dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Boulevardloop

IJzendijke, dinsdag 3 juli 2018 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen32.49minM35   17.552  3:254.88-
2  Angelo van NevelZedelgem34.42minMse   16.599  3:374.61+1:53
3  Erwin van den BroekeAxel35.21minMse   16.294  3:414.53+2:32
4  Stefan van den BroekeAxel36.44minMse   15.681  3:504.36+3:55
5  Emardo de RijckSint Jansteen37.38minMse   15.306  3:554.25+4:49
6  Dirk CasselmanKnokke Heist37.56minMse   15.185  3:574.22+5:07
7  Leo BrackeAxel38.42minMse   14.884  4:024.13+5:53
8  Marco de FeijterSchoondijke38.57minMse   14.788  4:034.11+6:08
9  Francois van de BroeckeBreskens40.10minM50   14.340  4:113.98+7:21
10  David PietersOostburg40.22minMse   14.269  4:123.96+7:33
11  Robert VroonBreskens40.50minM50   14.106  4:153.92+8:01
12  Peter DryepondtDudsele41.12minMse   13.981  4:183.88+8:23
13  Jaap van der VeenTerneuzen41.36minM50   13.846  4:203.85+8:47
14  Rom du PuyIJzendijke41.41minMse   13.818  4:213.84+8:52
15  Dwight van HulleIJzendijke41.57minMse   13.731  4:223.81+9:08
16  Jeroen DellaertGroede42.18minMse   13.617  4:243.78+9:29
17  Walther MurreZaamslag42.29minM50   13.558  4:263.77+9:40
18  Simon de FeijterBreskens42.35minMse   13.526  4:263.76+9:46
19  Dimmy IvensSchoondijke42.40minMse   13.500  4:273.75+9:51
20  Martijn DoolaegeBiervliet42.40minMse   13.500  4:273.75+9:51
21  Mike van der MarkBiervliet43.27minMse   13.257  4:323.68+10:38
22  Patrick de SutterOostburg44.06minMse   13.061  4:363.63+11:17
23  Wim WillemsBassevelde44.26minMse   12.963  4:383.60+11:37
24  Twan TimmermansNummer Een44.40minMse   12.896  4:393.58+11:51
25  Joa EphraimAxel45.27minMse   12.673  4:443.52+12:38
26  Jan PauwaertTurkije46.09minMse   12.481  4:483.47+13:20
27  Jan DucaatGroede46.11minMse   12.472  4:493.46+13:22
28  Alex FenijnPhilippine48.37minMse   11.848  5:043.29+15:48
29  Edwin RiemensAxel49.04minMse   11.739  5:073.26+16:15
30  Eric Van NevelKoolkerke49.40minMse   11.597  5:103.22+16:51
31  Emanuela BrackeAxel50.07minVse   11.493  5:133.19+17:18
32  Anniek de RijckerSint Jansteen51.37minVse   11.159  5:233.10+18:48
33  Conrad de RidderPhilippine52.02minMse   11.070  5:253.07+19:13
34  Sabine HerremerreKnokke Heist55.25minVse   10.394  5:462.89+22:36
35  Kimberley d'HooreSluis56.12minVse   10.249  5:512.85+23:23
36  Erin MaroteOostburg56.45minMse   10.150  5:552.82+23:56
Mannen: 32 (88.89%) => M35=1 - M50=4 - Mse=27
Vrouwen: 4 (11.11%) => Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Angelo van Nevel34:13Marnix van den Broecke35:40Theo Rabout36:12Esther Verhaegen41:4034
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastien Mahia32:02Sander Post32:05Davy Braekman34:16Esther Verhaegen40:1269
2015Bonnie Christoph36:26Angelo van Nevel38:15Peter Slits38:57Inge van Iwaarden-Quat57:2633
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Martijn KoxWestdorpe23.32minM40   16.317  3:414.53-
2  Theo RaboutAardenburg23.41minM40   16.214  3:424.50+0:09
3  Amor MaertensNummer Een24.28minMse   15.695  3:494.36+0:56
4  Omar HillaertWestdorpe26.27minMse   14.518  4:084.03+2:55
5  Maurice SteketeeMiddelburg26.31minM35   14.481  4:094.02+2:59
6  Pieter LejeuZedelgem27.06minMse   14.170  4:143.94+3:34
7  Ruben van der MeulenOostburg27.14minMse   14.100  4:153.92+3:42
8  Peter van WaesAardenburg27.20minM55   14.049  4:163.90+3:48
9  Mark BuitendijkBreskens27.36minM45   13.913  4:193.86+4:04
10  Mattijs van der MeulenOostburg27.53minMse   13.772  4:213.83+4:21
11  Rick GroosmanIJzendijke28.07minMse   13.657  4:243.79+4:35
12  Jimmy BlaakmanGroede28.20minMse   13.553  4:263.76+4:48
13  Paz BoekhoutSint Kruis28.44minMse   13.364  4:293.71+5:12
14  Leon van BavinchovenTerneuzen28.53minM45   13.295  4:313.69+5:21
15  Marly de LijserIJzendijke29.28minVse   13.032  4:363.62+5:56
16  David MullaertBiervliet29.33minMse   12.995  4:373.61+6:01
17  Evelien de VisserIJzendijke30.37minVse   12.542  4:473.48+7:05
18  John GuequierreMiddelburg31.03minM65   12.367  4:513.44+7:31
19  Kurt De PuytDamme31.17minMse   12.275  4:533.41+7:45
20  Tianda Donker CurtiusSchoondijke31.28minVse   12.203  4:553.39+7:56
21  Wendy van de BroekeAxel31.30minVse   12.190  4:553.39+7:58
22  Bram GoethalsSchoondijke31.45minMse   12.094  4:583.36+8:13
23  Janer de HeijOostburg31.56minMse   12.025  4:593.34+8:24
24  Yves BrackeZelzate32.00minMse   12.000  5:003.33+8:28
25  Pascal de GraeveWestdorpe32.03minM45   11.981  5:003.33+8:31
26  Jan Piet FlikweertOostburg32.13minM55   11.919  5:023.31+8:41
27  Jacqueline MaasZuidzande33.13minV50   11.560  5:113.21+9:41
28  Michel de MeijerCadzand33.24minMse   11.497  5:133.19+9:52
29  Anne Mie DepreitereMoerne33.38minVse   11.417  5:153.17+10:06
30  Marjan MistiaenZuidzande35.34minVse   10.797  5:333.00+12:02
31  Ineke MorrelgemSluis35.42minVse   10.756  5:352.99+12:10
32  Annemieke RijnbergZuidzande35.45minV50   10.741  5:352.98+12:13
33  Katrien VervarckeOostkerke-Damme35.54minVse   10.696  5:372.97+12:22
34  Rik van SchuurOostburg36.26minM70   10.540  5:422.93+12:54
35  Daan DielemanZaamslag36.28minMse   10.530  5:422.93+12:56
36  Sheila BaarsAxel36.34minVse   10.501  5:432.92+13:02
37  Sara van DaleOostburg38.41minVse   9.927  6:032.76+15:09
38  Jan de JongeDriewegen40.16minMse   9.536  6:182.65+16:44
Mannen: 26 (68.42%) => M35=1 - M40=2 - M45=3 - M55=2 - M65=1 - M70=1 - Mse=16
Vrouwen: 12 (31.58%) => V50=2 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.103 seconden nodig om deze lijst met 74 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020