi Prior (PR 41.52) Vlissingen47.18minMse   12.685  4:443.5251
14  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg48.15minM35   12.435  4:503.4534
15  Ard KoekenTerneuzen48.21minMse   12.410  4:503.4533
16  Martin Koole (PR 43.40) Vlissingen48.25minMse   12.392  4:513.4431
17  Vicky Wiessner (PR 44.34) Middelburg49.44minV40   12.064  4:583.35124
18  Jacky Luitwieler (PR 47.35) Oost-Souburg50.52minMse   11.796  5:053.285
19  Melissa ten Kate (PR 48.56) Terneuzen51.07minVse   11.738  5:073.2689
20  Wim Tabak (PR 44.48) Vlissingen51.09minM55   11.730  5:073.263
21  Mike Suurmond (PR 50.06) Vlissingen52.50minMse   11.356  5:173.15-
22  Bas van LoonRoosendaal52.54minMse   11.342  5:173.15-
23  Esther Noteboom (PR 46.14) Heinkenszand52.57minVse   11.331  5:183.1552
24  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen53.01minM55   11.317  5:183.14-
25  Jan ZaalOost-Souburg53.11minMse   11.282  5:193.13-
26  Christian van Leeuwen (PR 53.24) Vlissingen53.43minMse   11.170  5:223.10-
27  Pawel Michalski54.04minMse   11.097  5:243.08-
28  Kuneke KromreichMiddelburg54.32minVse   11.002  5:273.0627
29  Jan Murre (PR 53.01) Vlissingen55.12minMse   10.870  5:313.02-
30  Maciej Bubnicki55.20minMse   10.843  5:323.01-
31  Folgert Windt (PR 50.34) Vlissingen55.54minMse   10.733  5:352.98-
32  Stefan de Nooijer (PR)Vlissingen55.56minMse   10.727  5:362.98-
33  Johan Rijkeboer (PR 49.42) Middelburg56.34minMse   10.607  5:392.95-
34  Sandries HubregtseVlissingen56.37minMse   10.598  5:402.94-
35  Marianne Knijf56.41minVse   10.585  5:402.947
36  Corina van de Wege (PR 47.00) Philippine56.43minVse   10.579  5:402.947
37  Josa van der Vliet (PR 51.47) Terneuzen56.46minVse   10.570  5:412.946
38  Ben de BoerVlissingen56.57minMse   10.536  5:422.93-
39  Bas de NeefVlissingen57.00minMse   10.526  5:422.92-
40  Jos van Stee (PR 48.44) s-Gravenpolder57.02minM45   10.520  5:422.92-
41  Marjan de Schipper (PR 56.44) Middelburg57.14minVse   10.483  5:432.914
42  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg57.25minMse   10.450  5:452.90-
43  Esther van Sluijs (PR 48.59) Kloetinge57.28minV40   10.441  5:452.903
44  Ron de Wolf (PR 47.53) Oostkapelle57.32minMse   10.429  5:452.90-
45  Marianne Koster (PR 56.11) Borssele57.44minVse   10.393  5:462.892
46  Freer van Roeyen (PR 50.23) Axel57.47minMse   10.384  5:472.88-
47  Nathalie Marijs l GrandArnemuiden57.50minVse   10.375  5:472.881
48  Vincent Dissen (PR 57.16) Middelburg58.04minMse   10.333  5:482.87-
49  Miriam Dissen (PR 57.19) Middelburg58.32minVse   10.251  5:512.85-
50  Evelien de Wolf (PR 56.57) Oostkapelle58.34minVse   10.245  5:512.85-
51  Jeroen de WitteSerooskerke59.28minMse   10.090  5:572.80-
52  Sonet Vermaire (PR 55.29) Vlissingen59.34minVse   10.073  5:572.80-
53  Remi Mesu (PR 48.23) Middelburg59.41minMse   10.053  5:582.79-
54  Frank TaxVlissingen1.00.09minMse   9.975  6:012.77-
55  Victor TetanisVlissingen1.00.20minMse   9.945  6:022.76-
56  Ilona de Groote (PR 51.56) Oost-Souburg1.00.34minVse   9.906  6:032.75-
57  Saskia Dieleman (PR 53.09) Middelburg1.00.38minVse   9.896  6:042.75-
58  Dick Aarden (PR 49.37) Vlissingen1.00.46minMse   9.874  6:052.74-
59  Janine de Witte (PR 57.25) Serooskerke1.01.07minVse   9.817  6:072.73-
60  Daniel Fernandez1.01.14minMse   9.799  6:072.72-
61  Danielle Kosten (PR 54.50) Vlissingen1.01.17minVse   9.791  6:082.72-
62  Marten Dobbelaar1.01.23minMse   9.775  6:082.72-
63  Sil ProvoostVlissingen1.01.27minVse   9.764  6:092.71-
64  Hester de Broekert (PR 59.12) Koudekerke1.01.30minVse   9.756  6:092.71-
65  Inge Steketee1.01.58minVse   9.683  6:122.69-
66  Arnold Meulmeester (PR)Arnemuiden1.02.07minMse   9.659  6:132.68-
67  Cindy UrlingsVlissingen1.02.43minVse   9.567  6:162.66-
68  Oguz TurencTerneuzen1.03.23minMse   9.466  6:202.63-
69  Bennie de Looff (PR 48.05) Vlissingen1.03.49minMse   9.402  6:232.61-
70  Tessa QuiteVlissingen1.03.54minVse   9.390  6:232.61-
71  Peter Huser1.04.30minMse   9.302  6:272.58-
72  Katja de Groes (PR 55.48) Vrouwenpolder1.04.56minVse   9.240  6:302.57-
73  Bianca van SluijsVlissingen1.04.59minVse   9.233  6:302.56-
74  Ronald van OverbekeVlissingen1.05.22minMse   9.179  6:322.55-
75  Dylan den Hartog1.05.27minMse   9.167  6:332.55-
76  Jasmijn MullerVlissingen1.07.21minVse   8.909  6:442.47-
77  Jacqueline Meijers (PR 54.04) Hoedekenskerke1.07.24minV45   8.902  6:442.47-
78  Mariela de JongMiddelburg1.07.31minVse   8.887  6:452.47-
79  Ingrid Simons (PR 1.03.38) Vlissingen1.07.47minVse   8.852  6:472.46-
80  Anke Mulder (PR)Vlissingen1.07.49minVse   8.847  6:472.46-
81  Lydia de JongMiddelburg1.07.52minVse   8.841  6:472.46-
82  Joshua van de WeeleVrouwenpolder1.08.19minMse   8.783  6:502.44-
83  Chantal Schilperoordt (PR 58.50) Terneuzen1.09.01minV45   8.694  6:542.41-
84  Arianne FranckeGrijpskerke1.09.27minVse   8.639  6:572.40-
85  Andre de Hondt (PR 1.07.39) Oost-Souburg1.10.00minMse   8.571  7:002.38-
86  Krista de Kam (PR 59.44) Goes1.13.22minVse   8.178  7:202.27-
87  Linda Schipper1.13.25minVse   8.173  7:212.27-
Mannen: 50 (57.47%) => M35=2 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M55=2 - Mse=42
Vrouwen: 37 (42.53%) => V40=3 - V45=2 - Vse=32

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.822 seconden nodig om deze lijst met 166 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Ladies 5 km
  1 Natalie Sinke             Vlissingen           268 0:27:49    1eVrouw
  2 Tamara Schuilwerve        s-HHendrikskinderen  259 0:29:01    2eVrouw
  3 Selena Poole              Vlissingen           314 0:29:04    3eVrouw
  4 Corry Deschacht           Souburg              257 0:29:15    4eVrouw
  5 Kim Janse                 Terneuzen            255 0:30:00    5eVrouw
  6 Doreen de Visser          Aagtekerke           311 0:30:20    6eVrouw
  7 Manon van Dieren          Wilhelminadorp       315 0:30:44    7eVrouw
  8 Janine van de Ketterij    Vlissingen           306 0:31:50    8eVrouw
  9 Jessica van Stee          Middelburg           299 0:32:46    9eVrouw
 10 Franciska Buteijn         Goes                 317 0:32:55   10eVrouw
 11 Karen van Gastel          Groede               319 0:33:18   11eVrouw
 12 Tatiana Netsere           Vlissingen           303 0:33:21   12eVrouw
 13 Mirelle van den Bergh     Terneuzen            266 0:33:28   13eVrouw
 14 Rian Meertens             Vlissingen           261 0:33:40   14eVrouw
 15 Moniek van Goeije         Vlissingen           260 0:33:45   15eVrouw
 16 Simone Courtin            Kloetinge            316 0:33:48   16eVrouw
 17 Annelien bij de Vaate     Serooskerke          279 0:34:09   17eVrouw
 18 Rosemarie Gideonse        Middelburg           253 0:34:41   18eVrouw
 19 Miriam Bijl               Z Beijerland         297 0:34:53   19eVrouw
 20 Linda de Bruynr           Vlissingen           318 0:35:02   20eVrouw
 21 Cindy Raucamp             Middelburg           275 0:35:10   21eVrouw
 22 Rebekka van Doorn         Middelburg           290 0:35:25   22eVrouw
 23 Marcelina v d Molen       Vlissingen           330 0:36:05   23eVrouw
 24 Marjolein v d Palm                             328 0:36:07   24eVrouw
 25 Inge Dierickx             Vlissingen           296 0:36:09   25eVrouw
 26 Petra van der Werf        Koudekerke           289 0:36:11   26eVrouw
 27 Nadine Nieuwenhuyse       Kruiningen           300 0:36:13   27eVrouw
 28 Cora Schreijenberg        Domburg              265 0:36:15   28eVrouw
 29 Marina van den Brink      Vlissingen           295 0:36:49   29eVrouw
 30 Nina Melis                Zoutelande           312 0:36:53   30eVrouw
 31 Eline Schroevers          Arnemuiden           313 0:36:55   31eVrouw
 32 Noleen Schraa             Vlissingen           302 0:37:02   32eVrouw
 33 Wilmadria Stuurop         Vlissingen           270 0:37:06   33eVrouw
 34 Renske van Royen                               332 0:37:09   34eVrouw
 35 Madeleine Buining         Kapelle              280 0:37:48   35eVrouw
 36 Manon de Ruijscher        Middelburg           281 0:37:51   36eVrouw
 37 Magdalena Lipska                               322 0:37:57   37eVrouw
 38 Vivianne Nieuwenhuyse     Kruiningen           301 0:37:59   38eVrouw
 39 Mila Mulder               Vrouwenpolder        310 0:38:05   39eVrouw
 40 Simone Pasman             Kapelle              263 0:38:16   40eVrouw
 41 Joke Govers               Kapelle              264 0:38:21   41eVrouw
 42 Margreet van Liere        Middelburg           250 0:38:25   42eVrouw
 43 Annemie Tattje            Vlissingen           271 0:38:30   43eVrouw
 44 Marlous Mes               Ritthem              291 0:38:35   44eVrouw
 45 Harriet van der Ploeg     Vlissingen           277 0:38:39   45eVrouw
 46 Jannie de Bel             Yerseke              298 0:38:45   46eVrouw
 47 Christel van de Hooven    Souburg              272 0:38:54   47eVrouw
 48 Miranda Heijkoop          Middelburg           309 0:38:56   48eVrouw
 49 Chantal Jiskoot           Koudekerke           262 0:39:11   49eVrouw
 50 Kim van Limbergen                              331 0:39:13   50eVrouw
 51 Winnie de Witte                                327 0:39:29   51eVrouw
 52 Mieke van de Water        Vlissingen           267 0:40:26   52eVrouw
 53 Alma Bossink              Zoutelande           287 0:40:29   53eVrouw
 54 Lilian van Strien         Ritthem              292 0:43:59   54eVrouw
 55 Cheryl Jangbahadoer       Vlissingen           274 0:44:24   55eVrouw
 56 Charmaine Scorea          Vlissingen           273 0:44:28   56eVrouw
 57 Claudia Nienhuis                               325 0:45:59   57eVrouw
 58 Linda Bogaert                                  324 0:46:02   58eVrouw
 59 Marian van den Berg                            323 0:48:08   59eVrouw
 60 Monique Morauw                                 326 0:48:11   60eVrouw
 61 Miranda Miller            Middelburg           307 0:49:04   61eVrouw

 
Atletiek Zeeland © 2020