vrijdag 10 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Sluitingsprijs SSP

Westdorpe, zaterdag 20 april 2019 - Organisatie: SSP
14.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Edwin de la RuelleKoewacht55.39minM50   15.472  3:534.30-
2  Arjo VerhageAagtekerke59.26minM45   14.487  4:094.02+3:47
3  Jordy LeenknechtHulst59.53minM35   14.378  4:103.99+4:14
4  Rudi van GuyseStekene1.00.28minM60   14.239  4:133.96+4:49
5  Paul de WaalSinaai1.02.26minM60   13.791  4:213.83+6:47
6  Bram VerhageAagtekerke1.06.22minM55   12.973  4:373.60+10:43
7  Eliny DiakakisTerneuzen1.06.51minVse   12.880  4:403.58+11:12
8  Marc d'HontKuitaart1.07.30minM50   12.756  4:423.54+11:51
9  Patrick de SutterStekene1.07.51minM55   12.690  4:443.52+12:12
10  Berry KnibbelerWestdorpe1.09.02minM55   12.472  4:493.46+13:23
11  Arthur van AartsenMiddelburg1.09.36minM40   12.371  4:513.44+13:57
12  Ingrid IjsebaertHulst1.09.45minV50   12.344  4:523.43+14:06
13  Hendrik van BremtOost-Eeklo1.10.30minM35   12.213  4:553.39+14:51
14  Luc d'HontZaffelare1.11.07minM55   12.107  4:573.36+15:28
15  Jos WynsHallaar1.11.59minM65   11.961  5:013.32+16:20
16  Kurt de SmetEeklo1.12.20minM50   11.903  5:023.31+16:41
17  Maurice SteketeeMiddelburg1.13.02minM35   11.789  5:053.27+17:23
18  Frans DaalmanBreskens1.13.47minM65   11.669  5:093.24+18:08
19  Luc de ConinckEeklo1.14.23minM50   11.575  5:113.22+18:44
20  Paul ObbelsNijlen1.15.36minM65   11.389  5:163.16+19:57
21  Gino DhanisSint Jansteen1.16.27minM55   11.262  5:203.13+20:48
22  Mark WielandTerneuzen1.16.57minM40   11.189  5:223.11+21:18
23  Luc KusseneersRumst1.17.30minM60   11.110  5:243.09+21:51
24  Niek WielandAxel1.17.54minM45   11.053  5:263.07+22:15
25  Jan BoonmanAxel1.17.56minM65   11.048  5:263.07+22:17
26  Guy van SeverenLievegem1.18.50minM70   10.922  5:303.03+23:11
27  Frans VerwilligenHulst1.20.59minM60   10.632  5:392.95+25:20
28  Marc de BaetsHeusden1.22.09minM60   10.481  5:432.91+26:30
29  Didier van de BulckeGent1.22.41minM50   10.413  5:462.89+27:02
30  Jacques ZamanTerneuzen1.23.37minM55   10.297  5:502.86+27:58
31  Arthur StijnsOudelande1.24.29minM70   10.191  5:532.83+28:50
32  Piet BeijerMiddelburg1.24.30minM70   10.189  5:532.83+28:51
33  Els ZweistraTerneuzen1.26.44minV60   9.927  6:032.76+31:05
34  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.28.38minM65   9.714  6:112.70+32:59
35  Mieke BooneOost-Eeklo1.29.27minV35   9.625  6:142.67+33:48
36  Yves BrackeZelzate1.29.29minM40   9.622  6:142.67+33:50
37  Leo HoeksmaKoewacht1.30.52minM65   9.475  6:202.63+35:13
38  Rudy van de VeldeWachtebeke1.35.14minM55   9.041  6:382.51+39:35
39  Jakobus MeulenbergOudelande1.37.29minM45   8.832  6:482.45+41:50
40  Frederik van de VeldeKluizen1.42.04minM35   8.436  7:072.34+46:25
Mannen: 36 (90%) => M35=4 - M40=3 - M45=3 - M50=5 - M55=7 - M60=5 - M65=6 - M70=3
Vrouwen: 4 (10%) => V35=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.35 km

2019Edwin de la Ruelle55:39Arjo Verhage59:26Jordy Leenknecht59:53Eliny Diakakis1:06:5140

10.8 km

2018Angelo van Nevel42:34Erwin van den Broeke43:19Stefan van den Broeke47:38Nienke Boogmans1:00:3737

14.5 km

2017Jente Samson50:45Wouter Decock50:59Sander Post51:56Martine Boute1:08:0249
2016Jente Samson51:24Thybo de Meester52:34Edwin de la Ruelle53:12Martine Boute1:09:0956
2015Mark Verhage53:47Chris de Smit55:42Geert Waelput56:10Nadia Bleyenberg1:12:2256

13 km

2014Sander Verminck47:31Erwin van de Broeke48:51Matt Buysse50:30Martine Boute57:4651

14.3 km

2013Frederik de Backer52:05Sander Verminck52:26Erwin van de Broeke55:48Trui Gonnissen1:15:5852
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse32.16minM35   15.620  3:504.34-
2  Martijn KoxWestdorpe32.57minM40   15.296  3:554.25+0:41
3  Marnix van den BrandeTerneuzen33.19minMse   15.128  3:584.20+1:03
4  Menno den DekkerTerneuzen33.59minM45   14.831  4:034.12+1:43
5  Cathy PoppeTerneuzen35.33minV40   14.177  4:143.94+3:17
6  Luc PierssensSint-Gilles-Waas36.38minM55   13.758  4:223.82+4:22
7  Xavier HermanSas van Gent36.58minM40   13.634  4:243.79+4:42
8  Brian HofmanWestdorpe37.07minM45   13.579  4:253.77+4:51
9  Jos van GrembergheKoewacht37.24minM60   13.476  4:273.74+5:08
10  Albert PlatteeuwTerneuzen37.40minM50   13.381  4:293.72+5:24
11  Martin NoensKemzeke38.21minM50   13.142  4:343.65+6:05
12  Paul HaertjensBoekhoute38.58minM55   12.934  4:383.59+6:42
13  Wendy VerscheldenHamme39.21minV35   12.808  4:413.56+7:05
14  Ralph SchaaljeAxel40.11minMse   12.543  4:473.48+7:55
15  Erwin van BeljouwKloosterzande40.46minM45   12.363  4:513.43+8:30
16  Pascal De GraeveWestdorpe40.51minM45   12.338  4:523.43+8:35
17  Etienne LenaertsSint Jansteen42.08minM55   11.962  5:013.32+9:52
18  Theo RoelsKloosterzande42.14minM60   11.934  5:023.31+9:58
19  Patrick CeuppensHalle42.21minM60   11.901  5:033.31+10:05
20  Rony AdriaenssensLokeren42.23minM60   11.891  5:033.30+10:07
21  Wanda ZegersTerneuzen42.55minV45   11.744  5:073.26+10:39
22  Jack FolkersmaTerneuzen43.09minM50   11.680  5:083.24+10:53
23  Patrick MichielsNieuw-Namen43.38minM50   11.551  5:123.21+11:22
24  Emiel de KrakerWestdorpe44.04minM50   11.437  5:153.18+11:48
25  John GuequierreMiddelburg44.56minM65   11.217  5:213.12+12:40
26  Ludwig van GeyteZele45.09minM60   11.163  5:233.10+12:53
27  Alain LippensErtvelde45.37minM55   11.049  5:263.07+13:21
28  Leo KaijserTerneuzen45.42minM55   11.028  5:263.06+13:26
29  Bennie BouterseTerneuzen45.56minM50   10.972  5:283.05+13:40
30  Matthijs BelsmaSas van Gent46.41minM35   10.796  5:333.00+14:25
31  Peter DeclerckWaarschoot46.44minM40   10.785  5:343.00+14:28
32  Antoon VermeireZelzate47.32minM55   10.603  5:402.95+15:16
33  Monique LangeraarZaamslag48.23minV40   10.417  5:462.89+16:07
34  Arno SijnesaelSas van Gent48.31minM50   10.388  5:472.89+16:15
35  Rudi duijtenTerneuzen48.39minMse   10.360  5:482.88+16:23
36  Cedric de BeeldeSint-Niklaas49.39minMse   10.151  5:552.82+17:23
37  Theo SimonsMiddelburg50.31minM60   9.977  6:012.77+18:15
38  Arlette HendrickxHallaar50.33minV60   9.970  6:012.77+18:17
39  Robby WinneWestdorpe52.22minM50   9.624  6:142.67+20:06
40  Carla ZegersKoewacht53.25minV50   9.435  6:222.62+21:09
41  Carlos De WillemackerAalter55.06minM60   9.147  6:342.54+22:50
42  Jean Piere D'HauwZelzate55.57minM65   9.008  6:402.50+23:41
43  Norbert IngelsEvergem56.23minM70   8.939  6:432.48+24:07
44  Antoine MathysDe Pinte56.34minM70   8.910  6:442.47+24:18
45  Ine de DeyneKemzeke57.13minV65   8.809  6:492.45+24:57
46  Jacky DoomsSluiskil57.22minM55   8.786  6:502.44+25:06
47  Sebastian Fermont58.17minMse   8.647  6:562.40+26:01
48  Carien BuysseEvergem1.00.56minV50   8.271  7:152.30+28:40
49  Maria van BelleErtvelde1.00.57minV70   8.269  7:152.30+28:41
50  Ilse de SchrijverVrasene1.03.25minV45   7.947  7:332.21+31:09
51  Aimé SamsonSint-Pauwels1.07.02minM70   7.519  7:592.09+34:46
52  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.07.03minM80   7.517  7:592.09+34:47
53  Rita van AvermaetAssenede1.10.46minV65   7.122  8:251.98+38:30
54  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.10.46minV70   7.122  8:251.98+38:30
55  Cyriel Bucheler WandelenHoboken1.10.47minM60   7.120  8:261.98+38:31
Mannen: 43 (78.18%) => M35=2 - M40=3 - M45=4 - M50=8 - M55=7 - M60=8 - M65=2 - M70=3 - M80=1 - Mse=5
Vrouwen: 12 (21.82%) => V35=1 - V40=2 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - V65=2 - V70=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.143 seconden nodig om deze lijst met 95 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020